GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada

26.11.2003
18:57
[1]

NTOMEK17 [ Pretorianin ]

Neostrada

Kto zamówił NEOSTRADĘ na miesiąc za 1,7 zł??

26.11.2003
19:00
[2]

Garbizaur [ CLS ]

Ja zamówiłem. Niestety 30 dni się kończy, ale mimo tego raczej zostawięsobie Neo. Naprawdę polecam. Warto spróbować.

26.11.2003
19:05
smile
[3]

NTOMEK17 [ Pretorianin ]

Mój kumpel też spróbował. Jest zadowolony, ale się pytał czy łatwo możesz się połaczyć bo on mówi że łączy się po kilka razy bo nie może się połączyć. Jak to jest u Ciebie???

26.11.2003
19:06
[4]

flame [ Generaďż˝ ]

Witam!

Ja również już mam od 2 tyg neo i będę zawieral umowę na czas dłuższy , bo naprawde warto.Wcześniej miałem sdi więc .....Jeśli chodzi o 30 dniowy test to juz takiej promocji nie ma - skończyło się bodajże 15 listopada , teraz dają grę lub kamerke i podłaczenie neo za 1 zeta + 99 zeta za modem.Dla tych , którzy mają sdi , a chcą zmienić na neo będzie fajna promocja od nowego roku - modem za 1 zeta i przejście za 1 zeta.

26.11.2003
19:09
[5]

Garbizaur [ CLS ]

flame ---> test 30 dniowy mozna miec do konca roku

Zazwyczaj lacze sie za pierwszym razem, czasem za drugim, maks. za piatym. Raz Neo nie dzialalo mi wieczorem, ale podobno bylo tak w calej Polsce.

26.11.2003
19:12
smile
[6]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Sorry że ja nie na temat,ale jestem w opałach.Potrzebuje dobrego i łatwego programu który czyta tekst w kompie na głos.Chodzi mi o coś podobnego do Syntalka,ale on mi nie chodzi.POMOCY!!!!!!!!!

26.11.2003
19:15
[7]

flame [ Generaďż˝ ]

Witam!
Właśnie , że nie.Przeczytaj regulamin tej nowej promocji(tej od 15 listopada).Nie ma tam nic wspomniane o 30 dniowym teście.No chyba , że się mylę , jeśli tak to sorry.

26.11.2003
19:18
smile
[8]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Czy ktoś zamierza mi pomóc?????!!!.......................

26.11.2003
19:20
smile
[9]

merkav [ Aguś ]

No mam od jakis 3 tygodni ale na 100% nie biore na dluzej, 150 miesiacznie (w porownaniu z 80 za kabel) to stanowczo za duzo :(

26.11.2003
21:05
smile
[10]

bone_man [ Powered by ATI ]

Hmm, ja sie chcialem o cos zapytac. Czy to nadal jest full neo, tzn. czy to jest 512kb/s czy 256kb/s ?
Na poczatku slyszalem, ze zalozenie kosztuje XXX (nie pamietam), a abonament miesieczny wynosi 99 zlotych za 256kb/s. Teraz slyszalem, ze zalozenie kosztuje 99 zlotych, abonament 149 zlotych za 512 (czyli tak jak bylo), tyle ze mozna wybrac kamere, lub Call of Duty.
Mam nadzieje, ze zrozumiecie o co mi chodzi i odpowiecie :)

26.11.2003
21:12
[11]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

flame ---> Masz rację. Mylisz się. Promocja "30 dniowy test" została przedłużona do końca roku.

26.11.2003
21:12
smile
[12]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Tylko nie bierzcie Neostrady na czas określony tam są jaja zaś w umowie lepiej na nie określony chodż jest troszke drosza

27.11.2003
10:16
[13]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

ALEX2150 ---> Jaja, to robisz z siebie. Te "troszeczkę droższa", to prawie 50zł miesięcznie więcej (30% drożej!!), a tylko idiota chciałby tyle przepłacać z własnej woli. Bierze się tylko i wyłącznie na 12 miesięcy, bo jest taniej i nie ma żadnych jaj z umową.

01.12.2003
13:23
smile
[14]

NTOMEK17 [ Pretorianin ]

Dzięki wszystkim!!!

25.12.2003
23:46
[15]

newage3000 [ Konsul ]

u mnie wszystko git chodzi ...

25.12.2003
23:55
smile
[16]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]


neo (za drogo)to szit
a tepsa to h***je

26.12.2003
00:26
smile
[17]

Bodokan [ Starszy od węgla ]

sirQwintus ---> niestety, nie wiesz o czym mowisz/piszesz. W zwiazku z tym trudno z toba nawiazac, jakas sensowna rozmowe.
Jak juz dojdziesz do tego, o co ci chodzi, to daj znac, chetnie pomoge. Albo dam Ci linka na forum mmorpg, gdzie sa sami twardziele i Cie skieruja na jakis ( jeszcze dzialajacy ) shard OSI = 12 $ for month.
Ale musisz miec oryginal, co jak sadze zupelnie Cie dyskwalikikuje...

