GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pijemy dalej i bawimy się dalej czyli...Sylwester na GOLu cz.3

01.01.2004
01:16
[1]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Pijemy dalej i bawimy się dalej czyli...Sylwester na GOLu cz.3

I mamy część trzecią.

Bawimy się dalej

link do poprzedniej części:

01.01.2004
01:18
smile
[2]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Już mi się dwoi , bo są dwa takie same identyczne wątki cz. III :))

01.01.2004
01:19
smile
[3]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

nie dwoi Ci się - sa dwa watki
Immothep tez zalozyl czesc trzecia

01.01.2004
01:21
[4]

Immothep [ Errare humanum est. ]

byłem pierwszy ;P /chyba/ :D

01.01.2004
01:21
smile
[5]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

To tam jedziemy ? ;>

01.01.2004
01:22
[6]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

jedziemy tam - to bedzie czesc nr 4

01.01.2004
01:44
[7]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

i jak panowie z piciem juz wypili to co mieli czy jeszcze jakies zapasy sie plataja po domu? czas na 4 czesc w poprzedniej za duzo tego :P

01.01.2004
01:46
[8]

Giftzwerg [ Konsul ]

któremu się w oczach dwoi ???? że dwa wątki w rezultacie są/ nie licząc archiwalnego.

01.01.2004
01:47
[9]

Immothep [ Errare humanum est. ]

jak za dużo?? dopiero ~60 :D

01.01.2004
02:27
[10]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

to jest czesc trzecia czyli czwarta

01.01.2004
02:27
smile
[11]

eJay [ Gladiator ]

Good Idea:)

01.01.2004
02:29
smile
[12]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

ciąg dalszy dyskusji przenosimy tutaj - statsowanie niech trwa...

01.01.2004
02:30
smile
[13]

Ficket [ BMX ]

Immothep --> Heh, nie - próbowałem dograć obsługę ALSA do 2.4.20, ale coś nie wyszło... Chyba będę musiał sobie 2.6.0 ściągnąć bo tam już jest standardowo... :D
Maniura --> Zdrówko dobrze... :D A u ciebie, a raczej u was wszystkich? :D
PS: Tutaj, daje swój post bo to ma być nowy wątek więc ktoś zainteresowany może tam go nie przeczytać... :D :P :) :] ;)

01.01.2004
02:31
[14]

HopkinZ [ Senator ]

eee... no racja cos mi wzrok juz mgli :)
moze poreklamujemy swoje stronki co :)?
ja zparaszam do tej, ktora znajdziecie przy mojej xsywie, w "artykulach" sa chyba jakeis moje teksty, mzoecie sobie rzpeczytac ale dlugie wiec odradzam teraz, lepiej na trzezwo :)

01.01.2004
02:32
[15]

eJay [ Gladiator ]

Nie no przesada jacys ziommkowie wwyszli na dwor i turlaja sie na asfalcie...

01.01.2004
02:34
[16]

HopkinZ [ Senator ]

u mnie koło pirwszej jak wyszedłem na sobie na balkon to dwoch gosci (totalnie zalani) próbowało wejsc na balkon z parteru :)
smiesznie bylo patrzec jak koles chwita sie poreczy czy czegos do zatrzymania rak, prubuje sie wspiac podnoszac nogi do gory i spada na ziemie :) po kilku próbach poszli sobie a ci co tam mieskzali nawet sie nie zorientowali, ze ktos probowal sie wlamac :)

01.01.2004
02:34
smile
[17]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

e Jay--->ciekawe widoki masz...:)

01.01.2004
02:35
[18]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ficket ---> czytam 'poprzedni' wątek i widze twój post, przechodze do tego wątku i znowu widze twój post... qrde mysle... de ja vu (czy ja to się tam pisze) matrix normalnie :D

Ja bym tak nie nazywał tego statsowaniem ;P wole słowo 'konwersacja' - nie bije tak po oczach ;P

01.01.2004
02:36
smile
[19]

eJay [ Gladiator ]

Pirix------------------>Rszty nie opsiuje bo sekserm zalatuje:)

01.01.2004
02:38
smile
[20]

Ficket [ BMX ]

Immothep --> Apropos Matrixa... Jak poszedłem sobie obejrzeć fajerwerki o 24:00 i zostawiłem włączonego Linuxa i monitor to jak wróciłem to się trochę ździwiłem jak na ekranie zobaczyłem "literki" jak z Matrixa, spadające na dół... To był tylko wygaszacz... :]

01.01.2004
02:38
smile
[21]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Czas się zbierać.

Jeszcze raz wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2004 i dobrej zabawy.

Dziś jeszcze zobacze co wyście tu wyczyniali.

Do pogadania.

01.01.2004
02:40
smile
[22]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


nieprawda, w tym czasie hakowalem ci kompa
fajne masz te pornosy :)

01.01.2004
02:40
[23]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ficket ---> jaką masz dystybucję?? :D bo ten wygaszacz 'już' mi sie pdoba ;P
aha udało Ci się odpalić GLX?? czy jeszcze nie próbowałeś??

