GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność, czyli kto ma czelność nie spać po nocach cz. 136

30.12.2003
01:23
smile
[1]

Brisk. [ Chomik ]

Bezsenność, czyli kto ma czelność nie spać po nocach cz. 136

Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.

Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.


...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia?- arthemide


Otwarte od 23 do 7 rano.


Sir klesk -->od niego się wszystko zaczęło, ale uciekl na Sybierie pozucajac nawet Karczme Pod Glodnym Trollem i teraz pewnie tam popija spirytus prosto ze zródła :) Niestety nie zdazyl na setke :(

SULIK --> reanimator wątku, człowiek który nie sypia (o ludzkich porach), ostatnio coraz rzadziej nas odwiedza...Gdyby tak jeszcze czasami postawił coś na stół... mały prowokator , dziewczyny podobno same mu sie pchaja do lozka, albo pcha je sam :) lubi strzelić striptiz w męskim towarzystwie,podobno czasem biega takze nago po parku... i odkrywa swoje małe ale zawsze jakieś atuty :) co przewaznie powoduje usmiech politowania na twarzach przechodniow... ostatnio ma problemy z ciagnieciem :> Postanowił więc trenować i coraz rzadziej nas odwiedza. Lubi podrywać obieżyświatów w karczmach... obiezyswiatow plci obojga oczywiscie ... jego pokoj to przyklad idealnej harmonii i porzadku ,ostatnio w ramach obchodow dnia geja zalecal sie do kilku znajomych z bezsennosci ;) podobno łączy go coś z Banitą :) jeden i drugi mówi że to tylko przyjaźń..:) Swa wielko milosc okazuje Banicie na kazdym kroku i w kazdym watku w ktorym "przypadkiem" sie spotkaja, niesty nie dobrzy ludzie szykanuja ich za to- bo to meska milosc :) A męska miłość jest piękna bo nie ma w związku osoby dominującej. Zresztą jest to prawdziwie zwierzęcy związek (Banita, kotku !Tak pieseczku ?) szkoda że nie ma przyszłości gdyż Banita jest hetero, czego Sulik nie może zrozumieć :P Podczas jubileuszu tak sie zabawial z pannami i z Banita, ze az nam setna czesc skasowano :(

Justynka --> ma bardzo dobry refleks :) Prawdę mówiąc, to gorzej już być z nią nie może... jaki ma gust skopany, banita... :D Chodzą plotki że ma dziecko z księdzem(Paudyn?)... :)lubi się zajmować niepełnosprawnymi i tylko dlatego jeszcze tu wytrzymuje, wszyscy ją kochają :))) Zawsze kochająca, z chęcią z Tobą porozmawia. Za 4.22 + VAT ,a glos ma tak erotyczny , ze albo tylko rano albo wieczorem mozna do niej dzwonic... ale i tak was nie stać na nią :P Lata praktyki i cena wysoka...Przez nia wielu Golowiczow wlasnie ma bezsennosc-a i tak jak juz zasna to im spac nie daje w snach... takie mają koszmary :)Inni znowu maja marzenia senne z nia w roli glownej... . Ona marzy o mańku i Paszczaku (ten wysprząta dom kiedy justa z mańkiem...), uwielbia być całowana po szyji... i nie tylko , ale gdzie jeszcze wie tylko Banita ... przez tydzien umila czas wczasowiczom w lebie - stawka jak za zboze ;))...teraz wiemy, czemu produkt ten znika ostatnio masowo z elewatorow w niewyjasnionych okolicznosciach :) niedługo jedzie na wycieczke nauczyć się stawiać namiot:) przez kilka dni bedzie miala klopoty z pisaniem przez nadwyrezona reke :P,pilna z niej uczennica...ostatnio czesciej pisuje na warszawskiej wyspie... Teraz gdzies nad morzem probuje podrywac marynarzy i ratownikow na numer z topielcem,ale jakos jej nigdy nie idzie i dlatego ratuje ja w ostatnich chwili jej wierny owlosiony Owczarek Niemicki o imieniu Azor , czasem pisze z jakiejs kawiarenki internetowej w czasie miedzy opalaniem sie, a zdzieraniem z siebie spalonej na słonku skóry... Czyż ona nie jest urocza ? wróciła i znowu zaprowadzi tu porządek :) przespala setna czesc ,tzn robiła to co zawsze,ale mniejsza z tym :P 15:0 świetna z niej zawodniczka :)

Banita_bb --> jak marynarz, nie dlatego ze ma dziewczyne w kazdym porcie, ale dlatego, ze tyle razy go pobili w knajpie. Ciekawe co ta biedna Justa w nim widzi... on tez sie zastanawia czym zasluzyl sobie na takiego aniolka:) podobno to kara za grzechy, ma gorzej niz Syzyf... ale i tak wszyscy wiedza ze to najlepsza partia na bezsennosci-tzn jemu sie tak wydaje, a prawda jest taka... :) Jest najlepsza partia, ale tylko dla kochajacego inaczej. Pod warunkiem ze bedzie to partia szachów :)Ok jest najlepsza partia dla plci obojga-ale sam gustuje w dziewczynach.... zabawa z nim przypomina gre w bierki ugotowanym spagetti :P -ale ugotowane spaghetti jest dopiero za trzecim razem..... miał się nie pojawiać ale się pojawia, bo za bardzo lubi Justynke zeby ją zostawić:) dobrze kopie, w ogóle miły z niego chłopak, w nocy trzyma forme ponad norme...spytajcie Juste,ona juz go nie raz miala okazje "przetestowac "...wedlug Wielkiej Palki bezrozumny i dziecinny :> czego dowodem jest fakt, iz zlamal sobie najwiekszy z palcow podczas tygodniowego pobytu na poludniu kraju z jakas tajemnicza niewiasta ,i gdzie mu tam teraz do Pedra ktory moze 4 razy pod rzad :> fałszywie skromny, ma namiot... :) Tylko po co mu namiot jak i tak zawsze sypia nago w towazystwie kilku mniej zidentyfikowanych osob roznych plci, koloru skory, orientacji i wieku - ale On mowi ze wszyscy byli pelnoletni - ale czy na pewno ? Przestał tu pisać, szkoda chłopaka. Jego związek z Sulikiem pochłonął go do reszty, a jego brak wpisów w miejscu gdzie zrodziła się ich miłość jest tylko przykrywką. Tylko jaka to przykrywka skoro "kochają się" w każdym innym wątku...Planuje wstąpić wraz z Sulikiem do organizacji "Mężczyźni na falach" co nie przeszkadza mu spotykać się z pewną kobietą... :) Tylko on i Sulik mieli szanse ujzec na swiatlo nocne setna czesc Bezsennosci, reszta, albo przespala, albo sie zagalipila - teraz bewnie biedaczek leczy kaca i zastanawia sie ilu synow moze spotkac za 9 misiecy ,na impotencje stosuje korzeń zen-szenia(trzeba go tylko dobrze przywiązać:P)

