GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

America's Army - polska społeczność gry cz.2

09.12.2003
18:35
[1]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

America's Army - polska społeczność gry cz.2

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na strone poswiecona grze America's Army - jedynemu darmowemu shooterowi FPP zwiazanemu z ta tematyka, o takiej liczbie graczy i serwerow... gra nie jest nowa, ale rozwija sie dynamicznie - z kazdym nowym patchem (aktualnie wersja 1.9) dodawane sa nowe elementy i wiele zmian..

gra korzysta z enginu Unreala 2003 - tak wiec jest mocno zaawansowana graficznie nie ustepujac jak narazie zadnej innej grze z tego gatunku (a szczegolnie wsrod gier sieciowych)

realizm i dbalosc o szczegoly przyciaga wielu graczy z calego swiata, jest to jedyna bezkrwawa mozliwosc uczestnictwa w akcji wspolczesnej armii...

nasza spolecznosc (graczy polskich) liczy juz kilka tysiecy osob - na forum jest zarejstrowane ok. 3000 tysiecy uzytkownikow..

jesli macie jakies pytania odnosnie tej gry zapraszam na forum lub pytajcie tutaj - postaramy sie odpowiedziec na nie w miare swojej wiedzy...

HOOAH! :)

adres strony https:// www.americasarmy.pl

adres forum https://www.americasarmy.pl/forum/index.php

adres do czesci pierwszej:

09.12.2003
18:40
smile
[2]

HuntERjf [ Konsul ]

Ehehe przy okazji zareklamuje swój wspaniały klan :)
Jeśli uwżasz że posiadasz nieprzeciętne zdolności, grasz już kilka miesięcy w AA i masz ochote grać w przyjacielskiej atmosferze to czas abyś podjął słuszną decyzję i zgłosił sie do PSÓW WOJNY. Być może będziesz szczęśliwcem i właśnie ty trafisz do tego jakże wspaniałego i elitarnego klanu.Pamietaj czekamy właśnie na ciebie!! Twoje życie ulegnie drastycznej zmianie na lepsze po tej decyzji!! HOOAH :D
[=PW=] HuntER

Ale sie bosko czuje po zrobieniu tej reklamy ) Tak jakbym był wielkim przywódcą :)

09.12.2003
18:58
smile
[3]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Jaki wymagania ma gierka ? Posiadam Athlona 1700XP, Gf 2 GTS, 256 ramu no i neostradę :) Wystarczy do bezproblemowej gry ?

09.12.2003
19:00
[4]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

do 800 na 600 powinno byc ok - mimo to polecam na zlinkowanej stronie poszukac w dziale inne artykulu o "tweakowaniu" AAO..

09.12.2003
19:19
[5]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

Mam Durona 600, 384 ramu, Gf 2 mx i AA mi śmiga bez problemów w 1024 x 768, detale na normal lub nizej (w zaleznosci od mapy).

09.12.2003
19:21
smile
[6]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

Mazio -> aktualna wersja to 2.0 a nie 1.9

09.12.2003
19:23
smile
[7]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

ok dzięki, w nocy ściągnę, jak będę miał jeszcze jakieś pytanka to będę śmiało walił tu :)

09.12.2003
19:25
smile
[8]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Stinger - sorka - masz piwo u Mazia..

:)

ofkz 2.0 - wszystko przez wino i lenistwo :)

09.12.2003
19:43
smile
[9]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Hunter---->honor 75 + minimum 1300 godzin i ponad rok grania w aa- nadawalbym sie do waszej "elyty "? :P
jesli tak to teraz Twoja kolej napisania mi czemu WY jestescie cytat:wspanialym i elitarnym klubem .
aha mam nadzieje ze macie troszke wiecej umiejetnosci niz panowie polacy z iforu- dodam tylko ze gralem w assaulcie- statystyki mowia same za siebie :)

09.12.2003
19:49
smile
[10]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Banita_bb - nie nadajesz sie - ego sie nie miesci ;)

09.12.2003
20:05
smile
[11]

Banita_bb [ bo był za miły ]


Mazio---->tak myslalem, no ale jesli spelniam te wszystkie wymagania ktore oni maja, to licze teraz na jakas reklame tego elytarnego klanu ;)

09.12.2003
20:36
smile
[12]

HuntERjf [ Konsul ]

No może z tym elitarnym to troche przesadziłem :P :P
Ale klan istnieje chyba już z 7 miesięcy i stawiamy na miła atmosfere w klanie niż raczej treningi, taktyki i te inne duperele :) Naszym celem jest głównie dobrze siew bawić dlatego nie osiągneliśmy jak narazie żadnych sukcesów na scenie AA :)
Jeśli grasz tak jak mówisz to za takiego gracza dałbym sie wykastrować :PP

11.12.2003
11:08
smile
[13]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

ja bym nie dal sie za nic pozbyc tej przyjemnosci.

11.12.2003
18:26
[14]

Suhoj [ Fochmistrz ]

OOOO nowy watek nie zauwazylem
SIEMA

14.12.2003
22:00
smile
[15]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

zeby nie bylo, ze same glupie watki zakladam.. :P

up to the clouds

16.12.2003
14:35
smile
[16]

Banita_bb [ bo był za miły ]


Mazio----->lepiej przyznaj sie czy to Ty byles :P

16.12.2003
14:39
[17]

Banita_bb [ bo był za miły ]


i pytanie drugie wie ktos co znaczy to popularity i experience?

16.12.2003
15:09
[18]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Banita --->
popularity: czyli procentowo jak często grasz na tej mapie względem innych (chyba =P )
experience: procent doświadczenia jakie zdobyłeś na tej mapie względem innych (chyba =P )

Pamietam jeszcze czasy wer 1.0 (zacząłem grać w 2 czy 3 dzien zaraz po wyjściu) sztrum środkiem mostu bez granatów dymnych i takie tam podobne akcje :))) to były czasy... a teraz lekko wychylisz głowe i juz head-shoot ze snajpy :)
od wersji 1.5 miałem przerwe do 1.9 ... honor zresetowany :/ wiec powoli trzaskam od nowa ;P

POZDRo

16.12.2003
16:29
smile
[19]

Banita_bb [ bo był za miły ]


no dzieki Immothep, nie wiedzialem wlasnie wzgledem czego sa te %, a nie wiesz za co te gwiazdki sie dostaje pod zdjeciem? i stoopnie za co sa przyznawane, tylko za punkty?czy za jakies akcje czy za co?

16.12.2003
20:45
[20]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Banita --> nie mam zielonego pojącie, jedynie moge się domyślać ze chodzi o honor :)
bo nic innego nie przychodzi mi do głowy... no może jeszcze ilość fragów... ale to już wiedza tylko Ci co stworzyli ten system naliczania pkt :)

POZDRo

20.12.2003
15:37
smile
[21]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

Macie moze jakies problemy z wejsciem na serwer ostatnio ?
Od wczoraj jak próbuje sie z jakims połączyc wywala komunikat: communication error, please try again.
Czyzby autoryzacja nie działała ?

20.12.2003
15:39
smile
[22]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Banita - moje konto to Mazio®PL - nie gram od ponad 3 miesiecy - honor mialem 52 albo 53 - juz nie pamietam..

ktos sie bezczelnie podszywa.. :P

ale w koncu nie dziwie sie.. kazdy by chcial byc gwiazda!! :D ;)

20.12.2003
16:09
smile
[23]

Banita_bb [ bo był za miły ]


Mazio---->widze ze jestes prawie tak skromny jak ja, to i ja sie pochwale, pierwszy raz udalo mi sie przewinac licznik :P

20.12.2003
16:11
smile
[24]

zarith [ ]

a ja sobie wczoraj zainstalowałem aa i muszę powiedzieć, że strasznie mnie (MNIE!!) fragują. ale niezłe niezłe, łatwo się nie poddam

21.12.2003
15:25
[25]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Banita --> jestem pod wrażeniem :) z tego co pamietam to max mialem 15 fragów na moście (snajperka) :P i tylko ~600 pkt :(

POZDRo

04.02.2004
13:17
smile
[26]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Topic padl?


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-01 18:08:22]

04.02.2004
18:07
smile
[27]

LuBeK [ Konsul ]

Jak postawic serwer AA na moim kompie ze bym mogl rowniez na tym samym kompie grac na tym serwie i zeby byl widoczny w sieci??

