Ame_ [ Generaďż˝ ]
w.r.e.d.n.a. .w.r.ó.ż.k.a. .C.i. .z.a.ż.y.c.z.y [czip, tatoo,next]
kontynuujemy? :)
dobra, leeeecimy....
[gdzieeee? nie tuuu! ejjj, to nie ta droga..
trach!
ups..]
mam obiecaną pomoc.. [nie ukrywać się tam za fotelami, i tak Was dorwę! :)]
wygodnie się rozsiąść proszę, gorąca czekolada za moment zostanie podana..
* * * tatuaże - co o tym sądzicie?
* * * daj rękę mlodziencze, powroze... [wprawilam sie podczas andrzejek :)))]
[prosze o pomoc tu :)]
wywieszamy szyld:
"Przyślij mi ręke a z niej wywróże przyszłość (tylko proszę ciąć zaraz za nadgarstkiem a nie przy łokciu...)"
[thx Elf]
* * * chipy. wlasnie.
to, co nizej napisalam dosc dawno.
ale ciagle problem nurtuje.
co myslisz?
+ dziękuję za 205...
+ z okazji świąt.
a nawet bez okazji.
ciepla i milosci.
niech najskrytsze, zarowno te duze jak i te malenkie, marzenia sie spelnia
zdrowie niech bedzie
slonce swieci, usmiech na ustach gosci..
wszystkiego, co piękne i wyśnione..
A. [ z tytulem byly niewielkie problemy.
natury roznej, bo i propozycje rozne.
prosimy o wyrozumialosc.
odbiornikow nie regulowac, takie rzeczy sie zdarzaja ;) ]

BooBu [ Konsul ]
Nie uzywaj tak wielu kroptek w temacie :P

Ame_ [ Generaďż˝ ]
BooBu!
Bracie :)
Pawel!!! Ty jeszcze nie spisz?!?!?! :)))
moj wlasny Brat mi sie wpisal, alalala, fajnie :)
dobra, ide do Ciebie, uwazaj! :)))
A.

Monther [ Generaďż˝ ]
Sympatyczna graficzka. Rysunek spod Twojej ręki?

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Ame_ --->Ekhm! Dostajesz oficjalne zaproszenie do wątku do którego link znajdziesz poniżej, dziekuję za uwagę:)

el f [ RONIN-SARMATA ]
BooBu
Kropki to znak rozpoznawczy !
Ame_
Uzywaj ile wlezie !
A bombki ? Mogą być i bombki... zdejmiemy stare do schowka, zawiesimy nowe i choinka błyszczy zaktualizowana :-)
Ręka poszła... zobaczymy...
Chipy - to juz nie fantazja... w Wielkiej Brytanii coś zbliżonego funkcjonuje już. Na razie w stosunku do niektórych przestępców ale kto wie czy nie długo "dla naszego dobra" nie będą wszystki wszczepiać takich dowodów osobistych... mam nadzieje że nie za mojego życia...
Ale to już może wywróżyc mi Cyganka Ame_ ;-)
Tatuaże - jak ładne to czemu nie ? Mnie się podobają, wprawdzie te wielki albo nacpane jeden kolo drugiego to już nie za bardzo ale jakis jedne czy dwa małe, zgrabne...
I co z tą czekoladą ?
Aniołek fajny*
*mam nadzieje że polonistka tego nie przeczyta ;-)
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Monther
tak.
dziękuję.. :)
NecroCannibal
bylo...
..oko i w ogole. ;)
musialabym jakies inne zdjecia.
raczej niet, aczkolwiek dzieki za zaproszenie i watek zaczynam czytac w takim razie :)
A.

pisz [ nihilista ]
Ostatni! :>
ale że jest tak późno, iż nie rozumiem wstępu - to się nie wypowiadam...:)
Kłosiu [ Senator ]
Ame_ --> Twoja strona jest niesamowita, odwiedzam ja zawsze jak zapodasz linka. Nie wrzucam do ulubionych, bo nawet najlepsze smakowane zbyt czesto powszednieje, ale uwielbiam ja od czasu do czasu ogladac :)

Coy2K [ Veteran ]
hahah zakręcony tutuł :-) trzymajcie się ciepło:-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ame ::::>
o przepraszam, co my wszystkie?]
Wy wszystkie złe kobiety - modliszki jesteście :oPP :oD
od soboty.. :)
az taki problem z tym goleniem? :)
No właśnie nie ma żadnego problemu... nie ma kobiety, nie ma problemu ;oPPP
Freedom, sweet freedom :o))
Ze świątecznymi pozdrowieniami
Paudyn

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn
" nie ma kobiety, nie ma problemu" - niby "baba z wozu - koniom lżej" jak mawiali starzy Japończycy... ale smutno jakoś by było bez kobitki... ;-)

Coy2K [ Veteran ]
gdy wątek upada, trzeba go podnieść :-)
wszyscy się w święta od stołów ( suto zastawionych ) nie odrywają, żarłoki jedne...a o linie mi dbać ! :P

Ame_ [ Generaďż˝ ]
el f - tak... jak gdzies kiedys kropki zobaczycie, strzezcie sie, to My! ;)
chipy.. rozne są teorie.
nie bede sie rozpisywala..
takie male pytanie: dalibyscie sobie cos takiego wszczepic?
z jaką czekoladą? :))))
polonistka swietuje, polonisci tez ludzie. spokoojniee :)
.. nad reka.. pracuje.. czujesz? ;)
pisz
ostatni bedą pierwszymi ;)
wstepu - znaczy sie... hm, no to dziala ! :>
Kłosiu
podziekowania wyslalam na gg..
ale Ci panowie stamtad chyba wylaczyli zachowywanie wiadomosci.
nie wiem.
w kazdym razie - tutaj rowniez: dzięki.. bo milo sie to czyta..
Coy2K
:P
:))))
to bylo w zwiazku z tytulem.. a dalej..
nie upadamy! do armat!
ekhym, to nie to, ekhym ;)
o linie! o linie dbac!
Paudyn
ja bym uwazala na to, co mowie o kobietach ;)p
"Freedom, sweet freedom :o)) "
zatesknisz :)
A.

Coy2K [ Veteran ]
tak jest Paudyn zatęsknisz, zatęsknisz :-) w końcu ileż można zyć w celibacie prawda ? ;-)
Ame >>> o tej linii to nie tyczyło się ciebie, no ale jak tak bardzo chcesz... :-)
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
ludzie, stąd już tylko parę kroków do ogólnych wszczepów, normalnie deus ex się kłania.
Wyobrażacie sobie neuro interfejs w źrenicy oka(coś ala Johny Mnemonic) full wypas, pierwszy się na to piszę jak będzie dostepne w Polsce!

Coy2K [ Veteran ]
hehehe Piotrek chyba wątki pomyliłeś :P

Coy2K [ Veteran ]
ups :P mea culpa...cholera jeszcze Slwestra nie ma a już się zachowuje jakbym miał ze 2 promile :-)
pewnie chodzi o te "czipy" :-) anyway ja jestem "100% neczural" i niech tak pozostanie ;-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F :::::>
Wiem, ale wolę mieć małe smutki bez kobiety, niż kobylaste przez kobietę :P Po prostu czas poszukać innej :D
Ame ::::>
Problem w tym, że ja mam dość długi i cięty jęzor, dlatego bywam ulubieńcem tłumów :P Zwłaszcza zaś płci pieknej, gdyż często nie uważam na to co mówię, ot taki szczery chłopak ze mnie :D :P
Wiem, że zastęsknię... już tęsknię... ale do czegoś bezpiecznego i spokojnego ;) Kobieta jest jak przystań, a facet jak statek. Jesli mam do wyboru jedną przystań lepiej wyposażoną (bez skojarzeń:PP) ale mniej bezpieczną oraz drugą, gorzej wyposażoną (patrz pierwsza przystań :PP) ale bardzo bezpieczną, to wybiorę zdecydowanie tą drugą ;)
Coy2k :::::>
Jakieś (ż)aluzje?? ;>

Coy2K [ Veteran ]
Paudyn ależ skądże znowu :-) chciałbym tylko napomknąć że bardzo ujęła mnie twoja metafora ze statkiem :-)
a co jeśli zamiast przystani można wybrać port ? :-)))
el f [ RONIN-SARMATA ]
Ame_
"z jaką czekoladą? :))))" a z tą - " gorąca czekolada za moment zostanie podana.." :-)D
Czy dałbym ?
A myślisz że ktoś będzie się pytał o zdanie ?
Wyjdzie mądra Ustawa, opublikowana w Dzienniku Ustaw i obywatele karnie udadzą się do punktów wszczepień... i odtąd będą już pod stałą kontrolą Państwa... brrrr... zgroza.
Immothep [ Errare humanum est. ]
Witam szanownych i wielce dostojnych pisarzy-statsiarzy :)
Chciałbym zapytać, otwarcie, czy jesteście gotowi przyjąć do swojego grona
...dość skromnego, rzec można...
strudzonego wędrowca, którego czeka daleka droga ku szczęśliwemu życiu...
aby mógł odpocząć chwile od codzienności... szarej... brudnej i ponurej...
Przechodząc obok nie trudno dostrzec blask bijący z tego wątku...
Tu można rozwinąć skrzydła, popuścić wodze fantazji i wylać z siebie wszystko to, co doprowadza do wrzenia w żyłach
...przynajmniej ja mam takie uczucie po przeczytaniu tego i poprzedniego wątku....
który wydobył się z pod pióra [ klawiatury ;> ] zielonookiej nimfy :)
[nie żeby to była wazelinka ;P ale to oczko jest nad wyraz intrygujące, chętnie porozmawiałbym p2p ... live :P ]
Jestem na forum już "chwile", ale to nic w porównaniu ze straconym czasem pełnym lęków...
...obaw i niepokoju przed nadchodzącym jutrem i tym co z nas zostanie...
i jak zostaniemy zapamiętani, czy odejdziemy w chwale...
czy zostaniemy przygnieceni hańbą i zatopimy się w otchłani niewiedzy
Cóż mogę więcej napisać... czekam z niecierpliwością na jakikolwiek znak
bym mógł dalej kontynuować podróż ... z wami, albo co gorsza... bez was...
I.
<notka>
zastanawiam sie teraz czy wysłać to co nabazgrałem czy nie :)
mam nadzieje że się nie wygłupiłem ;>
no ale już taka ze mnie skromna bestyja :)
</notka>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
chipy.. rozne są teorie.
nie bede sie rozpisywala..
takie male pytanie: dalibyscie sobie cos takiego wszczepic?
Dobrowolnie??? Przenigdy... zbyt cenię sobie wolność i niezależność.. ale tak jak mówi el F, pewnie wymyslą coś, aby nas oznakować, niczym stada bydła :/
Coy2k :::::>
Cieszę się, że moje porównanie przypadło Ci do gustu ;PP A co do portu.. generalnie i tak główną kwestią jest bezpieczeńswo... może być mała przystań pośród skał... może być ogromny port na otwartym morzu... ;)) Bezpieczeństwo przede wszystkim.. :)

Coy2K [ Veteran ]
Immothep to i ja Cię witam bardzo serdecznie :-)
Blask bije bo tu same sympatyczne mordki są :-)
Może znajdziesz w Ame bratnią duszę bo też tak poetycko piszesz hehehe ;-)
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Coy2K
linia - nie mam jakichs obsesji na tym pubkcie.
a ze zalezy - to normlane :)
bratnia duszo Ty :)
^Piotrek^
ok, wszystko sie zgadza.. a zagrozenia?
Paudyn
znaczy sie.. otwarty jestes. no to dobrze! [czasami ;)]
hm.. te przystanie i statki.. no to ciekawe podejscie.
a nie jest tak, ze na poczatku lubicie przygody z tymi mniej bezpiecznymi i bardziej wyposazonymi? lol
a potem dopiero, po zastanowieniu glebszym, dokonujecie zupelnie innego wyboru?
i jeszcze jedno - bardziej wyposazona nieznaczy zawsze niebezpieczna!
i na odwrot :))
"pewnie wymyslą coś, aby nas oznakować, niczym stada bydła :/ "
.. i bedzie faaajnie :/
el f
acha... no dobra, postaram sie.
juz wystygla do tej pory.. trzeba robic nastepną :)
zagadalismy sie i woda wyparowala z czajnika ;)p
no to bedzie 'fajnie'..
gdy nie bedzie mozna niczego kupic bez wirtualnych pieniedzy..
a moze nie. oby nie
Immothep
pisarze-statsiarze rowniez witaja :) [ a ja sie tak staram.. juz w jednym poscie kilu osobom nawet odpisuje ;)]
czy jestesmy gotowi??
.. czekalismy.. zobacz, ten fotel wolny, dla Ciebie :)
i nie pytaj skad wiemy..
czarownice mamy i wrozki i sami jestesmy.. ;)
jesli przeczytales ten i poprzedni watek.. to masz mocne nerwy i duzo odwagi :)
milo, strudzony wedrowcze.. rozgosc sie..
i puszczaj wodze fantazji we wszelkie mozliwe strony..
poczucie leku towarzyszy ludziom od zawsze..
przesyceni nim, niepewni co przyniesie jutro.
ale.. liczą sie chwile szczescia.. dlatego zycie moze byc usmiechniete.
kontynuuj podroz..
jesli uwazasz, ze miejsce to jest godnym i odpowiednim ku temu..
zapraszamy bardzo ..
uśmiech :)
acha.. i jeszcze.. o ktorej godzinie sie nie spi, co? :))
i lece dalej gosci zabawiac...
imieniny Mamy :)
A.

