Maniura [ Centurion ]
Skoki !!!
Witam.
Mam problem i szukam fachowej porady co zrobić żeby oddawać długie skoki
mam skoczka o parametrach 100 jedynie doświadczenie jest 80 obecnie jestem w sezonie 2007/08 i z trudnością udaje mi sie doskoczyć do tej zielonej lini mimo iż z wybiciem trafiam w punkt.
Bardzo prosze o pomoc !!!
COM.PL.EMENT [ Pretorianin ]
tak, super, to jeszcze powiedz w ktorej z tych gier :
Skoki narciarskie 2001
Skoki narciarskie 2002
Skoki narciarskie 2003
Skoki narciarskie 2004
Deluxe SKI JUMP
Salt Lake City 2002
czy moze jeszcze inna produkcja ?
Maniura [ Centurion ]
Kuźwa sory !!!
Chodzi mi o skoki narciarskie 2004

Sayet [ White Star Soldier ]
to przesun zielona linie:P;P a tak powaznie to moze skoczek za stary???

Maniura [ Centurion ]
Nie wierze
nikt nie wie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KaMaT [ Legionista ]
Sayet ma rację skoczek jest za stary-------------musisz zrobić new skoczka i odnowa go trenować---NARKA