04.02.2004
19:40
smile
[28]

Brisk. [ Chomik ]

LuBeK zerknij na link poniżej moze on Ci coś pomoże :

04.02.2004
20:04
[29]

LuBeK [ Konsul ]

Dzieki Brisk. za linka ale ten program umozliwia postawienie serwera na kompie, a czy jest mozliwosc polaczenia sie z tym serwerem z tego samego kompa na ktorym on jest postawiony (tak ze by na kompie byl postawiony serwer i ze bym z tego samego kompa mogl na nim grac)??

04.02.2004
20:05
smile
[30]

volve16 [ Konsul ]

Sorki za offtopic ale pierwszy raz widze normalny watek Mazia.
Mazio-->>jestes chory??:)

04.02.2004
20:10
smile
[31]

Brisk. [ Chomik ]

volve16 to jest jeden z pierwszych watków Mazia.

LuBeK tak, stawiasz serwer na kompie i na nim możesz grac własnie z tego kompa. Wiem bo sam próbowałem i grałem :D

04.02.2004
20:18
[32]

LuBeK [ Konsul ]

Brisk. ---> Aha, czyli rozumiem ze stawiam serwer tym programem nastepnie normalnie wchodze do gry znajduje go na liscie i sie z nim lacze?? Jak tak to wielkie dzieki:)

04.02.2004
21:21
[33]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Się pochwale ;P a co mi tam ;>

--------------->

PS zdjątko ma z jakiś miesiąc bo zupełnie o tym zapomniałem :P

04.02.2004
21:24
[34]

Immothep [ Errare humanum est. ]

zapomniałem dodać że cały czar polega na tym ze 12/13 poległo na granacie :P

04.02.2004
21:37
smile
[35]

Brisk. [ Chomik ]

LuBeK tak, tak to powinno wygladać. Ale nie jestem tego wszystkiego pewien ostatni raz w AA grałem pare miechów temu a serwa stawiałem z pół roku temu :D

05.02.2004
16:54
smile
[36]

Big Money [ Senator ]


Działaja wam dzis (teraz) serwery AAO ?? Możecie sie wogole zalogowac w grze?? Bo ja za choinke nie moge sie zalogowac, na stronie tez jest jakis error ze web in maintance czy coś :(

05.02.2004
17:31
smile
[37]

soze [ sick off it all ]

Big-->dziala dziala tylko PB chyba padlo..ale normalnie sie gra

mam pytanie... niedziala mi ~connect i tu ip serwera to sie gdzies wlancza?:)))

immothep--->ladny nade!!:))) ...docent:))

05.02.2004
21:17
smile
[38]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Czy Mazio gra w to jeszcze?

05.02.2004
22:10
[39]

Yog-Sothoth [ Konsul ]

Hmm przyczepie sie do wstepu :)

gra korzysta z enginu Unreala 2003 - tak wiec jest mocno zaawansowana graficznie nie ustepujac jak narazie zadnej innej grze z tego gatunku (a szczegolnie wsrod gier sieciowych)


Co to jest Unreal 2003? Ogolnie jest to bzdura, gra dziala na podrasowanym silniku Unreal Tournament.

:P

15.02.2004
16:53
[40]

iNfiNity! [ Senator ]

Witka mam BIG problem z przejśćiem drugiego treningu dla Sił Specjalnych. Pierwszy (test) przeszedłem bez problemu, ale podczas drugiego, po około 30 s gra wychodzi mi do Windowsa. Przeinstalowanie gry i OS nic nie dało.
Eksperymentowałem z różnymi sterownikami do każdej częśći kompa ale ciągle to samo. Więc tu nasuwa się moje pytanie - istnieje możliwosć wyedytowania save tak abym miał kurs zaliczony? Od razu zaznaczam że nie chcę cheatować, ale nie wiem co robić.

15.02.2004
17:19
[41]

iNfiNity! [ Senator ]

^UP^

15.02.2004
18:40
[42]

olivier [ unterfeldwebel ]

Witam całą wiarę, pogrywam rekreacyjnie oby tylko pingi lepsze były. Pozdrawiam.

17.04.2004
20:14
smile
[43]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

Witam :)
Mam kilka pytań:
1.Dlaczego moge wybierać tylko pomiędzy Karabinem maszynowym,tym karabinem Brust/Simple i granderem??:/
2.Jak się zdobywa punkty honoru :) mam na razie 10..co mam zrobić aby mieć 11?
3.Przez co się łączycie??Jeśli przez GameSpy'a to jak się rejstrować ??:/
4.Hmm..to chyba tyle :D

Czekam na odpowiedzi ;)
Pozdrawiam

17.04.2004
20:19
[44]

Zgred [ Konsul ]

Szef nazguli-->
1- A skończyłeś wszystkie treningi?
2- Musisz grać na oficjalnych serwerach lub serwerach LEASED i zdobywać punkty.
3- Gra ma wbudowaną wyszukiwarkę i to wystarcza.
4- HM, mam już 63 poziom honoru, więc mam nadzieję że wiem o czym piszę ;)

17.04.2004
20:23
[45]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

Ad.1 Jak zaliczysz szkolenie snajpierskie będziesz miał jeszcze do wyboru 2 karabiny snajpierskie - M24 i M82.
Ad.2 Honor zwieksza sie jak zdobywasz punkty, czyli wykonując cele misji. Zwieksza sie tylko na serwerach oficjalnych.
Ad.3 Jak właczasz game spy pojawia sie takie szare okienko. Klikasz na Login Wizard i tam zakładasz konto.

17.04.2004
20:30
smile
[46]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Wita Was Lemmy80 może kiedyś sie spotkaliśmy na Bridge Crossing czy Pipeline ;)

17.04.2004
20:32
smile
[47]

Zgred [ Konsul ]

Na Bridge Crossing to prawie na pewno, teraz przeżuciłem się na SF HOSPITAL.

17.04.2004
20:32
smile
[48]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

Grałeś ostatnio na Autocomie ?
To może sie spotkalismy :)
Jestem Muerte

17.04.2004
20:42
[49]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Ostatnio miałem przerwe gram głównie na BC, Pipeline, JRTC Farm. Miałem honor 25 ale straciłem konto i gonie nowym wojakiem :P teraz mam 26 honoru:)

17.04.2004
20:59
smile
[50]

Zgred [ Konsul ]

Mnie spotkacie głównie na BRIDGE CROSSING i SF HOSPITAL.
Jestem [-$-] Mateusz007[PL]

17.04.2004
22:38
smile
[51]

Big Money [ Senator ]

A mnie na Bridge Crossing (server Autocomu) :)
Aktualnie gram jako T-1000[]
Dorobiłem sie juz honoru 12 ale jakos nie chce mi sie grac na oficjalnych serwerach, ludzie sie boją walczyc zeby nie postrzelic swojego i nie stracic honoru :( Gra w defie mija sie wtedy całkowicie z celem.

Stinger << lol, czesto Cie widuje tam :)))

18.04.2004
10:27
smile
[52]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

Następne pytanie:
Czy opłaca się zdawać kurs medyka?
Czy ktos mógłby podać prawidłowe odpowiedzi??Bo ten gosc mówi strasznie niewyraźnie :/
Link do testu tu:
ale odpowiedz nie moge :/

Pozdrawiam i prosze o pomoc ;)
Tu lub na maila ( [email protected])
Z góry dziękuje :P

19.04.2004
16:21
[53]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]


Dobra test rozwiazany ;)
Ale mam następną prośbe..
Czy jest na forum ktos kto pomógłby mi z testem na snajpera??Bo nei moge się dostać :/ mam 35/40 czy coś koło tego ale zawsze za mało :(

Prosze o kontakt ma maila:
[email protected]

19.04.2004
16:57
smile
[54]

Zgred [ Konsul ]

Szef Nazguli--> Ciekawe jak ty sobie to wyobrażasz? Musisz wystrzelać przynajmniej 36/40 i nie da się tego obejśc! Trochę poćwicz!! Mamy to zrobić za ciebie czy jak?

19.04.2004
21:29
smile
[55]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

@zgred
|Twój nick doskonale oddaje twój charakter...
Czy ja prosiłem o komentarz?
Ja prosiłem o pomoc..jak jej nie oferujesz to po co pisziesz?Czego na forum NIE panuje zasada : " nie masz co pisać?Nie pisz nic"....

