Immothep [ Errare humanum est. ]
Kraina alkoholu i dobrej zabawy czyli..Sylwester na GOLu cz. 3
No to jedziemy dalej :))

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
ne ma to jak doby syklester :D
M-Hunter [ The Jester Race ]
HAlf Life ci dziękuje barsdzo nie ma zaco i nawzajem "D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Chyba jestem jedynym całkowice trzeźwym na forum:P
Immothep [ Errare humanum est. ]
Mutant z Krainy OZ ---> witaj w klubie :)) nie jesteś sam, ja tylko 2 lampki wina, ale cienkie jak soczek :P
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Immothep---> Ja kompletne nic:P
Kuzi2 [ akaDoktor ]
k......... nie moge powiedzievc wam jak zajebossie sie ciesze :D
Z ziomami sie nastukalem jak nigdy dotafd :P
Odprowadzilem 8smiu
jeden ledwo idzie wypiernicza sie na ksazdej sliuskiej nawierzchni :) Nie wiem jak on do domuy dojdzie :D
M-Hunter [ The Jester Race ]
Ja nic nie piłem a jestem pijany w trzy dupy :/
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Jest nas trzech - ja jestem po lampce szampana
A i mamy drugi wątek czesc 3
link:

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Trzymajta się ... A ile szampana wypiliście ?;))
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
immothep---> takiego z kartonika ??
ja tylko lyk szampana

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
mam propozycje
moja trzecia czesc uzyjemy jako czwarta - co wy na to??
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pirix---> Piszmy w tym temacie.
Immothep [ Errare humanum est. ]
Soldamn ---> hehe nie, jakiś 'domowej roboty" ale nie mojej, dlatego taki cienki ;P
Kuzi2 [ akaDoktor ]
ja wypilem 1 szampana i kilka kieluchow bimbru io dotego swojskiego wina zioma robitu :)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Mutant z Krainy OZ --> no ja sie czuje jakbym tez nic nie pił, to było coś ...hmm.... trudno wyczuć... 'beka' mi sie owocami ;P
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
immothep---->byles pierwszy o minute

Jaelle [ Konsul ]
do spania dzieci a nie kurde szuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
rany boskie już mnie boli
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Jaelle---> Co Cię boli?:>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Pirix ---> mozemy uzyć Twojego wątku jako czwartego :D mnie to obojetne :D w tym tempie to za parenascie minut trzeba bedzie zmienic bo bedzie grupo powyzej setki postów :P
Kuzi2 [ akaDoktor ]
co tak piszczy :D ?????????
Ale mi goraco w uszy :D

Jaelle [ Konsul ]
a jak myslisz ;]]]]]]]]
;p
główka i brzuszek aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
rany boskie w klawiszki nie trafiaam
a was coś boli ???????/
;p

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Dobrze ,że mnie chłodzi co nieco zimowa aura za oknem ;))
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Jaelle---> Serce mnie boli:)
HopkinZ [ Senator ]
omg a wy tu wciaz piszecie :)?
ja sie zaszywam w lozku z ksiazka i na sluchawkach soundtrack z LOTRa, :)

K@mil [ Wirnik ]
Melduje się, że nie śpie i sobie ide :-)
wich3r [ Sprzedam nerkę ]
Co to za buredel?? Już wąten nr 2 sie zakonczyl?? Tak bezemnie?? Wow zbyt wielem piw chyba ide spaxc bo ledwo nia oczy widze
Jaelle [ Konsul ]
serce Cię boli słoneczko a co Ci się stało ???????
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
HopkinZ---> Nie ma nic lepszego do roboty to piszemy:P

Snorty [ Raszyński Wariat ]
Rany ludzie, proszę piszcie troszkę ciszej :) Tak serio to tylko szampan w obroty poszedł, a ile to nie pamiętam to jush inna historia ...
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Jaelle---> Spędziłem sylwestra sam, bez bliskiej mi osoby.
M-Hunter [ The Jester Race ]
Bol Jabol oł jeeeee kipą rąłlin bejbe
Immothep [ Errare humanum est. ]
ja tylko dobije do 1000-siączka ;P i chyba idę spac :D
***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Niestety ja Sylwestra spędzam samotnie od wieluuu lat . Przykre uczucie . Współczuję ci .
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Immothep---> Ty wredny spamerze:)
***Half-Life*** ---> Jakoś się przeżyje.

