Misio-Jedi [ Legend ]
Zachodnie fora - wszystko tak samo jak u nas ! :)
Wczoraj GOL nie dzialal, wiec pokrecilem sie troche na zagranicznych forach i z radoscia stwierdzam, ze oni maja takie same problemy jak my :D
- Tak samo psiocza za nowy Deus Ex jest gorszy od pierwszego, tak samo pomstuja ze Black Isle zostalo rozwiazane i Fallout 3 stoi pod znakiem zapytania, tocza dyskusje co lepsze Intel/AMD, nVidia/ATI,
- Gadaja offtopic i groza sobie paluszkiem ze "nie przestrzegasz FAQ kolego" - a juz najbardziej rozwalil mnie taki oto text: "(...)Who cares if they said it or not? Long time ago there was a rule that said you couldn't talk about how stupid USA, Canada, Poland, Etc, were and people just did anyway. They rule was just being stomped on so much the moderators just got rid of it. "
- No i bywa ze cos im nie dziala ze sprzetem i prosza o help.
Jednym slowem - nie mamy sie czego wstydzic !!!
griz636 [ Jimmi ]
No no , a kto by pomyslal....

zarith [ ]
no i tez nie maja polskich liter :PPPPP
Misio-Jedi [ Legend ]
No i nie prawda ze oni wszyscy maja super sprzet - widzialem posty ludzi ktorzy chcieli robic apgrejd i prosili o rady, a aktualnie uzywali np celerona 300 i voodoo2.
JihaaD [ Loża Szyderców ]
Najbardziej syfskie kompy maja w wiekszosci Wlosi (oczywiscie nie wszyscy) ,a najlepsze Szkopy (na biezaco zmieniaja).
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Ale wiesz, jest parę różnic, zauważyłem:
jeśli międzynarodowe, to na ogół jest to nawet pozbierane towarzystwo.
Fajną rzeczą którą widziałem była opcja pt reputacja. Oceniałeś innych forumowiczów, fajna sprawa w sumie. Ciebie, rzecz jasna, też oceniali.
Śmieszne są niemieckie fora, zwłaszcza, nazwijmy to, specjalistyczne. Jestem zalogowany na forum poswieconym U Bootom, i normą są długie, neizwyklel szczegółowe posty poświęcone dokładnie temu tematowi, który akurat jest omawiany.
W USA jednak inaczej, zupełnei inaczej.
POza tym Misio-Jedi dał dobrą charakterystykę.
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Trzeba dodac, ze na wiekszosci zagranicznych for (?) bluzga sie czesto na innych -_- U nas jest jeszcze kulturalnie :>
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Ale u nich niema Kamilów:)

LooZ^ [ be free like a bird ]
Chamy.
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
COM.PL.EMENT --> cięzko powiedzieć, zalezy na jakie fora włazisz. Ale jedno jest pewne: majstruja przy grach tak, że coś niesamowitego. Pamiętam, jak grałem we Freespace 2, cała Skandynawia majstrowała przy grze, byli Niemcy, sporo osób ze Stanów... AFAIK na Forum tylko ja byłem z Polski , z Europy Środkowej poza tym tylko dwóch Czechów.
childlike [ Konsul ]
dobrze wiedziec ze jednak nie jestesmy tak do tylu jak mowia :)

zbm [ Flash Gordon ]
ta a propos gier
to w lidze ESL (taka niby miedzynarodowa) gra 3/4 niemców :) (czyli liga jest w zasadzie niemiecka ^^)
a faktem jest, że na zagranicznikahc jakby brakowało kilku Soulów :) niekulturalnych sie nie uswa :)
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
w asp miśku
poza tym nie ma czegoś takiego jak pisanie forum w phpbb
ZeTkA [ ]
bo ten wielki zachod sie niczym od naszej polski nie rozni zylam tam 4 miesiace a dokladnie w holandii i holender i polak t dwa bratanki ze tak powiem wiec i fora maja takie same ;))
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
asp nie jest językiem to tworzenia stron.
można to robić, bo większość przeglądarek go obsługuje.
Regis [ ]
BIGos --> A co ma ASP do przegladarki ? ASP tak jak PHP jest server-side i nie ma kompletnie nic wspolnego z przegladarka (no chyba ze przekazujesz nim jakies headery albo ciasteczka przechowujesz) :) ASP to Microsoftowy odpowiednik PHP...

