
SULIK [ olewam zasady ]
Bezsenność - nie spimy by umierac mlodo cz. 108
Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.
Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.
...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? - arthemide
Otwarte od 23 do 7 rano.
Sir klesk -->od niego się wszystko zaczęło, ale uciekl na Sybierie pozucajac nawet Karczme Pod Glodnym Trollem i teraz pewnie tam popija spirytus prosto ze zródła :) Niestety nie zdazyl na setke :(
SULIK --> reanimator wątku, człowiek który nie sypia (o ludzkich porach), ostatnio coraz rzadziej nas odwiedza...Gdyby tak jeszcze czasami postawił coś na stół... mały prowokator , dziewczyny podobno same mu sie pchaja do lozka, albo pcha je sam :) lubi strzelić striptiz w męskim towarzystwie,podobno czasem biega takze nago po parku... i odkrywa swoje małe ale zawsze jakieś atuty :) co przewaznie powoduje usmiech politowania na twarzach przechodniow... ostatnio ma problemy z ciagnieciem :> Postanowił więc trenować i coraz rzadziej nas odwiedza. Lubi podrywać obieżyświatów w karczmach... obiezyswiatow plci obojga oczywiscie ... jego pokoj to przyklad idealnej harmonii i porzadku ,ostatnio w ramach obchodow dnia geja zalecal sie do kilku znajomych z bezsennosci ;) podobno łączy go coś z Banitą :) jeden i drugi mówi że to tylko przyjaźń..:) Swa wielko milosc okazuje Banicie na kazdym kroku i w kazdym watku w ktorym "przypadkiem" sie spotkaja, niesty nie dobrzy ludzie szykanuja ich za to- bo to meska milosc :) A męska miłość jest piękna bo nie ma w związku osoby dominującej. Zresztą jest to prawdziwie zwierzęcy związek (Banita, kotku !Tak pieseczku ?) szkoda że nie ma przyszłości gdyż Banita jest hetero, czego Sulik nie może zrozumieć :P Podczas jubileuszu tak sie zabawial z pannami i z Banita, ze az nam setna czesc skasowano :(
Justynka --> ma bardzo dobry refleks :) Prawdę mówiąc, to gorzej już być z nią nie może... jaki ma gust skopany, banita... :D Chodzą plotki że ma dziecko z księdzem(Paudyn?)... :)lubi się zajmować niepełnosprawnymi i tylko dlatego jeszcze tu wytrzymuje, wszyscy ją kochają :))) Zawsze kochająca, z chęcią z Tobą porozmawia. Za 4.22 + VAT ,a glos ma tak erotyczny , ze albo tylko rano albo wieczorem mozna do niej dzwonic... ale i tak was nie stać na nią :P Lata praktyki i cena wysoka...Przez nia wielu Golowiczow wlasnie ma bezsennosc-a i tak jak juz zasna to im spac nie daje w snach... takie mają koszmary :)Inni znowu maja marzenia senne z nia w roli glownej... . Ona marzy o mańku i Paszczaku (ten wysprząta dom kiedy justa z mańkiem...), uwielbia być całowana po szyji... i nie tylko , ale gdzie jeszcze wie tylko Banita ... przez tydzien umila czas wczasowiczom w lebie - stawka jak za zboze ;))...teraz wiemy, czemu produkt ten znika ostatnio masowo z elewatorow w niewyjasnionych okolicznosciach :) niedługo jedzie na wycieczke nauczyć się stawiać namiot:) przez kilka dni bedzie miala klopoty z pisaniem przez nadwyrezona reke :P,pilna z niej uczennica...ostatnio czesciej pisuje na warszawskiej wyspie... Teraz gdzies nad morzem probuje podrywac marynarzy i ratownikow na numer z topielcem,co nieźle jej wychodzi:) , czasem pisze z jakiejs kawiarenki internetowej w czasie miedzy opalaniem sie, a zdzieraniem z siebie spalonej na słonku skóry... Czyż ona nie jest urocza ? wróciła i znowu zaprowadzi tu porządek :) przespala setna czesc ,tzn robiła to co zawsze,ale mniejsza z tym :P 15:0 świetna z niej zawodniczka :)
Banita_bb --> jak marynarz, nie dlatego ze ma dziewczyne w kazdym porcie, ale dlatego, ze tyle razy go pobili w knajpie. Ciekawe co ta biedna Justa w nim widzi... on tez sie zastanawia czym zasluzyl sobie na takiego aniolka:) podobno to kara za grzechy, ma gorzej niz Syzyf... ale i tak wszyscy wiedza ze to najlepsza partia na bezsennosci-tzn jemu sie tak wydaje, a prawda jest taka... :) Jest najlepsza partia, ale tylko dla kochajacego inaczej. Pod warunkiem ze bedzie to partia szachów :)Ok jest najlepsza partia dla plci obojga-ale sam gustuje w dziewczynach.... zabawa z nim przypomina gre w bierki ugotowanym spagetti :P -ale ugotowane spaghetti jest dopiero za trzecim razem..... miał się nie pojawiać ale się pojawia, bo za bardzo lubi Justynke zeby ją zostawić:) dobrze kopie, w ogóle miły z niego chłopak, w nocy trzyma forme ponad norme...spytajcie Juste,ona juz go nie raz miala okazje "przetestowac "...wedlug Wielkiej Palki bezrozumny i dziecinny :> czego dowodem jest fakt, iz zlamal sobie najwiekszy z palcow podczas tygodniowego pobytu na poludniu kraju z jakas tajemnicza niewiasta ,i gdzie mu tam teraz do Pedra ktory moze 4 razy pod rzad :> fałszywie skromny, ma namiot... :) Tylko po co mu namiot jak i tak zawsze sypia nago w towazystwie kilku mniej zidentyfikowanych osob roznych plci, koloru skory, orientacji i wieku - ale On mowi ze wszyscy byli pelnoletni - ale czy na pewno ? Przestał tu pisać, szkoda chłopaka. Jego związek z Sulikiem pochłonął go do reszty, a jego brak wpisów w miejscu gdzie zrodziła się ich miłość jest tylko przykrywką. Tylko jaka to przykrywka skoro "kochają się" w każdym innym wątku...Planuje wstąpić wraz z Sulikiem do organizacji "Mężczyźni na falach" co nie przeszkadza mu spotykać się z pewną kobietą... :) Tylko on i Sulik mieli szanse ujzec na swiatlo nocne setna czesc Bezsennosci, reszta, albo przespala, albo sie zagalipila - teraz bewnie biedaczek leczy kaca i zastanawia sie ilu synow moze spotkac za 9 misiecy ,na impotencje stosuje korzeń rzen-szenia(trzeba go tylko dobrze przywiązać:P)
Torn==>kozak z niego jakich mało,nadpobudliwy ale uleczalny przypadek:) Czas pokaze czy wstapi do klubu anonimowych alkoholikow- jak wszyscy tutaj... czy zoofili jak niektórzy :) Poszukuje prozacu w kazdej ilosci-jakby nie mogl zrozumiec ze nie ma lepszego lekarstwa niz 0,5... ostatnio bredzil cos o wprowadzeniu prohibicji... A teraz siedzi i oglada 5 filmow na noc z ktorych zdaje relacjie, czasem cos pogra - przynajmiej on tak twierdzi, ale my wiemy, ze sie upija do nie przytomosci po tym jak mu pamiec zaczela w kompie fiksowac ... niby taki z niego Kozaka a setke przespal
maniek_ --> wysoki, przystojny, wysportowany... kobiety go kochają, ale kiedy wytrzeźwieje sytucja obraca się o 180 stopni...:) stara się pomóc sobie i innym upośledzonym, tak poznał Paszczaka :) Podobni wieczorem zadowala starsze panie za drobną opłatą, ale za wieksza oplata panami tez nie pogardzi .Ostatnio częściej się "uczy" niewiadomo tylko czego...:) Wzór cnót i bastion moralności w tym wątku. Czasami jego narządy płciowe odmawiają mu posłuszestwa...wtedy idzie do ślepej Justy która nic nie zauważa :)albo na dworzec glowny- tam partnerzy obu plci tez nie maja zbyt duzych wymagan... dzisiaj moze go nie być gdyż szykuje koperty na jutrzejszą mature :)albo załatwi sprawe sam na sam z nauczycielka... maturkę już napisał, czeka go jeszcze część USTNA. CZego się nie dotknie to spartoli, wszystko przez błedne pojęcie honoru :/ teraz przez 3 miesiace opija swoje "kujonstwo" :> kraza pogloski, ze jest nieslubnym synem Paszczaka, choc on sam zarzeka sie, ze co najwyzej corka :) ostatnio zaniedbuje bezsenność :/ pojawi sie po wakacjach jak skonczy 3 miesieczna libacje. Teraz jest z niego prawdziwy chlop - no tak co ten Krakow robli z ludzi - taki spokojny chlopak byl, a teraz nawet nie wie gdzie sie kladze spac, zreszta co to za roznica jak budzi sie i tak w innym miejscu z innymi osobami na sobie. Przepadł bez wieści, aż strach pomyśleć jak ten biedny chłopak, który boi się sam przejść przez ulice poradzi sobie w innych warunkach niż sterylny pokój bez klamek... to ze nie bedzie go w setnej czesci - to bylo oczywiste, nawet na niego nie liczylismy :P