26.12.2003
01:21
[18]

axelek [ Konsul ]

ALEX2150 ,Jam__Lasica , 50 ja nie wiem ale place 212 zl to nie 50 tylko 60
a co to prosze nei wyzywac osob ktore majo na czas nie okreslony, moze niekturzy poprostu wola byc niezalezni i nie placic n aprzymus jak juz nie bedzie sie chcialo, a i te rozwiozanie jest dal osob ktore na to stac, choc przynam ze neijst przyjemne doplacanie co miech 60 zl(to tak jak w bloto) ale za cos sie placi

26.12.2003
11:16
smile
[19]

TeadyBeeR [ Legend ]

Tez mi niezaleznosc :) . Rocznie przeplacac 750 zeta....

26.12.2003
11:28
[20]

Isam [ Generaďż˝ ]

TeadyBeer ---> znalazl sie kalkulator jeden ... niezaleznosci i wolnosc jest bezcenna :)

26.12.2003
11:39
[21]

TeadyBeeR [ Legend ]

Jak z jakiegos dziwnego powodu postanowie zrezygnowac z neo to tez nikt mi nie zabroni. Po prostu zaplace kare (pewnie cos kolo 750 zeta :) ). A za taka kase to mozna sobie co roku kupowac wypasiona karte graficzna.

26.12.2003
12:27
smile
[22]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Ale przecież jakiś czas temu wątki były że Tpsa straszne jaja robi z tą Neostradą....... obcinają tranfer itp... juz sam nie wiem czy zakładać tepse (bo jestem w chu***** sieci osiedlowej i to wolnej okropnie).Brać czy nie brać ? oto jest pytanie ;)

26.12.2003
12:31
smile
[23]

TeadyBeeR [ Legend ]

Niby gdzie obcinaja transfer ? Pierwszy raz slysze .

26.12.2003
12:33
[24]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

TeadyBeeR---.>> kiedyś był taki wątek że najpierw mieli tranfer 64kb/s a potem 58kb/s....... no a jaki teraz macie transfer?

26.12.2003
12:39
[25]

TeadyBeeR [ Legend ]

Arcy Hp --> Chyba odwrotnie ? Najpierw neo miala predkosc 512/128 kbps , ale nie dalo sie na czyms taki osiagnac transferu 64/16 kB/s wiec zwiekszyli do 640/160 kbps. No ale moze ja o czyms nie slyszalem. Jak na razie zalozylem neo , ale dopiero w okolicach sylwestra je przetestuje.

26.12.2003
12:40
[26]

mikmac [ Senator ]

Arcy HP -->
big lol - jak nie wiesz to lepiej nic nie pisz. Nigdy nie przycinali, a tak naprawde to po roku NEO+ zwiekszyli :/ wlasnie z okolo 56 na 64....
ALe tlumaczyc po raz 10 nie bede...

26.12.2003
13:05
smile
[27]

Dogon [ Generaďż˝ ]

Ja mam NEO na czas nieokreślony od maja...miałem najpierw schody z synchronizacją czyli rozłączało mnie po kilkanaście razy na dzień...oczywiście reklamowałem i w końcu fachowcy z TPSA doszli czego miałem tak...no ale to przeszło i jest pod tym względem OK. Bardzo rzadko ściągam coś z netu (nie licząc jakiegoś patcha , tapety , lub scenariusza do gry CM -małe pliczki ) to transfer nie jest istotny ale jak dobra strona to spokojnie idzie na maksa czyli ok 63 KB...Wogóle nie używam programów typu Kazza , DC i takie tego typu rzeczy więc nie wypowiadam się na ten temat.W mojej okolicy nie ma innej mozliwości mieć stałego łącza , ludzie nie zakładają żadnej sieci więc musiałem skorzystać z usługi NEO...W zasadzie jestem zadowolony z NEO (choć ok 200 zł to troszkę za duzo) tym bardziej ,ze czasem lubię się włączyć na chwilkę w jakiegoś Call of Duty to pingi są super i bez problemu się gra...NEO mam na jeden komp. Aha ostatnio jest problem w wchodzeniu na rozne strony zagraniczne np. yahoo ...zmieniona została klasa IP ktore są przydzielane uzytkownikom NEO i coś się nie zgadza u innych adminów stron...i po prostu nie wyświetla tych stron...tych stron jest trochę ale mam nadzieję ze to minie ...To tyle moich spotrzezeń...
Pozdrawiam wszystkich!

