GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy cz. 5

04.09.2003
15:35
smile
[1]

Torn [ Merces Letifer ]

Vandenberg's Legacy cz. 5


Dawno temu kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie konca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę... wedrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright by Soul Surfer & Torn.Dowódcy bazy: Soul Surfer, Torn.

Rekruci: BriskShoter, gris, SULIK, Shakka, Paszczak, Justa_, Raynor, Soldamn, Danley, Vania, Adamss, Banita_bb, ehhh, ZgReDeK, ZeTkA, FemmeFatale, Paudyn, Gilmar
Cywile: brak
Elita: brak

Rekruci mianowani na nowe funkcje:

Sulik: za udaną kampanie nocną przeciwko wrogim siłą, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy.. to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: przytargał na swoim dziwnym wechikule z wielką lufa ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Głowny Zbrojmistrz ;).
Shakka: pijak pierwszej klasy ;) został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor & Ehhh: Z polecenia dowódcy mianowani za udaną misję przywiezienia Raptora dowódcy, na potencjalnych założycieli Elitarnego oddziału Vandenberg'a. W skład którego sami będą wchodzić. Odmaszerować !! :)


Zapotrzebowanie na funkcje

Funkcja Głównego Mechanika połączonego z nadzorowaniem miejsc parkingowych ;)
Aktualnie szukamy też i kelnerek :)

Vandenberg's Troopers

Nickname: Torn - Commander
Broń: SIG SG-551 + Sawed-Off + Gerber Mark Knife + Sig Sauer P228 oraz okazyjnie Katana i Enfield 25mm Cockerill Assault Cannon.
Wyposażenie dodatkowe: Kevlar Vest mk. III + kilkaset sztuk amunicji 7.62 mm NATO & 9 mm Parabellum & 0.12 Gauge Dum-Dum & 5.56 mm NATO.
Pojazdy: Hummer with mounted M134 Minigun & Interceptor.

Nickname: Soul Surfer - Commander
Broń: Techtronica M-40 Pulse Rifle, Bennelli-Heckler&Koch XM1014 (Shotgun), ponadto Dark Blade - XXI wieczna Katana.
Wyposażenie dodatkowe: Combat Heavy Suit SWAT version model: 2030, 3 x dodatkowe baterie fuzyjne do M-40, 2 x pasy na amunicję 60 sztuk 0.12 Gauge. Karty do Pokera :)).
Pojazdy: Aktualnie remontowany myśliwiec Exosferyczny XA-43 Raptor II.

Nickname: Raynor
Broń: Heckler&Koch "SOCOM" + LAM + Tłumik.
Wyposażenie dodatkowe: "Raynor's Full Mastach Power Plasma Aromor", magazynki do SOCOMa.
Pojazdy: Aktualnie brak.

Nickname: Ehhh
Broń: Electro Jackhammer
Wyposażenie dodatkowe: Granaty, plasmowe pociski, Nóż
Pojazdy: Aktualnie brak.

Nickname: ZgReDeK
Broń: Magnum 0.45 II generacji
Wyposażenie dodatkowe: odznaka inspektora wydziału zabójstw w San Francisco (sic!), elegencki garnitur z łataki na łokciach :)
Pojazdy: Cadillac z wmontowana kanapa zamist tylnego siedzenie :), wyrzutnie rakiet ziemia-ziema w światłachPamiętaj: "Umiejętność budowania latryn w terenie otwartym jest bardzo przydatna i niejednokotnie decydująca o przeżyciu. Ćwicz ją tak często jak to tylko możliwe."
Disclaimer: karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź zastępców.NO TRESPASSING. Violoators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!

POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

04.09.2003
15:50
smile
[2]

Raynor [ Big Man ]

Witam Serdecznie.

Wiecie, nie sądziłem, że to powiem, ale nowa szkoła jest spoko. Kolejna nauczka dla mine. Cytując mojego kolegę "Bóg Ciebie jeszcze nie opuścił". Szkoła która była wg. mnie "najlepszą dla mnie" okazała się straszną zapieprzanką, gdzie nauczyciele są strasznie surowi i wszyscy nowi mają złą opinię na temat szkoły.
Też tak u mnie było. "Za co?!","Czemu ja?!" to było moje motto sprzed 2 dni. Teraz jest "Cieszę się, że tak się stało". Kolejna naucza dla mnie, jak już mówiłem, że "Nie wszystko złoto co się świeci"


Errata co do mojego Inv :-)))

"Mastach" ==> Mastah

04.09.2003
15:52
smile
[3]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Paudyn >>>> ano zdarzają sie ,choć sam o tym nie widziałem do niedawna :P

Torn >>>> no nie teraz to Cie zatłuke kurde a gdzie jest moj opis wyposażenia HE ??? :D taki ładny dałem w tamtej części grrrrrr :)

04.09.2003
15:55
smile
[4]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakka -- :P shit ;) wiedziałem, że o czymś zapomniałem ;> Następnym razem masz opis jak w banku.

04.09.2003
15:58
smile
[5]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Torn >>>> ja Ci kurde zapomne :) no mam nadzieje że następnym razem bedzie :D

04.09.2003
16:01
smile
[6]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja niedługo przekażę dane o swoim uzbrojeniu i wybolduję, żeby założyciel wątku nie musiał szukać :P

Shakka ::::> Jak dobrze, przynajmniej z barku nie ubędzie ;)

04.09.2003
19:39
smile
[7]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hmm znowu pustki czy jest tu ktoś kto chcial by pogadać :D no ewentualnie możemy sie napić :D

04.09.2003
19:43
smile
[8]

Gilmar [ Easy Rider ]

Hohoho!
I w taki to sposób zostałem rekrutem. Co prawda Torn chciał mnie zjeść na śniadanie, ale dzięki Shakka i Paudynowi nie doszło do aktu kanibalizmu. O dzięki Wam chłopaki.
Zyskaliście specjalistę od energii jądrowej ( pewnie ją znienawidziliście). Tak sie składa, że mam ze sobą APPR (Army Package Power Reactor) tzn,wojskowy przewoźny reaktor energetyczny z zapasem paliwa na 100 lat. Moze sie Wam przyda....???

04.09.2003
19:44
smile
[9]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ---------> czy to telepatia, jak ja pisałem post, Ty sie pojawiłeś na wątku.

04.09.2003
19:46
smile
[10]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> hmm wszystko jest możliwe czyżby te nasze szare komórki odpowiedzialne za telepatie odkurzyły sie i znowu zaczęły działać ? :D No to wypijmy za to :) >>>>

04.09.2003
19:51
smile
[11]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka -----------> bardzo chętnie, przy okazji może mi przybliżysz cele i zasady działania tego wątku, bo ostatnio to ja nie poznaje forum.

04.09.2003
19:56
smile
[12]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> ano forum sie zmienia zauważyłeś hjehjehje bo ja też coraz wiecej powstaje tzw. "debilnych wątków" :D ale tak pozatym to wszystko postaremu (chyba) co do tego wątku to:

Disclaimer: karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź zastępców.
także widzisz do czego sie to sprowadza ? ano do jednego pić, pić, pić buehehehehehe :P

04.09.2003
20:02
smile
[13]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ---------> to proste, ale i niebezpieczne - grozi alkoholizm. Poza tym w pijackim widzie mogą pojawiać się nazwijmy dielikatnie co najmniej nieprzemyślane posty.

04.09.2003
20:05
smile
[14]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> mi to już nie grozi (takie przyzwyczajenie :D) bo każdy mój post jest nieprzemyślany, ale jest dobrze póki co...(zaraz zaraz gdzie ta butelka wódki grrrr kto mi ją zabrał ooo jest no już sie o nią bałem)... no jak widzisz wszystko ze mną w porządku :D

04.09.2003
20:12
[15]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ---------> a co z Twierdzą, ja tam jakoś nie mam o czym pisać, nie gram w SoU, moze zagram później. Starych bywalcow nie widać, tematy tylko konkretne zwiazane z NWN i dodatkami. Suche wypowiedzi, jakaś wielka powaga emanuje z kazdego posta.....
Coraz mniej rozumiem.......

04.09.2003
20:16
smile
[16]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> nie ma sie co martwic nikt nam Twierdzy nie odbije w każdej chwili możemy tam wpaść i sie zmieni nastrój odrazu :D ja póki co nie mam w ogóle SoU ale wkońcu zagram także sie nie martwie :)) Twierdza była jest i bedzie nasza nie ma mocnych :))

04.09.2003
20:23
[17]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka -----------> w to akurat nie wątpię, ale mi jakoś smutno, nastrój dobrej zabawy i zgranej paki prysł jak bańka mydlana. Ostatnio, przez dwa dni czytałem karczmy, te stare Nazgula, Smoka, tam tez jest jakoś inaczej, sezon ogórkowy trwa, albo ja się odzwyczaiłem, sam nie wiem.....

