GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skoki !!!

26.12.2003
20:35
[1]

Maniura [ Centurion ]

Skoki !!!

Witam.
Mam problem i szukam fachowej porady co zrobić żeby oddawać długie skoki
mam skoczka o parametrach 100 jedynie doświadczenie jest 80 obecnie jestem w sezonie 2007/08 i z trudnością udaje mi sie doskoczyć do tej zielonej lini mimo iż z wybiciem trafiam w punkt.
Bardzo prosze o pomoc !!!

26.12.2003
20:38
[2]

COM.PL.EMENT [ Pretorianin ]

tak, super, to jeszcze powiedz w ktorej z tych gier :

Skoki narciarskie 2001
Skoki narciarskie 2002
Skoki narciarskie 2003
Skoki narciarskie 2004
Deluxe SKI JUMP
Salt Lake City 2002

czy moze jeszcze inna produkcja ?

26.12.2003
20:46
[3]

Maniura [ Centurion ]

Kuźwa sory !!!
Chodzi mi o skoki narciarskie 2004

26.12.2003
20:51
smile
[4]

Sayet [ White Star Soldier ]

to przesun zielona linie:P;P a tak powaznie to moze skoczek za stary???

28.12.2003
15:53
smile
[5]

Maniura [ Centurion ]

Nie wierze
nikt nie wie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.01.2004
18:08
smile
[6]

KaMaT [ Legionista ]

Sayet ma rację skoczek jest za stary-------------musisz zrobić new skoczka i odnowa go trenować---NARKA

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.