Torn-->kozak z niego jakich mało,nadpobudliwy ale uleczalny przypadek:) Czas pokaze czy wstapi do klubu anonimowych alkoholikow- jak wszyscy tutaj... czy zoofili jak niektórzy :) Poszukuje prozacu w kazdej ilosci-jakby nie mogl zrozumiec ze nie ma lepszego lekarstwa niz 0,5... ostatnio bredzil cos o wprowadzeniu prohibicji... A teraz siedzi i oglada 5 filmow na noc z ktorych zdaje relacje, czasem cos pogra - przynajmiej on tak twierdzi, ale my wiemy, ze sie upija do nie przytomosci po tym jak mu pamiec zaczela w kompie fiksowac ... niby taki z niego Kozak a setke przespal

maniek_ --> wysoki, przystojny, wysportowany... kobiety go kochają, ale kiedy wytrzeźwieje sytucja obraca się o 180 stopni...:) stara się pomóc sobie i innym upośledzonym, tak poznał Paszczaka :) Podobni wieczorem zadowala starsze panie za drobną opłatą, ale za wieksza oplata panami tez nie pogardzi .Ostatnio częściej się "uczy" niewiadomo tylko czego...:) Wzór cnót i bastion moralności w tym wątku. Czasami jego narządy płciowe odmawiają mu posłuszestwa...wtedy idzie do ślepej Justy która nic nie zauważa :)albo na dworzec glowny- tam partnerzy obu plci tez nie maja zbyt duzych wymagan... dzisiaj moze go nie być gdyż szykuje koperty na jutrzejszą mature :)albo załatwi sprawe sam na sam z nauczycielka... maturkę już napisał, czeka go jeszcze część USTNA. CZego się nie dotknie to spartoli, wszystko przez błedne pojęcie honoru :/ teraz przez 3 miesiace opija swoje "kujonstwo" :> kraza pogloski, ze jest nieslubnym synem Paszczaka, choc on sam zarzeka sie, ze co najwyzej corka :) ostatnio zaniedbuje bezsenność :/ pojawi sie po wakacjach jak skonczy 3 miesieczna libacje. Teraz jest z niego prawdziwy chlop - no tak co ten Krakow robli z ludzi - taki spokojny chlopak byl, a teraz nawet nie wie gdzie sie kladze spac, zreszta co to za roznica jak budzi sie i tak w innym miejscu z innymi osobami na sobie. Przepadł bez wieści, aż strach pomyśleć jak ten biedny chłopak, który boi się sam przejść przez ulice poradzi sobie w innych warunkach niż sterylny pokój bez klamek... to ze nie bedzie go w setnej czesci - to bylo oczywiste, nawet na niego nie liczylismy :P

BriskShoter -->czasami wpada ze słowami na twarzy "Witam Banda", podniecają go wiewiórki i inne gryzonie z ogonami oraz konwersacje o mamutach :) Lubi mówić o przystojnych paniach i pięknych panach-do teraz jest zagadka dla nas ktora plec bardziej woli.... zapytane wiewiórki nic nie wiedzą :)Szczesciarz - czyli nie jest bez szans i u mańka i u Justy :> Podobno znalazł szczeście z jedną Tatianą. Zna ją każdy podróżujący trasą A-4. Podnieca go zakładanie nowych wątków i podrywanie obiezyswiatek plci zenskiej....
zawsze usmiechniety, czeka az mu ktos postawi kolejke...albo cos innego :> Paszczak zgłosil się na ochotnika :) ostatnio bawi sie w nadwornego kronikarza bezsennosci. Chetnie pobawil by sie z Sulikiem i Banita pod prysznicem w podnoszenie mydla spiewajac: "la la la... mydelko fa... la la la", anie niesty wstydzi sie podac adresu. Gdyby wszystko robił tak dobrze jak grał w Americasarmy to byłby dużo lepszym człowiekiem, a musicie wiedzieć że wynik wyższy od jednego fraga na rozgrywkę to u niego święto :) Jeden z botow to jest, ale jednak przy czesci setnej wyskoczyl mu error czy inny syf i sie nie zdolal dopisac .Człowiek nieśmiały, skromny, coolturalny oraz wszechstronnie uzdolniony :D Pozatym straszny Dziad z niego i strachajło, ale juz wszyscy sie do tego przyzwyczaili :D

emorg -->czasami jest często, a czasami nie ma go wcale - mieszka w odległej krainie, ale czasem wpada do Polski, a teraz w Bochni siedzi w nagrode za wywolanie miedzynarodowego skandalu dyplomatycznego w czasie pracy w ONZ .. byl tu jako pierwszy, ale jakos na jubileusz nie trafil - moze przy 200 czesci sobie o nas przypomni

pred4tor --> następny człowiek który rzadko śpi, ale tez rzadko sie tu wpisuje. zwykle poprzestajac na wydaniu jedynego slowa, jakie zdolal opanowac, zlowieszczego "BUM" ... jak powiedzial BUM tak wyparowal i go rozerwalo

arthemide --> zagląda tu czasem wymyślajac jakiś tekst, by zniknac na długo w odmętach gierek sieciowych. Drugi nick <Pani Imperator> pasuje do Red Dragona bo faktycznie nia jest. Zeby tego malo bylo zglebia tajemnice mudowego swiata Cygnusa odnajdujac tam swoja druga nature. Eh... kiedys virtual zabije ja... poki co na pohybel wrogom!!!

Paudyn --> sen z oczu spędzają mu cRPG'ki, lubi obciągnąć nalewkę, a czasami przy blasku księżyca obciąga coś innego...:) zabawia sie na Bahamach ze swoją przyjaciółką czarną mulatką zostawiając dziecko na pastwe losu:) Podobno parę dziwnie wyglądających owieczek to jego sprawka,jak każdy duchowny lubi kobiety w kisielu i doświadczenia na zakonnicach, wszystko dla dobra nauki... :) Pojawia się coraz rzadziej...Z braku dostepu do baranow czesto jezdzi do schronisk dla zwierzat...lepiej nie wiedziec po co... , lubi filmy przyrodnicze:)hmm zwal jak zwal wszyscy wiedza jakie to filmy... ostatno zajęty w seminariu, ponoć ma dyżur w szafie... ostatnio widziany byl na meczu K.S.GOL, gdzie degustowal najnowsze probki mszalnego wina, typ urody, który preferuje u kobiet to chaotyczna ładna ,ostatnio ma problemy z twardym....Tylko czekać aż mu pamięć zacznie wysiadać... jak na ksiedza przystao musial odprawic nocna msze wraz ze skladaniem ofiar z dziewic - ktorych malo juz jest po jego akcjach duszpasterskich

Shakka -->powoli i bez pospiechu wpada na watek od czasu do czasu, ale z pospiechem znika z niego, nieszczesliwy posiadacz radeona ;) ,lubi seks, wódke, seks samochody, seks, kobiety, seks,,,aha i jeszcze seks :) lubi sie podlizywac Juscie ,zamieszkuje w przytulnym pokoiku bez katow i klamek :P .. eeee... nie bylo go podczas jubileuszu :( Zazdrości Siwemu jego znajomości mydeł w płynie, natomiast Briskowi zazdrości wszystkiego :D

NecroCannibal-->przybywa późno i jeszcze później się oddala, ma problemy z wypróżnieniem i dlatego nie moze spac. a spi sobie smacznie pewnie w trumni i dlatego go nie bylo

