
technior [ Konsul ]
Znalezione wsieci---firewercki
W ramach rekompensaty za Virusa -pobawcie się !

Madtrackus [ spamer ]
nie dziala :) musisz sie zrekompensowac w inny sposob :D

Brisk. [ Chomik ]
O to chozi? :D
technior [ Konsul ]
Działa ,tylko trzeba pokombinować !
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Eeeeee... tam! To jest lepsze:
technior [ Konsul ]
W zasadzie to jest nie lepsze ,ale inne !a po za tym ta stronka wędruje po necie juz od dłuższego czasu !HAPPY NEW YEAR !!!