
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Czy ktoś jeszcze (tak jak ja) sylwestra spędza w domu?
No właśnie...Ja sylwestra spędzam w domu i wcale mi się to nie uśmiecha... a wy???

Sayet [ White Star Soldier ]
ja ide ze znajomymi na miasto.....
wspolczuje Ci...
azim [ Konsul ]
Mati176 ja również się nigdzie nie wybieram
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
A mnie smuci...Nie wiem czemu...KUR...ka blada :(

Sayet [ White Star Soldier ]
cuebie to nie smuci bo ty bedziesz mialł co do roboty. a on sie bedzie ndził

bone_man [ Powered by ATI ]
Ja jak co roku zostaje w domu, nie mam z kim isc. Ale nie przeszkadza mi to i wcale nie zaluje.
Nie smuc sie, 3m sie mocno :)
azim [ Konsul ]
no i widzę że takich jak my przybywa
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Żeby tylko. Nie dość że w domu, to jeszcze z babcią, młodsza siostrą i takimz bratem.
Lajf is brutal and ful of zasadzkas, niestety. :-(
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Przybywa w zastraszającym tępie...

Brisk. [ Chomik ]
Nie bądż sam i idż płacz z innymi tutaj :D

Zacker [ Stanley ]
Ja też siedzę w domu. JA CHCĘ GDZIEŚ IŚĆ !!!!!!!!!!

Madtrackus [ spamer ]
Ja tam zostalem sobie w domku z 2 asami w rekawie :)
Hakerss [ Beeznon's Attack! ]
Ja miałem siedzieć w domu, ale ide do ciotki... wole siedzieć w domu :/
Sayet [ White Star Soldier ]
jakie te asy??? ładna kolezanka i wolna chata??

Madtrackus [ spamer ]
Sayet - Jak bym mial cyfrowke to bym ci pokazal te 2 asy :)
1 jest dla mnie, a droogi dla niespodziewanego goscia... moze powiem ci pozniej co to takiego
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
No cóż..Wasze zdrowie (znaczy się nasze zdrowie)!!!(Mati nalewa sobie coca-colę do szklanki i zaczyna toast za wszystkich tych którzy zostają w doumu w sylwestra!)
.Jacek 99. [ Senator ]
Ja w domciu zostaje, nie widze sensu wychodzenia gdzies i obchodzenia no wlasnie czego? Ze numerki sie zmieniaja? Bezsens.
Sayet [ White Star Soldier ]
jush sie niemoge doczekac...
Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
Ja też zostaję...
gregol [ Junior ]
ja też
ZeTkA [ ]
ja siedze w domku ale wcale mnie to nie martwi ani nie smuci bom chciala spokoju i mam ;))
muzyczka leci filmik obejrzany teraz chwile przy kompiku pozniej lampka szmpana z mamuska i lulu spac ;))
normalnie sylwestrowy ideal ;))))))

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
ZeTkA ------> Tylko dla Ciebie to jest ideał :)...Albo nie tylko :)
bubuś stary [ Junior ]
co racja to racja: normalnie sylwestrowy ideał
ZeTkA [ ]
mati rok temu to ja bym sie popukala po czole jak by mi ktos powiedzial ze sylwestra spedze w domu to bym si epo czole popukala ;)))
ale ludzie sie zmieniaja a kobiety to juz wogole ;))
Podkoszulka [ Junior ]
Ja też zostaje w domu ale nie cały czas.... ide na miasto gdzieś o pierwszej!
ZeTkA [ ]
podkoszulka to dobrej zabawy na miescie ;))
Vein [ Sannin ]
ja zostaje na sylwka w domu... ale po plnocy wyjde na miasto sie przejsc i zobaczyc kto lazi :P
ZeTkA [ ]
vein tylko uwazaj na pijanych ludzi bo moeze beda chcieli cie upic heheheheheheh
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
ja tez w domu co gorsza z dala od ukochanej... niech mnie ktos dobije ;(
co najwyzej kolo polnocy przede sie miastem w kombinezonie przeciw urazowym jakby ktos butelka we mnie rzucal ;)

merkav [ Aguś ]
Mnie rozlozyla choroba :/ Gdyby nie to teraz bym sobie popijal pifko w ktoryms z barow z kumplami :( No ale nic straconego, wszytko co mi potrzebne mam na miejscu - pifko, jakis filmik, nie bedzie zle :)
ETA: 5min.
Zysio [ Konsul ]
Ja też sam w domu... Miałem iść do qmpla ale sie rozchorowałem :D

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Ja też sam w domu jak co roku [ dotąd ] ;) Ale nie łam się ... Kiedyś będzie na pewno lepiej . Tego Ci życzę :)
Giftzwerg [ Konsul ]
miało być inaczej,ale siedzę u wujka... mogło być gorzej, w sumie, ale... mogło byc tAK kuffa pięknie.
Chlejemy, panowie.
Chejron [ Rammstein and Tool ]
Wy to macie problemy. Pełno śniegu, można polepić bałwany, fajerwerkami postrzelać, browarka sie napić. Jakieś przeszkody macie?
Zapewne sie spytacie czemu ja nie gdzies nie jestem.
Powody? Choroba (i to nie jakaś grypa czy inne "normalne" przypadki, tylko skórna) oraz kłopoty rodzinne (alkoholowe). I wcale mi nie jest do śmiechu, z roku na rok coraz gorzej...a Wy marudzicie że siedzicie przed kompem w sylwka. Ja bawić się nie moge, ale Wy możecie. I troche mnie uszczęśliwy jeżeli to zrobicie.

Martinus [ Konsul ]
Chejron---> gdzie ten śnieg?
W W-wie jest bryndza a nie śnieg :)
Giftzwerg [ Konsul ]
to du a a nie śnieg. ządam śniegu! Odpowiedzialne za zaniedbania gobliny ROZSTRZELAĆ !
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
Slask, malopolska, podkarpacie pod sniegiem i fakt balwanki stoja u mnie na osiedlu :D
ja wrocielm jakis czas temu z rynku na ktorym oprocz kilku zawianych malolatow nic ciekawego kilka fajerek i tyle nawet kombinezon sie nie przydal :P