Wiesz ja nie moge ten mój celownik jakoś skacze :/ gdy 3mam go tak samo to raz trafia a raz nie :(
Ja bym podał numer kontka i hasło ;) pozdrawiam i prosze o pomoc ( o odpowiedzi nie komentarze :P )

19.04.2004
21:51
smile
[56]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Sze Nazguli -------> cały sekret tkwi w oddychaniu najlepiej spraw sobie słuchawki. Na strzelnicy ustaw volume na max i wsłuchuj sie w oddech słychać jak posteć wdycha powietrze następuje chwila przerwy i wydycha cykl sie powtarza:P Sekret tkwi w tem że musisz strzelić kiedy postać jest na "bezdechu" tzn. w czasie przerwy między wdechem i wydechem lub na odwrót;)

19.04.2004
21:59
[57]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

@Orgazm :)
Heh wiem zauważyłem, to...
Nie wiem czemu ale ten test mi nie podchodzi :/
Troche pogrzebałem w głównym katalogu (nie cheatuje!!) zżeby sprawdzić jaki jest treing na snajpera..no iw szystko za 1-szym razem...nie podoba mi się ten test na 36 strzałów :(
Ehh trudno..prosze nadal o pomoc...popróbuje jeszcze ale wątpie :(

19.04.2004
22:50
[58]

Zgred [ Konsul ]

Szef Nazguli--> Ha, wreszcie ktoś zaczyna doceniać mój urok osobisty ;)

Tak jak napisali inni, musisz strzelać na bezdechu i trenować do upadłego, taka jest cena sukcesu.

28.04.2004
18:10
smile
[59]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]


Prosze :(
o pomoc..dalej męcxze ten test na snajpera cały czas trenuje a tu nic ;/ zawsze brakuej troche..system oddychania już się nauczyłem..2,5 na wdech,2 sek przerwy potem ~2,5 sek na wydech i 2 sekundy przerwy..tak w kółko.
no ale nic :(
Prosze o pomoc :(
O kontkat przez maila :[email protected]
lub gg (patrz obok stopnia ;) )
Bardzo prosze o chętnych :( ja się skontaktuje wszystko załatwie tylko PROSZE O POMOC!!!

28.04.2004
18:27
[60]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

heh sorki za dw posty pod rzad ale potem gdzieś to zgubie..
Prosze nadal o pomoc..


@Mazio
Znalazłem na Amercia's Army.pl
"zakładanie na naszym forum nowych tematów bez zastanowienia się nad ich treścią, niechęć do używania funkcji "szukaj", pisanie głupot i nieprzemyślanych postów to najczęstsza przyczyna przywołania naszego forumowego trolla Mazia"
Heh chyba chodzi o Ciebie skoro masz stopień Mr.Off Topic ;)
ale jesteś popularny

28.04.2004
18:52
smile
[61]

CFH [ Pretorianin ]

Pozdrawiam graczy AA!!:D
mam pytanko - jak sprawdzic poziom swojego honoru ?? tj. ile dotychczas zdobylem punktow, fragow itp. itd??

28.04.2004
21:29
[62]

Gasto [ Pretorianin ]

Na oficjalnej stronie w zaklatce Account Management mozna sprawdzic poziom honoru:)

02.05.2004
18:10
smile
[63]

corey [ Pretorianin ]

hmmm...
mam takie troche lamerskie pytanko ale nie bijci bo jestem nowy i troche nie obczajam tej gry :D
Czy zeby grac na jakichkolwiek serwerach musze miec zaliczone wszystkie treningi??
brak mi spacial forces i snajpera ale nie chce mi sie tego buraka sluchac...

02.05.2004
18:25
smile
[64]

Brisk. [ Chomik ]

corey tak, żeby grac na mapkach oznaczonych SF musisz mieć zaliczopny trening na SF. Powiem Ci tylko że wykłady jeśli chodzi o SF to małe piwo w porównaniu z tym co CIe czeka po nich :D

02.05.2004
18:26
smile
[65]

Brisk. [ Chomik ]

A jesli chodzi o większośc mapek to wystarczy podstawowy trening zaliczyć i to wszystko.

02.05.2004
20:26
[66]

corey [ Pretorianin ]

ahhaa dzieki
tak wlasnie mi sie wydawalo
ale skoro tak to mam inny problem a mianowicie gra nie pobiera listy serwerow.... wogule
pokazuje sie tylko "connecting to Andromeda..." i tyle
nie mozna sie doczekac na liste serwerow i nie da sie grac
jak ktos wie o co chodzi i jak se z tym poradzic plizz napiszcie!!! :D
z gory dzieki i dzieki Brisk. za wyjasnienia

04.05.2004
13:53
[67]

Unseen [ Pretorianin ]

Co trzeba zrobic by przystapic do testu Adv. Marksmanship? Na strzelnicy w podstawowym Marksmanshiop mam 38/40 mimo to dalej mam w treningu dla advanced "not available".

04.05.2004
13:59
smile
[68]

Xaltorun [ Konsul ]

Mazio ---> AA:SF nie jest kompletnie darmowa! Płaci się za nią około 8 dolców na oficjalnej stronie www.americasarmy.com .

12.05.2004
21:31
smile
[69]

Hakim [ Konsul ]

Witam :-)
Mam takie pytanko. Jak długo trzeba czekać na potwierdzenie rejestracji konta na stronie americasarmy.com?
Założyłem konto jakieś 5 dni temu i nadal czekam na maila.

12.05.2004
21:40
[70]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

To musiałeś sie pomylic jak podawałeś maila ja czekałem jakieś 3 minuty.

12.05.2004
21:47
smile
[71]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Xaltorun ------> AA:SF jest DARMOWA chyba że ja o czymś niewiem ale gramłem na wszystkich mapach SF i problemów brak.

12.05.2004
22:01
smile
[72]

Zgred [ Konsul ]

Gra jest całkowicie darmowa, jeśli sobie sam ją ściągniesz z internetu, na stronie AA można zamówić płytkę z grą i to MUSI kosztować. Jeśli nie znacie angielskiego, to nie wprowadzajcie innych w błąd, tylko do nauki!!!

01.06.2004
13:17
smile
[73]

lo0ol [ Jónior ]

Siemka, W America's Army Operation gram od jakis 4 dni i mam problem !!!
W treningu podstawowym trafilem 36 makiet i powinien mi sie odkryc trening snajperski.
Ale mi sie nie odkryl :/ DLACZEGO ? POMOCY !

01.06.2004
13:21
[74]

szymaniak [ Konsul ]

po podstawowym jest Airborn trening... snajperski jest na końcu

01.06.2004
15:15
[75]

lo0ol [ Jónior ]

Po kolei .............

Podstawowe ( strzelanie do makiet, malpi gaj, granatniki itp., praktyka ) Wszystkie zaliczylem ! 1 na 36 hit'ow
Snajperski ( nie moze sie odblokowac )
Airbone ( wieza, live jump ) obydwa zaliczone
Medic ( jakies 4 ) wszystkie zaliczone
Special Forcec zaden nie zaliczyony

JAK ODBLOKOWAC SNAJPERSKI TRENING ? ?? na jakies stronce wydzialem ze trzeba strzelic min. 36 makiet w 1-szym treningu, strzelilem.....i DUPA !!! co jest ?? HELP :-(

GG - 4227383

01.06.2004
21:45
smile
[76]

Triple_X [ Chor��y ]

Mam problem:
Za pierwszym razem w treningu trafiłem 26 makiet a za drugim razem 36 mimo to trening snajperski nie jest dostępny
Mam wersje 2.0.

01.06.2004
22:03
[77]

iNfiNity! [ Senator ]

Spróbujcie przejsc jeszcze raz przynajmniej na 36 i potem to zaktualizować.

02.06.2004
08:48
smile
[78]

Zgred [ Konsul ]

Mam pytanie odnośnie treningów. Miałem wszystkie skończone, zainstalowałem patcha 2.1 i teraz są niedostępne. Da się to jakoś naprawić??

02.06.2004
10:52
[79]

Zgred [ Konsul ]

UP!!!

02.06.2004
11:02
smile
[80]

Gasto [ Pretorianin ]


Zgred --> wejdz na jakikolwiek server z autoryzacja i powinno byc ok

02.06.2004
11:06
smile
[81]

soze [ sick off it all ]

Zgred..walczysz od poczatku :/...

moze jakas mala GOLOWA siekanka na moscie?:) sa chetni? mozna by sie powybijac:D

02.06.2004
11:09
[82]

Gasto [ Pretorianin ]


soze --> wlasnie ciagne 2,1 potem mozna czemu nie :)

A propo 2.1 czy ktos moze podzielic sie jakimis spostrzezeniami na tego nowego path'a , jak wygladaja nowe mapy?

