GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DIABLOMANIA: odsłona 114.

26.12.2003
11:29
smile
[1]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

DIABLOMANIA: odsłona 114.

Ekipa GOLa na CBN: Standard i Ladder.

Gandalf-Szary ---> Pawel..
Lady ----> Cammy, Sephiria
Spider2000 ----> Spider200000, spider_L
Bodziu ---> Bodziu_MBKO, Lord_M
_ARTi_ ---> _ARTi_ , Maseguf
Danley ---> Danley
Cainoor---> Cainoor
Antrax ---> nilfaard, piwosz
Lowi --> Jowe, Abadonus
War --> Wojna
pasterka, kane --> pasterka
Dabster ---> Dabster,Dabster2
Sizalus ----> Greiz
Zarowka--->bK-Dxe
Tygrysie ---> Tygrysie
Piotrasq ----> Parys

Słowniczek:

PvM - Player versus Monster - Postać zwalczająca potwory(więcej o PvM niżej)
PvP - Player versus Player - Pojedynki między graczami(więcej o PvP niżej)
MF - Magic Find - znajdywanie magicznych przedmiotów(więcej o MF niżej)
OBN - Open Battle.net czyli otwarty BN
CBN - Closed Battle.net czyli zamknięty BN potocznie zwany Cheated Biglag Net
Duel - Patrz PvP
exprun - Zabijanie potworków, w celu zdobycia większej ilości doświadczenia(więcej o exprunach niżej)
cowrun- najczęściej stosowany exprun
resy - odporności
statsy - statystyki
itemy/itemki - przedmioty
Newbie - początkujący gracz
Noob(n00b) - początkujący gracz zgrywający mastaha, kozak niemający pojęcia, o czym mówi.

Player versus Monster
Aby większości graczom nie nudziło się tępe nabijanie doświadczenia i kreowanie postaci na duele, stworzone zostały postacie tylko na tępienie potworków

Player vs Player
TvT - Team vs Team, drużyna przeciwko drugiej drużynie. Najczęściej taka forma jest spotykana w wojnach klanowych.
Mirror Match - Pojedynki dwóch postaci tej samej klasy(amazonki vs amazonki, barbarzyńcy vs barbarzyńcy itp.)

Skróty nazw popularnych przedmiotów w wersji 1.09:

VG, Gaza - Spojrzenie Wampira (Vampire Gaze), hełm
GF - Dziadek (GrandFather), miecz
SoJ - Kamień Jordana (Stone of Jordan), pierścień
Raven - Kruczy Lód (Raven's Frost), pierścień
CBB - Okrutne Kolosalne Ostrze (Cruel colossus blade), miecz
CMB - Okrutny Matrarchialny Łuk (Cruel matriarchal bow), j/o
Storm - Tarcza Burzy (Stormshield)
Czako - Przyodziewek Arlekina (Harlequin's Crest), kaptur
Eagle - Orli róg (Eaglehorn), łuk
WF - Siła Wiatru (Windforce), łuk
AF - Twarz Arreatu (Arreat's Face) zabójcza garda
Doom - Siewca Zagłady (Doombringer), miecz
Skuller - Gniew Czaszkowca (Skullder's Ire), zbroja
Świetlik - Miecz Świetlny (Lightsabre), miecz
Baranek - Gwiazda Baranara (Baranar's Star), diabelska gwiazda
Shaft - Laskoszczyt (Shaftstop) kolcza zbroja
AV - Odwaga Arkaine'a (Arkaine's valor) balrogowa skóra
Stringi, sznurek - Sznur Uszu (String of ears) pas z demoniej skóry

Lista przedmiotów z 1.10 i Ladder zostanie wkrótce dodana.

FAQ

Players x (można także wpisać playersx - nie robi to różnicy w w efekcie działania) - dodane przez Blizzarda w łatce 1.09 i jest całkowicie legalna (jeżeli zamiast x damy liczbę większą niż 8, to potworki będą silniejsze, ale expa będą dawać tyle samo co na ppl 8)

Patch 1.10 - przy wchodzeniu na Battle.net gra sama sprawdza, czy na komputerze jest aktualna wersja i w razie konieczności dokonuje sama aktualizacji.

Krowi Poziom - należy zabić Baala, po czym udać się do Tristram i zdobyć nogę Wirta. Nogę umieścić w kostce razem z Księgą Portalu. Uwaga - najlepiej wkładać księgę z 20 zwojami -> więcej krów, na Cow Levelu. Dokonać transmutacji. Na krowi poziom można wchodzić nieskończoną liczbę razy, ale gdy zabijemy krowiego króla, nie będziemy mogli więcej otwierać krowiego portalu. Jeżeli króla zabije ktoś, kto nigdy go jeszcze nie zabił, to niezależnie czy jest w naszej drużynie czy nie, nie będziemy mogli otwierać portalu. W łatce 1.10 na poziom można wejść bez zabicia Baala na danym poziomie, ale postac nie może otwierac sama poziomu, dopóki Baala nie zgładzi. Krowy w wersji 1.10dają mniej doświadczenia i mają zmniejszone dropy, czyli możliwość wyrzucenia najlepszych przedmiotów.

World Event - dane zostaną wkrótce dodane.

Kilka porad jak uchronić się przed złodziejami - obowiązuje dla wersji 1.10:

1) Dość popularne - "Wyjeżdżam do sanatorium/Nie chce więcej grać w Diablo 2 i oddam swoje konto za darmo". Wszystko sprowadza się do wpisania linijki /join konto hasło - ta komenda służy do dołączania się do kanału i tą komendą tworzysz kanał, którego nazwą jest twoje konto/hasło. Złodziej czeka aż się wylogujesz i wtedy wchodzi na twoje konto i zmienia hasło;

2) Drugi wariant bazujący na tym samym tricku jest związany z komendą /dnd , uruchamiającą tryb do not disturb . W tym stanie nie otrzymuje się szeptów. Złodziej znowu przy uruchamianiu /dnd każe wpisać konto/hasło i czeka aż wyjdziesz z BNu;

3) Podobnydo dwóch poprzednich numer ze statystykami - statystyki mozna przeglądać w grach: StarCraft, WarCraft 2, WarCraft3, SC:Brood War. Najczęsciej chodzi jak poprzednio o podanie konta i hasła.

4) Różne wispy na kanale "chcesz zdupować przedmiot" a później w grze rzeczy typu alt+f4, pełne inv+kostka.

5) Podczas handlu możecie usłyszeć zaczekaj, bo nie mam miejsca, po czym gość podmienia przedmiot na taki sam z wyglądu, przed naciśnięciem "OK" należy zawsze sprawdzać przedmiot, oraz uważać by koleś od odwrócił waszej uwagi np. spamujac.

Link do czesci poprzedniej:

26.12.2003
11:35
[2]

ehhh [ Angel of Death ]

Witam w SUPERNOWEJ;)

26.12.2003
11:37
smile
[3]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Z okazji mojej drugiej rocznicy na GOLu - skromna buteleczka szampana ==============>

26.12.2003
13:25
[4]

zarowka [ ]

bylem tu Oo

27.12.2003
00:45
smile
[5]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ile pakować w siłę i zręczność u Czarki ?

