
tommy_1234 [ Pretorianin ]
co porabiacie na sylwestra??????
co porabiacie na sylwka ja napszkład piję,tanczę i odpalam pety

Quicky [ Senator ]
Ja chyba zrobie jakas stronke :)

Brisk. [ Chomik ]
Hmmm bawimy sie tu :D
ZeTkA [ ]
odpoczywamy ;))

Zacker [ Stanley ]
Siedzimy i piszemy :)

tommy_1234 [ Pretorianin ]
aaa zapomnialem biję kolegów

Zofia [ Generaďż˝ ]
Czekamy na Nowy Rok

tommy_1234 [ Pretorianin ]
no racja czekam na nowy rok :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)):):):):):)):):):):):):):):)
Yanek [ Paprykarz ]
SZCZELAMY!!<bang!> <bang!>
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
w dalszym ciągu bawimy się na GOLu:
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
PIJEMY