Yaca Killer [ **** ]
FRONTLINE [241]
Jest to wątek dla pasjonatów czerpiących największą satysfakcję z gier umiejscowionych w realiach II Wojny Światowej (choć nie tylko).
Gatunek owych gier ulega przeobrażeniom w zależności od naszych upodobań ;-)
Obecnie na tapecie mamy:
- CALL OF DUTY
Bawimy się czasem także w:
- IL2 Sturmovik (specjalista - Martins, Otto)
- IL-2 Forgotten Battles (specjalista - Martins, Otto)
- Silent Hunter II [w to się już nie bawimy, chyba że mocno popijemy (Ubi niedawno popił :)))]
- Close Combat (i wszelki stuff związany z tą serią :)
- Medal of Honor: Allied Assault
- Medal of Honor: Allied Assault "Spearhead"
- Medal of Honor: Allied Assault "Breakthrough"
- UFO: Aftermath (specjalista - matchaus :)
Śmiało można więc szukać u nas towarzyszy do wieczornej bitewki w którąś z w/w gier.
Wątek powstał z inicjatywy grupy osób, które uczestniczą w naszych rozmowach :-)
Nasza strona w internecie:
https://www.frontline.prv.pl (Sturmgrenadierzy)
https://www.luftflotte.prv.pl (Lotnicy)
Nasza ferajna w Clan Base:
https://www.clanbase.com/claninfo.php?cid=214147
ZAPRASZAMY!
Oto link do poprzedniej części:
Krwawy [ Generaďż˝ ]
Ubi--->okazuje sie ze moj organizm nie poddaje sie tak szybko, mam dobry sposob na takie przeciazenia hłe, hłe!! :P
Panowie dzieki za pomoc, zaczynam walczyc przy pomocy trojana wiec "szable w dłoń"
U-boot [ Karl Dönitz ]
Krwawy --> moze zdradzisz ten swój sposób ?? Nie mogę powiedzieć abym był dziś sprawany w 100% ;-((
Czy zainstalowałeś już CoD u siebie ?? Spiesz się nadchodzi czerwony wróg i każdy karabin jest na wagę złota.
Krwawy [ Generaďż˝ ]
Ubi--->sposob jest bardzo prosty................wystarczy okolo 3x wywolac sztucznie skurcze miesni( w tym wypadku nog) i wytrzymac do samoistnego rozluznienia miesni. Sposob skuteczny na sto procet.
Co do CoD jeszcze nie poniewaz walcze z systemem. Poza tym wczesniej musze wywalic Moha ;(((
Szabla z dłoni zostala wytracona trojan poinformowal ze pliki systemowe nie zostaly zmienione , a problem pozostal . Czyli rozumiem ze jest OK jednoczesnie wszystko jest do d... (wyniki mam dobre ale czuje sie lepiej)
U-boot [ Karl Dönitz ]
Dzisiaj w godzinach wieczornych odbyło sie spotkanie 2/3 zespołu FrL rodem z Gdyni
Podczas obrad nie doszło do rękoczynów !! - co mam nadzieję, druga strona potwierdzi
Zatem tyle, reszta wieczorem na TS :D
Mackay [ Red Devil ]
Tjaa potwierdzam
tym samym pragne zdementowac wszelkie podejrzenia o niezdrowa sytuacje FrL'u w Gdyni, stolicy Frontline'u
a niektorym frontmanom zaleca sie ograniczenie seriali masci wenezuelskiej ;P
U-boot [ Karl Dönitz ]
Obraz dzisiejszych zmagań wygląda następująco:
Akt 1
U-boot [ Karl Dönitz ]
Akt 2
Obraz nędzy i rozpaczy,
nie znam mapek,
snajperow jest od groma i ciut ciut,
i nie wiadomo w ktorą stronę biec ;-(
U-boot [ Karl Dönitz ]
A na dodatek całej nawale bolszewickiej znowu czoła musiało stawiać dwóch SS-manów,
co prawda Traumatycznych ale zawsze czystych rasowo :-))
Dobranoc
Lipton [ 101st Airborne ]
U-boot--> Jakich znowu SS-manów:((( A ja tak dzielnie walczyłem po stronie Aliantów a i tak mnie do jednego worka z SS-manami wrzuciłeś:P
matchaus [ Legend ]
Stolicą Frontline jest Gdynia?!
Dobre sobie!
Toć nawet małe dziecko wie, że stolicą FrL'u jest słynny kurort i uzdrowisko jednostek SS - Bad Niesiolovitz![B/]
Dowódca popełnia taką gafę? To chyba z przemęczenia... ;))))
P.S. A do "niesiolovitzkiej wiosny" jest jeszcze tak daleko... :((((
P.S. 2 Siedzę od 19.00 i dłubię mapkę. Żmudne zajęcie. Serce się rwie na front a tu trzeba za pisarza robić...
Załączam małą próbkę mojej roboty. To fioletowe w tle to zeskanowana mapa klasyczna - foliowa. Jej zeskanowana postać to tzw. raster.
A cały "pic" polega na tym, by to wszystko przybrało cyfrową postać :) (w wielkim skrócie)
Mackay [ Red Devil ]
stolica: Gottenhafen
glowna kwatera: B(erchtesg)aden Niesiolovitz
Czego Was matchaus uczyli w przedszkolu?! Alfabetu!?? ;))
Co by sobie o nas pomyslala ta nadeta swinia Winston, albo ten paralityk Teodor jakby przez stolice FrL'u przebiegala zwirowa drozka, a dookola robily krowy? :>
Na zdjeciu Adolf Hitler platz w pelnej okazalosci ----->> /oczywiscie w Gdyni/
U-boot [ Karl Dönitz ]
Witam
Panowie, wstawać szybko - pogoda za oknami wiosenna, ciepło, cicho, sucho w sam raz na święta Bożego Narodzenia.
