GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jadę do Boliwii - kto ze mną?

16.11.2003
00:10
smile
[1]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Jadę do Boliwii - kto ze mną?

I co wy na to?

16.11.2003
00:12
smile
[2]

BriskShoter [ Senator ]

Kiedy wyjazd?! :D

16.11.2003
00:14
smile
[3]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

ale refleks...

16.11.2003
00:15
[4]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Z|ałatyw mi noclegi.

16.11.2003
00:15
smile
[5]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

BriskShoter ---> W srode z lotniska Okecie w Warszawie o 13:30

16.11.2003
00:18
smile
[6]

BriskShoter [ Senator ]

VinEze ---> o złej porze dałeś to wtedy :D

16.11.2003
00:23
smile
[7]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

VinEze ----> Sorry ale musialem to przeoczyc...

16.11.2003
01:52
smile
[8]

Adamss [ -betting addiction- ]

Kupcie mi bilet!
;D

01.05.2004
15:43
[9]

Danera [ Centurion ]

hihi:) jak mnie zabierzesz to moge pojechac:)

01.05.2004
16:00
[10]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Grrr...

Był tu ten obrazek z mniejwięcej takim dopiskiem:
"Jadę do Boliwi zaciągnąć się do partyzanckiej armii, pomóc w wyzwoleniu tego biednego kraju... nie płaczcie za mną..."

01.05.2004
16:40
[11]

Trzepiskor [ SETH ]

ja tez chce

01.05.2004
16:45
[12]

Valtor [ Lost In Fantasy ]

No oczywiście, że jadę :D
Z pewnością będzie tam wieeele ciekawych, zajmujących atrakcji, dzięki, którym nigdy nie będę się tam nudził.
A ja się na taki wypoczynek piszę

Peace :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.