Service Pack --> masta bitch, wieczny zwyciezca (przynajmniej on tak myśli), to jego brzydota nie pozwala mu spać, ostatnio nieobecny, kupił kominiarkę i chodzi na miasto... msci sie za Paszczaka na rowerach, podobno jego druga ksywa jest straszny pedro....ostatnio mu zeby mleczne wypadly.... kabelek z niego :)jedyny facet z jajami ktory nie boi sie dyskusji z panem m. ...czego nastepstwem byl ban na kilka nickow. Ale jest nadzieja ze sie ustatkuje- nie ma to jak bycie pantoflarzem :> ma problemy z samoocena, mysli ze wszystkie dziewczyny chca go poderwac...ostatnio udawal 64-letniego geya, za co zyskal wielka sympatie Paudyna...moze cztery razy pod rzad... chlip chlip-cytat z alternatywy 4- szkoda chlopa po prostu...dostal skierowanie na odwyk... ee nie tak mialo byc-dostal bana na ip :((( panie świeć nad jego duszą

Paszczak --> alkoholik... to malo powiedziane, przyszły degenerat, ale kobiety lgną do niego jak muchy do gówna, to ten wrodzony, kobiecy instynkt opieki nad upośledzonymi stąd też sympatia Justy do mańka... i Paszczaka, ma slabośc do gorsetow, sam czasami nosi :) Bardzo cierpi, stracił przyrodzenie w wypadku rowerowym... teraz jest czestym klientem sex shopow-szuka protezy idealnej i tak jest tym zajęty że ostatnio go tutaj nie widać, obejrzał American Pie i bawiś się teraz swoją nową protezą i odkurzaczem... Marzy o złotej protezie, ale taka się słabo wygina, a mu potrzebna nadzwyczaj elastyczna :)dlatego od miesiecy eksperymentuje nad wkladkami zelowymi- jak widac bez skutku... do końca życia pozostanie mężczyzną niepełnowartościowym :) Ale .... ma tez - o dziwo - jakies zalety, dobrze gra w warcaby... ale upiera się by przesuwać pionki swoją protezą... Nic nie dopisze-trzeba chlopcowi wspolczuc po prostu ... :> ostatnio robi z siebie intelektualiste, z zalosnym skutkiem...lubi ogladac muskularnych panow i pieski podczas akcji :) i nie tylko oglądać... :) przez antypatie do Banity nie pisuje juz na Bezsennosci ;P, ale jdnak sprawa diametralnie sie odmienila gdy na lamy forum powrocila Katrin20, o tym człowieku po prostu złego słowa nie można powiedzieć, „ miły, uczynny, inteligentny, błyskotliwy, cnotliwy :), przystojny, kawaler, bogaty, hojnie "wyposażony" przez naturę - ten chłopak to złoto, nie człowiek ! „- tak mówi o sobie, widać że chłopak ma wybujałą wyobraźnie :) , po winie mszalnym od znajomego proboszcza zreszta :P Tak sie spil ze tydzien spal w rowie kolo remizy po piatkowej imprezie - wiec teraz odsypia imprezke na detoksie z milimy paniami ktore uwielbiaja robic mu z rana lewatywe

K@mil --> Chciał opis to go ma...:) Chciał banię - dostał, 4 dni leczył kaca... niecierpliwy,podniecaja go modemy i lacza stale,ostatnio ma kiepską minke, moze dlatego ze mu sie przepustowosc lacza zmniejszyla....podobno nie pije, ale każdy tak na początku mówi:)z ilosci jego postow mozna miec podejrzenia ze jest kolejnym botem na golu .. niby bot, a jubileusz przegapil - wiec to dupa, a nie bot :P Chciał żeby go usunąć ze wstepniaka :D Ale kto by go słuchał :D

Hellcat --> Czołgista. Lubi się bawić swoim małym czołgiem a w przypływie radości pokazuje go nawet innym :) poniewaz uwielbia, jak ludzie wokolo sie usmiechaja. Wsiadl w czolg i pojechal podbijac inne karczmy, albo i nie wsiadl... a kto by go tam wiedzial.. najwazniejsze ze na jubileuszu nie byl :(

Danley-->miejscowa zegarynka :) siedzi na wiezy czasu i i obserwuje co przez portal przelazi :DD po awarii zegara nie moze spac ze zgryzoty :> kupil wiec sobie kompas,swoja punktualnoscia moglby zawstydzic niejeden zegar atomowy.. niesty reaktor atomowy w jego zegarku stracil chlodzenie, a co za tym idzie troche nawalil i potwtorzyla sie sprawa z 86 z miasteczka Charnobyl.... niesty zwiazku z ta sprawa jubileusz musial odbyc sie i bez niego :(

Mr.Bungle--> jak każdy tutaj, ma małe problemy z alkoholem, ale przypadek do uratowania:),zdobywa kobiety na swoje porsche 911-szkoda ze ma je tylko na zdjeciu :P Jego z kolei kreca zieloni snajperzy .....

Soul-->dobry pasterz, sprawuje piecze nad zbłąkanymi bezrozumnymi owieczkami (Banita) z bezsenności, przez wszystkich lubiany i szanowany za ojcowska reke, ktorej cudowna moc okazuje zwlaszcza w kontaktach ze swoimi adopotowanymi synami :> A Soul jak to Soul - niby go nie ma, niby nic nie widzi, a bana dac lubi. I to własnie nie daje spokoju Banicie, który po pierwszym kontakcie mailowym spodziewał się czegoś więcej, a Soul jak to Soul... pewnie to on skasowal watek :(

Adamss --> Dobry Reddsik utrzyma go przy życiu. Czasami nie wytrzyma napięcia i walnie w kimę...cóż, nie ma jeszcze zbyt wytrzymałej psychiki, ale co tam..Całe życie przed nim! :) Poszukuje czegoś, lecz do końca nie wie co to takiego, więc błąka się po nocach i czasem trafi w to właśnie miejsce." "Ostatnio fascynuje się gwiazdami i szuka innych ciekawych stron nocy poza siedzeniem przed komputerem :). Jak to zwykł mówić po bezsennej nocy: Całe spanie psu w dupę."

katrin20 --> Zoofilka. Kręcą ją różowe mamuty i owłosieni faceci. Sni o mamutach,i chyba brakuje jej zebow bo pisze doblanoć i nie chce pokazac zdjecia, liczba postów ponad norme :) Marzy o orgietce. Tzn marzy o wogole czymkolwiek co kojarzy sie z orgietka.... ostatnio jej tu nie widać ... niestety wrocila ;( :PPPP

Req--> a tai koles co niby jest, a go ni ma - pewnie zabawia sie z Cenobionitami w pokoiku rozkosz i dlatego na niego tez nie mozna bylo liczyc podczas spijania setki :)

Z Lisciem na Glowie nie chcial wpisu ale.. -tez ma

Allan alias Soul Hunter alias Soul Surfer alias Scandal tez sie tu czasem pałęta ;) , mysli ze jak zmienil nicka to go nikt nie pozna. A poki co popija z nasza Gromada jak zaczal nazywac innych bezsennikow. "Mozna go nazwać: "Dobry gośc" bo wie kiedy ma wyjść, wychodzi akurat wtedy gdy jest jego kolej na postawienie na stół jakiegoś trunku. Kiedy zaś niepostrzeżenie wraca (choć tylko jemu się tak wydaje) tłumaczy sie mówiać że własnie miał pilnego fona od swoich fanek (tak, tak a świstak siedzi..., które podrywa tekstem: "Cześć maleńka, ja jestem dziennikarzem a ty masz śliczne oczy, i stanowisz wspaniały materiał na artykuł do napisania u mnie w domu". To by może wyjaśniało dlaczego nieraz skarży się na bóle zębów. Jedno stwierdzenie ciśnie sie na usta: "Nie dość że kłamca to jeszcze kobieciaż" Jedną z jego niewielu (!) dobrych cech to, to że lubi rozdawać kwiaty pięknym dziewczynom choć jak życie pokazuje zdarzają się przypadki że dziewczynie podaruje piwo, a facetowi kwiatka..." by Allan