Lip --> wczoraj robiliśmy za V kolumnę, przecież alianci z nami w składzie nie wygrali ani razu :-DD
ponadto aby wygrać należy poznać przeciwnika, jego słabe punkty :-)))
Pozdrowionka
Slawekk [ Senator ]
Witam
Ja tez wczoraj grałem i byłem sam. Siedziałem na SLW i na ONE - polskie serwery z najlepszym (jak u mnie oingiem). Tyle że ciężko tam o miejsce :/
Mackay--> podobno widziano cie w poblizxu mojego miejsca pracy :((((((( Sooory dotarłem dopiero na 10, Ania strasznie się gramoliła, a potem korki max i wyszedł mały poślizg czasowy. Szkoda że nie poczekałeś :/
Na zgode mały browarek, wehehehe
Slawekk [ Senator ]
Dla tych którzy czekają na CoDa.
Byłem wczoraj w Empytku w gdańsku i pytałem o dostawe. podobno CoDy w wersji angielskiej sa w drodze :))) i mają dojechać lada dzień. Ciekawą jest informacja, że nie ma nadal wersji polskiej (yuuuupi)
Jeśli tylko CoDzik pojawi sie w sprzedaży to dam znak i njak ktoś bedzie chciał (Rav) to prosze o info.
Lipton [ 101st Airborne ]
Zainstalowałem tego Avasta, którego polecał Chrees (a któremu polecil go Koxbox) i jest naprawdę niezły. Jeżeli kogoś denerwuje Norton, z ogromnymi ilościami pamięci które pożera to zainstalujcie Avasta.
U-boot-->:D
Slawekk [ Senator ]
Lip--> a jest gdzieś w necie miejsce skąd moge pobrac tego antyvira ??
Kox zajęty uczy się , Chrees nie mógł wczoraj tego wysłać, w tobie nadzieja.Jeśli możesz to mi go wyślij (gg, majl), albo daj namiar gdzie to leży. Niestety w pracy nie mam emuła:/
Lipton [ 101st Airborne ]
Slawek--> Najprościej będzie ode mnie ściągnąć:)
Mackay [ Red Devil ]
Slaw --->> byla chyba 9:40, chcialem zadzwonic, ale komorka zostala w domu :// a ojciec na czesci czekal, co sie odwlecze to nie spierdoli, takze spoko :>
Yaca Killer [ **** ]
Wpadam
Witam się <uściski>
I spadam.
P.S. Ominął mnie konkursik na pean sławiący Intela ... psia kość można było zarobić GOLMaxa ..ehhh ..nic to.
Long Live Intel
Slawekk [ Senator ]
Ojjj nie pomyslałem. Mogłem na konkurs sławiący Intela wysłać tylko jedno słowo: "YACA" i miałbym te 60 goli jak nic. wehehehe :)))) <uścisk> <misiak>
U-boot [ Karl Dönitz ]
Stało się !!
Plac Czerwony zdobyty, czterech oficerów Wermachtu zabitych, teraz muszę się spotkać z jakimś Kpt. Zajcevem na stacji :-))
- znaczy jest nadzieja na przyszłość !!
dalszy ciąg nastąpi wieczorem :-)
Sław, Sławomir, Sławek --> czy pamiętasz o mojej wizycie tuż po niedzieli ? :-))
Pozdrowinia
Krwawy [ Generaďż˝ ]
Ubi--->ŁŁŁŁŁŁOOOOŁŁŁŁŁŁŁ, ze tak rykne , udalo mi sie odpalic CoD na moim kulejacym kompie 0,5h tylko to trwalo ale ..... jestem pod wrazeniem!!!
Lim [ Senator ]
Hej panowie!
Chcę się z wami podzielić szczęśliwą nowiną !!!
(nieee, niee- nie zostałem ponownie ojcem, hiehe )
Otóż skończył się dla okres w którym przechodząc koło sklepu komputerowego przyklejałem nos od szyby drapiąc się nerwowo po kieszeni - pozwolicie że zacytuję (siebie:) z forum KGW
...wczoraj jak tradycja ostatniego miesiąca każe, szukałem desperacko tego 1.4 GB na dysku by móc zainstalować COD'a , cieszę się że po wypier*** wszystkiego poza windą udoło mi się pobiegać i postrzelać z wami - choć przyznam że miałem serdecznie dosyć tego dłubania w DODAJ/USUŃ PROGRAMY- dzisiaj więc w serwisie doprowadziłem wszystkich do płaczu opisując jakie to prowadzę rozmowy z pewnym kolegą na TS , coś w zgryźliwym nieco stylu:
cooo, jakoś dziwne, nie miałeś miejsca a teraz masz ?! znowu nie masz dysku?? ostatnio też mówiłeś że nie masz a to dawno było (oooj - jakie to odkrywcze)
dodałem kilka cytatów:
przyślę ci dyskietkę ... mam stary dysk - tanio sprzedam, itd
- wszystkie te rozmowy przedstawiłem nieco tylko ubarwione tak by wzbudzić atmosferę godną antycznej tragedii - nooo i proszę ; podziałało chyba bo właśnie mam w dłoni nowiutki śmierdzący smarem (smarem?!) dysk prosto z fabryki z daleeeekiego zamorskiego kraju...
cieszę się bardzo z tego że mogę wreszcie zainstalować kilka przydatnych programików i oczywiście CC,JK,JA, Emperora,MoH oraz KOTOR i COD oczywiście :)
co prawda nieco mnie niepokoi fakt że model dysku który otrzymałem jest nieznany nawet na stronie producenta - aleee to tylko drobiazg - byle tylko kręcił się bezawaryjne.
