GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry PEREŁKI - szukam innych niż te!

25.12.2003
17:12
[1]

Lord of the Great Orion [ Centurion ]

Gry PEREŁKI - szukam innych niż te!

Dungeon Odyssey
lub gry z www.spiderwebsoftware.com

Właśnie takich malutkich perełek RPG poszukuje. Znacie inne WWW skąd można zassać tego typu gry?

25.12.2003
17:50
[2]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

www.cdaction.com.pl tam jest allarpg :D syf jak nic ALE zawsze coś ;)

25.12.2003
19:00
[3]

Lord of the Great Orion [ Centurion ]

A nic mniej syfiastego nie ma gdzieś?

25.12.2003
19:19
[4]

Mastyl [ Legend ]

the-underdogs.org

Spiderweb wypuscil tez sweitne Avernum 3.

25.12.2003
21:15
[5]

Lord of the Great Orion [ Centurion ]

no wlasnie mnie rajcuja tego typu gry jak Avernum. A cos innego jest tego pokroju?

25.12.2003
21:26
[6]

Mastyl [ Legend ]

Możesz spróbować jakiś bardziej rozbudowanych roguelike'ów - np. KHARNE, SLASH'em itd. Zajrzyj pod podany adres - tam jest tego mnóstwo.
Z podobnych polecam stare tytuły: Albion, Realms of Arkania albo Ultimy VII z pluginem Exult albo nawet Rage of mages.

11.01.2004
16:01
[7]

Lord of the Great Orion [ Centurion ]

ponawiam pytanie

Czy są jakieś gry podobne do Avernum 3?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.