01.01.2004
02:40
[24]

eJay [ Gladiator ]

No chlopaki ja chyba tylko do 3 posiedze bo powli nie wyrabiam:P

01.01.2004
02:42
[25]

Immothep [ Errare humanum est. ]

eJay ---> ty cieniasie ;P a ja znowu posiedze do 5 jak w pierwszy (bądz drugi) dzień (noc) świat :D o ile będzie jeszcze z kim pogadac ;P

01.01.2004
02:44
smile
[26]

eJay [ Gladiator ]

Immothep----------------->Zgadnij ile siedze przy kompie (;liiczac z kilkoma przerwami) i ile wypilem?/:)

01.01.2004
02:46
[27]

Immothep [ Errare humanum est. ]

eJay ---> a co ja wróżka ;P
przypuszczam ze jesteś już 'zmęczony' ale zeby zaraz spać isc ;>

PS Miłej nocki życze :) i lekkiego trzeźwienia :)

01.01.2004
02:46
smile
[28]

Ficket [ BMX ]

BIGos --> Hehe... :)
Immothep --> Aurox Linux 9.1 Fire... :) A co to GLX? :) Teraz sobie ściągam 2.6.0... :)

01.01.2004
02:46
[29]

HopkinZ [ Senator ]

ej ludzie, ja ejstem nakręcony jak choelra :) w ogole nie czuje zmęczenia :] pojde spac pewnie jak zwykle kolo 5 - 6 i obudze sie na skoki narciarskie :)

01.01.2004
02:47
smile
[30]

eJay [ Gladiator ]

OO wlasnie jutro nasz Adas skacze!!:D

01.01.2004
02:47
smile
[31]

Ficket [ BMX ]

TOYAnet zmieniła mi już łącze na 512 kbps... Mam transfer 50 kB/s... Yeah! Gdyby jeszcze nie ten limit... :)
PS: Sorry za dwa posty... :P

01.01.2004
02:48
smile
[32]

eJay [ Gladiator ]

Hehe tak rozkminiam, ze w Posce mieszka 40 milionow ludzi z czego tylko pare jest teraz na Forum:) Jestesm zaszczycony:D

01.01.2004
02:52
[33]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ficket ---> TOYA??? :) no to witam łodzianina :D
co do GLX to z tego co pamietam masz GF2 :) a wiec GLX to.... hmmm nie wiem jak to zdefiniować :)... no powiem prosto sterowniki do kart NV aby wydobyć moce dzemiące w karcie i właczyc akceleracje 3D :) nie wiem jak to jest w Aurox, ja mam slacka i za chol** nie moge bo sie wiesza x :/

01.01.2004
02:53
smile
[34]

@d@m [ ]

Witam po przerwie.
Heh no nie 4 watki w ten sam dzien :) Straszne :)
No nie ma to jak prysznic i kilkanascie minut przed tv :)
eJay ---> Czy pytanie o to na jakie gry czekamy w 2004 jest nadal aktualne?

01.01.2004
02:56
[35]

Dwalin [ Reggae ]

Powracam w chwale :]

Panowie o której zamierzacie się kłaść spać ? :) Bo ja równo z pierwszymi promieniami słońca no i trzeba sie na Małysza wyspać :)

01.01.2004
02:56
[36]

HopkinZ [ Senator ]

omg teraz eJay opwodie "tak" a ty odpowiesz "aha" to eJay "cos sugerowales" a ty dopiero wtedy wymienisz te gry echhh :)

jak ja lubie pisac na forum o 3 w nocy :]

01.01.2004
02:57
smile
[37]

Ficket [ BMX ]

Immothep --> Witam, witam... :D
A co do sterowników do GeForce (dobrze pamiętasz :P) to zainstalowałem je i luz, ale nie sprawdzałem, czy coś w ogóle działa... :D

01.01.2004
02:57
[38]

Dwalin [ Reggae ]

Immothep, Ficket --> A to ciekawe bo ja też Łodzianin :)

01.01.2004
02:58
smile
[39]

Septi [ Starszy Generał ]

Ktoś sączy browarki przy kompie ? coś mi naszło i wąsnie obalam zywca mocnego :].

01.01.2004
02:59
smile
[40]

eJay [ Gladiator ]

@d@m-------------------->Pytanie ejst dalej aktualne:) Uprzedzam cie..aha

01.01.2004
02:59
smile
[41]

Ficket [ BMX ]

Immothep --> Nie wiem czy to coś znaczy, ale Tux Racer działa mi normalnie i w porządku... :D

01.01.2004
03:01
smile
[42]

Ficket [ BMX ]

Dwalin --> Hehe, witam... :D
Septi --> No ba... :D

01.01.2004
03:01
[43]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ficket ---> a znieniłeś w XF86Config w opcjach karty graf "NV" na "Nvidia" i odhaszowałeś GLX a zahaszowałeś DRI ?? :D
A ten Aurox to czasem sie nie odpala z CD? już mi sie te dystrybucje zaczynają myliś :D

PS. Górna, Widzew, Bałuty?? :)

01.01.2004
03:03
[44]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ficket ---> a mi inc qrde co potrzebuje akceleracji nie działa ;(( normalnie pochlastać sie mozna, od ładnych 3tyg z tym walcze ( z przerwami) i juz zaczynam tracić cierpliwość :)

Dwalin ---> witam witam :) jeszcze sie okaze ze tu jest ktoś znajomy :D

01.01.2004
03:04
[45]

@d@m [ ]

Hopkinz ---> Czyli sugerujesz, ze powinienem sie wczesniej zgloscic?
eJay ---> Chyba sobie daruje bo z tego co widzialem to nikt nie odpowiedzial na to pytanie (a moze zle przejzalem watek? :)

01.01.2004
03:04
smile
[46]

Ficket [ BMX ]

Immothep --> Z Widzewa jestem... :D A w XF86Config zmieniłem na "nvidia", a reszty nie robiłem... Jak to się robi? :D

01.01.2004
03:04
[47]

Dwalin [ Reggae ]

Jak myślicie kto jutro wygra w GAPA ?

PS. Bałuty -> Radogosz Wschód

01.01.2004
03:04
[48]

HopkinZ [ Senator ]

eee... to moze ktos z Warszawy nadaje :)?