02.06.2004
15:32
smile
[83]

lo0ol [ Jónior ]

juz wiem dlaczego :-)
wejdz w plik ...../AAO/SYSTEM/SAVE/SWOJ_PROFIL ( to jest plik tekstowy

i ostatniom cyfre zmien na tyle ile trafiles makiet i bedzie dobrze

UWAGA - NIE ZMIENIAJ TEJ LICZBY NA WIECEJ ANI MNIEJ BO banik BEDZIE

jak by jakies problemy to moje GG - 4227383

02.06.2004
16:11
[84]

lo0ol [ Jónior ]

zapomnialem dopisac ze ta ostatnia cyfra odpowiada za strzelanie do makiet :-)

02.06.2004
19:59
smile
[85]

TeSciu69 [ Junior ]

Potrzebuje pomocy !!!
Od dzisiaj nie moge zalogowac sie na AA , sever przy logowaniu ciagle zglasza "time out".
Zainstalowanie patcha (2.1) pogorszylo tylko sprawe , mam znow wszystkie treningi do wykonania , a zalogowac dalej sie nee moge
Czy ktos mial podobna sytuacje ??

Jarek gg2387400

02.06.2004
21:55
smile
[86]

lo0ol [ Jónior ]

co do treningow to mysle ze w swoim pliku SAVE musisz pozmieniac wartosci tak jak miales kiedys ( na tym samym koncie ? )
a do logowania hmmm nie wiem ^^

02.06.2004
21:56
[87]

lo0ol [ Jónior ]

a i mam pytanko czy znacie IP'ki jakis polskich serverow ?

02.06.2004
22:02
smile
[88]

SirGoldi [ Gladiator ]

Ściągam najnowszą wersje Americas Army 2.1 i jutro myślę że rozpoczne przygode z tą gierą :) Enemy Territory już mi się troszke znudził i pograłbym w coś równie fajnego więc próbuje AA. Ktoś poleci dobre serwery?

02.06.2004
22:03
smile
[89]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Ten sam problem co TeSciu69 prosze o pomoc nigdy nie miałem takiego problemu mam 2.1 wersje.

02.06.2004
22:33
smile
[90]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

lo0ol ma racje. trza sobie bylo skopiowac swoj save przed updatem. a po nim wystarczy sobie skopiowac ten plik tam gdzie byl.

03.06.2004
07:11
[91]

lo0ol [ Jónior ]

hmm ja w AAO gram na wersji 2.0.0 i jeszcze jakos mi wzystko chodzi, narazie mysle ze nie ma potrzeby tego sciagac ( instalowac )

03.06.2004
07:24
smile
[92]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Kurde nie wiem co jest grane, ale prawie nie widzę serwerów np. po wybraniu mostu, czekam na połączenie z GameSpy i jak będę miał szczęście to może ze 2 serwery znajdzie. Po ustawieniu w filtrach żeby pokazywał wszystkie serwery (wszystkie możliwe mapy), to znajduje ogólnie z sześć serwerów. Poszliśmy z braciakiem do kafejki, i tam normalnie ze 20-30 serwerów na mapę. Mam neo (już 768/192), w sumie mam tak od ładnych 4 miechów, ale chciałbym zagrać z GOLowcami :P Próbowałem też połączenia na Andromedzie - tam nic nie znajduje...Nie wiem co mam robić już. Ktokolwiek wie jak sobie z tym poradzić - proszę o pomoc.

Pozdr.

03.06.2004
08:53
smile
[93]

TeSciu69 [ Junior ]

Zaczynam miec niejasne przeczucie ze te kłopoty związane są z łączem.
Z tego co widze Snorty ma neo i tez problemy , a u mnie wszystkie problemy zaczely sie gdy tepsa 2 dni temu "zwiekszyla" predkosc neo z 500 do 640 .
Moze opinie innych graczy z neo ?? co sie u nich zmienilo ??

03.06.2004
09:10
smile
[94]

Okruch [ Liverpool FC ]

Mam patcha i wszystko jest OK, duzo poprawek i to widac. Juz po upadku ludzie nie przenikaja do ziemi, tylko jeza taki jaki jest teren, upadaja zaleznie od tego jak dostana olowiem. No i nowe misje SF, bardzo fajne zreszta.

TeSciu69 -> mam neo+ i wszystko ok, tylko przez 2 dni mogly byc problemy z laczem bo przenosili wiekszosc serwerow na wersje 2.1

03.06.2004
10:43
smile
[95]

Big Money [ Senator ]

Ja tez mam neo, dzis zainstalowałem 2.1 i wszystko działa bezproblemowo :)
2.1 faktycznie dodał uroku tej itak swietnej grze, teraz to juz jest naprawde symulator żołnierza :) Ciesza takie smaczki, jak postaci, które zostają zabite gdzies na zboczu jakiejs górki, staczają się na dół, wozy opancerzone na mapie Arctic (nowej zreszta) i wiele innych. Teraz pewnie znowu bede siedział godzinami przed komputerem i grał :P

03.06.2004
10:45
smile
[96]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Ja też juz sobie poradziłem, u mnie wystarczyło zainstalować patch 2.1 i wsio. Big Money może się spotkamy gdzieś na polu bitwy :P Pod jakim nickiem grasz ??

Pozdr.

03.06.2004
10:49
smile
[97]

Big Money [ Senator ]

Snorty << Ja co jakis czas zmieniam nick, ostatnio gram juz od dłuzszego czasu jako T-1000[] głownie na Bridge Crossing, albo Mountain Ambush, czasem na innych mapkach :)
Dzis od rana grałem, pewnie wieczorkiem tez sie na chwile zjawie, jak cos to sie dogadamy jakos :)

03.06.2004
10:53
[98]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Ok nie ma sprawy :D Ja teraz spadam kosić trawkę wokół domku :) Koło 15-16 skończę. Jakbyś grał wieczorem to wal na gg - 2857894, często jestem niewidoczny więc mimo wszystko pisz :P

Pozdr.

03.06.2004
11:06
smile
[99]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Big Money ------> pamientam Cie T-1000:) Ja gram jako Lemmy80 głównie bridge, farm raid, teraz będe grał na sf arctic bo mi sie podoba.
U mnie już wszystko działa nic nie robiłe samo zaczeło działać.

03.06.2004
14:29
[100]

lo0ol [ Jónior ]

co do malej ilosci serverow na v 2.1 to mozliwe ze pokazuje tylko servery dzialajaca na TEJ wersji.
A wlasciwie po co mi 2.1 ? gram na 2.0 i mam wszystko dobrze

P.S.
moze zrobimy jakis fajny nowy watek z dorym wstepem itp. ??? jak cos to tu albo na GG :-)

03.06.2004
14:32
[101]

Big Money [ Senator ]

loOol << wiekszosc serverow jest juz na 2.1

Snorty << ja bede dopiero koło 19 - 20, godzina na bieganie z psem, czyli jak bede grał to dopiero koło 21.

03.06.2004
14:46
[102]

lo0ol [ Jónior ]

taa ]:-> a skad mozna a wersje sciagnac ? :-] jak byscie mogli to podajcie dokladnego linka :)

03.06.2004
16:03
smile
[103]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

lo0ol--->patrz nizej
Ja tez bym chetnie zagral z golowcami. Najczesciej grywam na mapce Bridge. Moj nick to [jELITA]Xaar
A co do nowych mapek to gralem w Arctic i prawde mowiac mi sie nie podobala.

03.06.2004
19:12
[104]

lo0ol [ Jónior ]

nie no nie wyrabiam !!
https://login.americasarmy.com/
jak wchodze na ta stronke ( do logowania na stronce americasarmy.com ) to mam NIE MOZNA WYSWIETLIC STRONY
a, jak loguje sie podczas gry to

1.ERROR - bla bla ?
2.TIMED OUT ?!
3.INVALID PASSWORD ????!!!!!!!!


co to za shit :-/

03.06.2004
20:12
[105]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

lo0ol---> też to mam. Widocznie jakieś prace konserwacyjne są prowadzone.

03.06.2004
20:38
smile
[106]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

To może założymy klan AA np.‹GOL Warriors› albo ‹GOLibrody AA›

03.06.2004
21:11
smile
[107]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Niestety moj klan [jELITA] chyba nie pozwala na bycie w kilku klanach naraz :] chociaz bede musial sie zapytac dowodcy bo pewnosci nie mam.

