GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kraina alkoholu i dobrej zabawy czyli..Sylwester na GOLu cz. 3

01.01.2004
01:15
[1]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Kraina alkoholu i dobrej zabawy czyli..Sylwester na GOLu cz. 3

No to jedziemy dalej :))

01.01.2004
01:16
smile
[2]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

ne ma to jak doby syklester :D

01.01.2004
01:17
[3]

M-Hunter [ The Jester Race ]

HAlf Life ci dziękuje barsdzo nie ma zaco i nawzajem "D

01.01.2004
01:17
[4]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Chyba jestem jedynym całkowice trzeźwym na forum:P

01.01.2004
01:18
[5]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Mutant z Krainy OZ ---> witaj w klubie :)) nie jesteś sam, ja tylko 2 lampki wina, ale cienkie jak soczek :P

01.01.2004
01:20
[6]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Immothep---> Ja kompletne nic:P

01.01.2004
01:20
[7]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


k......... nie moge powiedzievc wam jak zajebossie sie ciesze :D
Z ziomami sie nastukalem jak nigdy dotafd :P
Odprowadzilem 8smiu
jeden ledwo idzie wypiernicza sie na ksazdej sliuskiej nawierzchni :) Nie wiem jak on do domuy dojdzie :D

01.01.2004
01:20
[8]

M-Hunter [ The Jester Race ]

Ja nic nie piłem a jestem pijany w trzy dupy :/

01.01.2004
01:20
[9]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Jest nas trzech - ja jestem po lampce szampana

A i mamy drugi wątek czesc 3
link:

01.01.2004
01:20
smile
[10]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Trzymajta się ... A ile szampana wypiliście ?;))

01.01.2004
01:20
[11]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

immothep---> takiego z kartonika ??

ja tylko lyk szampana

01.01.2004
01:22
smile
[12]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

mam propozycje

moja trzecia czesc uzyjemy jako czwarta - co wy na to??

01.01.2004
01:22
[13]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pirix---> Piszmy w tym temacie.

01.01.2004
01:22
[14]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Soldamn ---> hehe nie, jakiś 'domowej roboty" ale nie mojej, dlatego taki cienki ;P

01.01.2004
01:23
[15]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


ja wypilem 1 szampana i kilka kieluchow bimbru io dotego swojskiego wina zioma robitu :)

01.01.2004
01:23
[16]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Mutant z Krainy OZ --> no ja sie czuje jakbym tez nic nie pił, to było coś ...hmm.... trudno wyczuć... 'beka' mi sie owocami ;P

01.01.2004
01:23
[17]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

immothep---->byles pierwszy o minute

01.01.2004
01:23
smile
[18]

Jaelle [ Konsul ]

do spania dzieci a nie kurde szuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
rany boskie już mnie boli

01.01.2004
01:24
[19]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Jaelle---> Co Cię boli?:>

01.01.2004
01:25
[20]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Pirix ---> mozemy uzyć Twojego wątku jako czwartego :D mnie to obojetne :D w tym tempie to za parenascie minut trzeba bedzie zmienic bo bedzie grupo powyzej setki postów :P

01.01.2004
01:25
[21]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


co tak piszczy :D ?????????
Ale mi goraco w uszy :D

01.01.2004
01:26
smile
[22]

Jaelle [ Konsul ]

a jak myslisz ;]]]]]]]]
;p
główka i brzuszek aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
rany boskie w klawiszki nie trafiaam

a was coś boli ???????/
;p

01.01.2004
01:26
smile
[23]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Dobrze ,że mnie chłodzi co nieco zimowa aura za oknem ;))

01.01.2004
01:27
[24]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Jaelle---> Serce mnie boli:)

01.01.2004
01:27
[25]

HopkinZ [ Senator ]

omg a wy tu wciaz piszecie :)?
ja sie zaszywam w lozku z ksiazka i na sluchawkach soundtrack z LOTRa, :)

01.01.2004
01:28
smile
[26]

K@mil [ Wirnik ]

Melduje się, że nie śpie i sobie ide :-)

01.01.2004
01:28
[27]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

Co to za buredel?? Już wąten nr 2 sie zakonczyl?? Tak bezemnie?? Wow zbyt wielem piw chyba ide spaxc bo ledwo nia oczy widze

01.01.2004
01:29
[28]

Jaelle [ Konsul ]

serce Cię boli słoneczko a co Ci się stało ???????

