GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kody do Fify 2000

28.12.2003
15:56
[1]

Playker [ Legionista ]

Kody do Fify 2000

Jak się wpisuje kody w Fifa 2000? Robię nowy sezon i wpisuję kod na kasę (momoney), ale nie dostaję forsy. Why?

28.12.2003
16:00
smile
[2]

dziku86 [ The Cure ]

niedziala dlatego ze nieumiesz grac i cheat'ujesz :)
nie wiem gdzie trza wpisac bo nidgy nie cheatuje

01.01.2004
17:53
smile
[3]

KaMaT [ Legionista ]

jeśli dobrze pamiętam spróbuj wpisać w głównym MENU lub podczas meczu

01.01.2004
17:56
[4]

eJay [ Gladiator ]

W Options masz dzial Cheat i tam wpisujesz dane kody

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.