GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezione w sieci: dwie gierki na sylwestrową nudę i posylwestrowy ból głowy :D

01.01.2004
01:00
smile
[1]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Znalezione w sieci: dwie gierki na sylwestrową nudę i posylwestrowy ból głowy :D

Nie wiem czy to juz było, ale fajnie pomaga na sylwestroną nudę. A potem na posylwestrowego kaca :D

https://web.icq.com/friendship/browse_page/1,,13961,00.html

https://web.icq.com/friendship/browse_page/1,,7946,00.html

01.01.2004
01:01
[2]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Aj no i zrobiło się razy dwa.

Mój błąd. Nie miałem zaznaczone z Inetu i nie widziałem pierwszego :D

01.01.2004
06:17
[3]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

w drugą grałem już conajmniej tydzień temu

ale obie dość nudne niestety

01.01.2004
09:51
smile
[4]

Xanthus [ Pretorianin ]

Qbaa---> heh nie masz racji te gierki sa zaj..... ciekawe nie wiesz ze po sylwestrze odkrywa sie swiat na nowo :)

01.01.2004
12:50
smile
[5]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Zarombista stronka dzięki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.