01.01.2004
01:29
[29]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

HopkinZ---> Nie ma nic lepszego do roboty to piszemy:P

01.01.2004
01:29
smile
[30]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Rany ludzie, proszę piszcie troszkę ciszej :) Tak serio to tylko szampan w obroty poszedł, a ile to nie pamiętam to jush inna historia ...

01.01.2004
01:30
[31]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Jaelle---> Spędziłem sylwestra sam, bez bliskiej mi osoby.

01.01.2004
01:31
[32]

M-Hunter [ The Jester Race ]

Bol Jabol oł jeeeee kipą rąłlin bejbe

01.01.2004
01:31
[33]

Immothep [ Errare humanum est. ]

ja tylko dobije do 1000-siączka ;P i chyba idę spac :D

01.01.2004
01:32
[34]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Niestety ja Sylwestra spędzam samotnie od wieluuu lat . Przykre uczucie . Współczuję ci .

01.01.2004
01:33
[35]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Immothep---> Ty wredny spamerze:)
***Half-Life*** ---> Jakoś się przeżyje.

01.01.2004
01:34
smile
[36]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Obywatel ---> Maniura sam pisze w DRUGIM wątku Imprezy ... Dałem mu wskazówkę do tego Wątku .

01.01.2004
01:35
[37]

guzol [ LEXUS ]

Ja jestem jeszcze z Wami, ale do czasu.. idę zaraz spac, petardy wystrzelone, szmpan wypity i tak miało być, życzę szampańskiej nocy na forum( w planie do 4.00:))

01.01.2004
01:37
[38]

Immothep [ Errare humanum est. ]

***Half-Life*** ---> ja też spędzam sam od zawsze i wiem co to znaczy... pozdro :)

Mutant z Krainy OZ --> no bez przesady ;P wkoncu mamy nowy rok trzeba się cieszyć ;P zreszta to nie będą 'puste' posty, staram sie na w każdym coś mądrego napisać :D

POZDRo

01.01.2004
01:37
smile
[39]

eJay [ Gladiator ]

Chlopaki witamz z powertem...Nie ma to jak dlugiii prysznic na ytrzezwienie

01.01.2004
01:37
[40]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Właśnie, jak tam było u was ze sztycznymi ogniami. U mnie kicha, jedyny fajny moment był jak sasiąd poslał sąsiadowi race prosto w okno. Ale było darcie mordy:)

01.01.2004
01:38
[41]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Immothep---> Spoko, sam nie jestem lepszy:]
eJay---> Widzę, że Ci trochę przeszło:)

01.01.2004
01:38
smile
[42]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Dobranoc Wszystkim :) Do zobaczenia [ napisania ;) ] jutro-dziś :))) Co napiszecie do godz. 4 to przeczytam jutro a raczej dziś ;) Pozdrowienia . I bawcie sieę dalej...

01.01.2004
01:39
[43]

Immothep [ Errare humanum est. ]

***Half-Life*** ---> ROTFL 'n' LOL no to nieźle biedaczek sam tam dawał po garach ;P

01.01.2004
01:39
smile
[44]

Jaelle [ Konsul ]

uuu - biedaczku - ja sobie siedz e z towarzychem :))))))))))))))) i nie jestejm pijana - na razie jeszczee - chyba nie jestem ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

01.01.2004
01:40
[45]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Jaelle----> Dmuchaj w balonik, to się przekonamy;)

01.01.2004
01:40
smile
[46]

Immothep [ Errare humanum est. ]

<------ Mutant z Krainy OZ

:)))

01.01.2004
01:40
smile
[47]

eJay [ Gladiator ]

Mutant------------->Nie do koncxa ale jestr juz o wiele leoiepej

01.01.2004
01:41
[48]

M-Hunter [ The Jester Race ]

Ja na chwilke spadam :P ale jescze wróce !!! HEHEHE :D

01.01.2004
01:42
[49]

M-Hunter [ The Jester Race ]

Ale mega stats zrobiłem to już 1830 post ! a rano było z 1700 :D bol jabol:D

01.01.2004
01:42
smile
[50]

Giftzwerg [ Konsul ]

Jabol dla tego pana

01.01.2004
01:43
[51]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

eJay---> Przynajmniej łatwiej jest rozszyfrować to co piszesz:)

01.01.2004
01:43
smile
[52]