27.12.2003
02:27
smile
[6]

rotfl [ Konsul ]

Czołem Diablomaniacy ! :-)

Witam, jestem nowy :) i na wstepnie od razu mam do Was kilka pytan (z gory dzieki za odpowiedz):
1. Gram amką(18lv), jestem w II akcie. I akt minal mi spokojnie, moja amka mimo iz nie miala specjalnego sprzetu dawala sobie ladnie rady i kosila wszystkich z luku, prakrycznie bez strat zycia. Po dojsciu do aktu II sytuacja ulegla zmianie. Moja amka ma za slaby łuk, nie daje sobie rady z byle potworkami :( Probowalem zdobyc lepszy luk ale nie moge... Na hazardzie jest pelno nowych broni dla np. Barba, a dla amazonki praktycznie zadnych nowych, lepszych łuków.. :-/ Co jest, to tak ma byc? i czy jakość broni dostepnych na np. hazardzie jest zalezna od poziomu postaci ??
2. Co jest z "players 8" ? Moja wersja gry to 1.10, czy pod tym pathem ten tips nie dziala?
3. Skąd brac jakies zadkie, unikalne i ogolnie wystrzałowe przedmioty ?? na hazardzie zadko trafia mi sie cos dobrego, a od bossow wylatuja tez raczej marne "niebieskie" przedmioty...

pozdro.
rotfl

27.12.2003
08:10
smile
[7]

neXus [ Fallen Angel ]

Piotrasq - > nic :)) do niczego nie jest potrzebna :)

27.12.2003
10:18
[8]

TeadyBeeR [ Legend ]

rotfl --> Co do players 8 to w 1.10 trzeba pisac "/players 8" bez ""
A co do pozostalych pytan to trzeba zabijac, zabijac i jeszcze raz zabijac i miec troche farta :).

27.12.2003
10:49
[9]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

nexus ---------> to Czaro ma latać naga ?

27.12.2003
11:01
smile
[10]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Piotrasq --->> Jesli chodzi o sile to czarce tylko pod sprzet, czyli jesli nie zamierzasz nosic STORMa to max wladuj 100 w przeciwnym przypadku 156 pod potrzeby owego Storma. Dex to sprawa dosc ciekawa gdyz jesli zamierzasz pojsc w blok to np na stormie musisz miec na 99lvl 237dexa w przeciwnym wypadku nic, ewentualnie tylko pod Wizardspike'a (jak nie masz to daj znac i ci dam). No i dochodzimy do najwazniejszych cech Vitality i energy, jesli jak juz wczesniej pisalem pojdziesz w blok to vitality nic w przeciwnym wypadku energy na 100-150 a reszta z vitality(zycie)
Tak by sie przedstawiala czarka, sprzet to radze na poczatek Wizardspike (z jewelkiem 15res all/-15req marzenie;)) skulder, arachnid, frosty lub magefisty (jak niemasz to mam), ringi z ressami i 10fcr, amu to maara lub tal lub rare +2skill/resy no i czapka obowiazkowo shako, natomiast na switchu miej alibabe z tarcza Rhyme :)) Aha butki to WT a jak nie to tankreda z rekawiczkami najlepiej (+78mf)

27.12.2003
11:28
[11]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Na razie nie myślę o mf, tylko o przeżyciu. Biegam z Wielobarwnym Gniewem i Szansą Saracena, bo mają niezłe resy.
Niestety posprzedawałem już cały sprzęt niskolevelowy, więc resztę mam niebiesko-żółtą. A dosłownie dzień wcześniej zanim zdecydowałem się robić Czaro, sprzedałem Magefisty, WT i Que-Hegana... :(

27.12.2003
11:33
[12]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

:) jakby ktos cos to mam 2 na trade

27.12.2003
11:34
[13]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

cos sie skaszanilo :/

27.12.2003
11:38
[14]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

a to 1 dzien swiat wypadlo historia byla taka ,,,, byl baal run 1 koles zapytal czy ktos pomoze izuala to mowie ja moge .. lece na izuala zabilem jakeigos potworka wypadlo eth cb poszedlem do larzuka zrobilem 6 soc :D normalnie pomagajcie ludzia btw duzo osob pewnie nie wie jakie to cenne ale jak ktos wie to wie ;) ze na non ladder chodzi zod +@

27.12.2003
11:39
[15]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

Piotrasq-----> dobrze ci zadze idz w blok storma jak chcesz masz u mnie

27.12.2003
13:17
[16]

da KID [ ¤_O ]

elo

ciekawe ile eth war pike 6soc. warta

27.12.2003
20:42
[17]

dziku86 [ The Cure ]

witam
dzis mialem (dobrego jak dla mnie ) dropa :
Bonehew i sie zastanawiam czy Windhammer jest lepszy czy nie - OCENCIE :)

27.12.2003
20:43
smile
[18]

dziku86 [ The Cure ]

i link do windhammer'a :

28.12.2003
11:57
[19]

da KID [ ¤_O ]

nie jest

28.12.2003
12:24
[20]

-Wolver [ Pretorianin ]

Na zabijanie twardych bossow zwlaszcza w multiplayer game hammer lepszy ---> 50% Crushing blow :))))))

28.12.2003
13:00
[21]

dziku86 [ The Cure ]

tak ale Bonehew ma 2 dziury wiec moge wstawic runa i bedzie git !

28.12.2003
13:16
smile
[22]

flame [ Generaďż˝ ]

Mam takie pytanko.Robie palla hammeradyna.I takie pytanko- ile dawać w zręczność?!

28.12.2003
14:35
smile
[23]

spider2000 [ Master Of Windforce ]

flame ---> Tyle, żeby unieść przedmioty i z św. tarczą mieć 75% na blok.

PS. dzsiaj mef rzucił mi czako na ladderze i jestem happy :).

28.12.2003
15:29
smile
[24]

Psychol [ yellow_koza ]

mam 3 pytanka odnosnie barba w 1.1

1] robiac barba pod IK dawac cos w dexa? - [na razie chyba dam do 65 zeby barbik mial wlocznie do okrzykow ale czy warto dawac cos wiecej??; ik sam w sobie ma bonusy do ataku a tarcza raczej nie potrzebna]

2] barbik pod miecze - WW czy frenzy; jesli frenzy to jak rozwijac ? bo jak zmaksuje to nie zostanie na BO a jak zmaksuje BO to nie bedzie frenzy ^^

3] w 1.09 za duzo barbem nie gralem ale cos mi sie obilo o uszy o barbie-mf [?!] czy do czegos takiego potrzebne/przydatne* jest "odnajdywanie przedmiotow"

* - niepotrzebne skreslic ;]

28.12.2003
16:38
smile
[25]

spider2000 [ Master Of Windforce ]

1] Troche trzeba dać, żeby z tymi bonusami mieć w miare normlaną szanse na trafienie na hell.
2] IMO koncentracja :).
3] No więc jak znajdujesz przedmioty, to twoja postać ma w czym chodzić :).

28.12.2003
16:47
[26]

Psychol [ yellow_koza ]

spider --> koncentracja to swoja droga ;] wlasnie mam drugie mysli czy nie zrobilem zle pakujac max w WW bo koncentracja ma niezle bonusy od rozkazow

28.12.2003
17:10
smile
[27]

Lowi [ Generaďż˝ ]

Niedawc nic w odnajdywanie przedniotow jest sliczna rondela do daje +4 do tego jak ktos chce uzywac tego okrzyku

28.12.2003
17:23
[28]

Psychol [ yellow_koza ]

wiem - wyrznijserce czy jakos tak ;] ale chodzi mi o to czy to wogole cos daje ?? -nawet zmaksowane.
czy wogole sobie tym nie zawracac glowy

28.12.2003
18:15
[29]

-Wolver [ Pretorianin ]

dziku --> w windhammerze tez sobie mozesz zrobic dziure (1 ale zawsze cos). Poza tym ciekawe co chcesz tam wsadzic zeby bylo tak git, ze lepiej na bossa niz 50 CB ;)) Poza tym podkerslam CHODZILO MI TYLKO O WALKE Z CZYMS CO MA MNOSTWO LIFE :)

28.12.2003
18:51
[30]

Lowi [ Generaďż˝ ]

Wolwer-->>Jemu chodzi chyba oto ze hammerdin raczej niepotrzebuje duzo sily .Wiec dodawanie sily aby nosic duzy mlot do szarzy mija sie z celem nawet dla dmg.