BriskShoter -->czasami wpada ze słowami na twarzy "Witam Banda", podniecają go wiewiórki i inne gryzonie z ogonami oraz konwersacje o mamutach :) Lubi mówić o przystojnych paniach i pięknych panach-do teraz jest zagadka dla nas ktora plec bardziej woli.... zapytane wiewiórki nic nie wiedzą :)Szczesciarz - czyli nie jest bez szans i u mańka i u Justy :> Podobno znalazł szczeście z jedną Tatianą. Zna ją każdy podróżujący trasą A-4. Podnieca go zakładanie nowych wątków i podrywanie obiezyswiatek plci zenskiej....
zawsze usmiechniety, czeka az mu ktos postawi kolejke...albo cos innego :> Paszczak zgłosil się na ochotnika :) ostatnio bawi sie w nadwornego kronikarza bezsennosci. Chetnie pobawil by sie z Sulikiem i Banita pod prysznicem w podnoszenie mydla spiewajac: "la la la... mydelko fa... la la la", anie niesty wstydzi sie podac adresu. Gdyby wszystko robił tak dobrze jak grał w Americasarmy to byłby dużo lepszym człowiekiem, a musicie wiedzieć że wynik wyższy od jednego fraga na rozgrywkę to u niego święto :) Jeden z botow to jest, ale jednak przy czesci setnej wyskoczyl mu error czy inny syf i sie nie zdolal dopisac
emorg -->czasami jest często, a czasami nie ma go wcale - mieszka w odległej krainie, ale czasem wpada do Polski, a teraz w Bochni siedzi w nagrode za wywolanie miedzynarodowego skandalu dyplomatycznego w czasie pracy w ONZ .. byl tu jako pierwszy, ale jakos na jubileusz nie trafil - moze przy 200 czesci sobie o nas przypomni
pred4tor --> następny człowiek który rzadko śpi, ale tez rzadko sie tu wpisuje. zwykle poprzestajac na wydaniu jedynego slowa, jakie zdolal opanowac, zlowieszczego "BUM" ... jak powiedzial BUM tak wyparowal i go rozerwalo
arthemide --> zagląda tu czasem wymyślajac jakiś tekst, by zniknac na długo w odmętach gierek sieciowych. Uwaga czasem kryje się pod innym nickiem (ciekawe jakim :P) - juz pisze - Pani Imperator nazwa wziela sie calkiem dla zabawy a dzis faktycznie swiecie Red Dragona pelni dumnie ta funkcje zbierajac laury jak to na cesarzowa przystalo. Gierka wciagnela Ja i to mocno...podobno zyje od przeliczenia do przeliczenia zaliczajac kolejna bezsenna noc pelna emocji oczekiwania co kolejny dzien w RD przyniesie - dodatkowe wirtualne akry, czy moze ich utrate w podstepnym spisku zasadzkowicza...ogolnie na pohybel wrogom!!! :DD Pewnie grala w RD i nawet podczas osiagania setni nawet do nas nie zajzala ;(
Paudyn --> sen z oczu spędzają mu cRPG'ki, lubi obciągnąć nalewkę, a czasami przy blasku księżyca obciąga coś innego...:) zabawia sie na Bahamach ze swoją przyjaciółką czarną mulatką zostawiając dziecko na pastwe losu:) Podobno parę dziwnie wyglądających owieczek to jego sprawka,jak każdy duchowny lubi kobiety w kisielu i doświadczenia na zakonnicach, wszystko dla dobra nauki... :) Pojawia się coraz rzadziej...Z braku dostepu do baranow czesto jezdzi do schronisk dla zwierzat...lepiej nie wiedziec po co... , lubi filmy przyrodnicze:)hmm zwal jak zwal wszyscy wiedza jakie to filmy... ostatno zajęty w seminariu, ponoć ma dyżur w szafie... ostatnio widziany byl na meczu K.S.GOL, gdzie degustowal najnowsze probki mszalnego wina, typ urody, który preferuje u kobiet to chaotyczna ładna ,ostatnio ma problemy z twardym....Tylko czekać aż mu pamięć zacznie wysiadać... jak na ksiedza przystao musial odprawic nocna msze wraz ze skladaniem ofiar z dziewic - ktorych malo juz jest po jego akcjach duszpasterskich
Shakka -->powoli i bez pospiechu wpada na watek od czasu do czasu, ale z pospiechem znika z niego, nieszczesliwy posiadacz radeona ;) ,lubi seks, wódke, seks samochody, seks, kobiety, seks,,,aha i jeszcze seks :) lubi sie podlizywac Juscie ,zamieszkuje w przytulnym pokoiku bez katow i klamek :P .. eeee... nie bylo go podczas jubileuszu :(
NecroCannibal-->przybywa późno i jeszcze później się oddala, ma problemy z wypróżnieniem i dlatego nie moze spac. a spi sobie smacznie pewnie w trumni i dlatego go nie bylo
Service Pack --> masta bitch, wieczny zwyciezca (przynajmniej on tak myśli), to jego brzydota nie pozwala mu spać, ostatnio nieobecny, kupił kominiarkę i chodzi na miasto... msci sie za Paszczaka na rowerach, podobno jego druga ksywa jest straszny pedro....ostatnio mu zeby mleczne wypadly.... kabelek z niego :)jedyny facet z jajami ktory nie boi sie dyskusji z panem m. ...czego nastepstwem byl ban na kilka nickow. Ale jest nadzieja ze sie ustatkuje- nie ma to jak bycie pantoflarzem :> ma problemy z samoocena, mysli ze wszystkie dziewczyny chca go poderwac...ostatnio udawal 64-letniego geya, za co zyskal wielka sympatie Paudyna...moze cztery razy pod rzad... chlip chlip-cytat z alternatywy 4- szkoda chlopa po prostu...dostal skierowanie na odwyk... ee nie tak mialo byc-dostal bana na ip :((( panie świeć nad jego duszą
Paszczak --> alkoholik... to malo powiedziane, przyszły degenerat, ale kobiety lgną do niego jak muchy do gówna, to ten wrodzony, kobiecy instynkt opieki nad upośledzonymi stąd też sympatia Justy do mańka... i Paszczaka, ma slabośc do gorsetow, sam czasami nosi :) Bardzo cierpi, stracił przyrodzenie w wypadku rowerowym... teraz jest czestym klientem sex shopow-szuka protezy idealnej i tak jest tym zajęty że ostatnio go tutaj nie widać, obejrzał American Pie i bawiś się teraz swoją nową protezą i odkurzaczem... Marzy o złotej protezie, ale taka się słabo wygina, a mu potrzebna nadzwyczaj elastyczna :)dlatego od miesiecy eksperymentuje nad wkladkami zelowymi- jak widac bez skutku... do końca życia pozostanie mężczyzną niepełnowartościowym :) Ale .... ma tez - o dziwo - jakies zalety, dobrze gra w warcaby... ale upiera się by przesuwać pionki swoją protezą... Nic nie dopisze-trzeba chlopcowi wspolczuc po prostu ... :> ostatnio robi z siebie intelektualiste, z zalosnym skutkiem...lubi ogladac muskularnych panow i pieski podczas akcji :) i nie tylko oglądać... :) przez antypatie do Banity nie pisuje juz na Bezsennosci ;P, ale jdnak sprawa diametralnie sie odmienila gdy na lamy forum powrocila Katrin20, o tym człowieku po prostu złego słowa nie można powiedzieć, „ miły, uczynny, inteligentny, błyskotliwy, cnotliwy :), przystojny, kawaler, bogaty, hojnie "wyposażony" przez naturę - ten chłopak to złoto, nie człowiek ! „- tak mówi o sobie, widać że chłopak ma wybujałą wyobraźnie :) , po winie mszalnym od znajomego proboszcza zreszta :P Tak sie spil ze tydzien spal w rowie kolo remizy po piatkowej imprezie - wiec teraz odsypia imprezke na detoksie z milimy paniami ktore uwielbiaja robic mu z rana lewatywe