Angelord --> "Zwykłą nocą, bez opoki, albo świtem niegłębokim, w poplątanych, mrocznych myślach - gram w Bezsenność... Sen ostatni - taki tylko bowiem został - na godzinę czarną zsyłam... Niech go diabli ! Razem ze mną ! Ale póki nie śpię jeszcze, no to w zwykłej, prostej nocy, życiem bardzo niegłębokim, w poplątanych, mrocznych myślach - gram w Bezsenność... <Zamknę oczy - widzę Ciemność i... browara - a nie lubię, gdy on mara...;-P>"

Goozys[DEA] --> Wpada bardzo rzadko i wciąż ubolewa nad tym, że wątek zmienił się w kolejną karczmę...

Ewelina_m --> czule sie zegna zawsze ze wszystkimi ....

Mysza --> może zacznie tu wreszcie pisac...

Zetka --> zwabiła swoją osoba tu Myszę ......

Siwy4444 --> dziwne , ale nawet on sie tu zaczal wpisywac;) Mówi o sobie że jest sympatyczny ale kto go tam wie :D Zna się jak mało kto na mydłach w płynie :D

3 Kawki --> biedak leczy tu swoje małe :> kompleksy

Pisz --> wielbiciel męskich "słoników" oraz wszystkiego co koszerne :>

Soldamn --> Pragnie aby wszystkie krówki miały duże wyymiona :D

poprzednia część:

30.12.2003
01:25
smile
[2]

Brisk. [ Chomik ]

joł Banda :D

NecroCannibal ---> Branoc :D

30.12.2003
01:29
smile
[3]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Hejoł

30.12.2003
01:31
smile
[4]

Brisk. [ Chomik ]

TrzyKawki --> joł :D

..........DobraNoc....

30.12.2003
01:32
smile
[5]

Siwy4444 [ Senator ]

Zasada jest prosta: mocniejszy trzyma, słabszy bije. Inaczej się wyrwę.

30.12.2003
01:34
smile
[6]

Torn [ Merces Letifer ]

Brisk. - joł, ja tylko na momencik. Nie mogłeś ostatniego wstępniaka wziąść i poprawić/dopisać? Poprawiłem wizualnie w nim kilka rzeczy a tu znowu burdel na kółkach jak kiedyś :]
Ale nie żeby mi to sen z powiek spędzało... branoc :)

30.12.2003
01:36
smile
[7]

Brisk. [ Chomik ]

Torn no problemo :D ps. next część ja nie zakładam :D

.......DobraNoc....

30.12.2003
01:46
[8]

SULIK [ olewam zasady ]


hejka

30.12.2003
01:52
[9]

SULIK [ olewam zasady ]

Ide kimac bo zmeczony jestem :)

30.12.2003
01:54
[10]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

siwy -> ja robie za mocniejszego :D

30.12.2003
01:57
[11]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]


nmarka tym co ida widac zostaje sam :(

30.12.2003
02:10
smile
[12]

Siwy4444 [ Senator ]

Nasmaruję się mydłem w płynie. Jak będę śliski to się wyślizgnę.

30.12.2003
02:21
smile
[13]

Adamss [ -betting addiction- ]

Heloł!
Mam do Sz. P. Briska z kropeczką na końcu sprawę...
Chciałbym se napisać no tej kurde nowy ziomski opis do bezsenności kurna, wlepiłbyś go kurde ziomas ? :P

30.12.2003
02:23
[14]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

wlepimy adamss wlepimy...dawaj go tu szybko

30.12.2003
02:29
smile
[15]

Adamss [ -betting addiction- ]

Oka, już skrobie :>.

30.12.2003
02:35
smile
[16]

Adamss [ -betting addiction- ]

"Nienormalny chłopak, lub 'złoty chłopak' - jak kto woli :)))). Zarywa nocki jak się da i kiedy się da. Miłośnik dobrych trunków tj. Tyskiego i Heinekena, no i gdzieś tam się wciśnie Redds :]. Ano i drinki obowiązkowo. Prowadzi rozrywkowy tryb życia - jakkolwiek chcesz to zrozumieć nie próbuj zrozumieć, bo i tak nie zrozumiesz co chcesz zrozumieć... :D. Zabiegany, rządny imprez no i oczywiście bywalec tej tu 'pseudokarczmy', bo w końcu to jest Uber Karczma, a nie jakieś tam marginesy społeczne :D. W każdym bońć razie kiedy może to wpada, kiedy nie może - też wpada :)). Gdy go sie spodziewasz - nie ma go. Gdy jesteś na 100% pewien, że nie będzie go to go nie będzie [bo w końcu 100% to 100%, no nie?! :P]. He ownZ Your BrainZ :]."

Proszę brdzo :))).

30.12.2003
02:37
smile
[17]

Siwy4444 [ Senator ]

Ja bym wolał złoty. Nienormalny jest jakieś takieś aroganckie.

30.12.2003
02:49
smile
[18]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ok, zachowam tę uwage dla siebie i przemyślę ją tej nocy.

30.12.2003
02:56
smile
[19]

Siwy4444 [ Senator ]

To nie jest bynajmniej uwaga! Skorzystałem tylko z opcji "jak kto woli". Ale szczerze mówiąc złoty może kojarzyć się z deszczem, co byłoby naprawdę pretensjonalne. Cóż, rzeczywiście trzeba przemyśleć.
:)

30.12.2003
03:40
smile
[20]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Dobranoc :-)

30.12.2003
05:42
smile
[21]

Adamss [ -betting addiction- ]

Siwy4444 --> Ehh, twe słowa sprawiają, że bezsenna maxymalnie noc sie zapowiada :). Próbuje znaleźć w nich jakiś ukryty sens, jakiś punkt zaczepienia.

30.12.2003
05:44
[22]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

ostatni!!!











pierwszy!!!

30.12.2003
05:58
smile
[23]

Siwy4444 [ Senator ]

Adamss --> Nie wiem jak Ty, ale ja idę spać.
:)

dobranoc

30.12.2003
10:02
smile
[24]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu wiedziałem ,żę coś dopiszesz ojjj policzymy sie za to później :P


dobra sora za posta ale musiałem ,a zatem ZAMKNIĘTE do 23 :P

30.12.2003
22:59
smile
[25]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Hejka :D... or something :>

30.12.2003
23:10
smile
[26]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

Shakkus no jazda! :D już Cie tu widze :D

30.12.2003
23:13
smile
[27]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Muahahahaha Brisiu Ty mi tu nie rozkazuj, bo nawet tego nie potrafisz :P

JOŁ and JOŁ :D

30.12.2003
23:15
smile
[28]

Brisk. [ Chomik ]

Akurat ja mam liczne talenty więc lepiej słuchaj sie mnie :D

30.12.2003
23:19
smile
[29]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Taaa liczne talenty chyba liczne antytalenty :P

30.12.2003
23:19
smile
[30]

Brisk. [ Chomik ]

