
Teo [ Centurion ]
Pytanko o Konsole GameCube
Witam wczoraj dosatałem "kostke" i mam kilka pytań :)
1. Czy to że mam konsole w systemie PAL to źle ?? Czy jeśli gra jest w NTSC to zanczy że sobie nie pogram bo przeglądając allegro prawie każda gra jest w NTSC.
2. Gdzie dostać jakąś tanią karte pamięci w najlepiej w Łodzi lub może polecicie jakiś sklep internetowy.
3. Czy są w Łodzi jakieś sklepy/komisy w których moge wymienic sie grami+małą dopłata ;-) (Must Have RE ).
Ok to tyle z góry dziękuje za pomoc :)
P.S
Szczęśliwego roq 2004 :)
Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]
1. Oczywiście, że nie uruchomisz. Musiałbyś mieć konsolę w wersji NTSC. A gier w NTSC jest pełno, bo są tańsze niż Pal'owskie, poza tym pojawiają się znacznie szybciej. A czy to źle? Raczej nie. Używanych gier jest sporo.
2. Zobacz na allegro, na pewno mają taniej niż w sklepie.