03.06.2004
21:20
smile
[108]

lo0ol [ Jónior ]

juz wszystko jest dobrze i moge pograc ^^

03.06.2004
21:25
smile
[109]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Ja bym pograł w jakimś klanie głównie po to żeby pograć jako team(ubezpiecznie sie nawzajem, pokonywanie otwartych przestrzeni w sposób zorganizowany,szyki na mapach "polnych" itp.) ale szukam roboty i nie wiem w jakich godzinach będe pracował jak już ją znajde, a narazie wole poświecić czas na szukanie niż na AA:P

03.06.2004
21:45
smile
[110]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Szlag by to trafił. Wraca człowiek po blisko 3 miesiącach do gry. Co się okazuje. Z dźwiękiem problemy, nooby głupsze niż zawsze, autoryzacja znowu nie działa, a i treningów brak. Co jest #$#$#$##$#?

03.06.2004
21:48
[111]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Marcinwks---->z treningami to popatrz wyzej pare postow. Ten temat byl niedawno poruszany.

03.06.2004
21:52
[112]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Z tymi treningami to jest chyba tak jak w poprzednich wersjach. Trzeba wykonać próba na strzelnicy. Choć teraz cieżko mi coś napisać, skoro autoryzacja down.

03.06.2004
21:53
[113]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Xaar--->co do tych savów to nie jestem przekonany. Wole poczekać, aż wszystko wróci do normy.

03.06.2004
22:25
smile
[114]

lo0ol [ Jónior ]

klan hehe ^^ jak chcecie takiego leszcza jak ja ( 11 honoru ) to moge byc :-)

P.S.
cos wiem o klanach bo w ET troche ich pozwiedzalem ^^


buehehehhee nie wyrabiam

P.S.2 :-)
Proponuje zalozyc nowy watek bardziej rozbudowany itp. jak ktos by byl tak mily zeby mi pomoc zrobic wstep to prosze na GG - 4227383, bo ten ma juz ponad pol roku :-)

04.06.2004
00:14
smile
[115]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Jest dokładnie tak jak napisałem. Wystarczy zaliczyć trening na strzelnicy, przesłać wyniki do serwera, a pozostałe treningi powrócą.

04.06.2004
17:12
smile
[116]

HuntERjf [ Konsul ]

[ reklama mode on]
UWAGA!
Klan "Foreign Operations Group" ( w skrócie [FOG] ) poszukuje nowych rekrutów.
Liczą sie przede wszystkim umiejętności, dużo wolnego czasu na gre oraz potencjalni rekruci muszą przede wszystkim być kulturalni i towarzyscy :)
Więcej info na www.fog.aa.prv.pl
Serdecznei zapraszam!!!
[FOG]_HuntER

[reklama mod off]

04.06.2004
17:18
[117]

HuntERjf [ Konsul ]

Oto dokładny adres do formularzu zgłoszeniowego :)
--> https://www.fog.sekrety.net/formularz.html

04.06.2004
17:23
smile
[118]

HuntERjf [ Konsul ]

Ewentualnie zapraszam bezpośrednio pod numer gg: 3569855 :)
Czasem jestem niewidoczny :]

PS. Sorka za 3 posty pod rząd ale jakoś tak wyszło :)

04.06.2004
20:44
[119]

lo0ol [ Jónior ]

podaj jakie umiejetnosci LOL :-)

04.06.2004
20:46
[120]

lo0ol [ Jónior ]

jaka ilosc honoru sie kwalifikuje :-)

04.06.2004
20:46
smile
[121]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

zadarzaly sie wam takie bledy podczas gry w aa? mam widne xp pro

04.06.2004
20:48
smile
[122]

lo0ol [ Jónior ]

podaj to bo beda sie do was zglaszac takie cioty jak JA :-)
w AA gram dopiero od tygodnia :-p

04.06.2004
20:51
[123]

lo0ol [ Jónior ]

Xaar - "zdarzaly wam sie takie bledy gry w aa?
JAKIE BLEDY ? napisz dokladniej dokladniej

04.06.2004
20:54
[124]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Bo mi sie obrazek nie chce wkleic :(((( moze pozniej sprubuje

04.06.2004
20:55
smile
[125]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Disiaj będe mordował gwałcił i palił wsie :P na mapie bridge będz sf arctic. Tak do 2 w nocy.

04.06.2004
20:57
smile
[126]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Orgasmatron---> podaj swój nick to może popykamy gdzieś wspólnie.:)

04.06.2004
21:01
smile
[127]

HuntERjf [ Konsul ]

Xaar-->
Jeśli masz na myśli "critical errory" to tak, zdarzają sie każdemu :) Jeśl masz takie błędy to najlepiej zainstalowac inne sterowniki do karty graficznej lub zmienić cośw opcjach graficznych.

loOol-->
Jeśli chodzi o twoje pytania to wszystko jest w dziale "rekrutacja na stronce www.fog.aa.prv.pl :)
Jeśli chodzi o honor to nie jest on ważny. Można mieć 10 honoru i grać wysmienicie a można mieć 90 honoru i być lamą :]
Jeśli grasz tydzień to będzie ci sie trudno dostać :)Ja np. gram rok i 7 miesięcy, a ludzie u nasz klanu średnio grają rok . Lecz jeśli masz ochote to sie zgłoś to cie sprawdzimy na polu walki. Czasami widać w grze niektórych ludzi wrodzony talent :) Może akurat z ciebie będzie wymiatacz za kilka miechów? :D

04.06.2004
21:03
smile
[128]

HuntERjf [ Konsul ]

miało być " ludzie od nas z klanu średnio" a nie " a ludzie u nasz klanu średnio"

04.06.2004
21:08
[129]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Marcinwks -------> Lemmy80 bede pewnie na bridge albo sf arctic ale tylko na leased bądz official

04.06.2004
21:26
smile
[130]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

HuntERjf----->tak wlasnie, chodzilo mi o critical errory :] thx

04.06.2004
21:37
smile
[131]

lo0ol [ Jónior ]

nie chce do klanu bo w AA jestem za slaby
ale w ET po tygodniu gry klepalem starych graczy ^^

pytanie:
Zainstalowalem od nowa Americas Army i:
1.Nie moge sie zalogowac
2.Chociaz skopiowalem save mam 0 odkrytych treningow
3. https://login.americasarmy.com mi nie dziala

HELP ME ^^

04.06.2004
21:44
[132]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

loOol ------> też mam problem dzisiaj z logowanie rano było dobrze. To chyba przejściowe kłopoty w związku z wprowadzaniem nowej wersji.

04.06.2004
22:23
[133]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

lo0ol---> jak login będzie działał, to wykonaj trening strzelecki i zapisz wyniki, a treningi ci wrócą.
Tymczasem login znowu nie działa.
Poza tym po dłuższej przerwie z AA, coś nie mogę się przekonać do strzelania z broni. M4 kosi z prędkością Saw-a, a M16 jak niegdyś M4. Jak coś działa dobrze, to armia koniecznie musi w to wsadzić swoje łapska. Za to, jestem pod wrażeniem zmian na moście, zwłaszcza zmniejszenia pocisków w M203.:) Mimo że sam często używałem wszelkich dropów. To najlepsza zmiana jaką dotąd zauważyłem.

04.06.2004
22:48
smile
[134]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Myślałem że sobie dziś kulturalnie pogram przy piwku, a ty ch*j zbity, jak nie critical errory to kurde błąd autoryzacji...grrrr

05.06.2004
01:14
[135]

HuntERjf [ Konsul ]

Marcinkws:
"lo0ol---> jak login będzie działał, to wykonaj trening strzelecki i zapisz wyniki, a treningi ci wrócą. "

Wystarczy nawet tylko pograć na serwie z autorką a treningi sie pojawią jako ukończone


Snorty:
"Myślałem że sobie dziś kulturalnie pogram przy piwku, a ty ch*j zbity, jak nie critical errory to kurde błąd autoryzacji...grrrr "

Taki bałagan zawsze jest po wyjściu nowego pacza. Trzeba po prostu cierpliwie czekać. Z czasem wszystko sie unormuje.

