GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sąsiedzi i Sylwester

31.12.2003
18:53
smile
[1]

SirGoldi [ Gladiator ]

Sąsiedzi i Sylwester

No wiec nademna mieszkaja straszne czupki :)
Co rok robia na sylwerstra prze%%%% imprezy w zeszlym roku np. wyrzucali o 2 w nocy doniczki,dywan i krzesła a dwa lata temu dosłownie lali przez balkon (sory za wyrazenie) i mam pytanie czy kolo 2 w nocy w sylwestra to jest zaklocanie ciszy nocnej bo jak widzicie z opisu to normalne imprezy nie sa dodajac ze tłuka sie i nie da sie tych krzykow wytrzymac!!! Czy moge wtedy zadzwonic na policje albo jakies rady co zrobic zeby w tym roku zas tak nie bylo?? Please help!

31.12.2003
18:57
[2]

erton Fink [ Junior ]

Podrzuc im troche metanolu pod wycieraczke.

31.12.2003
18:58
smile
[3]

Deser [ neurodeser ]

Popatrz jak się ludzie bawią ;)

31.12.2003
18:58
smile
[4]

SirGoldi [ Gladiator ]

Dzieki ale nie mam metanolu a i teraz nie mam gdzie kupic ;P Moze jakies inne rady i odpowiedzcie na moje pytanie prosze!

31.12.2003
18:59
[5]

SirGoldi [ Gladiator ]

Deser ogladam to od małego i widok moczu nie jest zbyt zachecajacy :)

31.12.2003
19:00
smile
[6]

erton Fink [ Junior ]

Wpadnij do nich o drugiej i zacznij sie wydzierac "O kur** dwie ulice dalej ludzie rozwalaja radiowozy!!!"
Dla lepszego efektu moglbys "zamowic" tam wczesniej jakis radiowoz.

31.12.2003
19:02
[7]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

ja mam bardzo podobnie, tylko ze sasiedzi mieszkają obok,akcje odchodziły podobne więc się wkurwiłem i jebłem im worek z mąką + petarda przez balkon(ściana działowa jest tak cienka że pięcioletnie dziecko może podać rekę drugiemu pięcioletniemu dziecku).

Sądząc po krzykach trafiłem do środka mieszkania, sajgon musieli mieć niezły.

31.12.2003
19:03
[8]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

erton fink ---> działa klawiaturka?:))

31.12.2003
19:04
smile
[9]

erton Fink [ Junior ]

^Piotrek^ --> Tak, okazalo sie, ze wypiela sie z plyty glownej.

31.12.2003
19:04
smile
[10]

SirGoldi [ Gladiator ]

Lol Piotrek niezle :) Sproboje cos takiego zrobic a konkretnie oni caly czas maja otwarty balkon na takiej burdel-imprezie albo im rzuce z mojego balkonu albo wejde na dach i rabne im tym do domu . Dzieki pomysl nie glupi kto ma jeszcze ???

31.12.2003
19:05
smile
[11]

tygrysek [ behemot ]

byłem kiedyś na imprezce, na której telewizor leciał przez balkon :)
potem wyrzucilismy meble :)


działo się .. oj działo :)
ale było to dawno temu zanim dostałem dowód osobisty :)

31.12.2003
19:05
smile
[12]

SirGoldi [ Gladiator ]

A tak na marginesie co sadzicie o takich wedlug mnie glupich imprezach sylwestrowych?? Moze niektorzy z was tez takie robia?

31.12.2003
19:06
smile
[13]

SirGoldi [ Gladiator ]

Oj j tygrysek nie ładnie :)

31.12.2003
19:07
smile
[14]

KaGieBe [ !!! ]

na policje możesz zadzwonić jeślit akie rzeczy robią!!
ale jesli bawili by sie grzecznie to nie, wedy olicja nie jeździ!!
jka w tym roku będzie to samo to zadzwon na policje, przedstaw dokladnie sytucjka eoni przyjada upomna ich i pojadą :D MOZE :P ...

31.12.2003
19:07
smile
[15]

Deser [ neurodeser ]

SirGoldi - chcesz powaznie ? :) O 6.00 kończy się cisza nocna. Nastawiasz sobie budzik i od rana imprezka na taki jazgot az ci rozwali kolumny :) Sprawdzone. Zbieraj na nowe kolumny, no i przestaną Ci mówić "dzień dobry". Po kilku razach skutkuje na zawsze. Potrzebujesz jeszcze dobrych słuchawek na uszy, bo musisz póścić cos naprawdę z czadem :) Myślę, że Wagner od rana będzie na miejscu :D

31.12.2003
19:07
smile
[16]

K@mil [ Wirnik ]

Ja proponuje byś podczas imprezy zakradł sięna góre i przywiązał klamke od dzrwi do jakiejś rury na korytarzu [przecież drzwi do mieszkania otwieraja się do wewnątrz]. Nie będą mogli wyjść :-) Albo polej drzwi benzyną i podpal. Lub patent z maką, tylko że morzesz nie dorzucić :-|

31.12.2003
19:09
smile
[17]

K@mil [ Wirnik ]