NecroCannibal -->przybywa późno i jeszcze później się oddala, ma problemy z wypróżnieniem i dlatego nie moze spac. a spi sobie smacznie pewnie w trumni i dlatego go nie bylo
K@mil --> Chciał opis to go ma...:) Chciał banię - dostał, 4 dni leczył kaca... niecierpliwy,podniecaja go modemy i lacza stale,ostatnio ma kiepską minke, moze dlatego ze mu sie przepustowosc lacza zmniejszyla....podobno nie pije, ale każdy tak na początku mówi:)z ilosci jego postow mozna miec podejrzenia ze jest kolejnym botem na golu .. niby bot, a jubileusz przegapil - wiec to dupa, a nie bot :P
Hellcat -----> Czołgista. Lubi się bawić swoim małym czołgiem a w przypływie radości pokazuje go nawet innym :) poniewaz uwielbia, jak ludzie wokolo sie usmiechaja. Wsiadl w czolg i pojechal podbijac inne karczmy, albo i nie wsiadl... a kto by go tam wiedzial.. najwazniejsze ze na jubileuszu nie byl :(
Danley-->miejscowa zegarynka :) siedzi na wiezy czasu i i obserwuje co przez portal przelazi :DD po awarii zegara nie moze spac ze zgryzoty :> kupil wiec sobie kompas,swoja punktualnoscia moglby zawstydzic niejeden zegar atomowy.. niesty reaktor atomowy w jego zegarku stracil chlodzenie, a co za tym idzie troche nawalil i potwtorzyla sie sprawa z 86 z miasteczka Charnobyl.... niesty zwiazku z ta sprawa jubileusz musial odbyc sie i bez niego :(
Mr.Bungle--> jak każdy tutaj, ma małe problemy z alkoholem, ale przypadek do uratowania:),zdobywa kobiety na swoje porsche 911-szkoda ze ma je tylko na zdjeciu :P Jego z kolei kreca zieloni snajperzy .....
Soul-->dobry pasterz, sprawuje piecze nad zbłąkanymi owieczkami z bezsenności :)
przez wszystkich lubiany i szanowany za ojcowska reke, ktorej cudowna moc okazuje zwlaszcza w kontaktach ze swoimi adopotowanymi synami :> A Soul jak to Soul - niby go nie ma, niby nic nie widzi, a bana dac lubi. I to własnie nie daje spokoju Banicie, który po pierwszym kontakcie mailowym spodziewał się czegoś więcej, a Soul jak to Soul... pewnie to on skasowal watek :(
Adamss Dobry Reddsik utrzyma go przy życiu. Czasami nie wytrzyma napięcia i walnie w kimę...cóż, nie ma jeszcze zbyt wytrzymałej psychiki, ale co tam..Całe życie przed nim! :) Poszukuje czegoś, lecz do końca nie wie co to takiego, więc błąka się po nocach i czasem trafi w to właśnie miejsce."
katrin20 --> Zoofilka. Kręcą ją różowe mamuty i owłosieni faceci. Sni o mamutach,i chyba brakuje jej zebow bo pisze doblanoć i nie chce pokazac zdjecia, liczba postów ponad norme :) Marzy o orgietce. Tzn marzy o wogole czymkolwiek co kojarzy sie z orgietka.... ostatnio jej tu nie widać ... niestety wrocila ;( :PPPP
Req - a tai koles co niby jest, a go ni ma - pewnie zabawia sie z Cenobionitami w pokoiku rozkosz i dlatego na niego tez nie mozna bylo liczyc podczas spijania setki :) Ostatnio zbiera pieniadze na operacje czaski swojego marwego legwana, ktorego juz od 2 lat trzybadalej w zamrazalce, oraz na nowego trupa, bo stary pewnego dnia ucielk mu spod luzka
Z Lisciem na Glowie nie chcial wpisu ale.. -tez ma
Allan alias Soul Hunter alias Soul Surfer alias Scandal tez sie tu czasem pałęta ;) , mysli ze jak zmienil nicka to go nikt nie pozna. A poki co popija z nasza Gromada jak zaczal nazywac innych bezsennikow. "Mozna go nazwać: "Dobry gośc" bo wie kiedy ma wyjść, wychodzi akurat wtedy gdy jest jego kolej na postawienie na stół jakiegoś trunku. Kiedy zaś niepostrzeżenie wraca (choć tylko jemu się tak wydaje) tłumaczy sie mówiać że własnie miał pilnego fona od swoich fanek (tak, tak a świstak siedzi..., które podrywa tekstem: "Cześć maleńka, ja
jestem dziennikarzem a ty masz śliczne oczy, i stanowisz wspaniały materiał na artykuł do napisania u mnie w domu". To by może wyjaśniało dlaczego nieraz skarży się na bóle zębów. Jedno stwierdzenie ciśnie sie na usta: "Nie dość że kłamca to jeszcze kobieciaż"
Jedną z jego niewielu (!) dobrych cech to, to że lubi rozdawać kwiaty pięknym dziewczynom choć jak życie pokazuje zdarzają się przypadki że
dziewczynie podaruje piwo, a facetowi kwiatka..." by Allan
Ewelina_m czule sie zegna zawsze ze wszystkimi ....
Mysza może zacznie tu wreszcie pisac...
Zetka zwabiła swoją osoba tu Myszę ......
SULIK [ olewam zasady ]
<-- poprzednia: http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1618397&N=1
moj ostatni post an poprzedniej bezsennosci :)
i tak wstawie go jeszcze do Trolla :P
ok T3 ogladniety :>
ale kilka niescislosci mi sie na sunelo po kilku pierwszych minutach filmu:
Uwaga Spoilery
- TX przybyla w sklepie z cuchami tylko po to, aby zaatakowac ubrana babke ??
- po co terminatorowi okulary w nocy ? - po skonczeniu filmu stwierdzilem, ze po to, aby dublerow lepiej do niego upodobnic :D
- skad T-800 wiedzil ze w Fordzie F550 (pickup) kluczyki beda tam gdzie byly ? tego nauczyl go Connor w 2 czesci Terminatora, a jak wiadomo T-800 zginal w 2 czesci i nie przeniusl sie do przyszlosci (zreszta Connor stwierdzil w T3 ze wszytkiego musi go uczyc od nowa)
- po co TX wybija szybe jak potem wyrywa cale drzwi ?
- Conor nie mial prawa nigdy zginac z oczywistego powodu - kazdy Terminator zabijajacy Conora zaprzeczylby wlasnemu istnieuniu, choc ojcem Conora jest koles z przyszlosci :/
- ludzie ktorych zabila TX - nigdy nie dozyli do Dnia sadu Ostatecznego - nigdy tez nie mieli dozyc - ich przeznaczeniem byla smierc, gdyby nie TX to i tak by zgineli (rak,zawal, latajace krowy - nie wazne zgineli by - bo niemoglo by ich byc w przyszlosci)
- Dzien OSatetczny od poczatku w planach mial opuznienie :)
- Fajny Falloutowy swiat sobie zafudnowali :D - czyz nie takie kompy znajdowaly sie w F1 i F2 ? dokladnie takie :) - czyzby nastepny film zafascynowany Falloutem ?
KOniec Spoilerow
a co do nazwy nowej Karczmy - moze by tak: "Crystal Peak"?? - cholernie pasuje tematycznie :D
A co do serii Terminatorkow :
T1 : Terminator T800 - e zwykly elekroniczny Mordulec
T2 : T-1000 - no to bylo to :) zarabisty aktor, zarabista moc, zarabiste ... he he
T3 : TX - "gdzie diable nie moze tam babe posle" :P, "kobiety sa duzo bardziej agresywne od mezczyzn", a pozatym Krystina jako sama okrorka - fajne podoba mi sie (mina w tym wielkim dzwigo-spycharce - przed samym zniszczeniem :D powala :) ), ale niesty jako TX - za duzo mocy miala - to mi sie nie podobalo :/
Takie nieudolne i zbyt wybajerowane polaczenie T1000 z kobieta, tosterem i suszarka do wlosow - nie mowie to oczywiscie o wygladzie, lecz o mozliwosciach :)
T1000 byl klimatyczny, bo praktycznie zabijal tylko za pomoca broni bialej ktora mogl wygenerowac z siebie - noi byl z rteci :)
a TX ? no coz mogla praktycznie wszytko co T1000 (tyle ze nie dokonca mogla sie rozplywac - szkielet miala nierozplywalny) + generowanie broni palnej :/ - to mi sie nie podobalo, bylo zle wybalansowana sila przeciwnikow - i T800 powinien dostac wiekszy wpirdol :)
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
ZzzzZzzzzzzZzzzzzzzzz...
ZeTkA [ ]
no to czas posprzatac ;))
heh kurde wiecie co jest lepsze od bezsennosci tutaj
nocny spacer hehe z blantem ;)) po holandii ;))))))))))))pik na sprawa mowie wam ;))
nio a teraz moc usmiechow i buziaczkow i lece dalej
papa