Tak chciałbyś :D A mówiłem Ci ze brzydko jest przypisywac innym swoje wady :D

30.12.2003
23:24
[31]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]


brisk nie kluc sie wkoncu jestes w tym jednym najlepszuy :) czyli ww wadach :)


Kogo teraz pakujjemy do wora ?? znowu szakusia ?? czy wtedy był siwy ??

dobra zmykam na póltorej godzinki obejzec resident evil :)

30.12.2003
23:24
smile
[32]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Brisiu ----->> muahahhaa liczne talenty powiadasz.... :D

30.12.2003
23:25
smile
[33]

Brisk. [ Chomik ]

Soldamn przedtem był Siwy ale sie wympsął :D Teraz chcieliśmy spróbować jeszcze raz ale sie nie pojawia na razie :D

30.12.2003
23:26
smile
[34]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Soldamn >>>>> coś Ci sie po ten tegowało Shakkusia Brisiu nigdy nie wpakuje do wora bo On mu zawsze w tym pomaga to Siwego pakowaliśmy ostatnio to może teraz Ciebie hę ??? co Ty na to Brisiu ? :D

30.12.2003
23:26
smile
[35]

Brisk. [ Chomik ]

Allus a czy Ty nie dostałeś dziś czegoś ode mnie? :D gdyby nie mój talent wszędobylstwa i detektywistyczny nie miałbyś co ogladać dziś :D

30.12.2003
23:27
smile
[36]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus sie zobaczy :D To zalezy czy on ma swoje mydło :D

30.12.2003
23:31
smile
[37]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Briskus ---->> no dobra... <glaszcze> .... miales fuksa :P ;D

30.12.2003
23:31
[38]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

oby nie miał...najgorsze jak by miał wazeline AAAAAAA......


czekamy na siiwego.......mam nadzieje ze za poltorej godziny bedzie juz grzeczny w worze po kartoflach :)


czy mi sie wydaje czy ten wątek to jest teatr 4 osób : Briska, Szakusia Siwego i ja sie troche dołączam :)

30.12.2003
23:32
smile
[39]

Brisk. [ Chomik ]

Soldamn wydaje Ci sie :D ps. Chyba nie chcesz wylądowac w worku? :D

30.12.2003
23:33
smile
[40]

Siwy4444 [ Senator ]

!spice up your life!

30.12.2003
23:33
smile
[41]

Brisk. [ Chomik ]

Allus jakiego fuksa jakiego fuksa:D Ale ok odtąd zero wsparcia dla Twoich galerii z mojej stropny :D

30.12.2003
23:34
smile
[42]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy!!!!!!!! Cześć !! Shakkuś łapaj go łapaj bo ucieknie! :D

30.12.2003
23:35
smile
[43]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Soldamn >>>> zdecydowanie Ci sie wydaje :D tak jak powiedział Brisiu :D

30.12.2003
23:36
smile
[44]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu już pędze qrna skubana bestia szybki jest ,ale trzeba Go osaczyć to nie ucieknie ,masz ten klej co by Mu nogi skleić ? :D

30.12.2003
23:37
smile
[45]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Briskus ---->> pamietaj mam cos co moze Ci przekonac :P.

30.12.2003
23:37
smile
[46]

Brisk. [ Chomik ]

mam ale ale sie skubaniec czymś wysmarował i strasznie z rąk ucieka :D Ja bym sidła na niedzwiedzie rozłozył na ziemi a potem Go tu zagnał D:

30.12.2003
23:38
smile
[47]

Brisk. [ Chomik ]

Allus tak? :D hehe a niby co? :D *patrzy podejrzliwie* :D ps.nowe mydło w płynie!!?? :D

30.12.2003
23:42
[48]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Briskus ---->> mydlo tak ale o nowym pieknym zapachu i kolorze a takze wydzielajaca duuuuzo bielutkiej piany :D

30.12.2003
23:43
smile
[49]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

O żesz skubany zabezpieczył sie wiedział co Go dzisiaj czeka heh, no to rozkładaj te sidła i próbujem Go tutaj zagonić :D "Siwy, ołłłł Siwyyyyy where are you kruszyno ??!!!" :D

30.12.2003
23:46
smile
[50]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus tylko nie tak głosno bo go spłoszysz i zwieje do lasu :D A ja nie Tarzanżeby za jakąś Jane po drzewach gonić :D

Allus no robi sie interesująco :D

30.12.2003
23:51
smile
[51]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu to Ty go łap a ja ide spać wystarczy na dzisiaj :P

:::::::Dobranoc:::::::

30.12.2003
23:52
smile
[52]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy masz dziś wielkie szczęście :D

Shakkus jednak kondycja :D Branoc :D

A ja idem na film :D

30.12.2003
23:56
smile
[53]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu miałem na myśli co innego, coś w stylu tego opisu który walnąłeś w tej chwili na gg :P :P

30.12.2003
23:58
smile
[54]

Brisk. [ Chomik ]

ja tego nie rozumiem normalnie wszyscy mnie podgladają :D Ja rozumiem że pod prysznicem ale żeby teraz też :D

Shakkus sprawdz jeszcze raz za chwile :D

30.12.2003
23:58
smile
[55]

SULIK [ olewam zasady ]


yo

31.12.2003
00:13
[56]

.Banita [ Junior ]


hmm

31.12.2003
00:13
[57]

Paul12 [ Buja ]

Aaa iiiidęęę spać, bo nie wyrobię na sylwku :)

31.12.2003
00:13
[58]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Wiesz co Brisk ---->> widze ze bede musial zrobic nowy katalog do tych obrazkow ktore sobie posciagalem :D.

31.12.2003
00:18
smile
[59]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus buahahahaha :D Narodził sie w Tobie new Legend? :D hehehe a wiec tak mnie wrednie wykorzystałeś? :D Brutal! :D

Banita ---> hmm


Paul12 Branoc :D

Alluś no masz sam chciałeś :D

31.12.2003
00:19
smile
[60]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Oni mnie ganiają!

31.12.2003
00:23
[61]

bad dream [ Pretorianin ]


hmm?

31.12.2003
00:24
[62]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

siwy-----> jeszcze cie zlapiemy :)

kurcze szkoda ze przez sylwka siedze w chacie :(

31.12.2003
00:25
smile
[63]

Brisk. [ Chomik ]

bad dream ---> aaaa

Siwy sie ciesz że Cie nie dopadlismy :D

31.12.2003
00:25
[64]

Brisk. [ Chomik ]

Soldamn Ty też? M'q przed TV, ja przed kompem, jeeeez sie porobiło

31.12.2003
00:34
smile
[65]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisk >>>> muahahahahahahahaha oooo nie ładnie teraz mnie podglądać :D muahahahahahahahahahaha

31.12.2003
00:36
smile
[66]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Wiesz co Brisk dopiero teraz zauwzylem ze na tej stronie jest ytylko 46 tys. zdjec :>... hehe.. ale noc dluga nie ?? :D

31.12.2003
01:04
smile
[67]

Brisk. [ Chomik ]

Shakka to nie ja zacząłem :D

Allus tak żle i tak niedobrze :D

31.12.2003
01:06
smile
[68]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ale ja nie skończe Brisiu :D

31.12.2003
01:06
smile
[69]

Siwy4444 [ Senator ]

A o co chodzi tym razem?