28.12.2003
19:27
smile
[31]

spider2000 [ Master Of Windforce ]

Psychol ---> Najpierw w 1.10 zrobiłem barba na WW... ale prawie w ogóle z tym sprzętem co miałem na hellu nie zabijał więc zrobiłem drugiego na koncentrację... i jest dużo lepiej.

28.12.2003
19:53
[32]

Psychol [ yellow_koza ]

ok thx
a teraz kolejna pula pytanek :

1] ama-java --> furia czy poison? [poison robi z tego co widzialem 10-16K ale w 50 sekund]
2] hammerdine --> wiem ze wymiata ale jaki build?! sugerujac sie synegriami w zyciu bym nie wpadl ze conc. aura daje bonusy. napiszcie jaki eq staty do hammerdine'a [czy mlotek jako bron zwieksza dmg?]

28.12.2003
20:04
[33]

flame [ Generaďż˝ ]

Ok co do palla hammerdine mogę Ci pomóc w build.Ja dałem: 20 koncentracja 20wigor 20bojowy młot.Te trzy napewno trzeba dac na maxa.Ja uwielbiam grać szarża więc daje również w szarże.Daje również (chodz nie na max) w "błogosławioną celność" , zeby podnieść synergie do młotka.Można też dodać troszeczke w świętą tarcze.Co do sprzętu to:Herald of Zakarum gilded shield, Vipermagi serpentskin armor, Wizardspike bone knife, Harlequin Crest shako, Merman's Sprocket boots, Arachnid Mesh belt, combat charms, skills amulet or rings.

28.12.2003
20:16
[34]

Psychol [ yellow_koza ]

ja mam starego wyprobowanego [fana + zeal] ale widze ze bedzie nie zaciekawie na hellu ;[
jak na razie mam lvluje go do 80 .... jednak czuje ze bedzie trzeba zaczac nowego pala

28.12.2003
21:05
[35]

-Wolver [ Pretorianin ]

A po co chcecie dawac hammerowi w szarze? To jest blessed hammer wiec przebije magic immune demonow i undeadow. Jest tylko jeden rodzaj monsterow, ktore nie sa demonem lub udeadem a maja immune'a wiec nie ma sie czym martwic.

Budowa hammerdyna jest prosta jak konstrukcja cepa, ale cholernie efektywna"
mlotek - 20
conc - 20
vigor -20
blessed aim -20
holyshield docelowo - 20
redemption - 1
medytacja - mozna dac jeden na walki z pojedynczymi twardzielami, jezeli nie lubimy pic many :)

sila - pod zakarum
dex - do max bloku
vit reszta
mana nic

29.12.2003
00:19
smile
[36]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Jestem totalnie rozczarowany swoją czarką. Ale to też moja wina - nie zaznaczyłem, że bedę ją chciał główniena Hrabinę, więc wymaxowanie meteora, fireballa i kulki, to nie był najlepszy pomysł.
Biegając na nią barbem,nie zwróciłem uwagi, że jest odporna właśnie na zimno i ogień, a gdy zabija ją mój merc, to sypie ZAWSZE jakdo tej pory runami EL. A to nie o to chodziło...

29.12.2003
00:36
smile
[37]

dziku86 [ The Cure ]

wolver<-- chodzilo mi o to ze w dziory moge se wstwic shaela + ber (ale tego ostatniego trzeba wpierw znalesc) :/
pozatym w Bonehew mam wiekszy dmg .
Pytanie dodatkowe: Czy Druid szybciej lutuje macesami czy polearmami - bo mi sie zdaje ze chyba polearmami ,ale to moje zdanie :) ??

29.12.2003
01:25
smile
[38]

Lowi [ Generaďż˝ ]

Wolwer--->>Niewidze problemu zeby zauwazyc ze dajac hamerdinowi pkt w synergie i koncentracje dziwnym sposobem(ktorego oczywiscie niezauwazyles) dostaje sie duza DARMOWA synergie do szarzy.

Swieta tarcza na lew 20 to czysta niepoowetowana strata pkt

29.12.2003
01:44
[39]

-Wolver [ Pretorianin ]

Wiem ze daje synergie ale po jaka cholere mam dawac w szarze jak poza hammerem nic nie potrzebuje do gry ??
A co do punktow w holy shield --> grales kiedys palem Lowi?
W 1.10 dostajemy bonus do calosci nie tak jak w 1.09 tylko tarczy, a poza tym najzwyczajniej w swiecie masz punkty ktorych nie masz juz gdzie wladowac wiec tarcza jest nie dosc ze przydatna to bez problemu mozesz sobie na nia pozwolic. Dam maly przyklad bo chyba nie orientujesz sie o czym rozmawiamy.

Moj hammerdyn lvl 87 --> bez holy shielda 1500 AC z holy shieldem (dopiero 21 lvl z +skills) - 7000 AC.
Rozumiem, ze Ty zamiast dac w tarcze bo masz juz wszystkie skille obstawione dasz w szarze ktora jest potrzebna psu na bude, bo hammer zalatwia wszystko. Brawo!

29.12.2003
01:59
[40]

-Wolver [ Pretorianin ]

A zapomnialbym --> dajac w shielda i tak masz punkt w szarze co z porzadna bronia, concetracja i synergia z wigoru daje konkretny damage ktory nie bedzie juz tak strasznie zwiekszony doladowaniem na maksa szarzy (25% ed za poziom o ile sie nie myle?), wiec mozesz sie bawic w byka z mlotkami tak czy inaczej jak Cie to urzadza. No i oczywiscie jak shield jest kolo 20 to zostaje mnostwo punktow z dexa ktore ladujemy w vitality...

29.12.2003
02:47
smile
[41]

Lowi [ Generaďż˝ ]

Wolwer-->>Przestan sie wymadrzac

29.12.2003
02:52
[42]

Lowi [ Generaďż˝ ]

Najwyrazniej wyrocznia Welficka jak juz zrobi jakas postac to jest ona najlepsza na swiecie i wszyscy inni powinni kopiowac i robic dokladnie tak jak ty.
Wszelkie inne warianty Hamerdina sa z gury skazane na krytyke potepienie a biedny gracz ktury sie na to odwazyl bedzie narazony na zarzuty niewiedzy i braku pojecia o czym mowi .

Brawo Panie Wolwer

29.12.2003
03:05
[43]

Lowi [ Generaďż˝ ]

Wolwer--->>Mowisz ze ile masz obrony ? bez holy shielda 1500 AC z holy shieldem (dopiero 21 lvl z +skills) - 7000 AC.
chm to cos cieniutko
Obejrzyj se to zdjecie moj w polowie zrobiony paladyn z wydanym 1 plt na sw tarcze ;D

29.12.2003
09:14
smile
[44]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Lowi --> Nie chce byc stronniczy, ale zobacz jaka masz aure na sobie, tak tez dlatego masz te 7k defa ;)))
btw. jesli wezmiesz merca z defiance to faktycznie w swieta tarcze mozna zostawic na 1pkt i pojsc w szarze ;))
Moj natomiast hammerdin bedzie mial tarcze na maxa z mercem chlodziarka ;)) Szarza nie dla mnie, nie umiem tym grac, jakos takie przyspieszenia mnie denerwuja, moze to pozostalosci wizerunku strazy pindle ;DDD jak mnie nawalaja z szarzy.

29.12.2003
09:32
smile
[45]

spider2000 [ Master Of Windforce ]

Lowi, Wolver ---> Heh, niech każdy robi takie postacie jakie chce i będzie OK... a to, że jedna osoba robi źle (piszę to nie przychylając się do żadnej ze stron), to już jego sprawa.

29.12.2003
10:03
smile
[46]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Wlasnie. Postacie powinno sie robic jednak samemu. Czarke zrobilem wedlug rad i nie jestem zadowolony. Barba robilem sam, wbrew zdaniu wiekszosci ladujac punkty w Whirlwind i Frenzy i wymiatam Hell, majac raptem 88 lvl...