Banita_bb [ bo był za miły ]

K@mil [ Wirnik ]
Pierwszy o dobrym czasie :-P

Torn [ Merces Letifer ]
hey...

K@mil [ Wirnik ]
Ano witaj Torn i Banita :-) Niestety mam pewne obawy że dnia dziesiejszego za dużego ruchu tu nie będzie :-(
SULIK [ olewam zasady ]
witka - mam was na celowniku :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
Sulik------> ja Ciebie tez :)

Torn [ Merces Letifer ]
Sulik - a ja Ciebie :>

K@mil [ Wirnik ]
Ej, co to za bitwa cię szukuje ? ;-) Uprzedzam - też mam Was na celowniku :-P

Scandal [ S P Q R ]
Hehe i z czym wy do ludzi :D
Reporting in...
SULIK [ olewam zasady ]
K@mil - o tyle co Banita wykoncy mnie z bliskiej odleglosci - Torna nie zauwaze poki nie wlacze celownika laserowego... a ty-- hmmm... coz
dla twojej informacji moj karabin snajpierski jest wlasnie przeciwko czolgom, mechom i innym opancerzonym ustrojstwom :)
Torn [ Merces Letifer ]
Qrcze, ta Akira leci 2 godz. 8| czyżbym znowu miał wstać po 11 :( ?
No nic zobaczymy, jak bedzie fajne to obejrze...