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Obywatel ---> Maniura sam pisze w DRUGIM wątku Imprezy ... Dałem mu wskazówkę do tego Wątku .
guzol [ LEXUS ]
Ja jestem jeszcze z Wami, ale do czasu.. idę zaraz spac, petardy wystrzelone, szmpan wypity i tak miało być, życzę szampańskiej nocy na forum( w planie do 4.00:))
Immothep [ Errare humanum est. ]
***Half-Life*** ---> ja też spędzam sam od zawsze i wiem co to znaczy... pozdro :)
Mutant z Krainy OZ --> no bez przesady ;P wkoncu mamy nowy rok trzeba się cieszyć ;P zreszta to nie będą 'puste' posty, staram sie na w każdym coś mądrego napisać :D
POZDRo

eJay [ Gladiator ]
Chlopaki witamz z powertem...Nie ma to jak dlugiii prysznic na ytrzezwienie
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Właśnie, jak tam było u was ze sztycznymi ogniami. U mnie kicha, jedyny fajny moment był jak sasiąd poslał sąsiadowi race prosto w okno. Ale było darcie mordy:)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Immothep---> Spoko, sam nie jestem lepszy:]
eJay---> Widzę, że Ci trochę przeszło:)

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Dobranoc Wszystkim :) Do zobaczenia [ napisania ;) ] jutro-dziś :))) Co napiszecie do godz. 4 to przeczytam jutro a raczej dziś ;) Pozdrowienia . I bawcie sieę dalej...
Immothep [ Errare humanum est. ]
***Half-Life*** ---> ROTFL 'n' LOL no to nieźle biedaczek sam tam dawał po garach ;P

Jaelle [ Konsul ]
uuu - biedaczku - ja sobie siedz e z towarzychem :))))))))))))))) i nie jestejm pijana - na razie jeszczee - chyba nie jestem ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Jaelle----> Dmuchaj w balonik, to się przekonamy;)

Immothep [ Errare humanum est. ]
<------ Mutant z Krainy OZ
:)))

eJay [ Gladiator ]
Mutant------------->Nie do koncxa ale jestr juz o wiele leoiepej
M-Hunter [ The Jester Race ]
Ja na chwilke spadam :P ale jescze wróce !!! HEHEHE :D
M-Hunter [ The Jester Race ]
Ale mega stats zrobiłem to już 1830 post ! a rano było z 1700 :D bol jabol:D

Giftzwerg [ Konsul ]
Jabol dla tego pana
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
eJay---> Przynajmniej łatwiej jest rozszyfrować to co piszesz:)

Jaelle [ Konsul ]
a ognie były superrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mój kolega nieźle dawał czadu ;)
ok - ja lece dalej się bawić - 3majcie się!!!!!
szczęśliwego nowego jorku
powodzenia w leczeniu jutrzejszego kaca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
buziaki
Immothep [ Errare humanum est. ]
M-Hunter ---> ty wredny spamerze ;P (cytuje Mutanta :) )
Maniura [ Centurion ]
Czy są tu jakieś panie
eJay [ Gladiator ]
U mniee ognie byly zajebistye. Same flesze i wybychy. jednym slowme maskakra.....
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Hunter---->dzisiejszy dzien/noc sprzyjaja statsowaniu
HopkinZ [ Senator ]
jakos nie amm ochoty do czytania skaziek, CD-Action idze w ruch :)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Maniura---> Były, ale się zmyły, jak Cię zobaczyły:)

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
ognie byly calkiem fajne tylko ze odemnie bylo widac tylko łune - wysokie bloki zasłaniają.

K@mil [ Wirnik ]
W warszawie ognie były zajebiste :-D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pirix----> U mnie drzewa na górze zasłaniały te najładniesze które biły w centrum miasta.