01.01.2004
03:06
[49]

eJay [ Gladiator ]

Dwalin---------------------->Ahonen lub Hannawald:)

01.01.2004
03:06
smile
[50]

Sudzione [ The Legacy ]

witam i żegna wszystkich forumowiczów
w tą pierwszą noc nowego roku już 2004

pozdrawiam
mocno nietrzeźwy sudzOne : )

01.01.2004
03:07
[51]

Dwalin [ Reggae ]

A ja mówie, że Pettersen :]

01.01.2004
03:08
smile
[52]

eJay [ Gladiator ]

No to sobie mow:)

01.01.2004
03:08
[53]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ficket ---> no żeby uaktywnić jakąś opcje to musisz wywalić z początku lini znaczek hash'u czyli '#' - inaczej linia jest omijana podczas pobierania danych z configu :D

Dwalin ---> no ktoś napewno wygra, to jest na 100% pewne :P

HopkinZ ---> no ktoś napewno pisze :D


Boshe, ale dzisiaj postów nabije, mam nadzieje ze wujek Soul (POZDRo) nie wieźmie mi tego za złe ;)

01.01.2004
03:10
smile
[54]

eJay [ Gladiator ]

Immothep-------->Nie tylko ty sie boisz:)

01.01.2004
03:11
smile
[55]

Septi [ Starszy Generał ]

He najlepsze jest to że przespałem nowy rok :D obudziłem sie dopiero gdzies koło pierwszej .

01.01.2004
03:11
[56]

HopkinZ [ Senator ]

pewniak to Pettersen ale moj faworyt to fkoz Małysz!!

01.01.2004
03:11
[57]

eJay [ Gladiator ]

Septi----------------->Przykro nam:) Duzo cie ominelo:P

01.01.2004
03:12
[58]

Dwalin [ Reggae ]

Septi --> No to gratuluje :)
eJey --> Kto mówi nie błądzi :P
Do tych co byli na chatcie --> Ej pomysł loonatycka może nie był taki głupi ;) ;)

01.01.2004
03:13
[59]

Immothep [ Errare humanum est. ]

eJay ---> nie no serio mówie musze troche przystopowac :D w 3h ~40 postów.... ale czszzzz ja nic nie mówiłem :)

PS jezeli jutro sie nie odezwe to znaczy ze dostałem na nowy rok banana :/

01.01.2004
03:13
[60]

eJay [ Gladiator ]

Dwalin----------------->Wszytko bylo spoko gdyby nie Loonatyk wlasnie:) Zrobil niemaly syf na czacie i trzeba bylo zmykac...

01.01.2004
03:14
smile
[61]

eJay [ Gladiator ]

Immothep---------------------->Ja jeszcze w niedziele mialem jakies 2900 postow wiec spox:)

01.01.2004
03:17
[62]

Immothep [ Errare humanum est. ]

eJay --> no ale kiedy była niedziela ;P to sie nie liczy :D
ale w sumie nieźle, nieźle... i wszystkie posty były 'treściwe' (czyt. mądre i na temat ;) )
Bez obrazy oczywiście :)

01.01.2004
03:18
smile
[63]

Ficket [ BMX ]

Immothep --> Acha... Teraz konfiguruje 2.6.0... ;)

01.01.2004
03:18
smile
[64]

eJay [ Gladiator ]

Immothep--->Nawzajem:)

01.01.2004
03:18
[65]

HopkinZ [ Senator ]

ano, chcoaiz na forum sie nie udzielal :)

Immothep -->
nie bedzie sam chyba :)

01.01.2004
03:18
smile
[66]

Dwalin [ Reggae ]

Ten kto mnie teraz pobije rządzi:

Zjadłem pół miski sałatki ważywnej i popiłem dwoma szklankami soku a zaraz potem wyrzłopałem masakryczny napój: herbata z owoców leśnych leśna, 5 łyczeczek cukru, troche coli, pól cytryny, cynamon i troche soku z mandarynek :D

I współczuje mojemu żołądkowi :]

01.01.2004
03:19
[67]

@d@m [ ]

eJay ---> W niedziele 2k9? hehe dobry jestes :)

01.01.2004
03:19
[68]

HopkinZ [ Senator ]

trza bylo dodac troche mocnego alkoholu to bys juz zszedl na miejscu :)

01.01.2004
03:20
smile
[69]

eJay [ Gladiator ]

Dwalin-------------------->Nie uwiezysz ale podobna zawartosc wyzygalem jakies 2 godziny temu:)

01.01.2004
03:22
[70]

Dwalin [ Reggae ]

Ehhh w tym wątku piszą sami nadludzie :) Powinni nam MayCluby dać za wytrwałość w utrzymywaniu tradycji :]

01.01.2004
03:22
[71]

Immothep [ Errare humanum est. ]

eJay ---> ROTFL 'n' LOL :D:D:D:D ale wy jesteście 'ochydni' bleeee ;P

01.01.2004
03:23
smile
[72]

@d@m [ ]

Kurde, wy macie jakies stalowe zoladki :) Ja podobna mieszanke bym od razu zwrocil :)

01.01.2004
03:23
[73]

eJay [ Gladiator ]

Jak tak dalej pojdzie to bedziemy robili imprezy na Forum...Ech i tak nie zastapoi to nawet zwyklej biby z przyjaciolmi..

01.01.2004
03:24
[74]

Immothep [ Errare humanum est. ]

ajjaja oczywiście miało być ohyda
i oczywiście
'bez obrazy oczywiście' :P

01.01.2004
03:25
[75]

Dwalin [ Reggae ]

eJay --> Święta prawda ale już wole na forum siedzieć niż spać :P

01.01.2004
03:26
[76]

eJay [ Gladiator ]

Dwalin---------------->Przynajmniej na Forum jest zabawnie, nie ma stypy, co nie oznacza ze wole jednak balowac w real life:) Choc nie zaluje ze dzisiaj akurat bawie sie na Forum:) Coz takie zycie...

01.01.2004
03:26
[77]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Niech żyje nam rezerwa............. (hik! :D)

01.01.2004
03:28
smile
[78]

Dwalin [ Reggae ]

Niech żyją amerykańskie serwery dzięki którym to forum istnieje :]

01.01.2004
03:30
smile
[79]

eJay [ Gladiator ]

A wiecie co sie stanie gdy Soul sie obudzi (lezy pewnie gdzies zapity:))???

