GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Homeworld 2 - temat ogólny

20.12.2003
18:29
smile
[1]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Homeworld 2 - temat ogólny

Właśnie na rynek wchodzi nowa gra pod tytułem Homeworld 2. Jest to znany tytół wielbicielom strategii i nie tylko wielbicielom. Gra jest świetna (właśnie skończyłem demo). Jakie są wasze opinie na temat tej gry ???

20.12.2003
18:32
smile
[2]

merkav [ Aguś ]

No fajna tylko po 1 juz dawno sie ukazala, po 2 jest za krotka :/ i po 3 jest za latwa :/ Ale ogolnie b.dobra gra, czekam na dodatek

20.12.2003
18:37
[3]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Moze byc ale jako dodatek do jedynki a nie osobna czesc.

20.12.2003
20:15
[4]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Ale dodatek do jedynki był.
Mnie gra się bardzo podoba. Jest jedną z moich ulubionych.

20.12.2003
20:57
[5]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Golem6 ---->> Co ty pieprzysz jaki dodatek do Homeworlda 1 ??... gdzies ty sie uchowal.

merkav ---->> nie wszyscy zyja piratami...

20.12.2003
21:20
smile
[6]

Misiak [ Pluszak ]

Witam

A ja mam inny problem, otoz gdy odpalam H2, to mignie popyka i powrot do windy, nie wiecie jak na to poradzic, podobno jest to znany problem windowsow 2k i XP

Ja mam rive tnt 2 m64, 192 mb ramu, D 800 i wlasnie win 2k.
Ktos by mi poradzil cos na ten fart ?
Pozdrawiam

20.12.2003
21:26
[7]

Annihilator [ ]

SSurfer:

20.12.2003
21:32
[8]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Anni -->> nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi?. Jest Homewolrd 1 jest H: Cataclism (ktory jest osobna czescia, historia i nie potrzebuje H1 do dzilania czyli zadnym wypadku nie jest dodatkiem i nikt nigdy go takim nie postrzegal) i jest H2... oczywiscie jako dodatek, jest hmm jedna misja Raiders Retreat .. to wszytko.

20.12.2003
21:55
smile
[9]

Greedoo [ Konsul ]

H2 jest po prostu boski, przeszedłem całą i mogą powiedzieć, że jest cool. Fakt nie można ustalić poziomu trudności ale nie jest znowu za łatwa chociaż też nie jest za trudna, pamiętam jak w H1 tłukłem się na Hard to była naprawdę trudna walka. Czy jest za krótka hmmm H1 miał chyba z tego co pamiętam 16 misji.
Misiak-----> wiesz masz słaby sprzęt i nie będziesz mógł się cieszyć całym pięknem H2:( u mnie na dobrym sprzęcie czasami zarywało;)

Czekamy na H3:))))

20.12.2003
22:04
smile
[10]

merkav [ Aguś ]

Soul Surfer - no tak ja jestem starsznym piratem, ale ze mnie lobuz chyba musze isc sie spowiadac a potem od razu na komende doniesc na siebie.... Ty oczywiscie masz legalna wersje pewnie nawet w polskiej wersji jezykowej :P

A dodatek to musi byc zalezny od podstawoej gry zeby mozna go nazwac dodatkiem ?

Dodatek do H1, Raider Retreat jak jedna misjia - cholera ja zawsze myslalem ze jest ich tam kilka... no ale pewnie mialem pirata jakiegos...

pozdrawiam - ochydny pirat (z karaibow :D ) Merkav

20.12.2003
22:17
smile
[11]

...Soul Surfer... [ Legend ]

merkav ---->> huh to juz Twoj problem nie moj... ja H2 w ogole nie mam. A co do legalnych wersji to nie mam juz gdzie stawiac pudelek... heh.... izi czlowieku dzieki temu ze wywalilem pudelka jak robilem porzadki to odrazu wzrosl poziom energetyczny kraju kiedy je palili tyle tego bylo.....
No patrz wszedzie napisane bylo ze RR do H1 to jedna misja... kurcze jaki ja glupi jestem... a w ogole to nie gralem ani w H1 ani w H:C....

Pozdrawiam.... przystojny pogromca piratow z Wysp Kanaryjskich...

21.12.2003
16:14
[12]

Misiak [ Pluszak ]

Greedoo --> guzik prawda :)
Znam osoby, ktore maja duuuzo lepszy sprzet np proc 2.5 GHz, 512 MB RAM, Radka 9700, a u nich tez nie dziala. Ten problem wynika z win2k i win xp. Ja sie tylko pytam jak go rozwiazac, wie ktos ? :)

Pozdrowienia

PS detale sa mniej wazne, wazna jest gra :)

23.12.2003
16:47
[13]

Misiak [ Pluszak ]

up...?

23.12.2003
17:38
[14]

Greedoo [ Konsul ]

Misiak---->uważnie przeczytaj co napisałem! Przecież nie napisałem, że H2 Ci nie chodzi dlatego, że masz słabszy sprżet, tylko: "wiesz masz słaby sprzęt i nie będziesz mógł się cieszyć całym pięknem H2:( u mnie na dobrym sprzęcie czasami zarywało;) " No i oto mi chodziło, że na rive tnt 2 m64 będzie Ci rwało. Swoją drogą to ja mam Win XP i H2 chodzi bez problemu! Jest alternatywne wyjście---->zmienić system, tylko na jak.i W98 odpada to jest gówbiany system i przestarzały ale można spróbować.

23.12.2003
19:30
[15]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Misiak ---> Chyba coś przesadziłeś. Ja mam A.4 Ghz, Radeona 9000 128mb, 256 RAM i chodzi dobrze, a mam Windowsa XP. Ale to podobno zależy od Windowsa, bo niektórym chodzi, a niektóry nie.

03.01.2004
19:07
[16]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Mam pytanie do adminów.
Czy w recenzjach jest planowana recenzja Homeworld'a 2, bo gra na polskim rynku, po polsku jest od 30.12.2003, a recenzji nie ma ???

05.01.2004
13:32
smile
[17]

DZICZ [ Junior ]

ja nie lubie tej gry

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.