Marcinkws:
"M4 kosi z prędkością Saw-a"
Prędkoś sawa zmalała z 750 pocisków na minute do 600, a M4 zwiększyła sie z 450 bodajże do 700. ( dane przybliżone). Teraz bronie te są bardziej zblizone realiom. (przynajmniej tak twierdzą znawcy tematu na forum aa.pl )

05.06.2004
01:23
smile
[136]

Marksman [ Promyk ]

Jedno pytanko: Jakie to ma wymagania sprzętowe?? (nie wiem czy wogule opłaca mi się to ściągać...:|)

05.06.2004
01:33
smile
[137]

HuntERjf [ Konsul ]

Moja odpowiedz:
Gram na Athlonie 1700+, 128 mb ramu i GF2mx400. Nie jets aż tak fatalnie. To chyba nie duże wymagania co? :D

05.06.2004
01:36
[138]

Marksman [ Promyk ]

HuntERjf - z tego wynika że powinno chodzić i nie być fatalnie i u mnie...

05.06.2004
01:39
smile
[139]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Marksman ------> ja mam Durona 1.2, 256ddr, gf4 mx 400 i da sie grać tylko na misjach typu sf hospital gdzie jest dużo budynków obiektów troche skacze:|

05.06.2004
09:40
[140]

TeSciu69 [ Junior ]

Chyba dużoe znaczenie ma poziom detali, ja mam przedpotopowy złomik : PIII 650 M i 256 Ram GF 32 i dziala bez problemu.
Oczywiscie pod warunkiem że uda mi się zalogować co od wczorajszego popołudnia jeszcze mi sie nie udało.


Kto wezimie pod "opiekę" bardzo początkującego gracza ??

05.06.2004
11:10
[141]

lo0ol [ Jónior ]

cholera neta mi odcieli w nocy jak sciagalem special forces :-[ ( vectra olsztyn sux )
ale juz zaczelem znowu sciagac :]

05.06.2004
11:15
[142]

lo0ol [ Jónior ]

hunterjf -----> jak mam pograc na jakim servie jak bez odslonietych treningow nawet na MoutMcCenna ( czy jakos tak ) nie moge wejsc

05.06.2004
11:25
[143]

lo0ol [ Jónior ]

spoko juz mam wszystkie treningi :-)

05.06.2004
14:34
[144]

lo0ol [ Jónior ]

wrr...

1.Zaliczylem trening "strzelanie do makiet" na 34hity (sharpshooter)
2.wszystkie treningi pokazaly mi sie na completed snajperski tez ( tak jak mialem przed zmiana wersji na 2.1.0 )
3.Wszedlem na serva
4.Nie moeglem grac snajperem !!!!!!??????? ale trening mam completed
5.co robic help :-(

05.06.2004
14:43
[145]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

lo0ol---> masz to samo co ja. Zaliczył ci 34 punkty, które poszły do serwera, tak więc brakuje ci 2 trafień do 36 punktów, czyli możliwości grania snajperem. Niezły shit.
hunterjf---> u mnie nie działa takie rozwiązanie. Owszem tak się robiło i w 2.0 i 2.0a, ale teraz jak nie zaliczyłem treningów, to na oficjalne nie chciało mnie wpuścić. Co do tej broni, to całkiem to możliwe, aczkolwiek jakoś nie mogę coś uwierzyć, że M4 z 30 pociskowym magazynkiem może strzelać szybciej niż M245 - Saw. Poza tym ostatnio jak grałem na Village, to po przeładowaniu M4 miałem 31 pocisków.:)

05.06.2004
15:29
smile
[146]

lo0ol [ Jónior ]

łeeeee, znowu minimum 36 hitow :-(

P.S.
strzeli mi ktos ?? ]:->

05.06.2004
17:22
smile
[147]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Marcinwks ------> M-249 SAW:P
loOol -------> moge Ci strzelić jak tak bardzo chcesz ale wiedz że bicie Ciebie przyjemności mi nie sprawi:P

05.06.2004
17:36
smile
[148]

soze [ sick off it all ]

dziala juz logowanie?????????????????????

05.06.2004
18:03
[149]

lo0ol [ Jónior ]

Orgasmatron ---> podaj kontakt :-] najlepiej GG \ TLEN'a ^^

05.06.2004
20:10
smile
[150]

lo0ol [ Jónior ]

podasz ??
jak by co to moje GG - 4227383

05.06.2004
20:59
smile
[151]

lo0ol [ Jónior ]

co tu nic nie piszecie :-] jest jakis nowy watek czy co ?

Orgasmatron zglos sie :]

05.06.2004
21:42
smile
[152]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Orgasmatron---> zapomniało mi się. W końcu nie grałem prawie 3 miesiące.:)
P.S.
Jedno się w tej grze nie zmienia. Mimo upływającego czasu. Cheaterzy. Co gorsza coraz ich więcej. Dzisiaj na Pipce SF:
24-0 w 6 rund na oficjalnym. Typek, którego nie widać. Później gość, którego nie było, a zarąbał 3 moich wraz ze mną przez ściane. Co gorsza, obaj honory powyżej 70 i z klanów. Nie to nie Polacy ze...Strong.

05.06.2004
23:01
smile
[153]

soze [ sick off it all ]

zazdroszcze ja nadal niemoge sie zalogowac..pierdolony pach!:D

ps. ale wroce..;)

06.06.2004
11:56
[154]

HuntERjf [ Konsul ]

Odnośnie problemów ze snajperem:

"Problemy ze snajperem?    - 2004.06.03 00:32
Wielu graczy skarży się, że w nowej wersji nie może grać strzelcem wyborowym. W obecnej wersji gry usunięto jeden z exploitów - podczas łączenia się z serwerem następuje teraz sprawdzenie zapisanego w bazie danych wyniku osiągniętego podczas szkolenia ogniowego. Jeśli ktoś nadpisał sobie uzyskany wcześniej wymagany rezultat wynikiem niższym niż 36 trafień - lub skorzystał z exploitu - musi ponownie przejść szkolenie snajperskie.
Inkub"
news pochodzi ze strony www.americasarmy.pl

06.06.2004
13:24
smile
[155]

TeSciu69 [ Junior ]

Hi,
Mam pytanie czy ktos ma jakies doswiadczenia w uzywaniu firewall'a w czsie gry w AA ??
Info na oficjanlej stronie AA:
UDP ports 1716 for the game, 1717 for the gamequery, 1718 for master server query, 8777 for standard UT query, 27900 for GameSpy and TCP 20045 for Auth server
Sam uzywam ZoneAlarmPro i jakos mi nie wychodzi.

07.06.2004
20:02
[156]

lo0ol [ Jónior ]

czemu nikt tu nic nie pisze :-(

07.06.2004
20:35
smile
[157]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Ja dzisiaj dostałem nowy stopień :P

07.06.2004
20:36
[158]

Triple_X [ Chor��y ]

1.Czy da sie inaczej odzyskać hasło niż z login.americasarmy.com(aktualnie nie działa)??
2.Kiedy login.aa.com będzie znowu działał??

07.06.2004
20:37
[159]

DarkStelix [ Padawan ]

mam pytanie czy mozna zmienic sobie nick????nie zlozyz 2 konto tylko zmienic nick

07.06.2004
20:42
[160]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Triple_X -------> hasło możesz odzyskać podając nicka i e-mail podany wcześniej przy rejestracji. Choc skoro niedziała strona z liginami to nie wiem jak to zrobic.

07.06.2004
20:48
[161]

DarkStelix [ Padawan ]

i napiszcie jak sie zdobywa honor bo ja czesto wygrywam i nie postaje pkt:(

07.06.2004
20:56
smile
[162]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

DarkStelix ------> Możesz zmienić nick bez problemu teraz lepiej tego nie rób bo są jakieś problemy z loginami i sie może okazać że stracisz przez jakiś błąd postać. Honor zdobywasz grając i wygrywając :P na serwerach oznaczonych jako honor/leased server.
Liczba punktów, koniecznych do podniesienia Honoru o jeden poziom
poziom honoru: ilość punktów potrzebnych do podniesienia honoru o jeden
01-10: 500
11-20: 1,000
21-30: 2,500
31-40: 4,000
41-50: 6,000
51-60: 9,000
61-70: 13,000
71-80: 23,000
81-90: 43,000
91-99: 83,000

08.06.2004
15:39
smile
[163]

soze [ sick off it all ]

dostaje juz pierdolca od 5 dni mam złe hasło!!! niech naprawia wkoncu to dziadostwo bo glod narkotyczny siega zenitu:D

08.06.2004
15:59
[164]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Chcem zacząć grać w AA. Proszę o parę porad dla żółtodzioba.

08.06.2004
16:23
[165]

soze [ sick off it all ]

zainstaluj odpal i graj.... zadna filozofia przeczytaj manuala i go go!

