GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zagadka :)

31.12.2003
19:35
[1]

Hashberry [ Junior ]

Zagadka :)

Zgadnijcie z czego to jest przerabiane - dla zwyciezcy sie cos znajdzie - np. uscisc reki przez borsuka ze wscieklizna

:)

31.12.2003
19:36
[2]

Sayet [ White Star Soldier ]

mona lisa

31.12.2003
19:37
[3]

Sayet [ White Star Soldier ]

jest!!!!!!!1 byłem!!!!!!!! co dostane w nagrode???

31.12.2003
19:45
smile
[4]

Sayet [ White Star Soldier ]

no wlasnie!!!! zycze sobie album zdjec jakichs lasek ładnych(miss)

31.12.2003
19:47
[5]

Hashberry [ Junior ]

Nie chodzilo mi co to jest, tylko z czego

to ze jest to monaliza to spox - tlo jest, monaliza jest

tylko... z czego byla zrobiona moja Mona Liza ? bo jest przerabiana z jeddnego clipartu - ale jakeigo :)

31.12.2003
20:05
[6]

Sayet [ White Star Soldier ]

zzzzzzzzzzzzzzzz........farb??

31.12.2003
20:28
[7]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

O, z tego ----->

Wygralem! Wygralem! Wygr... :-)

31.12.2003
22:56
[8]

SULIK [ olewam zasady ]

THE WINNER IS : Kurdt :)

nagroda wyslana mailem :)

01.01.2004
06:36
[9]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

to jest Pędzący Wicher z plemienia Apaczów

01.01.2004
11:39
[10]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Jaaaa cieeeee. :D
Wygralem obrasssska. Tak, mój ssskarbie. Obrassska. :D

01.01.2004
11:55
[11]

Sayet [ White Star Soldier ]

nie wy sie umowiliscie zeby wygrał....

01.01.2004
13:06
smile
[12]

Hashberry [ Junior ]

:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.