GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pierwszy wątek i post w nowym roku należy do...

31.12.2003
23:59
[1]

Dwalin [ Reggae ]

Pierwszy wątek i post w nowym roku należy do...

DWALINa

Szczęśliwego nowego roku :)

01.01.2004
00:00
[2]

koxbox [ ]

mnie

01.01.2004
00:01
[3]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Chyba się trochę pośpieszyłeś:)

01.01.2004
00:01
smile
[4]

merkav [ Aguś ]

Drugie miejsce tez dobre :D

01.01.2004
00:02
[5]

guzol [ LEXUS ]

ja tez napisalem o 00.00

01.01.2004
00:02
smile
[6]

merkav [ Aguś ]

Kurde 3 juz nie jest takie fajne

01.01.2004
00:03
[7]

Dwalin [ Reggae ]

Ja musiałem być 1st, GOL jest zaszybki :P A nawet to mam ostatni post zeszłego roku :)

01.01.2004
00:03
smile
[8]

Brisk. [ Chomik ]

Co do watku to:

01.01.2004
00:04
smile
[9]

Zacker [ Stanley ]

Chociaż będe w pierwszej dziesiątce :)
HAPPY NEW YEAR !!!!

01.01.2004
00:19
smile
[10]

Quicky [ Senator ]

No dobra, wystarczy mi, ze jestem w czolowce ;) (00:15 w watku Soula)

01.01.2004
00:26
[11]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Na w wątku z imprezą sywlestrową na golu napisałem posta równo z 1 sekundą roku, zgodnie z odliczaniem na tvp2. Gol się spóźnia.

01.01.2004
02:00
[12]

Yanek [ Paprykarz ]

kurde...chyba sie zdeczka spoznilem...

01.01.2004
02:23
smile
[13]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

Yanek ==> Jest to sens wyciągać wątki sprzed roku :D ???

01.01.2004
02:26
[14]

HopkinZ [ Senator ]

eheh, a Dwlain za wczensie napisal i sie skopcilo wszystko :) a tak sie na to zapalał :)
cóż, teraz pozostaje na tylko

11.01.2004
02:05
smile
[15]

oksza [ Senator ]

wênd na kô-d yuum-songo

11.01.2004
02:07
[16]

oksza [ Senator ]

o fajne unikod sie pokałapapućkał ^
już się zamykam :)

11.01.2004
02:51
smile
[17]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Jkan ie pierwszy w nowym roku to napewno ostatni w starym

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.