04.09.2003
20:24
[18]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Witam!
Dzisiaj mialem informatyke ba nawet 2. Zgroza gostek przez 1.5h opoiwedzial nam o teorii powstania informatyki i Bog wie o czym jeszcze ;-( myslalem ze zasne

Poprawcie wreszcie moje dane we wtepniaku nie łataki tylko z łatkami :))))

04.09.2003
20:29
smile
[19]

Gilmar [ Easy Rider ]

ZgReDek -----------> Witaj, taki rys historyczny moze Ci sie przydać, będziesz przynajmniej wiedzieć skąd sie wzięła informatyka. Początki sa trudne.

04.09.2003
20:31
smile
[20]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> masz racje i nie wiem czy juz bedzie tak jak przed wakacjami chociaż kto wie czas pokaże, to dopiero początek wrzesnia zeszła sie z tym również premiera dodatku no i szkoła dlatego jakoś narazie nie można sie zebrać w kupe, troche sie uspokoi to wróca stare czasy zobaczysz :D

04.09.2003
20:34
smile
[21]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

ZgReDeK >>>> nie masz sie czym przejmować miałem to samo w szkole kiedyś normalka ,no chyba że sie myle :) nawet na studiach na pierwszym roku miałem sie zapoznać z początkami informatyki, pierwszy komputer, i takie tam blablabla :D

04.09.2003
20:43
smile
[22]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka --------------> starym obyczajem, robię sobie małą przerwę i idę na przymusowy spacer, a Ty już wiesz o co chodzi.......

04.09.2003
20:52
smile
[23]

Torn [ Merces Letifer ]

Gilmar -- Ja Ciebie chciałem zjeść na śniadanie ? Oj, to pomyłka.. aczkolwiek sam pierwszy wyskoczyłeś z tym Pół-Elfem ;)
A paliwo, owszem, przyda się.
No to spocznijcie... idę na zwiad.

04.09.2003
22:46
smile
[24]

Scandal [ S P Q R ]

Tak wiec widze ze male zamiesznie sie porobilo...

Shakka -->> ja w swoim wstepniaku uwzglednilem Twoj opis jednak zapomnilem podeslac go Tornowi.. stad taki misz masz. Ale w czescie nastepnej bedzie juz wszystko okej.

Gilmar -->> sorry ale nie mozesz byc pol-elfem :) To nie jest swiat fantasy niestety tu nie ma magii a masz shotguna, nie ma smokow masz jakis pojazd. Przykro mi ta sa reguly Torna i moje. Jedyne jakie mamy... zadnego fantasy. Mam nadzieje ze je przyjmiesz.

Paudyn -->> patrz wyzej :P... nie ma zadnych krasnoludow :P mozesz byc zmutowana forma majacą krasanoludzkie wlasciwosci w tym ich pociag do piwa :).

Raynor -->> sie poprawi :)... pozatym jak chcesz dodac cos to pisz.. tylko bardzo wrecz prosze zeby mialo gora dwie linijki patrz np. moje wyposazenie.
Poprostu nie chcemy aby wstepnik sie rozrósł do wielgachnych rozmiarow.

Ehhh & Zgredek -->> Was tez dotyczy to co mowilem Raynorowi.. jak chcecie jakis zmian czy dodania sprzetu to poprostu powiedzcie.


"Miękki komputerowy głos kobiecy oznajmił pojawienie się nowego rekruta"

Gilmar - you're logged in

04.09.2003
22:50
smile
[25]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Scandal >>>> ależ nic sie takiego nie stało hehehehe

<odchodząc mowi do siebie> "grrrr Torn lepiej uważaj w nocy którędy chodzisz nie zapominaj ze jestem wampirem ,a my lubimy noc :D"

04.09.2003
22:54
smile
[26]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Scandal ::::::> A skąd wiesz, że przy supernowoczesnych możliwościach dajmy na to zbiorników asksoltowych (to już SF i Diuna) nie da się stworzyć istoty o cechach elfa, czy krasnoluda? To jest możliwe i jak najbardziej wchodzi w zakres SF, polecam Diunę

04.09.2003
23:09
smile
[27]

Scandal [ S P Q R ]

Paudyn --> po obejrzeniu Diuny w wykonaniu Lincha mam dosc Diuny do konca moich dni. Pozatym nie podoba mi sie taka forma SF. Mianowicie wiecej sredniowiecza niz przyszloci. A tak w ogole to Melanz jako srodek odpowiedzilny za podróze .. bez ruszania sie z miejsca?... hmm.. nawet w Star Treku nie ma czegos takiego :). Nie mozna zagiac czasoprzestrzeni w taki sposob :). Pozatym kolejnym mankamentem tej calej sagii jest to ze zapomnili o Ziemi gdzie lezy... nie wydaje Ci sie ze przy takiej technologii to troche smieszne zwlaszcza ze Arrakis lezy niby w systemie canopusa. Jest taka prawdziwa gwiazda Canopus - to czerwony olbrzym (wiec zadna planeta typu M nie wchodzi w rachube na jej orbicie), oddalony jest od ziemi o ok. 800 lat swietlnych. Jak dla mnie autor ksiazki mogl przynajmniej z naukowego pkt. widzenia sie przygotowac :). To w koncu Science - Fiction a nie Fantasy - Fiction.

Choc przyznam sie ze ogladalem kiedys tą nowa wersje zrobiona przez Hallmark i byla bardziej podobna do ksiazki ... ktorej nie czytalem :)....

04.09.2003
23:13
smile
[28]

Scandal [ S P Q R ]

Paudyn -->> Moment male sprostowanie... zeby nie bylo ze sie nie znam. :P
Melanz nie odpowiadal za podroze kosmiczne bezposrednio. Chodzi o to, ze nawigatorzy gildii planetarnej uzywali melanzu jako narkotyku, dzieki ktoremu mieli oni wizje przyszlowidzenia, dzieki ktorym omijali wszelkie niebezpieczenstwa.

Ale dalej mowie ze ksiazki nie czytalem... :)

04.09.2003
23:13
smile
[29]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Scandal :::::> Teraz to żeś dał czadu :-))))))) Wyrobiłeś sobie zdanie o sadze na podstawie filmu, który nie ma z książką praktycznie nic wspólnego :-)))))) Linch zrobił to po swojemu i dlatego przez fanów Diuny został wyklęty, jakbyś się pojawił z takim tekstem i to na dodatek bez przeczytania książki na jakimś zlocie Diuny, to zostałbyś Lelum Polelum roku ;-)))) Podróże bez ruszania się z miejsca? Przecież w Diunie nie ma nic takiego!!I nie zapominaj o Dzihad Butlerjańskiej, która bardzo wpłynęła na to co dzieje się w książce, zatem proszę, nie pisz nic więcej, bo piszesz coś, co nie ma miejsca u Herberta :-))))))

04.09.2003
23:21
smile
[30]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakka --> grrr, nie zapominaj, że sypiam z obrzynem pod poduszką - dziś załaduje srebrne pociski :D...

04.09.2003
23:26
smile
[31]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Torn >>>> buehehehehehe za dużo żeś sie filmów naoglądał :D myślisz że taka zabawka zrobi mi jakąś krzywde nie ta bajka :)))

04.09.2003
23:27
[32]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

[email protected]~!#@!$#! ale mi dzisiaj net chodzi co chwile siada nie mowiac juz o gg z ktorego nie mozna korzystac :( stronek mi wogle nie alduje

Scanadla->nie chodzi o dodanie psrzety tylko poprawienie literowki

04.09.2003
23:29
smile
[33]

Torn [ Merces Letifer ]

Hmmm, zresztą o czym my tu ten tego... Chcesz dalej być barmanem ? ;-) No to EOT, a sposób na uśmiercenie wampira się znajdzie zawsze :)
Polej no, bo jakoś tak niemrawo się zrobiło...

04.09.2003
23:32
smile
[34]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Torn >>>> Ty mi tutaj nie groź chłopcze :))) bedziesz musiał długo szukać tego sposobu :D A proszem bardzo już polewam :D >>>>>

04.09.2003
23:33
smile
[35]

Torn [ Merces Letifer ]

Do mnie chłopcze... phi :P

04.09.2003
23:37
smile
[36]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ------------> co Ty puszczałes to przez chleb, czy przez jonity. Ja mam oryginał.

04.09.2003
23:38
[37]

Scandal [ S P Q R ]

Paudyn --> to ty teraz dales... jak nie ma ... zreszta nawet ja pamietam z pierwszej KSIAZKI ZE BYLO WYTLUMACZONE jak oni sie poruszaja... PIERWSZY TOM ... cos na wzor napedu grawitacyjnego uzytego w filmie Ukryty wymiar.