31.12.2003
01:08
smile
[70]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus patrz Siwy wylazł :D jego cos ciagnie do nas :D A wracając do tematu to ja sie pytam kto mnie wydał? :D

31.12.2003
01:10
smile
[71]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Sam sie wydałem głupiutki Brisiu :P pamięć Ci ostatnio widze nawala :D ano widze widze ,że jest nasz Siwy :P

31.12.2003
01:11
smile
[72]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

grrrr wydałem= wydałeś :P

31.12.2003
01:12
smile
[73]

Brisk. [ Chomik ]

jak gdzie i kiedy Draniu? :D No Siwy jest to co? :D Gonimy Go do tych sideł ? :D

qrna a film se chciałem looknąć :D

31.12.2003
01:14
smile
[74]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu no no trzeba uważać kiedy sie aktualizuje własne dane :) No dobra możemy Go gonic tylko tak co by sie nie zorientował :D

31.12.2003
01:16
smile
[75]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus a kiedy ja aktualizowałem moje dane że aż tak było widać? :D

TAk żeby sie nie zorientował?:D To co? :D Worek mu tez na głowe zarzuć? :D Sie facet jeszcze uszkodzi a co nam po takim :D

31.12.2003
01:18
[76]

Banita. [ Chor��y ]


tiaa

31.12.2003
01:18
[77]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

brisiu a co ci po żyym jak wazeliny brak??

31.12.2003
01:19
smile
[78]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A mnie pytasz ?? ja Twoich danych nie aktualizuje widać jakiś błąd popełniłeś i sie pojawiło :P :P

No qrna uszkodzony to już nie taki sam jak cały, no ale co począć skubaniec za szybki jest i do tego jakiś taki śliskawy, hmm :D

31.12.2003
01:19
smile
[79]

Banita. [ Chor��y ]


sory tak sobie sprawdzam tylko , bo mi zadna inna ksywka nie dzialala oprocz banita_bb , bo mialem bana i cos sie zwalilo, a teraz jak widac kilka chodzi , co nie zmienia faktu ze nowych nie moge zakladac

31.12.2003
01:20
smile
[80]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Banita >>>> coo tiaaa ? :D to już nie hmmm ? :D

31.12.2003
01:21
smile
[81]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Banita >>> a cuż to sie takiego stało ,że sie bany posypały hę ? :P

31.12.2003
01:22
smile
[82]

Brisk. [ Chomik ]

Banita tak se zwiedzasz forum po prostu :D

Shakkuś bo jego trzeba podstepem :D Ot w łeb Go pałką i po problemie :D pośpi z 3-4 dni ale bedzie cały :D

qrna ide na film

31.12.2003
01:23
smile
[83]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

woozuup Wam :D

31.12.2003
01:25
smile
[84]

SULIK [ olewam zasady ]

----000-( o , O )-000---
Woooooooooooooooooooooooooozuuuuuuuuuup

----000-( O , O )-000---

31.12.2003
01:27
smile
[85]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hmm pałką w łeb powiadasz hmm no dobra , to se idź na ten film nie przyrodniczy :P

31.12.2003
01:29
smile
[86]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

Sulik --> wozzuup :D

31.12.2003
01:30
smile
[87]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

teraz napewno dobranoc wszystkim ide spąc jutro sylwester i trzeba sie wyspać :D

31.12.2003
01:33
smile
[88]

Banita. [ Chor��y ]


ale spoko na tej ksywce przynajmniej bede mial jakis posluch i szacunek , a nie jak ci tfu statsiarze w karczmach :DDD

31.12.2003
01:34
smile
[89]

Brisk. [ Chomik ]

Im dłużej studiujesz tym dłużej balujesz :D Zapisz to sobie Shakkuś a jak nie masz nic do pisania to zapamietaj to sobie :D hehehe

31.12.2003
01:35
[90]

SULIK [ olewam zasady ]

---000-( @ . @ )-000---
Sam - woooozuuupp

---000-( - . - )-000---
Banita - albo Cie zjada za jaki kolwiek, watek (gdybys zakladal) - bo niewazane co sie npisze to i tak jada po kazdym :]

31.12.2003
01:37
[91]

SULIK [ olewam zasady ]

---000-( + . - )-000---
Shakka - a nie lepiej posiedziec i poczekac do jutra i przespac sie dopiero za 2 dni ? :]

31.12.2003
01:40
smile
[92]

Banita. [ Chor��y ]


spojrzmy na przyklad na takiego Briska. :
średnio postów dziennie: 53,23
pierwszy post: 27 listopada 2003

toz to przeciez normalny skandal co on wyrabia :P od razu widac po sredniej postow kto jest na tym golu powaznym czlowiekiem , a kto tylko statsuje dla statsowania

rofl

31.12.2003
01:45
[93]

SULIK [ olewam zasady ]

Banita - to w takim razie ja to przyklaad nie statsowania jestem :)

rednio postów dziennie: 10,12
pierwszy post: 5 sierpnia 2001

31.12.2003
01:50
smile
[94]

Banita. [ Chor��y ]


i do tego jeszce bledy robi :D

No Ty jestes porzadnym forumowiczem, a popatrz na nich Briska, Shakke nawet rok nie sa na forum a juz maja po 6000 postow :>

chlopaki nie liczy sie ilosc tylko jakosc pamietajcie o tym na przyszlosc :P

31.12.2003
01:55
[95]

SULIK [ olewam zasady ]


i dlugosc wtraz z szerokoscia :]

31.12.2003
01:55
smile
[96]

Siwy4444 [ Senator ]

Tak. Brisk robi mnóstwo błędów.

31.12.2003
01:55
[97]

SULIK [ olewam zasady ]


kurna - schowaj ten screeen - ja nie mam zadnego ftp :)

31.12.2003
01:56
smile
[98]

Adamss [ -betting addiction- ]

Gut Mornin' czy coś w te gusta :P.

31.12.2003
01:57
[99]

SULIK [ olewam zasady ]


guten morgen, butem w mordem :)
<joke> :)

31.12.2003
02:00
smile
[100]

Banita. [ Chor��y ]


dobraa, starczy tego dobrego, bo jeszce ktos zapoda linka do mojej starej ksywki ze statystykami :)

31.12.2003
02:03
[101]

SULIK [ olewam zasady ]

ja czysty jak lza jestem :P

a zapodal bym inny link :]

dobra spadam konfigurowac sobie serverek CSa :)

31.12.2003
02:19
[102]

Seng [ Chor��y ]

Witojcie!

31.12.2003
02:28
[103]

Seng [ Chor��y ]

Śpicie cieniasy??

31.12.2003
02:32
smile
[104]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Wake up, Neo!
...
Knock, knock! :-D

31.12.2003
02:42
smile
[105]

Siwy4444 [ Senator ]

Adamss --> Zastanowiłeś się już? Ponad 100 postów w wątku grozi następną częścią.
:)

31.12.2003
02:51
[106]

Seng [ Chor��y ]

Myślałem że jesteście twardsi....

31.12.2003
02:58
smile
[107]

Banita. [ Chor��y ]


twardsi czy tfardsi?

31.12.2003
03:01
[108]

Seng [ Chor��y ]

A w mordę byś cwaniaku nie chciał?

