GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak sie zabezpieczyc???

31.12.2003
15:23
smile
[1]

adodido [ Centurion ]

Jak sie zabezpieczyc???

jestem podlaczony do sieci lokalnej i nie chce zeby admin szperal w moim dysku, wiec pytam jak sie zabezpieczyc (zmiana IP nie wchodzi w rachube)

31.12.2003
15:41
[2]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

zaloz prezerwatywe na wtyczke od karty sieciowej...a na serio moze firewall? niewiem, na zabezpieczeniach za bardzo sie nie znam

31.12.2003
15:44
smile
[3]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

haha LOL, wiedizałem ze coś bedzie o kondomach, jak nie autor wątku to ktoś wspomni o tym hehe, Axl2000 - :) hehe

31.12.2003
15:55
[4]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

adodido --> Tak naprawdę nie ma skutecznego zabezpieczenia. Jeśli admin jest trochę bardziej obeznany, to wejdzie na Twój komputer jak do siebie, a Ty nawet tego nie zauważysz. Generalnie można zainstalować dobrego firewalla i to powinno wystarczyć. Lepszych zabezpieczeń nie ma sensu stosować, bo to sporo roboty, a poza tym nie masz aż tak ważnych danych, żeby miało to sens.

31.12.2003
15:56
[5]

M-Hunter [ The Jester Race ]

Użyj dobrego Firewalla ;)

31.12.2003
16:25
[6]

davhend [ Garrett ]

myślałem że padne po tytule wątku haha <ok> nie no z tego co wiem to admin ci nie może kopać w kompie a jak masz jakiś dowód że ci w nim kopie topodaj go na pały ale co wtedy z netem ? Ja z adminami wole nie zadzierać . Innymi słowy mówiąc stoisz między młotem a kowadłem .

31.12.2003
16:30
[7]

Cast Away [ Konsul ]


Załóż kondoma na dysk twardy i po sprawie. A tak naprawdę to zainstaluj sobie jakiś program ze strony https://www.download.chip.pl/ z działu nternet. Tam chyba pierwsz pozycja to zarządzanie siecia lokalną. Sam z tamtąd brałem programy.

31.12.2003
16:47
smile
[8]

Globus [ Generaďż˝ ]

cast -> o kondomach wspomnial juz alex wiec nie zaistaniles ...

31.12.2003
16:48
[9]

bartek [ ]

Hmmm... a w jaki to niby sposob mozna uzyskac dostep do dyskow innych komputerow w sieci zakladajac, ze dyski te sa nieudostepnione?

31.12.2003
20:48
[10]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

bartek ---> Trojanem, snifferem. Programów jest dość sporo.

31.12.2003
22:26
[11]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

moze ZoneAlarm dobry na poczatek albo cos z Nortona np. Internet Seciurity albo jaki kolwiek personal firewall

01.01.2004
17:00
[12]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

mcl007 ---> Zone Alarm nie jest dobry ani na początek, ani na koniec. Ten program przed niczym nie chroni.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.