Coy2K [ Veteran ]
aa no fakt...mozę Ame już znalazła bratnią duszę ;-) no jak tam Anetko pochwal się nam, wszyscy się tu znają, więc nie ma powodu być skrępowaną :-)
PS. jak odpisujesz kilku osobom w jednym poście to to nie jest statsiarstwo :P
ale jako Junior chyba nie mogę pouczać prawda ? hehehe
Immothep [ Errare humanum est. ]
Do Ame_:
Wszakże mamy Święta, więc i posiedzieć można
co prawda i tak o wczesnej porze napisałem
bom w innych wątkach jeszcze o 5 skrobałem ;P
widze fotel... wygodny... już zasiadam
i fajke zapalam [nie pale, ale jakże doniośle brzmi ;P ]
fantazji mi nie brak... aż sam się dziwe czasami
co mi do głowy przyjść porafi
Do wszystkich:
dziękuje za tą miła gościne
myślę ze wątek ten zostanie na dłużej w mej głowie
gdyż pusty jest od waśni, sporów...
i trwogi
Cóż moge jeszcze napisać...
straciłem wene :( może wróci później
tymczasem... święta powoli się kończą...
...znów trzeba się męczyć z codziennością
świata w którym panuje haos i wojna...
... i aby nasza przyszłość była spokojna
I.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ame :::::>
Staram się zawsze być otwarty, żeby nie stracić czegoś co może wkroczyć w moje życie, a nie miałoby szansy tego zrobić, gdybym coś zamknął ;)
Z początku faktycznie człowiek woli takie lepiej wyposażone przystanie, ale bardzo często okazuje się, że takowe w rezultacie bardziej szkodzą statkowi niż pomagają ;PP Z czasem (wiekiem) człowiek zmienia swoje priorytety i własnie element bezpieczeństwa wysuwa się na pierwsze miejsce ;) Z czasem uczy się też, na co zwracać uwagę przy rozponzawaniu przystani, aby to co wydawało się bezpieczne, nie zaskoczyło nas nagle sztormem :P Gdy mamy taką alarmową sytuację, należy czym prędzej ewakuować się z przystani ;)
i jeszcze jedno - bardziej wyposazona nieznaczy zawsze niebezpieczna!
i na odwrot :))
Naturalnie, celowo nadałem temu wszystkiemu taki kontrast, aby nie było wątpliwości, co stawiam na pierwszym miejscu ;) Jeśli trafi się zarówno bezpieczna, jak i świetnie wyposażona... to żyć, nie umierać ;PP
el f [ RONIN-SARMATA ]
Nie ma wszczepu - nie ma człowieka - świadczeń, ubezpieczeń, meldunków, paszportu, konta w banku... a jednocześnie Państwo będzie miało stałą kontrolę nad zaczipowanym obywatelem... heh, marzenie wszelkich dyktatorów wreszcie się spełni.
Ale mysle że będzie fajnie - większość ludzi nie lubi samodzielności, wolą jak ktoś za nich podejmuje decyzje, wolą stabilizacje choćby i za cenę osobistej wolności.

SnT [ MokumManiac ]
AT LAST !! Muahahahahhaha!!!
Ekhm...chilllllll outtt, oki spokojnie wdech, wydech...łuuuusaaaa!! [pamiętaj o pkt. ciśnień]
Jest good :)
Witaj Anetko :) Wreszcie sie postarałas o nowy wątek :)
Fajnie ze lecimy, ale uwazajmy na okna...szkoda troche ;)
Tatuaże...ekhm, mam napisać co sądze ?? BARDZO mi się podobają, tylko warunek :) NIE na ramieniu, i nie zadne smoki, czy chińskie znaczki :) - oklepane jak cholera IMO. Bardzo mi się podobają (u kobiet) tatuaże, takie drobne, symboliczne, tajemnicze, najlepiej na kostce (tak tej w nodze która tak łatwo skrecic :) ), lub na "krzyżu", albo w miejscach..."trudno dostęopnych". Jesl ichodzi otatuaze dla facetów to mazy mi sie takowy, jednak z tego co wiem przez tą "atrakcje" mozna miec problemy, chocby ze znalezieniem pracy (jesl imamy jakis widoczny tatuaz, np. od nadgarstka w góre, nie dostniemy pracy nawet w McDonaldzie...), no itrzeba tez pomyslec ze kiedys bedziemy starzy, nasz skóra zmarszczy się itatuaz juz nie bedzie taki piękny...Jednak jestm za tatuazami, i jak tylk odobije do 18-stki to takowy bede miał, napewno.
Ręke dam...niebawem :P
Co do chipsów...to jeśćowszem bardzo lubie :), jesl ichodzi o policje - to nie nie lubie (mam duzo powodów)...ale zaraz zaraz....yyy. AHAAA!!! T ochodzi o chipy !!! Te takie elektroniczne :) aa to zmienia postac rzeczy :D. Jak przeczytam to sie wypowiem :].
dziękuje za 205 yyy Peugot ?? Dostałas auto. WOW. A moze zaraz...czy to ma związek z poprzednim wątkiem...tam tez jest liczba 205. Jaaaa ile tu symboliki :D
Za życzenai bahdzo dziękuje :) i Nawzajem!
Tytuł fajowy :)
Teraz sobie uciekam, bo zaraz mam byc w Rybazowicach (taka wiocha oddalona o jakies 10 km, od mojego mista)...wiecie kumpel sie wybudował, i bedzie całonocne ogladanie filmów, katowanie PS2, Wieży, i naszych organizmów :D.
A sam już sie cudownei katuje nową płytką :D (Hellraiser 2003 LIVE - nie to nei jest sciezka z filmu, to jest płytka LIVE z takiej imprezy w Holandii ... mniód :D)

Coy2K [ Veteran ]
hmm hmm hm hmmm ;-)
Witam SnT znowu zagościłeś, a myślałem ze zapomniałeś o ekipie ;-)
Co do tatuaży, w przyszlym roku po wakacjach mam zamiar coś sobie wydziarać, nie wiem jeszcze co ale pewnie jakiegoś Tribala na barku albo jakiś cieniowany malunek ( jednokolorowy ofkoz) na ramieniu :-)

SnT [ MokumManiac ]
Coy2K >>> Pierwsze pytanko...: JUNIOR ??!! WTF ??!! Za co ?? :D.
Lecimy dalej...zapomniec o ekipie ?? JA ?? No cooo tyy :) Po prostu dopiero dzisiaj wątek wyczaiłem, a czekam na niego juz długo :D.
A c odo tatoo to też w przyszłym roku (a mianowicie w sierpniu) cos sobie szczele :) ale nei mam pojęcia gdzie, znajomy robi za pare dni, na łopatce...hmmm ciekawe jak bardo to boli :) Zda mi relacje ;).
Immothep >>> witaj wędrowcze :) Rozgosc sie...ANEEETAAAAA gdzie ta czekolad do jasnej ciasnej :) My tu gościa mamy, a czekolday brak...;P.
Zajrzyj tez do poprzedneigo wątku Anety ;)... miłego czytania, 205 postów :D.

Coy2K [ Veteran ]
SnT >>> odradzam w sierpniu. Najlepiej robić sobie na jesień tatuaże, bo jak są świeże to trzeba unikać kontaktu ze słońcem :-) polecam studio tatuażu w Poznaniu. Bratu zrobili nieprzeciętnego skorpionka na ramieniu :-) po prostu dzieło sztuki.
Co do Juniora to cóż...zdegradowali mnie za wpisanie +1 w wątku który już nie istnieje :-)

Coy2K [ Veteran ]
SnT >>> 211 actually :-)
Immothep [ Errare humanum est. ]
SnT ---> byłe i czytałem zaczym napisałem pierwszy post tutaj :)
Coy2K ---> witaj w klubie, juniorze ;P

Coy2K [ Veteran ]
Immothep >>> no po prostu BIG LOL :-)))
moda na Juniorów :-)

Immothep [ Errare humanum est. ]
Coy2K ---> hehe powiem Ci szczerze ze te stopnie to mi wiszą koło ....... [tu wstawić dowolna część ciała ] :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
jestem za tatuazem - sam mam jeden na ramieniu - dosc duzy i go lubie - towarzyszy mi juz 8 lat i wcale mi sie nie znudzil..

Coy2K [ Veteran ]
Immothep >>> może [tu wstawić dowolna część ciała ] to byłby dobry materiał na stopień ;-))
a tak serio to gdzie wpisałeś +1 ? ;-)
Mazio >>> pstryknij fotkę i wrzuć tu :-)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Coy2K ---> bodajże zaraz pod Twoim w takim jednym wątku ;P ... zresztą już go nie ma :)
Z tym 'materiałem' na stopień to wcale nie jest głupi pomysł :P jak tylko będę miał taką możliwość to ... ;>
Ame_ [ Generaďż˝ ]
.. ekhm.. imieniny
wszechobecny dym papierosowy
ja cala w marchewce
mała siostra cioteczna ciagle sie przytula
goscie zadowoleni
az za duzo zjadlam
śliczne piosenki w tle
chwila spokoju
i znowu lece..
zwarjuje.bede musiala leczyc zalamanie nerwowe juz neidlugo ;)
A.

Mazio [ Mr.Offtopic ]
nie mam cyfraka - a jedyna fotka gdzie go widac nie jest zbyt dobra..

el f [ RONIN-SARMATA ]
Mazio - ale nie sa to dwie runiczne przeróbki literki "S" ? :-)D

Nameless One [ Centurion ]
hmmm...tak sobie myslalem...

Mysza [ ]
Więc chociaż przez chwilę byłeś......

TrzyKawki [ smok trojański ]
Nie znoszę wytatuowanych dziewczyn! :-)

Mysza [ ]
Ja też nie... raczej wynoszę... :)))))

Nameless One [ Centurion ]
cogito ergo...nonsensum...
nie mam juz sily, wiec odloze to na jutro :)

Mysza [ ]
W każdej bajce jest ziarno prawdy... :))))

TrzyKawki [ smok trojański ]
I nie myslisz o tym "cogito"? :-D

Mysza [ ]
Telepata? :))))

Nameless One [ Centurion ]
troche mnie nie bylo moje male dzieci...
Paudyn znowu uwiodl i zranil jakas niewiaste...
tatto...bywaja ciekawe, ale tylko wtedy, gdy ozdabiaja cialo, co ma miejsce jedynie w 1% przypadkow
nieliczne osoby potrafia scalic sie z tym, co postanowily naniesc na swoja skore, wiekszosc niestety jest przykladem wybrakowanego poczucia estetyzmu :(
ale tak to jest, jak sie najpierw robi, a pozniej ...zaluje :)
sam bym sobie czegos takiego nie zrobil...chockiedys kusilo...i to bardzo :)
chipy...to juz raczej przeszlosc, nie ma sensu sie wiec nad tym rozwodzic
nie sadze, aby wizja ludzi-cyborgow mogla sie kiedykolwiek zrealizowac
zbyt gleboko tkwi w nas poczucie wolnosci, za duzo buntu, by zgodzic sie na takie ograniczenia
nadto nieludzkie i za bardzo ingerujace w nasza swiadomosc...
sa przeciez lepsze metody...chocby czytniki siatkowki oka, ktore odpowiednio dopracowane zostawia daleko w tylu inwazyjne chipy
te same informacje, mniejsze ograniczenia, a przynajmniej nie tak dostrzegalne, jak podskorne ciala obce...
wrozkom nie ufam, choc bardzo mnie intryguja
zbyt wiele w nich negatywnej energii...
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Coy -
:)
no tak, znalazlam. wiele nawet :)
skrepowaną? jak mam niby nie czuc się skrepowaną z tymi więzami na rękach?!?!?!? ;)p
jak juz sobie 'wydziergasz' - pokaz :))
"odradzam w sierpniu. (...)"
no to mamy znawce :)
przydasz się ;)
Immothep -
o 5...??...
to bylo 'jeszcze'[nie spalem] czy 'juz'[wstalem] ? :)
nie martw sie o wene.
ona wredna jest. wróci :)
a codzienność męczącą bywa..
ale nie zawsze..
Pudyn -
nawet nie wiesz jak ja te slowa popieram :)
chociaz czasem sama sie do nich nie stosuje.
są chwilę, gdy siedze sobie z daleka i obserwuje.. ale to czasem.
z tego, co napisales - Faceci z wiekiem mądrzeją ;)
szczęścia w szukaniu przystani zycze..
el f
fajnie to bedzie dla tych, ktorzy lubią byc manipulowani..
A.

Ame_ [ Generaďż˝ ]
SnT
:)))
no taaaak, bo kto inny mogl napisac taki post? :))))
wiiiitaaaam Kaaamilloo :)
"jest good!" i niech tak pozostanie! :)
jakie oknha? juz ich nie ma, nie widzisz, jak wlosy ladnie sie na wietrze rozwiewaja? ;)
jak juz dobijesz do osiemnastki i sobie jakis tatuaz zafundujesz - pokaz :)
"Ręke dam...niebawem :P "
daj, daj [ja bym się na Twoim miejscu bala ;)]
symbolika.. auta i wątki. taaak, i ta tajemnicza tabliczka z napisem : "uwaga, czarownice!" ;)
"Tytuł fajowy :) "
tak? to teraz tylko na 'śpiaco' bedę je wymyślała, skoro tak sądzisz! :)
"...ANEEETAAAAA gdzie ta czekolad do jasnej ciasnej :) "
no i co krzyczysz?!!?!?
widzisz, ze sie staram!!!
chodz, na opakowaniu bylo napisane, zeby to zalac gorąca wodą... gdzie my mamy wodę?!?? gdzie tu jest jakis kran?
jejaaaa! [okrzyk determinacji :)]
Mazio -
wlepiej jakie jest! :)
Nameless One -
mamy wśród nas myśliwego.. :)
jutro nadeszlo..
"sam bym sobie czegos takiego nie zrobil...chockiedys kusilo...i to bardzo :) "
ja tez sobie nie robie :)
tylko pytam..
"wizja ludzi-cyborgow " tu nie o wizje ludzi-cyborgow chodzi.
a jedynie o malutkie ciala obce pod skorą.
ktore mogą narobic zreszta wiele balaganu.
myslisz, ze tyle buntu? to dlaczego ludzie mimo wszystko daja to sobie wszczepic?
bez wiekszego buntu/marudzenia/pytan..
negatywna energia..
wiesz, nie mam pojecia-nigdy u zadnej nie bylam.
skad ta energia?
gdzie jest pozytywna?..
Mysza :)
TrzyKawki -
no to mnie znosisz! :)
ale tu 'sumiechow" :)
Aneta

Mazio [ Mr.Offtopic ]
to ja i moj wzor celtycki :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nameless One :::>
Paudyn znowu uwiodl i zranil jakas niewiaste...
Co do pierwszego.. raczej odwrotnie... co do drugiego... mam taką nadzieję :)) Choć akurat co do jej zranionej dumy nie mam wątów :)
Ame ::::>
ą chwilę, gdy siedze sobie z daleka i obserwuje.. ale to czasem.
Wbrew pozorom (????) moje całe życie to przede wszystkim jedna wielka obserwacja. Po prostu wolę stać z boku, niż uczestniczyć w tym co się obecnie dzieje... to nie moje klimaty :)
z tego, co napisales - Faceci z wiekiem mądrzeją ;)
Z wiekiem... i wraz z każdym zadanym ciosem :)
mamy wśród nas myśliwego.. :)
Owszem :) Czas upolować "coś" normalnego ;)
zczęścia w szukaniu przystani zycze..
Studencko - uczniowskim zwyczajem... nie dziękuję :)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Ame_
Troszkę Ci pomogę bo widzę żeś straszliwie zalatana, biedactwo...
Zamontujmy takie ustrojstwo i każdy chętny się obsłuży :-)
-------------------->