K@mil [ Wirnik ]
Sulik, to zmieniam na snajperke :-) Spróbuj mnie teraz zastrzelić :-P

Scandal [ S P Q R ]
Torn --> Akira to jedne z najlepszych Anime jakie powstały.
Ten Sulik tak macha tym snajperem z Ghosta az mnie bierze chcec na obejrzenie sobie filmu ;)
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

BriskShoter [ Senator ]
Zwyczajem Witam Banda :D
Banita -----> hehe rozkrecam sie :D -------->

Raynor [ Big Man ]
BRY!! :-)))
Dziś coś na poważnie:
Co zrobić ze starymi aby na te ostatnie trzy dni wakacji puścili mine na całe noce na bibki... mam z tym kłopot.. jestem na skraju załamania i utaty poczytalności, nawet bro mi dziś nie smakował normalnie.. :/
SULIK [ olewam zasady ]
K@mil - a masz tam wsparcie z satelity , z namierzaniem satelitarnym ?
Allan - prawdziwa jazda jest w serialu - dzieje sie on przed wydazeniami z filmu i jest naprawde fajnie zrobiony :>

Banita_bb [ bo był za miły ]
fragrate 15 / 36 hihihihi hahaha

K@mil [ Wirnik ]
Sulik, no oczywiście, jak śmiesz pytać :-)
Raynor, poważnie porozmawiaj.

BriskShoter [ Senator ]
sie ucze dopiero :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Dzien Dobry Wieczor JOŁ :D
pisz [ nihilista ]
Witam!
Oto wymarzone miejsce pracy przy kompie...w sam raz na Bezsenność :D --->

Shakka [ Pogromca Chomików ]
A teraz sie przyznac kto zaczyna szkołe od poniedzialku ? :D
Scandal [ S P Q R ]
Sulik --> a ile jest tych serialowych czesc wiesz moze? Zreszta chyba bedie na IMBD... zobacze :)
Raynor [ Big Man ]
Shakka ===> ja :|

Banita_bb [ bo był za miły ]
Shakka-------> ja zaczynam :PPP

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Raynor >>>> heh to wspołczuje
Banita >>>> Ty szkołe ?? chyba picia :D
SULIK [ olewam zasady ]
Allan - 24
20 juz mam na HDD, 4 ostatnie chyba jeszcze nie zostaly wyemitowane w tv w Japonii
tak czy inaczej w sieci jest tylko 20 odcinkow
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
co jest w morde?? :D
SULIK [ olewam zasady ]
Shakka - piata klasa :)
K@mil - oto zubozona i duzo slabsza odpowiedniczka, tego co mam wyzej -->
któtrki opis:
"Ultima Ratio" jest podstawowym systemem snajperskim używanym przez Biuro Bezpieczeństwa Publicznego. Ta broń używa stabilizowanych pocisków AP 7,62mm ze zubożonego uranu z łatwością przebijających każdy pancerz. "Ultima" posiada wbudowany kompensator odrzutu oraz stabilizowaną podpórkę. Jednak prawdziwe piękno tego karabinu kryje się w systemie celowniczym. Wersja "Full Sensing" (standardowe wyposażone są tylko w teleskop 12x Zeissa) wyposażona jest w komputerowo wspomagany system namierzania pracujący w całym spektrum fal, umożliwiając celowanie przez ściany, a nawet lokalizowanie kamuflaży termooptycznych. Do korzystania z modelu "FS" konieczne jest wykorzystanie przez użytkownika interface'u.

Shakka [ Pogromca Chomików ]
nic w morde :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
Shakka------> czuje sie oficjalnie obrazony :)
Danley -----> w morde wczesnie cos dzisiaj jestes :)

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Sulik >>>> uuuu ale młody jesteś :P a ja myslalem że Ty juz po maturce :)) a tu jeszcze jeden roczek :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Banita >>>> no juz dobrze przepraszam :) a tu cos na zgode OK ?? :D >>>>

Banita_bb [ bo był za miły ]
Shakka------> jak zgoda, to zgoda :D

SULIK [ olewam zasady ]
Shakka - 5 klasa podstawowki - a co myslales - nie postazaj mnie :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Sulik >>>> o w morde to jeszcze dwa latka i dopiero gimnazjum :D uuuu to jeszcze duuuzo przed Tobą :D
Banita >>>> hehehe ufff a juz myslałem że bedziesz żądał satysfakcji :D

Scandal [ S P Q R ]
Sulik --> dobrze ze powiedziales bo bym nie znalazl tego na IMDB ... tylko pisza ze jest fajne ;).
O qrna w morde... znowu pija :D

SULIK [ olewam zasady ]
Shakka - spoko - juz i tak z chloapakami odpowiednia ilosc trunkow wypilismy wiec jestem gotow na dorosle zycie :P

Justa_ [ lady in blue ]
witam panów, proponuje nowe logo do następnej bezsenności :)
kandydatka nr1

Justa_ [ lady in blue ]
kandydatka nr2

Justa_ [ lady in blue ]
i kandydatka nr 3

BriskShoter [ Senator ]
Justa --------> jak ja Ci tu walne kandydatki to sie po stól schowasz ;D A poza tym Witam Pierwszą Dame :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Sulik >>>> no to bardzo sie ciesze :) widze ze juz przygotowania trwaja od najmłodszych lat :D
Justa >>>> witam :D
SULIK [ olewam zasady ]
Justa - a mnie sie podoba z oczywistych wzgledow logo ktoire sam zrobilem :>
paściak [ z domu Do'Urden ]
1
Sama to rysowalas ? ;)

Scandal [ S P Q R ]
Justa --> witam :D
Sulik ma racje... to jest Bezsennosc a nie noc wielkich oczu :D...
Banita_bb [ bo był za miły ]
Brisk-------> zapomniales napisac [wazelina mode off ] :D
Justa------> moj glos mozesz zignorowac , ale of coz pierwsza jak dla mnie :)

Justa_ [ lady in blue ]
cześć chłopaki :) to ja tu wrzucam kobiety zamiast facetów żeby wam się podobało a tu jakieś narzekania?! :P
przecież logo bezsennosci nie moga być flaszki jak w jakiejś żulerni tylko coś co powoduje bezsenność np takie panienki :)

K@mil [ Wirnik ]
Shakka ===> Ja ide do budy :-/
Sulik =====> :-) Chcesz pogadać o broni, chć do mego wątku ;-)
Justa ====> Witam Panią :-)

Scandal [ S P Q R ]
Kamil --> Twoj watek jest o realnej broni... natomiast Karczma Torna i moja... jak najbardziej pasuje o rozmowach o tych filmowych i nie majacych swoich odpowiednikow w rzeczywistosci takze...
Grunt to dobra reklama ;D...

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Witam wszystkich serdecznie. Kto się dzisiaj ze mną "ten tego..."

