GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak napełnić cartridge do lexmarka z35 za 4 zł?

30.09.2003
11:21
smile
[1]

Thiefunny [ Centurion ]

Jak napełnić cartridge do lexmarka z35 za 4 zł?

Titanium: ja też mam lexmarka z35 i jestem zadowolony-duzo wydajniejsza niz hp w tej samej cenie. Ale mam do Ciebie pytanie - jak napelniasz stary kartridż za 4 zł?

Thiefunny

30.09.2003
13:22
[2]

titanium [ Generał ]

hmm, nie musiałeś zakładac osobnego wątku, odpowiedziałbym w starym :) Ale spox :)

Dzięki temu, że mieszkam w pięknym miescie Wrocławie :) mam kilka możliwości napełniena głowicy. Mogę udać się do specjalistycznych firm, które za 30 zł napełnią mi głowicę najwyższej jakości tuszem (zarówno kolor jak i b&w) i przy okazji zregeneruja głowicę swoimi sposobami zwiększając jej żywotność. Jest to jednak stosunkowo drogie rozwiązanie - jedno napełnienie 35 zł.
Mogę też udać się na giełdę i kupić tam zestaw do samodzielnego napełniania. W sklepach też czasem się takie spotyka, jednak są one droższe i gorsze. Na giełdzie mam do wyboru praktycznie dwa zestawy. Po 16 zł na 4 ładowania (i wtedy wychodzi 4 zł za ładowanie ) lub po 28 zł też na 4 ładowania (Fullmark Inkjet Refill Kit) Sam kożystam z tego droższego zestawu, gdyż ma on zauważalnie lepszą jakość niż ten najtańszy, a cena wciąż nie jest wygurowana - 7 zł za ładowanie. Ten tusz wogóle nie rozmazuje się, jest trwały, a głowica mimo 8 ładowania ma tylko lekkie, prawie niezauważalne pogorszenie jakości.

Ładowanie jest bardzo proste, jak się je opanuje, cała operacja zajmuję maksymalnie 2 minuty. Gorzej jest z kolorem. Tutaj też dostępne są zestawy do samodzielnego ładowania, ale operacja ładowania jest dosyć trudna. Sam raczej się z tym nie bawię - kolor jest dla mnie zbędny
Tak więc żyć nie umierać :) Lexmark rządzi :)

30.09.2003
14:04
smile
[3]

Thiefunny [ Centurion ]

Dzięki :D

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.