Ubi ---> nie znasz dobrze map ? To jest nas dwóch :)
Mac ---> to ty żyjesz??? Świetna wiadomość - a już chciałem zaproponować jakąś ,,spontaniczną'' zbiórkę grosza na wieniec... a w tej sytuacji zaoszczędzone pieniążki można przeznaczyć na jakiś słuszny cel :P
U-boot [ Karl Dönitz ]
Pobudka, za cztery minuty zbiórka !! W dwuszeregu !!
Kapitan nie nazywał się Zajcev tylko Zubow i w dodatku rozszyfrował moją podójną grę - musiałem go zabić !!
Nie pierwszy i nie ostatni raz tego wieczoru - zapewne wejdzie mi to w krew :-D
Lim --> gdzież to dają takie dyski ?? Gdzie wystarczy popłakać aby uzyskać bilet do nowych zasobów :-)))
Lim [ Senator ]
hyhyhy Ubi ;)
- tylko że całą sztuka polega nie na tym by się rozpłakać tylko na tym by doprowadzić do płaczu i skrajnej rozpaczy serwisanta który jest mądry...ale ,,inaczej''
np. kiedy mówię że w gwarancji jest napisane max 21 dni - on dodaje że w jego druku jest 21 dni - aleee roboczych (lol) to aż ręce opadają... a raczej świerzbią :D
Zresztą Ubi - może i płacz to jakiś sposób - ubrać się w mocno podarty sweterek, posypać włosy piaskiem, twarz ubrudzić błotem - przed wyjściem pokroić kilogram cebuli ...i można prosić sprzedawcę o jakąś zniżkę na to i owo :)))
i co się tam działo w trakcie 3miejskiego spotkania - osuszyliście jakąś buteleczkę (albo skrzyneczkę) browarka ?
U-boot [ Karl Dönitz ]
A oto historia bitwe dnia dzisiejszego
godzina 1
U-boot [ Karl Dönitz ]
godzina 2
U-boot [ Karl Dönitz ]
godzina 3
U-boot [ Karl Dönitz ]
godzina 4
U-boot [ Karl Dönitz ]
godzina 5
U-boot [ Karl Dönitz ]
godzina 6
Niestety nie obyło się bez problemów
- Mati pojawił się na początku a potem zaginął w akcji ;-((
- TS nie działał stabilnie ;-((
- wróg stosował niedozwolone chywty ;-((
- a nas znówu było zbyt mało ;-((
Dobranoc.
matchaus [ Legend ]
Właśnie skończyliśmy przemiłą batalię :)
Cymbalistów było wielu, ale żaden... no właśnie! ;DDD
matchaus [ Legend ]
Screeny załączam OCZYWIŚCIE subiektywne :))))
(zmiana na pozycji Jankiela :))))
matchaus [ Legend ]
Tutaj widzimy jak niewłaściwywybór strony przekłada się na skuteczność...
:D
matchaus [ Legend ]
A tu znów "Kagiefrul" Chrees zastapił mnie przywdziewając żółty trykot lidera :)))
Pędzę na załużony odpoczynek - pa!
Krwawy [ Generaďż˝ ]
Ubi---> Ajajaj bylem tak blisko ;( But wyglancowany , giwera przeczyszczona morale wysokie ale serwer powiedzial spadaj. Złapalem was na dunczyku ale nie chcial mnie zalogowac . Otrzymywalem info ze serwer jest przeznaczony na niskiego pina , moj raptem wynosil 125.
Chrees_from_PL [ Kosmos ]
Krwawy--------> wczorajsze walki toczyły się nie tylko na obczyźnie, lecz i na naszej polskiej ziemi!
Krew lała się strumieniami! Bohaterskie oddziały SS dzielnie stawiały opór sowieckiej i brytyjsko-amerykańskiej dziczy!
Nastęnym razem proszę wstąpić na TSa oraz na wzmiankowane polskie serweruchy.
U-boot [ Karl Dönitz ]
Krwawy --> przypatrz się screenom, które zamieściłem wcześniej - ping u mnie wcale nie był mały !! a jednak grałem :-))
Czy przypadkiem emule cały czas ściąga filmy ?? może stąd ten problem ??
W singlu obecnie bronię dom Pawłowa:
- skąd tam tylu Niemców,
- tyle czołgów ??
- Bronię się przez całym Wermahtem !!
Pozdrowionka
Krwawy [ Generaďż˝ ]
Slysalem ze "nie aryjskosc" mojej wersji gry jest czy tez moze byc powodem klopotow z laczem?? W kazdym razie sledze uwaznie przebieg dzialan i jezeli uda mi sie polaczyc, z wielka ochota zanurze sie w wir walk .
Chrees_from_PL [ Kosmos ]
Twoja wersja gry jest równie aryjska jak przeważającej części FrL!
Kłopoty z połączeniem wynikają z działań sabotażystów niearyjskiej części populacji Europy i innych kontynentów!
matchaus [ Legend ]
Krwawy ---> Dodajmy, że teń "duńczk" jest... niemiecki :)))
Ja również miałem taki komunikat jak Ty!
Co zrobiłem?
Odpaliłem stronkę naszego forum (otwiera się dość długo i absorbuje nieźle łącze) i myk - na server!
Server oczywiście mnie wpuścił i przez pierwszą minute miałem ping 999 - do momentu otwarcia strony forum (w tle) :))))
A później już nie było problemu i grałem z pigiem dwu-cyfrowym.
Trza kombinować herr Bluden ;)))
U-boot [ Karl Dönitz ]
Witam ponownie !!
Mati --> prawdopodobnie znalazłem rozwiązanie historii związanej z zaginięciem pierwszej paczki wysłanej przez Ciebie do mnie.
Zacznijmy po kolei.
Moj kolega z Warszawy (nie jest to Otto), wysłał mi na początku tego tygodnia paczuszkę z książką, abym mu załatwił autograf z adnotacją autora (jako, że ten pan pracuje z mną nie powinno być problemu, troszkę się znamy).
