GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

A props kopi bezpieczenstwa - jakby ciag dalszy ;)

25.09.2003
03:35
[1]

Dayton [ Generaďż˝ ]

A props kopi bezpieczenstwa - jakby ciag dalszy ;)

Ostatnio zalozylem watek o legalnych kopiach bezpieczenstwa :)
W ostatnim newsweeku jest wyraznie napisane ze woln robic takie kopie - wiec moze ktos juz robil kopie flashpointa ale pl jest inaczej zabezpieczony niz angielski w dodatku zaden program do analizy zabezpieczenia nie wykrywa zadnego dziwna sprawa ale strasznie upierdliwa a mnie zapragnelo sie zrobic kopie bezpieczenstwa :)))) mil juz ktos taki problem ???? aha juz przestudiowalem wszystko co sie dalo na ten temat wiec juz jestem w temacie z kopiowaniem :)

25.09.2003
04:17
smile
[2]

Beren [ Senator ]

Znaczy... boisz sie uszkodzic plytke? Moze lepiej wcale nie wyciagac jej z cd-romu? ;P

25.09.2003
09:40
[3]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Beren ---> Uważasz, że CD-ROM'y nie rysują płyt? To zastanów się jeszcze raz, bo czasem rysują i to nieźle, nie mówiąc już o tym, że czasem także mielą na kawałki. I co, będziesz kupował nową grę?

25.09.2003
10:19
smile
[4]

tomirek [ ]

Moze sprobuj najpierw zrobic obraz plyty np Alcoholem 120% a potem wypalic ja z obrazu????

25.09.2003
10:55
[5]

BoyLer [ tribunus plebis ]

Już kiedyś o tym pisałem, ale powtórze sie. Więc według tego co pisał Click! robienie kopii bezpieczeństwa jest legalne, w tym samym dośc obszernym artykule pisano jak sie do tego zabrać. Więc do wykrycia zabezpieczeń potrzebny jest program Clony XXL. Ten program współgra z CloneCd. Więc idąc za tym co pisze Click! nalezy najpierw przetestować płyte programem Clony XXL, potem uruchmoić CloneCd i tam powinna być opcja by nagrywać/odczytywać płyte według tego co wykrył Clony XXL. Aha obecnie może być problem ze zdobyciem programu CloneCd ponieważ prawo unijne zabroniło robienia kopii bezpieczeństwa (do Polski jesczcze to nie doszlo) i firma Elaborate Bytes wstrzymala dystrybucje programu.

ps. To prawo do Polski jeszcze nie dotarło, dlatego póki co, można robić w Polsce legalnie kopie zapasowe (choć pewnie już niedługo zważywszy że idziemy do unii)

Podaje link do wiadomości o wstrzymaniu dystrybucji programu CloneCd

25.09.2003
13:40
[6]

Dayton [ Generaďż˝ ]

dzieki :) jest ok

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.