GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poradnik do RA2 na gry-Online :(

19.02.2001
23:48
smile
[1]

Kurunir [ Pretorianin ]

Poradnik do RA2 na gry-Online :(

Dzisiaj wieczorkiem znalałem odrobinke czasu i postanowiłem przejrzeć poradniki na tym pieknym vortalu . Na dłużej zatrzymałem sie przy poradniku do RA2 i musze z przykrością stwierdzić ,że to nie jest poradnik ale informacje z instrukcji . Strategie opisane przez Snake są delikatnie ujmując kiepskie , grając nawet z przeciętnym graczem stosując się do taktyk opisanych w tymże poradniku przegrywamy grę z kretesem .Korzystając z TOD byłem zafascynowany jakością opracowań , jak gdzieś sie pogubiłem odpalałem TOD i wszystko było jasne . Teraz mam odczucie , że idziecie na ilość nie na jakość .

Urywek taktyki Sovietów :
Dobrym posunięciem jest atak z dwóch stron jednocześnie, ponieważ przeciwnik zaraz po wykryciu naszych jednostek zmierza w ich kierunku. Wtedy my atakujemy odsłoniętą stronę.

Moja odpowiedź : nie dojedziesz do bazy , dlaczego bo Alianci mają satelite szpiegowską , a wtedy widzę całą mapę prawda ?

Niestety podobnych informacji w poradniku jst kilka , bardziej bolesne od tych niedociągnięć jest spłycenie tematu , a naprawdę w RA2 oferuje sporo pod względem taktyki gry .

19.02.2001
23:58
smile
[2]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Skoro tak uważasz to poradnik będzie poprawiony, jeżeli masz ochotę to zrobić, zapraszam na priva. Jeżeli znasz ciekawsze taktyki to proszę podziel się nimi z nami.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.