29.12.2003
10:10
[47]

Rjin [ Chor��y ]

Wolver--> Moj pala obecnie 86 lvl ma 1 pkt w szarży i obrone 7.7k z aurą chłód nie obrona za to ma szarrze +1000% dmg. Powiesz po co szarża? Ano po to ze nie raz jest tak ze pare minut nie mozesz w gozdka walnac to raz 2 ze z takim dmg szybko padaja pojedyncze potwory co poszybsza gre. Jeslu uważasz ze to głupota wporządku nie dodawaj ja bulidu nie zmienie dla mnie jest best malo razy gine a jak gine to tylko od magi (wiedzmy, zmije) a na to HS nie ma nic do gadania.

29.12.2003
10:15
[48]

Rjin [ Chor��y ]

Wypas miecz co? Call To Army czy jakos tak ---> ~~

29.12.2003
10:17
smile
[49]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Niezly.
:D

29.12.2003
10:28
smile
[50]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Rjin ---> ja zrobilem ten sam blad, ale na szczescie na singlu. Jak bym na BN zmarnowal tak runy, to bym sie chyba zaplakal. To byl stary bledny przepis.

29.12.2003
10:49
smile
[51]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Lamerska bron na maxa w duelach.

29.12.2003
11:23
smile
[52]

zarowka [ ]

hmmm rjin a jak ty chciales zrobic slowko ktore sklada sie z 5 run, w mieczu z 4 socketami Oo
to tak samo jak wczoraj z tym kolesiem 18 lvl ne koszu ~~

29.12.2003
11:34
[53]

-Wolver [ Pretorianin ]

Nie chodzi o wysokosc obrony bo ja tez moge ubrac lepsza zbroje i bedzie jej wiecej, chodzi o to ze jest 4,66 razy taka jak bazowa, ale widze Lowi ze do Ciebie trzeba jak malemu dziecku, a screen z defiance zeby pokazac wieksza liczbe to juz w ogole smiech na sali, chodzilo mi o stopien przyrostu, nie o konkretna wartosc, zrozumiales juz? (nie boj sie, swojego nie pokaze z aura i nie bedziesz musial szukac jak najlepszej zbroji zeby miec screen z wieksza wartoscia :))))

Po drugie ladowanie w szarze na 1, 2 gostkow ktorych mlotek nie trafia to dziwne skoro pewnie bedziemy mieli najemnika (Bodziu --> polecam defiance nie chlodziare, jakos lepiej sie spisuje bo ma wiekszy zasieg aury a merc nie zawsze zdazy za Toba i chlodziara niby dziala ale jakos defiance podszedl lepiej, przynajmniej mi). Jest jescze taki dorbny fakt, ze ja mam punkt w szarze i mam z niej bonus 770% zakladajac ze na broni nie mam +skills, (niewiele mniej niz 1000 Rjina, a punktow oszczedzilem 19, tak? :) --> to mialem na mysli piszasz w poprzednim poscie o bezsensie maksowania szarzy majac aure, synergie i +skills
Spider --> pewnie ze niech kazdy robi postacie jakie chce, ale to Lowi sie przyczepil bez sensu z ta szarza ze czego nie raczylem zauwazyc bl bla bla... To nie moja wina ze walnal konceptem bez sensu, a teraz go boli to juz znowy wywala jz ta wyrocznia. Moze sam nia jestes skoro ja pisze jak wygalda moim zdniem bardzo skuteczny hammerdyn to od razu sie doczepiasz (bez sensu w dodatku)

Przepraszam czy do kazdego zdania trzeba dodawac IMHO? Zeby nie wyszlo znowu ze jak cos pisze to mam zawsze racje i innym tez to nakazuje. Podzielilem sie spostrzezeniami i tyle... Lowi lecz kompleksy, bedzie dobrze ;)

29.12.2003
11:37
[54]

-Wolver [ Pretorianin ]

Sorry Rjin ---> przeczytalem za masz max w szarze. No i jestes kolejnym dowodem na to co napisalem. Wystarczy punkt w szarze zeby miec spokojnie kolo 800 (u mnie), lub nawet 1000 (Rjinn) %ED. I niech mi ktos powie po co to maksowac, skoro to bedzie 2 opcja w dodatku bardzo rzadko uzywana?
Aha i nie mowie po co szarza bo i tak bedziemiy ja mieli. Mowie po co max? :)

29.12.2003
11:47
[55]

-Wolver [ Pretorianin ]

A w ogole to: jak Lowi chcesz sobie pouzywac dalej to prosze bardzo, nie bede juz sie dalej wypowiadal w temacie bo wszystkie moje konkretne argumenty przedstawile, wystarczy czytac. Shield da nam wiecej vitality, wiecej obrony 19 pinkyow w szarze da nam 475% ED Ja przelazlem hammerem cala gre sam po czym nabilem mu w Picie i u Diablo do 87. Holy shield spisuje sie wysmienicie, potrzeba szrzy niestweirdzona. Robcie jak uwazacie, peace.

29.12.2003
11:51
[56]

flame [ Generaďż˝ ]

pytanko , czy błogosławiony młot (bm) działa na pvp?

29.12.2003
12:18
[57]

zarowka [ ]

dziala

29.12.2003
13:23
smile
[58]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Piotrasq --> Jak zle ???? Przeciez jest to najlepsza czarka jak moze byc, a masz:

fireball, meteor, mistrz max
kuka lub blizz na max, +1 mistrz
+1 do wszystkich blyskow

Ja musialem dwie czarki zrobic aby do tego dojsc a Ty narzekasz !!!
Teraz mam czarke bez fireballa na max i daje sobie nawet z Baalem rade, wiec nie kumam o co Ci chodzi z tym zlym doradzaniem ??? Pewnie sam bys zrobil lepiej, tak jak ja poszedlem w blyski bez synergii i do kosza wlacznie wymiatala jak cholera a na hellu zgon totalny :(( Oszczedzilismy ci wielu godzin gry a Ty niedoceniasz i ciagle sie uzalasz, hmmm ... stawiaj piwo w przeprosinach !!!
;DDDD

29.12.2003
13:52
smile
[59]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Tak sobie jeszcze patrzalem co poza szarza mozna by Hammerdiniwi zrobic, i tak po chwili zobaczylem ze niezly bylby zmaxowany Holy Bolt w sumie +50% od hammera na poziom no i najwazniejsza rzecz ignoruje resy potworkow ;DDD Ciekawie sie zapowiada sprawdze na single ;))

29.12.2003
13:59
smile
[60]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

no dobra resy nieumarlych ;PP ^^

29.12.2003
14:32
smile
[61]

spider2000 [ Master Of Windforce ]

Wolver ---> Do Ciebie to w ogóle nie można nic napisać, bo zaraz sie oburzasz, ze wszyscy uważają się za najmądrzejszych.

Bodziu ---> Masz jakąś Jamelle albo co do 1.10? Bo chętnie bym sobie potestował niektóre rzeczy na singlu.

29.12.2003
14:49
smile
[62]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Bodziu ---> czarka jest bardzo dobra, ale zupelnie dla mnie nieprzydatna. Ja chcialem ja na Hrabine, a nie wiedzialem, ze jest ona odporna na to, co mam wlasnie wymaxowane...

29.12.2003
15:05
[63]

-Wolver [ Pretorianin ]

Powiedz mi spider, gdzie sie oburzylem? 'Wymieniam spostrzezenia' z Lowim, nie pasuje Ci twoja broszka. To nie ja mam sie za mastaha tylko ktos mi imputuje bo pisze wnioski na temat ktory dlugo testowalem i tyle. Chce <IMHO :P> oszczedzic komus w buildzie 19 niepotrzebnie wydanych punktow, ktore mozna <IMHO :P> wykorzystac wiele lepiej gdzie indziej to zle? Pytal o rade to napisalem, chyba o to chodzilo?