SnT [ MokumManiac ]
Coy2K >>> oki to zrobie we Wrzesniu :P.
Immothep >>> Heh, i przetrwałes (czytajac poprzedni watek) ?? :) WOW !. A wena wroci, spoookoo :).
Ame_ >>> NO pseprasam JAKI post ?? :) Co z nim nie tak ??:P.
"wiiiitaaaam Kaaamilloo" - cholera:) tak do mnie mowił moj korepetytor z Matmy :D Nie zebym go zle wspominał (facet wporzadku tylk ozabujany w matmie i fizzyce:D), ale przedmiot...ekhm pomysleo nim i mam mdłosci :)
daj, daj [ja bym się na Twoim miejscu bala ;)] - no fucktycznie:) po tym co zrobiłas z nami w ostatnim wątku...tooo...brrrr....ja ta reke potrzebuje [bez skojazen:P]...chyba ze dam ci lewą :)
No KOBIETO nie wiesz kaj jest kron ?? To jok ty sie storosz?? No przeca tu je...yy...zaroz...NO PRZECA TU BYŁ INO!! Łożesz cholera...COY łoddowoj kron, i to zara!! NO choc tu franco przebiegła!! Kaj biegniesz..NIE NIE NIE, ino nie przez to okno !! My som na 10 piętrzeee!! No i mosz...polecioł. Dupa z Czykolady :[. :))))))))))))
Mazio >>> łożesz w Morde :) Duzy jestes :D. A tatoo fajny:)...powiedz BOLI ?? :D
el f >>> no to zes urotowoł, nos !! Czykolada jednok bedzie!!! Nosz boCHater:). Moze jeszcze Anetce prolke automatyka sprwisz, co ?? ;)
A tak seri oto jak zobaczyłem tego posta to ze smiechu spadłem....a to tylko express do kawy :D.
Kamil.

Mazio [ Mr.Offtopic ]
boli troche - ale po jakims czasie dretwieje Ci reka.. podobno sa miejsca gdzie boli bardziej.. to trwa jednak na tyle dlugo, ze do tego bolu mozna sie przyzwyczaic

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Moze jeszcze Anetce prolke automatyka sprwisz, co ?? ;)
;o))))

Coy2K [ Veteran ]
ja dzisiaj tak troszku słabszy...tak z qmplami sie furą po mieście woziliśmy i się strzeliło piwko...może dwa ;-)
Ame wiesz ze jestes moją bratnią duszą ? ;-) ale jeszcze o tym nie wiesz ;-) cos widze ze lubisz jak panowie pokazują, nie martw się jak sobie wydziargam to będziesz miała exclusive od emnie ;_) mogę sobie jeszce gidzes wydziargac jak bedziesz tak bardzo cciala :-) no dobra ale ja tu gadu gadu gatka a z tematu schodzę, ale ale kjaki jest temat tak w ogole :-)
Anyway pozdrawiam wszystkich zainteresowanych :-)

Coy2K [ Veteran ]
aaa jeszcze jedna sprawa...nie jestem specjalistą :-) ale jeśli piszesz Anetko "przydasz sie" to znaczy że tez chcezs sobie cos strzelić :-) brzuszek polecam mmm yummie :-) aha i nie zapomnij o fotrce bo inaczej sie pogniewany :_)

el f [ RONIN-SARMATA ]
SnT
Oj obejrzyj dokładnie to urządzenie... to nie jest taki sobie zwykły ekspres do kawy... możesz sobie z niego zarządzić różne różności...
Komu jak komu ale Ame_ byle ekspresu bym nie wstawiał do wątku ;-)D

Coy2K [ Veteran ]
el f >>> ja myśłałem że to jakas goła babba jest :-) a teakie pytankio mam do ciebie... a mianowicie o twoj nick ... jak go wpisywales to ci sie reka mnie omskneła ze taka spacja miedzy "el" a "f" zawsze mnie to interesowało :-)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Coy2K
Ręka mi się o tyle "omsknęła" że prawidłowy winien wyglądać tak - el F, spacja jak najbardziej zamierzona.

Coy2K [ Veteran ]
czyli w sensie el`Fernando ? ;-) tak jak w tych brazylijskich telenowelach ? ;-))) sorry nie moglem sie powstrzymacc :-)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Coy2K
Niestety pudło - geneza mojej xyfki nie ma nic wspólnego z telewizją :-)

Madtrackus [ spamer ]
el f - dwie pierwsze litery to pewnie od imienia Emil, a F to pierwsza litera twojego nazwiska. Right ? :)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Madtrackus
Również pudło. Nie ma ona nic wspólnego z moim imieniem i nazwiskiem... jej historia ginie w pomrokach dziejów a znaczenie znane nielicznym... :-)D
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Mazio
to Ty?
czy to jakies zdjecie?
[bo tak ostatnio robisz.. ;)]
Paudyn
hm.. i mowi to sooba, ktora jest otwartą..
ale tak jest czesto, viekawie jest poobserwowac.. duzo mozna sie dowiedziec, wywnioskowac sporo..
"Owszem :) Czas upolować "coś" normalnego ;) "
poluj, poluj.. bo warto..
zreszta, Ty o tym wiesz :)
el f
to wszystko dla mnie? o jeja... :)
no dziekuje ślicznie :)
sprzet kuchenny..
hm... no to czestowac sie prosze gorącą czekoladą! :))
SnT - historyjeeee.. ale to.. potem, biedny Coy z kranem.. jak mogles?!?! ;)
ok, spac? nie, nie spac.. :)
doodpowiadam potem :)
A.

Coy2K [ Veteran ]
the first day of the rest of my life ;-)
ja się tylko wpiszę tutaj żeby dać znać żem obecny i bacznie wszystkich obserwuje. Mam Was na oku ( może nie koniecznie zielonym ale mam) ;-)

Coy2K [ Veteran ]
dobra ja juz sie pewnie na forum nie udziele bo o 19 imprezka mnie czeka więc już teraz chciałbym wszystkim bywalcom tegoż wątku złożyć najserdeczniejsze i prosto od serca życzenia noworoczne. Żeby Wam się lepiej żyło, byście korzystali z życia i brali zeń to co najlepsze pełnymi garściami :-) No i żeby Wam się nie urwał film na zabawie Sylwestrowej :-)
Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku :-)

Ame_ [ Generaďż˝ ]
nie urwal sie film!
bo i niby po co?
fajnie jest pamietac.
ja takze zycze wszytskiego, co dobre.
tego co Coy razy dwa + spełnienia marzen.
:)
Immothep [ Errare humanum est. ]
opss troche mnie tu nie było
a widze ze w tym czasie zywa konwersacja tu i uwdzie panowała :)
Ame_ -->
5 to była jeszcze wczesna godzina po spać poszedłem coś koło .... hmmm... siódmej??
a z weną to różnie bywa :)
SnT -->
ano przetrwałem przetrwałem,
dłuuuugo mi zeszło na czytaniu tego
ale nie żałuje ;P
Mazio --->
ja gdzieś widziałem już Twoje zdjęcie...
....i to w lepszej jakości, gdzieś chyba nawet na forum
tylko nie wiem czy na tym :)
tam lepiej było widac tatuaż :)
Do wszystkich --->
No i mamy już nowy rok :D
więc....
Wszystkiego najlepszego i ......
/po kropkach każdy wstawia swoje zyczenia :) /
POZDRo

el f [ RONIN-SARMATA ]
Tez udało mi się nie zniszczyć karty pamięci :-)
Co tam nam Wróżko w tym nowym roku za wrózby wypadną ?

Mazio [ Mr.Offtopic ]
ame - to ja jestem :P nie lubie sie bawic cudzym kosztem...
nie mam innych zdjec w kompie - tu jeszcze widac kawalek..
zdjecia sprzed 2 i pol roku - niestety teraz mam brzuszek duzo wiekszy :(
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ame ::::>
Owszem, osoba otwarta na wszelakie nowinki, co nie znaczy, że rzucająca się dosłownie na wszystko :o) Po prostu stojąca z boku i starannie selekcjonująca to, w co chce się zaangażować ;o)) No i własnie próbująca się dowiedzieć tylu ciekawych rzeczy... w końcu łatwiej uczyć się na błedach innych, niż na swoich, choć nie na każdym polu to skotkuje niestety :o/
Wiem, że warto... gdybym przestał wierzyć... pochlastałbym się chyba ;o))

Coy2K [ Veteran ]
ja tylko na chwilkę :-)
+1
^upik wątka
pozdrawiam wszystkich tu goszczących
panom życzę gołych bab
paniom...ekhem dobrego samopoczucia ;-)
ok to by było tyle
życzę szczęścia. Jutro nowy dzień nowe wyzwania nowe radości i nowe problemy, ale tak jest zawsze :-)
POTD >>> Digital Graffiti by Gez Fry :-)

Hellcat [ Legend ]
Witam :)
Wątek ogladam od samego jego powstania, i życzę mu aby miał jeszcze tak z 15 częsci[coby sie nie rozpędzać na razie ;)], ale jakoś nigdy nie wiedziałem co mógłbym w nim napisać zeby nie wyjść na idiotę :D
Więc na razie wracam do biernej aktywności :)
Pozdrawiam wszystkich tu goszczących :D
Oraz przesyłam gorące buziaczki dla Ame ;) [zainteresowana zrozumie ;););)]

Coy2K [ Veteran ]
Hellcat >>>tu się pisze o wszystkim i o niczym, zobacz tylko jak ja sobie swobodnie statsuje heheh :-)
+1

Hellcat [ Legend ]
Coy2K -> Dobra dobra...cicha woda...z umiejętnością statsowania trzeba sie urodzić :)
A stopień Juniora przy 3294 postach też nie każdy może mieć :P
arass [ Legionista ]
co tu dużo gadać
POZDRO

grzesiek16 [ Feluś ]
hmmm to miejsce to cosik takiego jak karczma? wytlumaczcie zblakanemu, bo dopiero dzis Was zauwazyl :]
Coy2K----> ah Ty statsiarzu :D

Coy2K [ Veteran ]
Hellcat >>> Cholera faktycznie już trzeci tysiączek mi leci :-)) ale statsowanie przychodzi z czasem :-) jak sie widzi tyle glupot na forum to automatycznie zaczyna sie samemu glupoty pisać :-) tak czy inaczej witam i mam nadzieje że zagościsz tu na stałe:-)
my ciebie też arassku pozdrawiamy ;-)
grzesiek16 >>> jaa statsiarz :P ja tylko biedny Juniorek jestem musicie mnie wziąść pod swoje skrzydła żebym się lepiej poczuł wśród tej ogromnej społeczności jaką niewątpliwie tworzy forum tak zacnego serwisu jakim jest Gry-Online :-) a czy to karczma... ? hmm no +1 mozesz pisac wiec niby cos takiego jest :-) ale że przez miesiac ( albo wiecej ? :-) powstały tylko dwie części gdzie w karczmach w przeciągu 2 dni powstaje jedna i zaczyna sie druga, wiec trudno sklasyfikować wątki Anety do jakiejkolwiek kategorii :-)

Coy2K [ Veteran ]
teraz tak spojrzałem i Hellcat musze ci powiedzieć że masz zajefajne sygnaturki ( obie :-)

grzesiek16 [ Feluś ]
Coy2K ---> hehe z tym juniorkiem dobre i dzieki za describe ;]

Hellcat [ Legend ]
Coy2K -> Zagoszczę, zagoszczę, nie martw się :) [i nie tylko Ty się z tego ucieszysz :>]
Sygnaturki...hehe...wiem że są fajne :) [i mam dzięki nim piekne wspomnienia, zwłaszcza dzięki tej pierwszej bo dzięki niej[i kilku innym swym cechom charakteru i urody ;)] poznałem dziewczynę z którą jestem już 4 lata :)]

Coy2K [ Veteran ]
grzesiek16 spoko :-) ty też jesteś tu mile widziany :-)
Hellcat >>> No to nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować :-) z tą pierwszą sygnaturką byłem prawie pewny że ma to właśnie związek z tobą :-) Ale wiesz...też nie można się tak ciągle uśmiechać bo potem usta drętwieją :-)

Hellcat [ Legend ]
Coy2k -> To powiem Ci że mnie nigdy nie zdrętwieją :)
A co do drugiej sygnaturki to powinieneś już być w stanie się domyśleć do czego ona się może odnosić :)
Coy2K [ Veteran ]
damn !! ale ja mam pamięć :-) zapomniałem się pożegnać bo na dzisiaj już wyczerpałem swój limit pisania postów na forum, spać czas :-) pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i nowo przybyłych panów: grzeska16 i Hellcata :-)
do jutra ladies and gentleman :-)
Mamy już wtorek więc POTD >>> pracka by założycielka wątku Aneta a.k.a Ame_ a.k.a Kinia :-)
Nawet napis pasuje :-) Soft Dreams cokolwiek to znaczy :-) Hard dreams ja nie mam chyba że z jakimś podtekstem for 18+ only :P
Czy my wprost nie kochamy naszych 500
Coy2K [ Veteran ]
:-)))no ba :-) (ale perfidny stats ehehe)
+1
dobra teraz na serio spac ide 3macie sie wszyscy :-)