Jaelle [ Konsul ]

a ognie były superrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mój kolega nieźle dawał czadu ;)
ok - ja lece dalej się bawić - 3majcie się!!!!!
szczęśliwego nowego jorku
powodzenia w leczeniu jutrzejszego kaca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
buziaki

01.01.2004
01:43
[53]

Immothep [ Errare humanum est. ]

M-Hunter ---> ty wredny spamerze ;P (cytuje Mutanta :) )

01.01.2004
01:43
[54]

Maniura [ Centurion ]

Czy są tu jakieś panie

01.01.2004
01:45
[55]

eJay [ Gladiator ]

U mniee ognie byly zajebistye. Same flesze i wybychy. jednym slowme maskakra.....

01.01.2004
01:45
[56]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Hunter---->dzisiejszy dzien/noc sprzyjaja statsowaniu

01.01.2004
01:45
[57]

HopkinZ [ Senator ]

jakos nie amm ochoty do czytania skaziek, CD-Action idze w ruch :)

01.01.2004
01:46
[58]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Maniura---> Były, ale się zmyły, jak Cię zobaczyły:)

01.01.2004
01:47
smile
[59]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

ognie byly calkiem fajne tylko ze odemnie bylo widac tylko łune - wysokie bloki zasłaniają.

01.01.2004
01:49
smile
[60]

K@mil [ Wirnik ]

W warszawie ognie były zajebiste :-D

01.01.2004
01:49
[61]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pirix----> U mnie drzewa na górze zasłaniały te najładniesze które biły w centrum miasta.

01.01.2004
01:50
smile
[62]

Jaelle [ Konsul ]

jak to - jeszcze jestem , ale juz powoli z krzesła spadam czytając wasze głupotyyyyy!!

01.01.2004
01:50
[63]

Immothep [ Errare humanum est. ]

z moich obserwacji :)

w tamten sylwester - fajnie ale krótko
ten sylwester - średnio ale dłużej

oczywscie chodzi o fajerwerki :P

01.01.2004
01:51
smile
[64]

eJay [ Gladiator ]

A teraz malyy qyiz: Jakiej gry najbardziej oczekujecie w tym roku??:D

Duke nukem Foreveer

01.01.2004
01:51
smile
[65]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Jaelle----napisz coś mądrzejszego:)

01.01.2004
01:52
[66]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

To się nie doczekasz:)

01.01.2004
01:52
[67]

HopkinZ [ Senator ]

ja oczekuje Black & White 2 i mam nadzieje ze to hit bedzie :]
nie moge sie skupic, ide smieci wyrzucic i troche pochdozic po dworze i porozmyslac :)

01.01.2004
01:55
smile
[68]

Jaelle [ Konsul ]

co Wy - madrzejszego - teraz ?! heh - jum pisalam ze ledwo w klawiature trafiam a tyu mi kaaesz madrze pisac

01.01.2004
01:56
[69]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Jaelle---> Widać, że klawiatury nie widzisz:D

01.01.2004
01:57
[70]

vorsten [ Konsul ]

Qrcze miałem się dzisiaj naje#$ć, ale nic z tego nie wyjdzie obudzę sięjutro i ciężko mi będzie uwierzyć że to jest 1 stycznia. Szampan smakował jak szczyny, nie mam ochoty dokańczać butelki wina z ojcem (chociaż jest dobre). Koleine postanowienie na rok 2004: NASTĘPNEGO SYLWESTRA NIE SPĘDZĘ W DOMU!! Za wszelką cenę się gdzieś wkręcę, a w ostateczności sam urządzę impreze...hehehe pierwszy zawód tego roku, ale to dobrze ;]

01.01.2004
01:57
smile
[71]

Jaelle [ Konsul ]

własnie - lepiej juz pojde bo normalnie mnie skręca ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

01.01.2004
01:57
[72]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Jaelle ---> za zaprzeczałaś ze nie jestes <tutaj gest oznajmiający że ktoś pił>

:))

01.01.2004
01:57
smile
[73]

K@mil [ Wirnik ]

*początek mojego mondrego posta*

inteligentna treść

*koniec mojego mondrego posta*


Prawda, że mądrze ? :) Sorry, ale nic wiecej nie wymyśle :-P

01.01.2004
01:58
[74]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Mykam sobie pograć w Disciples 2.
Miłej nocki życzę;)