29.12.2003
15:20
smile
[64]

ehhh [ Angel of Death ]

ja tam nie weim hamem niugdy nie gralem ale to co Wolver gada wydaje sie byc dosyc sensowne;)

29.12.2003
15:26
smile
[65]

neXus [ Fallen Angel ]

ja mam takie pytanie - na jakiej zasadzie dziala mistrzostwo lodu u czarodziejki? Czy jesli jakies monstrum jest nuewrazliwe na zimno to tez czary z dziedziny zimna czy tylko zwieksza obrazenia u zwykluch potworkow?

29.12.2003
15:28
[66]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Zwieksza obrazenia. Nie dziala na odpornych.

29.12.2003
15:34
smile
[67]

spider2000 [ Master Of Windforce ]

-Wolver ---> Nie chodzi mi tylko o ostatnie posty... tylko o całokształt. I nie chodzi o to, o czym gadzasz z Lowim... tylko ze mną.

29.12.2003
17:50
smile
[68]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

soider --> wydaje mi sie ze ta sprawa raczej dotyczy Lowiego i Wolvera wiec nie powinienes sie w to wtracac, a mastahowanie to ja juz nic nie bede mowil sam wiele razy to robiles, ale coz "ja tylko niose pomoc" ;))

29.12.2003
17:50
smile
[69]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

spider --> Bije sie w czolo !!!! Sorki za przekrecenie nicka, wiecej nie bede;DDD

29.12.2003
18:25
smile
[70]

spider2000 [ Master Of Windforce ]

Bodziu ---> Hehe, spoko. Ja próbowałem rozwiązać konfilkt, a Wolver zaczął się do mnie czepiać, ze za jakąś wyrocznie się uważam... najlepiej to nic w ogóle nie pisać :). Jedyna sytuacja, w której się mastahowałem, to wydaje mi się sytuacja jak była kłótnia o builda amki PvP... no ale cóż nie będe odgrzebywał starych śmieci :). I co z tym trainerem na SP? Bo mi nie odpowiedziałeś.

29.12.2003
18:37
[71]

-Wolver [ Pretorianin ]

Spider --> to z wyrocznia bylo do Lowiego, ktory do mnie pil z Delficka (napisal Welfickiej ale chyba o to mu biegalo :) Zaczalem od nowego zdania i to mialo byc do niego, ale rzeczywiscie malo zrecznie mi wyszlo i mogles mnie nie zrozumiec. Jak to miales wziac do siebie, jakos bez sensu by wyszlo? :)

29.12.2003
18:46
smile
[72]

spider2000 [ Master Of Windforce ]

-Wolver ---> No OK, sorry było nieporozumienie :). Wygląda tak jak by to było do mnie, tylko troche bez sensu :).

29.12.2003
19:06
[73]

Lowi [ Generaďż˝ ]

Wolwer-->>Chcialem cos napisac ale mi sie odechcialo.Wolwer tobie sie k...forum pomylilo

29.12.2003
19:18
[74]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

Az dziw bierze ze ja nie biore udzialu w tej klotni :D

29.12.2003
19:21
[75]

Lowi [ Generaďż˝ ]

Wolwer--->>Do ciebie trzeba pisac duzymi literami.
Czy ja gdzies napisalem ze mam albo mam zamiar dac szarze na max ?
Zwrucilem ci uwage ze paladyn ma takowa umiejatniosc i nawet majac 1 wydany pkt warto miec jakis orerz na drugim zetawie Czy to jest zrozumiale ?Czytaj uwaznie i staraj sie zrozumiec co sie do ciebie pisze.
Teraz
Ja niepotrzebuje sw tarczy na wyzszym lew niz 5 pkt.
W takim razie wydanie pkt w sw tarcze to debilizm.

Najwyrazniej twoje testy doprowadzily sie do tego ze niedasz rady przerzyc bez sw tarczy na max.
Albo poprostu niemasz zadnej logicznej koncepcji naco wydac te pkt .
W takim razie niedorabiaj do tego filozofi.


29.12.2003
20:18
[76]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

Hmmm jak nigdy jakos z Lowi sie nie mogle porozumiec to teraz przyznaje mu raczje w 100 % 5 pk w sw tarcz wystarcza poniewaz hammerek ma od cholery + skills a i 1 punkt w szarze jest niczym a zawsze sie ma atak

29.12.2003
20:29
[77]

ehhh [ Angel of Death ]

Edwin - nie zakapowalem o co chodzi;) przeciez i taq w szarze da sie 1 punkt a z darmowej synergi i +skills bedzie duzo damage to mozna chyba reszte w hs dac;) obrony nigdy za malo;)

29.12.2003
20:39
[78]

Lowi [ Generaďż˝ ]

Chodzi oto ze majac merca z aura def plus def ze sw tarcza i majac z tego powodu szanse na trafienie przez potworka 17 albo 14 % ,dodawanie do obrony aby miec jescze mnijsza szanse 15 pkt we sw tarcze to nieporozumienie.

29.12.2003
20:48
smile
[79]

ehhh [ Angel of Death ]

a mozliwe mozliwe;)

29.12.2003
23:23
[80]

-Wolver [ Pretorianin ]

Lowi --> a gdzie ja pisalem cokolwiek o sprzecie (zwyklym czy na switchu)? Napisalem dystrybucje skilli z ktorej wynika ze punkt w szarze bedzie i uwage ze mlot wystarczy na wszystko bez problemu. Jak zrobisz takiego pala bedziesz mial aure, synergie, koncentracje - co bedziesz nosil i uzywal dodatkowo Twoja sprawa. Jezeli sam nie zamierzasz dawac wiecej niz punkt, bo piszesz ze o tym nie wspominales to o co w ogole chodzi? Sa puntky to dajesz w to co potrzebujesz, ja majac damage z szarzy przy takim rozdziale skill poradze sobie (gdybym w ogole chcial ja uzywac), Ty mowisz ze nie chodzi Tobie wcale o maksowanie, to moze mialem je dac w might czy cos?


Po raz kolejny Peace, ale chyba tego nie zauwazyles. Pokurwuj sobie do kogos innego 'chlopcze'
Herbatka z melissy lub satysfakcjonujaca partnerka seksualna pomoga Ci sie odprzeyc (najlepiej to i to)

29.12.2003
23:24
[81]

-Wolver [ Pretorianin ]

aure, synergie, szarze mialo byc tam wyzej

29.12.2003
23:58
[82]

Lowi [ Generaďż˝ ]

Wolwer-->>Najwyrazniej jednak niewyciagasz wnioskow z tego co napisalem.



30.12.2003
00:29
[83]

-Wolver [ Pretorianin ]

Likewise. I na tym proponuje zakonczyc bo zmierzamy donikad

30.12.2003
00:34
[84]

Lowi [ Generaďż˝ ]

Dobrze ,,chlopcze,,

30.12.2003
08:40
smile
[85]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

"Chlopcy" - czy bedzie mi sie oplacalo, jezeli zaproponuje runy PUL, LEM, KO za MAL ?

30.12.2003
09:37
smile
[86]

ehhh [ Angel of Death ]

pewnie ze nie! Ty dajesz 3 a on 1 - niby jak to ma sie oplacac;)









30.12.2003
09:43
[87]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ale ja daje 3 nizsze.