08.06.2004
16:26
smile
[166]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

.:[upiordliwy]:. --------> https://www.americasarmy.pl/?lang=1

08.06.2004
19:58
[167]

lo0ol [ Jónior ]

pomocy !!??
Jak gram to mnie wywala z gry i wyskakuje mi blad

No Label

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1678 MHz with 255MB RAM
Video: NVIDIA GeForce4 MX 440SE with AGP8X (5672)

General protection fault!

History: UObject::GetPathName <- UObject::ProcessEvent <- (AttachW_RPK_SAW SFhospital.AttachW_RPK_SAW12, Function AGP.BaseWeaponAttachment.ThirdPersonTrace) <- AWeaponAttachment::PostNetReceive <- HandleStream <- UActorChannel::ReceivedBunch <- (Actor AttachW_RPK_SAW12) <- UChannel::ReceivedSequencedBunch <- Direct <- UChannel::ReceivedRawBunch <- DispatchDataToChannel <- BunchData <- UNetConnection::ReceivedPacket <- UNetConnection::ReceivedRawPacket <- UTcpNetDriver::TickDispatch <- UpdatePreNet <- ULevel::Tick <- (NetMode=3) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


CRITICAL ERROR

pomocy :-( co robic

08.06.2004
20:20
[168]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

lo0ol---> nic nie zrobisz. To jest właśnie wada 2.1. Zresztą w poprzednich wersjach też zdarzał się ten błąd, ale nie w takich ilościach jak teraz. Może przyszłość przyniesie nam poprawę tego buga.

08.06.2004
21:47
[169]

DarkStelix [ Padawan ]

napisz cie na jakich planszach sie najszybciej zdobywa honor

08.06.2004
22:06
[170]

lo0ol [ Jónior ]

no to koniec z AA :-/ wrrr......

09.06.2004
01:14
smile
[171]

PIL [ Konsul ]

Może ktoś wie jak dojść do swojego starego hasła w AAO ? Dawno temu aktywowałem "konto". Dostałem potwierdzenie i niestety odcięło mnie od netu. Teraz znów mam dostęp i postanowiłem popykać w AAO. Niestety nie pamiętam hasła, a meila z potwierdzeniem nie mogę odczytać (pier$((*)(*@ny Onet). Załozyłbym nowe konto, ale na stronce AAO to niemożliwe. Help plz !

09.06.2004
01:36
smile
[172]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

PIL ------> jak niemasz tego maila którego podałeś przy rejestracji to nie odzyskasz hasła. Ja w ten sposób straciłem postać (25 honoru) Poprostu zapomniałem hasło po długiej przerwie w graniu i nie mogłem sobie przypomnieć konta e mail jakie podałem przy rejestracji:|

09.06.2004
01:47
smile
[173]

PIL [ Konsul ]

No to zipa dumna. Pozostaje mi tylko liczyć na to, ze onetowcy naprawią skrzynkę. Zastanawiam się dlaczego nie działa strona gdzie można założyć nowe konto ?
Orgasmatron ----> dzięki za odpowiedź.

09.06.2004
13:23
smile
[174]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

A u mnie nadal po srednio pol godziny grania wyskakuje critical error. Przeinstalowalem gre, zainstalowalem nowe detonatory do grafy i mam directx9.0. Co mam z tym zrobic?? Pomozcie.

09.06.2004
14:23
smile
[175]

PIL [ Konsul ]

Xaar ---> Pewnie masz pirata :)))

09.06.2004
15:15
smile
[176]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

taaa jasne. ale tak serio nikt nie mam zadnego pomyslu co z tym zrobic?

09.06.2004
15:33
smile
[177]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

sorki, dopiero teraz przejrzalem te posty wyzej :p. Znaczy sie nic sie nie da z tym zrobic? Trudno trzeba czekac na kolejnego patcha :]

09.06.2004
18:38
[178]

HuntERjf [ Konsul ]

Próbu próbuj, instaluj różne sterowniki. Wkońcu któreś okażą sie dobre. Pozmieniaj też coś w opcjach graficznych. Powyłączaj niektóre opcje. Może pomoże. :]

09.06.2004
18:43
smile
[179]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

AMERICAS ARMY NEWS WIRE, 2004-12-09 -- Registration and Account management is back!
Czyli po naszemu można sie zalogować na swoje konto :) Hooah!

09.06.2004
19:20
[180]

Immothep [ Errare humanum est. ]

soze ---> dawno Cie nie widzialem w celowniku ;]

09.06.2004
19:28
smile
[181]

soze [ sick off it all ]

Immothep...chetnie bym ci sie pokazal ale mam nadal pierdolone password ivalid!!!!
ale jak tylko bede mogl wejsc to chetnie pobiegam po moscie:D

09.06.2004
19:31
[182]

Immothep [ Errare humanum est. ]

soze ---> a czemu? hasła sie zapomniało?? :>

09.06.2004
22:35
[183]

Triple_X [ Chor��y ]

Zapomnialem hasła podałem na stronce nick mail i napisali że hasło wyślą i tak czekam od rana. Też tak mieliście??

10.06.2004
14:08
[184]

lo0ol [ Jónior ]

https://gry-online.pl/s043.asp?ID=2419015&N=1 - link do mojego watku :-)

10.06.2004
14:08
[185]

lo0ol [ Jónior ]

piszcie wszystkie uwagi dotyczace wstepniaka uwzglednie je w nastepnym watku z tej czesci

10.06.2004
14:12
[186]

goldenSo [ AnomaliA ]

------->Xaar
AA paczowales czy full sciagales? DX9 na gf2mx strzasznie ja spowalnia

10.06.2004
14:21
[187]

lo0ol [ Jónior ]

https://gry-online.pl/s043.asp?ID=2419015&N=1 ---> link do watku o America's Army

10.06.2004
19:12
smile
[188]

PIL [ Konsul ]

Przed chwilą wysłałem prośbę o przypomnienie hasełka. W ciągu 15 sekund miałem odopwiedź. Fajni są ci Jankesi :))
Zaczynam trening.

---> Mazio, moze już czas na kolejną część wątku ?

10.06.2004
19:19
smile
[189]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

YO:)

Sprawdźcie czy działa serwer o nazwie "Alerik", ok?:) Chcę zobaczyć czy dobrze skonfigurowałem.
Z góry dziękuję

11.06.2004
10:50
smile
[190]

soze [ sick off it all ]

error uknow:/ zajebie sie zaraz! pierdolony patch...eeeech

ps. po co zalozyles ten :swoj" watek o aa? tem jest dobry i ledwo zipie

11.06.2004
13:00
[191]

lo0ol [ Jónior ]

Z tego co widze to ...... Mazio nie zalozy nowego watku bo daaaaawno nie widzialem jego zadnego wpisu tutaj a wiec pozwolilem sobie zalozyc nowy :-)

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2419015&N=1

11.06.2004
13:09
smile
[192]

lo0ol [ Jónior ]

siemka, mam BIG PROSBE troche nie zwiazana z tym watkiem :-) jak ktos by mial orginalnego cd-keya do return to castle wolfenstein i by nie gral i byl tak mily zeby mi go podac to bym byl BAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO wdzieczny :-(

12.06.2004
11:47
[193]

lo0ol [ Jónior ]

juz mam :)

13.06.2004
20:18
smile
[194]

Pvt. Creak [ Criav ]

mam problem.. otóż na jednym kompie mam 2óch userów w AA i tak - w jednym doszedłem dalej, a w drugim jestem prawie na początku.. teraz jak włączam gre i loguje na tego co nim dalej doszedłem to mi nie wczytuje treningów, że przeszedłem, a jak próbowałem zalogować na poprzedniego to znikły mi wszystkie treningi... co mam zrobić, żeby wcyztaj usera razem z treningami???

14.06.2004
16:48
[195]

Okruch [ Liverpool FC ]

Pvt. Creak ---> Musisz przejsc 1 trening i przy wyniku musisz sie zalogowac, zeby wrzucilo to na konto na ktorym bedziesz grac... Niestety jak chcesz grac raz na tym, raz na tym to musisz co zmiane konta przechodzic 1 trening...

14.06.2004
17:06
[196]

Pvt. Creak [ Criav ]

Okruch ---> już znalazłem inny pomysł... ten Twój nie jest najlepszy, bo jak dostane mniej pkt. na strzelnicy to zapisze mi się ten gorszy wynik... Mój sposób to po prostu zalogować się, podłączyć do jakiejś gry w necie i już treningi wczytane ;)

14.06.2004
21:26
[197]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

goldenSo---------->aa paczowalem a co? to cos zmienia?