04.09.2003
23:38
smile
[38]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Torn >>>> pffff :D

Gilmar >>>> a bo widzisz ja mam tylko najlepszy towar :D zawsze dobrze sprawdzony na sobie :))

04.09.2003
23:40
smile
[39]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka -----------> czy chcesz przez to powiedzieć, że oryginal przepuszczasz przez siebie i później dajesz do picia innym...?????

04.09.2003
23:41
smile
[40]

Torn [ Merces Letifer ]

Gilmar -- mnie tam to nie przeraża - ostatnio piłem gorsze trunki -->

04.09.2003
23:42
smile
[41]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> hmm zastanowmy sie :)) kurde odrazu przyszłeś i już mój sekret odkryłeś za to teraz bede Cie po nocach nachodził :D

04.09.2003
23:43
smile
[42]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakka - coś za bardzo ludzi po nocach chcesz nawiedzać... może tylko udajesz wampira...
ja tam na wszelki wypadek zarygluje kwatere.

04.09.2003
23:44
smile
[43]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Dobra to moze postawie teraz cos lepszego a jaką ładną nazwe ma :D >>>>

04.09.2003
23:44
smile
[44]

Gilmar [ Easy Rider ]

Torn -------------> nie mialem zamiaru nikogo przerażać, wprost przeciwnie, mialo to służyc pokrzepieniu serc i ducha.

04.09.2003
23:45
[45]

ZeTkA [ ]

udanej nocki

dobranoc

04.09.2003
23:45
smile
[46]

Scandal [ S P Q R ]

Gilmar -->> chyba nie czytales tego : Shakka: pijak pierwszej klasy ;) został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie

04.09.2003
23:46
smile
[47]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Scandal :::::> Melanż służył jedynie do nawigacji, nawigatorzy Gildii byli w nim całkowicie zanurzeni i dzięki tzw halucynacjom bezbłędnie odnajdywali bezpieczną drogę, ale poruszanie odbywało się za pomocą wielkich liniowców, nie wiem skąd wytrzasnąłęś poruszanie się w miejscu :) A co do Dzihad Butlerjańskiej, to tłumaczy ona, dlaczego jest tam tak prymitywnie, przeczytaj DOKŁADNIE wszystkie tomy, a przynajmniej do czwaretgo, a zrozumiesz :) U Herberta nie ma nieścisłości, on dokładnie wszystko zaplanował, dlatego Diuna jest uważana za najlepszą powieść SF, właśnie ze względu na skomplikowaną fabułę i przerażającą wizję przyszłości, która ma szansę spełnić się na Ziemi. Jeszcze raz apeluję o przeczytanie sagi, bo warto.

Giulmar :::::::::>

04.09.2003
23:47
smile
[48]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Torn >>>> a temu tylko jedno w głowie :))

04.09.2003
23:55
smile
[49]

Gilmar [ Easy Rider ]

Scandal ----------> czytałem, czytałem.....
Paudyn -----------> co innego bimber a co innego jagodzianka na kościach
Shakka ------------> coś ostatnio mi sie Artuus skarżył, ze mu gorzałę wcielo z Twierdzy.....he.....???

04.09.2003
23:56
smile
[50]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakka -=- oj, nie zgodzę się, na pewno nie jestem monotematyczny :)
Jakby coś to ja będę w swojej kwaterze (czas reakcji /wyciągnięcie obrzyna spod poduszki/: 0.125 sek -- objaw po strzale z bliska z obu luf w twarz -- spoory ból głowy) - także proszę się nie czaić w pobliżu bo może to wyzwolić we mnie odruch bezwarunkowy ;)

05.09.2003
00:01
smile
[51]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar >>>> hmm co ja ? nie skąd :D
Torn >>>> 0.125 sek buehehehehehe cholernie dłuuuuugo to widze że nie mam sie o co martwić :) raczej Ty powinieneś zacząć :)

05.09.2003
00:06
smile
[52]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakka --- aaaa :PPP (już nie mam siły z Tobą normalnie).
Poza tym w post-nuklearnym świecie nie ma wampirów :P Ciebie tu nie ma, mam tylko zwidy :)

05.09.2003
00:07
smile
[53]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shakka :::::> Czy Ty widzisz, co oni wygadują? Jak nie ma krasnoludów, elfów i wampirów jak są ;)

Gilmar :::::> To się zobaczy nazajutrz po obudzeniu :>

05.09.2003
00:11
smile
[54]

Scandal [ S P Q R ]

Paudyn -->> chyba niezbyt uwaznie przeczytales moje posty..

Po pierwsze: pisalem ze Nawigatorzy Gildi Melaz uzywali wlasnie do wyznacznia bezpiecznej drogi... o nawigatorach dokladnie tak jest napisane: gildianie potrafiacy z pomoca melanzu odszukiwac taka linie przyszlosci, ktora pozwalala trans-swietlnym galeonom gildii planetarnej omijac wszelkie niebezpieczenstwa. Cyt. z ksiazki.

Po drugie: napisales "U Herberta nie ma nieścisłości, on dokładnie wszystko zaplanował". Wiec ja Ci odpowiedzielem ze Arakis umiejscowil w systemie Conopusa.. Conopus to czerwony olbrzym wiec nie ma szansy NAJMNIEJszEJ aby byla przy nim planeta M czyli klasy ziemskiej... grawitacja tak masywnej gwiazdy na takie ewolucje nie pozwala... to chyba najwiekszy bubel.

Po trzecie: zapomnieli o Ziemi o ojczystej planecie ludzi... a Arrakis lezacy we wspomninym systemi Conopusa TYLKO lezy 800 lat od Ziemi.. wiec przy ich technologii pokonywania takich odleglosci to raczej jest nieścislość.

Kiedys przeczytalem pierwsza czesc.. i na tym narazie przynajmniej zaprzetane reszte wiem od kolegow maniakow ktorzy czytali conajmniej 3 razy wszytkie ksiazki wiec nie mow mi ze nic nie wiem. Poza tym nie jestes pierwszym ktory poleca mi Diune...

PS. pozatym dopiero teraz skojarzylem opis Twojego stopnia... tak nazywal sie tym wlasnie byl Paul Atryda.. jako nadistota.

05.09.2003
00:12
smile
[55]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Paudyn >>>> no zgadzam sie Torn ma jakieś zwidy mówi że mnie nie ma ,a przecież jestem :D

Torn >>>> wiesz moze juz wiecej nie pij co ? :D

05.09.2003
00:14
smile
[56]

Torn [ Merces Letifer ]

No dobra, odstawie już ten zbiornik z tym zielonym drinkiem...

Hmm, widze, że znowu wyłoniła się ciekawa dyskusja, niestety na Diunie nie znam się w ogóle, więc zostaje mi iść do kwatery i odespać trochę...
branoc.

05.09.2003
00:16
smile
[57]

Scandal [ S P Q R ]

Shakka -->> jedno mnie zastanawia w Twoim opisie... po co Ci do diabla Tulipan ?? choc napisalem (chyba wiadomo o co chodzi) to ja szczerze nie wiem... nigdy nie interesowalem sie wampirami... a w Baldurs Gate je tylko anihilowalem :P.??

05.09.2003
00:16
smile
[58]

Gilmar [ Easy Rider ]

Oj Paudyn, Paudyn, Ty nie wierzysz w człowieka, myślisz, ze to zwykły dinks, a ja go przecież przyprawiam - odrobina gammy i szczypta neutronow z mojego APPR i uzyskuję przedni trunek - przypomina troche Calvados.
Wszelkie wina też jestem w stanie takimi metodami postarzeć w ciągu kilku godzin.
Tylko piwo mi nie wychodzi, ale pracuję nad nowa technologią.

05.09.2003
00:17
smile
[59]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Scandal :::::>

Do punktu drugiego: Skąd masz pewność, że system Canopusa jest właśnie tym, który znamy dziś, może w książce jest to fikcyjny sytem, podobnie jak i planeta Arrakis, Kaladan, czy Giede Prime. Może to zupełnie inny system, nazwany tak na cześć tamtego, nie doszukuj się na siłę faktów rzeczywistych.

Do punktu trzeciego: Wszystko wyjaśnia Dżihad Butlerjańska, jeszcze raz apeluję o zagłębienie się dokładnie we wszelkie zagadnienia.

05.09.2003
00:21
smile
[60]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Scandal >>>> eheheheheheheheh dobre :D hmm no tulipan :) fajnie brzmi dlatego napisałem :P

05.09.2003
00:31
smile
[61]

Scandal [ S P Q R ]

Paudyn -->> no wlasnie nie wiem o co chodzi z Dzihad Butlerianska... mowiac szczerze.