Tygrysek !! :-) Modernator powinien świecić przykłądem :-) A Ty takie rzeczy opowiadasz :-D

31.12.2003
19:10
smile
[18]

SirGoldi [ Gladiator ]

KaGieBe wlasnie o to sie boje... Policja nic i mnie zrobi musiala by przyjechac nysa pelna policjanow bo to sa czupki i mogli by policjantom wpier.... :) A jesli chodzi o impreze to bedzie na 100%. Deser myslisz ze oni mowia komus dziendobry?? Juz caly blok dawal podanie do spoldzielni aby ich wywalili ale nic to nie dalo! A my raczej jestesmy cywilizowani i nie bedizemy innym przeszkadzac :)

31.12.2003
19:10
smile
[19]

tygrysek [ behemot ]

świecę przykładem :)

nie widać ??

31.12.2003
19:11
[20]

SirGoldi [ Gladiator ]

Wiecie co odrazu pojde do wojska wezme pare granatow i wrzuce im do mieszkania co sie bede? :)

31.12.2003
19:11
smile
[21]

SirGoldi [ Gladiator ]

Mam 13 lat i dla mnie jestes rzeczywiscie bbbaardzo dobrym przykladem :)

31.12.2003
19:12
smile
[22]

K@mil [ Wirnik ]

Tygrysek, ależ widać :-) Wreszcie jakiś uczłowieczy modernator :-P Już myślałem że wyraz modermator jest synonimem wyrazu terminator ;-)

SirGolgi, może rozpalisz nop grilla na balkonie ? Przy pomyślnym wietrze zadymisz impreze ;-)

31.12.2003
19:13
[23]

SirGoldi [ Gladiator ]

Moge zadymic najwyzej lecacy z gory dywan :D Ide teraz na kolacyjke a wy myslcie przyjacielie myslcie...

31.12.2003
19:14
smile
[24]

tygrysek [ behemot ]

jak się bawić to na maksa, ale oczywiście adekwatnie do wieku w metryce urodzenia :)


no to dzieciaczki nie przesadzajcie tylko z szampanem bez% i oranżadą :)

31.12.2003
19:16
smile
[25]

K@mil [ Wirnik ]

SirGoldi, spróbuj włożyć wate do uszu, włączyć Ich Troje na pełen regulator, otworzyć wszystkie okna by wyło na całe osiedle i.. ZEMSTA ]:->

31.12.2003
19:16
smile
[26]

K@mil [ Wirnik ]

Tygrysek, a gdy Ty odstawiałęś takie numery ile miałeś lat ? :-)

31.12.2003
19:17
smile
[27]

tygrysek [ behemot ]

tego Kamilu nie mogę powiedzieć :)

31.12.2003
19:18
smile
[28]

tygrysek [ behemot ]

ale z 10 - 15 lat temu to było :)

31.12.2003
19:19
smile
[29]

K@mil [ Wirnik ]

Tygrysek, rozumiem :-) Spróbuje dojść... dowód dają w wieku 18 lat. Miałęś pewnie 16 lub 17 lat. Ja mam teraz 15. To dobrze, bo już sie przestraszyłem że jestem zapóźniony w wandaliźmie :-P

31.12.2003
19:20
[30]

tygrysek [ behemot ]

aż taki stary nie jestem :)

31.12.2003
19:20
[31]

DarkStelix [ Padawan ]

Jak ich nie pokonasz to sie do nich przyłącz:)))))

31.12.2003
19:21
smile
[32]

K@mil [ Wirnik ]

Tygrysek, chcesz powiedzieć że jeśli chce dojść do Twego poziomu musze dziś wyrąbać telewizor przez okno ? :-)

31.12.2003
19:22
[33]

tygrysek [ behemot ]

a może za 10 lat bedziesz moderatorem :)


hahaha :)

31.12.2003
19:24
smile
[34]

K@mil [ Wirnik ]

Tygrysek, kto wie, kto wie :-P Ale pewnie nie, nie nadaje sie, za łatwo mnie ludzie denerwują i jestem zbyt nieoficjalny :-)

31.12.2003
19:24
[35]

tygrysek [ behemot ]

ale wyrzucając parę telewizorów może dojdziesz do normalności :)

haha :)

dobra, koniec żartów
czas zacząć następnego browara :)

31.12.2003
19:24
[36]

tygrysek [ behemot ]

ale wyrzucając parę telewizorów może dojdziesz do normalności :)

haha :)

dobra, koniec żartów
czas zacząć następnego browara :)

31.12.2003
19:28
smile
[37]

K@mil [ Wirnik ]

Tygrysek, a jak ten telewizor lecąc zerwie jakąś doniczke lub czyjąś głowe to co będzie ? :-) Mam Cię zaskarżyć za publiczne opisy niebezpiecznych zabaw ? ;-)

Dobra, koniec żartów, życze miłego browara.

31.12.2003
19:29
smile
[38]

tygrysek [ behemot ]

jest miły :)

31.12.2003
19:32
smile
[39]

KaGieBe [ !!! ]

tygrysek >> a to nie jest przypadkiem jakas kryptoreklama z tym borwarkiem :D??