Regis [ ]
COM.PL.EMENT --> O kurs ASP nietrudno, ale o serwer z obsluga ASP bardzo trudno. Owszem, jak masz kase to znajdziesz, ale zdaje sie ze serwerki z asp sa duzo drozsze niz z php... Lepiej ucz sie php, a jak chcesz znac jezyk i do www i do "zwyklego" programowania, to ucz sie Javy. Java jest naprawde przepotezna...

magex [ Pretorianin ]
Misio Jedi -->>"Wczoraj GOL nie dzialal, wiec pokrecilem sie troche na zagranicznych forach i z radoscia stwierdzam, ze oni maja takie same problemy jak my :D
- Tak samo psiocza za nowy Deus Ex jest gorszy od pierwszego, tak samo pomstuja ze Black Isle zostalo rozwiazane i Fallout 3 stoi pod znakiem zapytania, tocza dyskusje co lepsze Intel/AMD, nVidia/ATI,
- Gadaja offtopic i groza sobie paluszkiem ze "nie przestrzegasz FAQ kolego" - a juz najbardziej rozwalil mnie taki oto text: "(...)Who cares if they said it or not? Long time ago there was a rule that said you couldn't talk about how stupid USA, Canada, Poland, Etc, were and people just did anyway. They rule was just being stomped on so much the moderators just got rid of it. "
- No i bywa ze cos im nie dziala ze sprzetem i prosza o help.
Jednym slowem - nie mamy sie czego wstydzic !!!"
---->>LOL OMG !! Odryłes Ameryke niedżwiedziu !! GRATZ ! heheh..czyżbyś ostatnie kilka lat przespał w jaskinii?A może dopiero teraz zgłebiłeś tajniki języka angielskiego i doznałeś objawienia że oprócz GOl-a i polskich forów są też zagraniczne ...rotfl :> Czekam na twoje dalsze ,"wielkie" odkrycia i rewelacje lolku ...

alexej [ Piwny Mędrzec ]
Magex shut up, nie obrazaj innych userow.
ban him....

Enedweth [ Konsul ]
No to całe szczęście jesteśmy normalni ;-)
Vein [ Sannin ]
a pozatym... bazy danych w ASP są "troche" wolniesze od mysql owych.... wiem to od kumpla który pisze strony.. sklepy internetowe, aukcyjne itp. ....
Vistorante [ teh_pwnerer ]
Wejdź na forum jakiegoś harcore wareza i pomyśl czy jest normalne. Jeden sie pyta jakie są najlepsze czity do EnemyTerritory, drugi jak zaprogramować wirusa a trzeci skąd ściągać hack żeby mieć opa na mircu.
magex [ Pretorianin ]
Vistorante---->I prawidłowo :P
Btw---śmiesznie by było gdyby na Golu wprowadzono tą samą zasadę jak np. na Nforcie ,czyli 1 request =1 ban ..hehe
BukE [ Majster ]
re Vistorante :
Tu tez by tak było, tyko ganią takie zachowania ;-)
To dobrze ?

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Fajnie jest za to na Forum 3drealms ... Dotyczącym Duke Nukem Forever ;))) Każdy post czy temat wątku dotyczący daty wydania i tego typu spraw jest zamykany lub ... usuwany [ mimo ,że napisało w nim masę ludzi ] :))

insmac [ Konsul ]
Szczerze mowiac tego forum (ze wzgledow technicznych) moga nam zazdroscic...Caly czas sie zastanwiam w czym ono jest napisane (bo przeciez nie w PHPBB :))
yyy? O co ci chodzi?