Hellcat [ Legend ]
Coy -> Po 1. Nie Hellcat tylko Hell...po prostu :)
Po 2. Nie nowo przybyłego, tylko zagonionego do pisania :)
Miłej nocy wszystkim...g'night :)
And special for Ame --->
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Immothep
o ktorej? no tak... o 7.. no to szczesciaz jestes!
ja o 7 wstaje. szkola na 8.
nie moge sobie tak pozwolic..
ale.. co tam, niedlugo ferie.. potem wakacje... :)
btw. - za malo tych kropek ;)
el f
no wlasnie .. mielismy wrozyc..
a tu nikt nie chce.
hm, nie wierza we wrozki???
ja Im dam!! ;)
Mazio
no ok :)
hm.. i po co to piwo? ;)
Paudyn
hm, opisy, opisy..
a teraz taki jakis u Ciebie..
co do otwartosci - chyba warto byc otwartym. tak sądzę.
nie przestawaj wierzyc! bo wtedy to nawet nie bedziesz mial sily sie pochlastac.. [przez wszechobecne siniaki ;)]
Coy2K
no tak, statsiarzu Ty ;)
Bratnia duszo Ty! :))
[co nie znaczy, ze ja tez statsiarz ;)]
hm, dobrze, ze nie rozpedziles sie z zyczeniami dla Pan ;)D
"zobacz tylko jak ja sobie swobodnie statsuje"
swobodnie??! swobodnie?!?
zaraz zostaniesz 'nakrzyczany'...
o! i nie smiej sie no! ja powazną sie byc staram..
ejjj, nie smiej.... :)))))
[ widzisz co zrobiles? przez Ciebie i ja sie smieje! nakrzycze innym razem ;)]
... i jeszcze zdjecie wrzucil.. jaaakiiii! ;)
o ktorej Ty w ogole spac chodzisz, co? ;)
chcesz, zebym znowu krzyczala??!
:))
Hellcat
!! wiiitaj.
i pozdrawiam :)
i dziekuje
:)
i bądź
arass
pozdro. jo! no :)
grzesiek16
nie. karczmy niet. karczmy juz są.
ja nie wiem jak nazwac ten watek.
nie nazywajmy moze lepiej ;)
.. podpisano własnoręcznie
Aneta a.k.a Ame_ a.k.a Kinia :)

Coy2K [ Veteran ]
:-) hahaha 'nakrzyczalas' na mnie bede plakal ;-) a co masz do fotki/arta ? :-) moim zdaniem wypasss max :-) tylko cos prawa strona nie jest taka jak byc powinna :P chodze spac roznie, kwadratowo i podluznie ;-)
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Coy2K
Ty sie tak nie smiej ;)
jeszcze Ci sie oberiwe! [tak, to byla grozba ;)]
nie no, nic nie mam.. w sumie to sama zrobilam, wiec powinnam dosc pozytywnie sie wypowiadac
oo i jeszcze nie czujesz jak rymujesz ;)
no to co?
'delikatnych snów' wszystkim ... :)
A.
a ja idę się dalej uczyć

Hellcat [ Legend ]
Dobry wieczór :)
Ame, nie wolno krzyczeć na kolege Coy'a...jeszcze sie obrazi i więcej tu nie przyjdzie...i co bedzie? :P
Delikatnych snów!? Jeszcze 5.5H nauki a na 7:10 do szkoły...miła noc, nie ma co :)
I ja jak zawsze, standardowo do Ame -> "Ale Ty jesteś... :)"
[to za to wszystko co mi dzisiaj zrobiłaś :D:D:D]
el f [ RONIN-SARMATA ]
Hmmm... czy Wy aby nie przesadzacie z tą nauką ???
W nocy i tak nie wiele do głowy wchodzi... w każdym razie wiedzy. A następnego dnia z przemęczeniem i nie wyspaniem wiele nie zwojujecie.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Opis dotyczył sytuacji, w jakiej znalazła się znajoma... dowodzi, że ten kraj jest po prostu chory... cóż, skoro przyszło nam w nim żyć, trzeba walczyć... przypomniał mi się serial Życie jak sen... owszem, niczym koszmar...
Warto być otwartym... tak aby nic ważnego w życiu nie umknęło :o) Pochlastać się nie zamierzam... to po prostu nie w moim styl ;o))

Hellcat [ Legend ]
el f -> Widzisz...ja jestem człowiekiem jeśli chodzi o takie rzeczy dośc dziwnym. Owszem, może i Cie to zdziwi, ale mnie wystarcza 4H snu na dobe, i wręcz uwielbiam się uczyć w nocy :) [bo w dzien to sie inne rzeczy robi :P] A przemęczenie i niewyspanie to u mnie rzadkie stany :)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Hellcat
Faktycznie jesteś dziwnym człowiekiem... skoro "wręcz uwielbiasz się uczyć" i do tego w nocy... :-)
W nocy to się inne rzeczy robi ;-)

Hellcat [ Legend ]
el f -> A kto mówi ze ja się całą noc uczę? He? ;)
[a poza tym, dla niektórych godzina 11 to dopiero środek nocy :P]

el f [ RONIN-SARMATA ]
Hellcat
A czy ja gdzieś napisałem że całą ?
Przecież widzę że napisałeś wyżej o 4 godzinach snu :-)D
Szczerze to bardziej mnie ubawiło że wogóle uwielbiasz się uczyć niż pora kiedy to robisz... jakoś sam nie przepadałem za nauką i wolałem spędzać czas w inny sposób niż nauka :-)

Hellcat [ Legend ]
el f -> Wiesz...jak już ktoś na mnie mówi "inny"[ale inny w sensie inny, a nie inny w sensie inny :P] tudzież "dziwny" to mnie to już nawet nie dziwi, wręcz przeciwnie, dziękuje za komplement :D
Ale nie martw sie, na życie prywatne itp. rzeczy też mam duzo czasu :):):)

Coy2K [ Veteran ]
nie ma co się tak uczyć :-) lepiej przeznaczyć ten czas na coś przyjemniejszego :-)
Hell >>> "...jeszcze sie obrazi i więcej tu nie przyjdzie" <<< nie ma takiej możliwości na Wasze nieszczęście :P
Ame nie ucz się tak bo ci się zwoje przegrzeją :-)

Hellcat [ Legend ]
Coy -> Nie ma takiej możliwości? A za drobną opłatą? Zrzucimy się z Ame :D

Coy2K [ Veteran ]
:-))) statsowanie to moj żywioł, wystarczy spojrzeć na moją srednią ilość postów na dzień ;-) takiej okazji jak ten wątek nie przepuszcze :-)
teraz pytanko :-) jest ktoś z Krakowa i byłby na tyle pomocnym człowiekiem żeby wyświadczyć mi przysługę ? :-)
Hell ty jesteś ze stolicy więc nie odpisuj :PPP

Hellcat [ Legend ]
Ja jestem ze stolicy więc nie odpisuje, i nie bedę mógł pomóc :)
Przykro mi :)
[cholera...skąd On wiedział że jestem ze stolicy? :)]

Coy2K [ Veteran ]
hehehe nawet to cie nie powstrzymało :P ty statsiarzu :)

Hellcat [ Legend ]
Coy -> Moi? Le statsiarz? Fajnie :)
BTW. Mam propozycje :)
Niech Ame płaci nam za to ze podtrzymujemy Jej wątek przy życiu [i bezczelnie statsujemy] ;)
W krótkim czasie będziemy ustawieni na całe zycie :)

Coy2K [ Veteran ]
hehehe ja nie być materialistą, ale jak zapłata będzie godziwa to czemu nie :-) ok to przegłosowane ;-)
teraz musimy sobie ustawić cennik usług:
"^up" -----------------------------------------------1.50 zł
tekst z sensem i na temat-----------------------10.00 zł
tekst bez sensu byle by podtrzymać wątek----5.00 zł
dodatkowo za każdą linijkę tekstu---------------2.50 zł
podane wyżej ceny są cenami brutto i nie podlegają negocjacjom ;-)

Hellcat [ Legend ]
Coy -> Jestem za :)
Tylko zlikwidowałbym te kropki między liczbami ;)
Ustawa wchodzi w życie od początku istnienia tego wątku :)
Immothep [ Errare humanum est. ]
O wy statsiarze.... o wy skąpcy... ;P
jak tam można??
BTW gotówka czy czek? :P
Pozdrawiam wszystkich statsiarzy, tych wiekszych i tych mniejszych :)
Immothep [ Errare humanum est. ]
ERRATA
jak tam można??
miało być
jak tak można??
PS. widzicie :P tak trzeba statsować ;) niby errata a "plusik one" jest :P
<joke>

el f [ RONIN-SARMATA ]
Ależ z Was materialiści... buuu, nie ładnie ...
Mnie wystarczy uśmiechnięta buzia Ame :-)

Coy2K [ Veteran ]
heheheh ok Hell to bez kropek, a ustawa wchodzi od pierwszej części :PPP
Immothep >>> jesteś z Krakowa ? :-)))

Coy2K [ Veteran ]
el f >>> buzia nie buzia, jak zwał tak zwał, ale to też nagroda :P

el f [ RONIN-SARMATA ]
Coy2K
Owszem... i to jaka piękna nagroda !
Immothep [ Errare humanum est. ]
Coy2K ---> nie :) z "pływającego" miasta :P
a swoja drogą.... ja jakoś nie widziałem usmiechu Ame_ ;((
jedynie oko.... i jest mi bardzo smutno że 'tylko' oko :)
PS. Ame_ maila mojego znajdziesz klikając na nick
.... wiec podeślij reszte fotki.... juz sam sobie posklejam :))
a... na ... koniec..... bardzo ....
dużo ... kropek..... :))))....
... POZDRo....

Hellcat [ Legend ]
Immothep -> Hehe, a ja widziałem bo jestem wybrany[nie mylić z poj*****] :) Ale żałuj synu...było na co popatrzeć :)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Hellcat ---> dobijasz mnie ;((
...smutno mi :( ....

Coy2K [ Veteran ]
Immothep >>> ja też nie widziałem ( przynajmniej tak sądze, no chyba że na forum było, to duże prawdopodobieństwo ze widzialem, tyle ze nie kojarze, a to tak jakbym nie widział :-) nie martw się :-)
<<<<<<<<<<<<<<< Ogłoszenie>>>>>>>>>>>>>>>
<<<<<<<<<<<<<<< Ogłoszenie>>>>>>>>>>>>>>>
<<<<<<<<<<<<<<< Ogłoszenie>>>>>>>>>>>>>>>
szukam osoby z Krakowa, która by chciała mi pomóc :-)
<<<<<<<<<<<<<<< Ogłoszenie>>>>>>>>>>>>>>>
<<<<<<<<<<<<<<< Ogłoszenie>>>>>>>>>>>>>>>
<<<<<<<<<<<<<<< Ogłoszenie>>>>>>>>>>>>>>>

Hellcat [ Legend ]
Immothep -> Nie ma co sie dołowac...zobacz, piękny dzień za oknem jest :) No dobra, za moim oknem widać tylko mały pożar w elektrociepłowni, czyli pewnie wyłaczą ogrzewanie na kilka godzin, ale co tam :)
Także jak widzisz ludzie mają naprawde duże problemy powodujące smutek i doła :):):)
[więc czemu się uśmiecham? od razu mówie ze moi rodzice nie byli hienami ;)]

el f [ RONIN-SARMATA ]
Immothep
Cóż... pociesz się że na tym padole łez, chodzą miliony nieszczęśników którym nie było dane doświadczyć OCZKA... a Ty narzekasz... choć i tak należysz do elity :-)

Hellcat [ Legend ]
O ja...to aż sie boje pomysleć do jak wysokiej kasty ja należę skoro widziałem całośc... :)
[tak czy siak chyba już nieżyje :)]
Immothep [ Errare humanum est. ]
Coy2K ---> ale to jest dolewanie oliwy do ognia... to oczko... :) ... cholera po co ja wogóle to oglądałem, teraz
.... spać po nocach nie moge i.... do 7:00 na golu pierdoły wypisuje .... litości :P
Hellcat ---> Mhm .... jak wyjze przez okno to widze jakies 200 aut (parking).... to ze nie bedziesz miał ogrzewania przez pare godzin.... to pestka w prównaniu z moimi problemami :) i nie mowie o tym że nie widziałem zdjęcia ... :)
el f ---> elita?? jaka elita?? chodzi o 'zdjęcie' oka? :D pfffff... jak zobacze całoś to będziesz mógł mi powiedzieć że należe do elity ... tymczasem ja zwykły szary człowiek jestem ;P
POZDRowaśki =)
Immothep [ Errare humanum est. ]
mając na myśli całość chodziło mi o twarz :) ... a nie o... hmm... no .. toooo
..... o jezu ale wyście zbereźnicy.... tylko jedno wam w głowie ;P :))))
Hellcat [ Legend ]
Immothep -> Wychodzi na to że to Ty jesteś zbereźnik, bo mnie chodziło o to że widziałem całość...ubraną całość :)
Immothep [ Errare humanum est. ]
no i pacz .... zrobili ze mnie erotomana ;((
a ja nie mialem złych intencji... przecie napisałem ze tylko twarz... nie?? :)

Hellcat [ Legend ]
Immothep -> Twarz też moze być goła. wystarczy zdjąc skórę i unerwienie i będzie goła :)
Wiem ze powiedziałes że chodzi o samą twarz, ale wolałem sie zabezpieczyć w razie gdyby ktoś miał bardziej perwersyjne skojarzenia :):):)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Hellcat ---> dobra... dobra ...dobra ... już ja znam takie txt.... ;P
[tymczasem co 1h bede sprawdzał poczte ;P, moze sie doczekam.... pewnie znowu jakies reklamy i spamu :|]

el f [ RONIN-SARMATA ]
Twarze... nie muszą być nagie ;-)
------------------------------------------->

Hellcat [ Legend ]
Jakby co to nic nikomu nie wysyłam. Jestem nieprzekupny, nieprzejednany i przeciętnie nieinteligentny[czy jakoś tak ;)], a poza tym złożyłem śluby milczenia i innych takich rzeczy :)
Tak w ogóle to łyżka[i zdjęcia] nie istnieje/ą, więc nie ma sie co martwić :)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Hellcat ---> podaj mi nr konta :>

Coy2K [ Veteran ]
Ame wybacz im albowiem nie wiedzą co czynią ( piszą :-)
kolejny dowód że faceci są wzrokowcami hehehe :-)
ja...nie ;-)
no dobra może trochę :P
mój hołd i pokłony składam nie za wygląd a za wypowiedzi :-)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Coy2K ---> każdy facet jest wzrokowcem i nie wyprzesz się tego :)) a jeżeli nie jest to.... mutant? :)
Np ja jak nie jestem pewien czy jakiś wyraz sie pisze przez "ż" czy przez "rz" to musze sobie gdzies z boku napisac i tak i tak... wtedy "widze" która wersja jest poprawna :P ... czyli jestem 100% facetem [diabelski smiech]
PS.
czy to coś złego że lubie patrzeć na ładne dziewczyny/kobiety ?? :)
i druge
... czy dziewczyny lubią być w kregu zainteresowań??
wg. mnieodpowiedzi :
1. NIE
2. TAK
:))) .....
POZDRo
... no ... i ... kropeczki....
:))
PS2 będe dopiero wieczorem :((
papa

Coy2K [ Veteran ]
Immothep >>> dobra wydało się, jestem wzrokowcem, wiadomo :-)
podziwiamy to co piękne :-)
co nie znaczy że zrywam kontakty z osobami przeciętnej urody ;-)
POTD >>> Nimbus by Antifan
500x2 :-)))

Hellcat [ Legend ]
To ja jeszcze swoje dorzucę boście zapomnieli :)
Każdy podziwia Ame za Jej wypowiedzi :)

Coy2K [ Veteran ]
Hell bo trzeba czytać między wierszami :P

Hellcat [ Legend ]
To co jest pomiędzy wierszami poszczególnych wypowiedzi czyta się po 23-iej i przy zgaszonym świetle :):):)

Coy2K [ Veteran ]
no dobra Hell ma zbereźne myśli ( pewnie sie zamknął w pokoju i zgasił światło ;-) więc upuje wątek
SnT [ MokumManiac ]
Tadam :)
Kurde a zescie sie rozpisali :), za bardzo ni wiem o co biega:)...ale wiem jedno - Zima mnie wpienia :).
Kumpel sobie zrobił tatuaz :), na łopatce na podstawie TEGO zdjęcia (F-A-N) >>>
I już całkiem sie zakręciłem :). Planuje dwa :), na 18-nastke i 20-tke. :D
I własnie COY'u w miał bym do ciebei sprawe...czy mogł bys cos dla mnie zrobic...ołowikem :)...jesli odp. brzmi TAK to szczegoly na GG. Z gory THX :)
BTW - Niesamowity ART.
Pozdrawiam :).