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Paszczak >>>> eee no mnie dwa razy nie trzeba powtarzać :D >>>>
Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak-------->podbijam stawke:) jesli pod pojeciem ten tego mas zna mysli picie- jesli cos innego- ja dziekuje :P

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Shakka---->Wiem, na Ciebie i na Banitę zawsze można liczyć. Przynajmniej w tych sprawach :P
Banita----->Miałem także na myśli jedzenie, ale skoro możesz tak pić bez zagrychy....----->
SULIK [ olewam zasady ]
K@mil, Allan - no spokojnie - nie rozrywac mnie :P
Justa - to jest jeden z moich powodow bezsennosci - drugi to -->

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak-------> jjakbys ze mna czesciej pil, to bys wiedzial ze pojam bez zagrychy , i bez popitki :)

K@mil [ Wirnik ]
Scandal ===> AAA, to co innego :-)

Torn [ Merces Letifer ]
Fajna ta Akira, ale kurka wodna muszę rano wstać...
Także --- over & out.
Ale się rozpiliście znowu :)
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Hmm skoro mowa o zagrysce :D >>>>
Banita_bb [ bo był za miły ]
Necro------->rozumiem ze od dwoch dni jestes abstynentem ?:)

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita----->To teraz wyszło na jaw że pijasz same drinki :P I to pewnie same "kobiece" (10% alkoholu, 90 % soku) :P
Shakka---->A skoro mowa o wędlinach :P Niezła ta sopocka, ale z Morlin wolę Salami :) W ogóle to moja ulubiona wędlina pakowana w folię :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak-------->taak , i pewnie dlatego mówią do mnie - mistrzu :)

K@mil [ Wirnik ]
GOL mi padł i odżył :-) Ale już ide. Dobranoc. Rodzice się wkurzają... :-/

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Paszczak >>>> ja tam wole Szynke kazdego rodzaju :D ale po pijaku jadam prawie wszystko :D
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Banita_bb ----> rozumiesz doskonale, ale ja zawsze po owocnym żyganiu mam krótki okres abstynencji:P
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
sie czuwa :D
BTW. K@milowi tak sie zaczal gol mulic, ze zrezygnowal dzis z dalszego czuwania i chcial, zeby przekazac DOBRANOC... wiec wam przekazuje :D

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita---->Wiem, Ty z reguły cieszysz się dużym uznaniem...u Panów :P
Shakka---->Na szynkę to mnie nie stać :P Trzeba na Finlandię oszczędzać, a nie szynkę zajadać :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
NecroCannibal-------> oj rozumiem doskonale, bo ja po takim" rzyganku" nie pije juz 10 lat chyba :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak-------> widze ze mi tego BArdzo zazdroscisz jednak, i wypominasz co kilka dni :P

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Paszczak >>>> oszczedzać na Finlandię ? a co wybierasz sie tam ? :D

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita---->Ja tylko ostrzegam wszystkich przed Twoim zamiłowaniem do płci brzydkiej :P
Shakka---->Pewno, już mam nawet bilet w jedną stronę :P ----->

Banita_bb [ bo był za miły ]
Shakka--------> Paszczak mial pewnie na mysli jakies wino z tych " lepszych " za 3, 50 pln :P

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Banita >>>>> buehehehehehehe dobre :D
Paszczak >>>> hmm w jedna strone ? no to fajnie :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
popieram Shakkę--jesli w jedną stronę to mozemy nawet wypic za to :D

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Shakka---->Z krainy do której się wybieram nie ma powrotu :P
Aha byłbym zapomniał, kupiłem trzy bilety - możecie się zabrać ze mną :P

Shakka [ Pogromca Chomików ]
<<<<<< Banita
Dobra miło było ale ja dzisiaj tez znikam już a zatem dobranoc i erotycznych zycze :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Paszczak >>>> 3 bilety to za mało :D ale ja tam wole zostac w tym popi.. ekhm no jakze pieknym kraju jakim jest Polska :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak------> no to warunki sa takie- ja i Justa jedziemy- A teraz pisz gdzie :P

Scandal [ S P Q R ]
Tu tez sie zegnam jako cywil nie wodzu :D..
Danley --> qrna czuwaj w naszej bazie tyż !! ;D ->>> http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1625496&N=1
<papa>

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Shakka---->O tak. Polskie dziw....tfu kobiety i polski bimbe..tfu alkohol to jest to :)
Banita---->Kupiłem bilety autokarowe do Bielska Białej w ofercie Last Minute. Masz wyjazd z Warszawy o godzinie 6 rano. :PP Miałem pieniądze na bilety do Paryża, ale je przepiłem, tzn. chciałem powiedzie że mnie okradli :))

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak------> pasi , w takim razie bierz Juste i przyjezdzajcie, przynajmniej bedziesz za tragarza nam robił :P

BriskShoter [ Senator ]
............................DobraNoc....

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita---->Tylko jest pewien problem. Ja jestem w Bydgoszczy, wszystkie pieniądze wydałem na nasze bilety. Mam bilety, ale jestem 250 km od Justy i dworca PKP, skąd odjeżdza nasz autobus. Musisz mi kupić bilety do Warszawy :PP

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak-------> oddam Ci jak w bielsku bedziesz :P
Brisk ------> branoc :)
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
sie czuwa...

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita--->Przecież mówię że nie mam pieniędzy. A lombardy pozamykane o tej porze :PP
Dobranoc :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Danley-----> w morde, to dobrze. :)
Paszczak------>zawsze mozesz spotkach jakiegos milego starszego pana na dworcu i dorobic troszke :P
branoc :P
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

BriskShoter [ Senator ]
zmyła była :D ............. DobraNoc....

Banita_bb [ bo był za miły ]
Brisk-------> ja tez sciemnialem ze Ci branoc mowilem :P
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Banita_bb [ bo był za miły ]
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Was to już chyba ostro powaliło :)
Można wiedzieć, co robicie ?
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Cainoor ---> milczymy, a co nie widać??:)
Banita_bb [ bo był za miły ]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
milczac rozmawiamy ;)
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Aha, rozumiem.
To bardzo ciekawe.
W końcu na takim Forum fajnie jest sobie czasem własnie tak pomilczeć, nie ? ;)
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Cainoor ---> przynajmniej dzięki temu nikt głupot nie gada:)
Banita_bb [ bo był za miły ]
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Ide pośmiac się z tych cieci z MTV, życze owocnego milczenia, przed zamknięciem wróce jeszcze troszkę pomilczeć:)

Banita_bb [ bo był za miły ]
ups, sory , nie ten wątek

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Banita_bb -----> :D:D:D:D:D::D ROTFL :D:D:D:D:D

Banita_bb [ bo był za miły ]

SULIK [ olewam zasady ]
<-- Ale kurwa stats
dobra mykam ogladac Star Trek Nemesis :)

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Banita_bb [ bo był za miły ]
Banita_bb [ bo był za miły ]
branoc
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
czuwanie trwa...
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Banita_bb ----> cienias:)
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Necro tez wymieklam. Rozpiski magii na wroga juz nie dalam rady zrobic. Bedzie jutro. Najwazniejsze pakty juz wgrane. Jutro wojna!
gn8
SULIK [ olewam zasady ]
Necro - mnie nikt nie przebije :P
arthemide - i jak z tym sojuszem ? bedzie or not ?
Star Trek Nemesis - fajny film :)
SULIK [ olewam zasady ]
No w morde juz/jeszcze spicie :/

Banita_bb [ bo był za miły ]
Sulik-----> w morde tez nie spie i sie nie chwale :PP

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
chwile przed rozpoczeciem
niesluzbowo ukladam kwiaty w wazonie i usmiechy ZeTki dla Wszystkich
Ello all :DD
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
A to ze zlotu maniakow LARP i RPG w Bonn z poczatku sierpnia tego roku :D

K@mil [ Wirnik ]
Dzień dobry.