26.12.2003
13:52
smile
[28]

milys [ spamer ]

ja zawsze mialem i nadal mam takie same transfery czyli ok 60 KB/sek (neo+ mam od prawie samego poczatku jej istnienia czyli od 1,5 roku). nigdy nie mialem pelnej predkosci 64 KB ale to wina mojej centrali albo kabli w budynku. zdazaja sie czasami awarie ale rzadko wiec nie narzekam zbytnio na neo

26.12.2003
14:38
[29]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

axelek ---> Bo wziąłeś na czas nieokreślony. A jeśli twierdzisz, żeby nie wyzywać od idiotów ludzi, którzy tak robią, to powiedz jak ich nazwać? Bo według mnie inaczej nie można. Wystarczy użyć inteligencji i policzyć. Biorąc na czas określony płacisz ponad 2500zł rocznie. Natomiast na 12 miesięczy płacisz tylko 1800zł rocznie. A przecież na 12 miesięcy też można w każdej chwili zerwać umowę. Płacisz po prostu karę (50zł za każdy miesiąc), więc nawet z karą jest taniej niż na określony.
mikmac ---> To zależało od modemów. Ci co mieli Samsunga mieli od razu 64, a posiadacze Cellpipe mieli 54 i to właśnie im zwiększono.

26.12.2003
15:42
smile
[30]

Septi [ Starszy Generał ]

Czyli po nowym roku założenie neo będzie kosztować 1,07 zł za modem i 99 zł z VAT abonament ?.Jeśli tak będzie to na 100% założe sobie Neo.

29.12.2003
16:40
smile
[31]

Lim [ Senator ]

Łasica---> mylisz się to bardzo, jestem właśnie po lekturze strony informacyjnej o neo...oraz rozmowie telefonicznej z konsultantem
- w przypadku rezygnacji z usługi podpisanej na czas określony PŁACISZ 550 ZŁOTYCH (ponieważ jak się dowiedziałem jest to różnica czegoś tam wynikająca z jeszcze czegoś innego + wartości pakietu instalacyjnego otrzymanego wcześniej w promocji + inne pierdoły , tz. konsultant mówił o tym nieco mętnie - pewnie sam nie wiedział - ORAZ po 50 złotych ZA KAŻDY MIESIĄC KORZYSTANIA Z NEOSTRADY (!!) - czyli jeśli zrezygnujesz z neo po 10 miesiącach z jakiegoś ważnego powodu (inna lepsza sieć:) to płacisz 50x10 + 550
Proszę panowie - oto telekomuna i jej przejrzyste , wyśmienite przepisy , hehe&LOL

29.12.2003
16:51
[32]

Lim [ Senator ]

i jeszcze
Septi
nie będzie abonamentu 99+VAT
są 2 taryfy
149 dla osób podpisujących umowę na czas określony (12 miesięcy)
199 dla tych którzy podpiszą cyrograf bezterminowo

29.12.2003
17:56
[33]

Anarki [ Demon zła ]

jaaa ;)

29.12.2003
18:17
[34]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Lim ---> Bzdura. Może przytoczysz ten punkt regulaminu gdzie jest tak napisano. Niestety jest to bzdura i konsultant zrobił Cię w balona, albo po prostu sam nie wiedział i chciał zbyć byle czym.
Paragraf 15 ustęp 3 mówi wyraźnie:
" Wypowiedzenie przez Klienta Umowy zawartej na czas określony lub rozwiązanie dokonane przez TP S.A. w trybie § 15 ust. 4 Regulaminu powoduje obowiązek uiszczenia opłaty wynoszącej trzykrotność miesięcznej opłaty abonamentowej, z zastrzeżeniem § 15 ust. 2.".
Czyli płacisz 450zł i ANI ZŁOTÓWKI więcej. Oczywiście obowiązuje 30 dniowy okres wypowiedzenia. Ale na pewno nie płacisz ponad 1000zł za możliwość zrezygnowania, bo tak nigdy nie było. Swego czasu było tak, że płaciło się chyba 300zł + 50zł za każdy miesiąc, ale to chyba było na samym początku. Teraz jest inny regulamin i mówi jasno co się w takim przypadku robi.
A na drugi raz nie czytaj strony informacyjnej, tylko regulamin, bo to on obowiązuje :)))

29.12.2003
18:20
[35]

newage3000 [ Konsul ]

moze nie jest to tanie ale dobre ja na moja neo+ nie narzekam i polecam ja innym... z tego co wiem wczesniej na neo+ bylo wile awarii ale w tej chwili jest naprawde dobrze...

29.12.2003
18:45
[36]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Jakie 450 zł????. Rozwiązuję umowę, płacę po 50 zł za każdy miesiąc kiedy użytkowałem neostradę (jak wypowiadam w 12 miesiącu, to trochę tego się uzbiera - 550 zł). I to wszystko.