Zobaczy te watki i wcisnie "delete":)

01.01.2004
03:31
[80]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ficket ---> bardzo rózni sie to 2.6.0 od 2.4.xx?? bo mam je juz od paru dni i jakoś nie moge sie zabrać za kompliacje :D

01.01.2004
03:38
[81]

HopkinZ [ Senator ]

omg dobra ludzie, poniewaz ioakzalo się, iż zoladek mam za slaby, spedzilem pierwsze 9 minut na kiblu w tym roku :)
towarzyszylo mi dumnie CDA i tekst Peppina Krótkiego do Kaszanki Zone :)

01.01.2004
03:40
smile
[82]

eJay [ Gladiator ]

Hehehe brakuje nam jeszcze 18 minut do oficjalnego zamkniecia sylwetra na GOLu:)

01.01.2004
03:41
[83]

Dwalin [ Reggae ]

A ja jeszcze bez WCeta w nowym roku :P Nawet jescze skarpetek i butów nie miałem w tym roku :P HA!

01.01.2004
03:42
[84]

Dwalin [ Reggae ]

Ej no siedzimy przecież do rana :) O 4:00 to się dopiero zabawa zacznie :]

01.01.2004
03:44
smile
[85]

eJay [ Gladiator ]

Dwalin----------------->Napisalem OFICJAlNIE, a nieoficjalnie moze trwac dalej..Zreszta widziales nasza rozkladowke??

01.01.2004
03:44
[86]

HopkinZ [ Senator ]

no niby plan byłtkai ze "harkorowcy wytrzymują do 4 a potem sie impra konczy" ale chbya ludzie nie wytrzymali :)
ja jakis w tym roku cholernie nakręcony ejstem :)

01.01.2004
03:44
[87]

Immothep [ Errare humanum est. ]

No ja moge posiedzieć pod warunkiem ze ktoś jeszcze będzue żyw i w stanie do 'rozmowy' :D

01.01.2004
03:45
[88]

eJay [ Gladiator ]

Zreszta ja kozystam teraz byc moze ostatnich chwil spedzanych na GOLU, bo jutro moze sie okazac ze dostane bana..Zreszta kazdy z nas:)

01.01.2004
03:47
[89]

Dwalin [ Reggae ]

Ja długo dzisiaj pociągne :)

eJey --> A czy dzisiaj nie jest dzień "łam zasady" ? :]

01.01.2004
03:50
smile
[90]

eJay [ Gladiator ]

Ja chyba skoncze o 4 bo cos czuje ze jutro (dzisiaj::) ranio bede mial meki:)

01.01.2004
03:51
smile
[91]

eJay [ Gladiator ]

Ok ja juz koncze:) Oczy juz mi sie normalnie zamukaja...Papa wszystkim. Dzieki za te mile chwile:) OBYSMY nie dostali bana:)

01.01.2004
03:52
[92]

Dwalin [ Reggae ]

Ej dlaczego z listy zaproszonych nie ma prawie nikogo? Widze, że się na impreze wprosiłem.

eJay --> ZOSTAŃ Z NAMI!!! ZOSTAŃ Z NAMI!!! *eJay pokazuje sie w oknie* JEEEEE :))))

01.01.2004
03:57
[93]

Immothep [ Errare humanum est. ]

eJay --> no pa :D
i lekkiego'trzeźwienia' :D (który to raz ja już dzisiaj pisze ;P )

Póbowałem odpalic alphe Painkiller'a ael wywala sie do pulpitu i coś czuje ze to przez moją grafike :/ ehhh czas chyba ją zmienić, tylko za co :(
Chyba obejrze sobie jakiś film i wpadne jeszcze...

Życze wszystkim aby było jak naj mniej banów w nowym roku (m.in. nam życze bo po dzisiejszej nocy może być pikantnie:| )

POZDRo

01.01.2004
03:58
[94]

HopkinZ [ Senator ]

łeee kiepasa :)
nigdy w zyciu na zadnym sylwku nie byłem tak nakrecony jak na tym :) (no coz... 2 litry coli :))
btw. jutro (dzis) beidze dzien totalnej laby... wstajesz na konkurs skokow, znowu sie obzerrasz i idzesz spac :) u mnie bedzie piatek wygladal tak ze robie caly dzien prace smestralna, potem ide do kina :] weekend bede wykanczal prace semsetralna i cieszy lsie ostatnimi dniami wolnosci :)

01.01.2004
04:19
smile
[95]

Ficket [ BMX ]

Heh, jestem znowu...
Immothep --> Nie wiem, dopiero go będę kompilować... ;D

01.01.2004
04:23
[96]

HopkinZ [ Senator ]

cos sie cicho zrobilo :)
matko nie brlaem w nic a od 21 tka mi szybko czas minal ze hej ;]

Kurcze no nikt nie wytrzyma do pierwszych promieni sloneczka :)?

01.01.2004
04:42
[97]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ja jeszcze jestem, ale staram sie wstrzymac od pisania ze zbyt dużą częstotliwościa :)

01.01.2004
04:47
[98]

erton Fink [ Junior ]

Jak tam zabawa? Nie wiecie o ktorej dzis jest wschod slonca? Poczekalbym

01.01.2004
04:51
[99]

HopkinZ [ Senator ]

nosz ja walsnie czekam na wschod slonca, czkeman a rodzicow az wróca z zabawy no i milo mi sie gada ze starymi znajomymi na gadach niestety, a nie na forum :)

01.01.2004
04:56
smile
[100]

Dwalin [ Reggae ]

Ja też już jestem :)

01.01.2004
05:04
[101]

Dwalin [ Reggae ]

Wschód słońca: 6:46 jeszcze 1h 40min :)

PS. Ale dzisiaj na GOLu silna ekipa łódzka :]

01.01.2004
05:08
[102]

Immothep [ Errare humanum est. ]

tylko pod żadnym pozorem niech nikt nie zakłada 5-tego wątku, bo to juz bedzie przegięcie ;P (5 wątków w ~10h)

