
red_baron [ pVd ]
znalezione w sieci...
https://republika.pl/gutek18/humor/flash/icons.swf
https://klub.chip.pl/gutek18/humor/flash/winrg.swf
https://klub.chip.pl/gutek18/humor/flash/saddam.swf

Bantam [ Pretorianin ]
mi sie nie podoba ani jedno
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Po co wyciągacie wątki z zeszłego roku?:P
wich3r [ Sprzedam nerkę ]
spac mis ei chce

red_baron [ pVd ]
nie podoba sie wam?? :(
no tak racja, watek stary, z zeszlego roku...:)
Zacker [ Stanley ]
1. Beznadziejne
2. Beznadziejne
3. Beznadziejne