GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HUNTER gdzie moge zasac ???

24.12.2003
19:11
smile
[1]

Kicab [ ]

HUNTER gdzie moge zasac ???

No własnie znalazłem w necie kilka mp3 ale to zamało na kazie niema nic . Moze ktoś zna jakas stronke gdzie znajde całe płytki tego zespołu .

24.12.2003
19:20
[2]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

polecam www.stereo.pl, kilkasz kilka razy, a po tygodniu mozesz sluchac bez zadnych ograniczen....

24.12.2003
20:15
smile
[3]

ciemek [ Senator ]

znajdziesz na kazie... pełna nazwa zespołu to Hunter Medeis. Polecam utworek - Fallen. Jeśli ofcors to ten sam team o którym myślę.

24.12.2003
20:32
[4]

Globus [ Generaďż˝ ]

ciemek -> co ty pierdoli.z? HUNTER TO HUNTER, medeis to ich ostatnia plyta... widze znajomosc tematu

24.12.2003
20:40
smile
[5]

ciemek [ Senator ]

Globus - :-D SERIO ? Poważnie, nie wiedziałem ;-) Faktycznie nie powinienem się odzywać w takim razie. Na kazaa można znaleźć tak czy siak (sam ostatnio ściągałem kawałki...wpisując w wyszukiwarce Hunter Medeis ;D )

24.12.2003
22:05
[6]

Kicab [ ]

ciemek <<< Słyszałem i widzialem teledysk i musze przyznac calkiem ciekawy utworek i teledysk te tanczace striptiz panienki miodzio :P

24.12.2003
23:26
[7]

Globus [ Generaďż˝ ]

sorka, troche mnie ponioslo

oczywiscie nic se nie stalo

24.12.2003
23:56
smile
[8]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Kicab ---> Jedyny program, który wg mnie nadaje się do ściągania pełnych albumów to dc++, znajdujesz dobry serwer i hulaj dusza :)

25.12.2003
00:03
smile
[9]

Ficket [ BMX ]

wolfen3741 --> Albo eMule... :D

25.12.2003
00:05
[10]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Ficket ---> Nie wiem co ludzie widzą w tym eMule, kolejki po tysiąc osób, a jak już się dopchnąłem to pociągnął przez kilka sekund z ładnym transferem, a potem znów do kolejki i tak w kółko. Za pomocą muła nie ściągnąłem jeszcze zadnej mp3 :( Nio ale to już zależy od upodobań, jak dla mnie DC++ rządzi.

25.12.2003
00:08
smile
[11]

Chupacabra [ Senator ]

ja sciagnelem cala plyte z SoulSeeka, to jest imo najlepsze do muzy sciagania

25.12.2003
00:14
smile
[12]

Ficket [ BMX ]

wolfen3741 --> Też uważam, że DC++ jest dobre (według mnie na równi z eMule :)), ale w eMule nie jest tak, że jak już się dopchasz do pliku to kilka sekund..., mi się ściąga bez przerwy z jakieś 5 godzin albo i dłużej... :)

25.12.2003
00:42
[13]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Ficket ---> Nio cóż jak widać u każdej osoby muł działa inaczej, jakby u każdego chodził tak samo to nie nywałby się tak jak się nazywa :)

25.12.2003
10:14
[14]

Kicab [ ]

Chupacabra <<< to SoulSeek jeszcze zyje myslałem ze to padło .

05.01.2004
00:30
[15]

Kicab [ ]



Płytke "Medeis" juz mam a chciałbym starsze utworki (na kazie i eMule nie ma).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.