Hmm... nie wiem wydaje mi sie ze zbierzność Conopusa nie jest przypadkowa Herbert pisal ksiazke przynajmniej pierwsza w 65' a wtedy astronomia planetarna nawet nie byla w powijakach w ogole jej nie bylo wtedy. Tak samo jak nie byly znane prawa formowania sie planet a juz kompletnie nie wiedziano o innych ukladach planetarnych.

Dla mnie jedna z najlepszych pisarzy SF jest niepodwarzalnie Dick...

Shakka -->> achh Tupilan... myslalem ze to jakis sowiecki okret podwodny czy cóś.... :))

05.09.2003
00:42
smile
[62]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Scandal ::::> A ja zgłębiłem położenie planety Kaladan, otóż jest on trzecią planetą systemu Delta Pavonis. Delta Pavonis to zarówno gwiazda, jak i system planetarny. Trzecia planeta tego systemu (rzekomy Kaladan) jest zwykłą skałą bez powietrza o temperaturze tak wysokiej, że żadne życie nie jest w stanie tam zaistnieć, a jak wygląda Kaladan, sam wiesz z opisu ;) Dlatego właśnie potraktować to należy jako fickcję literacką, w końcu fiction w członie do czegoś zobowiązuje ;) A skoro jak sam twierdzisz, systemów planetarnych wtedy nie znano... :)

O Dzihadzie napiszę jutro, bo dziś mi się już oczy kleją :)

Gilmar ::::> Przekonałeś mnie! Wypiję co nieco przed snem ;)

Shakka :::::> Popiją jeszcze to może nas zobacza ;)

DObranoc :)

05.09.2003
00:47
smile
[63]

Gilmar [ Easy Rider ]

Ja tez juz udam się na spoczynek.
Muszę jeszcze tylko sprawdzić ciśnienie w moim reaktorku, bo jakby tak spadło poniżej 80 ata to....... apokalipsa murowana.
DOBRANOC!

05.09.2003
00:59
smile
[64]

Scandal [ S P Q R ]

Hmm... chyba DŻIHAD KAMERDYŃSKA: - krucjata przeciwkokomputerom, maszynom myślącym i świadomym robotom rozpoczęta w 201 P.G. i zakończona w 108 P.G.. Jej głowne przykazanie zachowało się w Biblii P.K. jako "Nie będziesz czynił machin na podobieństwo rozumu ludzkiego".

Cos ci sie pomieszalo chyba tak apropo przynajmniej zadnego takiego hasla jak Butlerianska nie ma... patrz link na dole. Niby spisane wszytkie hasla...

Tez ide spac.

Dobranoc All !!

<dowodca wlaczyl systemy kierowanie ogniem na auto... wziął z barku jakies piwko i cichutko poszedl do swojej kwatery>

05.09.2003
11:59
smile
[65]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Witam.

Scandal ::::> Nic nie pomieszałem, autor się kopnął, obok terminu Butlerjanie, masz odnoścnik: patrz Dżihad Butlerjańska :) A zamiast Dźihad Butlerjańska, masz Dźihad Kamerdyńską, bład tego, co umieszczał hasła w spisie. Zresztą w oryginalnym wydaniu Diuny (w jez. angielskim), które posiadam wyraźnie pisze na końcu w słowniczku Jihad Butlerian.

Tu masz linka do strony w oryginale, a co za tym idzie, terminologii w tymże języku :) Polacy też tłumaczą to jako Jihad Butleriańska, nie wiem jak zrobił to Łoziński, w najnowszym tłumaczeniu, bo nie uznaję tego tłumacza, po tym jak sprofanował Władcę Pierścieni, a potem zrobił to samo z Diuną :/

05.09.2003
15:58
[66]

ehhh [ Angel of Death ]

ach przeczytalem;P
Allan - narazie nie chce zadnych zmian chyba ze Ty masz jakeis pomysly:)

05.09.2003
16:05
smile
[67]

Torn [ Merces Letifer ]

Info dla Banity -- pisałeś, że nie widziałeś żadnego z seriali komediowych, które tam kiedyś wymieniłem, także jak chcesz zobaczyć "Malcolm in the Middle" to dziś będzie leciał o 16:55 na TV4 (odc. #1). Jeżeli masz TV4 to obejrzyj :)
End of Transmission.

05.09.2003
17:20
smile
[68]

Torn [ Merces Letifer ]

Suplement: To był pierwszy odcinek, ale drugiej serii.

Ale spokojnie dziś...

05.09.2003
17:23
smile
[69]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ole! <kłania się nisko>

Vaniu, potrzebuję RPG-NH7 lub LAW-a jeśli masz na składzie. Z trzema rakietami w zestawie :D.

<zmywa się równie pospiesznie jak wszedł>

05.09.2003
17:38
smile
[70]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Info dla Torna-thnx :))))

05.09.2003
18:39
smile
[71]

Torn [ Merces Letifer ]

Banita -- i jak fajne ? ;)

Gol przez jakiś czas nie chodził - widać czemu - a ja już myślałem, że bana dostałem :D

05.09.2003
18:54
smile
[72]

Scandal [ S P Q R ]

Joł :))

Ehhh -->> wyposazenie to jest Wasza decycja ja nie ingeruje w nie. Podkreslam tylko ze ktas sobie zyczy jakis zmian czy wymyslil cos nowego to napisac :)

Adamss -->> a po co Ci chcesz szturnem przejac jakas wysepke na Pacyfiku ?? :)

Torn & Banita -->> w ten poniedzialek czyli leci w kazdy poniedzialek tygodnie skomplikownae nie :P wynalazlem nowy serial komediowy na TV4 nazywa sie "Tragikomiczne wypadki z życia Christophera Titusa" I naprawde nie pamietam kiedy tak sie usmialem ogladajac jakis serial komediowy jak na nim. POLECAM !.

Paudyn --> a to by wszystko tlumaczylo. Pozatym nie mow mi prosze o Lozinskim bo to jest Nemezis dobrego tlumacznia. Choc po skopanym WP i Diunie tlumaczy nadal pod innym hmm nickiem :) Ale nie wiem jakim.
BTW... link na dole pokazuje jakich mamy niektorych tlumaczy w Polsce... i ich neolgizmy a w tym wypadku Loźinizmy... "MOC KTÓREGO ZWYCIĘŻY, NIE CHCIANA
czyli Z NOTATNIKA TŁUMOKA" :))

05.09.2003
18:57
smile
[73]

Torn [ Merces Letifer ]

Scandal - jeszcze nie oglądałem, ale skoro taki dobry to obejrze.

Banita - tez miałem słać maila do Soula, ale mówię, poczekam jeszcze trochę... :) (to odnośnie "To się pozmieniało")

05.09.2003
18:57
smile
[74]

Scandal [ S P Q R ]

500.... :/

A ja ide ogladac Łzy Słonca pozniej zdam relacje ... a nastepnie na TVN jest Demolition Man... :))

Link do posta poprzedniego bo sie nie wkleil :/.

05.09.2003
18:59
smile
[75]

Torn [ Merces Letifer ]

error 500 czy świętujesz ze skrzywioną miną 500 postów ;-) (retoryczne pyt.)
Łzy Słońca fajne były... przyjemnego oglądania życze. Zwróć uwagę jak w pewnym momencie kamera specjalnie najeżdża na pewną część Monici Bellucci :P
Ke bella ragazza (~) :)

05.09.2003
21:31
smile
[76]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hejka :)

Scandal ::::::< Najlepszy łozinizm o jakim wiem, to chyba Łazik :D:D:D

A łzy słońca tylko dla wielbicieli Willisa (ja!) i Belucci (też ja :P), bo reszta taka jakaś średnia ;)

Natomiast ten błąd jest niesamowicie wqurwiający :/

05.09.2003
21:37
[77]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Witam!
ostatnie problemy z laczem i brak zasu-vode nauka :) nie pozwolily mi uczestniczyc w tej arcyciekawej dyskusji :)

Jutro 12 Małp w końcu obejze a wy co sadzicie o tym filmie??

05.09.2003
21:44
smile
[78]

Adamss [ -betting addiction- ]

Scandal --> A no to już moja sprawa :). Lepiej się nie dopytuj, bo zostaniesz wciągnięty w aferę...ups, i tak za dużo powiedziałem :D.

05.09.2003
21:45
smile
[79]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

12 małp to świetny kawałek kina, trzyma przed ekranem do ostatnich sekund, świetny Willis, ale przede wszystkim kapitalny Brad Pitt, który udowadnia, że pomimo młodego wieku już jest jednym z najwybitniejszych aktorów

05.09.2003
21:46
smile
[80]

Torn [ Merces Letifer ]

I Say: 12 Monkeys - very interesting movie.
Willis (oo, Paudyn zaraz przyleci) i Pitt prowadzeni przez twisted-minded Terrego Gilliama.
Polecam.