Jaelle [ Konsul ]
jak to - jeszcze jestem , ale juz powoli z krzesła spadam czytając wasze głupotyyyyy!!
Immothep [ Errare humanum est. ]
z moich obserwacji :)
w tamten sylwester - fajnie ale krótko
ten sylwester - średnio ale dłużej
oczywscie chodzi o fajerwerki :P

eJay [ Gladiator ]
A teraz malyy qyiz: Jakiej gry najbardziej oczekujecie w tym roku??:D
Duke nukem Foreveer

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Jaelle----napisz coś mądrzejszego:)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
To się nie doczekasz:)
HopkinZ [ Senator ]
ja oczekuje Black & White 2 i mam nadzieje ze to hit bedzie :]
nie moge sie skupic, ide smieci wyrzucic i troche pochdozic po dworze i porozmyslac :)

Jaelle [ Konsul ]
co Wy - madrzejszego - teraz ?! heh - jum pisalam ze ledwo w klawiature trafiam a tyu mi kaaesz madrze pisac
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Jaelle---> Widać, że klawiatury nie widzisz:D
vorsten [ Konsul ]
Qrcze miałem się dzisiaj naje#$ć, ale nic z tego nie wyjdzie obudzę sięjutro i ciężko mi będzie uwierzyć że to jest 1 stycznia. Szampan smakował jak szczyny, nie mam ochoty dokańczać butelki wina z ojcem (chociaż jest dobre). Koleine postanowienie na rok 2004: NASTĘPNEGO SYLWESTRA NIE SPĘDZĘ W DOMU!! Za wszelką cenę się gdzieś wkręcę, a w ostateczności sam urządzę impreze...hehehe pierwszy zawód tego roku, ale to dobrze ;]

Jaelle [ Konsul ]
własnie - lepiej juz pojde bo normalnie mnie skręca ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
Immothep [ Errare humanum est. ]
Jaelle ---> za zaprzeczałaś ze nie jestes <tutaj gest oznajmiający że ktoś pił>
:))

K@mil [ Wirnik ]
*początek mojego mondrego posta*
inteligentna treść
*koniec mojego mondrego posta*
Prawda, że mądrze ? :) Sorry, ale nic wiecej nie wymyśle :-P
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Mykam sobie pograć w Disciples 2.
Miłej nocki życzę;)
Maniura [ Centurion ]
Panowi zróbcie jeszcze 4 i 5 część a calkiem mi się we łbie popie......
chyba że już są

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
skoro sama nie mozesz nic madrego napisac to sie nie czepiaj ze my glupoty piszemy;)

Jaelle [ Konsul ]
kurde zimno troche - acg te przeciaagi 0 ale ja sie jeszcze trzymam !!!!!! inni już leza - a ja jeszcze siedze i pisze ;]]]]]]]]]
Jaelle [ Konsul ]
jakiej pupie???????

eJay [ Gladiator ]
Nastepnegoo sylwetsra napenwo nie sopedze na GOlU:)
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
eJay---->ja i tego bym tu nie spędził gdyby nie to ze się pochorowałem i nie mogłem wyjechać.

Ficket [ BMX ]
Melduję się, a na swoje spóźnienie mam usprawiedliwienie - kompilacja jądra w Linuxie... :D
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Ficket---->witamy

Jaelle [ Konsul ]
a czego nie masz w dupei????????????????????????????
ok chłopaki ja lece - idę jeszcze poszaleć na parkiecie ;))))))))
pozegnajcie ładne ostatnia ststsującą dziewczynke na Golu papapapapapa :*
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ficket ----> welkomen :D co 2.6.0 dorwałeś?? :D
Immothep [ Errare humanum est. ]
Jaelle ---> <papa>:D (na gg ten 'kod' fajnie wygląda :D)

pasterka [ Paranoid Android ]
witam:)) i dobranoc, bo wiecej nic juz chyba nie sklece :)) .,... Nowego Roku :))
Maniura [ Centurion ]
Ficket---- jak tam zdrowie za spoźnienie cie rozgrzeszam

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Jaelle----->jeśli już uciekasz to miłej zabawy, spokojnej nocy i Szczęśliwego Nowego Roku 2004
eJay [ Gladiator ]
Pirix------------->Ja tergo tez nie gdyby moj kupmel niwe zachorowal.
HopkinZ [ Senator ]
zgadzam sie z eJayem, nastepnego sylwka musze gdzie sie wybic :)
a co do topicu, jak soluchatcherowi minie juz kac to sie niezle na nas wkurzy :)

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
pasterka--->witam i ...żegnam Cię

eJay [ Gladiator ]
HopkinZ--->Za co?? Przeciez w zaden sposob go nie obarazamy:)
HopkinZ [ Senator ]
eee no tka ale troche statsujemy :) dzisiaj zarobilem spokojnie ze 40 postow :D