01.01.2004
01:59
[75]

Maniura [ Centurion ]

Panowi zróbcie jeszcze 4 i 5 część a calkiem mi się we łbie popie......
chyba że już są

01.01.2004
01:59
smile
[76]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

skoro sama nie mozesz nic madrego napisac to sie nie czepiaj ze my glupoty piszemy;)

01.01.2004
01:59
smile
[77]

Jaelle [ Konsul ]

kurde zimno troche - acg te przeciaagi 0 ale ja sie jeszcze trzymam !!!!!! inni już leza - a ja jeszcze siedze i pisze ;]]]]]]]]]

01.01.2004
02:00
[78]

Jaelle [ Konsul ]

jakiej pupie???????

01.01.2004
02:02
smile
[79]

eJay [ Gladiator ]

Nastepnegoo sylwetsra napenwo nie sopedze na GOlU:)

01.01.2004
02:06
[80]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

eJay---->ja i tego bym tu nie spędził gdyby nie to ze się pochorowałem i nie mogłem wyjechać.

01.01.2004
02:06
smile
[81]

Ficket [ BMX ]

Melduję się, a na swoje spóźnienie mam usprawiedliwienie - kompilacja jądra w Linuxie... :D

01.01.2004
02:07
[82]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Ficket---->witamy

01.01.2004
02:08
smile
[83]

Jaelle [ Konsul ]

a czego nie masz w dupei????????????????????????????
ok chłopaki ja lece - idę jeszcze poszaleć na parkiecie ;))))))))
pozegnajcie ładne ostatnia ststsującą dziewczynke na Golu papapapapapa :*

01.01.2004
02:08
[84]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ficket ----> welkomen :D co 2.6.0 dorwałeś?? :D

01.01.2004
02:09
[85]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Jaelle ---> <papa>:D (na gg ten 'kod' fajnie wygląda :D)

01.01.2004
02:10
smile
[86]

pasterka [ Paranoid Android ]

witam:)) i dobranoc, bo wiecej nic juz chyba nie sklece :)) .,... Nowego Roku :))

01.01.2004
02:10
[87]

Maniura [ Centurion ]

Ficket---- jak tam zdrowie za spoźnienie cie rozgrzeszam

01.01.2004
02:11
smile
[88]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Jaelle----->jeśli już uciekasz to miłej zabawy, spokojnej nocy i Szczęśliwego Nowego Roku 2004

01.01.2004
02:12
[89]

eJay [ Gladiator ]

Pirix------------->Ja tergo tez nie gdyby moj kupmel niwe zachorowal.

01.01.2004
02:12
[90]

HopkinZ [ Senator ]

zgadzam sie z eJayem, nastepnego sylwka musze gdzie sie wybic :)

a co do topicu, jak soluchatcherowi minie juz kac to sie niezle na nas wkurzy :)

01.01.2004
02:13
smile
[91]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

pasterka--->witam i ...żegnam Cię

01.01.2004
02:16
smile
[92]

eJay [ Gladiator ]

HopkinZ--->Za co?? Przeciez w zaden sposob go nie obarazamy:)

01.01.2004
02:18
[93]

HopkinZ [ Senator ]

eee no tka ale troche statsujemy :) dzisiaj zarobilem spokojnie ze 40 postow :D

01.01.2004
02:18
smile
[94]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

HopkinZ----->dlaczego ma sie na nas wkurzyc?

01.01.2004
02:18
[95]

HopkinZ [ Senator ]

eee no tka ale troche statsujemy :) dzisiaj zarobilem spokojnie ze 40 postow :D

01.01.2004
02:19
smile
[96]

eJay [ Gladiator ]

HopkinZ----------------.Soul powinein nas chwaolic bo mimo ize ledwo tzrezwi probujemy co sensownego wymyslic:)

01.01.2004
02:19
[97]

Immothep [ Errare humanum est. ]

HopkinZ ---> no wiesz, w takich wątak zazwyczaj się dużo pisze :) a czy statsujemy... hmmmm. ja bym powiedział ze prowadzimy żywą konwersacje :)

POZDRo

01.01.2004
02:20
[98]

HopkinZ [ Senator ]

lo, moj pierwszy "podwojny" post na forum :)
jest co świętowac :P
np. wlasnie tak statsujemy :)

01.01.2004
02:20
smile
[99]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

e tam statsowanie - nie przesadzaj- nie takie statsy to forum widzialo:)

