18:32
smile
[1]

Sayet [ White Star Soldier ]

nieno bez jaj z giptem powinny wygrac do 15 do 12 i do 18 ....... . a tak powaznie niepowinny miec kłopotu z najsłabszymi zawodniczkami... . GLINKA FOREVER!!!!!!!!!

14.11.2003
18:49
smile
[2]

Fingefoir [ Centurion ]

DO 10, do 10, do 10. Ladnie by taki wynik wygladal;] Nie musze mowic dla kogo, oczywsite.
Sayet pzrzebije cie, SKOWRONSKA FOREVER!!!!!, GLINKA PEACE!!

Kompoholik [ Designed by AI ]

Mam nadzieję, że w ogóle wygrają 3-0. :)

14.11.2003
19:10
[5]

xKx [ CLINIC ]

25-0,25-0,25-0, w setach POLAND 3-0 EGIPT D: GLINKA 75 punkty :) KASIA I LOVE YOU :*

[7]

Ja wogole nie potrafie sobe takiej sytuacji wyobrazic a wy? No bo wyrgalismy jusz ten najwazniejszy mezc z Korea, niedosc ze mamy jusz 8 miejsce, to mozemy miec przy odrobinie szczescia 7 i jestesmy w turnieju interkontynentalnym;] To jest poprostu nie mozliwe zebysmy przegrali z Egiptem, kolosalna roznica klas, wiec zbedne jest tutaj "ze w ogole wygraja" beza obrazy Kompoholik;]
A jak myslicie jaki bedzie wynik meczu Turcja - Korea?. Ja mysle ze turczynki nie dadza rady, chocby dlatego ze koreanki maja wyczepista obrone a te nie maja tak dobrej zagrywki jak my,takiego srodka i takiej GLINKI;]]
3:1 dla Koreii

14.11.2003
19:20
smile
[8]

Fingefoir - > po prostu ważne, żeby dziewczyny wygrały. Chodziło mi o to, że różnica punktów w setach mało mnie interesuje :). W porażkę nie wierzę.- moja wypowiedź brzmiała: "że w ogóle wygrają 3-0".

14.11.2003
19:27
smile
[9]

Kompoholik --> no tak i co to piwo robi z czlowiekiem;), moje przeprosiny Kompoholik nie dokladnie doczytalem a raczej skleilem sobie jeden wyraz;]]Ciesze sie ze wierzysz tak samo jak my w kocnowy sukces Polek

14.11.2003
19:30
[10]

fingefoir ----> sukces?? :) to chyba troche przesadzone stwierdzenie. czy 8 miejsce to az tak wielki sukces?

14.11.2003
19:44
[11]

peter.i --> naszym docelowym celem byl awans do ATEN, a w obecnej sytuacji jaka sie wytworzyla w PŚ, co zwiazane jest naszym oslabieniem zespolu i slabsza forma niektorych zawodniczek mozna to uznac za sukces. Jak powiedzialem koncowy sukces,wiadomo bylo o co gramy w tym meczu o to nam sie udalo teraz zostalo jusz dopelnic formalnosci z EGIPTEM .Co chcesz mi powiedzec ze to nie jest zaden sukces ze Polki zwiekszyly. jakby nie bylo, swoja szanse na awans do igrzysk, jak to np. panowie wogole nie maja takiej szansy.Jak liczyles na gruszki i pietruszki to pewnie

14.11.2003
19:51
[12]

fingefoir ----> masz racje. jest to sukces ze beda graly w pucharze interkontynentalnym. ale chyba nie tego oczekiwalismy. i tak dobrze ze przynajmniej beda 7, bo moglo byc gorzej...

[18]

ok:===)))))))nawet przyda mi sie pomoc;)))))

14.11.2003
20:22
smile
[19]

To jak myslicie kto wygra Turcja - Korea, ale tak zupelnie obiektywnie? nie kierowani solidarnosci polska.