GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kłopoty z netem i modemem kablowym/sieciówką

27.09.2003
13:35
[1]

Daark [ Konsul ]

Kłopoty z netem i modemem kablowym/sieciówką

Zastanawiam się co poszło bo coś poszło napewno. Mam model kablowy podpięty pod sieciówke wszystko działało dobrze aż do wczorajszego wieczoru kiedy nagle zerwało mi połączenie mówie ok pewnie znowu coś z kablówki tam grzebią. Zadzwoniłem dzisaj a tu pani mowi że wszystko ok. Wyłączyłem sieciówke włączyłem ponownie to samo nadal nie ma neta . Zmieniłem siećówke na druga a tu kupa pisze "kablel niepodłączony" zmieniłem z powrotem sieciówke na te pierwszą na której do tej pory niby wszystko było ok a tu ponownie komunikat że kabel nie podłączony. Mam Asusa A7n8x deluxe 2 zintegrowane sieciówki czy możliwe że padły równocześnie ?? bo jak tak to się chyba załamie.

27.09.2003
21:04
[2]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Daark --> W takich przypadkach problem bywa często bardzo banalny. Ja proponuję Ci sprawdzić wtyczkę idącą do modemu kablowego i z modemu do sieciówki. Być może, że namieszało Ci się coś w sterownikach do sieciówki.

27.09.2003
21:32
[3]

Daark [ Konsul ]

Oby to było to. Ale to raczej nie sterowniki bo po każdym włączeniu wyłączeniu sieciówki w biosie win od nowa instaluje sterowniki. Musze dać komuś te nkabelek do sprawdzenia

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.