31.12.2003
03:01
smile
[109]

SULIK [ olewam zasady ]

31.12.2003
03:06
smile
[110]

Banita. [ Chor��y ]


ja wole dostac w ryja

31.12.2003
03:07
smile
[111]

Brisk. [ Chomik ]

Banita a Ty dupa jestes :D Napisałem tak bo inaczej nie dał osie bo brak miejsca w opisie :D


Ide spac :D Bo nastepna noc bedzie bez snu :D

............DobraNoc....

31.12.2003
03:12
smile
[112]

TrzyKawki [ smok trojański ]

I drugiego w rękę :-P

Oglądajcie się za siebie !

31.12.2003
03:14
smile
[113]

Seng [ Chor��y ]

Żałosna banda przygłupów.

31.12.2003
03:16
smile
[114]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Na pewno masz wielu przyjaciół :-P

31.12.2003
03:20
smile
[115]

Banita_bb [ bo był za miły ]


cholera szkoda ze musze isc spac, jak ja lubie takich idiotow

ps . mam pewne podejrzenia kto sobie nową ksywke zalozyl :)

31.12.2003
03:23
[116]

Seng [ Chor��y ]

Banita_bb ---> turlaj bobera, sam jesteś idiotą.

31.12.2003
03:23
smile
[117]

Banita_bb [ bo był za miły ]


Szczy-Kawki---->to nie bylo oczywiscie o Tobie :P

31.12.2003
03:24
smile
[118]

Banita_bb [ bo był za miły ]


Seng---->musisz sie BARDZO postarac zeby mnie obrazic, albo zdenerwowac , probuj dalej , jak mnie cos ruszy to sie odezwe :*

31.12.2003
03:25
smile
[119]

Banita_bb [ bo był za miły ]


ahh zapomnialem o pozdrowieniach dla ciebie

31.12.2003
03:26
[120]

Seng [ Chor��y ]

Idź już lepiej spać wygnańcu jeden.

31.12.2003
03:48
smile
[121]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Poszedł?

31.12.2003
03:49
[122]

Seng [ Chor��y ]

Co gadasz potworze?

31.12.2003
03:51
smile
[123]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Zadałem pytanie odnoszące się do posta powyżej, juniorku :-D

31.12.2003
03:54
smile
[124]

Seng [ Chor��y ]

Aleś ty zabawny...

31.12.2003
03:54
[125]

Seng [ Chor��y ]

Ha! Juniorku? Teraz jestem Legionistą i możesz mi pociągnąć!

31.12.2003
03:56
smile
[126]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Pocałuj mnie w kuper!

31.12.2003
04:00
[127]

Seng [ Chor��y ]

TrzyKawki ---> masz tak od urodzenia zy padłeś ofiarą jaiegoś strasznego wypadku?

31.12.2003
04:04
smile
[128]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Chodzi ci o to, że przyczepiają się do mnie kretyni?
Mam takie straszne wypadki jedynie od czasu do czasu :-)

31.12.2003
04:08
[129]

Seng [ Chor��y ]

<zatyka uszy> LLLLLLLLLLAAAAAAAAA LLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAA LLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAA!!!!!!!! Nie słysze głupich Czkawek!

31.12.2003
04:12
smile
[130]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Zaklej sobie jeszcze usta :-D

31.12.2003
04:15
[131]

Seng [ Chor��y ]

31.12.2003
04:16
[132]

Derato [ Centurion ]

a ja nadal trzymam sie

31.12.2003
04:20
[133]

SULIK [ olewam zasady ]

O widze jakis debil zawital
witam milo debila <macha>

3k - woooozzuuup
predq - wooozzzuuup

wlasnie oblukalem Projekt Entropia - kurna Ciekawa giera, ale nie mam pojecia o co biega :P

31.12.2003
04:22
[134]

Derato [ Centurion ]

witam witam :›

31.12.2003
04:25
[135]

SULIK [ olewam zasady ]

Pred - standardowe pytanie: jak tam strona, jak prace nad nia, kiedy, jak

pochwal sie cos :)

31.12.2003
04:29
[136]

Seng [ Chor��y ]

Nic się nie chwal, skromność jest cnotą!

31.12.2003
04:32
smile
[137]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Cześć Misiaki ;-)

Seng - Tak lepiej! :-)

31.12.2003
04:47
[138]

Derato [ Centurion ]

strona bedzie, when it's done :P

a tak serio to wszystko juz jest jeno tapety teraz maluje zeby bylo co sciagnac sobie z niej :› ...a no i wstawic do flasha jeszcze ofkorz :›

31.12.2003
05:02
smile
[139]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

czemu tak pozno chodzicie spac

31.12.2003
05:05
[140]

Seng [ Chor��y ]

A czemu nie?

31.12.2003
05:19
smile
[141]

Istota Wiekuista [ Chor��y ]

zieeef

31.12.2003
05:21
smile
[142]

TrzyKawki [ smok trojański ]

E tam :-D

31.12.2003
05:22
smile
[143]

Istota Wiekuista [ Chor��y ]

Idzcie spac !!!

31.12.2003
05:22
smile
[144]

Siwy4444 [ Senator ]

!spice up your life!

31.12.2003
05:23
[145]

Istota Wiekuista [ Chor��y ]

Nie klam !!!

31.12.2003
05:26
[146]

Istota Wiekuista [ Chor��y ]

ide spac, branoc

31.12.2003
05:30
[147]

SULIK [ olewam zasady ]

---000-( x . x )-000---
spanie jest takie nudne :/

predq - to czekam :)

---------------------------

31.12.2003
05:36
[148]

Siwy4444 [ Senator ]

Predator powiedział mi w sekrecie że idzie spać. Ja też zjeżdżam.

dobranoc

31.12.2003
05:36
smile
[149]

Adamss [ -betting addiction- ]

Czuwamy, czuwamy!

Siwy4444 --> Jak widzisz kolejną noc dumam nad tajemniczym, ukrytym specjalnie podtekstem w Twoich słowach :).

31.12.2003
05:40
smile
[150]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Ciekawe czy doczekamy do 24-tej :-D

31.12.2003
05:42
smile
[151]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ja tam zwarty i gotowy jestem 3kafki.

31.12.2003
05:46
smile
[152]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Wybacz, ale nie sprawdzę :-P

31.12.2003
05:47
[153]

Seng [ Chor��y ]

Ta, zwarty i gotowy do ruchania krowy.

31.12.2003
05:49
[154]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

no dobra, koniec tego!
skonczylo mi sie piciu
ide spac
branoc

31.12.2003
05:54
[155]

SULIK [ olewam zasady ]

he he he - kocham GG :]

nastepna osoba chciala sexic sie przez GG :]

1161683 (5:30)
cze
Sulik (5:31)
witam
1161683 (5:31)
co robisz?
Sulik (5:31)
czytam, pisze konfiguruje server
1161683 (5:31)
poseksimy przez neta?
Sulik (5:31)
w co ?
1161683 (5:32)
no w wyobraznie
Sulik (5:32)
zrozumialem,z e chcesz w cos grac
Sulik (5:32)
ale z drugiej strony ot tez grac
1161683 (5:32)
chce
Sulik (5:32)
ale.... no nie wiem , nie wiem - przekonaj mnie loonatyk
1161683 (5:33)
co to jest loonatyk?
Sulik (5:33)
predziej kto, ale co tez moze byc
1161683 (5:33)
lubisz mnie?
Sulik (5:33)
koles ktory lubi sobie robic jaja z ludzi poprzez np. seksienie sie przez GG
Sulik (5:33)
a znam CIe ?
1161683 (5:33)
znasz
1161683 (5:34)
to jakis gupek pewnie
Sulik (5:34)
a skad ?
1161683 (5:34)
z internetu
Sulik (5:34)
ooo
1161683 (5:35)
kiedy sie ostatnio kochales?
Sulik (5:35)
ze tak powiem:

///
---000-( o . O )-000---
o
Sulik (5:35)
a tak gdzies wczoraj
1161683 (5:35)
co to znaczy?
1161683 (5:36)
zaprosisz mnie na sylwester?
Sulik (5:36)
zajety jestem - zreszta jak juz mowielem - nie wiem z kim mam przyjemnosc
1161683 (5:36)
ze mnom
Sulik (5:37)
a to tyle wiem, ale jakos nie na tyle, abym wiedzial wiecej
1161683 (5:37)
zdejmij spodnie
Sulik (5:37)
a kto powiedzial, ze je mam ubrane ?
1161683 (5:37)
nie masz?
Sulik (5:38)
przeciez nie wygodnie w ubraniach sie poruszac po domu
1161683 (5:38)

Sulik (5:38)
nigdy w domu nie nosze
1161683 (5:38)
masz cos na sobie?
Sulik (5:38)
hmmm.... procz obraczki na jaja nie
1161683 (5:38)
obraczki? co to jest?
Sulik (5:39)
moze wolisz nie wiedziec
1161683 (5:39)
powiec
Sulik (5:39)
wiesz co to obraczaka na palec ?
Sulik (5:39)
to teraz pomysl
1161683 (5:40)
masz asz tak waskiego?
Sulik (5:40)
wiesz - to sie nakuwalo i przytapialo na miejscu
Sulik (5:40)
fajna sprawa - tylko pierwsze 2 miesiace boli
1161683 (5:41)
podaj wymiary
Sulik (5:41)
i nie mowie ze jest an fiucie tylko na jajach - dokladniej trzyma sie na pasie moszny
Sulik (5:41)
blondynka 90x60x90
Sulik (5:41)
aaaa nie pomylilem z kims innym
1161683 (5:41)
ej
1161683 (5:42)
powiedz ile cm
Sulik (5:42)
troche wiecej, troche mniej - wszytko zalezy od pogody, temperatury, nastroju i ikosci plam na sloncu w poze deszczowej w Ugandzie
1161683 (5:43)
a teraz? wiecej niz 10 cm?
1161683 (5:44)
mierzysz?
Sulik (5:45)
kurde cichajcie - linijki to dziwne uzadzenia - ostatnio jak mierzylem, to sobie linijka przebilem brzuch
Sulik (5:45)
i teraz musze uwazac
1161683 (5:45)
ej
Sulik (5:45)
bo mi sie spodolao i teraz czesciej sie czyms przebijam
1161683 (5:45)
powiec
Sulik (5:46)
kurde jeszcze nie zmierzylem, bo mam za krotka linijke i musze nia miezyc na kilka razy
Sulik (5:46)
i znowu sie pomylilem
1161683 (5:46)
daje tobie 3 minuty
Sulik (5:47)
kurna - tal z polgodziny
Sulik (5:48)
musze sie jeszcze pobawic
1161683 (5:48)
ide
Sulik (5:48)
baj
1161683 (5:48)
nie kocham juz ciebie
Sulik (5:48)
a kochalas ?
Sulik (5:48)
no coz - jednej mniej

BLOCK od NIEJ

dobra wracam do konfiruracji servka :]

31.12.2003
05:58
[156]

Seng [ Chor��y ]

Też mam ten problem, zawsze jak sobie mierze to musze sie męczyć z tą przykrótką 30 centymetrową linijką.... ech.. cieżkie życie mają chojnie obdarzeni....

31.12.2003
05:58
[157]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Tiaaa...

31.12.2003
06:01
[158]

Seng [ Chor��y ]

O widze że SzczyKawki jeszcze czuwa, idź spać dziadu.

31.12.2003
06:57
[159]

Seng [ Chor��y ]

Czas zamykać.

31.12.2003
07:00
[160]

Seng [ Chor��y ]

Dobranoc

31.12.2003
07:28
[161]

SULIK [ olewam zasady ]

ee tam spac ?? :P

31.12.2003
07:35
smile
[162]

Seng [ Chor��y ]

A gdzie tam spać odrazu, po prostu karcze zamykają i nie ma gdzie pić:)

31.12.2003
08:29
smile
[163]

Adamss [ -betting addiction- ]

Chyba mogę oficjalnie zamknąć ten wątek do 23:00 :).
Bijem rekord, jak na razie 24h zrobione :].

31.12.2003
13:35
smile
[164]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Sulik >>>> eeee nie wole sie wyspać i dopiero nie spać dwa dni :P :P

Banita >>>> dla Twojej wiadomości u mnie rok minął już na GOLu no chyba że Ty patrzysz po wpisaniu pierwszego posta na forum to jeszcze nie :P muahahahahahahaha aleś walnął odezwał sie ten co dorobił sie 6000 postów po pół roku hiehiehie :P

dobra ZAMKNIĘTE do 23 :P a może do NOWEGO ROKU :P

31.12.2003
23:02
smile
[165]

Brisk. [ Chomik ]

Niesmiertelnym Zwyczajem Witam Banda :D

31.12.2003
23:09
[166]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

dzis zobaczycie mnie i briska raczej na czacie :)

31.12.2003
23:10
smile
[167]

Brisk. [ Chomik ]

Soldamn a jednak sie pojawiłeś :D

jeeeeeeeez jaką ja mam władze :D

01.01.2004
00:07
smile
[168]

Brisk. [ Chomik ]

Naj ludzski :D

01.01.2004
00:10
smile
[169]

Torn [ Merces Letifer ]

HNY 2k4

01.01.2004
00:13
smile
[170]

Brisk. [ Chomik ]

Dokładnie Torn :D

01.01.2004
01:09
smile
[171]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

bry :D

01.01.2004
01:46
[172]

Yanek [ Paprykarz ]

BUUUUM.........I po zabawie........

01.01.2004
01:51
smile
[173]

K@mil [ Wirnik ]

Dzień dobry. Wpadam by życzyć Wam w nowym roku wszystkiego najlepsego. Dobranoc.

I WYWALCIE MNIE ZE WSTEPNIAKA !! PROSZE

01.01.2004
01:52
[174]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Heloł ewrybady... co tam ?? nie śpimy jeszcze?? hę?? no i bardzo dobrze, noc jest od gadania (statsowania) a nie od spania ;P


01.01.2004
02:01
smile
[175]

Siwy4444 [ Senator ]

Najlepszego!

01.01.2004
02:10
[176]

Hadriel [ Screener's ]

ej wiecie co hapi niu jer a siostra wlasnie spalila mi TV :/
zapraszam jak macie jakies rady

||
||
||
V

01.01.2004
02:16
[177]

Torn [ Merces Letifer ]

Hadriel - ciężka sprawa...

poza tym nie śpie.. oglądam moviez ;) za jakiś czas walnę nową część.. takze stay tuned.

01.01.2004
02:38
smile
[178]

Torn [ Merces Letifer ]

dobra, zakladam nowa czesc, bo potem moge nie byc w stanie juz... a moze za chwile sie rozgadacie i co bedzie...

01.01.2004
02:39
smile
[179]

Torn [ Merces Letifer ]


here...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.