29.12.2003
20:06
[37]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Mr.Kalgan ---> A rozumiesz co znaczy "opłata wynosząca trzykrotność miesięcznej opłaty abonamentowej"? Może to za trudne dla Ciebie, to wytłumaczę bardziej łopatologicznie. To znaczy, że za zerwanie umowy płacisz 3x149zł bo tyle wynosi abonament. Ile to jest? 447zł. Teraz zrozumiałeś?
I nie płacisz nic za żaden miesiąc użytkownia, a jedynie te 447zł. Tak stanowi regulamin, a to do niego się stosujesz. W regulaminie nie ma nic o opłatach za każdy miesiąc, więc nic się takiego nie robi.

30.12.2003
07:49
smile
[38]

Lim [ Senator ]

Łasica---> hehe ...trochę bawi mnie sposób w który tłumaczysz kolegą swój sposób patrzenia na świat przez pryzmat telekomuny- choć dziękuję za ciekawe uwagi , mimo to proszę - tylko się tak nie egzaltuj bo szkoda nerwów na rozmowy o telekomunikacji , wystarczy ich w chwilach odbierania i opłacania rachunków. Na wstępie napiszę że bardzo bym chciał by to pani konsultanta była osobą niekompetentną ... i następna pani z infolini również - wolę to od świadomości że te miłę panie wykonują tylko polecenia jaćnie oświeconego kierownictwa TPSA. niestety....jaki pan taki kram - mówi mądrośc ludowa.
Zaciekawiła mnie sprawa naliczania (karnie:) trzykrotnego abonamentu za wypowiedzenie przez klienta umowy podpisanej na czas określony. Znam ten przepis ponieważ wisi ona nad moją głową niczym topór katowski...a dzisiaj przeglądając druki umowy i książeczkę z regulaminem mojego łącza NIGDZIE nie znalazłem wyraźnie wyartykułowanego przepisu o tej treści. KU**A to skandal- mam bowiem świadomość że w telekomunikacji w sejfie ;)leży teczka z moją umową....i jest tam zapewne nieco DOKŁADNIEJSZA (LOL) umowa. BRAWO! co za przejaw troski o to by się klient nie przemęczał czytaniem suchego, pełnego urzędniczych frazesów dokument.
Co do samej informacji którą Wam podałem - to informacja z ,,pierwszej'' ręki -bowiem uzyskana od pracowników TPSA i jestem cholernie niezadowolony że próbując podpisać umowę nikt w telekomunie nie jest mi w stanie zdradzić (doradzić) czy podpisać JĄ JUTRO....czy też w po Nowym Roku. Wiem że teraz obowiązuje świąteczna promocja - ale jak się dowiedziałem mogę sobie jej treść o kant dup* rozbić ponieważ jestem patologicznym przypadkiem osoby która posiadając łącze z TPSA chce je tylko zamienić na NEO - i stąd to zamieszanie. NIKT NIC NIE WIE ,ŻENADA, TOTALNA TRAUMA I NIEDOWŁAD UMYSŁOWY (liczę że przejściowy:) . Dzwonię pod wskazany numer - słucham przez kilka minut ładnej melodyjki - i po dość długim oczekiwaniu pytam o usługę Neostrady - pani czyta mi DOSŁOWNIE zawartość stonki telekomunikacji a na dokładniejsze pytanie prosi o chwilę czasu ...(poczytm na kilka minut włącza mi piękną muzyczkę bym się nie nudził)
Po szczęśliwym powrocie pracownika TPSA , pytam na przykład :
- jakie poniosę opłaty podpisując umowę w starym roku....słyszę : ,,takie jak w promocji świątecznej''
pytam więc - to ta promocja w której jako Bonus otrzymuje się grę ?
w odpowiedzi słyszę - ,,nie ta cześć promocji pana nie dotyczy'' ! (wielki mega LOL) - nawet nie próbuję dociekać czemu mnie to nie dotyczy :)
-pytam następnie ILE BĘDĘ PŁACIĆ ABONAMENTU MIESIĘCZNIE - i słyszę (uwaga!!!) :
,,tyle co za stare łącze jeśli podpisze pan umowę na czas ....itd. aleee - POD WARUNKIEM ŻE PAN ZAMÓWIENIE W TYM ROKU'' (czyli....dzisiaj ew. jutro) pytam więc:
a ile będę płacił (abonament) jeśli złożę zamówienie w nowym roku....i słyszę
-,,nie mamy jeszcze pełnej informacji na ten temat'' (!!!!)
....więc 2 dni przed nowym rokiem oni jeszcze tego nie wiedzą ... (??!)
aż chciało by się podjechać w to przytulne miejsce z alkomatem i zmierzyć pracownikowi infolini TPSA zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu- bo nie zakładam że rozmawiałem z kompletnym ^$&#&#&#%^*##%
Moja cała irytacja na tych przesympatycznych zapewne pracowników wynika z tego że z 4 źródeł dowiedziałem się absolutnie sprzecznych informacji....a raczej nic się nie dowiedziałem ...z listu reklamującego usługę przejścia na NEOSTRADĘ, od 2 kolejnych pracowników infolinii...i wreszcie od miłej pani z punktu sprzedaży.
ech - aż chce się krzyknąć - taka polska właśnie!
choć wydawać by się mogło że to scenariusz do wyśmienitej komedii Bareji (to ten pan od Zmienników i Alternatywy 4 ;)
Sorrki za nieco osobiste potraktowanie tematu Neostrady...
- wracając do głównego wątku - Łasico, nie wiem jaką masz umowę ....ale niestety(?) nie masz racji powołując się na jej przepisy - nawa promocyjna usługa jest zawierana na podstawie nowej umowy (bardzo podobnej?) - zerknij do jakiegoś źródła i nie tłumacz więcej nic łopatą koledze który (niestety- dla nas abonentów TPSA) ma rację - bowiem...
- cytuję za oficjalną stroną telekomunikacji :
punkt o którym piszesz brzmi TAK :
§ 15