Ja czekałem na przesyłkę, on codziennie pytał czy już ją mam. Niestety zaginęła w akcji ;-(( tak myślałem aż do dnia dzisiejszego.
Własnie przed chwilą, ktoś puka do drzwi - otwieram a tam stoi jakaś obca kobieta i pyta
"czy mieszka tu T.M." odpowiadam, że
"tak", na to ona
"listonosz jakiś czas temu przynióśł tą paczkę do mojego syna, syn ją pokwitował ale okazało się, że to nie do niego i oddaje to panu"
pytała jeszcze czy przypadkiem ja nie odebrałem przesyłki dla jej syna ale nic takiego nie miało miejsca.
Po tej historii jestem w szoku !!
Mają szczęscie, że poczta jest już zamknięta - do poniedziałku zapewne część agresji mi zejdzie. Jak można dopuścić do takiego zaniedbania ?? JAK ??
Poza tym nie zrozumiałe jest dla mnie zachowanie tych ludzi, co prawda oddali mi paczkę ale do cholery po co ją w ogole brali ?? Przeciez jest na niej napisane wyraźnie dla kogo ona jest.
Przypuszczam, że Twoja pierwsza paczka trafiła na mniej uczciwych osobników ;-(
Pozdrowionka
matchaus [ Legend ]
Ubi ---> Pierwsza przesyłka została wysłana listem priorytetowym tak samo jak druga.
Próbowałem sie czegoś konkretnego dowiedzieć odnośnie tej pierwszej, ale Konin rozłożył ręce i powiedział, ze coś się stało w Gdyni, gdyż na 100% list WYSZEDŁ Z KONINA do Gdyni...
Teraz widzę jak sprawy się mają... Chyba tylko "polecony" rozwiązuje sprawę.
matchaus [ Legend ]
Poszukuję płytki Jean'a Michaela'a Jarre'a "Concert in Lyon - Huston".
Jakby ktoś miał, to... byłbym zobowiązany :)
Lim [ Senator ]
Mati ---> ale masz wymagania, nie może być jakiś Tangerine Dream albo Mike Oldfield ? :)
Z JMJ ostała mi się w domku tylko płyta oxygene - zresztą chyba najpiękniejsza ...no i mordkę obuję temu kto moje oryginalne, pięknie tłoczone płytki Jarra przetrzymuje od kilku(?!) lat - niech sobie tylko przypomnę!!! (hie-hie)
Krwawy [ Generaďż˝ ]
matchaus---> wyjasnij bo nie bardzo Qmam o co chodzi z tym otwieraniem innych adresow w celu polaczenia sie z serwerem gry?? wiesz mam skonczone 3 szkoly ale tylko 2 klasy. Podaj kilka trikow mniej oswieconym, bylbym zobowiazany Mat.
matchaus [ Legend ]
Kwrawy ---> To proste. Zobacz - server mówi Ci, że można na niego wejść, ale tylko z gorszym pingiem niż Twój.
NIEWAŻNE, ZE TWÓJ PING I TAK NIE JEST DOBRY - SERVER CHCE BY BYŁ JESZCZE GORSZY :)))
A więc trzeba ten ping zwiększyć. Jak to zrobić? - metod jest sporo :)
Można odpalić Kazę, można zacząć coś ściągać, albo... można odpalić jakąś stronkę internetową, która zaabsorbuje "moce" Twojego łącza.
Wszystko po to, aby SERVER ZOBACZYŁ, ZE MASZ PING DO DUPY. :)
Metoda z kazą i ze ściąganiem (czegokolwiek) nie jest najlepsza, gdyż po wejściu na serv trzeba by z niego na chwilę wyskoczyć (ALT + ENTER) i wyłączyć owo ściaganie, aby wogóle pograć.
Dlatego warto odpalić jakąś stronkę I W TRAKCIE JEJ OTWIERANIA WSKOCZYĆ NA SERVER!
Wiadomo, że przez pierwsze pół minutki ping na servie będziesz miał 999 - DO CZASU OTWARCIA STRONKI W TLE!
Ale po tym otwarciu ping będziesz mial OK - jasne?
Lipton [ 101st Airborne ]
Matchaus--> A czy Krwawemu nie chodziło przypadkiem o to, że serwer go nie wpuszcza, bo Jego ping jest za słaby?
matchaus [ Legend ]
Ubi ---> Wtedy nie trzeba by nic tłumaczyć :)))
(wiem, że to dziwne, ale naprawdę TAKI komunikat sie czasami pojawia)
I porcja screenów z dzisiaj.
Dostaliśmy porządny łomot... Jeśli nie popracujemy nad NAZWAMI i MIEJSCÓWKAMI na mapach, to będzie tak zawsze. Indywidualna (dobra) gra jest łamana przez brak odpowiedniej komunikacji i wzajemnej asekuracji...
matchaus [ Legend ]
Screen drugi na którym jest troszkę lepiej - chyba przez intuicyjny wybór strony uderzenia.
Ładnie zamykaliśmy Niemców z lewej i z prawej strony, ale do DOBREJ gry zespołowej brakuje BARDZO dużo...
matchaus [ Legend ]
No i screen trzeci - tu już graliśmy totalnie "na pałę" :)
Ale nadal bez dobrej komunikacji i bez wzajemnego krycia.
Wzajemne krycie odbywało się niejako przypadkiem :)))
Nie mam screenów z "rocket" i tej planszy z bunkrami, ale zapewniem, że nie było dobrze.
Snajpuje (dobrze) praktycznie TYLKO RaV, a na tych mapkach bez snajpera jak bez ręki...
Jeszcze raz powtórzę, że należy nazwać ważniejsze miejsca na mapach, oraz pomyśleć o miejscówkach.