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
HopkinZ----->dlaczego ma sie na nas wkurzyc?
HopkinZ [ Senator ]
eee no tka ale troche statsujemy :) dzisiaj zarobilem spokojnie ze 40 postow :D

eJay [ Gladiator ]
HopkinZ----------------.Soul powinein nas chwaolic bo mimo ize ledwo tzrezwi probujemy co sensownego wymyslic:)
Immothep [ Errare humanum est. ]
HopkinZ ---> no wiesz, w takich wątak zazwyczaj się dużo pisze :) a czy statsujemy... hmmmm. ja bym powiedział ze prowadzimy żywą konwersacje :)
POZDRo
HopkinZ [ Senator ]
lo, moj pierwszy "podwojny" post na forum :)
jest co świętowac :P
np. wlasnie tak statsujemy :)

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
e tam statsowanie - nie przesadzaj- nie takie statsy to forum widzialo:)
SnT [ MokumManiac ]
heeeeeeeeeeeeloooooooooooołłłłłłłłł :DDDDDDDD
eeee MANDARYNA ludzie !! Wesołego Nowego Rooooczkuuuu!! Za duzooo n i e pogadamy bo sie czuje średniawo
takze ide kimac...do wanny...yyy.nieeee.....to moze do łuzka.....yyy tezzzz nie, dopra to w ramiona ukochanej...
zaraz jakiej ukochanej, przeca nie ma takowej (1-wsze postanowienie noworoczne - znlaesc se ukochana...)...aleeee
Jolcia napewno psytuuuliiii - JOLCIA !! nadchodze !!
baj baj wszystkim.

eJay [ Gladiator ]
Poza tym to juz 3 czesc watku i to calkiem sensownego:) tak myzle:)
HopkinZ [ Senator ]
no coz, co prawda nie zagladam tu czesto ale jak widze takiego "gandalfa 122" bodajze to rzeczywiscie mi sie slabo robi i wierze, ze nasze rozmowy to "zywe konwersacje" -> ładne określenie :)

eJay [ Gladiator ]
Snt---------------->TYez sobie tak postanowilem:)
SnT [ MokumManiac ]
A tak w ogole t osork oza poprzedniego posciakaa, bije mi...bleee . Jutro bede juz normalny.

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
rozwija nam sie dyskusja na temat statsowanie - a myslalem ze o tej godzinie to nic sensownego nie wymyslimy...
...jakby to co piszemy teraz bylo sensowne
HopkinZ [ Senator ]
kurcze no, za szybko jak dla mnie :)
SnT--->
no impra chyba była udana :)
eJay--->
no tu amsz racje, watki bywają o wiele glupsze, a jesli jeszcze dodac naszą rozmoe na czacie :)
btw. kto w koncu sie pod Soula podszywał?
eJay [ Gladiator ]
Rozkmina na tym Forum wychodzi poza wszelkie gracnice:)
eJay [ Gladiator ]
HopkinZ---------------->Prawdopodbnie Loonatyk
HopkinZ [ Senator ]
tje dobra, mamy juz ponad setke, mozemy kolejna czesc zakladac :D
echh... wiecie, ze na 5 musze napisac prace semestralną z angola :)?
SnT [ MokumManiac ]
Dzwoniłem do Jolci :D ppowiedziała ze przytuli jak przyniose szampana...powiedzcie mi skad ja wezme teraz szampana - u mnei wszystkie wypite....łeeeeeeeeee.....moze pifem sie zadowoli :) stoi połowa - "Zwierzak" pakuj sie idziemy sie przytulac
.
.
.
nieeee debiluuu nie do mnie!!! no ty se byc czujny...
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
tu jest kolejna czesc:
SnT [ MokumManiac ]
HopkinZ >>> a ja na 11 stycznia - Biznes Plan zrobic !! muueeee ratujta !!
HopkinZ [ Senator ]
ee... nowiesz, zawsze mozesz zrobic "ręcznie" chociaz odradzam :)
sok jabłkowy nalej, albo lec do sklepu, masa jest całodobowych tkaich ze non stop... ewentualnie stacja benzynowa :)

Ficket [ BMX ]
Immothep --> Heh, nie - próbowałem dograć obsługę ALSA do 2.4.20, ale coś nie wyszło... Chyba będę musiał sobie 2.6.0 ściągnąć bo tam już jest standardowo... :D
Maniura --> Zdrówko dobrze... :D A u ciebie, a raczej u was wszystkich? :D

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
jest już kolejna część - jakbyście nie zauważyli co się chyba stało to wam przypominam
Link poniżej: