GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zobaczmy co wyprawiał wojewódzki na world idol !!

25.12.2003
20:03
smile
[1]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

Zobaczmy co wyprawiał wojewódzki na world idol !!

idol wlasnie sie zaczal :) sam jestem ciekaw czy bedzie ROTFL czy tylko LOL a moze siara na swiatowej arenie ??

25.12.2003
20:09
smile
[2]

Magdulla [ Konsul ]

Raczej będzie to siara na światowej arenie. U mnie w domu oglądają to,ale ja nie mam zamariu, wole sobie z wami pogadać :D

25.12.2003
20:10
smile
[3]

guzol [ LEXUS ]

no ciekawe, ciekawe

25.12.2003
20:11
[4]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]


ten niemiec to taki pedalkowaty :) niezle go zjechal :D karaoke w domu spokojnej starośći :)

25.12.2003
20:14
[5]

pasterka [ Paranoid Android ]

no coz, ale trzeba powiedziec, ze ten Niemic sie nie popisal. Mi tez sie z Modern Talking skojarzyl:)) a ktos wie, kiedy beda wyniki?

25.12.2003
20:18
[6]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

1 stycznia wyniki :) polska gwiazda popu - renata beger :)

25.12.2003
20:24
[7]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Kurwa co to za kretyn ten Wojewódzki. Nie dość że opowiada jakieś żałosne teksty to jeszcze po Polsku gada. Obciach że aż strach

25.12.2003
20:25
smile
[8]

Kajkes [ Vegetan ]

Kurde, ciągle te reklamy :(((((((

25.12.2003
20:34
[9]

Kajkes [ Vegetan ]

To jego "HabaHaba" było poniżające dla "Haba-Habańczyków"!!

25.12.2003
20:36
[10]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]


poprostu nie potrafisz go zrozumiec zendon :) moze jestes za mlody lub za malo sie orientujesz w polskiej polityce na to ?? a po polsku ze gada to obciach ?? wstydzisz sie wlasnego jezyka ??

25.12.2003
20:39
[11]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

Soldamn cos ciezko rozumujesz.. To ze po polsku gada to obciach jak cholera. Wszyscy wyksztalceni i inteligentni jurorzy (z oczywistych wzgledow pomijam wojewodzkiego) oceniaja ludzi po angielsku pomimo swojego obywatelstwa. A dlaczego ? Bo nie sa tak ograniczeni jak Puchatek i zdaja sobie sprawe ze znaczenia slow "WORLD Idol".

25.12.2003
20:43
[12]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]


moze i obciach ale ja go i tak lubie :) a czekam na willa younga , ponoc sie niezle poklucili

25.12.2003
20:43
[13]

pasterka [ Paranoid Android ]

w tym, ze akurat ocenia po polsku, nie widze nic strasznego (ciekawe po jakiemu mowilby Francuz gdyby byl jakis;)) ), ale po kie licho gada o polskich politykach, itp.? kogo w Europie obchodzi pani Beger czy inni kolesie z Samoobrony. Ma oceniac piosenki, a nie sytuacje polityczna Polski

25.12.2003
20:46
[14]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]


i skonczylo sie, a willa nie było :(

25.12.2003
20:48
smile
[15]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Wszystkich zjeżdża i to po chamsku i nic mu się nie podoba. Sypie takimi tekstami że mi się płakać chce. Zrobił obciach i jeszcze mam go chwalić?

25.12.2003
20:48
[16]

Xelloss [ Senator ]

Zapomniałem o pierwszej części... co się działo?

25.12.2003
20:49
[17]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Skoro moze mowic po Polsku to znaczy ze mozna. Czyj to problem, ze inni mowia po ang. ?

25.12.2003
20:50
smile
[18]

r_ADM [ Konsul ]

Ja sie nie dziwie Wojewodzkiemu ze im jedzie bo poziom jest tragiczny. Dziwie sie jak ci ludzie wygrali w swoich krajach.

A to ze mowi po polsku... coz, gosc ma wszysto w dupie :) moze faktycznie cos palil :))

25.12.2003
20:55
[19]

BoyLer [ tribunus plebis ]

Mnie na dzień dobry wkurza beznadziejny montaż imprezy. Tzn te doklejanie Rocka którego tam nie było, wycinanie opinii innych jurorów i (patzrąc na wersje z RTL która teraz leci) pomieszanie kolejnosci wystepujących (no chyba ze to niemcy pomieszali).

I wcale pewny nie jestem czy z innych krajów jurorzy mówią po angielsku, bo jak tu sie o tym przekonac jak 3/4 wycinają?

A tak poza tym zaden z wystepujących nie zasłużył by na mojego smsa :) (choć nigdy takowych nie wysyłam na konkursy itp). Może druga część bedzie lepsza pod względem "artystycznym" :)

A Wojewódzki jak to Wojewódzki jest zauważalny. Tylko boje sie że wytną go w innych krajach ;)

ps.
Własnie na RTL zaczeła śpiewać Janosz :)

25.12.2003
20:57
[20]

erton Fink [ Junior ]

Spodziewalem sie czegos lepszego po nim. Mogli Prokopa wyslac, bardziej go lubie. Tyle, ze to nagranie sie chyba zbieglo w czasie z Idolem w Polsce. Ogolnie mowiac ciesze sie, ze w innych telewizjach nie beda puszczac wszystkich jego tekstow.

25.12.2003
20:58
[21]

nope [ Huggy Bear ]

fajnie fajnie

viagra w spray'u ehhh kuba kuba :/

25.12.2003
20:58
smile
[22]

Extra Galaxy [ Pretorianin ]



Ale obciach ten program, ale nie martwcie sie, poniewaz gadał po Polsku to go pewnie wycieli tak jak u nas kilku innych, a jesli juz to ciekawa prace musiał miec tłumacz zajebiscie = cool?

25.12.2003
20:58
smile
[23]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

Nudy ten Wojewódzki :/

25.12.2003
21:00
smile
[24]

BoyLer [ tribunus plebis ]

A teraz mnie to zdziwiło, oceniając Janosz Wojewódzki mówił po angielsku... Ciekawe jak bedzie na polsacie...

No nic narazie daruje sobie wersje z RTL i ide oglądac Kiepskich :D

25.12.2003
21:01
[25]

TeadyBeeR [ Legend ]

A kiedy bedzie dalsza czesc w polskiej TV ? Polskiego jezyka sie nie wstydze , ale jednak impreza jest "na poziomie swiatowym" i skoro nie ma tlumaczy to jednak jurorzy powinni sie wypowiadac w jezykach zrozumialych dla reszty. Troche tak glupio jak Kuba W. ich jedzie bez wazeliny a oni nawet nie wiedza o tym lub twierdza, ze jest zajebiscie :).

25.12.2003
21:04
[26]

HopkinZ [ Senator ]

heh, u mnie rodzinka oglada materialy bonusowe z Indiany Jonesa :] wiec sobie moze jakas powrotke tylko obejrze
PS. z Polski to pojechala tylko ta Ala Janosz czy zwyciezca II edycji tez?

25.12.2003
21:06
[27]

Xelloss [ Senator ]

A właśnie, kiedy powtórka?

25.12.2003
21:08
smile
[28]

newage3000 [ Konsul ]

wojewodzkiego szanuje ale ten cały konkurs to kicha, wszyscy którzy twierdzą ze wojewodzki jest mało inteligentny sami sa bezmozgami, zresztą każdy ma swoje zdanie jak kogos urazilem to sorry.(trzeba zawsze ustapic glupiemu...)

25.12.2003
21:34
smile
[29]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Skoro wlazłeś miedzy wrony to kracz jak i one . Skoro Wojewódzki znalazł sie w międzynarodowym jury to powinien bakać po angielsku . To co pokazał wszystkim , wystawia nam niestety jak najgorsze świadectwo . Bedąc tam , powinien pamiętać , że reprezentuje nas i te swoje gadki to mógł sobie zostawić do swojego programu .

Ogólnie jest mi wstyd, bo dał niezły obciach i nie zyskał niczyjej sympatii . Ani uczestników , ani jurorów .

Jak już wyjmuje te różne gadżety , to nalepsze wrażenie zrobiłby gdyby wyjął łuk i się zastrzelił .

25.12.2003
21:34
[30]

Stellincia [ Generaďż˝ ]

heh no wojewoda dał ciała pełną parką :-)

25.12.2003
21:43
[31]

dziku86 [ The Cure ]

janosz zaspiewala strasznie !!

25.12.2003
21:44
smile
[32]

Buczo_cm [ Mikado ]

No pięknie. Janosz i Wojewódzki są siebie warci.

25.12.2003
21:45
[33]

Stellincia [ Generaďż˝ ]

haha ale mu dała popalić :-)

25.12.2003
21:46
smile
[34]

Madtrackus [ spamer ]

Podziwilem.... PODZIWILEM :DDDDD

25.12.2003
21:47
[35]

Madtrackus [ spamer ]

wstyd dla Polski.... DZIEEEEEE KUUUUUU JEEEEEEE MYYYYYYY ALex lol !!!

25.12.2003
21:47
[36]

Buczo_cm [ Mikado ]

Stellincia --> Jestem tylko ciekaw czy on zrozumiał co ona do niego powiedziała :/

25.12.2003
21:49
smile
[37]

BoyLer [ tribunus plebis ]

A ja już nic nie rozumiem, na RTL Wojewódzki gadał po angielsku, chciał czestować Janosz wódką, a na polsacie zupełnie coś innego... uprzedzając ewentualne pytania: ja wcale nic nie piłem :D

25.12.2003
21:50
[38]

Madtrackus [ spamer ]

WOJEWODZKI LOOOOOLUUUUUUUUUUU ....... prze chuuuuj aaaaaaaaaaaaa O_O

25.12.2003
21:51
[39]

Stellincia [ Generaďż˝ ]

buczo wątpie szczeże wątpie nawe jeżeli znaperfekt angielski to z całym szacunkiem ten człowiek jest wielkim egoistą i nie liczy się nic co on ma do powiedzenia .

25.12.2003
21:51
[40]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

ehh moze on wcale nie jest taki fajny ?? ale ja i tak go lubie

25.12.2003
21:51
[41]

Kompoholik [ Designed by AI ]

BoyLer - > jeśli to prawda, to być może to wszystko jest wyreżyserowane :)

Powiedzcie mi tylko, czy ten lektor naprawdę nie umie mówić szybciej ? :/

25.12.2003
21:52
smile
[42]

TeadyBeeR [ Legend ]

Ale Kuba W. odstawia lipe.... normalnie prawie sie wstydze, ze jestem z Polski.

25.12.2003
21:52
[43]

Gandalf-biały [ Mithrandir ]

Beczka ..... !!!

Ale Wojewódzki pojechał tego Kanadyjczyka :)

25.12.2003
21:52
[44]

COM.PL.EMENT [ Pretorianin ]

Spiewla jak spiewala....ale co ona piep**** Ludzie przeciez zachowywala sie jak krowa ze wsi !

25.12.2003
21:53
smile
[45]

zmudix [ palnik ]

Kuba jak zawsze po każdym jeździ, kolo niezły jest :)

Janosz - zaśpiewała gorzej niż źle, co ona tam robiła, to ja nie wiem, zresztą jak słucham jak tam 'śpiewają' to chyba nawet ja bym sie nie wyróżniał ;))))) chciała chyba Kubie pojechać, ale IMO nie udało sie jej :), Alex - don't make a village :)) [ to akurat było do Ryana, ale do niej bardziej pasuje... ]


500

25.12.2003
21:54
[46]

Stellincia [ Generaďż˝ ]

ciekawe co on pali że mu sie tak dobrze gada :-)

25.12.2003
21:54
smile
[47]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

don't make a village :D
btw: strasznie denne te piosenki im wybierają. Może i jest trudno zaśpiewać, ale one już rdzennie są beznadziejne.

25.12.2003
21:55
[48]

Gandalf-biały [ Mithrandir ]

COM.PL.EMENT --> moim zdaniem gdyby przeprowadzili w Polsce głosowanie i nie dawali by Janosz pewnych 12% to nie dojechała by do tylu . Masz racje zachowała się idiotycznie !!

25.12.2003
21:56
[49]

Madtrackus [ spamer ]

zddejmijcie ktos wojewodzkiego prosze :)

25.12.2003
21:57
[50]

TeadyBeeR [ Legend ]

On sie ciagle pograza ... ale jazda :). Ja tez chce troche tego co on pali.

25.12.2003
22:01
smile
[51]

zmudix [ palnik ]

Madtrackus ==> e tam ;) niech se poużywa :D

COM.PL.EMENT ==> właśnie o jej zachowaniu zapomniałem napisać :) chyba chciała być cool ale jej srednio wyszlo :P no village na maxa :////

25.12.2003
22:02
smile
[52]

Szaluś [ Konsul ]

Wojewódzki = idiota

Szkoda, że Sz.Wydra nie wygrał pierwszej edycji. Może mu by lepiej poszło...

25.12.2003
22:02
[53]

Madtrackus [ spamer ]

zmudix - gdybym tam byl w tej calej publicznosci wyszedlbym do niego i powiedzial mu prosto w twarz: Koncz wasc wstydu oszczedz !

25.12.2003
22:03
smile
[54]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

Boże Nirvana w Idolu, przecież to ni w ch** ni w zawias do POP-IDOLA

25.12.2003
22:05
smile
[55]

Madtrackus [ spamer ]

SZARAAAAAAP HAHAHAHAHAHHAHAHA :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

25.12.2003
22:05
[56]

COM.PL.EMENT [ Pretorianin ]

A jaka znajomosc angielskiego nie no nie podskoczysz ! "I hate you" - oh, jak to uslyszalem to juz bylem pewien ze Aluśka...sorx - ALEX jest cool (czytając KO-OL a nie KUL)

25.12.2003
22:06
smile
[57]

Madtrackus [ spamer ]

ale musialo wojewodzkiego zgasic :DDDDDDDDDD heaheah nie moge nie moge hahAHA :D

25.12.2003
22:06
[58]

Stellincia [ Generaďż˝ ]

nie ma co ale wojewódzki i amerykanin sie najbardziej pokazali jak jury
szkoda że na 2 sronach kija

25.12.2003
22:07
smile
[59]

Gandalf-biały [ Mithrandir ]

Ale beka z Wojewódzkiego :)

Co on tam robi :] Przed chwila wstał i dopingował Nirwanie

25.12.2003
22:07
smile
[60]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Nie lubię idola, ale oglądałem z czystej ciekawości. I powiem wam jedno: Wojewódzki ma rację. Program wiocha, ludzie śpiewają coś, czego z całego serca i duszy nie lubię - Widzieliście jak zachował się przy tym co Nirvane śpiewał? To pokazało jak Polska jest inna i chwała Szatanowi! Pieprzyć cały ten zgnojony komercyjno-plastikowy świat! Wojewódzki pokazał klasę.

Ode mnie, od anty fana kiczowatego gówna, i fana muzyki, która na codzień jest raczej nie zauważana - WIELKI PLUS I PODZIĘKOWANIA, ŻE TO WŁASNIE WOJEWÓDZKI POJECHAŁ. On jest tam najbardziej barwną osobą i on ma klasę.

POLSKA!

25.12.2003
22:07
[61]

BoyLer [ tribunus plebis ]

Co by nie mówić o Wojewódzkim, to jak narazie zgadzam sie z jego osądami o konkretnych wystąpieniach. I występ gościa z Belgii jak najbardziej mi sie podobał.

25.12.2003
22:07
smile
[62]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

HAHA jak Kubuś wstal hahahah ale akurat w tym wypadku dobrze sie wypowiedzial bo w koncu ktos byl prawdziwy (mowie o tym belgiskim "nirvanowcu" ;]).

A towar bez kitu musi miec MOCNY :D

25.12.2003
22:08
smile
[63]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Jedyne co dobre w tym programie to Wojewódzki :))

25.12.2003
22:08
smile
[64]

Rendar [ Senator ]

<---- Reksio

25.12.2003
22:09
[65]

r_ADM [ Konsul ]

Wlasnie zaobserwowalem doscy ciekawa rzecz :)

Simon Comwell do tego belga "jezeli twoim jedynym fanem jest gosc z Poslki to.."
Anglik do wojewodzkiego: "shut up"

^^ zachowanie "Jak nas widza w swiecie" w pigulce :)

25.12.2003
22:09
smile
[66]

zmudix [ palnik ]

Wreszcie ktoś się wybił i nie zaspiewał pop-gówna :) Kolo z Belgii ma wygrać :)))

Madtrackus ==> mała różnica poglądów między nami :) ale kłócić się mam nadzieje nie będziemy :) (ja nie mam zamiaru =] )

hehe Amerykanin też daje chadoo ;) ale Kuba i tak najlepszy :)))

25.12.2003
22:10
[67]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Nie wiem o co wam chodzi. Wojewodzki jest super. Najlepiej gdyby zginal kark i byl tak przecietny jak 90% jurorow ? Wojewodzki najprawdopodobniej nagral wersje po polsku i po ang wiec oni rozumieja co on mowi...

25.12.2003
22:11
smile
[68]

zmudix [ palnik ]

reksio ==> zgadzam się w 100% !!

25.12.2003
22:11
[69]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Najlepiej by bylo jakby zamiast Alex pojechal tam Krzysiek Zalewski ! (wiem ze z 2 edycji ale i tak mogli zrobic wyjatek i go wziac :P )
Idola omijalem z daleka ale jak on spiewal to robilem wyjatek i ogladalem/ sluchalem jego wystepy.

25.12.2003
22:11
smile
[70]

Madtrackus [ spamer ]

zmudix - luzik ;) bierz popcorn cole i ogladaj dalej

25.12.2003
22:12
smile
[71]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

Ja nie oglądam, i widze że trace niezłe widowisko :P

zmudix ==> Co ty widzisz w tym Kubie ? :)

25.12.2003
22:12
smile
[72]

Ficket [ BMX ]

Buahaha! Akurat moja matka ogląda to w moim pokoju i sobie obejrzałem występ Petera (tak się nazywał ten gość w długich włosach? :)) z Belgii... Buahaha! Nie mogę, ten gość z USA wymiata... Niech mi ktoś wytłumaczy co znaczy konformista w XXI wieku, bo po wypowiedzi tego gościa zaczynam się gubić... "Rock jest nonkonformistyczny, a ty jest konformistą, wilkiem w owczej skórze!"... Z tego co pamiętam to konformista to osoba, która dostosowuje swojego poglądy do poglądów ludzi, w których towarzystwie się aktualnie znajduje... I gdzie może ten Peter przystosował się do poglądów jurorów i innych widzów? Chyba jako jedyny zaśpiewał to co sam słucha i lubi na codzień... Amerykanie - uczcie się!

25.12.2003
22:12
smile
[73]

Sudzione [ The Legacy ]

tak jak się spodziewałem ten cały idol to po prostu druga eurowiza i to chyba nawet w gorszym stylu ...

25.12.2003
22:12
[74]

BoyLer [ tribunus plebis ]

Podpisuje sie dwoma rękami pod tym co napisał reksio.

25.12.2003
22:13
[75]

zmudix [ palnik ]

Mad_Angel ==> szkoda, że się Zalew nie załapał w pierwszej edycji :( same jakieś lalusie tam śpiewają, narazie tylko Belg pokazał, że ma jaja i że nie będzie spiewał jakiegoś g***a :) DUŻY + dla niego

25.12.2003
22:14
[76]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

aaaaa Anglik zgwalcil Doorsow!!!

25.12.2003
22:15
smile
[77]

zmudix [ palnik ]

Madtrackus ==> popcornu i coli nie ma :( ale jest ciasto i jakiś napój :) ale wole nie, bo ze śmiechu się zaksztusze :)

Cuphay ==> przeczytaj odpowiedź reksia ;) chyba jako jedyny mówi to, co mysli :)

25.12.2003
22:15
smile
[78]

Buczo_cm [ Mikado ]

Słyszeliście tego brytola ?? Bije od niego taki FIRE jak od zapalniczki bez gazu :/

25.12.2003
22:16
[79]

TeadyBeeR [ Legend ]

Ale fajny angielski pedalek :) , tylko piosenki szkoda.
+ dla Belga.

25.12.2003
22:17
[80]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Glos ma dobry ale do Vaya Con Dios a nie do Sztuki jaka stworzyl Morrison

25.12.2003
22:17
[81]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Wiecie, jest takie polskie słowo "zajebiście"...

Wojewódzki to obciach dla całej polski. Te jego kiepściutkie texciki w stylu "Dont make a village" (czyli oczywiście "nie rób wiochy" - lol - mam nadzieje że to był żart)... Obciach. A samą Ale Janosz przekrztałcili na wampa i czupiradło. IMO była też za pewna siebie.

A teraz mleczko i "pocałujcie mnie wszyscy w dupe"

:D

25.12.2003
22:17
[82]

COM.PL.EMENT [ Pretorianin ]

Jesli juz ktokolwiek to Flinta (bo jest na fali wznoszacej .

25.12.2003
22:18
smile
[83]

Madtrackus [ spamer ]

Arab :))))))))) lol

25.12.2003
22:18
smile
[84]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

zmudix ==> Znaczy sie ma wszystkich w dupie :)
Enyłej stał się już dla mnie nudny :)

25.12.2003
22:19
[85]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

uuuu ale pojechal po Wojewodzkim

25.12.2003
22:19
[86]

TeadyBeeR [ Legend ]

Bija naszych ! :)

25.12.2003
22:19
[87]

Gandalf-biały [ Mithrandir ]

To już jest wojna USA vs Poland

25.12.2003
22:20
smile
[88]

Madtrackus [ spamer ]

wojewodzki trafil na rownych sobie w jurach ^^

25.12.2003
22:20
smile
[89]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Mam nadzieje ze teraz pojedzie Amerykanina :> . Dzieki Kuba!! Oddalamy sie od UE ;)

25.12.2003
22:21
[90]

Stellincia [ Generaďż˝ ]

arab sie machną od polaka :)
amerykaniec to też przesadził :-)- właściwue zachował się jak debil :-) tak jak wojewódzki dołączył do wojewody na jedną strone kija

25.12.2003
22:21
[91]

LooZ^ [ be free like a bird ]

anglik gwalciciel...

reksio : amen.

25.12.2003
22:22
[92]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Ja pierdziele... To było dobre. ZDECyDOWANIE NAJLEPSZY IDOL JAKIEGO OGLĄDAEM! ANGLIA DO DOMU NA HERBATĘ!

25.12.2003
22:22
[93]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

"ten juror z polski jest kretynem" AAHAHAHAHAHAHHAHHAHA umarlem aahahaha

25.12.2003
22:22
[94]

r_ADM [ Konsul ]

Rotfluje z anglika ;)))
Will young najlepszy bo sprzedal najwiecej plyt :)) no lol.

Eurowizja przy tym rzadzi, tam przynajmniej niktnie udaje ze to festiwal kiczu

25.12.2003
22:23
smile
[95]

Madtrackus [ spamer ]

elfik - nie tylko ty :PPP

dawno sie tak nie usamialem :D

25.12.2003
22:23
smile
[96]

zmudix [ palnik ]

Amerykanin zjechał Kube ojeeeeeeeeeeeeeej ale gaszenie ojoooooooj :P na miejscu Kuby bym się powiesił :P

Cuphay ==> a idź ty :P chodzi o to, ze KW pieprzy cały ten kiczowaty świat :) i chwała mu za to, zresztą to reksio napisał ;) chyba go źle zrozumiałeś :)

ps. zauważyliście, że tłumacz muli jakby się naćpał ? :)


właśnie ktoś męczy U2 - Beautifull Day - LITOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!

25.12.2003
22:24
smile
[97]

COM.PL.EMENT [ Pretorianin ]

A ja bardzo lubie Wojewodzkiego m.in. za to :

O Alicji Janosz:
"Idol to ktoś, kto zaraża nas swoim światłem i ktoś, kogo cząstkę jego światła bierzemy dla siebie."

"Jury siedzi na czterech krzesłach. To są krzesła elektryczne. Idolem będzie ten, kto potrafi włączyć prąd."

"Ktoś, kto jest zaklinaczem dusz, kto wchodzi i potrafi zaczarować czas i przestrzeń."


O Alicji Janosz:
"Twój głos ma dwa metry piętnaście, nawet jeśli ty masz półtora metra."

"Niesamowitym stworem jest też mała Alicja Janosz coś pomiędzy dziewczynką a kobietą, brzydkim kaczątkiem a pięknym łabędziem, socjalizmem a kapitalizmem. Uwodzi wszystkich bez względu na płeć, wiek, zawód czy gusta..."


O Ewelinie Flincie:
"To absolutna mentalna wnuczka cudownych czasów flower power, a i ja czuję się z nimi duchowo związany. Jej głos ma niezwykły dar nadawania rangi nawet miałkim piosenkom. Cioteczka Janis i wujo Jimi byliby w siódmym niebie... Jeśli już nie są..."

"Jesteś pierwszym sekretarzem emocji."

"Twoje usta to skarb narodowy."

"Dziewczyna z nerwami na wierzchu."


O jury:
"Elżbieta Zapędowska, kobieta, która słyszy za dużo. Uważam, że gdyby weszła na wysoką górę, to usłyszałaby o czym rozmawiają inne cywilizacje."

"Jacek Cygan, prawdziwy arcmistrz słowa. Ktoś, kto zdefiniował czas i przestrzeń w taki sposób, jak on to uczynił w piosence "Czas nas uczy pogody", musi być czarnoksiężnikiem."

"Robert Leszczyński, dziennikarz, który boi się ostrych słów, jest jak chirurg, który boi się krwi. Leszczyński jest moim ulubionym chirurgiem. Nacina wrzody na polskim show biznesie z emocją i precyzją."


Inne:
"Wyciągnąć utwór z muzycznego antykwariatu i spowodować, żeby po scenie nie latały mole, to bardzo duża sztuka."

"W naszym kraju mamy bardzo przeterminowanych idoli, idoli drugiej świeżości, idoli z secondhandu, ludzi, którzy są idolami tylko dlatego, że mają bardzo dobre samopoczucie idola. Dosyć mam idoli syntetycznych, papierowych, plastikowych, klonowanych."

"Show biznes to bardzo brutalny świat i program Idol potencjalnym bohaterom ofiaruje ten świat w pigułce. Jeśli ktoś załamie sie po spotkaniu z takim impertynentem jak ja to, to nie jest świat dla niego. Show biznes to amplituda wzlotów i upadków i trzeba mieć naprawdę dzielne serce, ażeby tutaj przetrwać."

"Zwycięzcą jest ten, który walczy, a nie ten, który wygrywa..."

"Desperacja to najgorszy sufler dla artysty. Gdy rozum śpi, budzą się demony... gdy talent śpi... przyjmuje blade oblicze..."

"Wyrazistość sądów można nazwać okrucieństwem... można też nazwać szczerością bez granic..."

"Jeśli uprawiasz seks tak, jak śpiewasz, to jesteś poszukiwany przez policję."

"Wiesz, co by było, gdyby te ściany miały uszy? Popełniłyby samobójstwo."

"Widziałaś film "Milczenie owiec"? Co robiły owce? Milczały. Czego i tobie życzę."

"Masz tylko jedną wadę - brak ci zalet."

"Obowiązkiem kobiety jest być tak gorącą, by facetom topiły się guziki przy spodniach."

"Byłaś wykrzyknikiem, który stał się znakiem zapytnia."

"Jesteś jak imperium zła: zła piosenka, zła interpretacja."

"But wojskowy składa się z buta właściwego i połysku. Na razie masz połysk."

25.12.2003
22:25
[98]

Gandalf-biały [ Mithrandir ]

Z prawej Cygan z lewej Zapędowska ale oni i tak nie wiedza co ja mówie hahahahahaa

25.12.2003
22:28
[99]

Madtrackus [ spamer ]

Gandalf-biały - a widzales ta mine kobitki siedzacej za wojewodzkim ? :)

25.12.2003
22:29
[100]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Kurde... ale zdecydowanie najgorsze wykonanie to te pierwsze. Zawarł to wszystko, naprawdę wszystko to, czego nienawidzę. I nie mówię tego z miejsca fana muzyki rockowej, a zwłaszcza metalowej. Po prostu pokazał... nic.

No... jeśli miałbym mówić o wojewódzkim to ta postać mnie zadziwia... On się nie boi im tego mówić. zobaczcie na reszte jury. Wszyscy szarzy, papierowi siedzą pod miotłą. Kurde, przecież to jest śmiechu warte!!! CZAS POKAZAĆ IM JAK SIĘ BAWI POLSKA MŁODZIEŻ!

25.12.2003
22:29
smile
[101]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

zmudix ==> Nie wydaje mi sie bym zle przeczytal post reksia, to co napisalem to efekt tylko moich przemyslen :). Z jednej strony dobrze ze Wojewodzki nie jest kolejnym sztywnym jurorem, z drugiej zle ze jest po prostu... nudny (który to raz juz dzis pisze ?? :P)

25.12.2003
22:30
[102]

Gandalf-biały [ Mithrandir ]

Madtrackus --- juz nie zdażyłęm bo ze smiechu się popłakałem :P

25.12.2003
22:33
[103]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

Boze.. Zrobili zoom na 'idoli'.. Ten z wlk brytanii wygladal jak rasowa ciota z amerykanskich filmow o kujonach, a od Janosz lepiej skrzeczy ropucha domowa mojej babci. Jezu ten program to istna porazka, jedyne co mi sie podobalo to rzucanie miesem wojewodzki vs reszta swiata ;-) A jakbym mial wybrac najmniejsze zlo, to chyba bylby nim glos hobbita z Norwegii..

25.12.2003
22:33
smile
[104]

COM.PL.EMENT [ Pretorianin ]

zobaczcie :

Niby nikt nie oglada IDOLA, bo to dla debili itd., ale najdluzszy watek w historii GOL (500 cos postow) byl o ...IDOLU i ALICJI JANOSZ , z kolei teraz tez - na minute przybywa okolo 6 postow w tym watku...a niby nikt nie oglada...

25.12.2003
22:34
smile
[105]

zmudix [ palnik ]

Cuphay ==> widać troche inaczej myslimy, Tobie Kuba się może znudził ale mnie nadal smieszy :)) i pewnie śmieszyć będzie

ps. co to była za piosenka The Doors ?

25.12.2003
22:34
smile
[106]

Ficket [ BMX ]

Wojewódzki jak zwykle roxuje! :D
Reksio --> Zgadzam się... :)

25.12.2003
22:36
[107]

Gandalf-biały [ Mithrandir ]

teraz tylko czekam na wyniki :P

25.12.2003
22:36
smile
[108]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

zmudix ----> light my fire :)
ps. oryginalnie znacznie lepsza ;)

25.12.2003
22:37
smile
[109]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Cuphay-> Hmmm... a nie wydaje ci się, że on po prostu taki jest? JA wiem, wszyscy go wyzywają o pozerstwo, ale zobacz na jego talk show, na Idola, na wywiady. On jest pewnego rodzaju narcyzem z wielkim darem błyskotliwych, szybkich odpowiedzi. Ten człowiek taki jest, a to że dla ciebie stanowi swego rodzaju nudę i monotonię... Wiesz, zapewne dla tych z innych krajów to jest szok. "Ten koleś, co mówi ładnie i składnie, acz hamsko i odważnie jest z Polski?" ... BTW: Wojewódzki zna język angielski. Czemu go nie używa? A CZEMU WYJĄŁ WÓDKĘ?! Zastanówcie się... On po prostu wysmiewa stereotypy. Jak pisał LaVey: Uznaliście nas złymi? TO JESTEŚMY ŹLI!" I proszę bardzo: macie nas za ćpunów, alkoholików, głąbów? JESTEŚMY NIMI! - (ale jestesmy też lepsi!)

25.12.2003
22:37
smile
[110]

BoyLer [ tribunus plebis ]

Powiem tak: Ciesze sie, że Polske reprezentował Wojewódzki i nie mam mu nic do zarzucenia za wystep na światowym idolu, zachował sie tak jak powinien. Bo naprawde niektóre wystepy nie zasługiwały na nic wiecej jak krawat samoobrony :) Tak jak zawsze lubiłem Kube, tak po tym wystepie moja sympatia do niego napewno nie zmaleje, a wręcz odwrotnie, może wzrosnąć.

25.12.2003
22:37
smile
[111]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

COM.PLE.MENT - jest jeszcze dłuzszy wątek
Warszawska Karczma Wzajemnej Adoracji i Samouwielbienia - 1070 postów

25.12.2003
22:38
smile
[112]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Arab & Libanka byli "zajebiści". Nie dość że zaśpiewała swoją muzykę to jeszcze zrobiła to z uczuciem i głosem. A juror to taka słodka pierdoła że trudno go nie polubić:) Ogólnie cały program to niezłe gówno z Wojewódzkim jako wisienką na czubku. On mógł pokazać ludziom że ten program to gówno i komercha ale zrobił village i tak naprawdę pokazał że jest idiotą. Jestem na nie.

25.12.2003
22:38
smile
[113]

Elwiser [ Konsul ]

byc moze to debilny program ale Wojewodzki przegial, jest w moich oczach przegrany jako czlowiek wyzuty z jakiegokolwiek patriotyzmu do Polski oraz jako osoba dazaca po trupach do celu w celu wypromowania swojej osoby na swiecie. Takie zachowanie napewno nie pomaga Polsce i dlatego zawsze bedziemy krajem slabym i wewnetrznie skloconym.Dziekuje za uwage.
ps. Jakakolwiek polemika na temat mojej wypowiedzi niech bedzie kierowana na maila.

25.12.2003
22:38
[114]

LooZ^ [ be free like a bird ]

A tam, Janosz byla ok. Nie trafila zbytnio z piosenka, no ale co robic... Mysle ze w top6 bedzie ;P Tez strasznie zaluje, ze nie mogla pojechac Flinta... Ona by zarzadzila :)

25.12.2003
22:39
[115]

Stellincia [ Generaďż˝ ]

CMM.PL.EMENT -> a czemu niby nie miałbym ogladać IDOLA i nie pisać o tym na golu, jak ci sienie podoba że to bedzie duży wątek to do niego nie wchodź i nie pisz

25.12.2003
22:39
smile
[116]

zmudix [ palnik ]

Macu ==> dzięki i właśnie po to, żeby posłuchać w oryginale chce tytuł :) musiałem sobie "I don't wanna miss a thing" sciągać, bo mi koleś skutecznie to obrzydził ://////

25.12.2003
22:39
[117]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

o sory miało być COM.PL.EMENT oczywiście

25.12.2003
22:39
smile
[118]

Madtrackus [ spamer ]

Zenedon - nie zgodze sie co do tego Araba i Libianki, ale dalszą czesc postu wyjales mi z "klawiatury" :)

25.12.2003
22:40
[119]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

complement - z tego co opowiadal goozys to tamten watek mial cos kolo 800 i po nim sie troszke banow posypalo :)
moze to powtorzymy :D

25.12.2003
22:40
[120]

Stellincia [ Generaďż˝ ]

Moim zdaniem wojewódzki pokazał parrodi patryjotyzmu lokalnego czyli jak zam to określił wiochy

25.12.2003
22:41
smile
[121]

Madtrackus [ spamer ]

GL HF :) dopiero 120 panowie

25.12.2003
22:42
[122]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Elwiser : Nie bede ci maili pisal ;> Niezle pieprzysz. Pamietasz jak wygladali jurorzy z norwegii, belgii czy rpa ? NIE! Wojewodzki pokazal, ze Polacy to nie jakis biedny narod ktory bedzie siedzial cichutko jak myszka bo go nagle zaprosili do Londynu. Pieprzyc ich :>

25.12.2003
22:44
[123]

Annihilator [ ]

Mam nadzieję, że wszyscy wiedzą, że są zawsze dwie wersje wypowiedzi - dla kraju i świata. Pierwsza w języku narodowym, druga po angielsku. KW mówił trochę spokojniej po angielsku (polecam RTL)

Co do KW - zachowywał się jak zachowywał, ale popieram jego poglądy. Cała ta banda jurorów jest siebie warta (kilka wyjątków, ale niezauważonych - nic kontrowersyjnego nie mówili). World Idol = festiwal kiczu.

A imho wygrać powinien hobbit z Norwegii, głos najlepszy. Ale czy kiedykolwiek wygrał ktoś najlepszy?

25.12.2003
22:46
[124]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

Elwiser muahahaha widac ze mlody jestes, nie rozumiesz 99% napotykanych na zyciowej drodze aluzji i wierzysz w istnienie czegos takiego jak "patriotyzm" tutaj, w Polsce.

25.12.2003
22:47
[125]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

ja chcę tylko powiedzieć... ze nie wiem co powiedziec.

ciekawe to bylo.
walka na slowa, promowanie, obliczanie, wciskanie kitu i, momentami, mowienie prawdy.
zreszta, 'prawda' w tym momencie lezy w duzej czesci w gustach, a o tych sie nie dyskutuje.

...... zachowania, slowa i gesty - ekhm.


A.

25.12.2003
22:49
[126]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

elfik --> No jak czytam twoje wypowiedzi to zaczynam wątpić w patriotyzm.

25.12.2003
22:49
[127]

COM.PL.EMENT [ Pretorianin ]

stelincia - przeciez ja nigdzie nie pisalem ze idol jest zly. pisalem ze wkurza mnie ze kazdy trabi jaki to oglupiacz a potem takie watki sa najpopularniejsze

miloszek 16 - WOW ! 1000 :D

25.12.2003
22:49
[128]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

"przepraszam za tego kretyna z polski"

^^^^^^DOKŁADNIE^^^^^^^^^^

Kiedy wyniki? Lubie plakac ze smiechu... :D

25.12.2003
22:50
[129]

Stellincia [ Generaďż˝ ]

elwiser hahaha spoko :-) wiesz on pokazał że jet patryjotą w 100 % tylko że zrobił to w sposób no jakby to ująć "lepperowski"

25.12.2003
22:51
[130]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Lepper by powiedzial, ze Janosz byla najlepsza a reszta do dupy... A on zjechal prawie wszystkich ;)

25.12.2003
22:54
[131]

Stellincia [ Generaďż˝ ]

Najbardziej mnie zadziwił kiedy wyciągną flaszeczke :-)
hihi to sobie musieli pomyśleć o polakach :-)

25.12.2003
22:56
[132]

bartek [ ]

Widzialem jedynie koncowke, ale Annihilator ma racje, przeciez widac, ze Wojewodzki nie mowi po Polsku do wystepujacych. Material nie byl porzadnie zlozony i byl widoczny moment, w ktorym Kuba konczyl wywody po angielsku, przed drugim od konca wystepem bodajze.

Jak juz nadmienilem calosci nie widzialem, ale ogolnie smierdzialo mi komercha i wialo nuda, sedziowie jakies takie przydupasy, a KW? Dal czadu chlopak, za to mu placa... Ogolnie - duzo ciekawiej wygladal nasz, wewnetrzny idol, choc w sumie widzialem moze dwa, trzy programy.

BTW kiedy bedzie powtorka, chcialbym obejrzec calosc i zobaczyc co tam sedziowie wyprawiali, bo patrzac po idolach to raczej blado wypadli, przynajmniej w krotkim, koncowym podsumowaniu.

25.12.2003
22:59
smile
[133]

Bdx [ Senator ]

Z tego co pokazali to kompromitacja na calej linii... :(

25.12.2003
22:59
smile
[134]

Xelloss [ Senator ]

BRAWO WOJEWÓDZKI! Jako jedyny chyba w tym jury zna dobrą muzykę! I też jako jedyny nie siedzi, jak to powiedział reksio, "pod miotłą"! Zrobił show, zgadza się, ale pokazał też, że zna się na muzyce i że mówi to co myśli. A ta to, że wstał gdy ktoś śpiewał Nirvanę, ma u mnie ogromnego +.

25.12.2003
23:02
[135]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Wiecie, skoro KW uważa że to kicz to dlaczego do ciężkiej cholery ma sie na tym kreować i tym zarabiać?!?

25.12.2003
23:05
smile
[136]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Swoją drogą to nie wiem czemu wszyscy tak wychwalają Nirwanę. Muzyka dla małolatów co uważają ją za metal albo punk.

25.12.2003
23:08
smile
[137]

Elwiser [ Konsul ]

panowie, taki mlody juz nie jestem (hehe) choc tak sie czuje...Niestety Polacy sie nie lubia na wzajem (na przykladzie porownania innych narodow) i wielu mysli o sobie...miedzy innymi kolega Wojewodzki do tego grona sie zalicza...koles obraza ludzi na prawo i lewo, Wam sie to podoba i dla mnie jest ok....ale patriota to on niestety nie jest....mozna oczywiscie miec swoje zdanie ale ale ten koles powinien pamietac ze pojechal tam reprezentowac POLSKE a nie siebie i swoich fanow.

25.12.2003
23:12
smile
[138]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

co masz do Nirvany (typ muzyki Grunge zeby nie bylo ze jakims malolatem jestem co nie zna sie ;] ) niektore utwory naprawde dobre.

Jesli chodzi o watek o Alicji Janosz i bany z nim zwiazane to bylem jednym z tych "szczesliwcow" ;]

25.12.2003
23:12
smile
[139]

Kubol [ Pretorianin ]

Wojewódzki udowodnił, że jest kretynem ( nie poraz pierwszy ). Nie dziwie mu się,
że nienawidzi tego cukierkowego pop-shitu, ale widać jak na dłoni, że koleś nadrabia
błazenadą braki w inteligencji. Przez cały program nie wygłosił żadnej konstruktywnej
opinii, tylko k...a kretyńskie docinki i chamstwo.

25.12.2003
23:13
[140]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Kicha.
Gdyby nie ten Wojewódzki, program byłby nudny jak ryb łowienie.
Amerykaniec to rzeczywiście równo pieprznięty gość, ażeby nie powiedzieć popier***...
Chudy Niemiaszek - tragedia... podobnie Angol... jak można "zapijaczony" i klutowy utwór śpiewać niczym panienka ?

25.12.2003
23:13
smile
[141]

Ficket [ BMX ]

Akurat Nirvana to grunge, czyli połączenie punka i metalu... Mistrzu... A co do twojego zdania na jej temat to jest ono tylko twoje... :P

25.12.2003
23:14
[142]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Errata:

klutowy --> kultowy

25.12.2003
23:15
[143]

BoyLer [ tribunus plebis ]

Elwiser---> Każdy ma prawo do swojego osądu, ale ja jestem zadowolony z Kuby i ciesze sie, że własnie w ten sposób reprezentował mnie jako Polaka.

25.12.2003
23:17
[144]

LooZ^ [ be free like a bird ]

BoyLer : Ja tez. Amerykanin moze pojezdzic to Polak nie moze? Czujecie sie gorsi? Bo ja nie.

25.12.2003
23:17
[145]

COM.PL.EMENT [ Pretorianin ]

Nie widzialem momentu z NIrvana ! O co chodzilo, ze tak sie bulwersujecie ?!

25.12.2003
23:19
[146]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Zenedon [ Konsul ] Gadu-Gadu: 1984674 https://www.davidellefson.com

Swoją drogą to nie wiem czemu wszyscy tak wychwalają Nirwanę. Muzyka dla małolatów co uważają ją za metal albo punk.

25.12.2003
23:19
[147]

Gandalf-biały [ Mithrandir ]

Gdyby nie Kuba to bym pewnie tego nie oglądał :P

25.12.2003
23:19
[148]

Extra Galaxy [ Pretorianin ]



Nie mam RTL- u nie wiem co wojewodzki tam dokłanie mowil ale czy to tez był taki montaz jak na polszmacie?

Nie wiem co macie do anglika, piosenka Light my Fire jest tandetna juz w oryginale i taka juz zostanie nie wazne czy spiewa ja Morrison czy Will

25.12.2003
23:22
[149]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Extra : Ja osobiscie mam to ze Morrison spiewa to zacpanym, zapijaczonym glosem i brzmi jak w zakurzonej knajpie, a ten angolek zaspiewal pedalskim, lalusiowatym glosem. Tyle.

25.12.2003
23:22
[150]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Extra Galaxy --> Light my fire slyszalem w wykonaniu Jimma Morrissona Pearl Jam i Anglika i tylko w wykonaniu tego ostatniego brzmi tandetnie. W pozostalych wersjach jakie slyszalem jest to genialy utwor. Życiowy moglbym powiedziec.

25.12.2003
23:23
[151]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

"przepraszam za tego kretyna z polski"


Kto to powiedział??

25.12.2003
23:31
[152]

Derato [ Centurion ]

jej jak mozna sie tak zachowywac przed kamerami calego swiata... ? Nie ukrywajmy chociaz, ze podobnie hamskim zachowaniem i odzywkami "wybil" sie z zreszty, jedni go lubia drudzy by go zabili, a to znaczy ze stal sie popularny... - i teraz patrz za kurtyne, i zobacz jakim jestesmy narodem :›

25.12.2003
23:32
[153]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

Nie śledze Idola, widziałem może za 3 odcinki... ale dziś z ciekawości załapałem się na 3 ostatnie występy... No i mam kilka luźnych spostrzeżen...

Wojewódzki to taki koleś, który jest z natury wyszczekany i za wszelką cenę chce byc miedialny... No i robi taką jazdę, żeby jedni go lubili, a inni nienawidzili - to tak naprawde wszystko jedno, bo i jedni i drudzy bedą o nim mówić... A nawet lepiej, bo jak jedni go lubia, a drudzy nie, to nie ma zgody w narodzie i Kubuś ma jeszcze wiecej darmowego splendoru:) A jak ktos jest tak przylansowany, to moze zarabiać więcej pieniążków... Ot i cała filozofia Wojewodzkiego:) Ja jestem z natury przekorny, więc zdania o nim mieć nie chce - niech sobie chłopak żyje i dalej robi swoją szopkę:)

Inna sprawa, że Wojewódzki na muzyce sie zna i z grubsza zgadzam sie z jego opiniami.

Idola nie oglądam, bo jakoś nie przepadam za reality shows (a Idol to w zasadzie jedna odmian). Te wszystkie programy są wyliczone dokładnie tak, zeby wywoływać u widza określone emocje, bulwersować, drażnić... A w gruncie rzeczy wszystko to, to tandetne, wyreżyserowane przedstawienie obliczone na wysoką oglądalnośc i wpływy z reklamy. A najsmutniejsze jest... że takie programy jednak wciągają i czasami ciężko się na nie nie patrzeć, nawet mimo tego, że mamy świadomość, iż jest to zajęcię ogłupiające:) Pozostaje narzucać sobie rygor i o określonych porach nie włączać odbiornika:) Ech... dziwny jest ten świat:)

A co do kolesia od Nirvany, to naprawdę sytuacja komiczna... zupełnie-nie-trendy-alternatywno-undergroundowy koleżka zaśpiewał kawałek Nirvany... w IDOLU! LOL:) Już bardziej wiarygodna była ta cała plastikowa hołota:)

25.12.2003
23:35
smile
[154]

erton Fink [ Junior ]

Smiesznie bylo, druga czesc mi sie bardziej podobala :)
Za rok jak to sie odbedzie to powinien pojechac Prokop i powiedziec, ze jest jedynm z trzech ludzi w Polsce ktorzy mowia po angielsku, ale nic nie wie o muzyce bo jest kelnerem bo czym walic zupelnie absurdalnymi komentarzami tak zeby wszyscy sie stukali po glowie :)

25.12.2003
23:35
[155]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

ja bym juz paru osobom z tego watku podziekowal :). nie rozumiem ludzi ktorzy uwazaja ze wojeowodzki ma braki w inteligencji ehh wedlug mnie jest bardzo inteligentny, oczytany (cytat znajdzie do wszystkiego). sklada szybko dowcipny i inteligentne wypowiedzi, corpawda jest kontrowersyjny, ale mi to nie przeszkadza :)

25.12.2003
23:37
smile
[156]

Zofia_K [ Pretorianin ]

Łatwo przychodzi śmianie się z głosu innych, prawda? :)

A co powiecie - moi odważni państwo - na to?

25.12.2003
23:38
[157]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]


a gościu śpiewający nirvane z tą swoją brudką wyglądał jakby właśnie wrócił z satanistycznej mszy :)

25.12.2003
23:42
smile
[158]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Głosujcie na numer 11 czyli kretyna z Polski . Dał wspaniały show .

Kupa śmiechu z przewagą kupy .


Jak dla mnie najlepszy jest ten rudy hobbit z Norwegii . Typuję go na zwycięzcę .

25.12.2003
23:44
[159]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]


lupus --> zobaczysz "zakochane" nastolatki będą głosować na gości z angli i niemiec 2 pedałków :) i oni będą wysoko mimo iż zaśpiewali beznadziejnie :)

25.12.2003
23:46
smile
[160]

Extra Galaxy [ Pretorianin ]


No i macie, wojewodzki zachwycał sie tym belgiem a przeciez oczywiste jest ze spiewanie post-punkowego numeru bez zespołu z poł-playbacku to obciach na maxa.

Znam bardzo dobrze tworczosc the doors i uwazam ze był to wielki zepoł, ale zdarzało mu sie nagrywac proste zeby nie powiedziec tandetne piosenki, jedna z takich jest Light my fire inne to np Hello i love you czy Touche me baby i własnie te utwory radziły sobie najlepiej na listach przebojow, bo sa wlasnie takie proste latwe i przyjemne.
Podobało mi sie wykonanie Willa bez silenia sie na bycie drugim Morrisonem, zaspiewał to po swojemu, wolniej niz w oryginale, bardziej nostalgicznie!
Głosuje na Willa!

25.12.2003
23:53
[161]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

extra galaxy -> ja wcale nie mowiłem, ze mi sie ten gosciu nie podobal. fajnie śpiewał :)

26.12.2003
00:05
[162]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Ficket ---> Weź ty się człowieku czytać naucz a dopiero później odpisuj na moje posty. A jak Nirvana ma coś wspólnego z punkiem to tylko to że muzyka jest w większości banalnie prosta. A nie lubiej jej za to że Cobain i jego zespół uważany jest za bardzo buntowniczy a sprzedali chyba więcej płyt niż Ich Troje do Spółki z Marylą Rodowicz.

26.12.2003
00:09
[163]

Extra Galaxy [ Pretorianin ]

A wiesz ile płyt sprzedali The Sex Pistols, nawet nie musza teraz chałturzyc , zyja z tantiem

26.12.2003
00:13
[164]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Extra Galaxy --> Sex Pistols to kapela która dostała kontrakt w dużej wytwórni bo każda musiała mieć na liście zespołów choć jeden punkowy. A samych Sex Pistols zbytnio nie lubię właśnie za tą popularność ale przede wszystkim za gównianą muzykę.

26.12.2003
00:14
smile
[165]

Ficket [ BMX ]

Zenedon --> Pokaż mi gdzie napisałem odpowiedź na to co zawarłeś w swoim poście... A co ma wspólego z punkiem to nie będę tutaj wypisywał i robił z siebie wszechwiedzącego - jak chcesz coś znaleść to wpisz sobie w Google...
" a sprzedali chyba więcej płyt niż Ich Troje do Spółki z Marylą Rodowicz." - zauważ, że napisałeś "chyba"... A i jeszcze jedno, co ma ilość sprzedanych płyt do "buntowniczości" jakiegoś zespołu?

26.12.2003
00:17
[166]

Ficket [ BMX ]

Zenedon --> A no i Megadeth nie są popularni...

26.12.2003
00:18
[167]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

To że został wylanoswany przez media jako zespół dla "buntowniczych" małolatów. A twoja wypowiedź "Akurat Nirvana to grunge, czyli połączenie punka i metalu... Mistrzu... A co do twojego zdania na jej temat to jest ono tylko twoje... :P" była skierowana do mnie chyba.

26.12.2003
00:24
[168]

Ficket [ BMX ]

Zenedon --> Tak do ciebie... :) "To że został wylanoswany przez media jako zespół dla "buntowniczych" małolatów." - do, którego pytania była ta odpowiedź? :)

26.12.2003
00:25
smile
[169]

Regis [ ]

Nie ma co - lubie Wojewodzkiego ;) Gdyby nie on, to chyba bym z nudow padl (choc oczywiscie nie musialem tego ogladac - ale jako ze byl Kuba W. to bylo nawet ciekawie ;) ) - jego poczucie humoru czasami jest lekko ponizej pasa, ale akurat tutaj bylo nienajgorzej. Powiedzialbym ze momentami nawet calkiem fajnie :) Reszta jury chwalila w zasadzie tylko swoich reprezentantow i czasami kogos innego (na marginesie: Norweg byl najlepszy), ale bez wiekszego przekonania (szczegolnie rozsmieszyl mnie ten koles z Libanu chyba - wiedzial ze ta reprezentantka krajow arabskich wziela dupna piosenke, to probowal wciskac, ze nie ocenia sie tu slow i piosenek, a jedynie wykonawcow - moim zdaniem bzdura totalna - nawet najwieksza gwiazda nie zaspiewa dobrze biednej piosenki)... Teraz pozostaje czekac tylko na kolejny super festiwal kiczu - eurowizje ;)

P.S. Norweg byl najlepszy, potem Belg, potem USA

26.12.2003
00:30
[170]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Ficket ---> To spytaj jakiegoś dzieciaka na ulicy co to jest Megadeth i co to jest Nirvana. Ludzie słuchają tego zespołu dlatego że jest modny a nie dlatego że im się muzyka podoba. Zresztą spójrz jak zmieniała się ich muzyka. Pierwsza płyta była zupełnie inna od popularnej i BARDZO popowej Nevermind. Zresztą większość "fanów" pewnie słyszało tylko jedną płytę a może tylko jedną piosenkę więc cóż oni mogą wiedzieć?

26.12.2003
00:33
[171]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Ficket ---> Mówiłeś że ja niby nie wiem że Nirvana to tzw. Grunge i mi mówiłeś że jest połączeniem metalu i punka na co ja ci odpisałem że ja tam z punka niewiele widze.

26.12.2003
00:41
smile
[172]

Ficket [ BMX ]

Zenedon --> Zgadza się, wiele ludzi idzie za tym co jest modne, nie mając własnego zdania. A co do płyt to zgadza się, ale spójrz, że In Utero (trzeci album, nie licząc Incestice) już nie był "popowy" (chociaż samo Nevermind do końca też takie nie było - pewnie uważasz, że jest popowe dzięki jednemu utworowi [heh, ciekawe czy ktoś nie będzie wiedział jekiemu :P], ale reszta utworów już taka nie jest, chociażby śpiewany przez gościa w Idolu, Lithium i inne [a i zauważ, że sami muzycy nie za bardzo lubią tą płytę i uważają ją za słabą...]). A w ogóle to czemu mówimy tylko o ludziach ślepo idących za modą, znajdą się oni w każdej subkulturze i wszędzie, ale to tylko jedna część, a są przecież prawdziwi fani, którze znają wszystkie dokanania danego zespołu...