Będzie się wtedy grało o NIEBO LEPIEJ.
SilentOtto [ Faraon ]
Coś dla starej ekipy, czyżby chodziło o naszego znajomego forumowicza, niejakiego "Leo"?
Z przyjemnością informujemy, że cały czas trwają nagrania do gry RPG Świątynia Pierwotnego Zła. Przeprowadzono już nagrania z Leszkiem Baczyńskim - laureatem konkursu na najlepsze hasło promujące grę. We wtorek Leszek odebrał nagrody w siedzibie CD Projekt, a następnie ekipa udała się do studia nagraniowego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do galerii zdjęć --->
Chrees_from_PL [ Kosmos ]
Czołem, widzę, że ominęły mnie jakieś ostre walki... :/
A specjalnie wczoraj, po powrocie z gości, rzuciłem okiem w oko i tuż przed 23 nie ujrzałem nikogo, w związku z powyższym uznałem, iż przedwczorajsze boje do 3 wycieńczyły frontmanów i mogę udać się spać...
Następnym razem jednak wejdę na mały rekonesans; a może zjawiliście się później? yhm...
Postaram się dziś pojawić i wesprzeć bohaterów Rzeszy!
P.S. Koledzy z KG/W do połowy mapek nazewnictwo mają... ;-)
U-boot [ Karl Dönitz ]
Oto pozostałe tomy wczorajszczej powieści pisanej przez FrL
tom 1
U-boot [ Karl Dönitz ]
tom 2
U-boot [ Karl Dönitz ]
tom 3
U-boot [ Karl Dönitz ]
tom 4
U-boot [ Karl Dönitz ]
I ostatni tom 5
resztę zamieścił Mati, jak widać ze screenow grała całkiem duża część FrL - oby częściej,
- a więc wystraczyło tylko troszkę ciepliwości i można grać w gronie dobrych znajomych !!
nie trzeba szukać innego towarzystwa,
Mati --> odnośnie map i miejscowek, tak jak powiedział Sław - trzeba troszkę więcej pograć a wtedy sami stworzymy sobie świat nazw, nie ma co narzucać w tej chwili, troszkę mozna poczekać i tak klanówki nam nie grożą
Mati --> o co chodzi z tym postem, nie wiem do czego to przypiąć
Ubi ---> Wtedy nie trzeba by nic tłumaczyć :)))
(wiem, że to dziwne, ale naprawdę TAKI komunikat sie czasami pojawia)
Krwawy --> pierniki i ciasteczka w czekoladzie Twojej proukcji są co tu dużo mowić - rewelacyjne, skończ z pływaniem rób ciastka też zarobisz, jak wyszedł kolejny wypiek ?? Ten tworzony pod wpływem ogistej wody :-D
Mam nadzieję, że w końcu uda Ci się wejść na serwer i pograć znami
Pozdrowionka
Krwawy [ Generaďż˝ ]
Ubi--->pod "wplywem" wyszly jeszcze lepsze , ale aby oddac sprawiedliwosc to trzeba Ubi stwierdzic ze receptura jest mojej Malzonki . Ja jestem tylko skromnym wykonawca Jej woli. Ciesze sie ze wam smakowalo :D
matchaus [ Legend ]
Otto ---> Ależ oczywiście, że chodzi o Leo987!
Ciekawe co u Leszka słychać... tak dawno z Nim nie rozmawiałem...
Pewnie "coś" :) mu się urodziło... Minął kawał czasu jak Leo odszedł z forum.
Muszę wysmrodzić jakiegoś maila...
Dogon [ Generaďż˝ ]
Co prawda pytałem o to w innym wątku ...ale tu są znawcy tematu i na pewno uzyskam odpowiedź...
Ja mam takie pytanie...od paru dni posiadam orginalnego Calla i do wczoraj było wszystko w porządku czyli granie wszędzie bez problemu..CD key był ok...a także kupując grę pytałem co w wypadku jak CD key bedzie uzywany- to oczywiście wymienią...ale dziś chcać się połączyć i wyświetlić listę serwów nastapiło krach..mianowicie dosyć długo czekam na odpowiedz Master Serwera ..czekam..i nic...nie wiem w czym problem że nie moze mi sprawdzić jakiego klucza uzywam czy co? przecież np. w czoraj było ok...nie wiem co zpowodowało taką sytuację....Aha..mam firewala i wczoraj także instalowałem nową grę i tak myślę czy czasem coś nie pomieszałem z portami, bowiem tam musiałem odblokować porty do gry TC/IP....ale instalowałem ją rano a wieczorkiem normalnie grałem w Call of Duty...A dziś chcąc chwilkę pograć takie buty mi się zrobiło..Aha mam NEO na jeden komp ...
Mackay [ Red Devil ]
Dogon napisz jakiego masz firewalla
ja ostatnio mialem podobny problem, super zajeb*** firewall postawil mi taka zelazna kurtyne, ze siostra na drugim kompie internetu nie miala, baaaa i nic nawet nie pomoglo ustawienie f/walla w tryb "disabled"
skonczylo sie tak ze programik polecial do kosza, takze jak ktos ma zaciecie hakerskie to moje porty znow stoja otworem :> Aha, program nazywal sie oczywiscie...Norton Internet Security ;)
Raczej innej mozliwosci nie przewiduje jak wina firewalla, nic sie z dnia na dzien z gierka nie moglo stac, a master serwer odpowiedzialby Ci komunikatem o blednym cd-key...gdyby tylko nastapilo polaczenie.
Btw, jakby Ci dalej nie chodzilo i stopien Twojego zdenerwowania osiagnalby epicentrum = calkowite zrezygnowanie, to z checia przyjme w darze od Ciebie tego cd-keya ---->> [email protected] ;DDD
Dogon [ Generaďż˝ ]
Ups...tak się składa ze ten firewal...to Norton...kurcze muszę go sobie widzę poprzestawiać z tego wynika...