Coy2K [ Veteran ]
zgadzam się, ale nie wyjdę za ciebie hahaha ;-)

Hellcat [ Legend ]
Witam. Ja tylko na chwilkę :)
Chciałbym coś ogłosić!
Nasza ukochana koleżanka, przyjaciółka i dla niektórych mentorka[no nie, ale podliz :)] Aneta, kończy jutro...18 LAT!!
W związku z tym chciałbym przekazać Jej za pośrednictwem forum, a później także osobiście[:)] najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęscia w miłości i poza nią, jakiejś większej ilości pieniędzy[bo to sie zawsze może przydac :)] oraz aby ten krok w dorosłość był dla Niej jak najlepszy i aby cała Jej dalsza podróz w dorosłość układała się tak jak Ona zechce[czyli bardzo dobrze :)] :)
Dziękuję za uwagę :)
Dismiss :)
SnT [ MokumManiac ]
Coy2K >>> JAK MOŻESZ!! Ty bydlaku, tak przy wszystkich?? MI - ODMAWIASZ??...jak smiesz....czuje sie urażony...
a miało byc tak pięknie :)))))))))))))))))))))))))))))
Hellcat >>> wow :) ciekawe czy dostaniemy zaproszenia :D
Anetk - dołaczam sie do życzeć Piekielnego Kocura i dodaje do tego, moim zdnaiem 2 najwazniejsze rzeczy: jak najwspanialszych ludzi w około (tych miśów w łózku tez.;)), oraz zebys n ozebys zawsze w głebi duszy była dzieckiem :) niezaleznie ile bedziesz miała lat. !! :) WSZYSTKIEGO NAJ!

Hellcat [ Legend ]
SnT -> Nieoficjalnie mówiąc to ja już mam zaproszenie :)
I jeszcze tylko lekko po północy dam jeden wierszyk urodzinowy i będzie dobrze :D
SnT [ MokumManiac ]
Hellcat >>> hehehe, szcześciaż :D i jeszcze sie chwali :). [joke] - to pozniej nam zdacie relacje jak było :D

Coy2K [ Veteran ]
Kocurku tyle że Anetka już dorosłą jest, przynajmniej tak wnioskuje z poziomu jej wypowiedzi, 18 latek to pełnoletność, z dojrzałością emocjonalną ma niewiele wspólnego :-) Anyway ja tu takie dygresje, a życzenia złożyć trzeba :-)
no więc Anetko, życzę Ci sukcesów w tym co robisz ( literatura/poezja/malarstwo ) chociaż jak przejrzałem te wszystkie nagrody to się zastanawiam czy można zgarnąć tego jeszcze więcej :-) Wychyl kolejkę za bratnią duszę i reszte Stats Squadu na Golu ;-) nie liczmy ci lat, tylko procenty na imprezie, im więcej tym lepiej ;-) Surrealizm trzeba uwolnić, a to najlepszy sposób, zmienia się to w realizm nad ranem, ale przecież żyje się tylko raz, tego zmarnować nie można :-)
To miały być takie specyficzne życzenia, życzę tego co szczęśliwe, bo wiadomo że pieniądze szczęścia nie dają, ale płeć przeciwna a jakże ;-) Dlatego dobieraj sobie partnera uważnie :-)nie zapominaj o jednym: "Romanse z dystansem to recepta" :-)
Tak więc wszystkiego co Tobie życzę w powyższych linijkach + zestaw Happy Meal ( SnT wie o co chodzi ;-))):-)
co do Ciebie Kamilu w oprawie cielesnej osobnika o dziwnie brzmiącym nicku SnT ...bierz się za nią i nawet nie zastanawiaj, bo Ci życie tak szybko przejedzie przed nosem, że nim się obejrzysz ona już sobie kogoś znajdzie. Moje rady są dobre, a jak sie nei zdecydujesz to mogę wkroczyć na scenę i naświetlić jej całą sytuację ;-))
Pozdrowka
Hellcat [ Legend ]
Coy2K -> Przepraszam Jaśnie Pana. Nie zauważyłem. Kołpak ze mnie...[i w dodatku niemalowany bo nie wie że dojrz. emocjonalna z prawną nie ma wiele wspólnego]
Whatever...obiecany wierszyk, i już sie zwijam, zaczął snieg padać wiec trzeba na rower wyjść.
[kto się chce śmiac niech sie śmieje po publikacji]
----------------------------
Bądź dobra i miła
Miej wszystkie zalety
Niech z Ciebie wyrośnie
Ideał kobiety
----------------------------
SnT [ MokumManiac ]
Hellcat >>> wierszyk fajowy :D...no i wdize ze nie jestem jedynym fanatkykiem jazdy rowerkeim w zimie (po sniegu/lodzie :D) Keep Going :D

el f [ RONIN-SARMATA ]
------------------>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Opssssss spóźniłem sie ;((((((((
No ale lepszy rydz niż nic :P
Wszystkiego najlepszego Ame_
[hmmm... coś solenizantka się ostatnio nie pokazuje :| ]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mam nadzieję, że moje życzenia na gg doszły, ale że były z nim straszne problemy, również spieszę z bukiecikiem

K@mil [ Wirnik ]
Kurcze, pierwszy raz tu weszlem i spoznilem sie z zyczeniami :( No ale coz:
Wszystkiego najlepszego Ame w doroslym zyciu :)

Coy2K [ Veteran ]
Immothep >>> odsypia impreze dlatego sie nie pokazuje ;-)

SnT [ MokumManiac ]
Immothep, Coy>>> ona nie odsypia, ja mysle ze oni sie nadal bawią :) <joke mode ON> w końcu to Jej ostatnia dziecinna impreza, na której alkohol leje sie galonami, dziewczyny tańczą na stołach, a wszyscy gustują w....khm Happy Meal'ach :). Bo pozniej to już tylko kameralne imprezy, w sztywniackich restauracjach, z lampką szampana, i wyborem szttućów przy talerzu większym, niz w tych zestawach co sie na ślub daje. <joke mode OFF>.;).
Coy[2] >>> co sie staneł oz twoim opisikiem: "Członek Stowarzyszenia posiadaczy imienia Kamil towarzystwa GRY-Online", czyz bys zmienił imie ?? a moze sie wstydzisz :D.
No i MIŚU w prezencie dla Anetki :D >>>>>>

Coy2K [ Veteran ]
SnT >>> opisik zniknął bo wtedy moje posty nie zajmują tyle miejsca ;-)
Imienia się nie wstydze, wręcz przeciwnie, imie to jest piękne a laski kwiczą ;-)

Ame_ [ Generaďż˝ ]
......... wrrrrr!
no tylko na chwilke mnie zabraklo.. co Wy wyprawiacie, co?! :)
wracam [zobaczymy na jak dlugo, bo cos z tym Netem sie dzieje niedobrego, a bu]
normalnie do kątow, Coy, Ty pierwszy!
i nie usmiechaj sie tak tajemniczo! ;)
"łodpiszem" :)
dziekuje za zyczenia.
dzieckiem pozostaje!
i mowcie sobie co chcecie
:))
Aneta

SnT [ MokumManiac ]
Witaj DOROSŁA Anetko :) heheh, stosuj sie do rad Coy'a (złość piękność szkodzi0 bo moja nauczycielka z chemii sie nie stosowała - denerwowała sie c ochwile...no i wyglada jak wyglada :)

Coy2K [ Veteran ]
ehh sory ludu ale Soul mi usunął wszystkie posty z dzisiejszego dnia :/ dlatego teraz są posty widma by Coy2k :-)

Coy2K [ Veteran ]
sup sup gdzie sie wszyscy podziali ?
"skamieniali jak dinozaury" ;-)
pozdrawiam tych co czytają, ale nic nie piszą :-) ja rozumiem że ferie za pasem ( SnT znam ten ból, nie dla Ciebie chłopie ;-) ale troszkę aktywności proszę bo zaraz swoje zabawki zabiorę i pojde do innej piaskownicy ;-)

Hellcat [ Legend ]
Coy -> Ja jestem cały czas...cały czas obserwuje :)
Zresztą wszyscy wiedzą że ja Forum mam cały czas na podglądzie :)

Coy2K [ Veteran ]
ale nie jestem telepatą, więc nie wyczuwam twoich pozytywnych wibracji :-) moglbys chociaz dac o sobie znac :-)

Hellcat [ Legend ]
Co uczyniłem powyższym postem :)
Zresztą jak Ci mnie brakuje to wal na GG :]

Coy2K [ Veteran ]
nie wale na GG ;-)))))

Hellcat [ Legend ]
Cholera...kolejny porządny...co za czasy :]
No cóż...próbowałem...nie wyszło, znajde innego fraje...ehm, kolegę :):):)

Coy2K [ Veteran ]
starszy aspirant Michał Drozdowki, dzień dobry panu.
Prokuratura ma już pański adres IP. Wszelkie zapisy z tej rozmowy zostały zanotowane.
Prosimy nie opuszczać miejsca zameldowania. Jutro powinni się do Pana zgłosić funkcjonariusze komendy Policji w Warszawie, którzy dokonają Pańskiego aresztowania pod zarzutem usiłowania molestowania drogą internetową.
Życzymy miłego wieczoru.
;-)

Hellcat [ Legend ]
Uuu...to poważna sprawa bo mnie jutro nie będzie w domu...bede u kolegi w bloku obok :)
Aha...hasło wyłączające miotacz ognia w drzwiach brzmi...eee, zapomniałem...w każdym razie po 3H sie sam wyłączy :)
Miny wybuchną same, a pułapki na niedźwiedzie to tylko plastik :) [inna sprawa że wzmacniany tytanem :)]
Witam i zapraszam serdecznie :)

Coy2K [ Veteran ]
Na Pańskie szczęście funkcjonariusze odpowiedzialni za sprawy przestepstw internetowych wzieli sobie wolne...
dziekujemy za ostrzezenia (cholera teraz juz wiem czemu zwiadowcy nie wrocili...a myslalem ze podskoczyli do cukierni na pączki ) informacje wykorzystamy na przyszlosc. Zyczymy milej nocy panie Hellcat
;-)
SnT [ MokumManiac ]
Coy >>> dzięki :) jakoś scierpie to oczekiwanie na ferie...ale Historie zaliczyłęm :D na 4 :).
Hellcat >>> taaa ja wiem ze ty jestes, wyczówam pozytywne wibracje na moim monitorze :) Cały sie trzesie :)
Ale co z tą DOROSŁĄ Anetką ?? Chyba zbłądziła :)

Coy2K [ Veteran ]
kochaj misie ;-)
Ame_ [ Generaďż˝ ]
zbłądziłam.
i muszę się znaleźć..
gdzieś, może, jakoś..
pozdrawiam
A.

Coy2K [ Veteran ]
to ja tez tradycyjnie, no i zeby ci sie wszystko ulozylo Ame
+1 :-)

Hellcat [ Legend ]
Powodzenia Aneto, na pewno się znajdziesz, a jeżeli nie to...ja Cię znajdę :) [w ferie ;)]
GOL W.W.C.Z Squad jest z Tobą :)

Coy2K [ Veteran ]
jaki Squad ? :P

Hellcat [ Legend ]
Coy -> Bezbarwnie kolorowy :D

Coy2K [ Veteran ]
ja tam piore w Perwolu :P
SnT [ MokumManiac ]
Anetko....ojoj, to teraz sie zmartwiłem. Mam nadzieje ze to nic poważnego, i ze wszystko bedzie ok....no bo inaczej byc nie moze. Pozdrawiam. GOL W.W.C.Z Squad jest z Tobą...co kolwiek to znaczy :D.
Coy2K >>> a ja w pralce;).