05.09.2003
21:50
[81]

ehhh [ Angel of Death ]

hmmm 13 malp keidys ogladalem i film mi sie wydawal swietny:)
Scandal - to ok sobie pomysle o jakis podrecznych dwoch pistoletach bo shotgun nei zawsze poreczny

05.09.2003
21:51
smile
[82]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Torn ::::> Jasnowidz jaki czy co? ;) Willis to jeden z moich ulubieńców, nie przepuszczę żadnej okazji, aby zobaczyć go w akcji :)

05.09.2003
23:14
smile
[83]

Scandal [ S P Q R ]

I ogladnelem Łzy Słońca... nie powiem ze film mi nie przypadl do gustu. Pomimo komentarzy ze film jest dosc plytki. Jesli ktos naprawdę szuka jakis wartosci glebszych to nie potrzeba ubierac tego w wyszukane slowa aby scenariusz nasycony byl wywodami filozoficznymi. Bo takie przekazy staja sie nudne.
Moim zdaniem autorom udalo sie pokazac grance czlowieczenstwa, i to ze wystarczy czesta dobrej woli zeby zmienic los ludzi ktorych sie nawet nie znam.
Pomimo wymyslonej calej fabuly... nie trudno wskazac miejsca na swiecie gdzie takie rzeczy dziaja sie naprawde. A nie powiem ze w flimie brakuje wzruszajacych momentow.

Daje filmowi +7/10 tego plusa za to ze SEAL's to moje ulubione oddzialy specjalne. :)


Zgredek -->> zakrecony film 12 Malp ale swoj klimat ma... tak jak i zakonczenie troche dziewne jak dla mnie 7+/10 dla 12 Malp. Jezleli nie widziles jeszcze to nawet POLECAM.

06.09.2003
12:34
smile
[84]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Witam :)

Hmm widze ze tutaj o Łzach Słońca jak dobrze pójdzie to i ja jutro sobie obejrze tego filma. Widze Paudyn że dla Ciebie Willis też jest jednym z ulubienszych aktorów :D

06.09.2003
13:09
smile
[85]

Scandal [ S P Q R ]

Joł :)) w to sloneczne wrzesniowe popoludnie ;)

Torn -->> Nawiazujac do pytanie z Bezsennosci... Czytalem pare prac o Navy Seal's. Kiedys byl film SEAL's z Michaelem Biehnem i Charlie Sheen'em z 90' roku. Czytalem tez i ksiazke pod tym samym tytulem. I tak jakos sentyment pozostal :).

Shakka -->> jezeli podobal Ci sie o ile ogladalas Helikopter w ogniu... to spodoba sie zarowno Tears of the Sun :).

06.09.2003
13:13
smile
[86]

Torn [ Merces Letifer ]

Hey!

Scandal - prac żadnych nie czytałem, film znam i mam go - podoba mi się na tyle, iż miałem przez jakiś czas stopień "Bad Karma" jeżeli dobrze kojarzysz... Sceny w Kabulu (jeżeli dobrze pamiętam) były b.fajne ;) Ogólnie to mam sentyment do takich filmów (ale nie do wszystkich tego typu - np. jest masa jakichś podróbek - jest np. oryginalny Delta Force z Norrisem i są też Operation: Delta Force - jakieś pierdoły z jakimiś idiotami).

06.09.2003
13:19
smile
[87]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Scandal >>>> co do Helikoptera to mam ale jakos nigdy nie mam kiedy zarzucic i obejrzeć :D może kiedys znajde czas na to :)

06.09.2003
13:23
smile
[88]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakka - oj, błąd błąd. Zarzuć natychmiast. To jeden z lepszych filmów o tematyce militarnej. Do tego porządna obsada i świetna muzyka!

06.09.2003
13:28
smile
[89]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Torn >>>> tak słyszałem ,że podobno dobry ,heh kto wie może jutro zobacze no chyba że mnie gdzieś wywieje z doma :D

06.09.2003
13:28
smile
[90]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakka - co ja pisze - jeden z lepszych --> najlepszy (jeżeli chodzi o konflikty w miarę świeże).

06.09.2003
13:30
[91]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Witam!
W końcu udalo mi sie wejsc na forom. Net nie dzialal mi od rana ah te kochane sieci osiedlowe ;(
A widzial ktos moze Identity? Slyszalem ze dobry film ponoc i trzyma w napieciu?

a bwt gdyby ktos chcial troche metalu/rocka to moge ftpa postawic ?:P

06.09.2003
13:32
smile
[92]

Scandal [ S P Q R ]

Torn -->> Kanbul ??... SEAL's dzialo sie w Libanie w Bejrucie :). A to miasto do bezpiecznych raczej w dalszym ciagu nie nalezy ;). Delta Force tez swietny film oczywiscie czesc pierwsza kiedy musieli uratowac pasazerow porwanego samolotu. Pozniejsze czesci to juz nie bylo to... choc Norris gral do 3 wlacznie. A cz. 4 leciale niedawno czy to na TVN czy na Polsacie... ale jakos nie mielem ochoty tego ogladac ;).

Shakka -->> rozumiem ze vampiry maja co robic w nocy ale film jakis raz do czasu tez mozna zapodac ;P.

06.09.2003
13:33
[93]

Torn [ Merces Letifer ]

Ja widziałem Identity. Fajny film. Dobra rola Cusacka i Liotty.
Ciekawa fabuła... no ale więcej nie powiem, bo nie ma nic gorszego jak oglądać film domyślając się końca (vide moje ostatnie posiedzenie z "Recruit").

06.09.2003
13:38
smile
[94]

Torn [ Merces Letifer ]

Scandal - [po pierwsze Kabul ;-)] - po drugie nie pamiętałem tego dokładnie, więc pisałem, że pewien nie jestem.
Co do Delta no to NIE MA cz.4 ! To właśnie była ta dupiata Operation: Delta Force. To jest całkiem inny film.
Gniot klasy Z.

06.09.2003
13:43
smile
[95]

Torn [ Merces Letifer ]

Jeszcze jedno: w Delta Force 3 nie ma Norrisa - takze to też można zaliczyć do gniotów totalnych.
W 2. jeszcze jest i ściga Billego Drago. Nie ma już w 2. Lee Marvina ale jest inny generał, który zawsze powatrzał "ciągle jakieś komplikacje" :P

06.09.2003
13:44
smile
[96]

Scandal [ S P Q R ]

Torn -->> zwykla literówka z Kabulem :). Achh.. no to dobrze ze nie widzialem skoro az klasy Z... nawet pornole okreslane sa klasa C :D. Ale to juz inna historia :).

06.09.2003
13:46
smile
[97]

Torn [ Merces Letifer ]

Dobra, z literówką się domyśliłem. Co do klasy to tak specjalnie, żeby podkreślić totalną kiczowatość produktu :)
Był kiedyś taki topic o filmach z komandosami, sam się tam udzielałem... musze to znaleźć to się może jeszcze o czymś pogada ;)

06.09.2003
13:47
smile
[98]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Scandal >>>>> no i tutaj sie mylisz bo u mnie w nocy odpada ogladanie ,predzej dzien lub podwieczor moge cos obejrzeć. A ogladał kto Full Metal Jacket :D

06.09.2003
13:49
[99]

ZeTkA [ ]

bry dzionek

jak tam zycie wqam uplywa ??

mi starsznie szybko ;))
cmoki dl akadzeko i usmieszek tez kazdy otrzyma ;))

06.09.2003
13:52
smile
[100]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakka - ja widziałem FMJ :)

ZetkA - bry :)

06.09.2003
13:56
[101]

ZeTkA [ ]

bry bry thorn jak tam weken d u ciebie??

06.09.2003
13:59
smile
[102]

Torn [ Merces Letifer ]

Niezbyt :(
Musze wkuwać na poprawkę, a tu jak na złość co chwile leci coś w TV, jeszcze mecz dzisiaj :/

Ale sie nie załamuje :)

(bez h prosze next time ;) )

06.09.2003
13:59
smile
[103]

Scandal [ S P Q R ]

Zetka -->> ja rzeknę nawet ze zycia jak w Madrycie ;). Pozatym mialem sie uczyc... ale widzac tą wspaniała aure za oknem, sie odechciewa... hmm chyba jestes dostepna na GG czy mi sie wydaje :P.

