GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanko o Konsole GameCube

31.12.2003
20:07
smile
[1]

Teo [ Centurion ]

Pytanko o Konsole GameCube

Witam wczoraj dosatałem "kostke" i mam kilka pytań :)

1. Czy to że mam konsole w systemie PAL to źle ?? Czy jeśli gra jest w NTSC to zanczy że sobie nie pogram bo przeglądając allegro prawie każda gra jest w NTSC.
2. Gdzie dostać jakąś tanią karte pamięci w najlepiej w Łodzi lub może polecicie jakiś sklep internetowy.
3. Czy są w Łodzi jakieś sklepy/komisy w których moge wymienic sie grami+małą dopłata ;-) (Must Have RE ).

Ok to tyle z góry dziękuje za pomoc :)

P.S
Szczęśliwego roq 2004 :)

01.01.2004
17:03
[2]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

1. Oczywiście, że nie uruchomisz. Musiałbyś mieć konsolę w wersji NTSC. A gier w NTSC jest pełno, bo są tańsze niż Pal'owskie, poza tym pojawiają się znacznie szybciej. A czy to źle? Raczej nie. Używanych gier jest sporo.
2. Zobacz na allegro, na pewno mają taniej niż w sklepie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.