4.TP może bezzwłocznie wypowiedzieć świadczenie Usługi w przypadku, gdy Klient narusza przepisy prawa w związku z korzystaniem z Usługi lub korzysta z Usługi w sposób niezgody z jej przeznaczeniem.

natomiast informacja o ciekawym naliczaniu opłat w razie rezygnacji przez klienta z neostrady zamówionej na czas określony nasz TU:
50,00 zł brutto za każdy miesiąc korzystania z usługi przez Abonenta przed terminem wypowiedzenia Umowy.
- i jeszcze coś o trzyktotnej (karnej) opłacie abonamentowej znalazłem:
Udostępnienie Usługi Neostrada poza Lokal bez zgody TP S.A. - Trzykrotność miesięcznej opłaty abonamentowej, za każde połączenie i za każdy rozpoczęty miesiąc takiego połączenia
to na tyle- mm nadzieję że choć to wam rozjaśniło....mówię oczywiście o przeświadczeniu że TPSA to cholernie cudowna firma którą kochamy wszyscy
....bo nie mamy innego wyjścia:))) .

pozdr.


30.12.2003
07:54
smile
[39]

Lim [ Senator ]

ups. ale się rozpisałem z rana - trzymajcie za mnie kciuki bo zamierzam złożyć to zamówienie dzisiaj - ...jak , co , za ile , kiedy- na te pytania otrzymam OSTATECZNĄ dopowiedź...po otrzymaniu faktury z wypisaną $$$$$ , hehe

(śmieję się przez łzy:)

pozdrawia - miłego dnia :)

30.12.2003
09:07
smile
[40]

Lim [ Senator ]

i na koniec (?)
Łasica pytał o przepisy - śpieszę więc z wyjaśnieniami że umowa którą przytoczył jest starym regulaminem z którego nie korzysta się przy zawieraniu nowych umów - te przepisy weszły w życie z dniem 01.07.2002 (mam ten druczek właśnie na kolanach:)
natomiast regulamin z której zaczerpnąłem cytat jest datowany na 09.06.2003 r.
- teraz wiesz J_Łasieca i Wy pozostali panowie ;)
a teraz dobra wiadomość:
odbyłem właśnie rozmowę z ,,numerem'' 0800 - i jestem pod dużym (pozytywnym) wrażeniem kompetencji mojej rozmówczyni - lepsze złe wieści od ,,szumu w eterze''
Mam dla was panowie dobra (chyba) nowinę - świąteczna promocja została przedłużona do 20(?) stycznia 2004 - to informacja z dzisiejszego ranka - nie ma więc co się śpieszyć, można przemyśleć wszystkie za i przeciw.

ps. całkowicie natomiast zgadzam się z opinią Łasicy że pracownik infolini ,,mówił co wiedział'' - przytoczył karę umowną za inne ,,wykroczenie'' niż odstąpienie od umowy zawartej na czas określony przez klienta dodał do niej gruby pęczek pięćdziesiątek (heh) które faktycznie są karą umowną za odstępstwo od umowy.

30.12.2003
10:07
smile
[41]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Niby ta Neo+ jest taka super, gites itd. ale ....ma powazna wade: bardzo czesto ma awarie. Mam neo+ od okolo 3 miechow i przewaznie raz na tydzien "ZONK". Polaczylem sie i .....po 30 SEKUNDACH!!! mnie rozlaczylo. I tak przez caly dzien. Miejmy nadzieja ze cos z tym zrobia.....

30.12.2003
11:09
smile
[42]

amoreg1234 [ użytkownik ]

a nie mozna np: wziac na rok, i jak on bedzie juz sie konczyl to na nastepny, i potem jeszcze nastepny... i tym sposobem bedzie sie placic 150zl za m/c (teoretycznie) ? czy podpisanie nowej umowy kosztuje cholernie duzo ?

