GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fajne tabulatury na gitarę - bez słów - czysta muzyka.

15.09.2003
22:06
smile
[1]

DUBROLES [ Animator ]

Fajne tabulatury na gitarę - bez słów - czysta muzyka.

Teraz, jak skończyłem Classical Guitar Solo Claptona naszła mnie ogromna ochota na coś podobnego. Może polecicie jakieś fajne tabulatury, które grane tylko na samej gitarze ładnie brzmią? Tak, żeby można było sobie w domu pograć, a nie z zespołem. Mam nadzieję, że zasypiecie mnie, żebym się nie nudził przez najbliższe lata :D Długośc i szybkość nie grają roli (chyba, no bo Vaughana raczej nie pogram:).

15.09.2003
22:33
[2]

[email protected]@toR [ Senator ]

Trudno cokolwiek polecać - kwestia gustu. Zajrzyj do poniższego wątku, odwiedź parę stron i wybierz coś co uważasz za interesujące.

15.09.2003
22:44
smile
[3]

Monther [ Generaďż˝ ]

To ja się przyłącze i spytam, czy ktoś nie wie, skąd mógłbym zaczerpnąć taby do jakiś takich fajnych hiszpańskich kawałków... wiecie o co chodzi... takie różne przygrywki jak - za przeproszeniem - w "Masce Zorro" i np. filmach o tematyce "ameryka połudnowa, western, ew. zorro itd.". Wiem, że to może głupie, ale szukam tabów do tego typu muzy już od roku i zupełnie nie wiem skąd to wziąć, ponieważ nie znam żadnych wykonawców tego rodzaju. Może ktoś mi coś poleci? Wykonawca, tytuł, link do taba ;)))) tak byłoby super :)))

16.09.2003
14:26
[4]

DUBROLES [ Animator ]

[email protected]@toR - - > Ja wiem, że sa takie strony, ale ja szukam wybitnych kjawałków, co stego, że mozna zassać z neta i po kolei każdej się uczyć, jak można w tym czasie zrobić coś fajnego ;/

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.