GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Arcanum

27.12.2001
16:39
[1]

CeSar [ Chorąży ]

Arcanum

Będąc na Wyspie Rozpaczy (Isle of Despairs) dowiedziałem się, że potrzebne mi są okulary z kryształu Kanthorna- dobra- wróciłem na kontynent zamówiłem ów okulary..... nie, nie mam tego kryształu kryształu (wiem gdzie zrobić te okulary).Jak go zdobyć tem kryształ (kupić, ukraść, odebrać -komu i gdzie?)
Przypominam,że wykonałem już wszystkie questy jakie można było dotychczas wszystkie kopalnie, lochy, itp. oczyściłem i wszystki klejnoty jak dotychczas sprzedwałem bo nie wiedziałem, że będą mi potrzebne, więc skąd wziąść teraz ( nie mogę wrócić na Wyspę Rozpaczy) Poooomoooocyyyyy!!!!

27.12.2001
16:50
[2]

Dagger [ Legend ]

Jak mówi Kwinto - trzeba było uważać Odpowiem ci ale na drugi raz nie zakładaj nowego wątku masz "Wątek - Arcanum" see? 1.Jeśli masz sejwy z I of Despair to możesz okraść krasnoluda i jego skrzynie ewentualnie zdjąć mu okulary z nosa. a)Jak jesteś dobry w pickpocket ukraść mu klucz do skrzyni - no problrm b)Nie jesteś dobry wykorzystaj Fate pointsy (Na górze ekranu po lewej stronie jest przycisk do nich) - critical success in Pickpocket i okradnij go 2.Orkowie którzy cie atakują losowa na pustyni mają czasem przy sobie kryształy

29.12.2001
22:23
[3]

erav [ Senator ]

Poprzedni watek

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.