GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Miłego Nowego Roku :)

31.12.2003
14:37
smile
[1]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Miłego Nowego Roku :)

Bawcie się dobrze, żyjcie zdrowo, pijcie dużo, kochajcie kobiety (lub facetów kto co lubi :)), żyje się tylko raz, praca nie zając - powodzenia.

W roku 2004 będziemy rozbudowywali usługi dla posiadaczy abonamentów :)

31.12.2003
15:12
smile
[2]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Dzięki i wzajemnie:)

31.12.2003
15:13
smile
[3]

Kompoholik [ Designed by AI ]


Dzięki i wzajemnie :)

31.12.2003
15:15
smile
[4]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Dzieki i wzajemnie :)

31.12.2003
15:15
[5]

SULIK [ olewam zasady ]


hepi niu Y2k4

31.12.2003
15:16
smile
[6]

zarith [ ]

Dzięki i wzajemnie :)

31.12.2003
15:16
[7]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Sulik wszystko popsul :)

31.12.2003
15:24
[8]

M-Hunter [ The Jester Race ]

Dzięki Soul :-) I nawzajem :P

31.12.2003
15:52
smile
[9]

Misza [ Prefekt ]

dziękuję i wzajemnie :))

31.12.2003
16:31
[10]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Hehe :)
Dzieki Soul i nawzajem :)
A rozbudowujcie sie :) Chyba sobie wykupie GolMAXA na rok nie na tydzien :)

01.01.2004
10:03
smile
[11]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Juz raczej po wszystkim, ale mimo to dzieki i wzajemnie - szczesliwego nowego roku :)

01.01.2004
13:41
smile
[12]

Big Money [ Senator ]

Senk Ju :)

Pomyślności w nowym roku, i wogole wszystkiego naj naj lepsiejszego :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.