30.12.2003
14:37
[43]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Lim ---> Wiesz, co może rzeczywiście zmień firmę, bo wcisnęli Ci jakiś podrobiony regulamin :)) Zgoda, regulamin wszedł w życie 01.07.2002, ale mówi dokładnie tak, jak przytoczyłem. Nigdzie nie ma w nim nic o 50zł za każdy miesiąc działania Neotrady.
A nie sądzisz chyba, że TPSA miałaby dwa sprzeczne ze sobą regulaminy, prawda? Ja swój regulamin dostałem w kwietniu tego roku, kiedy brałem usługę i w nim jak byk paragraf 15, ustęp 3 mówi o trzykrotnym abonamencie. Nie mam skanera, bo bym Ci udowodnił. Ale zresztą aktualny (i prawdziwy regulamin) jest na stronie www.neostrada.info. Tam również nie ma NIC na temat opłaty za każdy miesiąc. Czyli mówiąc krótko nic takiego nie istnieje, skoro nie ma tego w regulaminie świadczenia usług.
A co do kwestii tego, że pracownik nie wiedział ile będziesz płacić, to jest to calkowicie normalne. Od stycznia będą spore zmiany, nowe oferty łącz i niższe ceny. Dlatego powiedział, że nie wie ile wyniesie abonament, bo jest to trzymane w dość ścisłej tajemnicy. Są tylko przecieki. O tym się już mówi od paru miesięcy, ale na początku stycznia wszystko się wyjaśni.

30.12.2003
14:45
[44]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Lim ---> Sorry, mój bład. Faktycznie TPSA zabezpiecza się w ten sposób. Teraz dopiero zobaczyłem, że regulamin promocji jest inny niż ten tradycyjny. Po prostu 9.06.2003 wszedł nowy regulamin, który jest inny niż ten poprzedni. Teraz wszystko jasne. Faktycznie, wcześniej wystarczyła tylko trzykrotna opłata abonamentowa. Teraz płaci się 550zł brutto. A dlatego 550zł, że pierwszy miesiąc jest darmowy, czyli liczą 50zł za każdy miesiąc, bez względu na to ile się użytkowało.

30.12.2003
15:05
[45]

Garbizaur [ CLS ]

Nie wiem czy wiecie, ale od stycznia wchodzi na rynek Neostrada Lite za 89zł z VAT. Jej prędkość to 256 Kbit/s.

30.12.2003
15:06
smile
[46]

Lim [ Senator ]

Łasica ---> no właśnie TYM nowym regulaminie dotyczącym nowo zawieranych umów ,,mówimy'' od początku , heh :)
...to ładnie że dostrzegasz swój błąd i przyznajesz to na łamach forum - ale nic się nie stało, kto pyta nie błądzi - a w trakcie tej rozmowy można się dowiedzieć wielu interesujących informacji w temacie ,,TPSA i okolice'' ;)

pozdr.

30.12.2003
15:12
[47]

red_baron [ pVd ]

ja mam w domu stale lacze osiedlowe (LAN) 256kb/s max a wyciaga srednio z 200 i place 60 zeta za miesiac i jest spoxxx

30.12.2003
15:13
smile
[48]

Lim [ Senator ]

Garbizaur---> wiem o tym , nie chciałem jednak o tym wspominać ponieważ otrzymałem te informacje ,,nieoficjalną'' drogą (nikt pod 0-800 nie chce na ten temat mówić :) - a po co robić kolegą nadzieję ... ;)
Problem polega na tym że w chwili obecnej TP nie ma w swojej ofercie tej usługi - i nie wiem czy jest możliwość zawierania NOWYCH umów na łącze 256 000 bps - nie wiem bowiem komu będzie w pierwszym rzędzie oferowana ta usługa .

30.12.2003
16:32
[49]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Lim ---> Nie mówiliśmy o tym samym regulaminie, co zresztą sam potwierdziłeś podając datę 01.07.2002. Chodzi o to, że latem tego roku został wprowadzony nowy regulamin o czym ani ja, ani Ty (podałeś starą datę) nie wiedzieliśmy. Najwyraźniej został on wprowadzony w związku z nowymi promocjami i chyba dotyczy tylko ich (tego nie jestem pewien). Skłonny jestem przypuszczać, że starzy użytkownicy nadal funkcjonują na podstawie starego regulaminu. W końcu jego zmiana musi być zaakceptowana przez obie strony, a ja nie dostałem na ten temat żadnej informacji.

30.12.2003
16:59
[50]

Zibi24 [ Junior ]

ja mam neo od listopada i tylko raz była awaria, po za tym że troche drogawo i nie mam innej możliwości , nie moge narzekać

30.12.2003
21:20
smile
[51]

Zacker [ Stanley ]

Mój kumpel zakupił sobie tę Neostradę i jest z jej niezadowolony. Cały czas mu się zacina, choć ma bardzo dobrego kompa.