01.01.2004
02:21
[100]

SnT [ MokumManiac ]

heeeeeeeeeeeeloooooooooooołłłłłłłłł :DDDDDDDD
eeee MANDARYNA ludzie !! Wesołego Nowego Rooooczkuuuu!! Za duzooo n i e pogadamy bo sie czuje średniawo
takze ide kimac...do wanny...yyy.nieeee.....to moze do łuzka.....yyy tezzzz nie, dopra to w ramiona ukochanej...
zaraz jakiej ukochanej, przeca nie ma takowej (1-wsze postanowienie noworoczne - znlaesc se ukochana...)...aleeee
Jolcia napewno psytuuuliiii - JOLCIA !! nadchodze !!
baj baj wszystkim.

01.01.2004
02:21
smile
[101]

eJay [ Gladiator ]

Poza tym to juz 3 czesc watku i to calkiem sensownego:) tak myzle:)

01.01.2004
02:22
[102]

HopkinZ [ Senator ]

no coz, co prawda nie zagladam tu czesto ale jak widze takiego "gandalfa 122" bodajze to rzeczywiscie mi sie slabo robi i wierze, ze nasze rozmowy to "zywe konwersacje" -> ładne określenie :)

01.01.2004
02:22
smile
[103]

eJay [ Gladiator ]

Snt---------------->TYez sobie tak postanowilem:)

01.01.2004
02:22
[104]

SnT [ MokumManiac ]

A tak w ogole t osork oza poprzedniego posciakaa, bije mi...bleee . Jutro bede juz normalny.

01.01.2004
02:23
smile
[105]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

rozwija nam sie dyskusja na temat statsowanie - a myslalem ze o tej godzinie to nic sensownego nie wymyslimy...

...jakby to co piszemy teraz bylo sensowne

01.01.2004
02:23
[106]

HopkinZ [ Senator ]

kurcze no, za szybko jak dla mnie :)

SnT--->
no impra chyba była udana :)

eJay--->
no tu amsz racje, watki bywają o wiele glupsze, a jesli jeszcze dodac naszą rozmoe na czacie :)


btw. kto w koncu sie pod Soula podszywał?

01.01.2004
02:24
[107]

eJay [ Gladiator ]

Rozkmina na tym Forum wychodzi poza wszelkie gracnice:)

01.01.2004
02:25
[108]

eJay [ Gladiator ]

HopkinZ---------------->Prawdopodbnie Loonatyk

01.01.2004
02:25
[109]

HopkinZ [ Senator ]

tje dobra, mamy juz ponad setke, mozemy kolejna czesc zakladac :D

echh... wiecie, ze na 5 musze napisac prace semestralną z angola :)?

01.01.2004
02:25
[110]

SnT [ MokumManiac ]

Dzwoniłem do Jolci :D ppowiedziała ze przytuli jak przyniose szampana...powiedzcie mi skad ja wezme teraz szampana - u mnei wszystkie wypite....łeeeeeeeeee.....moze pifem sie zadowoli :) stoi połowa - "Zwierzak" pakuj sie idziemy sie przytulac
.
.
.
nieeee debiluuu nie do mnie!!! no ty se byc czujny...

01.01.2004
02:26
[111]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

tu jest kolejna czesc:

01.01.2004
02:27
[112]

SnT [ MokumManiac ]

HopkinZ >>> a ja na 11 stycznia - Biznes Plan zrobic !! muueeee ratujta !!

01.01.2004
02:28
[113]

HopkinZ [ Senator ]

ee... nowiesz, zawsze mozesz zrobic "ręcznie" chociaz odradzam :)
sok jabłkowy nalej, albo lec do sklepu, masa jest całodobowych tkaich ze non stop... ewentualnie stacja benzynowa :)

01.01.2004
02:29
smile
[114]

Ficket [ BMX ]

Immothep --> Heh, nie - próbowałem dograć obsługę ALSA do 2.4.20, ale coś nie wyszło... Chyba będę musiał sobie 2.6.0 ściągnąć bo tam już jest standardowo... :D
Maniura --> Zdrówko dobrze... :D A u ciebie, a raczej u was wszystkich? :D

01.01.2004
02:30
smile
[115]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

jest już kolejna część - jakbyście nie zauważyli co się chyba stało to wam przypominam

Link poniżej:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.