Playker [ Legionista ]
Kody do Fify 2000
Jak się wpisuje kody w Fifa 2000? Robię nowy sezon i wpisuję kod na kasę (momoney), ale nie dostaję forsy. Why?

dziku86 [ The Cure ]
niedziala dlatego ze nieumiesz grac i cheat'ujesz :)
nie wiem gdzie trza wpisac bo nidgy nie cheatuje

KaMaT [ Legionista ]
jeśli dobrze pamiętam spróbuj wpisać w głównym MENU lub podczas meczu
eJay [ Gladiator ]
W Options masz dzial Cheat i tam wpisujesz dane kody