GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Radeon 955/9700

15.09.2003
21:30
smile
[1]

RealRufus [ F E A R ]

Radeon 955/9700

Mam Radka - przeróbke 9500/9700 i niestety pojawiają sie jakieś błedy przy wyświetlaniu ciemnych tekstur. może ktoś z was posiada również takie coś w swoim zestawie domowymi i mógłby mi coś poradzić.

Problem jest następujący: wyświetlają się jasne kropki w miejscach gdzie są ciemne tekstury bez znaczenia na jakich ustawieniach lub rozdzielczościach karta chodzi ( chodzi mi o gry bo w czasie pracy windy nic takiego się nie zdarza więc pewnie coś się chrzanie przy Direct-x). Coś w rodzaju zakłoceń jak po podkręceniu karty na wyższe częstotliwości, a bynajmniej karty nie podkręcam ( a nawet jak juz coś to i tak różnicy nie ma ). Poza tym wszystko chodzi stabilnie i innych problemów nie załważyłem.
Po przeinstalowaniu sterów na nowsze nic nie pomogło.

Radka kupiłem już przerobionego w sklepie komputronik więc spapranie roboty nie wchodzi w gre ( w każdym razie ja nic nie spaprałem :)))

16.09.2003
08:45
[2]

xor [ Pretorianin ]

Jesli zmaina sterow nie pomogla, wiatrak na radku sie kreci (czyli karta sie nie przegrzewa), to ci wcisneli karte z walnietymi potokami - nie masz szachownic tylko male artefakciki, czyli prawdopodobnie masz walniety 1 potok, i to minimalnie. Ale walniety. Karta do reklamacji (oni gwarantuja ZERO artefaktow - za to sie placi dobre 250PLN). Jesli masz wersje z pasywnym chlodzeniem (z Zalmanem badz Thermaltake Giant II), to byc moze zle Ci je zamontowali i karta sie solidnie przegrzewa. Tak czy siak karta do reklamacji.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.