GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ktoś jeszcze (tak jak ja) sylwestra spędza w domu?

31.12.2003
21:00
smile
[1]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Czy ktoś jeszcze (tak jak ja) sylwestra spędza w domu?

No właśnie...Ja sylwestra spędzam w domu i wcale mi się to nie uśmiecha... a wy???

31.12.2003
21:01
smile
[2]

Sayet [ White Star Soldier ]

ja ide ze znajomymi na miasto.....
wspolczuje Ci...

31.12.2003
21:04
[3]

azim [ Konsul ]

Mati176 ja również się nigdzie nie wybieram

31.12.2003
21:04
[4]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

A mnie smuci...Nie wiem czemu...KUR...ka blada :(

31.12.2003
21:04
smile
[5]

Sayet [ White Star Soldier ]

cuebie to nie smuci bo ty bedziesz mialł co do roboty. a on sie bedzie ndził

31.12.2003
21:04
smile
[6]

bone_man [ Powered by ATI ]

Ja jak co roku zostaje w domu, nie mam z kim isc. Ale nie przeszkadza mi to i wcale nie zaluje.
Nie smuc sie, 3m sie mocno :)

31.12.2003
21:05
[7]

azim [ Konsul ]

no i widzę że takich jak my przybywa

31.12.2003
21:06
[8]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Żeby tylko. Nie dość że w domu, to jeszcze z babcią, młodsza siostrą i takimz bratem.

Lajf is brutal and ful of zasadzkas, niestety. :-(

31.12.2003
21:06
[9]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Przybywa w zastraszającym tępie...

31.12.2003
21:07
smile
[10]

Brisk. [ Chomik ]

Nie bądż sam i idż płacz z innymi tutaj :D

31.12.2003
21:07
smile
[11]

Zacker [ Stanley ]

Ja też siedzę w domu. JA CHCĘ GDZIEŚ IŚĆ !!!!!!!!!!

31.12.2003
21:07
smile
[12]

Madtrackus [ spamer ]

Ja tam zostalem sobie w domku z 2 asami w rekawie :)

31.12.2003
21:09
[13]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

Ja miałem siedzieć w domu, ale ide do ciotki... wole siedzieć w domu :/

31.12.2003
21:09
[14]

Sayet [ White Star Soldier ]

jakie te asy??? ładna kolezanka i wolna chata??

31.12.2003
21:12
smile
[15]

Madtrackus [ spamer ]

Sayet - Jak bym mial cyfrowke to bym ci pokazal te 2 asy :)

1 jest dla mnie, a droogi dla niespodziewanego goscia... moze powiem ci pozniej co to takiego

31.12.2003
21:13
[16]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

No cóż..Wasze zdrowie (znaczy się nasze zdrowie)!!!(Mati nalewa sobie coca-colę do szklanki i zaczyna toast za wszystkich tych którzy zostają w doumu w sylwestra!)

31.12.2003
21:13
[17]

.Jacek 99. [ Senator ]

Ja w domciu zostaje, nie widze sensu wychodzenia gdzies i obchodzenia no wlasnie czego? Ze numerki sie zmieniaja? Bezsens.

31.12.2003
21:13
[18]

Sayet [ White Star Soldier ]

jush sie niemoge doczekac...

31.12.2003
21:16
[19]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Ja też zostaję...

31.12.2003
21:20
[20]

gregol [ Junior ]

ja też

31.12.2003
21:28
[21]

ZeTkA [ ]

ja siedze w domku ale wcale mnie to nie martwi ani nie smuci bom chciala spokoju i mam ;))
muzyczka leci filmik obejrzany teraz chwile przy kompiku pozniej lampka szmpana z mamuska i lulu spac ;))

normalnie sylwestrowy ideal ;))))))

31.12.2003
21:31
smile
[22]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

ZeTkA ------> Tylko dla Ciebie to jest ideał :)...Albo nie tylko :)

31.12.2003
21:34
[23]

bubuś stary [ Junior ]

co racja to racja: normalnie sylwestrowy ideał

31.12.2003
21:34
[24]

ZeTkA [ ]

mati rok temu to ja bym sie popukala po czole jak by mi ktos powiedzial ze sylwestra spedze w domu to bym si epo czole popukala ;)))
ale ludzie sie zmieniaja a kobiety to juz wogole ;))

31.12.2003
21:41
[25]

Podkoszulka [ Junior ]

Ja też zostaje w domu ale nie cały czas.... ide na miasto gdzieś o pierwszej!

31.12.2003
21:42
[26]

ZeTkA [ ]

podkoszulka to dobrej zabawy na miescie ;))

31.12.2003
22:06
[27]

Vein [ Sannin ]

ja zostaje na sylwka w domu... ale po plnocy wyjde na miasto sie przejsc i zobaczyc kto lazi :P

31.12.2003
22:12
[28]

ZeTkA [ ]

vein tylko uwazaj na pijanych ludzi bo moeze beda chcieli cie upic heheheheheheh

31.12.2003
22:23
[29]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

ja tez w domu co gorsza z dala od ukochanej... niech mnie ktos dobije ;(

co najwyzej kolo polnocy przede sie miastem w kombinezonie przeciw urazowym jakby ktos butelka we mnie rzucal ;)

31.12.2003
23:53
smile
[30]

merkav [ Aguś ]

Mnie rozlozyla choroba :/ Gdyby nie to teraz bym sobie popijal pifko w ktoryms z barow z kumplami :( No ale nic straconego, wszytko co mi potrzebne mam na miejscu - pifko, jakis filmik, nie bedzie zle :)

ETA: 5min.

01.01.2004
00:20
[31]

Zysio [ Konsul ]

Ja też sam w domu... Miałem iść do qmpla ale sie rozchorowałem :D

01.01.2004
00:23
smile
[32]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Ja też sam w domu jak co roku [ dotąd ] ;) Ale nie łam się ... Kiedyś będzie na pewno lepiej . Tego Ci życzę :)

01.01.2004
00:27
[33]

Giftzwerg [ Konsul ]

miało być inaczej,ale siedzę u wujka... mogło być gorzej, w sumie, ale... mogło byc tAK kuffa pięknie.
Chlejemy, panowie.

01.01.2004
00:34
[34]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Wy to macie problemy. Pełno śniegu, można polepić bałwany, fajerwerkami postrzelać, browarka sie napić. Jakieś przeszkody macie?

Zapewne sie spytacie czemu ja nie gdzies nie jestem.

Powody? Choroba (i to nie jakaś grypa czy inne "normalne" przypadki, tylko skórna) oraz kłopoty rodzinne (alkoholowe). I wcale mi nie jest do śmiechu, z roku na rok coraz gorzej...a Wy marudzicie że siedzicie przed kompem w sylwka. Ja bawić się nie moge, ale Wy możecie. I troche mnie uszczęśliwy jeżeli to zrobicie.

01.01.2004
00:58
smile
[35]

Martinus [ Konsul ]

Chejron---> gdzie ten śnieg?
W W-wie jest bryndza a nie śnieg :)

01.01.2004
01:13
[36]

Giftzwerg [ Konsul ]

to du a a nie śnieg. ządam śniegu! Odpowiedzialne za zaniedbania gobliny ROZSTRZELAĆ !

01.01.2004
01:40
[37]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

Slask, malopolska, podkarpacie pod sniegiem i fakt balwanki stoja u mnie na osiedlu :D

ja wrocielm jakis czas temu z rynku na ktorym oprocz kilku zawianych malolatow nic ciekawego kilka fajerek i tyle nawet kombinezon sie nie przydal :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.