GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Siec w domu

12.12.2003
13:40
smile
[1]

grzechu74 [ Centurion ]

Siec w domu

Prosze o pomoc w takiej kwestii - a w tym temacie tj sieci jestem laikiem...
Otóz mam podlaczony internet w domu (siec) do kompa, a chcialbym miec tez go
w drugim pokoju, gdzie tez jest komputer.
Jak go rozdzielic? Nie chodzi mi tutaj o udostepnienie w sieci - chciałbym
żeby nie musiały być włączone obddwa kompy. Co nalezy zakupić azeby coś
takiego stworzyć.
Z gory dzieki za wszelka pomoc.
A moze znacie jakies stronki na necie ?
pozdrawiam
g74

12.12.2003
13:42
smile
[2]

zarith [ ]

potrzebujesz routera, kart sieciowych i kabli :P

12.12.2003
14:29
[3]

Rezor [ Defibrylator ]

Musisz sobie zakupić: Hub-a (koncentrator- ok. 150zł) , kabel sieciowy (skrętka) , wtyczki (RJ-45).
Najlepiej pogadaj z adminem twojej sieci o tym.

12.12.2003
14:33
[4]

leszko [ Konsul ]

A niech tam...

https://sbs.oeiizk.waw.pl/topologie_sieci_ethernet/


I chwal Pana Boga swego!

12.12.2003
14:44
[5]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ja mam router(i 3 wtyczki), ale nie rozmawiałam o tym z adminem. Chyba przymyka oko:) Konfiguracja jest bardzo prosta.

12.12.2003
14:55
smile
[6]

alan09 [ Konsul ]

Jesli Twoj admin sie zgodzi na rozdzielenie to wystarczy Ci to co napisal Rezor, a jesli sie nie zgodzi to masz lipe :) chyba ze nie macie blokowanych obcych kart w sieci :)

12.12.2003
15:16
[7]

TzymischePL [ Senator ]

alan09 ===> To zadna przeszkoda :]

08.01.2004
11:09
[8]

grzechu74 [ Centurion ]

Dzieki za wszystkie uwagi...
Admin chce u mnie 20 zł za dodatkową wtyczkę :(
dlatego chciałbym to jakoś ominąć

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.