06.09.2003
14:04
smile
[104]

Torn [ Merces Letifer ]

Scandal - a widziałeś Counterforce z Robertem Patrickiem i Michaelem Rookerem. Fajna była scena zdjęcia tych gości na polu golfowym z chyba 2 km'ów jak dobrze pamiętam :)

06.09.2003
14:07
[105]

ZeTkA [ ]

torn oj wybacz mi to h

oj bede trzymac kciukasy za poprawke grunty to opytmizm dasz rade ;))

scandal tak tiak jestem dostepna , a ty do nauki biegiem marsz ;))

ja lece sobei poczytac ksiazeczke poki moje malenstwo mi na to pozwala

papa i cmokwo 102

06.09.2003
14:16
smile
[106]

Scandal [ S P Q R ]

Zeteczka -->> papa choc jakos na GG nic nie wspominasz o isciu i czytaniu ksiazki :P

Torn -->> nie nie ogladalem tego. Nawet mi sie o uczy nie obilo :). Ale jak bede mial okazje to nie omieszkam.

06.09.2003
15:25
smile
[107]

Adamss [ -betting addiction- ]

Witam, witam!

Widział ktoś Vanię?! Naprawde potrzebuję tej wyrzutni rakiet!

<rozgląda się na wszystkie strony i pyta innych o obywatelkę Vanię :)>

06.09.2003
15:34
smile
[108]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Torn >>>> hehe wiedzialem że Ty to widziałeś :D

Adamss >>>>> obywatelkę Vanię bueheheheh ROTFL :D dobre :)

07.09.2003
11:00
smile
[109]

Scandal [ S P Q R ]

Witam wszystkich :)).

Wczoraj ogladalem sobie filmik "Sekcja 8" choc anglojezyczny tytul to "Basic"... z John Travolta i Samuel L. Jackson'em. Dosc ciekawy scenariusz polaczony z zakonczeniem ktorego raczej nie sposob przewidziec lub ktorego mozna sie spodziewac :)... ale nie bede oczywiscie zdradzal jak ktos ma ochote to sam zobaczy. Trovolta i Jackson spotykaja sie ponownie na planie, poprzednio oczywiscie w Pulp Fiction. Calość jako historia wciaga ciagnac sledztwo ktorego wyniki jak juz mowilem daje zakonczenie raczej nieprzewidywalne. Z mojej strony POLECAM.
Film dostaje 7/10

Poza tym wczoraj ogladalem film na TVN "Córka generała", jako ze 12 Malp widzialem juz 2 razy wiec nie widzialem sensu ogladania go po raz 3... Córka generała tez film z udzialem Travolty, oparty byc moze na zdarzeniu ktore mialo miejsce.. Po raz pierwszy widzialem zreszta amerykanskie West Point... to nie szkola to istna forteca;). Szkoda ze czlowiek jest zdolny do poswiecenia dobra wlasnej corki dla swojej kariery.. ale nie bede tworzyl zadnych wywodow filozoficznych.
Film dostaje 6+/10

W kolejce stoi jeszcze Telefon z Collinem Farelem... z ktorego rowniez nie omiszkam zdac realacji :).

07.09.2003
11:08
smile
[110]

Torn [ Merces Letifer ]

Witam.

Dobrze, że oglądałem Basic wcześniej bo to co napisałeś z pewnością wyzwoliłoby we mnie podczas oglądania manię-wymyślania-zakończenia, przez co straciłbym radość z filmu. Film bardzo fajny, także polecam.
Jako, że dobrych filmów na prawdę jest ostatnio jak na lekarstwo ja mu dałbym
8/10

Co do C. Gen. to nie widziałem. Oglądałem Postmortem z Ch. Sheenem.

A Telefon - super, ale broń Boże nie pisze NIC o nim bo całkiem popsujesz innym frajde. (ja też już nic nie napisze).
8+/10 :)

07.09.2003
13:58
smile
[111]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Czas odkurzyc tą ksywke :)

I obejrzalem Telefon :P. Hmm.. bardzo ciekawie zagrane role... zarowno glos Kifera jak i sleczenie przy budce Colina :). Tyle powiem :D. Choc sam film troche krotki. 1:17 z napisami koncowymi.
A Torn ma racje gdybym zdradzil wiecej fabuly to bym popsul ogladanie. Ale szczerze POLECAM.
Film dostaje a nawet +8/10

07.09.2003
14:13
smile
[112]

BriskShoter [ Senator ]

Jesli mozna to czy Panowie słyszeli coś, bądz ogladali Biker Boyz? hę?

BTW prze jesli można przerzucic mnie z Rekrutów do Cywili.

Dziekuje za uwage :D

07.09.2003
14:34
smile
[113]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Brisk -->> chodzilo Ci o to na dole ?? :)

Ja tam teraz skombinowac musze albo sam sciagnac Rekruta tez z Colinem :). Film z 2002 a u nas dopiero na ekranach kin... zalosne.

07.09.2003
14:34
[114]

Torn [ Merces Letifer ]

damn... mój post nie doszedł, wtf...

Biker boyz - miałem możliwość obejrzeć, ale ocena na imdb (3.9) oraz obecność Fishburne'a trochę mnie odstraszyła.
Jakoś go nie trawię po ... Brisk wiesz po czym :) Wcześniej był nawet niezły.

07.09.2003
14:40
[115]

BriskShoter [ Senator ]

Torn ----> wiem wiem po czym :D A film se w takim razie odpuszczam :D Jak dla mnie Fishburne został już przyszyty do Matrix'a i go nie widze w innych rolach :D

Allan ---> Brisk -->> Joł ?? back so soon ??:| Joł. Wrociłem tylko na weekend żeby wypocząć, doprowadzić sie do stanu uzywalności i wyzdrowieć o ile to możliwe w ciagu niecałych 2 dni.

07.09.2003
14:45
[116]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Echh mialem dac linka do strony ale widze ze Torn mnie ubiegl zreszta ten powalony blad 500.... i mam dosc. :|

Brisk -->> chory jestes? ale w znaczeniu chory chory.. czy chory z przepicia ? :))

07.09.2003
14:50
[117]

BriskShoter [ Senator ]

Allan -----> nie no kondycje sie ma i z przepicia nie padłem tym bardziej że w piatek był Dzień Bez Alkoholu :D I co dziwne wszyscy sie tego trzymali (ciekawe dlaczego :D A chory jezdem dopadła mnie chromolona grypa a w poniedziałek czyli jutro musze sie znów pojawic tam.

07.09.2003
15:27
smile
[118]

Adamss [ -betting addiction- ]

Czołem...

Ech, Vanii jak nie ma tak nie było :/. Ma ktoś inny na składzie RPG-NH7 lub LAW z 3 rakietami?

07.09.2003
15:35
[119]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

No i musialem sie spoznic o godzine na 12 Małp ;( Film troche dziwny w koncu zakonczenie takie jakies dziwne-gdy zobaczylem scene jak zabili go na lotnisku to mi sie przypomnialo ze juz ten film wczesniej widzialem ;)- jak dla mnie 7+/10

Telefon---> świetny film i swietna rola Farella :) byl to thriller ale momentami niezla komedia byla-jak opowiadal swoje wystepki przed kamerami tv ;-)
Ostatnio widzialem Anger Managment film genialny wrecz najlepsza komedia ostatnich raz. Rewelacyjny nickolson i Sandler no i ten text: Guus Fraba! ;-D

07.09.2003
15:37
smile
[120]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mówicie o tym ostatnim filmiePhone Booth? Właśnie ściągnąłem z emula i będę oglądał wieczorkiem

07.09.2003
15:46
[121]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

A tak spytam czy ma ktos moze napisy pl do : Gods and Generals-prequel telewizyjnego Gettysburga- oraz Johnny Got His gut ????

Widzial ktos Blood Work z Eastwoodem? Ja juz prawie mialem ten film ale po resecie kompa z wlaczonym emulem zniklo mi 6giga plikow ;D tzn mułek ich nie widzi no i musialem wykasowac ;-( pliki met

07.09.2003
16:14
smile
[122]

Scandal [ S P Q R ]

Brisk -->> achh to teraz wszystko jasne... grypa... pewnie od zimnej popity do wodki ;D.

Zgredek -->> hehe no to dobry jestes... nie wiesz co juz ogladales ;). Ale 12 Monkeys co by nie mowic o nim koniec troche udziwniony.... pozatym jak sie oglada po raz pierwszy to moze sie troche pomieszac i nie wszytko byc logicznym.
Tu masz strony z napisami jakie ja znam moze tam znajdziesz to czego szukasz:

https://napisy.info/
https://napisy.org/

Paudyn -->> tak wlasnie o tym filmie :). Polecam !.

07.09.2003
16:17
smile
[123]

BriskShoter [ Senator ]

Allan --> wódki nie było :DTylko piwo i wino czy cós (nie wiem bo ciemno było :D

07.09.2003
16:24
smile
[124]

Scandal [ S P Q R ]

Brisk -->> buahahaha... a ty w ogole wiesz w takim razie skoro bylo ciemno z kim spales ?? ;D.