Coy2K [ Veteran ]
alez ty dowciapny :P :-)

Mysza [ ]
W. W. C. Z. ?? - spójrzcie na temat wątku... :P :)))))

Coy2K [ Veteran ]
no faktycznie, zbyt spostrzegawczy to my nie jestesmy :-)

SnT [ MokumManiac ]
Coy2K >>> Ja dowciapny ?? Ja tylko stwierdzam fakt :).
Mysza >>> a mowią zę faceci są wzrokowcami :D (sadzac po xywce - jestes przedstawicielką jajników - tak ??;))

Coy2K [ Veteran ]
hehehe Mysza to facet :-)))
SnT [ MokumManiac ]
Coy2K >>> muehehhehehehehe :) serio ?? Ło w morde :) To big Sorry Mysza :). Byłem śur że jestes nie-facet :).
Solidarność Plemników :)))))))))))))))))))
Coy2K [ Veteran ]
twoje hormony zaslepiaja twoj umysl :P wszystkich z kobietami kojarzysz :-)
Ame_ [ Generaďż˝ ]
A ziemia była bezmiarem pustkowia...
Przechodził obok spalonych resztek ludzkich ciał. Potykał się o porozrzucane wszędzie czerwone jeszcze od żaru drewno. Mrużywszy oczy mamrotał dziwne słowa. Brzmiały jak jakieś przekleństwa wypowiadane w nieznanym języku.
Widok wokół był przygnębiający. Wszędzie pustynie i wulkany. Widok na rozległe pola pełne zaschniętej krwi i ulatujących dusz mógł powodować mdłości.
I jeszcze ten zapach siarki zmieszany z wonią śmierci...
- Taki właśnie był ten świat. Zgniły i cuchnący. - Pomyślał. W tej samej chwili poczuł ulgę, że wszystko się skończyło.
Był zupełnie sam. Nie ocalał nikt więcej.
Ostra brzytwa leżąca na stole. Jej koniec błyszczy, odbija rażące światło tanich żarówek; tak przerażająco spokojnie. Widać białe gołe ściany i sufit zbudowany z grubych drewnianych belek. Kamera posuwa się niżej.
Przez ułamek sekundy pokazuje czyjąś masywną rękę. Chwilowe zakłócenia, mignięcie i natychmiastowe odwrócenie sprzętu o 180 stopni.
Teraz widać bawiace się dziecko. Brązowy miś jest rzucony na podłogę, potem niezdarnie wzięty w małe rączki i mocno przytulony. Ucho pluszaka zostaje ze złością urwane.
Przeraźliwy, stłumiony krzyk, ponowne zakłócenia.
Obraz na krótką chwilę pojawia się ponownie; na ekranie krople krwi; po chwili wszystko znika..
____
nigdy nie zrozumiem świata.
dziękuję za słowa.
nie jest źle. jest pod tytułem : 'zgubiłam się'
znajdę.
śpijcie dobrze..
A.

Coy2K [ Veteran ]
ja poprosze jakis mocniejszy trunek, bo czasem nie potrafie tego ogarnac :-)
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Coy - a co chcesz?
otworzywszy barek - wybieraj, siadaj i pij..
i pilnuj, zeby mnie nikt nie budzil..
:)
A.

Coy2K [ Veteran ]
Ame >>> problem nie w promilach a w ilosci...barek nie pomiesci :-)
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Kamil, spokojnie, moi Rodzice lubią różne dziwne roznosci.
barek jest.
ja z niego nie korzystam, ale skoro Ty chcesz
i obudziles.. a miales pilnowac:)
eh Wy Squad'y :)
W. W. C. Z.
rozszyfrowywac mozna na rozne sposoby.:)
A.

Hellcat [ Legend ]
Coy -> Pozwolisz że popilnuje z Toba? :)

Coy2K [ Veteran ]
Hell >>> ty idz pilnuj mojego Jaguara zeby mi nikt nie skroil :P
Anetka sam sie zajme ( bez podtekstow ;-)))
Hellcat [ Legend ]
Coy -> As You wish...
Więc się zwijam.
Dobrej nocy.
[na GG jestem do 4, jakby ktoś coś chciał]

Coy2K [ Veteran ]
wez latarke bo parking jest nieoswietlony ;-))

Mysza [ ]
Ame --> Skróty... wszystko zależy od interpretacji...
i zawsze się znajdzie... jeśli się chce...
anyway...
lepiej szukać, niż czekać...
pozdrówska... :)))))
SnT --> Solidarność...? Plemników?...? Raczej doszukiwałbym sie tutaj bezwzględnej konkurencji... :P :))))
(Ame... podoba mi się forma... siekać posta w pionie... :) )

Coy2K [ Veteran ]
Mysza >>> ja rozumiem...weekend weekendem ale wysypiac sie trzeba :-)

Mysza [ ]
Coy2K --> Więc na co czekasz? :))))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mysza ::::>
zawsze się znajdzie... jeśli się chce...
Najpierw trzeba się zastanowić, czy to, czego się chce, jest tym, czego się potrzebuje, bo to nie zawsze idzie w parze... i czasem warto się z czymś wstrzymać ;o)
Ame::::>
Powodzenia w poszukiwaniach.

Mysza [ ]
Paudyn --> Wiesz...? Czasem masz rację... :)))))

Coy2K [ Veteran ]
hej ekipa co jest ? :-) wszyscy na narty powyjezdzali czy co ? Aneta ma usprawiedliwienie bo sie zgubila ;-) ale reszty to ja nie rozumiem :P

el f [ RONIN-SARMATA ]
Ja mam usprawiedliwienie bo szukam Anety :-)

Coy2K [ Veteran ]
no dobra, ale nikt wiecej nie zostranie usprawiedliwiony ( jeszcze oprocz Hellcata co to mi fury pilnuje ;-))

Hellcat [ Legend ]
Coy -> Ja mam pilnować tego Jaguara co go wczoraj wzieli i ukradli? :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mysza ::::>
Czuję się doceniony... :o))) Od czasu do czasu faktycznie zdarza mi się jakać bardziej rozgarnięta uwaga ;o)))
Ja tam jestem usprawiedliwiony, wyruszyłem na samurajską krucjatę ze złymi daimyo w postaci moich prowadzących na uczelni.... Anety szukam przy okazji... ;o)))

Coy2K [ Veteran ]
Hell idź ty :P
Paudyn >>> taka wymowke to zaraz kazdy bedzie mial :P
Ame_ [ Generaďż˝ ]
el f - wlasnie widze.. ladnie zagladasz do tych szaf i krzyczysz..
a ja siedzę sobie w kąciku i patrze i slucham.
szukaj, szukaj :)
pilnowac, szukac.. no tak, teraz czuje co to doroslosc;)
zartuujeee! ja dzieciak :)
dzięki. za zyczenia, obrazki, mile slowa, literki, za pamiec. za wszystko
Hellcat
bylam. gg wylączone mialam.. heh
Coy'uuuuu :)
lubię Cię, wiesz?
:)
Mysza
tak tez robie. szukam
a teraz to ukladam.
i w ogole - przezyje chyba jednak.
[no to siekamy w pionie!:)]
Paudyn
dzięki. staram sie. czasem nawet wychodzi.
wymigancie Ty :)) a masz usprawieliwienie pisemne?:)
A.
Hellcat [ Legend ]
A mnie to już nikt nie lubi...buu, chlip ;(
A mogłem sam tego Jaguara gwizdnąć a nie kazać kolegom...:D

el f [ RONIN-SARMATA ]
Ame
Ładnie to tak chować sie po kątach ?
Człek sobie gardło zdziera, potem musi je trunkami kurować co nie bez wpływu na stan wątroby pozostaje a Ty sobie siedzisz skryta i słuchasz i obserwujesz...
Pięknie, pięknie...

el f [ RONIN-SARMATA ]
No ładnie... układanka zaczyna nabierać kształtów...
Coy2K chwali się Jaguarem, Hellcat zleca buchnięcie Jaga a Aneta robi właśnie prawo jazdy...
Hmmm...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ame :::>
Czasem wychodzi... no popatrz... to zupełnie tak jak mi :o)))
Żaden ze mnie wymighant... ja nie boję się odpowiedzialności..;o)) Usprawidliwienie mam ustne, ale jak chcesz, to możesz wystawić mi pisemne osobiście, skoro już suę zjawiłaś :o))
el F ::::> Uważaj, bo Twoja żyłka detektywa zgubi Cię kiedyś.. ;o)
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Hell - a ja?? a o mnie zapomniales??
nie martw sie, gwizdniesz nastepnego.
o zobacz, jaki tam ladny stoi ... ;)p
el f
:)))
no nie moge z Tobą normlanie !!
śmiałam się przez dłuższą chwilę .. :) genialnie skladasz.. ekhymyyy.... [Coy, nie zaslaniaj mi buzi rękami!!!]
no, chcialam powiedziec.. coz ja moge powiedziec.. eee
przypomnialo mi sie jak pewna Pani na 'Chicago' tak ładnie mówiła "jestem niewinna' [robiąc przy tym znak krzyża].
no to -> jestem niewinna! :)
A.

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn
Jestem nie do wytropienia, to ja jestem łowcą :-)

Coy2K [ Veteran ]
hehehe to wszystko to jedna wielka teoria spisku :P
ale przynajmniej Anetka mnie lubi :-)

massca [ ]
o czym ten watek bo ciezko sie zorientowac ?
Coy2K [ Veteran ]
o wszystkim i o niczym, tyle ze nazwa "Karczma pod poetyckim smokiem" juz zajeta :P
Hellcat [ Legend ]
Ame -> Ja się już nie wypowiadam. Znikam na czas nieokreślony.
Dobrej nocy wszystkim.

el f [ RONIN-SARMATA ]
Aneta ---> masz rację... ze mną normalnie nie możesz :-)D
Coy - nie tłumacz się... hi, hi, hi ;-)
massca --> faktycznie :-)
massca [ ]
to poproscie o przeniesienie tego do karczm albo dowcipow.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ame ---> Cześć!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F ::::>
No patrz... mogliśmy skorzystać z Twojego doświadczenia i zapolować na podkolanówki... a to pech :o))P No i uważaj.. czasami zwierzyna łowna zmienia się w mysliwego... :o))) Nawet nie będziesz wiedział kiedy... :o)
el f [ RONIN-SARMATA ]
massca ---> a po co ? przecież to nie wątek o dowcipach ani karczma - "na każdy temat" najbardziej odpowiada temu co się tu dzieje.
Paudyn ---> no co Ty, nie strasz, nie strasz bo ... bo podobno te Twoje proroctwa są samospełniające się ;-)
" i zapolować na podkolanówki" - hi,hi, hi nic straconego. Lato co raz bliżej ... ;-)

massca [ ]
czy ja pisze nie po polsku czy ktos ma problemy z czytaniem ?
Coy2K [ Veteran ]
massca >>> to pytanie z serii podchwytliwych ? ;-)

Ame_ [ Generaďż˝ ]
teorie spisu, lowcy, nie do wytropienia..
nie no, normlanie zaczynam sie bac..
massca mozliwe, ze masz racje. zastanawialam sie nad tym, wiesz?
i obiecuje, ze nastepnym razem konkretny temat bedzie.
w sumie to byl i tu i poprzednio.
Oni zbaczają, no! :)
ok, ok, ja tez.:)
Hellcat nie znikaj, albo.. i tak mam kontakt :)
Cainoor !! jak sie sylwester udal? ;)
Paudyn dobrze, ze nie na zakolanka. ale to tak ode mnie tylko. nie przeszkadzam w polowaniu ;) dorodnej zwierzyny... yyy ;)
el f nienormalnie mam moc? no kurcze, pogubilam sie. przez Ciebie!
:))
nadal praca, praca, praca?
Coy2K uwazaj, uwazaj. podchwytliwosc, teorie spisku.. w ciekawym towarzystwie sie obracasz ;)
A.

Coy2K [ Veteran ]
moze part 3 ? :-)
zawsze chcialem zedytowac post heheheh
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-01-25 15:03:36]
el f [ RONIN-SARMATA ]
No tak... i wychodzi że niby przeze mnie... buuu ! awansowałem na koziołka ofiarnego... ;-)
Owszem nadal, choć bez przesady... :-)D

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Kinia ---> Sylwester się udał, dziękuje ;) Nawet bardziej niż kiedykolwiek przypuszczałem!
Co teraz się dzieje u Ciebie? Powoli chyba się ferie zbliżają? Zazdroszcze. Ja mam teraz najgorszy okres dla studenta - sesja. a utrzymać się trzeba. w koncu dzienne studia, wiec bede gryzl i kopal :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F ::::>
Ano spełniają się.... szkoda jedynie, że te najgorsze... może czas zamilknąć.. a może czas zmienić proroctwa ?? :oPP
Lato coraz bliżej... ale póki co mamy zime, a myśli o "podkolanówkach" rozgrzewa mnie niesamowicie :o))
Ame ::::>
Zakolanka są zaaaa... znaczy się za tego... za bardzo za kolanka :oPPP O zwierzynę dorodną niestety coraz ciężej :o)) Nic to, może czas zapolować w innych rejonach naszego globu... upoluję sobie coś coemnego na Jamajce :o))))

SnT [ MokumManiac ]
Taaa! Żyje jeszcze :). 227 - no niezle :).
Mam do was pytanko.
"Co można kupić znajomej na 18-tke" ??? - fundusze? - 100zł. Będze wdzięczny za rady :) - bo to już jutro. Pomozecie ?? [wszyscy hurem: "TAAAAAKK";)].
Cainoor >>> Witojcieeee wodzuu :). Wrociłes na stałe ??? Obyy :). Mam nadzieje ze o T I nie zapomniałeś. Co u Ciebie słychować, [poza sesją;)].
massaca >>> wodzu :), wydaje mi się że kategoria "NA KAŻDY TEMAT" jest odpowiednia. Ale jesli będzie nadal to irytowało co niektorych, to mysle ze bedziemy "bezkonfliktowi" i przeniesiemy to nawet i do Erotyka 18+ ;).
Ame_ ,Coy2K,Hellcat,el F >>> stęskniłem sie chlip,chlip...:).

Cainoor [ Mów mi wuju ]
SnT ---> Wiiitam ;) Wróciłem na stałe (mam nadzieje;). W każdym razie tak poza sesją to nic ciekawego się nei dzieje. Właśnie siedzę od rana i próbuje coś wykombinować na zaliczenie :P Do T I dawno nie zaglądałem, ale chyba muszę w końcu się na to zdobyć. Nowe rytmy pościągać :)
Ame ---> Wo bist du?

SnT [ MokumManiac ]
Cainoor >>> nio to sie niezmiernie ciesze :D. Zajzyj,zajzyj do T I koniecznie. Jak będziesz miał (i ja też) troszke czasu to odezwij sie na GG:). Wujuu :). Pozdrawiam i zycze powodzenia w zdawaniu. A mi do ferii jeszcze 2 weeksy zostały...ale jak narazie szybko to leci.
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Cainoor
czasem tez sobie takie pytanie zadaję.
aktualnie - spac ide..
bo jutro całą noc nie..
SnT
wiiiiiiitaaaajcie Kolego :)
Paudyn
cudze chwalicie - swojego nie znacie ;)
el f
cale wieki...
ja tak nie chce..
[btw. Nellis wrocila, zajrzyj]
za wszystkich 'sesyjowiczow' kciuki mocno trzymamy:)
uda się!
musieliscie kiedys wybierac i decydowac o bardzo wielu sprawach w krotkim czasie?
nie-fajnie.
chociaz - fajnie to bedzie jeśli wybory okazą się słuszne
A.
Coy2K [ Veteran ]
a co z nastepna czescia ? :P
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Coy2K
myśl nad tematem przewodnim, który będziemy omijać ;)
ciekawe uczucie..
coś piszesz.. wokol jest ciemno, cicho..
palce uderzają o klawisze zapisując myśli.
czasem sie uśmiechasz..
wysylasz wiadomosci..
dostajesz odpowiedzi..
masz swiadomosc, ze jest gdzies ktos.. kto odpisuje, czyta..
idę spać :)
A.