Dwalin ---> nich sobie inni mówią rózne rzeczy o Łodzi, ale ja się tu urodziłem, tu wychowałem... i kocham to miasto.... wiecej nie mówie na ten temat :) rozdział zamknięty :)

POZDRo

01.01.2004
05:10
[103]

HopkinZ [ Senator ]

hmmm... w sumie to przekroczylismy setke :D

btw. zapewniam takze wszysktich, ze nie wszyscy Warszawiacy to sami blokersi widywani na teledyskach :)

01.01.2004
05:11
smile
[104]

Brisk. [ Chomik ]

Włóciłem :D

01.01.2004
05:13
[105]

Immothep [ Errare humanum est. ]

HopkinZ ---> spoko, oglądam mało teledysków ;P

Brisk. ---> <jupi> :D

01.01.2004
05:14
[106]

Dwalin [ Reggae ]

Ekipa sie zbiera jeee :)

Immothep --> Mam identyczne zdanie o Łodzi jak ty :)

01.01.2004
05:14
smile
[107]

Brisk. [ Chomik ]

Immothep ja też <jupi> że Ty <jupi> :D

01.01.2004
05:16
[108]

HopkinZ [ Senator ]

witam Briska, czlowieka, ktory jako jedyny w miesiac zarobil tyle postow :)

Soul nas zabije :)

01.01.2004
05:18
smile
[109]

Brisk. [ Chomik ]

HopkinZ chciałbym poznać tego człowieka :D

ps.Czemu zabije? :D Coś Cie znów zrobili? :D

01.01.2004
05:18
[110]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Dwalin ---> "... bo wszyscy łodzianie to jedna rodzina..." :) ale pozwole sobie rozwinąć tą do "... bo wszyscy polacy to jedna rodzina..." ;P

Brisk. ---> wszyscy są <jupi> że każdy jest <jupi> :D nic tylko świętować :))

01.01.2004
05:20
smile
[111]

Brisk. [ Chomik ]

BTW jakos nie czuje różnicy między 5.20 dzis a wczotraj :D I co było tyle wrzasku?! :D Noc jak noc, dzień jak dzień, noł big dil :D

01.01.2004
05:21
[112]

Dwalin [ Reggae ]

Panowie została nam jeszcze 1h i 23m. Szkoda, że eJay nie doczekał tego momentu :)

01.01.2004
05:22
smile
[113]

Brisk. [ Chomik ]

Dwalin a co bedzie za 1h i 23min ? :D Bo chyba przegapiłem ten moment :D

01.01.2004
05:22
[114]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

do czego ten czas ?

01.01.2004
05:23
[115]

Dwalin [ Reggae ]

Wschód słońca :) Ten kto go doczeka dostanie miano sulivalowca netu :) A tak a propo to ja siedze przed kompem już 18h i 30m :/

01.01.2004
05:24
[116]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Do pierwszego promienia słońca :D było takie załozenie ze pójdziemy dopiero spac jak zaczeni sie rozjaśniać za oknem... niestety niektórzy nie wytrzymali ;P

01.01.2004
05:24
[117]

HopkinZ [ Senator ]

wschód słońca i konie cimpry na GOLu :)
niestety ja zmiatam od razu jak rodzice wróca z balangi wię cna 100% niedoczekam do konca :]
ale pozegnalny post jeszcze pojdzie, nie amrtwcie sie o to :)

01.01.2004
05:27
[118]

Dwalin [ Reggae ]

Ja nawet jak odejde to będe leżał na łóżku i czekał na zbawienny promyk słońca :)

01.01.2004
05:27
smile
[119]

Brisk. [ Chomik ]

Dwalin ja już jade prawie 20h przed kompem :D

BTW czasu to mnie to nie bawi :D

01.01.2004
05:28
[120]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

O nie, jako wampir ODMAWIAM czekania na słońce.

01.01.2004
05:29
smile
[121]

Brisk. [ Chomik ]

Buehehe ja sie słońca nie doczekam bo non stop snieg wali równo :D

01.01.2004
05:30
[122]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Brisk. ---> snieg?????? to gdzie ty mieszkasz?? bo u nas w łodzi to nic nie leci z nieba.... ino chmury narazie na niebie :D

01.01.2004
05:31
smile
[123]

Brisk. [ Chomik ]

Immothep ---> Beskidy :D Snieg wali od wczoraj rana :D

01.01.2004
05:31
[124]

Dwalin [ Reggae ]

No nic nie pada tylko chlapa i zachmurzenie spore. Ej wiecie, że juz u mnie sygnalizacje świetlna włączyli :D

01.01.2004
05:32
[125]

HopkinZ [ Senator ]

eee... Boże już nawet nie wiem co miałem napsiać :] no ale wątek trzeba ciągnać ;]
a snieg, u nas W Wawie tylko rano padal, teraz juz raczej spokojnie jest chociaz bialo dosyc na ulicy :)

01.01.2004
05:33
[126]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Brisk. ---> farciarz ;P

Dwalin ---> ja do najbliższego skrzyzowania z sygnalizacjąi mam jakies 300m wiec nie widze :)
gdzie dokładnie te światła?? moze to UFO ;)

01.01.2004
05:34
[127]

Dwalin [ Reggae ]

Ojciec sie obudził :/ Ide leżeć na łóżku i czekać :) Do zobaczenia...

