
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Jadę do Boliwii - kto ze mną?
I co wy na to?

BriskShoter [ Senator ]
Kiedy wyjazd?! :D

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
ale refleks...
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Z|ałatyw mi noclegi.

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
BriskShoter ---> W srode z lotniska Okecie w Warszawie o 13:30

BriskShoter [ Senator ]
VinEze ---> o złej porze dałeś to wtedy :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
VinEze ----> Sorry ale musialem to przeoczyc...

Adamss [ -betting addiction- ]
Kupcie mi bilet!
;D
Danera [ Centurion ]
hihi:) jak mnie zabierzesz to moge pojechac:)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Grrr...
Był tu ten obrazek z mniejwięcej takim dopiskiem:
"Jadę do Boliwi zaciągnąć się do partyzanckiej armii, pomóc w wyzwoleniu tego biednego kraju... nie płaczcie za mną..."
Trzepiskor [ SETH ]
ja tez chce
Valtor [ Lost In Fantasy ]
No oczywiście, że jadę :D
Z pewnością będzie tam wieeele ciekawych, zajmujących atrakcji, dzięki, którym nigdy nie będę się tam nudził.
A ja się na taki wypoczynek piszę
Peace :-)