31.12.2003
19:33
smile
[40]

rvc [ Konsul ]

ja mam podobny problem jak robie impre to gosciowi z dołu przeszkadza lanie przez z balkonu czy robienie pożądkówp po imprze tz. wyzucanie zazyganych gratow.a serio to nasraj w gazete poloz na wycieraczke podpal i zapukaj,ciekawe będą mieli miny po gaszenmiu )))

31.12.2003
19:37
smile
[41]

K@mil [ Wirnik ]

A właśnie Tygrysek, reklamując piwo jako napój nie podpadasz pod FAQ ? :-) Pisze tam: "Zabronione jest publikowanie jakiejkolwiek komercyjnej reklamy na forum w jakiejkolwiek formie". Jako użytkownik tego forum podpadasz pod FAQ, reklamując ów napój [przecież to jest "jakakolwiek forma reklamy"] :-) Z drugiej jednek strony, jako część zespołu modermotarów z pod herbu Gry-Online dotyczy Cię część FAQ cytuje: "Wyjątek stanowią reklamy serwowane przez GRY-OnLine". To jak to jest, złamałeś FAQ czy nie ? :-)

Dobra, wiem że mi odbija, już się zamykam :-D

Rvc, może ma jeszcze do tego zapalaną petarde włożyć ? :-)

31.12.2003
19:38
smile
[42]

tygrysek [ behemot ]

ale to ja chyba jestem władzą co ?? :)

a marki nie podałem :)

31.12.2003
19:39
[43]

SirGoldi [ Gladiator ]

rvc nawet sie nie skapna ze maja ryje z gowna bo beda tak nawaleni :) tygrysek a ty idziesz moze na jakas imprezke na sylwestra?? Naraziej nic sie nie dzieje moze jednak imprezy w tym roku nie bedzie .. nie sadze :(

31.12.2003
19:40
smile
[44]

K@mil [ Wirnik ]

Tygrysek, ups, zapomniałem że to Ty stanowisz prawo :-) Ale z drugiej strony reklamujesz piwo JAKO NAPÓJ :-D No dobra, to ja też podpadne wstawiając taki oto obrazek :-) =======>

31.12.2003
19:41
smile
[45]

SirGoldi [ Gladiator ]

Hmm zzamiast gowna przyszedl mi do glowy inny pomysl ! Rozstawie na schodach miny przeciwpiechotne i chyba nikt sie nie odwazy przejsc :D

31.12.2003
19:41
smile
[46]

tygrysek [ behemot ]

będę uprawiał Clubbing poznański :)

skakanie w rytmach house nrg :)

31.12.2003
19:42
smile
[47]

K@mil [ Wirnik ]

SirGoldi, będą tak nawaleni że nic nie zauważa jak wylecą w powietrze ;-)

31.12.2003
19:43
[48]

SirGoldi [ Gladiator ]

wole nie wiedziec co to bedzie sie dzialo :D to mam rozumiec ze nie bedzie cie na imprezce GOLowej bo ja na inna nie moge isc :(

31.12.2003
19:45
smile
[49]

K@mil [ Wirnik ]

EE, przepraszam, ja tak z ciekawości.. jest jakaś GOLowa impreza ? :-)

31.12.2003
19:46
smile
[50]

SirGoldi [ Gladiator ]

Faaacet to nie wiesz ? :) Zapisuj sie ale juz! https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1865864&N=1

31.12.2003
19:48
smile
[51]

K@mil [ Wirnik ]

A, o to chodzi :-D To wiem, moze nawet będe :-P

31.12.2003
19:48
[52]

rvc [ Konsul ]

sirgoldi planujesz im ROZRYWKE?? dzwoń na policje pomoga cisza nocna obowiązyje bez wyjątków

31.12.2003
19:51
[53]

SirGoldi [ Gladiator ]

Wezme Shotguna wywaze drzwi i zrobie porzadek z impreza jak w filmie Gliniarz w Przedszkolu i bedzie spox :D

31.12.2003
20:23
smile
[54]

K@mil [ Wirnik ]

SirGoldi, wrzuc koktail mołotowa, lepszy efekt :-)

31.12.2003
20:26
[55]

ZeTkA [ ]

sirgoldi wspolczuje
ja mam grzecznych sasiadow wiecznie spalonych jak male swinki ;)))
i taki przyjemny zapach mam na kaltce schodowej wiec nei narzekam ;))

31.12.2003
20:35
[56]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

SirGoldi ---> Zadzwoń na policję. Przyjadą, wypiszą mandacik i 200zł w plecy. Niedawno weszły nowe przepisy i teraz chyba tyle kosztuje zakłócanie ciszy nocnej. Od razu się uspokoją.

01.01.2004
16:25
smile
[57]

K@mil [ Wirnik ]

No, i jak było ? Przyjechała policja ?

01.01.2004
16:28
smile
[58]

Kompoholik [ Designed by AI ]


w Sylwestra dzwonić na policję, bo ludzie się bawią... heh :)

ja też mam nawet podobnych sąsiadów, ale nie było mnie w domu na sylwestra :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.