07.09.2003
16:27
smile
[125]

BriskShoter [ Senator ]

Allan, Allan przecież to z kim się śpi łatwo wymacać :D

07.09.2003
16:33
smile
[126]

Scandal [ S P Q R ]

Ale tylko jezeli sie zaczyna od gory bo zaczynajac zaraz od dolu mozna wymacac cos czego heteroseksualny facet by raczej nie chcial dotykac :D.

Dobra w koncu mam 2 Fast 2 Furious i francusjki ilm z Jeanem Reno Wasabi... ktos slyszal o nim? Ide cos poogladac... a pozniej znowu zdam realacje :)).

<zniknal w ciemnosci swojej kwatery> <papa>

07.09.2003
16:35
smile
[127]

BriskShoter [ Senator ]

Allan ------> z takim podejściem daleko bym nie zaszedł :D

07.09.2003
16:49
[128]

ehhh [ Angel of Death ]

bleeee 2f2f dla 3/10 MAX!!! denny strasznie mi sie wydal, nudny, tepy itp a wasabi gdzies lsyzalem ale nie widzialem
ahoj!:D

07.09.2003
16:57
smile
[129]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Scandal ::::> Czy on faktycznie jest taki rótki? Jak załączyłem, żeb ysprawdzić jakość, to wyświetliło mi się tylko coś koło 1godziny i 13 minut

07.09.2003
20:48
smile
[130]

Scandal [ S P Q R ]

Ehhh -->> W Szybkich nie chodzi o scenariusz a o furki chyba kazdy o tym wie. :)

Paudyn -->> tak on jest taki krotki lacznie z napisami 1:17 bez 1:14... :)

No wiec 2F2F. Jak mowilem nie chodzi o scenariusz a o samochody i poscigi ktorych tutaj nie zabraklo. Mitsubishi Eclipse Spider... taki ktos moglby mi dac w prezencie wcale bym sie nie obazil. Osobiscie poscigi o wiele bardziej mi podobal sie niz w niejednym filmie... nawet nie bede mowil o jaki gniot mi tu chodzi ;)... a wyjazd 500 samochodow z garazu robi wraznie. I nie zgadzam sie ze film jest nudny akcja wypoziomowana jest bardzo dobrze. Film to kawal dobrej zabawy. A bryczki po tuningu wygladaja swietnie choc za taki wyglad trzeba dac ok 40 tyś. zielonych. Ze bede tak laskawy i nie wspomne o zalosnych polskich dresach ktorzy wyposazaja swoje samochody w przyciemniane szyby i jakias ube do grania w bagazniku kiepskiej jakosci za 300 zlotych... bo to zalosne.
Z przyjemnoscia film dostaje: 7/10

Wasabi, francuski film akcja i komedia... chociaz do krazcuskich filmow sie przekonalem to ogladnieciu takich jak Braterstwo wilków ktory jest swietny i Vidocq ktory ma bardzo ciekawa fabule. Wasabi troche na wzor Leona zawodowca. Tutaj Reno broni swojej pol-japonskiej corki o ktorej dowiaduje sie po 19 latach. Tak calkiem na marginesie dziewczyna ktora gra jego corke grana przez Ryoko Hirosue jest bardzo urocza jak (czytac: ladna ;).
Kolejny film dla dobej zabawy film dostaje: 7/10

07.09.2003
20:52
smile
[131]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Scandal ::::> Co do 2F2F też mi się podobało, tylko że ja chciałbym tego niebieskiego Nissana :)))

Vidocq - geniaslny film, nastrój prawdziwego horroru, mnie wciągnęło i nie wypuściło :))

Braterstwo Willków - Tylko do momentu ukazania bestii...

08.09.2003
20:10
smile
[132]

Torn [ Merces Letifer ]

Błeee, ale posr** dzień. Widze, że Allan dzis też toczy boje z profesorami :/
U mnie humor nie tęgawy. Najpierw niezbyt przekonywujące zaliczenie, które nie wiem czy w końcu dostanę czy nie :/ a później chwila zapomnienia przy % :) A teraz musze odpocząć... ZzzzZzzzZzzzz....

08.09.2003
21:23
smile
[133]

Scandal [ S P Q R ]

Witam wszystkich :)))

Paudyn -->> ano Vicocq ma to cos w sobie pozatym sceneria i efekty specjalne miodzio :)

Torn -->> ano toczylem ale nie chce zapeszac wyniki w czwartek. Remis byl na pewno... teraz od nich zalezy co dalej :). Hehe.. zagadalem sie niezle az inni sie zdziwili ze ja tyle siedzialem na rozmowie kwalifikacyjnej :)

Brisk -->> widze w morde ze wrociles :>

09.09.2003
00:49
[134]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Witam!
Przed chwila skonczylem oglondac Identity. Musze przyznac jestem mile zaskoczony. Film do konca trzymala w napieciu i szczerze mowiac nie podejzewalem Timmiego o te zbrodnie ;-)
jak dla mnie film na 8+/10 napewno warty obejzenia
Wczesniej zaczalem oglondac rekruta i niestety na 1cd skonczylem gdyz drugi okazal sie skopany ;-(

09.09.2003
14:19
[135]

BriskShoter [ Senator ]

Allan ---> ano włóciłem ale tylko na jeden dzień żeby jako tako sie wyleczyc. Jutro juz jade i nie wracam do końca praktyk. Ofkorz mój pobyt w domu jezt "nielegalny" bo sie ofkorz opiekunowie nie zgodzili na 1dzień wolnego.

BTW jakaś taka dziwna cisza i spokój panuje w Karczmach.......

09.09.2003
14:23
smile
[136]

Banita_bb [ bo był za miły ]

09.09.2003
14:36
smile
[137]

BriskShoter [ Senator ]

Co sie cieszysz?

09.09.2003
14:40
smile
[138]

Banita_bb [ bo był za miły ]

ano włóciłem ale tylko na jeden dzień

napisalbys lepiej ześ sie za mną stęsknił - sciemniaczu :D

09.09.2003
14:46
smile
[139]

BriskShoter [ Senator ]

[09.09.2003] 14:23 Banita_bb [ Senator ]

Zamiaast dawac "puste posty" z buzkami napisalbys lepiej ześ sie za mną stęsknił - sciemniaczu :D :D

09.09.2003
14:58
smile
[140]

Banita_bb [ bo był za miły ]

ja ? za Tobą? niemozliwe- jak juz to za kilkoma dodatkowymi +1 :D

spadam do domku- ale nie stesknisz sie za bardzo bo kolo 17 juz bede
a na razie polecam- pocwicz sobie ---------->

09.09.2003
15:13
smile
[141]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A ja przyszlem sie pochwalic nowym stopniem :D

09.09.2003
15:14
smile
[142]

BriskShoter [ Senator ]

Nie mam czasu na gre a poza tym dzis mi "poszła" poartycja dzieki wspaniałemu Łindołsowi a CeDeka z AA pozyczyłem koledze który wraca dopiero koło 18.00.

09.09.2003
15:20
smile
[143]

BriskShoter [ Senator ]

A ja przyszedłem ponabijac sie z Juniorów ;D

09.09.2003
15:25
smile
[144]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisk >>> nie zapominaj że Juniorzy sa pod ochroną i nie wolno z nich zartowac bo dostaniesz bana :D

09.09.2003
16:13
smile
[145]

BriskShoter [ Senator ]

Shakka ----> tylko prosze bez mędrokowania :D BTW Juniorzy pod ochroną?! Pierwsze słysze ;D

09.09.2003
16:35
smile
[146]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisk >>>> no jasne ze pod ochroną :))) no to moze cos wypijemy ? :D >>>>

09.09.2003
16:57
smile
[147]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Shakka-------->wiesz ze to byl moj pomysl, lecisz mi krzynke piwa :)

09.09.2003
17:00
smile
[148]

BriskShoter [ Senator ]

Shakka ----> hehe do picia to ja wracam jutro :D Obecnie mam stan przejsciowy po zeszłym tygodniu i wypoczywam :D

09.09.2003
17:13
smile
[149]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Banita >>>> a moze dwie krzynki ? :D tak ale Ty podobno zmieniasz po osiągnieciu Legenda ? :D

Brisk >>>> to nawet wody niegazowanej sie nie napijemy ? :D

09.09.2003
17:16
[150]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Shakka--------> yy no zmieniam , zmieniam, dlatego mi sie tak do niego nie spieszy :D

ps
zawsze moge sie rozmyslic

09.09.2003
17:20
smile
[151]

BriskShoter [ Senator ]

500

Shakka -----> dzis pije tylko jakieś świństwo co ma mi pomóc stanąć na nogi (wódka przy tym to bułka z masłem:D oraz sok z malin :D

09.09.2003
17:30
smile
[152]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Banita >>>> no widzisz ,a ja walnąłem sobie teraz i narazie nie zapowiada sie na to abym sie rozmyślił :))

Brisk >>>> wiesz w ostatnią niedziele jak doszlem juz do siebie to zaparłem sie że już wiecej nie pije przynajmniej z miesiąc i narazie jest dobrze nie pije juz dwa dni :D no jeszcze tylko 29 i moge znowu :D choc nie wiem czy dotrzymam bo w sobote szykuje sie oblewanie wyremontowanego pokoju także... :D

09.09.2003
17:35
smile
[153]

BriskShoter [ Senator ]

Shakka ----> w minionym tygodniu na te 7 dni nie piłem tylko w ciągu 3 dni (a w zasadzie w nocy bo w dzień to sie tam tylko płucze gardło :D (3 dni: 1 trzeba było odpocząc, 2 byłem w domu:D a bedą jeszcze 3 "oblewania" (mecz, 2 x praktyka:D i to musi sie zmieścic w 3 dniach :D

ps.Jak dobrze pójdzie ofkorz.........

