Lord of the Great Orion [ Centurion ]
Gry PEREŁKI - szukam innych niż te!
Dungeon Odyssey
lub gry z www.spiderwebsoftware.com
Właśnie takich malutkich perełek RPG poszukuje. Znacie inne WWW skąd można zassać tego typu gry?
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
www.cdaction.com.pl tam jest allarpg :D syf jak nic ALE zawsze coś ;)
Lord of the Great Orion [ Centurion ]
A nic mniej syfiastego nie ma gdzieś?
Mastyl [ Legend ]
the-underdogs.org
Spiderweb wypuscil tez sweitne Avernum 3.
Lord of the Great Orion [ Centurion ]
no wlasnie mnie rajcuja tego typu gry jak Avernum. A cos innego jest tego pokroju?
Mastyl [ Legend ]
Możesz spróbować jakiś bardziej rozbudowanych roguelike'ów - np. KHARNE, SLASH'em itd. Zajrzyj pod podany adres - tam jest tego mnóstwo.
Z podobnych polecam stare tytuły: Albion, Realms of Arkania albo Ultimy VII z pluginem Exult albo nawet Rage of mages.
Lord of the Great Orion [ Centurion ]
ponawiam pytanie
Czy są jakieś gry podobne do Avernum 3?