Mackay --> ale gierka kosztowała mnie całe 139 zł ...i tak po prostu się załatwiłem ? :((( Muszę wniknąć w tą zaporę dogłębniej i powalczyć z tymi portami..tylko nie bardzo znam się i raczej zawsze wszystko ładnie chodziło do tej pory...
Mackay [ Red Devil ]
Tjaaa norton to program z serii "zainstaluj i nie dotykaj"
mialem do tego stopnia ciezka przeprawe z nim ze po prostu go wycialem
Tobie proponuje zrobic podobnie, a jutro pewnie zjawi sie tu nasz SSzPEC od zaslon ogniowych Chrees_from_PL i rzuci jakas niskobudzetowa fajerłolową superprodukcja ktora bez slow popre ;))
Dogon [ Generaďż˝ ]
Powiem Wam Panowie jedno...ta gra jest warta kupna do gry MP , tym bardziej że bardzo rzadko gram w takie gry bowiem dla mnie to tylko odskocznia i chwila relaksu po ciężkich bojach mojej ulubionej serii Combat Mission ...Właśnie dostałem przesyłkę z USA z najnowsza odsłoną serii Combata (Africa Korps) no i aby grać TC/IP po instalce musiałem zaincjować grę i zahostować i Firewall zapytał mnie coś o porty ...nie pamietam coś "..others ports..." a że nie resetowałem kompa po zmianie ten babol wyszedł mi na drugi dzień po odpaleniu kompa...Jak sobie nie poradzę to poproszę znajomego o przyglądnieciu się temu problemowi..tym bardziej ze ten firewall jest dość skomplikowanym programem...
A tak a propo...jak grałem na zachodnich serwach to grało się przyjemnie w miarę (dało się szybko nie zejść) ale jak tylko pojawiali się gracze z PL w nicu...zabawa się kończyła. ;) Jesteście dobrzy !
Mackay [ Red Devil ]
to nie my..........to sirmat :)
U-boot [ Karl Dönitz ]
Wieczor i czas polozyc się spać,
Nie dane mi było pograć dziś w towarzystwie kompanów ale to w końcu niedziela i świąteczny już prawie nastrój :-))
A oto moje wyniki z dwóch planszy rozegranych dziś:
psalm 1
U-boot [ Karl Dönitz ]
psalm 2
Starałem się jak najlepiej potrafiłem chwlaić imię FrL !!!
Sławku --> jak tam jutrzejszy dzień - można wpaść ??
Pozdrowionka
Dobranoc.
SilentOtto [ Faraon ]
Mackay, Dogon ---> Od ponad 2-ch lat uzywam ZoneAlarm Pro i nie mam problemów ani z grami, ani z włamami... Programik jest ok. Na poczatek ustawia się go w trybie "learning", aby wyczaił co ma puszczać, a potem wg. uznania mozna śrube dociskać.
U-boot [ Karl Dönitz ]
Witam
Dałbym głowę, że rano było na forum parę nowych postów (a może to był tylko sen o grającym w nocy Matchausie, koxboxsie i Ravie ?? - o której zaczeliście grać ??)
Za oknami w Gdyni ciągle sypie śnieg i wieje :-))
Las coraz bardziej przypomnia, że swięta tuż tuż, do pokoju własnie wjechała choinka, żona dużo gotuje, gdy jeszcze dziś wieczorem zjedzie moj tato z siostrą będzie cudnie - chce się żyć !!
Sławku --> miałem dziś jechać do Ciebie, jednak ze względu na brak odzewu, pozwoliłem sobie na przełożenie podróży, może między Świętami a Nowym Rokiem ?? moze po Nowym Roku - nie pali się.
Mackay --> pijesz czasem miryndę :-DD
Pozdrowionka
matchaus [ Legend ]
Ubi ---> Boszz... Ja swój post przecież czytałem! (ten napisany rano)
Coś niedobrego dzieje się z forum...
U-boot [ Karl Dönitz ]
Najpierw strzegłem granic kraju w samotności
Therion_PL [ Konsul ]
Z okazji zbilizajacych sie swiat Bozego Narodzenia zycze Wam wszystkim wszystkiego co najlepsze, wszystkiego co przymiesie Wam radosc i wszystkiego co przyniesie Wam spelnienia mazen.
U-boot [ Karl Dönitz ]
Potem odwiedził - przeprowadził wizytację - nasz CL :-DD
U-boot [ Karl Dönitz ]
Rav znalazł chwilę czasu aby pobiegać, choc mikrofonu nie właczył :-))
U-boot [ Karl Dönitz ]
A na koniec zabawy udało mi się pograć z Matem
Z kolejnej mapy zrezygnowałem - snajperzy nie dawali żyć i na nic zdawały się apele większości o odłożenie tej broni, wszak Polacy mają problem ze zrozumieniem przeczytanego tekstu.
Lipton także w końcu zagościł na polach CoD ale screena z tym nickiem pokaże już Mat
Dobranoc.
Chrees_from_PL [ Kosmos ]
Wzajemnie Therry, cokolwiek ateistycznie pachną moje życzenia, ale zawsze, maleńki ukłon w stronę tradycji ;-)
P.S. Zdążyłem załapać się na ostatnie pięć minut gry Liebestandarde FrL. Przybyłem ostatni i wychodzę ostatni... Jest na tym świecie sprawiedliwość :-)
matchaus [ Legend ]
Therion?! Wszelki duch Pana Boga chwali! :)
No mówże co u Ciebie?
I wpadnij do nas na TS! Jutro jak się obrobię, to napiszę maila!
