GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

BGII - Demi-Lisz

22.02.2001
20:19
smile
[1]

bonso [ Legionista ]

BGII - Demi-Lisz

Chcialbym sie dowiedziec czy mozna jakos zalatwic Demi-Lisza po rozwiazaniu quest`a z Liszami
i skompletowaniu korpusu, nog i czaszki. Zalatwia mi wszystkich po kolei uwiezieniem zanim cos zdzialam.

22.02.2001
20:58
[2]

Raminerez [ Centurion ]

Ja kolesia zalabilem i wtedy stwierdzil ze dopiero teraz jest wolny i gra mi sie zawieszala

22.02.2001
21:35
[3]

Ashen [ Centurion ]

Gosc jest trudny bo uzywa uwiezienia i maze'a, a do tego mase czarow obronnych i tym podobnych. Taktya na niego jednak nie jest taka trudna. Nalezy zakupic Zwoje ochrony przed magia (w w sklepie w Waukeen's Promenade). W taki zwoj uzgrajamy gosccia z najlepsza bronia (crom's faeyr or smth). Resza druzyny trzyma sie na uboczu. Magowie maja co chwile rzucac czary uzuwajace magie ochronna, kaplani maja leczyc naszego kamikadze, a ten ma go klepac ile wlezie :)

22.02.2001
22:05
[4]

Misza [ Prefekt ]

Dokładną instrukcję walki z Kangaxxem znajdziecie w Poradniku na NASZEJ STRONIE (w opisie lokalizacji DOKI)...

24.02.2001
19:38
smile
[5]

Piotrek [ Generaďż˝ ]

Ja go załatwiłem w trochę fartowny sposób. Przyzwałem potwory (najlepiejte najlepsze,ja z silnych przyzwałem tylko Powietrznego Sługę, który zadawał Kangaxowi rany), oprócz tego atakowałem Edwinem i jego procą +5, Korganem z Cromem i Keldornem z Karsomirem, udało się co za którymś tamrazem. Na pewno warto by było magiem z procą +5 uzyć mamidła (czego ja nie zrobiłem).

25.02.2001
10:00
[6]

Switcher [ Prefekt ]

Ogólnie Kagnaxxa zabić jest dosyć trudno - oczywiście jego drugie wcielenie. Nie ma on wcale jdużo HP, lecz działają na niego wyłącznie bronie +5 (Proca Evandera, Karsomir i Crom Faeyr). Oprócz tego dobrze działa na niego pierścieńTarana, który zadawał mu od 15-25 ran. Gdy zabiłęm jego pierwsze wcielenie (przywołanie potworów, żywiołaków, oraz atak na odległość i wręcz), to rzucałem swoją główną postacią (wieloklasowiec wokownik mag) odbicie czaru, klossz niewrażliwości, ochrona przed magiczną energia (nie używałem scrolla, bo nie wiedziałem :))- stając nią najbliżej Kronoxxa, Gdy ten atakował moją postać, jednen rzucał czar z Tarana, a lisz już uciekał gdzieś pod ścianę - wtedy zatakowałem wszystkim co miałem najlepsze (Evander i Karsonir). To był mój sposób - skuteczny, ale nie koniecznie nalepszy.

26.02.2001
23:04
[7]

Johnny [ Legionista ]

Nie potrzebna jest zadny Crom Faeyr czy tez takie podobne. Wystarczy scroll ochrone przed magia i scroll fire elemental (lub dwa). Rzucasz ochrone przed magia na swojego kolesia i stajesz jak najblizej demilicha (zeby atakowal tylko ciebie) a zaraz za toba nawala go fire elemental. Zabiera mu po 2 lub 3 ale w koncu go zabije

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.