Dwalin [ Reggae ]
Pierwszy wątek i post w nowym roku należy do...
DWALINa
Szczęśliwego nowego roku :)
koxbox [ ]
mnie
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Chyba się trochę pośpieszyłeś:)

merkav [ Aguś ]
Drugie miejsce tez dobre :D
guzol [ LEXUS ]
ja tez napisalem o 00.00

merkav [ Aguś ]
Kurde 3 juz nie jest takie fajne
Dwalin [ Reggae ]
Ja musiałem być 1st, GOL jest zaszybki :P A nawet to mam ostatni post zeszłego roku :)

Brisk. [ Chomik ]
Co do watku to:

Zacker [ Stanley ]
Chociaż będe w pierwszej dziesiątce :)
HAPPY NEW YEAR !!!!

Quicky [ Senator ]
No dobra, wystarczy mi, ze jestem w czolowce ;) (00:15 w watku Soula)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Na w wątku z imprezą sywlestrową na golu napisałem posta równo z 1 sekundą roku, zgodnie z odliczaniem na tvp2. Gol się spóźnia.
Yanek [ Paprykarz ]
kurde...chyba sie zdeczka spoznilem...

Cuphay [ Mroczna Dusza ]
Yanek ==> Jest to sens wyciągać wątki sprzed roku :D ???
HopkinZ [ Senator ]
eheh, a Dwlain za wczensie napisal i sie skopcilo wszystko :) a tak sie na to zapalał :)
cóż, teraz pozostaje na tylko

oksza [ Senator ]
wênd na kô-d yuum-songo
oksza [ Senator ]
o fajne unikod sie pokałapapućkał ^
już się zamykam :)

Dayton [ Generaďż˝ ]
Jkan ie pierwszy w nowym roku to napewno ostatni w starym