(a specjalne życznia przygotuję później)
Ubi ---> Tym razem nie robiłem screenów ;-(
Ale kiedy schodzę z frontu okryty chwałą ;) to na polach CoD'a (i na tS'ie) zostali - RaV, Chrees i Lip!
Jest nadzieja na częstszą wspólną grę!
Oby tak dalej :)
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
Yo lamki :P
fajnie sie z wami gralo szkoda tylko ze Rocket to po***** mapa ;/ a i ten matchaus ktory sciagal mnie w kazdej rundzie :)
pozdro LipToN :)
diriz [ Generaďż˝ ]
SIEG! HO HO HO!
tutaj zaginiony szturman over... nie zdazylem juz w hausie kuknac w tabelke, ale czy frotnline jest juz na szczytach tabeli?? ;)
czy wszystkie choinki juz ubrane?
ja mam takie zaleglosci, ze juz chyba nie do odrobienia.. (w graniu oczywiscie yhhh) :( ale trauma goni traume - mam nadzieje ze wszyscy dostana ladnie zyczonka od dirizia ;) musze pouczyc sie mapek chociaz, mam nadzieje ze od nowego roku lqacze zacznie chodzic normalnie zgodnie z obietnicami providera (obiecanki cacanki..), i bedzie mozna choc troszke popykac!
pozdrowionka dla wszystkich, sieg ykhmmm .... ho ho ho! :)
U-boot [ Karl Dönitz ]
diriz --> Ty żyjesz ?? poszło info, że wredni Sowieci Cię pojmali i wykorzystują seksualnie :-DD
wracaj na łono wojny, potrzeba świeżej krwi :-) a provaidera - zabij, tak z okazji świąt !!
Za oknami lezy piekny śnieg (Mackay i Lipton zapewne przeklinają i mają już odciski na dłoniach od odśnieżania :-DD) , temperatura -2 stopnie, cisza - piękna zima.
Pozdrowionka
Siegfried [ Generaďż˝ ]
serdeczności z okazji Wesołych świąt z domu spokojnej starości weterana przesyłam
U-boot [ Karl Dönitz ]
Sigi --> a któż dał Ci skierowanie do tego domu ??
To jawna dezercja żołnierzu !!
Wkrótce dotrze do Ciebie oddział żandarmerii wraz ze skierwoanie na front wschodni - znaczy do nas :-DDD
matchaus [ Legend ]
Co się dzieje?!
Therion i Diriz pojawiają się na forum!
Jest jeszcze nadzieja na tym świecie :)
Diriz ---> Jak śpiewało A-HA "someday my crying done..." - będzie dobrze! :)
Zgredek ---> Sam widzisz - Frontline stoi niczym opoka opierając się czerwonej zarazie na straży narodowego socjalizu :)))
Wszak sam Stanley Kubrick pięknie pokazał nasz "klan" w swej kosmicznej odysei!
Ależ oczywiście - tajemniczy czarny monolit to nic innego jak alegoria FRONTLINE! :DDDD
(a co mojej "dobrej" gry, to był zupełny przypadek :)
Taaaak... zapach choinki i świeżego bigosu pomału wypełnia nasze serca i umysły.
Święta to przepiękny okres. Bez dwóch zdań!
Gloria, gloria, in excelcis deo! :))
(znawcy łaciny niech mi wybaczą! :D)
Krwawy [ Generaďż˝ ]
Ho Ho Ho !!! Witam z rana:D U mnie Swieta w pelni. Wczeram przytachalem chojne z lasu i stoi. Z tego powodu ZYCZE PANOM WSZYSTKIEGO DOBREGO , ABY WASZE KOMPY SIE NIE ZACINALY, PINGI BYLY NISKIE A RODZINA WYROZUMIALA NA WASZE DROBNE MANIACTWA , A ZDROWIE BEDZIE BO WSZAK NERWY BEDA CALE
matchaus [ Legend ]
SIGI?!
BOŻE!!
JAK, JAK... ZAPAMIĘTAŁEŚ SWOJE HASŁO?!
;DDDDDDDDDDDDDDDDD
Toolism [ JCreator ]
Witam!!:) W swieta spokojnie sobie pogram;) ale ja nie o tym chciale
UWAGA! UWAGA! ACHTUNG! ACHTUNG!
ZDALEM NA PRAWKO!:))))))))))))))))))) WHAHAHAH!:) ale fajny prezent pod choinke prawda?:)
matchaus [ Legend ]
Horvat ---> Wybacz, że mówię do Ciebie Horvat, ale ten nick... "Toolism" kojarzy mi się... sam nie wiem... z "narzędzioznawstwem" ;))
(wiem, wiem - mój ładnie pasuje do takiego jednego... obozu zagłady ;)))
SERDECZNE GRATULACJE!
Hehe - w "polówce" masz już pełen bak? :)
(Aha! Lip coś wspominał, że niby nie potrafisz jeździć na dwóch kółkach, czy coś takiego...
I podobno obawiasz się kręcić "bączki" na tej Waszej "Morskiej"...
Cóż za bezczelność - weź kolegów i pokaż co teraz potrafią kierowcy!)
;D
Yaca Killer [ **** ]
witam wszystkich (a szczególnie Sigiego)
Horvat --> gratulacje.
Nie słuchaj Mata !! Jedyny wypadek, który spowodowałem miał miejsce w dniu odebrania prawa jazdy.
Boże chroń przechodniów !