23.06.2004
19:05
smile
[198]

PIL [ Konsul ]

Mam pytanie dotyczące aaotrackera. Założyłem konto, a moioch wyników nie widać. Czy hasłem powinno być hasło, które dostałem od Armii ???

24.06.2004
08:57
[199]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

PIL-------------->ja jak zakladalem to na poczatku nawet login inny mialem i tez byly jakies problemy. A pozniej zmienilem na taki sam login i haslo jak mam w aa i jest dobrze.
goldenSo--------->a to i tak nie ma znaczenia, ostatnio sciagnolem sobie ver 2.1 i zainstalowalem od nowa i nadal mi nei dzialaja niektore serwery. Ale zauwazylem ze na serwerach do 8 graczy gra chodzi normalnie i bez problemow.

02.07.2004
12:29
[200]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

watek upadl??

02.07.2004
12:33
smile
[201]

soze [ sick off it all ]

axl siekniesz teraz na moscie?:D

06.07.2004
12:58
[202]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

Czy ktoś mógłby mi wysłac na maila nie zmieniony plik ArmyOps.ini ?
Skasował mi się przez przypadek :/

Z góry dziekuje

06.07.2004
23:51
[203]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

Mały up'ik

07.07.2004
07:28
[204]

goldenSo [ AnomaliA ]

----->Xaar
jakie masz detonatory? mi gra dobrze chodzila na 30-34 wiec peksperymentuj

10.07.2004
16:24
smile
[205]

D4n!3l [ Junior ]

:::::::S.O.S::::::::: NAPISZCIE MI JAK SIE ZAKŁADA SERWER W America's Army w necie lub po LANIE obojętnie POMOCY !!!!

10.07.2004
17:06
[206]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Aktualnie jade na "53.03_winxp2k_international_whql.exe"

12.07.2004
15:09
smile
[207]

PIL [ Konsul ]

Od kilku godzin próbujęsię zalogować do gierki i nie mogę. TIME OUT ... i koniec. Czy ktoświe co jest grane ???

14.07.2004
09:40
smile
[208]

ptoku [ Legionista ]

Zacząłem grać niedawno w America’s Army (to jest moja pierwsza gra w którą zacząłem grać przez neta) mam dwa duże problemy:
1.Gdy próbuje połączyć się z jakimś serwerem to wyrzuca mnie z gry i pisze że nie ukończyłem treningu chociaż cały ukończyłem.
2.Gdy czasami uda mi się zagrać na jakimś serwerze to mam za duży ping i nie da się grac a mam Neostrade TP 640
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

14.07.2004
10:00
smile
[209]

soze [ sick off it all ]

ptoku--->ukonczyles wszystkie treningi??..niezapomniales sie najpierw zalogowac?..czasem tak wywala:)) jesli jesten naprade swiezym graczem proponuje najpierw powbijac sie na serwery treningowe:)) ,
polecam wybierac serwery z jaknajmniejszym pingiem..wyłaczyc zasys pornosow wtle;))

26.07.2004
14:35
smile
[210]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Mam taki problem: chcialem sobie pocwiczyc na bridge (singleprayer) strzelanie z m203 i nie dziala mi komenda "show fog". Ktos moze wie dlaczego tak mam?

26.07.2004
15:24
smile
[211]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

^UP^

26.07.2004
16:51
[212]

MP-ror [ Konsul ]


Panowie ( i Panie ? :) ) bardzo chciałbym sobie pograć w tą wspaniałą gierę, ale mam jeden problem. Próbowałem zasysać najnowszą wersję już z kilku wyszukanych przeze mnie linków i wlekło się jak k r e e e e e e w z n o o o o o o s a a a a. Normalnie załamka. Czy znacie jakieś linki, albo inne ftpy z których poleci szybciutko ? Poratujcie, bo ja nie wytrzymie :) jak będę musiał ssać to przez pare dni. Tylko nie podawajcie linków do jakichś płatnych serwisów, bo nie po to US Army sponsoruje gierę żebym ja bulił za jej ssanie.

26.07.2004
16:58
smile
[213]

soze [ sick off it all ]

jasne!

www.nzone.com w dziale download masz pelna wersje AA:]

mialem tam sredni transfer 30kb

29.07.2004
08:27
smile
[214]

ptoku [ Legionista ]

Witam wszystkich.
Otóż mam taki problem: gdy chce grac na jakimś serwerze oficjalnym, to pochwali mnie wyrzuca i nawet nie wiem o co chodzi, zaznaczam ze mam ukończone wszystkie podstawowe treningi (medyczne, na snajpera i takie tam) i mam włączony punkbaster.
Z góry dzięki za odpowiedz.

29.07.2004
08:31
[215]

ptoku [ Legionista ]

Miało być pochwili
Aha mogę grac tylko na serwerach nie oficjalnych a jak chce grac na oficjalnych to mnie wyrzuca (zdarzało się że zagrałem jedna partyjkę na oficjalnych i dopiero po niej mnie wyrzucało)

29.07.2004
10:58
[216]

ptoku [ Legionista ]

^^^^up^^^^
to co nikt nie wie???

29.07.2004
11:23
[217]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

jaka jest najnowsza wersja klienta AA ? Zasysam wlasnie 2.1 ale sie troche pogubilem i do tego nienajlepiej sie orientuje w angieslkim wiec pytam tu.
No i jak juz zassam gre to od czego zacząć ? prosze o jakies podpowiedzi bowiem w AA jeszcze nigdy nie gralem ale od pewnego czasu mam na to chrapke :)

30.07.2004
11:02
smile
[218]

Orrin [ Najemnik ]


MAm problem z ta gra co wlacze trening to sie zawiesza badz komp restartuje
czasem na treningu moge grac 5 min a czasem 0,5 s
kto wie od czego to moze byc?
patrzalem rozne wersje zawsze to samo :(

18.11.2004
19:28
smile
[219]

Stachu_PL [ Pretorianin ]

Ej jak to jest z tą grą na siec ?? Wlonczylem gre pierwszy raz zarjestrowalem się i mi caly dzien nei przyszlo hasło :/ trzeba trening przejsc zeby przyszlo czy jak ? czy to zawsze tak dlugo idze ??

18.11.2004
20:27
[220]

wangor [ Centurion ]

Nie do wiary jak mogl mi taki wątek uciec :)))

Stachu_PL ---> mail przychodzi po 30 sekundach. Prawdopodobnie Twoja skrzynka traktuje maila od AA jako spam, sproboj z innego maila a napewno sie uda.

faloxxx ---> graj :) obserwuj tych którzy maja najwiecej killi i ucz sie ;) pograj troche i wstap do klanu, bo w tej grze gra klanowa to potega ;)

Pozdrawiam,
[BEZBRONNI]_Wangor

18.11.2004
20:30
[221]

Stachu_PL [ Pretorianin ]

Mam poczte w "Outlook Express" i dobrze wszystko jest pozatym mójemu kumplowi tez nei przyszło a rejestrował sie wczoraj o 23:00 i nei przszysło :/

18.11.2004
20:46
smile
[222]

Stachu_PL [ Pretorianin ]

Wangor-------:> moze ty mi zrobisz konto ?? dam ci nick a ty wezmiesz na swój email i podasz mi hasło jakie przyjdze co ty na to ??

18.11.2004
21:21
[223]

Fett [ Avatar ]

grałem grałem, ale mi szybko przeszło z kilu powodów
a) za slaby komp
b) nieprzyjemna atmosfera na zagranicznych serwerach
c) tygrysek mnie zaje*** :P

08.12.2004
07:10
[224]

wiedzmin[SFOR] [ Junior ]

Witam wszystkich, mam następujące pytanko:
ciupie w AA już jakiś czas, ale dopiero dzis zabrałem sie za TRENING SNAJPERSKI, i tu jest żołnierz pogrzebany: Ciągle nie moge zdać pierwszego testu z M24... na próbie strzelam i wszystko trafiam(czerwone cele) a jak przyjdzie do testu to lipa, celuje , przesuwam sie w te i spowrotem... oczywiscie dwójnóg jest rozłożny... mozę wiecie w czym rzecz, lub jakieś praktyczne wskażówki, byłbym bardzo wdzięczny.
PS.
Stzrelam cały czas, w białą "coś" wygląda jak te czerwone, choc podobno to niewypał?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.