
Soulcatcher [ Prefekt ]
Miłego Nowego Roku :)
Bawcie się dobrze, żyjcie zdrowo, pijcie dużo, kochajcie kobiety (lub facetów kto co lubi :)), żyje się tylko raz, praca nie zając - powodzenia.
W roku 2004 będziemy rozbudowywali usługi dla posiadaczy abonamentów :)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Dzięki i wzajemnie:)

Kompoholik [ Designed by AI ]
Dzięki i wzajemnie :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Dzieki i wzajemnie :)
SULIK [ olewam zasady ]
hepi niu Y2k4

zarith [ ]
Dzięki i wzajemnie :)
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Sulik wszystko popsul :)
M-Hunter [ The Jester Race ]
Dzięki Soul :-) I nawzajem :P

Misza [ Prefekt ]
dziękuję i wzajemnie :))
Kuzi2 [ akaDoktor ]
Hehe :)
Dzieki Soul i nawzajem :)
A rozbudowujcie sie :) Chyba sobie wykupie GolMAXA na rok nie na tydzien :)

Toldi_GOL [ Konsul ]
Juz raczej po wszystkim, ale mimo to dzieki i wzajemnie - szczesliwego nowego roku :)

Big Money [ Senator ]
Senk Ju :)
Pomyślności w nowym roku, i wogole wszystkiego naj naj lepsiejszego :]