09.09.2003
17:42
smile
[154]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisk >>>> no no no to widze że masz świetną zabawe :)) ale oblewać podwójnie praktyke ? :))

09.09.2003
17:46
smile
[155]

Banita_bb [ bo był za miły ]

gol mi tak chodzi ze tylko se w leb strzelic :/
Shakka --------> hihi juniorze- ale to fajnie wyglada :)
ehh pijusy ..... :D

09.09.2003
17:50
smile
[156]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Banita >>>> hmm a myslalem ze tylko u mnie tak chodzi :)) ja nie jestem żadnym pijusem :D że raz czy dwa razy se wypije :D A jak tam studiowanie tych postów z bezsenności ?

09.09.2003
18:29
smile
[157]

BriskShoter [ Senator ]

Shakka -----> no tylko tej zabawy jest jednak o jakieś 5 dni za dużo :D Bo juz powinniśmy kończyć (dziś góra jutro) a tu w lesie jestesmy. BTW 2 x oblewania: 1 z grupą w której jezdem 2 ze wszystkimi ludżmi z którymi jesteśmy :D

A GOL factico chodzi jak żółw............

09.09.2003
18:40
smile
[158]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Shakka---------> aa nie mam glowy tak na trzezwo do tego teraz, co innego wieczorem , jak juz bede po kilku blebszych :)

09.09.2003
22:32
smile
[159]

BriskShoter [ Senator ]

09.09.2003
22:42
smile
[160]

Banita_bb [ bo był za miły ]

09.09.2003
22:46
smile
[161]

BriskShoter [ Senator ]

09.09.2003
22:51
smile
[162]

Banita_bb [ bo był za miły ]

09.09.2003
22:52
smile
[163]

BriskShoter [ Senator ]

09.09.2003
22:56
smile
[164]

Banita_bb [ bo był za miły ]

statsiarz :D

09.09.2003
22:58
smile
[165]

BriskShoter [ Senator ]

Ale nie tylko ja! :D

09.09.2003
23:00
smile
[166]

BriskShoter [ Senator ]

BTw tez chciałem Ci napisać STATSIARZ ale chciałem Cie troche dłużej przytrzymac :D

09.09.2003
23:01
smile
[167]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

LOOOOOOL panowie :D

09.09.2003
23:02
smile
[168]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

kille'em all kill'em all
panowie zachowajcie jakis poziom i nie statsujcie :P

09.09.2003
23:02
smile
[169]

BriskShoter [ Senator ]

Shakka --> bawisz sie z nami? :D

09.09.2003
23:04
smile
[170]

Banita_bb [ bo był za miły ]

czyli to niby ja wymieklem?

09.09.2003
23:08
smile
[171]

BriskShoter [ Senator ]

Banita ------> ja se ide bo mnie tu nie chcą :/ Może sie odezwe na Bezsenności albo w Trollu a jutro i tak wyjeżdzam i chyba nie wróce przed 13/14 no chyba że nie znajdziemy baru z TV żeby mecz ogladnąć :D <papa>

09.09.2003
23:10
smile
[172]

Scandal [ S P Q R ]

Witam wszystkich :)))

Brisk -->> zaraz mowilesc ze zostajesz na jeden dzien ale to bylo wczoraj... :> hehe co dwa nielegalne dni sobie wzieles ?? :D

Shakka -->> buahaha ladny stopien :) Juniorze... moze tutaj na Vandenbergu zamias byc Troopa chcesz moze szeregowca ;D:P

Wlasnie skonczylem ogladac Rekruta z Colinem Farrellem i nie powiem ze ten bardzo mlody aktor (76') w szybkim czasie zaskarbil sobie moja sympatie... choc rola w Minority Raport nie do konca mi przypadla moze dlatego ze gral pol-zly charakter ;>. A Daredevila nie ogladalem :]. Btw Colin w 2003 roku zagral w 6 filmach...
Wracajac do Rekruta, film uwazam za naprawde trzymajacy w napieciu, choc koniec daje sie przewidziec ;). Ciekawie tez wyglada szkolenie i werbowanie na przyszlych agentow CIA. Film naprawde jest godny zobaczenia. Nikt na nim nie powinien sie zawiesc. POLECAM
Film dostaje +7/10 w sumie to 8/10 a plusa za kolejnią swietnie zagrana role Colina.

09.09.2003
23:11
[173]

Banita_bb [ bo był za miły ]

to ja tez idem - pa

09.09.2003
23:23
smile
[174]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Banita >>>> a kto tak powiedział że Ciebie tutaj nie chcą ?

Brisk >>>> nie nie bawie sie bo widzisz co mi zrobili jestem teraz Juniorem :P ok żartuje :D

Scandal >>>> ten stopien nie ma nic wspólnego ze stopniem jaki mam mieć tutaj czy to jasne ? :D

09.09.2003
23:40
smile
[175]

Scandal [ S P Q R ]

Shakka -->> czy nikt Ci nie mowil ze Juniorzy i Ryby glosy nie maja :D

Zgredek -->> no to nie za ciekawie skoro cd2 Rekruta byla popsuta... najlepsza akcja :) Moge Ci opowiedziec ;P.

09.09.2003
23:41
[176]

BriskShoter [ Senator ]

500

Jeszcze tylko w chamski statsiarski sposób odpowiem Allanowi --------> wczoraj byłem w domu wieczorem a dziś cały dzień :D tak wiec "nielegalnie" tylko 1 dzień bo na noc dostałem pozwolenie :D <papa>

09.09.2003
23:49
smile
[177]

Scandal [ S P Q R ]

Czyli jutro juz jedziesz i wracasz 13/14 ??

09.09.2003
23:50
smile
[178]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Scandal >>>> hmm juniorzy ? a ja zawsze myslałem że dzieci czyżbym o czymś nie wiedział :D

10.09.2003
00:18
[179]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Scandal--->wlasnie skonczylem oglondac-film sciogalem od kumpla z lana z ftpa :) takze probelmu nie bylo ;-) Film calkiem calkiem aczkolwik momentami nudny. Farrel-Pacino swietny duet :) No i dobre zakonczenie ale ja tam wole filmy bez happy endy like ostatni identity :)

Eh teraz ni wiem co obejzecyle filmow -;|

10.09.2003
00:31
smile
[180]

Scandal [ S P Q R ]

Shakka -->> taa... :P... no wiesz czlowiek uczy sie podobno przez cale swoje zycie :D

Zgredek -->> jak nie widziales to ogladnij Bruce'a lub Dreamcatchera. A inne tytuly mi nie wiele mowia. :).

Nic ja spadam dobranoc...

10.09.2003
00:52
[181]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Scandal--->Bruca widzialem a Dreamcacthera zostawie na jutro :)
zegnam tzn dobranoc all

10.09.2003
22:49
smile
[182]

Scandal [ S P Q R ]

Łoo ejj no ludzie... widze ze Karczmy naprawde umieraja nawet bezsennosc...

10.09.2003
23:07
[183]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Scandal--> ;( ta cos spokjnie wrecz nsotalgicznie tu

Czy widizal ktos film Nikomu ani slowa z Douglasem??
A i ktore filmy z tego ftpa warte polecenia :)

10.09.2003
23:31
[184]

Scandal [ S P Q R ]

Ja nie widzialem z tego 28 Days i Jadra Ziemi... reszta albo widzialem albo wole nie ogladac ... :) skoro nie ogladales tych dwoch ktorych wymienilem to polecam ktorys :).

Echh chyba zalozyc trzeba kolejna czesc...

10.09.2003
23:41
[185]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Scandal-->@8 Days Later widzialem w wakacje a The Core to ponoc taka kicha ze nawet Armageddon lepszy ;-)
Kto zaklada nowy watek bo ten juz sie troche dlugo laduje :(

10.09.2003
23:47
smile
[186]

Scandal [ S P Q R ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

Zapraszamy...

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.