
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Znalezione w sieci: dwie gierki na sylwestrową nudę i posylwestrowy ból głowy :D
Nie wiem czy to juz było, ale fajnie pomaga na sylwestroną nudę. A potem na posylwestrowego kaca :D
https://web.icq.com/friendship/browse_page/1,,13961,00.html
https://web.icq.com/friendship/browse_page/1,,7946,00.html
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Aj no i zrobiło się razy dwa.
Mój błąd. Nie miałem zaznaczone z Inetu i nie widziałem pierwszego :D
Qbaa [ Generaďż˝ ]
w drugą grałem już conajmniej tydzień temu
ale obie dość nudne niestety

Xanthus [ Pretorianin ]
Qbaa---> heh nie masz racji te gierki sa zaj..... ciekawe nie wiesz ze po sylwestrze odkrywa sie swiat na nowo :)

megaabol [ Generaďż˝ ]
Zarombista stronka dzięki :)