Hellcat [ Legend ]
Anetko -> Ja co chwilę musze wybierać w bardzo krótkim czasie, jak do tej pory bezbłędnie :)
I powiem Ci że to bardzo dobrze kształtuje refleks, zarówno fizyczny jak i psychiczny :]
PS. Jeżeli doszedł sms, to bardzo prosze o spełnienie jego drugiej części :)
PS2. Wróciłem :D [Coy się ucieszy :P]
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Daniel - a ja znowu mam gg wylaczone..
ale dzisiaj swiadomie - musze sie wyspac:)
doszedl.. spelnie... wyslac?
potem:) po 'jutrze'
śpij dobrze
.. i naucz mnie tej bezbłędności..
A.

Hellcat [ Legend ]
Ame -> Dziekuję :) Już szykuje gwoździe i jakies małe deski :)
Ty także spij dobrze :*
Nie martw się, nauczę nauczę [to już 2 rzeczy :)]...już niedługo, prawda? :)
Coy -> Gdzie się ukrywasz...choć do papy, daj buziaka :):):)

Coy2K [ Veteran ]
jestem jestem i czekam nadal na czesc trzecia :-) tematem moze byc zgubny wplyw alkoholu na dzisiejsza mlodziez, czyli piwo jest dobre a wodka daje kopa ;-)
Mysza [ ]
Ame, tak sobie właśnie czytam... i wiesz? Masz rację... ciekawe uczucie... ta świadomość, że twoje myśli zaklęte w troszkę zer i jedynek biegnących po kablu zamienią się gdzieś daleko na jego końcu na słowa... i przełożą się na odczucia... :)))
Paudyn... Ty bracie prorokuj dalej... tylko na bogów i inne byty równie doskonałe, co wyimaginowane - niech to będą wreszcie wizje pozytywne... a jeśli o mój przypadek chodzi to muszę Cię uspokoić... bo nie tyle wyprorokowałeś, co dałeś mi możliwość spojrzenia z innej perspektywy... chociaż pewnie całkiem nieświadomie... szczegóły jednakoż tak całkiem prywatnie i poza sceną mogę przedstawić... ;)))
bo czasem trzeba się zgubic, aby móc się odnaleźć... byle kiedyś tak do końca...
el f [ RONIN-SARMATA ]
heh, ja też...
veni, vidi i... sieć padła... ale myslę że będę.
Fett [ Avatar ]
e co to za wątek :)

Coy2K [ Veteran ]
Fett >>> bardzo fajny :P

el f [ RONIN-SARMATA ]
Fett
Poczytaj to sie dowiesz... albo i nie ;-)
Mazio [ Mr.Offtopic ]
nie wierze we wrozby.. mimo to jestem w podlym nastroju.. zazyczysz mi cos Ame? :(

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ame :::::>
Znacie... chyba aż za dobrze niestety...:o/
Mysza ::::>
Jak tylko do moich proroczych wizji nie będzie mi się dostarczać maetriałów, na złą wizję, będzie ona dobra :oP
Cieszę się, że mogłem pomóc i uchronić przed ewentualnym, większym rozczarowaniem...
Za kulisami chętnie porozmawiam.. ale to po examach... teraz niewiele czasu posiadam ;o)
el F :::::>
to leciało inaczej...
veni... vidi... vino...
:o)))

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn
A potem in vino veritas, co ? ;-)

Mysza [ ]
Paudyn --> Nie, nie, nie... to nie tak... tu nie ma mowy o rozczarowaniu... wręcz przeciwnie... ale szerzej, kiedy będziesz miał chwilę czasu... a materiał na wizje był jak najbardziej pozytywny... tylko całe tło kurczę już mniej... anyway... póki co wszystko wróciło znów do samotnego status quo... ale żyć przecież trzeba dalej... nieprawdaż proroku? :))))
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Hellcat ->
"Już szykuje gwoździe i jakies małe deski :) "
az sie boje zapytac po co one :)
"nauczę nauczę " :) dziękuję, trzymam za słowo
pierwsza 'rzecz' tez wazna:)
niedlugo.. ale fajnie:)))
Coy ->
jak damy taki temat to dopiero sie rozpiszą..
lepiej nie ryzykowac;))
Mysza ->
skąd nick? - przepraszam za takie powszechne pytanie. ciekawosc:)
co do pisania..
rzeczywiscie
czasem zastanawiam sie jak wielką moc mają te literki, ukladajace sie potem w slowa, zdania..
mysli przelewane na klawiature.
zwykle slowa.. a czasem tak wiele mogą.
dziwne..
"bo czasem trzeba się zgubic"
jestem zgubiona.. to boli
el f ->
no przeciez widzimy, ze jestes.. nie musisz sie juz chowac, wyyyychodzzz ;)
kazesz Fettowi czytac to wszystko?
sadysta;)
Fett ->
zakrecony tak, jak moje wlosy dzis - wersja limitowana :)
Mazio ->
ja rowniez nie wierze.
bawic sie mozna..
zazyczyc? szczescia.. i usmiechu.
uszy do gory Mazio..
dlaczego nastroj taki?
Paudyn ->
moze Ty na niewlasciwe osoby trafiasz, co?
no ja nie wiem..polskie 'ofiary' uznawane są za bardzo kuszące.
btw. awansowales na proroka?:))
Aneta
-> niebieskoMi ;)

el f [ RONIN-SARMATA ]
To siem znalazłem ;-)
I fajnie, niebieskoCi ! :-)D
Mysza [ ]
Ame --> Ciekawość ludzka rzecz... tak więc... siedzisz już wygodnie? Tak więc dawno, dawno temu za siedmioma górami... nie... nie tak... dawno temu, w pewnej szkole podstawowej nr 7 nauczano biedne, ducha bogu winne dzieci języka rosyjskiego... do pewnego chłopca nauczycielka z niezachwianym uporem zwracała się ciągle używając śmiesznego słowa "Misza"... po pewnym czasie to przedziwne słówko przylgnęło do niego jak druga skóra... prawie każdy nazywał go Miszą... i wtedy, nagle, ktoś w przypływie genialnego natchnienia (a może przejęzyczenia po prostu?:) zawołał do niego głośno: "Hej, Mysza...!" I tak już zostało... i trwa... kilkanaście lat... i kurczę... bardziej już Myszą teraz jestem niż kiedykolwiek Michałem byłem... ale dobrze mi z tym... :))))
A słowa mają Moc... choć zbyt wielu ludzi (nad)używa ich nie zastanawiając się nad tego konsekwencjami... takie już czasy... i czy to dziwne, ta moc w nich drzemiąca? To raczej fascynujące... pociągające... ale i niebezpieczne...
Ja też się zgubiłem... w poplątanym labiryncie ludzkich losów... a Ariadna stoi z nicią w dłoniach na jego końcu... i cóż z tego, że znalazłem drogę... skoro jedynego znanego przejścia pilnuje minotaur... więc błąkam się dalej... więc wiem, jak bardzo takie zgubienie się boli... bardzo dobrze to wiem... ale zwróć też proszę uwagę na dalszy ciąg tego co wtedy napisałem... "aby móc się odnaleźć"... bo z pewnością można... czego Ci z całego serca życzę... :)))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F :::::>
Takie "mądrości" można mnożyć... na ten przykład:
vino omnia vincit
carpe vino
gloria vino
vino virtuti resonat
vino non olet - to akurat jest dyskusyjne :o))))
Chyba nic nie pokęciłem :oPPPP
Mysza ::::>
Troszku się nie zrozumieliśmy... małe zakłócenia na łączach, no ale w przypadku tak burzliwego okresu, jakim jest sesja, to normalka ;o) Nie o to mi chodziło... no ale jak sam słusznie zauważyłeś, żyć dalej trzeba, czego od świąt jestem najlepszym przykładem :o) I tak ma być.. jakem prorok :o)))
Ame ::::>
Niewłaściwe..?? Hmmm, to bardzo delikatnie powiedziane :oP
Polskie ofiary faktycznie są bardzo kuszące... kuszą, kuszą, po czym dokonują egzekucji :o)) Szara polska rzeczywistość... ;o))
Na proroka awansowałem już daaawno temu... w Nazgulu rzecz jasna... choć nie tylko :o) Dopiero teraz jednak okazało się, że najskuteczniej wychodzą mi proroctwa od złej nowiny :oPP No cóż... w czymś mimo wszystko trzeba być najlepszym ;o))

Mysza [ ]
Paudyn --> Ale pamiętaj: non in solo vino vivit homo! :P :))))) Jeśli zaś chodzi o niezrozumienie... jako rzekłeś proroczo, gdy chwilę czasu po sesji znajdziesz, egipskie ciemności niedomówień mogę troszkę Ci rozjaśnić kagankiem prostych słów... :))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mysza ::::>
Ano, nie tylko. Są jeszcze piwko i wódeczka :o))))

Mysza [ ]
No proszę... prorok, a bluźni... a miodek półtoraczek to co? :P :)))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Połtoraczek.. dwójniaczek.. trójniaczek... byle by dobrze podany został :o)))

Mysza [ ]
Niejaki Kubuś P. alias Miś Z Sherwoo... znaczy Stumilowego Lasu jechał aż gwizdało prosto z dzbanka... liczy się zawartość, a nie opakowanie... :)))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
W sumie to nie wiem.... nigdy nie próbowałem opakowania :o))))

Mysza [ ]
Może czas spróbować i spróbować? :))))))

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn, Misza yyy znaczy się Mysza ;-)
Jest taki dowcip rysunkowy Mleczki (akurat złośliwie mi się zapodział) :
W wózku leżą bliźniaki i pociągają mleko z butelek. Nie daleko, na ławce siedzi kobieta i karmi dziecko piersią.
Jeden z bliźniaków mówi - niby to samo a ileż znaczy opakowanie !
Hadriel [ Screener's ]
a o co wogole chodzi w tym ewatku bo jakos sie doczytac nie moge ??

Mysza [ ]
El f --> I tu dochodzimy do sedna sprawy i jakże właśnie dziecinnego zwracania uwagi przede wszystkim na atrakcyjne opakowanie... :)))))
Hadriel --> Więc czytaj między wierszami... :P :))))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Hadriel ---> Postaram się wytłumaczyć w paru zdaniach. Chodzi przede wszystkim o Ame... Anete :) Jest Ona "motorem napędzającym ten wątek". Jej tajemnicza osoba, ale bardzo życzliwa i miła, przyciągneła tu Nas, piszących. W skrócie.
Hehe. To kiedy robimy wypad do Siedlec?

el f [ RONIN-SARMATA ]
Mysza
Akurat w tym wypadku jestem strasznie dziecinny ;-)

Mysza [ ]
El f --> Cóż... też lubię czasem poczuć się jak dziecko... ale jak powszechnie wiadomo takie wyjątki są potwierdzeniem reguły... :))))))

Hellcat [ Legend ]
Cainoor -> Ja już swój wypad mam zaplanowany :)

Ame_ [ Generaďż˝ ]
el f >>
nie gub się już :)
niebiesko-Ci dziękuje ;)
Mchale :)
fajny numerek szkoly podstawowej, to raz:)
dwa - historia nicka równie ciekawa..
moja jest prostrza:)
"To raczej fascynujące... pociągające... ale i niebezpieczne... "
lepiej tego bym nie ujęła.
ale slowami nie da sie wyrazic wszystkiego, prawda?
chociaz mogą pobudzic uczucia i odczucia.
jak bardzo? gdzie granica?
i dlaczego ten swiat jest taki niezrozumialy?:)
odnajdziesz sie i Ty. powalcz z minotaurem moze.. jesli uwazasz, ze warto.. ze chcesz, ze mozesz.
ja powalcze; z tarczą, albo na tarczy:)
tylko najpierw musze sie upewnic co do tej nici Ariadny..
" też lubię czasem poczuć się jak dziecko... ale jak powszechnie wiadomo takie wyjątki są potwierdzeniem reguły... "
i o to chodzi:)
raz dzieckiem, raz powaznym. samo zycie:) oby takim bylo ..
Paudyn >>
niewlasciwie to delikatnie powiedziane??
o matko, gdzie Ty szukasz? ;)
sluchaj - nie wmawiaj sobie tak.. tylko szukaj dalej. Ta Jedyna sprawi, ze zapomnisz o przeszlosci :)
yyy... Ty mi niczego nie przepowiadaj, dobrze?;)
Hadriel >>
czy w zyciu zawsze musi o cos chodzic?
jak dziecko.....hej, pasujesz tu! :)
'bo w kazdym z nas jest coś z dziecka'
Cainoor >>
'Aneta jest motorem'
oj Błażej, dawno niczym nie rzucałam;)
dzięki, że jesteś..
a Siedlce to bardzo ładne miasto!
zapraszam
Hellcat >>
nie do konca, ale niedlugo.. jutro, tfu, dzis;)
oki, konczymy drodzy Panstwo, bo ja juz w suwak trafic nie moge:))
niepoukładana
Aneta
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mysza, el F :::::>
I wlasnie to lubie... w kazdym z nas jest cos z dzieciaka... a ze akurat to... no coz, nie nasza wina :oPP
Ame :::::>
Ja nie szukam... ja jestem znajdowany... a zreszta szkoda gadac. Moze czas zamienic sie rolami.
el f [ RONIN-SARMATA ]
Ame
Zbyt poukładani są tacy nudni... :-)D
Paudyn
Szukaj a znajdziesz... lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć... może więc faktycznie nie dawaj się znajdować a sam zapoluj... ;-)D
Wina ? Myślę że to nasza zaleta raczej hi, hi, hi
LyNx [ Konsul ]
.prostsza.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
?
LyNx [ Konsul ]
Mchale :)
fajny numerek szkoly podstawowej, to raz:)
dwa - historia nicka równie ciekawa..
moja jest prostrza:)
---
tak tylko.
Hellcat [ Legend ]
LyNx -> Ty, jak sądze nigdy nigdzie nie popełniłeś literówki, prawda?
Cainoor [ Mów mi wuju ]
ah. ok.
LyNx [ Konsul ]
Hellcat, oczywiście, że popełniam błędy ortograficzne.
I jestem wdzięczny osobom, które je wyłapują i mnie poprawiają - dzięki temu zazwyczaj nie powtarzam tych samych błędów. Nie miałem zamiaru być wścibski.
Już mnie nie ma.
Ame_ [ Generaďż˝ ]
LyNx - i ja tez dziekuje :)
A.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F ::::>
Oczywiscie, ze zaleta... w pewnym momencie przydaje sie ta dziecieca wyobraznia ;oP
Poukladani faktycznie nudni... dlatego ciesza mnie niezmiernie epitety serwowane mi przez kolezanki, ktore mozesz poczytac w moim opisie na gg :o)))
No i jak widac prorok zlej nowiny przyciaga zle sily...;oPP