30.12.2003
11:13
smile
[88]

ehhh [ Angel of Death ]

Piotrasq - przeciez to <joke> byl;P



a wiec:
Druid Elementalista z miskiem lvl 70

tornado lvl 30 dmg 2500 - 2650
huragan lvl 30 dmg 1500 - 1700
wir lvl 30 dmg (tu dosyc niedokladnie;) 600 - 700
zbroja cyklonu lvl 13 abs prawie 1000
misiek lvl 11 max dmg prawie 400, 2600 zycia

bede maxowal do konca zbroje, a po zbroji pomysle nad miskiem
smutno mi teraz(:D) ze zmarnowalem pare punktow w drzewko ogniowe;(
mam 110 wolnych statystyk
wszystko z przedmiotami:
sila - 80
zrecznosc - 44
zywotnosc - 137
energia - 132

w co wrzucic te 110 punktow? zycia ani many mi nie brakuje

gram na piekle, bede teraz robil mallusa
zdechlem 3 razy:)) a problemow praktycznie nie ma (mis zatrzymuje wrogow na tyle czasu ze zabijam ich tornadami)

aha przed momentem znalazlem rune FAL;)

mam nadzieje ze ktos to przeczyta;P

30.12.2003
12:00
smile
[89]

Davidian [ Konsul ]

Witam !

Moj Drut zmiennoksztaltny w tym momencie 80 lvl.
Wilkolak, Likantropia, Furia na maxa 25 lvl.
Misiek na 20 lvl, debowy medrzec 10.
Jaki dla niego najlepszy najemnik ??

Jak zbroja dla takiego druta??Mam kiepska obrone, i troche ciezko na hell.
Obrazenia 1300-2400 wiem tez nie za duze.Szukam teraz klejnotu do ED %.
Rozumiem jezeli wloze klejnot powiedzmy 30% to obrazenia zwieksza sie do 1690-3120 ??

Pozdrawiam
Davidian

Jaki staffik dla druta ja uzywam w tej chwili: Gwiazdy Baranara, Grzywa Jalala, Tiamatu, Jaszczor, Piekielny wedrowiec lub wodolazy.
Szukam dobrej zbroi moze ktos ma ???

30.12.2003
12:12
[90]

ehhh [ Angel of Death ]

raczej sie tak bardzo nie zwieksza;) wlasciwie chyba zwieksza sie duzo mneij;)

30.12.2003
13:19
smile
[91]

Yo5H [ spammajster ]

Siemka,

dostane skuldera za fortune gheeda 32mf ? ^^
co moglbym kupic dla javy/hammerdynera za tego gheeda 32?

jakby co piszcie tu na 4um lub w grze /w *yoshu

30.12.2003
13:41
[92]

Yo5H [ spammajster ]

bardzo need rekawiczki cleglawa /w *yoshu

30.12.2003
14:05
[93]

da KID [ ¤_O ]

ehhh ja przeczytalem :) [ jak zwykle :P ]

Davidian - ehhh ma racje :) [nie sadze zeby w 1.1 sie cos zmienilo] i zalezy jeszcze gdzie ten jewel wsadzisz
(bron czy helm/tarcza/zbroja)

30.12.2003
16:45
smile
[94]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Davidian -->> No tak "Drut" zazwyczaj jest zmiennoksztaltny ;DDDD ROTFL !!!

30.12.2003
17:14
smile
[95]

ehhh [ Angel of Death ]

da KID - no ostatnio tez tak napisales;) moze jakies sugestie?:D

30.12.2003
17:18
smile
[96]

da KID [ ¤_O ]

hmm daj punkt w zrecznosc 3 punkty w zywotnosc i 3 w energie
a najlepiej to 6 w zrecznosc 3 w zywotnosc i 8 w energie
:)

30.12.2003
20:02
smile
[97]

easy1965 [ Pretorianin ]

davidian-->jak broń ma obrażenia zwiększone o np160% to po włożeniu jewela 30% będzie miałą 190% po prostu,te obrażenia idą od wyjściowej wartości

30.12.2003
21:32
smile
[98]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Piotrasq --> Especially for You !!! (20 razy ale sie oplacilo ;D)

30.12.2003
22:26
smile
[99]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Nie musiałeś wkładać w ramkę. Bym dojrzał. I 20 razy dzisiaj, a ogólnie to kilkaset :))

31.12.2003
09:25
smile
[100]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Zastanawiam sie nad tarcza dla Czaro. Chcialem robic Ko Ko Mal, ale troche szkoda mi run. A moze Krag Mosera z dwoma diamentami ?? Droga jest do kupienia ?

31.12.2003
09:40
smile
[101]

Mesiash666 [ Konsul ]

Powiem tak na modzie 1.10 gralem z kumplem zrobionymi amkami 99lvl a najlepszym equipem z 1.9 i na hellu w 4 akcie mialem takie problemy ze o kurwa
Potem sam sprubowalem swoja czarka 99lvl na hellu w 1 akcie bylo jako tako ale dalej padala jak pies

31.12.2003
12:07
[102]

da KID [ ¤_O ]

a idziesz Piotrasq w blok ?

ps. Sanctuary warte jest takiego "poswiecenia" :)

31.12.2003
12:26
[103]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Nie ide w blok. Potrzebne mi resy. Przygladalem sie Sanctuary i nie widze powodow takiego poswiecenia....

31.12.2003
12:34
smile
[104]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

...tym niemniej trzymam Troll Nest 170 def z 3 soc :)))

31.12.2003
12:36
[105]

Lowi [ Generaďż˝ ]

Mosera sie sprzedaje w sklepie wiec bez problemu za fre dostaniesz

31.12.2003
13:36
[106]

da KID [ ¤_O ]

jak nie idziesz w blok to z okazji Sylwestra i Nowego Roku ;) moge Ci sprezentowac mosera z 2diamentami jesli needujesz akurat taka

31.12.2003
13:40
[107]

da KID [ ¤_O ]

ja takie cos kupilem na Sanctuary ( w pierwszym wyszlo tylko 54res all ) ale jak wyjdzie mi 130%ed i 50res to sie bede cial ;)

31.12.2003
13:46
smile
[108]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

To poprosze :)

31.12.2003
15:23
[109]

-=SET=- [ Centurion ]

Przezucalem sobie wlasnie przedmity i padl bn ale chbya zdazylem kliknac na andarie visage kture lezalo na glebie , przynajmniej mam taka nadzieje , a nawet jesli nie to wczeniej lezal tam ist gul i stormshild ,eirc moglo byc gorzej

31.12.2003
17:00
smile
[110]

ehhh [ Angel of Death ]

heh - ale mamy teraz fajny kolorek diabomani:D

31.12.2003
18:55
smile
[111]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

tak tak tak :D jest boze na nowy rok taki prezent

31.12.2003
18:57
smile
[112]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

Niech mi tylko ktos powie ze ma 350 % wiecej ja to wale ze ma 350 % wazne ze to BOTD !! niech mi tylko ktos powie ze "o tlyko 350 % jaki shit " !!! to 50 % to nadrobiam 1 jawelem i mam to samo 1! tak boze :))) na nowy rok taki prezent !! co z tego ze sprzedalem sie caly ale to nic !! :D I PROSZE MI NIE MOWIC ZE SIE CHWALE CZY COS BO MAM DOBRY HUMOR I NIE HCE SIE KLOCIC JA SIE TLYKO DZIELE MOIM SZCZESCIEM !!! mowielm ze zrobie botd na ladder jeszcze ;) to niedowairki nei wierzyly !!

31.12.2003
19:08
[113]

-Wolver [ Pretorianin ]

Calej ekipe szampanskiej zabawy i udanego wejscia w Nowy (kurde juz 2004 :) Rok. Znikam na swoja impreze, wy tez 'bumajcie' sie pieknie :)

31.12.2003
19:20
smile
[114]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

Happy New Year !! a teraz ide sie upic:D hahaha

01.01.2004
00:54
smile
[115]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Wszystkiego Najlepszego w Nowym ROKU :)))
OK lece dale sie bawic ;DDDD

01.01.2004
02:03
smile
[116]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

Dopiero co wrocilem :D:D lol ale wypass yb le :D hahhaha sczescliwgfo mowgeo roku hei nju jer

01.01.2004
10:39
smile
[117]

Yo5H [ spammajster ]

witam w nowym roku 2004 ~~

warty cos taki ring ? ->>>

01.01.2004
13:05
[118]

zarowka [ ]

wart, trzymaj go

01.01.2004
13:18
smile
[119]

Yo5H [ spammajster ]

ale ja chce sprzedac ~~

01.01.2004
15:08
smile
[120]

ehhh [ Angel of Death ]

wiecie co? druid sobie swietnie daje rade;) ide na andariel i narazie wszystko idzie bardzo gladziutko;) nie liczacv paru zgonow(glownie z powodu wyuchu zwlok albo mega blyskow;) ) jest cudpwnie a ja gdzies czytalem ze z druidem na hell sie nie wchodzi bo za slaby;) ale moze to tylko 1 akt

01.01.2004
18:24
smile
[121]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :))))

Edwin ---------> co to za pierścień, amulet i złota zbroja ?

01.01.2004
18:46
[122]

Meshif [ Legionista ]

Potrzebuje run Pul, Ko i Vex. W cenach na bnet sie nie orientuje, wiec sie pytam czy moglbym dostac jakas z tych run za rune hel i lum ???

01.01.2004
20:02
[123]

ehhh [ Angel of Death ]

raczej nie, ale za bardzo sie nie znam na cenach - jednak sam nie dal bym ani Ko ani vex za te runy - nie wiem jaq z pulem jest:)

02.01.2004
00:45
smile
[124]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Piotrasq --> Espesially for You !!! Popatrz co czasem w drodze do Hrabiny moze wypasc ;D

02.01.2004
00:46
[125]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

mialo byc Especially :(( ^^

02.01.2004
06:05
smile
[126]

Davidian [ Konsul ]

Witam !

Potrzebna zbroja ;) w tej chwili moj drut biega w zlotej szacie ktora jest dobra tylko dlatego ze ma +35 to all res.
Jednak moj def na hell wynosi niecale powyzej 1.000 ??Jak go zwiekszyc ??

Za zbroje oferuje runki KO,HEL, i inne nie pamietam jakie mam bo siedze teraz w pracy

Pozdrawiam
Davidian

02.01.2004
10:09
smile
[127]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Davidian --> Jak ci sie podoba ta zbrojka Gold Skin to ja sobie upgradnij:
1 Tal Rune + 1 Shael Rune + 1 Perfect Diamond + Normal Unique Armor = Exceptional Version of Armor
zawsze to juz bedzie Chaos Armor w podstawce ale wymaga 140 sily pamietaj o tym
A poza tym to mam jakis Black Hades z 3 dziurkami to zwroc sie do mnie to ci dam za free :))

02.01.2004
10:28
[128]

flame [ Generaďż˝ ]

wiem wiem , że to lamerstwo ,ale czy mógłby mi ktoś podać dobry build dla czarodziejki pod patch 1.10.Taki,żeby sama radziłaby sobie na hell'u i koszmarze.Raczej pod gre PvM.Z góry thx.

02.01.2004
10:51
smile
[129]

Davidian [ Konsul ]

Witam !

Super ten Black Hades z mila checia wezme w przechowanie :)bede na batku dzisiaj po 14.
Moje ACC to davidian78 a na jakim koncie ty jestes ??

Dzieki za info i czekam na odpowiedz :)

Pozdrawiam
Davidian

02.01.2004
11:02
smile
[130]

BRzYDak [ Pretorianin ]

oj davidian ty farciarzu :P

02.01.2004
11:19
smile
[131]

BRzYDak [ Pretorianin ]

tak siedze i sie zastanawiam nad ubrankiem dla mojej czarusi.... ile nalezy dac ewentualnie co tzn za co mozna kupic zbroje zmijomaga????

02.01.2004
11:51
smile
[132]

-=SET=- [ Centurion ]

No terz bym chcial wieszdziec bo zwykle kiepskie wersje sprzedawalem tani ale teraz mam perfa i zastanawiam sie ile jest warty

02.01.2004
12:12
smile
[133]

BRzYDak [ Pretorianin ]

SET jesli dobrze rozumiem masz zbroje zmijomaga???? moze sie jakos dogadamy ????

02.01.2004
12:19
smile
[134]

Davidian [ Konsul ]

Witam !

Piotrasq ---->mam prosbe czy moglbys podac mi jak rozbudowalas swojego barba??Jest to wymiatacz z 2 mieczami czy z tarcza ??Wielkie dzieki

Pozdrawiam
Davidian

02.01.2004
12:45
[135]

DarkestOść [ Chor��y ]

Ja mam pytanko mam 3 runy thul i chce z nich otrzymac rune amn co jeszcze mam wlozyc do kostki ??
Czytalem na jednej stronce o d2, ze musze jeszcze wsadzic kamien szlachetny okreslonej jakosci, ale jaki ma byc ten kamien? Probowalem wkladac oprocz run doskonale wszystkie kamienie po kolei ale nic, wiec jak wiecie to pomozcie :)

02.01.2004
12:52
[136]

da KID [ ¤_O ]

nadkruszony topaz

02.01.2004
12:56
[137]

DarkestOść [ Chor��y ]

Dzieki sprobuje ;]

02.01.2004
13:04
[138]

-=SET=- [ Centurion ]

BRzYDak -->> jak narazie niesprzedaje tylko sie chialem zorientowac ile warta , niewiem czy nieugreduje i niedoloze jakiejs runy bo skoda sprzedawac troche jak jurz perfekta znalazlem

02.01.2004
13:11
[139]

BRzYDak [ Pretorianin ]

SET to samo chcialem zrobic jakbysmy sie jakos dogadali ale skoro tak sprawa stoi... a tak z ciekawosci co mylisz wlozyc do takiej zbroi??? ja myslalem nad wlozeniem um do resow... co by potem na hellu nie miec problemow... a Ty jak myslisz?

02.01.2004
13:13
smile
[140]

zarowka [ ]

brzydak-> zglos sie do mnie na bn moje konto to dxe- , mam jakiegos zmijomaga

02.01.2004
13:18
smile
[141]

BRzYDak [ Pretorianin ]

dzieki zarowka... zglosze sie do ciebie napewno albo z mojego acc brzydak albo kumpel acc davidan78 a o ktorej mozna pukac bo ktorys z nas bedzie na necie juz po 14:00 dzis...

02.01.2004
14:03
[142]

-Wolver [ Pretorianin ]

Wreszcie pryszczak cos w miare rzucil :)

02.01.2004
14:50
[143]

-=SET=- [ Centurion ]

BRzYDak --> no um terz mi odrazu tam pasowal ale w sumie wsyzstkoz alezy co mial by czarka w tej zbroi robic , ale napewno nie ist bo na mf lepiej w skulderze latac . Nawjiekszy plus tej zbroi dla mnie to to ze jak ja zakladam to mijam kolejny prug w szysbkosci zucania czaruw

02.01.2004
18:53
smile
[144]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Wolver --> No to grtz!!!!!

KID --> OO Ty zyjesz ? ;D

02.01.2004
22:23
smile
[145]

Yo5H [ spammajster ]

OffeR: ~Shaft~ ~Upgraded Shaft~ ~Jalals Mane~ ~Bartucs~ ~Baranar~ ~Buriza~ ~Marrowalks~ ~Wizardspike~ ~Natures Peace~ ~SoulDrainer 7ml/6ll~ ~Djinn Slayer~ ~Titans~ ~ThunderGods~ ~Raven~ ~AliBaba~ ~RuneMaster 5sock~ ~ThiefCrown 10ll~ ~Arioc's Needle~ ~Need in away NA=NN~ /w *Yoshu

przed chwila padl mi ocu ^^
co moge za niego zadac ?