30.12.2003
21:30
[52]

zefirrr [ Centurion ]

Zacker--->mozliwe ze twoj kumpel ma neo puszczone na starej lini telefonicznej,u mnie jest spoko przez pol roku mialem tylko raz awarie polecam neo chociaz mogla by byc tansza o te 50 zl

30.12.2003
21:36
[53]

newage3000 [ Konsul ]

POMOZCIE !!!!!!

tak mogla by byc tansza...

A ja mam takie pytanie mam neo w zestawie dostalem modem thomsona....chcialbym podlaczaczyc do neta jeszcze drugiego kompa...jaki jest najprostszy i zarazem najtanszy sposob na rozwiazanie mojego problemu

30.12.2003
21:38
[54]

flame [ Generaďż˝ ]

Ja tyż mam NEO nawet spoko to działa (jak na razie -stfu stafu -odpukac,zero problemów),ale uważam ,że usługa ta jest zbyt droga ,a na dodatek w moau podnoszą jeszcze VAT.Poprostu miodzio.

30.12.2003
21:39
[55]

flame [ Generaďż˝ ]

newage-2 karty sieciowe i kabel BNC

30.12.2003
21:39
[56]

newage3000 [ Konsul ]

to jest najtanszy sposob ??

30.12.2003
21:42
[57]

flame [ Generaďż˝ ]

tak - do tego jeszcze dwa trójniki i dwa terminatory.Jedna wada takiego podlączenia.Jeśli chcesz korzystać z drugiego kompa ten pierwszy komp ,do którego jest podlączone neo musi włączony

30.12.2003
21:45
[58]

newage3000 [ Konsul ]

a orientujesz sie ile moze kosztowac router ?? pod neo oczywista...

30.12.2003
21:54
[59]

flame [ Generaďż˝ ]

D-Link DSL-504 lub Zyxel 650HW-31
ceny tu:
https://anetbth.webpark.pl/ceny.html

30.12.2003
21:57
[60]

flame [ Generaďż˝ ]

jeszcze tu: https://www.routery.neostrada.pl/
Na wsi mówią również , że dobry jest ADE-4000 (tani i dlatego go niema w cennikach)

30.12.2003
23:42
[61]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Jam_Łasica----->>> Nadal żle interpretujesz regulamin. Kiedy wypowiesz umowę po 2 miesiącach użytkowania zapłacisz tylko 100 zł kary, jak po 5 miesiącach to 250 zł. a jak po 11 to 550 zł. W każdym z tych przypadków miesiąc próbny nie jest miesiącem użytkowania. W istocie TP nie zabezpieczyła się zbytnio, po prostu karze klientowi zrywającemu umowę wyrównać opłaty do niepromocyjnej wysokości abonamentu.
Ps. Nie to, abym był przewrażliwiony, ale jakoś nieładnie zareagowałeś na moją poprzednią wypowiedź.

31.12.2003
10:43
[62]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Mr.Kalgan --> Nadal nie rozumiesz, że w regulaminie nie ma ani słowa na temat płacenia za każdy miesiąc użytkowania, więc nie można go interpretować po swojemu. Jeśli jest zapis, że płaci się 550zł brutto to tyle się płaci, niezależnie od tego ile miesięcy masz usługę. Jeśli znajdziesz w regulaminie zapis mówiąc o tym, że przy zrywaniu umowy płacisz 50zł za każdy miesiąc użytkownia, to przytocz go. Bo a razie nic takiego nie obowiązuje, skoro nie ma tego w regulaminie.

31.12.2003
11:44
smile
[63]

Lim [ Senator ]

Mr.Kalgan i J_Łasica ---> luzik panowie :)
...i nie chcę ponownie tłumaczyć że myli się łasica pisząc o naliczaniu kar za zerwanie przez klienta umowy - w przypadku tej świątecznej promocji jest dokładnie tak jak mówi Kalgan....i nie trzeba nic przytaczać - zerknij po prostu łasico na stosowną stronę www PEWNEJ firmy o której wszyscy tu mówimy. Zresztą przy okazji - nie ma co mówić o innym regulaminie neostrady (który ma Łasica...i ja również- cytowałem z niego wcześniej) ponieważ nowe umowy są zawierane na podstawie nowego regulaminu ! Zresztą zerknijcie panowie (łasica też:) na PYTANIE założyciela wątku !!!
Pyta on o założenie neostrady w PROMOCJI za złosisza i siedem groszy.... po co więc przytaczać mu przepisy innego STAREGO regulaminu...szkoda czasu na robienie zamieszania w ten piękny sylwestrowy dzień - każdy już chyba wie o co chodzi :)))

Pomyślności życzę w Nowym Roku wszystkim.