01.01.2004
05:34
[128]

HopkinZ [ Senator ]

łeeee, Dwalin tez sie wkruszyl :0, no moi rodizce nie wrocili jeszcze wiec ostała juz nas tylko trojka :)

01.01.2004
05:35
smile
[129]

Brisk. [ Chomik ]

hehe no to ja do najbliższych swiateł mam jakies 2,5 km :D I chocbym chciał nie zobacze bo po drodze mam miedzy innymi niewiielką górke :]

01.01.2004
05:35
smile
[130]

Brisk. [ Chomik ]

Hehe ja mam nielimitowane siedzenie przed kompem :]

01.01.2004
05:37
[131]

Immothep [ Errare humanum est. ]

no u mnie tez jest 'nielimitowane' co prawda jak sie domownicy obudza i np za potrzebą idą to tylko marszczą brwi i pukają się w czoło co ja jeszcze o tej godzinie robie :)

01.01.2004
05:38
smile
[132]

Brisk. [ Chomik ]

A tam :D Ja tam spadam o 6.oo :D

01.01.2004
05:41
[133]

Immothep [ Errare humanum est. ]

No popatrzcie a tylu było chętnych :) jeszcze dojdzie do tego że sam tu zostane i będe czekał.... no ale cóż począć :)

Ja twardo czekam do końca ...trzeba być twardkim nie miętkim... ;)

01.01.2004
05:42
[134]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

tu dupa, nei śnieg

01.01.2004
05:45
smile
[135]

Brisk. [ Chomik ]

Brak nagród, przez tydzień chodziłem spać po 3.oo wstając między 9-10, śnieg sypie i bedzie trzeba odśnieżac rano, wieczorem ogladnąłem film potem poszedłem na film, a qrna ja żadnej muzyki w zasadzie dzis nie słuchałem :D LoL :D

Ide nie chce mi sie (misie to takie małe niedżwiadki, a niedżwiadki to takie małe niedżwiedzie :D juz tu siedzieć :D

DO nastepnego Sylwka :D....tyle że pewnie już nie przed kompem ;D choć qrna kto to wie :D Pozdro :D

01.01.2004
05:45
smile
[136]

pisz [ nihilista ]

jakoś żyje..akcje były że hej!
co to sie działo...szampan sie lał a zdzriy same w ręce wpadały...ten rok będzie niezwykły :>

01.01.2004
05:46
smile
[137]

Brisk. [ Chomik ]

Hayabusa bo trzeba sie zjawić w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze i bedzie snieg :D

OK Brisk miuzik sluchać :D

Szystkiego Naj :D

01.01.2004
05:46
[138]

Immothep [ Errare humanum est. ]

No trzym się i wszystkiego najlpeszego w nowym roku :)

POZDRo All

01.01.2004
05:47
[139]

HopkinZ [ Senator ]

hehe... a nie wciaz dziwi, iz juz 6 sie zbliza a tutaj wciaz ciemno jak o polnocy (oporcz tego sniegu ktory rozjasnia), no ale tez juz robie pozory jakbym spal, pisze koncowego posta i jak uslysze, ze rodzice "wchodza na kod" to zamykam wszystko i lece do lozka :)

01.01.2004
05:48
[140]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

taaak. Ale jak pojawi się cień słońca - spadam. Ten dzień trwa już naprawdę długo, jeszcze na innym forum po angielsku spieram sie o ewolucję.
CO za cyrk.

01.01.2004
05:49
smile
[141]

Siwy4444 [ Senator ]

Wszystkiego najlepszego !

01.01.2004
05:49
smile
[142]

mały_miś [ MIŚtyczna MIŚtyfikacja ]

WITAM!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! SPEŁNIENIA SNÓW!
DLA WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW!!!

Dobranoc :)

01.01.2004
05:51
[143]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

najlepszego MIŚtyczna MIśtyfikacjo
najlepszego Siwy 4444

01.01.2004
05:54
[144]

HopkinZ [ Senator ]

tak sobie mysle... niektorzy wstają o tej godzinie w normalne dni a my tu sieidzmy wciaz echhh :) szkoda tylko ze modków brakuje w tegorocznej dyskusji noworocznej :)

01.01.2004
05:55
[145]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

norma. POmyśl, że w Azji normalnie zasuwają.

01.01.2004
05:55
[146]

Immothep [ Errare humanum est. ]

ugh już mnie 'cztery litery' bolą od tego siedzenia, za długo już dzisiaj. Narazie sie zmywam.... ale nie spać :)... zajże tu jeszcze później tymczasem do tych do nie wytrzymają...

BraNoc 'n' POZDRo All :))

01.01.2004
06:01
[147]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

cześć

jeszcze raz naj, naj, najlepszego nowego roku i wogóle :)

jak tam minął GOLowy sylwek?

ja swój prawie przespałem :/

01.01.2004
06:03
[148]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

nie najgorzej... w necie głównie i to nie było źle.
PS nie MInął, a Mija

01.01.2004
06:03
[149]

Derato [ Centurion ]

sorry ze spytam bez obrazy...ale jak... do kurwy.... mozecie spedzac sylwestra przd kompem sami w domu na golu.... ?! jak....do huja... jest to mozliwe.. JAK!?

czy nie ozecie gdzie nie wiem....wyjsc ?! poznac kogos ?! powabic sie ? kurwa bez jaja czy was rajcuje zapierdalanie w sylwka postow na golu ?! bez obrazy jeszcze raz ale nie moge tego do kurwy zrozumiec serio... :‹ az mi smutno !

01.01.2004
06:05
[150]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Derato ---> są czasami takie sytuacje ze nie możesz/nie masz gdzie wyjść i niestety zostaje Ci net
U mnie jest pierwsza opcja, niemoge bo jestem chory, wiec co... mam iśc spac chociaż mi sie nie chce?

01.01.2004
06:07
smile
[151]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

Hayabusa ---> jak tak to baw się jeszcze dobrze

Derato ---> to idź popłakać sobie do poduszki

01.01.2004
06:09
[152]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Derato --> wyskocz o szóstej, poznaj kogoś. Jak nie skuje gęby, zatelegrafuj.

A jak impreza nie wypaliła? No i ?