26.12.2003
00:44
[173]

Ficket [ BMX ]

Niewiele widzisz z punka? (owszem Nirvana nie jest zespołem stricte punkowym) A życie Cobaina? Koncerty w maleńkich barach i kulbach? Podróżowanie rozkletoną ciężarówką? Szwędanie się po ulicy? Zaangażowanie Kurta w sprawy mniejszości seksualnych, zwierząt?

26.12.2003
00:52
[174]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Ficket---> Nevermind ma więcej takich właśnie utworów np. Come as you are. Żeby podsumować nie lubie muzyki tego zespołu choć w większości może się podobać ale wkurza mnie cała ta moda na Nirvanę i sławę dzięki śmierci ćpuna Cobaina. A całe zaangażowanie punków w sprawy mniejszości seksualnych i zwierząt nie jest dobrze widziane przez starych załogantów więc można powiedzieć że jest nowopunkowe:) A dobre teksty punkowe to nie jakieś tam owijanie w bawełne a walenie swoich myśli prosto w mordę słuchacza. Dobranoc.

26.12.2003
01:03
smile
[175]

Ficket [ BMX ]

Zenedon --> Heh, ty mówisz o pierwszym punku, który wyrósł na Sex Pistols, czyli DESTROY! :D. A i czy mówiłeś "ćpunem" z pogardą (?), bo z tego co wiem to Mustaine miał dużo wspólnego z alkoholem... :D

26.12.2003
01:09
[176]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Mustaine prawie zaćpał się na śmierć(śmierć kliniczna) ale potem przestał brać to gówno i za to m.in. go lubię. Zresztą on to dopiero miał fane życei. Nie dość że ojczulo lał mu całą rodzinę to jeszcze musieli przed nim po całych stanach zwiewać. Później te całe cyrki z metallicą i śmierć Cliffa Burtona. Zresztą razem z basistą Ellefsonem mówią że to gówniarska głupota.

26.12.2003
01:13
[177]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

A ćpune owszem mówiłem z pogardą bo jeśli ktoś traci życie od narkotyków to gardze nim. Zresztą co on miał za problemy? Zresztą kochał broń i może uszczęśliwiła go kula we łbie?

26.12.2003
01:20
[178]

Ficket [ BMX ]

Ojciec odszedł od niego gdy miał bodajże 7 lat, został odrzucony przez rówieśników, był zamknięty w sobie, a później problemy z policją, brak miejsca do mieszkania itp. I gdzie powiedział, że kochał broń? Nie jest także wyjaśnione czy ktoś go zabił, czy sam to zrobił.

26.12.2003
01:33
[179]

haszek [ Pretorianin ]

Jesli ktos uwaza, ze Wojewodzki zrobil wioske to ... dobrze uwaza, bo o to mu dokladnie chodzilo. Chcial pokazac jaki jest poziom tego programu. W pewnym momencie powiedzial cos takiego "co za tandeta, co ja tutaj robie hehe juz wiecej tu nie przyjade" . Poziom tego byl dramatyczny - te blyszczace, z przylepionym usmiechem lalki (glownie faceci:), sztuczne do wyzygania, brakowalo jeszcze zrywania podkoszulkow i pokazywania pieknych torsow;)! A jak zobaczylem Niemca to zwijalem sie ze smiechu po podlodze, jak skojarzyl mi sie z American Wedding.

imho najlepsi byli Belg i Australijczyk (fajny glos, ale nie bardzo podobala mi sie aranzacja utworu, ktory spiewal)

26.12.2003
01:34
[180]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Dlatego miał w domu kilka sztuk broni a parę mu skonfiskowano. A Heroine zaczął brać po sukcesie Nevermind a więc już rozwiązał swoje problemy z pieniędzmi. Zresztą co tu dyskutować ja go uważam za nikogo a dla Ciebie jest on kimś. Zostańmy przy swoim bo ani ja ciebie ani ty mnie nie przekonasz. Idę spać:)

26.12.2003
02:00
[181]

haszek [ Pretorianin ]

tzn. Norweg nie Belg... moj blad

26.12.2003
10:51
smile
[182]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Wojewódzki jest zajeb****!
Ten gość ma talent to gnojenia ludzi. A inni mu zazdroszczą :)!

A wracając do World Idola:

- Niemca chyba ostatnio chłopak rzucił, i musiał sie wyżyć
- Australijczyk miał chyba bliskie spoktanie z wanną, lokówką i panem hydraulikiem (ale spiew ok)
- Reprezentantka krajów arabskich... powiedzcie szczerze, czy tak powinien wyglądac Idol?
- Ten młody chłopczyk, nie pamiętam skąd, to on głosu nie miał, wygląd dziwny jakiś, jedenie co dobrze robił, to nie fałszował
- RPA... hihihihihhohohohohohohuhuhuhuhchachachacha ...
- Ala Janosz... tu się nie wypowiem, bo jeszcze komuś podpadne
- USA, kobita niby fajnie śpiewała, imidż też wporzo, ale za mało tam było... tego czegoś :)
- Belg mi się najbardziej podobał, bo śpiewał świetnie, wspanialy utwór, i wogóle...
- Łil Jang, byl wielką pomyłką. Ten chłopak śpiewa, jak po wyjściu z maglownicy, jest przesłodzony, a jak sie wczoraj ubrał ...
- Norweg będzie miał pseudonim artystyczny "Szpara".

I był jeszcze ktoś, ale mi nie pamietam kto, więć chyba nie był to ktość szczególny.
Rzekłem.

26.12.2003
11:07
[183]

eJay [ Gladiator ]

Poziom niski, Wojewodzki zrobil show, moimi faworytami sa Norweg i Amerykanka. Beznadziejnie Holender i ta z krajow arabskich...Nasza Alex moze bedzie w 6...

26.12.2003
11:43
[184]

Dzikh [ Pretorianin ]

Powinien wygrać Belg lub Norweg,reszte ledwo pamietam,no nyli jacys tacy...nijacy.Pomijajac Niemca oczywiscie,bo ten to rzeczywiscie dał czadu:>
Alex i jej "I hate you" - lol.
Wojewódzki ok,nie bał sie mówić co myśli i bardzo dobrze.Przynajmniej nie słodzil tak jak inni.
Juror z USA-moze niektórzy teraz zobacza różnice między chamstwem,a sarkazmem Wojewodzkiego.

PS Sędzia z Krajów Arabskich r0x wstać i tłumaczyć ludziom co sie przed chwila powiedziało:)

26.12.2003
11:46
smile
[185]

Jaelle [ Konsul ]

a co ta Alicja zrobiła , bo kurde akurat nie zdążyłam , ani dziś ani wczoraj ..... ;(((((
uświadomcie mnie proszę :]
i co śpiewała ?

26.12.2003
13:04
smile
[186]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Jaelle-> Alicja coś tam zaspiewała. Pod względem muzycznym nie podobało mi się, ale była zdecydowanie jedną z najbardziej wyrazistych postaci. Wesoła, zadziorna i nawet z Kubą wymieniła pare zdań ("I hate you"). Jak na Polskę, całkiem dobrze :-)

26.12.2003
14:11
smile
[187]

bartushan [ Cham z Wyboru ]

Moim zdaniem Wojewódzki zrobil to dobrze mial racje ze wszystko olal i obrazal tych niedojebanych anglikow amerykanow to sa debile i trzymali kciuki tylko za swoimi a Wojewódzki przynajmniej pochwalil Pana Nirvane :)

26.12.2003
14:21
[188]

Cisek [ Pretorianin ]

Wydaje mi się, czy juror amerykański miał epizod w Scary Movie 3?

26.12.2003
14:27
smile
[189]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

mi sie wydaje ze mial epizod w Scary Movie 2 i gral ta lalke/pajaca :D

26.12.2003
14:29
[190]

Tyska [ Legionista ]

Wojewódzki zrobił co chciał i wszystko miał gdzieś . Ale też zrobił siebie pośmiewisko .

26.12.2003
14:52
smile
[191]

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]

akurat tym razem nie moge sie zgodzic z wiekszosciami negatywnych opinii na temat zachowania kuby wojewodzkiego na swiatowym idolu. wiecej powiem nawet: gdybym sam zostal wpuszczony w szeregi jurorow na world idolu zachowywalbym sie mniej wiecej tak samo i wyrazalbym podobne opinie na temat wszystkch uczestnikow jakie on wyrazil.
oczywiscie wojewodzki - obok normalnych wypowiedzi na temat wystepow 'gwiazdeczek' - musial wtracac zawsze swoje trzy grosze na ten czy inny temat, wtracenia mialy madrzejszy badz mniej madry charakter, ani razu jednak nie posunal sie za daleko i nie przekroczyl granicy dobrego smaku. i szczerze powiedziawszy podczas ogladania tego show przylapalem sie na potakiwaniu podczas jego wypowiedzi. chyba sie starzeje.

co zas do jur[or]nych towarzyszy wojewodzkiego... no, tu nie bylo tak rozowo. jak sluchalem niektorych wypowiedzi tych matolow... chryste, ile bym dal, zeby tam byc i moc podejsc do tego czy owego i mu po pysku dac. a kiedy puszczali urywki z kastingow w danych krajach tylko utwierdzalem sie w przekonaniu, ze niektorzy ludzie nie sa na tym miejscu na ktorym byc powinni. ot, ten facio ze stanow, cowell, czy jak sie on tam wabi. zaczal opieprzac petera evrarda, ktory spiewal nirvane [BARDZO dobrze spiewal, swoja droga - moj zdecydowany faworyt], ze niby nie jest prawdziwy, czy cos [miejscami bylo tryudno zrozumiec co on mowil, bo polsat czy kto tam przydzielil fatalnego tlumacza]. a zaraz potem zachwycal sie swoim pupilkiem - willem youngiem. o ironio!