BriskShoter [ Senator ]
Zwyczajem Witam Banda :D
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Ano witam :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
bry :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Dzien Dobry Wieczor JOŁ :D
SULIK [ olewam zasady ]
Witka
arthemide - i co z paktem ? bedzie/niebedzie ?
jak by co moj imp to: Danley :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
ale tu tlumy dzisiaj ,
Necro-----> zapraszam na nocne statsowanie, ale jak juz dzieci pojdą spac :>

SULIK [ olewam zasady ]
Banita - zapraszam na kolana jak wsystcy pojda spac :>

...Soul Surfer... [ Legend ]
Reporting in...
joł gromada :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
Sulik------>Banita - zapraszam na kolana jak wsystcy pojda spac :>
wybacz, dzisiaj Justa mi na kolankach siedzi, i watpie czy jej sie to szybko znudzi :>

pasterka [ Paranoid Android ]
witam, czy osoby "pod wplywem" tez moga tu byc??;))

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
pasterka - > moga, ja jestem pod wplywem tamtego...
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Banita_bb ----> zaproszenie przyjęte:)

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
co jest w morde?? :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
NecroCannibal-----> cala przyjemnosc po mojej str. :)
Danley ------>w morde a myslalem ze juz sie nie odezwiesz :D

pasterka [ Paranoid Android ]
arthemide --> pod wplywem ktorego i czy gdzies mozna zdjecie zobaczyc;))
Denley --> chyba sie towarzystwo pospalo;))

BriskShoter [ Senator ]
<jestem piękny>

BriskShoter [ Senator ]
<była zmyła> hehe

Banita_bb [ bo był za miły ]
Pasterka--------> prowadzenie samochodu pod wplywem alkoholu jest przestepstwem , pamietaj o tym :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Brisk-----> hehe btw widziales mojego pieknego screena z aa?

BriskShoter [ Senator ]
Banita --------> albo wzok mi sie pogarsza albo takiego screena nie ma :D

pasterka [ Paranoid Android ]
banita --> a rower moge prowadzic ?? <aniolek> ;))

Banita_bb [ bo był za miły ]
Brisk------> 4 u , ale jest w nowej karczmie :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Deep in your mind there is another side
A morbid truth one cannot hide
Unimaginable gore was your past time high
To hear people scream, to watch them die
Return back to the burial site
Face your dreams upon this night
Severed limbs not far away
Spirit past you now obey
Images of the forgotten past
Your first life revealed at last
Now you'll find to your surprise
All the corpses you left behind
A place you feel you've been to before
Where life would turn right into gore
You dig deep down through the years of decay
The truth is revealed, you found you way
Return back to the burial site
Face your dreams upon this night
Several limbs not far away
Spirit past you now obey
Images of the forgotten past
Your first life revealed at last
Now you'll find to your surprise
All the corpses you left behind

BriskShoter [ Senator ]
Banita -------> aha jam tam nie był teraz i pewnie nie bedem :D BTW sreena to nie lepiej żebyś zaczął krecic filmiki z gry? :D
Torn [ Merces Letifer ]
reporting in...

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paudyn------>yyy zasady tu sie nie zmienily , i na dzien dobry wypada cos postawic %, a nie bawic sie w pozal sie Boze poete pff
Brisk------> tiaa- filmiki i co jeszzce bys chcial :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Banita ::::> Ooo, a myślałem, że gniewasz się za mój niewinny żarcik na wątku o Arnoldzie ;) I nie pożal się Boże, tylko głównego Barda bezsenności :P Macie, nawet pieczyste Wam zarzucę :P ::::::::::>
Guilty until proven innocent
We condemn your soul and fate
Never mind the possibilities
Too busy for logic or to calculate
Take part in a diminishing breed
Where complex turns to simplicity
When pain is acknowledged
Frivolous calculations will be abolished
Without judgement what would we do?
We would be forced to look
At ourselves emerged in lost time
Assuming what may be
Without judgement
Perception would increase a million times
Distracted by the imagination
That experiments with ease
If you could taste it, it might be addictive
Where life will crush those who defy
Take part in a diminishing breed
Where complex turns to simplicity
When pain is acknowledged
Frivolous calculations will be abolished
Without judgement what would we do?
We would be forced to look
At ourselves emerged in lost time
Assuming what may be
Without judgement
Perception would increase a million times

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
powiem krotko - wplyw prowadzenia na nietrzezwy pojazd powoduje zdrowe konsekwencje. Wniosek - siedzcie w domu i czesto odswierzajacie sie watkiem dokladajac staran, by tego i tamtego nie zabraklo...

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paudyn-------->wnerwilo mnie to , ze zarzucil mi statsowanie jeden z najwiekszych statsiarzy na golu(patrz- Paudyn) ale ... czas leczy rany :>

BriskShoter [ Senator ]
Banita -----> Brisk------> tiaa- filmiki i co jeszzce bys chcial :) Nie zadawaj pytań jeżeli znasz na te pytania odpowiedzi :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
Brisk--------> nie nie nie , na pewno nie \umowie sie z Toba, na to nie licz :>

Justa_ [ lady in blue ]
doblanoc

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
arthemide ::::> Yyyy, że jak? :)
Banita :::::> A więc byłeś w stanie po spożyciu, skoro nie załapałeś, przecież fraza ale jeszcze sporo Ci do mnie brakuje miała podwójne autoironiczne znaczenie, jak Ty żeś się mógł nie skapnąć? ;P
Brisk ::::::> Chyba nie stawiam więcej alkoholu, bo Banita zadczął zadawać pytania retoryczne :P

BriskShoter [ Senator ]
Justa ---> DobraNoc :D
Paudyn ---> hehe w takim razie specjalnie dla Banity -------->
Banita -------> hłehłehłe jeszcze zmienisz zdanie :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paudyn-------> ale wnerwilo mnie co innego, ze ja w tamtym watku NAPRAWDE nie statsowalem, jak przez 99 % rozmow na golu , tylko prowadzilem m,ila i rzeczowa dyskusje , a Ty mi wyjechales z takim textem :)
doobra, jak bede w wawie zaniedlugo damy sobie po razie i bedziemy kwita - zobacze te 186 cm czy iles w akcji :>
Justa ------> blanoc
Brisk--------> nie mozesz zalatwiac takich delikatnych spraw na gg? Justa juz jest zazdrosna o Ciebie :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Banita :::::> A owo wspomnienie o prowokacji to nie był mój wymysł, któryś z Twoich dyskutantów tak Cię określił, więc ochoczo przyklasnąłęm ;P Ja Ci kadzę, a Ty co? :)) Po razie możemy sobie dać, ale po pierwsze nie 186, tylko 184, a po drugie 96kg :P
Brisk ::::::> Dzisiaj jest dzień na opak, czy też dzień tortur? :)