01.01.2004
06:14
[153]

HopkinZ [ Senator ]

albo jest inna opcja, że nie lubisz imprezowac w wielkim towarzystiwe na blaandze itd. tak wiec nowy rok spedzasz na gorce jakiejs, przy stawiku, w parku, swietujac rozpoczecie razem z nienzjajomymi ludzmi a potem wrcaasz do domu i sobie myslsiz: zmienilo sie cos? nic sie nie zmienilo, a gwarantuje ci, ze na pewno pozansz super przyjaciol na jedej imprezie badz w klubie przy piwie :)


btw. 6.05 -> pierwsze ziewnięcie :)

01.01.2004
06:17
[154]

Immothep [ Errare humanum est. ]

HopkinZ ---> wyczuwam tu pewnien sarkazm, tylko nie wiem do kogo :)

01.01.2004
06:20
[155]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Hopkins ---> sporo prawdy..

01.01.2004
06:23
[156]

HopkinZ [ Senator ]

no to się do Derata tyczyło, w koncu on taki ładny post nam wstawił :)

6.20 a tu wciaz cieno jak w grobie, matko boska, co sie dzieje :)

01.01.2004
06:25
[157]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

tja. A sam jest tutaj, pewno pyrzpadkiem, z impry wyskoczył ;)

tak, brak słońca to jest to czego NIE lubie w zimie.

01.01.2004
06:25
[158]

Immothep [ Errare humanum est. ]

HopkinZ --> aha, jestem juz tyćke przymulony, zaraz bede musiał sobie kawe zrobic :)

6:28 0 armagiedon normalnie ;)

01.01.2004
06:26
[159]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Tam Armageddon. Spokojnie, dawno temu mieszałem szampana z wódką, to był Armageddon i wypełnainie PITu w jednym :P

01.01.2004
06:28
[160]

HopkinZ [ Senator ]

ja anrazie drugi raz nie ziewnąłem :)

6.27 -> przypadkowy chyba niedopałek petardy wystrzelił bo był jeden huk z pobliskiej górki i to wsyzstko :)

01.01.2004
06:29
[161]

HopkinZ [ Senator ]

btw. czemu po przekroczeniu 1000 robic sobie stopien Junior :D?

01.01.2004
06:30
[162]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

nieźle.

Pamiętam, jak widziałem puszczanie fajerwerków kilka dni temu na osiedlu.
PO jednym , po jednmym, rakiety sszły w niebo jak w piosence, kolejne strzelały aż nagle było słyhcać takie sporo głośniejsze BUM i sie skończyło.
Ale ponoć nikt nie ucierpiał.

01.01.2004
06:31
[163]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

ja tam dla bezpieczeństwa mam jeszcze jeden, i sto postów na liczniku.

01.01.2004
06:31
[164]

Immothep [ Errare humanum est. ]

HopkinZ ---: do mnie to pytanie?? :D

01.01.2004
06:32
[165]

HopkinZ [ Senator ]

no nie do swietego mikolaja :)
chyba tylko ty tu tak masz racja :)?

01.01.2004
06:34
[166]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

jest jeszcze jeden;) ale to na marginesie.


01.01.2004
06:35
[167]

HopkinZ [ Senator ]

no tak, nawet nie jeden ale tu sie udziela tylko jeden

panowie, coraz jasniej sie zaczyna robic... a czasmi o tej porze budze sie z koszmarem, ze ide do skzoly i nagle sobie uswiadamiam, ze za godzine juz bede w autobusie :)

01.01.2004
06:36
[168]

Immothep [ Errare humanum est. ]

heheh z tym pytaniem to tylko ściema ;P

A z tym juniorem to troche śmieszna historia :) pamieta ktoś niedawno był temat na forum zalazony przez Przewodnika Syriusza dla tych co piszą w wątkach +1 :).... pamietacie?? byliście przy tym?? :D

01.01.2004
06:36
[169]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

he he ja się budzę z innym koszmarem: o której jutro wstanę ????

01.01.2004
06:37
[170]

HopkinZ [ Senator ]

no dobra ja nie pamietam ale moglbys odpowieidzec na pytanie :)

01.01.2004
06:42
[171]

Immothep [ Errare humanum est. ]

no juz odpowiadam :) no wiec było 'powiedziane' że ten kto napisze +1 w jakimś wątku zostanie zdegradowany do juniora.... no i ja z pełną premedytacją wpisałem właśnie +1 prawie bez niczego :)

po parunastu minutak dość spory wątek zniknął a junior został :D

01.01.2004
06:42
[172]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

OK, pomaloootku spadam. Trzymajcie się. Kiełbaski w bułce dla każdego !

01.01.2004
06:45
[173]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Hayabusa --si ju lejter aligejter :)

01.01.2004
06:45
[174]

HopkinZ [ Senator ]

no, to jestesmy sami, zakoncze watek jakims postem i lulu :)

01.01.2004
06:45
smile
[175]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

nu, konieszno

01.01.2004
06:47
[176]

Vader [ Senator ]

Uu no mnie tez nie moglo zabraknac, witam i eee patrze jak sie meczycie i slaniacie ze zmeczenia, to moze powinienem powiedziec dobranoc wam ?

01.01.2004
06:48
[177]

HopkinZ [ Senator ]

7.00, ludzie ida już do pracy w normalne dni. A my właśnie zakończyliśmy Sylwester Z GOLem! :) Na poczatk utroszkę zamieszania było jedna przed 1.00 się towarzystwo rozruszało i wszystko na forum pieknie grało :). Troszke się przedłużyło no ale co tam, ważne, że było całkiem miło. Do samego końca dotarl Immothep, (pomijam tych co już pod koneic dodawali sowje słowa, gdyż to się nie liczy :) no i ja, rzecz jasna :]. Nagród nie przewidziano :), pozostaje satysfakcja z miłej zabawy :]. A tymczasem spadam już spać, gdyż wypadałoby się na Skoki Narciarskie chociaz jako tako wyspac :).