26.12.2003
14:57
smile
[192]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Z liściem na głowie-> Zgadzam się. Zwróc też uwagę, jak ten sam pajac wypowiedział się o Alex (znaczy Alicji Janosz...) zupełnie nie obiektywnie, bo mu przecież wojewódzki nawtykał.

A z tą Nirvaną chodziło o to, że taki rock jest uznawany za non konformistyczny. Jednakże koleś mu świetnie dojebał, tak się odgryzł, że publika zaczeła bić brawa. KEEP ON ROCKIN' ! :)

26.12.2003
15:09
smile
[193]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

wojewodzki jest coool!!!!!!

26.12.2003
15:30
smile
[194]

zmudix [ palnik ]

To kto w sumie wygrał ? :) nie chce mi sie czytać tylu postów od mojej ostatniej wizyty tutaj :))

26.12.2003
15:30
smile
[195]

zmudix [ palnik ]

Miało być "w koncu" :)

26.12.2003
15:50
[196]

TeadyBeeR [ Legend ]

zmudix ---> Wyniki beda chyba w okolicach nowego roku.

26.12.2003
16:18
[197]

haszek [ Pretorianin ]

Swoja droga Polsat zepsul cale to "widowisko". Nie mowiac o tym, ze poobcinal wypowiedzi wiekszosci jurorow to tlumacz byl chyba jakims baaardzo duzym amatorem!! Polsat puszczal to przeciez jako retransmisje to mogl przygotowac fachowe tlumaczenie, a nie takiego lebiode, ktory bąkał cos pod nosem starajac sie przetlumaczyc na zywo. Momentami gadal bzdury, opuszczajac wiele kwestii. Niestety jego glos zagluszal oryginalne wypowiedzi, wiec ciezko bylo samemu sobie przetlumaczyc:(

A co do Alex, to tak jak ktos napisal wyzej, za bardzo starala sie byc cool i wyszla troche imo na idiotke:/

26.12.2003
16:20
smile
[198]

zmudix [ palnik ]

TeadyBeeR ==> no fakt, zupełnie mi z głowy wyleciało :) tenks za przypomnienie

26.12.2003
16:41
smile
[199]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

tak sobie teraz pomyślalem, że fajnie by było jakby w jego talk-show znalazła się nasza kochana ALEX :)

a jego wypowiedzie były trafne i dowcipne jak dla mnie pokoazał polaków z dobrej strony, może inni uważają inaczej ale czy chcielibyśmy zobaczyć tam cichą zapędowską albo cygana ?? nie wiem jak wy ale ja NIE

26.12.2003
18:10
smile
[200]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]


hihih
200-setny post moze nowy watek ??? :P

26.12.2003
18:14
[201]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Soldamn--> była. Coś na samym początku, jeden z pierwszych odcinków. Gadali sobie o tym, czy łatwo jest zacząć w dzisiejszym świecie muzyki. Potem przyszedł Maleńczuk (jeszcze nie juror Idola) i stwierdził, ze ogólnie cały Idol jest to dupy. Że to jest komercyjne i pozbawoione smaku widowisko. A teraz proszę, kto nam sędziuje!? :-)

26.12.2003
18:22
[202]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Ja przybywam z Off-Topiciem, nie czytac jak sie nie podoba ;)

Ficket - Stary, przeczytalem, ze wg. ciebie Nirvana ma cos wspolnego z punkiem... Gowno ma wspolnego... Tyle. Mnostwo osob szlaja sie po ulichach, gra w malych klubach i co? Punkowcy, nie? LOL

26.12.2003
18:56
[203]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Ale kaszane wojewódzki odwalił:P Co ten zachód o nasz pomyśli????

26.12.2003
18:59
[204]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Serafin-> Przeczytaj cały wątek, ok? Wszyscy czytajcie cały wątek jeśli chcecie coś powiedzieć.

Nie zakładajcie drugiego wątku. Ten wcale się tak długo nie otwiera.

26.12.2003
19:49
smile
[205]

Ficket [ BMX ]

Lookash --> Heh, oki niech ci będzie, nie chce mi się już o tym pisać - ja wiem swoje, ty wiesz swoje i tyle... :) Albo, powiedz mi co to takto jest "punk"? :)
PS: Spoko sygnaturka... :)

26.12.2003
20:03
[206]

Aen [ MatiZ ]

reksio- Mógłbyś powiedzieć, jak Belg odgryzł się amerykańskiemu jurorowi? Nie widziałem niestety...

26.12.2003
20:16
[207]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

To i ja dozuce swoje trzy grosze:

Oglądaliscie talk-show, praktycznie niczym nie rozniace sie od BARu. Wszystko nastawione na kase, wielkie zyski, kilkadziesiat widzow przed ekranem. Jak dbrze pamietam, program wymyslili Anglicy, ale zawsze jechało od niego Amerykanami. Niestety nie cierpie amerykanskich programow jak i calego pieprzonego amerykanskiego narodu, ktory zabilby faceta wkraczajacego na ich posesje, bo tak jest w konstytuvji i w ktorym panuje teraz moda na gejow lesbijek i licho wie co jeszcze.

Wracajac do Idola, fakt, jest to druga eurowizja, czyli totalna tandeta, wyrezysorowana banalnie, beznadziejne zdjecia, uklad kamer, swiatla itp. No i oczywiscie majaca slabych wykonawcow ktorzy spiewaja najgorszy z mozliwych gatunkow muzyki jakim jest POP - tandetna kupa, prosta, melodyczna muzyczka, szybko wpadajaca w ucho i przynoszaca ogromne zyski, poniewaz 20 milionow 13 latek kupuje rocznie kilkanascie takich plytek np. Britney Spears czy Pink.

Program byl poustawiany jak klocki domino. Zajezdzalo od niego rozowym plastkikiem a nawet wazelina i gejami (wtedy, gdy wystepowal Niemiec, Australiczyk i Anglik). Nie wiem jakim cudem Ci faceci zostali idolami, ale mniejsza z tym. Wazne, ze spiewali beznadziejnie a z niektorych wielkich hiciorow robili tandete disko-polo.

No i Wojewodzki, ktory pokazal klase.Bardzo dobrze, ze jechal po wszystkich. bardzo dobrze, ze byl hamski i bardzo dobrze, ze przy tym wypowiadal sie bardzo madrze i nalezycie. Dokopal wszystkim szarym myszą, pokazal i powiedzial ze jest to komercha odziana w rozowy plastik dla 12 latek i bardzo dobrze ze tak zrobil. Pokazal nas z bardzo dobrej strony (nas jako Polaków) ale pewnie inne glupie narodu nie wezma tego do siebie albo kompletnie tego nie zrozumia.

Najlepszy glos mial belg. Bardzo podobalo mi sie to wykonianie. Byla w nim energia i drapieznosc, a to powinno byc w rocku. Nigdy Nirvany nie sluchalem, wiec nie wiem jak ten utwor brzmial w oryginale, ale chlopak naprawde dobrze to zaspiewal.

Drugi byl Norweg. Troche mi przeszkadzalo, ze zbyt podobnie spiewal do pana z U2, ale naprawde odwalil kawal dobrej roboty. Bylo czego sluchac.

Jak widzialem te urywki z inyych Idoli, to pomyslalem sobie, ze nasz najmniej zajezdzal tandeta i komercha. Nie byl taki plastikowy i wyrezyserowany.

ogolnie szkoda czasu na takie programy. I pamietacie co powiedzial Anglik?

"To jest idol. To nie jest konkurs radiowy, gdzie glownie liczy sie spiew. To jest konkurs telewizyjny, tutaj chodzi o wyglad na scenie a nie glownie o spiew".

Moze dlatego padaly takie dobre slowa o niektorych tandetnych wrecz wykonawcach?

26.12.2003
21:19
[208]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

jedno można było zauważyć ze Amerykanin, anglik, australijczyk preferowali typowy pop anglosaski, tandete a wojewódzki bronił natomiast IDola jako tytułu dla kogoś kto jet wyjątkowy a nie kolejną kopią kogoś tam

26.12.2003
21:21
[209]

Aen [ MatiZ ]

Chejron- Ja też chyba bym zabił pacjenta, który pomimo próśb i gróźb nie chce opuścić mojego terenu:)

26.12.2003
21:32
[210]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Chejron --> Opuszczało się lekcje Polskiego?

06.01.2004
03:59
[211]

Dessloch [ Senator ]


no niestety ale ten world idol lecial akurat w okolicach sylwestra gwiazdki, czyli gdy imprezowalem i codziennie wstaniewskazujacym..
costam mi smiga z tego idola ale nie pamietam, wiem tylko ze jak patrzylem na urywki spiewow niektorych wykonawcow to normalnie pedaly, cioty i niewiadomo co :)
ale bardziej od tej tandety chcialbym posluchac tej calej szopki z jurorami, co tam wojewodzki gadal, itd itp :)
tak z ciekawosci..
jest gdzies to do sciagniecia?
bo pewnie w TV juz nie bedzie, ale na necie to chyba gdzies powinno byc> ? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.