GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pizza Connection 2 ... gwiazdka od burmistrza - jak ?

28.12.2001
12:20
[1]

andrzej_w [ Chorąży ]

Pizza Connection 2 ... gwiazdka od burmistrza - jak ?

Byc moze temat pojawial sie juz wczesniej.... Gralismy z synkiem przez swieta w Pizze 2 i oczywiscie utknelismy na samym poczatku. Warunkiem ukonczenia misji w Berlinie jest gwiazdka od Burmistrza.
Kupilismy budynek, przerobili go na restauracje i rozbudowali do poziomu 3. Styl i reklamy wybrane tak aby podobala sie burżujom. Personel wyszkolony ma maksa (menago takze), menu pizzy tak
rozbudowane , ze ogolna ocena 100% (prawie ;). Oceny w poszczególnych kategoriach bliskie 90-100%. Ocena ogólna 84% ze wzgledu na niedoskonaly wystrój (wysublimowany ;). Burmistrz jednak pomimo licznych lapowek i innych dowodow sypatii nie chce uznac knajpy za doskonala.

Gdzie jest blad ? A moze pracowac nad tym dalej ? Probowalismy nawet wyeliminowac pozostalych rywali z rynku, ale nie wiem skad maja tyle kasy - ciagle tam sa ;) Nieco dziwnie wygladaja w tych hełmach i kamizelkach kuloodpornych + automaty w rekach ale co tam ......

Andrzej

29.12.2001
09:27
[2]

andrzej_w [ Chorąży ]

Lapówki okazały się zbyt małe. Jeżeli ma się np 82% atrakcyjnopści knajpy, burmistrz ocenia jaą na jakies 71 p. i nie daje gwiazdki (bogacze przyznają ją za ok 80-81%). Te 10p różnicy należy zwiększyć przez zaoferowanie Burmistrzowi datku - w tym przypadku jakies 45000$. Przyznaje on wówczas gwiazdkę i kończymy misję. Jest to oczywiście w Madrycie a nie Berlinie...... Pozdrawiam, Andrzej ps. Gra jest super...... niejednego ekonomistę sprowadzi na ziemię, dziwie się , że nikt w to nie gra..... ;)

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.