31.12.2003
11:55
smile
[64]

Lim [ Senator ]

OK. napiszę to ,,łopatologicznie'' jak to ktoś napisał :)
Łasica zakładał neo na podstawie starego regulaminu - który zapewne go obowiązuje
dzisiaj jednak nowych użytkowników Neo obowiązuje nowy regulamin na podstawie którego będą zawierane umowy- w rym te w świątecznej promocji! Ma więc rację Mr.Kalgan pisząc o kwotach naliczanych przez TP SA a łasica chyba tylko droczy się z nami pisząc o innych przepisach w czasie rozmowy dotyczącej PROMOCJI ŚWIĄTECZNEJ :)
Jeśli ktoś ma wątpliwości zapraszam na stronę TP ... i nie pisz tylko łasico że jest inaczej....boooo wiem że Ty wiesz ;)

31.12.2003
11:59
[65]

Lim [ Senator ]

ups... ,,w TYM te w świątecznej promocji ...''
tak dla jasności :)
pozdr.

31.12.2003
12:01
[66]

newage3000 [ Konsul ]

co do tej promocji nowej to pogloski chodza juz od miesiaca ale strasznie sie roznia...tak naprawde nic szczegolnego niewiem na ten temat ale wydaje mi sie ze wprowadzenie przez tepsa nowej promocki w ciagu dwoch miesiecy to bylaby porazka marketingowa ... poniewaz ci ktorzy skorzystali z tej promocji za 1,07 zł za pierwszy miesiac pod koniec grudnia, rozwiazali by aktualną umowę i podpisali zastepna z tanszym abonamentem...tak wiec jezeli wejdzie jakas promocja to napewno nie wczesniej niz pod konieclutego...tak to sobie rozkminiłem....

31.12.2003
16:15
[67]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Lim ---> Ale ja właśnie mówię o NOWYM regulaminie. Jest w nim tylko punkt mówiący o karze 550zł i to wszystko. Nie ma nic na temat opłaty za każdy miesiąc i nie pisz, że się mylę, bo się nie mylę. Pod spodem masz link do regulaminu (promocyjnego) i proszę, znajdź mi w nim punkt, który mówi o karze płatnej za każdy miesiąc użytkownania.
https://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=info&p1=regulamin ---> To jest link do nowego regulaminu (nie tego promocyjnego). Tu również nic na ten temat nie ma, a jeśli nie ma, to nic takiego nie istnieje.
Nie mów o czymś czego nie możesz potwierdzić. Ja nadal twierdzę, że to bzdura, a Ty nie podałeś żadnych argumentów temu zaprzeczających.

31.12.2003
16:39
[68]

mikmac [ Senator ]

Jam_Lasica -->
nie masz racji... nie ma slowa o karze 55 zeta... za to wysraznie jest 50 zeta za kazdy miesiac uzytkowania.
Obowiazujacy regulamin jest w linku, do tego integralna czescia jest cennik - i to tam wlasnie jest o tych miesiacach...

Erazor -->
nie wiem gdzie mieszkasz, ale u mnie nie ma zadnych awarii. Owszem byly ale w roku 2002

31.12.2003
20:51
[69]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

mikmac ---> No i o to mi chodziło :)

02.01.2004
14:02
smile
[70]

NTOMEK17 [ Pretorianin ]

hej Lim! Niezły jesteś!!! Tyle tekstu w jednym poście!!! Brawo!!! Dzięki Tobie, i innym, ten wątek staje sić coraz ciekawszy. Dzięki wszystkim!!!

02.01.2004
14:22
[71]

szyszekx [ Centurion ]

Ja mam pewna propozycje - pobijcie sie - kto wygra ten ma racje. Ale nie mozna uzywac broni... Uparliscie sie na ta zerwana umowe, czy co?

02.01.2004
14:42
smile
[72]

shark [ Pretorianin ]

Neostrada jest niezla tylko dlaczego do kurwy nędzy nie mozna pograć po sieci w Call OF Duty!!!! Oczywiście mowię tutaj o oryginale który dostalem właśnie od tej pieprzonej firmy.

07.01.2004
09:34
smile
[73]

Septi [ Starszy Generał ]

Em kiszka z mleczkiem,zauważyłem już jakis czas temu ale pisze dopiero teraz że TP przedużyła czas trwania promocji do końca lutego 2004 a szkoda by myślałem że będzie jakaś nowa promocja typu 1 zł aktywacja i 99 zł abonament.

08.01.2004
11:33
[74]

UTUHENGAL [ Junior ]

Dialog udostepnil nowa bardzo ciekawa usluge, mianowicie lacze ADSL. Za 1mbit placimy 150zl/mies (zalozenie 400zl), za 2mbit placimy 250zl/mies (zalozenie 400zl). Jak dla mnie rewelka, znacznie lepsze od Neostrady. Ale podejrzewajac jakis haczyk, zanim sie zdecyduje na to lacze, chcialbym poznac opinie innych, moze ktos juz jest uzytkownikiem tego polaczenia ? Chodzi mi glownie o jakosc polaczenia, na jakim poziomie utrzymuja sie transfery ( czy rzeczywiscie utrzymywany jest poziom 128KB/s) i czy nie ma jakisch innych problemow z polaczeniem ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.