Zna ktos program ktorym mozna polaczyc dwie czesci filmu w jedna calosc i na odwrot??

18:12
smile
[2]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Zależy o co ci dokładnie chodzi. Ja przegrywam sobie programy z TV na dysk, niestety czasami podczas nagrywania się rozłączają i muszę oddzielnie nagrywać 2 części, wtedy używam Virtual Duba, ale jeśli masz zamiar połączyć 2 pełnometrażowe filmy o pojemności 1-2cd każdy to nie opłaca się tego robić, lepiej znaleźć jakiś programik w którym możesz pliki video ustawić w listę. A tak w ogóle poszukaj trochę w wyszukiwarce bo niedawno był podobny wątek.

09.09.2003
18:19
[3]

chodzi mi o to ze z neta sciagnelem matrixa 2 i film ten byl podzielony na 3 czesci.
z tych 3 czesci chce zrobic jedna calosc.

DZIELENIE FILMU NA 2
Cały gotowy film wczytaj do Nan Duba - File/Open video file.
2. Następnie w zakładkach Video i Audio ustaw Direct Stream Copy.
3. Wybierz Edit/Begining następnie kliknij Edit/Set selection start.
4. Następnie ustaw wskaŸnik (A) na œrodek filmu, zobacz ile minut zajmuje film następnie podziel przez dwa, (B) informuje cię o czasie np: 1:15:09.720 to jest 75 minut z haczykiem.
5. Kiedy już ustawisz (A) i (B) w połowie filmu przejdŸ strzałkš (C) do klatki kluczowej (żeby film był ucięty w odpowiednim miejscu), wystarczy jedno kliknięcie w strzałkę klucza w lewo lub prawo.
6. Teraz kliknij na Edit/Set selection End, zaznaczy ci się pierwszy fragment filmu (tak jak na zdjęciu).
7. Zapisz sobie wartoœć (B) - niezbędne dane przy dzieleniu tekstu.
8. Teraz wystarczy zapisać pierwszy plik File/Save Segmented Avi.

2 plik

1. Teraz klikni na Edit/Set selection start.
2. Teraz kliknij na Edit/End, następnie kliknij na Edit/Set selection end, zaznaczy ci drugš połowę filmu.