;)
Lipton [ 101st Airborne ]
Horvat--> Gratuluję! Od teraz muszę uważać na ulicach podwójnie. Na kobiety i na Ciebie:DDD
ZgReDeK--> Heh jak tylko się odezwałeś wczoraj wiedziałem, że to musisz być Ty:P
Sigi, Diriz--> Miło Was czytać:D
U-boot--> Pogoda jest do bani:( Śnieg miał spaść jutro rano dopiero a nie wczoraj...Echhh jak ja nie lubię zimy:( Chociaż tak patrząc to chyba pierwszy przypadek w ostatnich kilkunastu latach kiedy jesień była jesienią cały czas - nie padał prawie śnieg, było ciepło, a z nastaniem zimy przyszła zima w dosłownym tego słowa znaczeniu:D
marko74 [ Pretorianin ]
Czołem panowie
Lamerskie pytanie: czy Combat Mission, CM Barbarossa i CM Afrika chodzą niezależnie czy też te następne sa tylko dodatkami ?
Mackay [ Red Devil ]
marko ---->> chodza niezaleznie
Slawekk [ Senator ]
Witam
Zdrowych , szczęśliwych, pełnych prezentów SwiątBożego Narodzenia, dla wszystkich forumowiczów, starszych i młodszych, grubych, chudych i takich sobie, FrLowców, KG/Wowców, goszczących na tym forum często i od przypadku, życzy Wasz Sławek K z Gdańska z rodziną :)))
Mackay [ Red Devil ]
Ubi --->> "(Mackay i Lipton zapewne przeklinają i mają już odciski na dłoniach od odśnieżania :-DD) "
nie narzekam - wlasciwie to wczoraj pierwszy raz odsniezalem w tym sezonie zimowym, do tego na nowej kostce odsniezanie to czysta przyjemnosc, dojdzie pewnie jeszcze do tego ze trzeba sie bedzie bic o lopate ;))
Inna sprawa ze lodu na chodnikach mogloby nie byc :>
Jako ze wzruszyly mnie zyczenia Slawka i Jego Rodziny, w ktorych zalapalem sie w paru kategoriach (chudy, mlodszy i taki sobie ;DD) zloze i swoje dzien wczesniej niz przywyklem. Ale kto wie co bedzie jutro? :)
Cieplych, Spokojnych i Szczesliwych Swiat B.N., radosci najblizszych i jako ostatnie, ale bynajmniej nie najmniej istotne - hibernacji skilla. Oby po swietach nie bylo z Wami gorzej niz przed :D zyczy wszystkim ktorzy to czytaja, Mackay
Lipton [ 101st Airborne ]
Mackay--> Jakbyś odpowiednio wcześnie chwycił wczoraj za łopatę lodu by nie było:P
Mackay [ Red Devil ]
Lip ---->> no tak, ale ja ubostwiam 'luzne' godzinach pracy ;)
Cappo [ Konsul ]
I ja również życze zdrowych,wesłoych świąt,niskich pinów,szybkich łącz,i jeszcze lepszych kompów(o ile da się:P) a więc wszystkiego co chcecie i kedykolwiek zapragniecie mieć
martins [ Konsul ]
Korzystając z okazji (jestem właśnie u kolegi który ma dostęp do intertnetu) składam wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych wesołych i spokojnych świąt. Życzenia noworoczne złożę przy najbliższej okazji:)
rav76 [ Konsul ]
Wesołych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, wspaniałych prezentów , szalonego i szampańskiego Sylwestra, a w Nowym Roku dużo zabawy, emocji radości wytrwałości w dążeniu do celu, energii, uśmiechu, szaleństwa, lenistwa , sukcesu, uniesień, przyjaźni, miłości, całusów takich takich i jeszcze takich, spełnienia najskrytszych marzeń osobistych i zawodowych.
Życzy Wam wszystkim RAV'cio.
rav76 [ Konsul ]
wehehehh
Chrees_from_PL [ Kosmos ]
Na jutro przygotuję jakieś antychrześcijańsko-libertyńsko-ateistyczno-masońskie przemówienie, a dziś będę Wam spolegliwie życzył bogatego Gwiazdora i wielu miłych chwil spędzonych opodal choinki ;-)
U-boot [ Karl Dönitz ]
A oto i finał ostatniego dnia przed wigilią
TS nie działał,
poza tym jestem słabym nauczycielem ale próbowałem Krwawemu pokaząc świat CoD
Dobranoc
K_o_v_a_L [ Konsul ]
To ja też się dołączę.
Z okazji Świąt życzę wam wszystkiego naj...,a w Nowym Roku jak najmniej lamerstwa, cziterstwa, pokemoństwa i snajperstwa :-)) na serwach CoD'a.
To życzyłem Ja :-))
Lim [ Senator ]
Jak widać maskotki z KGW działają na bateriach (heh) Duracell bo prezentują wysoką aktywność o tej porze, podczas gdy inne misie i zajączki padły już z nóg :)
Co można co tych serdecznych życzeń dodać - (poza workiem pełnym prezentów) ...może tylko prośbę o to by ,,ktoś'' pamiętał o naszym skromnym forum klanowym i wpadł na zasadzie rewizyty do części o swojskiej brzmiącej nazwie: W Berlinie na Placu Poczdamskim czyli rozmowy o wszystkim i o niczym - i dokonał tam wpisu w stosownym wątku (życzenia,itd) - ponoć dobre , pozytywne emocje mają zbawienny wpływ na działanie tej stonki (hyhy)
- może dodam tylko patrząc na rozpaloną twarz mojego śpiącego synka że jutro oczekuje on na Gwiazdora w duuuużym workiem (oooj jak ON go udziwignie:) )
na koniec więc ...
Składam Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Bożego Narodzenia - aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój , nadzieję i miłość.
...o dobrych pingach na serwerach nie zapominając - i to nie tylko tych COD'a Koval :)
Chrees_from_PL [ Kosmos ]
Dziś trzeba pilnie wpatrywać się w niebo, by dostrzec jakąś gwiazdkę lub nadciągającego Mikołaja... a gdybyście któryś z tych obiektów dostrzegli...
matchaus [ Legend ]
ZAPRASZAM SERDECZNIE DO...
FRONTLINE [242] (wydanie świąteczne)!
:o)