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn
He, he to teraz wiem skąd się biorą te opisy... :-)D

Mysza [ ]
Aneto --> Prostsza... ale jaka? :))))
Masz rację mówiąc, że słowami nie da się wyrazić wszystkiego... bo są przecież chwile, kiedy każde, nawet najlepiej dobrane słowa brzmią banalnie... ale od czegóż najstarszy z języków świata, najbardziej pierwotny, naturalny i prawdziwy? Dialekt gestów, język dotyku, konwersacja ciał... kiedy jedno spojrzenie, jeden gest, jedno dotknięcie potrafią powiedzieć więcej niz tysiące słów przekutych w poematy...
A świat jest niezrozumiały... to jedna z jego najważniejszych cech... niezrozumiały... zadziwiający... zaskakujący... ale czyż właśnie nie na tym polega jego smak? Choć czasem tak gorzki...
Odnaleźć się... to jest właśnie to czego pragnie najbardziej chyba każdy... Ikar wzleciał i upadł... ale zawsze się podnosi... i trwa w swym szaleńczym locie ku słońcu... taka już tych Ikarów natura... :))))
A dzieckiem jestem... czasem myślę, że zbyt często... ale nie... wolę trwać w dziecięcym zauroczeniu naiwną wiarą, niż na zimno mierzyć, ważyć i dzielić swoje życie... i innych...
Paudyn --> Jest, jest... i nie tylko to... :))))

Ame_ [ Generaďż˝ ]
Paudyn - no ja juz teraz, tak jak Elfik, tez wiem skad opisy ;)
Mysza - odpisze..
i pierwsza mala zacheta z mojej strony..
poswietujmy..
www.aneta.art.pl << oneYear! :)
Ame_ [ Generaďż˝ ]
acha.. i zapomniwszy..
milych Valentinek :)
niech sie szczesci, tak dzisiaj, jak i potem..
usmiechajcie sie, nie tylko do drugich polowek, ale ogolnie..
a tym, ktorzy nie znalezli - zapasu strzal Amora..
i strzelac ile sie tylko da. w odopowiednie serducha :)
mnie dzisiaj czeka wieczor przy plywajacych swieczkach w ksztalcie serc:)
pozdrawiam raz jeszcze
Aneta

Coy2K [ Veteran ]
:-))

el f [ RONIN-SARMATA ]
:-)D

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
czip ,tatoo,next or part two co? Dało by się zrobić? :)
Ame.....pływające świeczki .....Ach.....:)))))))))
Pozdrawiam
(A czy wy wiecie że można udawać.Niestety wrażliwe serca to odkryją)
Ame Boże drogi to off topic,of curse.....a Ty Trwaj..........

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]
hehe ... w sobote pokzałaś a dopiero teraz tu wchodze .. hehe własny wątek ... brawo
i jak tu Cie nie lubic "mnie dzisiaj czeka wieczor przy plywajacych swieczkach w ksztalcie serc:) " jakich świecach ?
oj Aneto/Ame_/AmeShe/Kiniu pozdrawiam ...

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]
ostatnio nie pasowała Ci mina, przykro mi, jest taka jaki jets mój humor - i nic tym razme nie poradze ...
mam nadzieje, że nie podrażniłem nikogu wpisując się tu, ... nie będe miał juz okazji
pozdrawiam autorke i całą reszte ...
Ame_ [ Generaďż˝ ]
pomyslalam, ze cos tu napisze..
chrzanic ilosc postow - nie bede zakladala nowego watku.
. na razie bez okreslonego tematu.
swieczki byly. czerwone, plywajace, płonęły.
byly tez lzy.
ale to pozno wieczorem
wczesniej spedzilam mily dzien [i tu dziekuje P.]
nie nazywaj tego 'pasowaniem'.
po prostu wole, jak jestes wesoly - i dobrze o tym wiesz.
ostatnio natomiast ja czesto nie wiem o co chodzi, ale pominmy. a moze nie pomijajmy..
chyba serio nastepnym razem bedzie serio. a nie ciagle smiech tylko;)
dlaczego nie bedziesz mial okazji?
a swiece pokaze. usmiechnij sie juz..
Coyu, Elfik - tez sie usmiecham :)
niedawno wrocilam i jakos latwo mi to przychodzi [wiwat teatr, taniec itp. :)]
Mr.Bungle
postaram sie trwac.
na tej ziemi jest tak trudno i tak pieknie.
poookreeecone! ja sie tak nie bawie:)
part two bedzie [w zasadzie to juz part IV bedzie:)], ale o innej tematyce.
moze wreszcie od niej nie odbiegniemy [i w co ja wierze? :)] ojjj tam:)
a wrazliwe serca - uwazasz ze takie sa nie wszystkie?
a moze w kazdym z nas jest cos z wrazliwosci?
..tylko pokryte kurzem codziennosci.
..bo w kazdym z nas jest szalenstwo i wrazliwosc?
sama juz nie wiem
Aneta.Indianka?:)
Ame_ [ Generaďż˝ ]
i zapomnialam o czyms -
specjalne pozdrowienia dla Daniela vel. Hellcat ! :)
lalala, no to wracam na gg;)
ok, juz sobie ide, no juz ide, nie krzyczcie zbyt glosno ;)
A.

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]
heh, usmiechnij się i uśmiechnij się, co mi to da ...
okazji nie bede miał, bo nie bede pisał, nie pytaj czemu, dopiero zaczołem a już mi się odechciało ... (może dlatego że nie odpisujesz ... ? ), a moze dlatego, że tak chce, moja sprawa ... nie myśl o tym, rób swoje, zamiast mnie namawiać sama się uśmiechnij, to nic nie kosztuje, a jak jesteś i tak szczesliwa wiec przyjdzie Ci to szybciej, i bedzie to radośc całej Ty ...
w kazym z nas jest szaleństwo i wrażliwośc, tylko, że niektórzy to ukrywają, wstydzą się tego albo zapominaja, że mają coś takiego, ale to ich sprawa ...
Indianka ? czemu, czyżbyś była rdzennym mieszkańcem Ameryki , przybyłym w wielu falach migracyjnych z pn.-wsch. Azji pomostem lądowym istniejącym w miejscu dzisiejszej Cieśn. Beringa; najczęściej przyjmuje się, iż nastąpiło to 27 - 15 tys. lat temu.
Skoro tak to napewno posiadasz ich charakterystyczne cechy fizyczne, a mianowcie faliste włosy, zarost, szeroki nos (i rzeczywiście da sie u Ciebie to wyróżnić ... )
Mimo to nie przypuszczam byś była Indianką, podejrzewam, że to tylko Ty napisałaś to chcąc w nietypowy sposób ukazać innym, że masz włosy uczesane/ściągniete/przeplecione na dwie części, każda ponad uchem upleciona w tzw. warkocz i zawiązana kolorową gumka na końcu. W ten sposób swoim wyglądem przypominasz zapewne Pokahontas - tką bohaterke z filmu animowanego, w 2 częściach ...
pozostaje biernym czytelnikiem ...
Nie wiem czy to [... P.] było o mnie ale jak tak to Paweł ...

Hellcat [ Legend ]
Anetko -> Ktoś tu chyba jest kochany :)
Dzięki :*
PS. Zakończenia wczorajszej rozmowy nie daruje...bedziesz musiała to wytłumaczyć w całości :)
A szczególnie pytania z 0:24 i 0:27 :):)
Ame_ [ Generaďż˝ ]
cicha woda >>
co Ci da usmiechanie? bardzo, bardzo duzo
odpisuje..
"wczesniej spedzilam mily dzien [i tu dziekuje P.]
nie nazywaj tego 'pasowaniem'.
po prostu wole, jak jestes wesoly - i dobrze o tym wiesz.
ostatnio natomiast ja czesto nie wiem o co chodzi, ale pominmy. a moze nie pomijajmy..
chyba serio nastepnym razem bedzie serio. a nie ciagle smiech tylko;)
dlaczego nie bedziesz mial okazji?
a swiece pokaze. usmiechnij sie juz..
"
to bylo do Ciebie. "P." rowniez
co do mnie - faktycznie -bywam- szczesliwa
"Skoro tak to napewno posiadasz ich charakterystyczne cechy fizyczne, a mianowcie faliste włosy, zarost, szeroki nos " czy Pokahontas miala to wszytsko?
zreszta - juz Ty dobrze wiesz dlaczego Indianka ;)
nie pozostawaj biernym czytelnikiem..
Hellcat -
dokonczymy :)
dzisiaj zycz mi natomiast dobrej zabawy, a jutro milej nauki ;)
jasne, ze dkonczymy.
dzieki, ze jestes..
i w ogole! :)
zaraz zobacze co to za pytania, bo az sie zaciekawilam.. :)
Aneta

Raynor [ Big Man ]
jakie pytania ??
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Raynor :)))))))
no tak, ostatnie zdanie...
ekhym, no nie moge, kurcze, nie rozsmieszaj mnie!
nie masz litosci dla mojego brzucha ;)
Pytania te, o ktorych pisal Hellcat :)
Aneta

Coy2K [ Veteran ]
pierwszy :-)

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]
hehe nareszcie zrobiło mi się miło, na twarz powrócił uśmiech, dziekuje - posłuchałem ...
Dlaczego czepiasz się Pokahontas, co Ci ona zawiniła, to, że była Indianką niczego nie zmienia, pozatym to była taka przenośnia, metafora (jak nie wiesz co to takiego to prosze bardzo : wyrażenie, w którym słowa obce sobie znaczeniowo, pozostając w związkach składniowej zależności, uzyskują nowe znaczenie, zw. metaforycznym; w starożytności uznawana za jeden z najważniejszych tropów poet., upiększający wypowiedź i zwiększający jej oddziaływanie na odbiorcę, w czasach nowoż. (G. Vico, J.J. Rousseau, romantycy) za właściwy żywemu językowi sposób modyfikowania i bogacenia znaczeń; przenośnie występują powszechnie w mowie potocznej, zwykle w postaci utartych, zbanalizowanych zwrotów, których metaforyczna pierwotnie funkcja uległa prawie całkowitemu zatarciu (wstęga rzeki, głucha cisza, kielich goryczy); przenośnia poetycka różni się od potocznej wyrazistą antykonwencjonalnością, jej istotna wartość polega na odkrywczym, zaskakującym ujawnianiu utajonych w języku zależności znaczeniowych i przedmiotowych ("Rozgiąłem łuk przestrzeni w sklepieniu stuleci...", J. Przyboś). Skłonność do odległych kojarzeń metaforycznych jest jedną z charakterystycznych cech nowatorskich kierunków poezji XX-wiecznej zarówno tych, które widzą w przenośni świadomą konstrukcję intelektualną (Awangarda Krakowska), jak tych, dla których staje się ona środkiem przekazu nie kontrolowanych, podświadomych stanów psychicznych (surrealizm)), a może to było porównanie, albo coś jeszcze innego ... heh trudno mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi bo ja wiem doskonale :)
A co do Pokahontas (nie pamietam jej nazwiska.. ) to wiedz, że nie ma takich samych ludzi ( i innych żyjątek), nawet bliźniacy jednojajowi nie sa do siebie podobni :P, a dwa ziemniaki różnia sie miedzy sobą bardziej niz Twoja prawa reka od głowy :P, a szczerze to wcale nie jestes podobna do Pokahontas, miedzy wami jest taka różnica jak miedzy szczypiorem a morsem :)
Nie pozostaje biernym czytelnikiem, nie mam juz takowego zamiaru, chcę się tu wpisac na stałe (lepiej późno niź wcale .. ), jakieś sprzeciwy .. ? nie widze, to bardzo dobrze !
miłej zabawy życze i do 18:24,
czuj, czuj, czuwaaaj ...

Raynor [ Big Man ]
Ame ==> ok, już nie będę :D a hellcata rano zgwałce pytaniami :D

Hellcat [ Legend ]
Anetko -> Dziękuje :* [kurde, jakbym ja tylko dziękować potrafił no :)]
Na szczęście są jeszcze tacy którzy wiedzą że nie tylko to potrafię :)
PS. Dla Ciebie będe zawsze, wiesz o tym :):):)
Raynor -> Gwałcić mnie może tylko jedna osoba :)
A co do pytań, nie zdradze ich, nie ma mowy :)

Raynor [ Big Man ]
Hellcat ===> tiaa... :D
branoc Ya'll pora wytrzeźwieć :D

Raynor [ Big Man ]
Poddaje się, Hell wygrał ;]

Lucky Luck [ Moderator ]
Bardzo przepraszam, że przeszkadzam. Czy jest możliwość, aby powstała kolejna część - już w kategorii "Karczmy"?
Hellcat [ Legend ]
Lucky Luck -> Oczywiście że tak, powiadomię Ame o tym.
Vistorante [ teh_pwnerer ]
300 post!

Ame_ [ Generaďż˝ ]
watek uwazam za... skonczony.
:)
wroce tu jeszcze kiedys ;)
znaczy bede caly czas .. ale bez watku.
dzieki za 300 :)
Aneta

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]
to znaczy, że juz nie ma tego wątku .. ? za bardzo nie rozumiem .. ?
Hellcat [ Legend ]
Znaczy że nie wpisujemy się w nim więcej.
END

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]
heh, a ja chce sobie popisac tu z Aneta, Aneto zrob jakis nowy temat ... prosze .. :!!