( wszystko ofc euro 1.10 ladder )

02.01.2004
22:49
smile
[146]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Wolver -------> widzę, że sprzedałeś Koronę za 35 tys. złota ? Niezła cena :D

Davidian ---------> miecze na max, trąbka na max, zawołanie bitewne na max, rozkazy na max, resy 5, szał bitewny 5, berserker 1. Reszta po 1.
Nigdy nie walczę z tarczą - zawsze dwa miecze w łapach :)
Gdybyś chciał shandlować te runy, to daj znać.

02.01.2004
23:41
[147]

-Wolver [ Pretorianin ]

Piotrasq ---> to nie tak wysoki sadzie, bylem mlody i potrzebowalem pieniedzy :)))))))))

03.01.2004
06:58
[148]

da KID [ ¤_O ]

/whois *Yoshu

03.01.2004
11:25
smile
[149]

Yo5H [ spammajster ]

w PvPGN /finger *yoshu ->

Gra w d2LoD od wrzesnia 2002r. ( juz 1,5 roku ^^ ). Swoja kariere zaczynal na najlepszym w tamtych czasach polskim realmie (śp.) Twierdza. Po padnieciu śp. Twierdzy (luty 2003?) przeniosl sie na Grote Trolla...gral tam do pazdziernika, az nadszedl wielce oczekiwany patch 1.10...szybko zdobyl kluczyki (;p) i przeniosl sie na Europe...gra tam do dzis ( mefuje od trzech dni ~~ )

pozdro

BTW. uzywam /finger bo wychowalem sie na sofcie PvPGN ^)^

03.01.2004
12:09
smile
[150]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

No to mnie zaskoczylo, jak zobaczylem co ze stojaka na bron wypadlo O_o (obrazek)

03.01.2004
12:18
smile
[151]

Yo5H [ spammajster ]

nice one ;]

03.01.2004
12:18
smile
[152]

da KID [ ¤_O ]

a ja myslalem ze w away'u masz to co needujesz x_O

03.01.2004
12:54
smile
[153]

Yo5H [ spammajster ]

omg O_¤

03.01.2004
12:59
[154]

Yo5H [ spammajster ]

need herold

03.01.2004
14:34
smile
[155]

los Bartos [ 512 ]

elo mam oferte runów^^ 2 x UM ; 2 x SOL ; DOL ; FAL ; LUM acha i jeszce jedno co można dostać za alibabe i zbroje grisa??

ps. i ile trzeba wyłożyć za shako i tal armora^^'

03.01.2004
14:50
smile
[156]

Yo5H [ spammajster ]

za zbroje grisa nic nie dostaniesz bo slabiutka jest ;p

03.01.2004
15:05
smile
[157]

los Bartos [ 512 ]

no to ją zrobie na mf włoże 3 perf topazy^^

03.01.2004
15:07
smile
[158]

Kubx [ Chor��y ]

DIABLO TO SHIT !!!!

03.01.2004
15:28
smile
[159]

Yo5H [ spammajster ]

wyjdz O.o

03.01.2004
16:06
smile
[160]

sid86 [ Konsul ]

Kubx --->lol nie no chlopie powaliłes mnie, co za inwencja, głepia i w ogóle!!Kulturka musi byc...!Nie no naprawde, z kad sie tacy biora.....

03.01.2004
19:56
smile
[161]

dziku86 [ The Cure ]

Kubx<----- po cholere wchodzisz na ten watek jezeli masz takie zdanie .omg skad tacy idioci sie biora!!!

03.01.2004
21:40
smile
[162]

zarowka [ ]

popieram d2 to shit, ale nie moge sie oderwac od niego ~~

03.01.2004
21:48
smile
[163]

spider2000 [ Master Of Windforce ]

zarowka ---> Święta prawda :).

03.01.2004
22:37
smile
[164]

-=SET=- [ Centurion ]

Przez dwie godziny latalem do mauzoleum i na pindla i nic nielecialo jurz mialem olac gre na dzis ale pomyslalem skocze kilka razy na meph no i w jakis pul godziny poleciala tiara shaft shako occ a teraz archaid :-)

04.01.2004
08:52
smile
[165]

Davidian [ Konsul ]

Witam!

Slyszalem na batku ze nie powinno sie rzucac TP na 3 poziomie Kazamatow ze podobno wtedy cos sie dzieje z MF czy to prawda??
Wczorajsze przygody mogly by to potwierdzac, godzina okolo 21-23 2 godzinki grania jakies 25 meph runow.Miejsce gry Hell.
Czara 505 % MF i moj Drut jako bodygauard :).Nie wypadlo nic konkretnego poza jakimis butami szpikolapy :) czy cos takiego jak to mozliwe??Za kazdym razem czara go wykanczala no moze raz czy dwa ja :) jak moja furia nie dala odejsc od niego.

Prosze jeszcze raz o pomoc w doborze pomocnika dla mnie :( Mam okolo 8.000 skutecznosci i tylko 1.500 obrony:( na szczescie wszytskie resy max ogien nawet 85%.
Wczoraj znalazlem swojego pierwszego malego 7% MF oraz 90 obrazen od trucizny czy sa cos warte ??

Pozdrawiam
Davidian

Piotrasq----->nie uzywasz skory z zelaza??

04.01.2004
10:14
smile
[166]

Yo5H [ spammajster ]

Davidian: nic sie nie dzieje, nie martw sie wtedy mf nie spada do 0 jak to niektorzy mysla o_O
Aha i jezeli chcecie zeby przy zabiciu mefa byl liczony MF sorcy to ona musi zadac mu "ostateczny" cios
Mozliwe ze poprostu mieliscie malo mf albo nieziemskiego farta bo teraz itemy sypia sie az milo popatrzec
Tylko dzisiaj rano z mefa hl polecial mi skulder i eter arka demona, wczoraj tytym raven, ws...a mefowalem z pol godziny ;]

04.01.2004
10:19
smile
[167]

Davidian [ Konsul ]

Yo5h---------> Hmmm czara miala 505 % MF :)) wiec nie wydaje mi sie to wartoscia mala :), a do tego zawsze uciekalem odchodzilem od Mefa przed jego zgonem, (lazilismy bez mercow i niedzwiadka)jedynie duch.
Hmmm dlatego moje pytanie moze jak sie biega samemu to lepiej sypie??

Pozdrawiam
Davidian

Dzis bedziemy dalej meczyc

04.01.2004
10:26
smile
[168]

Yo5H [ spammajster ]

hmmm niewiem...a ktory lv ma ta sorca ?
moja ma 80lv, ok 450mf i itemy sie sypia az milo popatrzec
ile tych runow zrobiliscie? ile trwal jeden (ok.) ?

04.01.2004
10:43
smile
[169]

Davidian [ Konsul ]

Witam !

Sorc ma 78 lvl, moj drut 81.
MephRun bylo okolo 20-22.Trwaly okolo 2 godziny.Widomo czara na II poziom teleporty i rzucala tp kolo mepha ja wchodzilem blokowalem a ona static a pozniej orb i meteor.Czy wazne jest czym sie go wykonczy?

04.01.2004
10:51
smile
[170]

Yo5H [ spammajster ]

niewazne jest czym, ale wazne jest kto go wykonczy :P

04.01.2004
10:55
[171]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Davidian ---------> zawsze dawałem Skórę na max, ale tym razem za namową poszedłem w Okrzyk. W zasadzie to jest to samo, ale 5 punktów w Skórę mozna dać...

Dla mnie Sorc to nieporozumienie. Zmarnowałem tylko przez nią 2 tygodnie grania. Nie dość, że nie zarabia na siebie, to jeszcze muszę do niej dokładać na wskrzeszenia.
Teraz albo zrezygnuję z Diablo, albo może zrobię jeszcze Pala, albo wymaxuje swojego Barba na 99 lvl...

ZAKŁADAM NOWĄ !

04.01.2004
10:58
[172]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

NOWA:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.