PS. mam nadzieję, iz kolejnego Sylwka nie będę skazany na Was :)

01.01.2004
06:51
[178]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Vader ---> skoro idziesz spać to... dobranoc :)

HopkinZ ---> mnie też było miło spędzić tego sylwka z wami :D no i w nastepny moze sie spotkamy a może niek, kto wie co bedzie za 365 dni :)

POZDRo i Dobranoc All

01.01.2004
06:56
[179]

Dwalin [ Reggae ]

MOŻEMY SOBIE POGRATULOWAĆ :) JA RÓWNIEŻ DOCZEKAŁEM !! :)

01.01.2004
06:57
[180]

Immothep [ Errare humanum est. ]

lol Tyś jeszcze tutaj ?? :) gratuluje :)
Ale szczerze to nie opłaca sie już iść spac :P

01.01.2004
07:00
[181]

Vader [ Senator ]

Ja nie ide spac, prawdziwy Jedi nigdy nie spi, on zawsze czuwa :)
No Ale skoro juz sie zamierzacie klasc... to khem moze jakas kolysanke ^_^ ?

01.01.2004
07:00
smile
[182]

erton Fink [ Junior ]

Jeszcze nie, jeszcze nie

01.01.2004
07:02
[183]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

cały czas byłem z wami duszą

u mnie właśnie pruszy śnieg, lekko ale zawsze coś :)

Immothep ---> święta racja, ja już nie ide spać, pogram sobie w coś może, przynajmniej mam cisze, spokój i słońce nie przeszkadza w graniu :D

do tych co idą spać
dobranoc, albo raczej miłych snów :P

01.01.2004
07:06
[184]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Dla tych co idą teraz spać to raczej Dzień Dobry ;P bo noc to sie właśnie skończyła :)

01.01.2004
07:11
[185]

erton Fink [ Junior ]

U mnie jeszcze nie calkiem :)
Niestety mam okna na zachod i nie moge podziwiac slonca ktore wznosi sie nad skacowana Polska :)

01.01.2004
07:12
[186]

Dessloch [ Senator ]


walic slonce..ja costam juz widze..
kakes jasne niebo... jak mi sie pwio skonczy to ide spac :D

01.01.2004
07:13
[187]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

obstaję przy "miłych snów" :)

a teraz ciągle pruszy śnieg i już powoli robi się jasno...

teraz faszeruje się alkoholem... z cukierków ;)

01.01.2004
07:14
[188]

erton Fink [ Junior ]

To sie smiesznie sklada bo ja z batonika :)

01.01.2004
07:15
[189]

Immothep [ Errare humanum est. ]

sami alkoholicy na tym forum ;P

'miłych snów' :)

01.01.2004
07:22
[190]

Dessloch [ Senator ]


ojej boje sie pojsc spac bo jeszce zgwealce psa niechcacy albo poloze sie nei w tym lozko i becki dosan e ;)

01.01.2004
07:28
[191]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

ja niestety też nigdy nie widzę wschodzącego słońca, bo mam okna na pd.-zach.
piękny poranek teraz :P
przed oknem mam niebiesko-bialo :)

Dessloch ---> ale jak siebie nie ożygałeś to jest dobrze :P

01.01.2004
07:31
smile
[192]

erton Fink [ Junior ]

Slonce wstalo, muzyka ucichla, petardy wybuchly... Spokoj...

01.01.2004
07:38
[193]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

a u mnie świat wygląda coraz bardziej jak testowy render w brazilu...
może jednak pójde spać :)

ps
z ostatniej chwili
i ludzie już targają do kościoła na 8:00 :)

01.01.2004
07:40
[194]

erton Fink [ Junior ]

U mnie tylko jakis biedny facet zostal wyciagniety z domu przez malutkiego pieska. No i snieg pada. A w sluchawkach buczy Dezerter.

01.01.2004
07:45
[195]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ja teraz wyglądam za okno, patrze, chodnik się świeci.... no to ładna bedzie pizgawica :D zn się ślisko :)

01.01.2004
09:52
smile
[196]

eJay [ Gladiator ]

Chlopaki, normalnie obudzilem sie o 9:30 i czuje sie...zajebiscie. Wytrzezwialem ale niestety kac jest:/ Ale nic to milo bylo z wami pogadac na GOLu w tego Sylwka....

01.01.2004
11:14
smile
[197]

Brisk. [ Chomik ]

Joł Szystkim :D Ktoś mnie pamieta? :DPozdro :D

ide odśnieżać :D

01.01.2004
11:22
smile
[198]

insmac [ Konsul ]

Zieff - a ja wlasnie wstalem...mimo wszystko fajnie bylo. ;)

01.01.2004
11:55
smile
[199]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

Mam małego trampka w gębie:/
I jeszcze sie uczyc musze ehhh ten rok tez bedzie do bani:)

01.01.2004
12:17
smile
[200]

red_baron [ pVd ]

proponuje nowa czesc watku... tu jest maly burdel (choc wlasnie o to chodzi)

01.01.2004
12:29
smile
[201]

Sayet [ White Star Soldier ]

qrwa!!!!!!!!!!!!! JUSH MIAŁEM WCHODZIC NA FORUM A STARY MI KOMPA WYLANCZYŁ NIBY PRZEZ PRZYPADEK I POZNIEJ SIE NIECHCIAŁ WLANCZYC!!!!!!!!! przeczytałem wszystkie czesci i zabawa była niewaska!!!!! zaluje ze mnie niebyło!!!

01.01.2004
13:03
[202]

forsetii [ Konsul ]

Ależ ten sylwester męczący. Ja spędziłem go miło w akademiku z koleżanką. Jestem wykończony. Kobiety potrafią wyssać z człowieka cała energie.

01.01.2004
14:23
smile
[203]

Ficket [ BMX ]

Immothep --> Tak się bawiłem tym Kernelem 2.6.0, że aż go skopałem... Szczegóły w wątku o Linuxe - "Linux Cult - are you geek enought?"... :D

01.01.2004
14:38
[204]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

no widze, ze bawiliscie sie rownie swietnie :)

guzol - ładna godzina :)



A.

01.01.2004
14:42
[205]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

No nieźle sobie to przygotowaliście :))) U mnie też było fajnie, acz za bardzo procentowo :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.