BriskShoter [ Senator ]
Paudyn --------> i to i to:D
Banita ------> I tak ma być :D
Banita_bb [ bo był za miły ]
mialem 2 razy blad 500 shit
Paudyn------> i zczym Ty do ludu- moja waga sie ksztaltowala w ciagu ostatniego roku miedzy 87 a 78 kg- teraz mam kolo 78- takze te Twoje marne 96 na mnie wrazenia jakos nie robia :>
Brisk-------> mozesz rozwinac mysl swoją? tak ma byc tzn ze Justa jest zazdrosna, czy ze mam Cie zagadac na gg w kwestii rendez vous? :D
btw dzisiaj jeszcze musze wyrobic prawie 30 postow :/ - ehh nie wiem do ktorej bede siedzial

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Brisk ::::> To ja wysiadam :P
Banita ::::> Moje marne 96 kg zrobi na Tobie POWALAJĄCE wrażenie, możesz być tego pewny :>
Zostawiam panów, bo jutro o ósmej na siłownię, trzeba przypakować, żeby Banita za bardzo nie podskakiwał :P

Banita_bb [ bo był za miły ]
aha po pierwsze w ostatnim poscie ucielo mi usmieszek , a byl on bardzo wazny a mianowicie :
btw dzisiaj jeszcze musze wyrobic prawie 30 postow :/ - ehh nie wiem do ktorej bede siedzial ;> <---- buzka miala byc , ale ze 2 razy byl blad 500 to mi wcielo
Paudyn-------> pakuj pakuj , za jakies 2 lata moze bedziesz mial te moje 114 cm w klacie :>

BriskShoter [ Senator ]
3 zawory trzy zawory! :D hehe jestem de beściak :D
na posty odp. za chwile:D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
- Co powinien wiedziec student?
- Wszystko!
- Co powienien wiedziec asystent?
- Prawie to wszystko,co student.
- A adiunkt?
- W jakiej ksiazce jest to, co powienien wiedziec student.
- Docent?
- Gdzie jest ta ksiazka.
- A co powienien wiedziec profesor?
- Gdzie jest docent...
Student zdaje egzamin. Profesor chce odeslac go na inny termin z pala. Delikwent prosi o ostatnia szanse:
- Jesli przejde po scianie i suficie, dostane trojke?
Profesor z niedowierzaniem zgadza się. Student przechodzi po scianie i suficie. Slowo się rzeklo, juz chce wpisywac 3 ale student dalej marudzi:
- Jesli zaczne fruwac po pokoju, dostane 4?
Profesor z zaciekawieniem zgadza się. Student zaczyna fruwac po pokoju. Profesor juz chce wpisywac 4 ale student wciaz nie daje mu spokoju:
- Jesli nasikam na pana, a pan pozostanie suchy, dostane 5?
Profesor z jescze wiekszym zaciekawieniem zgadza się. Student staje na biurku i sika na profesora. Ten krzyczy caly mokry:
- Panie, co pan???!!!
- Dobra, niech bedzie 4.
Uniwersytet Warszawski Wydzial Matematyki Informatyki i Mechaniki. Ustny z rachunku prawdopodobienstwa. Biedna studentka zaglebia się coraz bardziej... W koncu profesor, probujac ja ratowac pyta:
- Prosze mi powiedziec jake jest prawdopodobienstwo wypadniecia jedynki na kostce szesciennej ?
Studentka prawie bez namyslu odpowiada:
- Jeden !!!
- Eeeechem... jest pani zupelnie pewna ?
- Tak! jeden !
- Dobrze, prosze wziasc kostke i sprobowac - daje jej kostke, ona rzuca, wypada : jeden !!!
Dziewczyna rzuca jeszcze raz : znowu jeden.
Profesor robi wielkie oczy sam bierze kostke i rzuca : wypada jedynka.
- Poprosze indeks - mowi - ma pani troje, dowidzenia.
Na egzaminie z logiki profesor slucha studenta i slucha.W koncu, po jakiejs chwili kladzie się na podlodze.
- Wie pan, co ja robie ? - pyta studenta.
- Nie.
- Znizam się do panskiego poziomu.
I tym milym akcentem zeganm sie na dzisiaj a zatem dobranoc i erotycznych zycze :D

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Paudyn - > oj widze jeszcze mloda pora dla Ciebie i nadrobic spzywajac TO musisz :P
BriskShoter - > sojusz ... hmmmm Trole nie maja u nas miejsca :PPPPP - zart
sparawa wyglada tak: Moj osobisty GD wyjezdza na praktyki i nie wiadomo co bedzie przez najblizszy miesiac. Mozliwe, ze nie bedzie mial dostepu do sieci ;(( i prawdopodobnie Xercenia pojdzie piwo mrozic az do konca wrzesnia. NIe dam rada sama wszystko prowadzic - obiecalam sobie, ze juz nigdy wiecej nie bede Impem, GD i klikaczem za pol koalicji w jednej osobie.
Nie wiem, czy taki sojusz Ci cokolwiek przyniesie. No ijeszcze cos - nie majac 100% frekwencji w koalce, nie majac GD i malo czasu na RD ciezko pomyslec jak pomoc w razie czego. Musialam odmowic juz pomocy ze wzgledu na braki czasowe. Jezeli potrzebujesz sojuszu, ktory bedzie poki co jedynie "strachem na wroble" to mozemy zawrzec takowy. Notke moge wystawic juz dzis ale prosze nie licz za bardz na nas. Taaa to tylko gra a jednak....

...Soul Surfer... [ Legend ]
Echh.. co to ja mialem?.. aa pozegnac sie :))... padam na ryjek juz...
<papa> Gromada i milych snow ! :D

BriskShoter [ Senator ]
500
Paudyn --------> cienkiś zawodnik :D trza być tfardkim a nie mientkim :D
Banita ----> no masz wiadomo że chodzi o zazdość Justy a BTW rendez vous to nie nie nie , na pewno nie umowie sie z Toba, na to nie licz :> :D hehe
pisz [ nihilista ]
Witam.
Czy już dzieci śpią?
Chciałem przedstawić moich ochroniarzy... :>

Banita_bb [ bo był za miły ]
Brisk--------> pisz na jakim serwerze jestes - zaraz tam bede ino szybko :)
Shakka--------> lol swietne kawaly dzieki i branoc :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Brisk---------> czekam szybko podaj info , a jak nie to ja wejde na serwer i znajdz mnie
Pisz-------> ja wybieram tą blondyneczkę :D
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
sie czuwa...
pisz [ nihilista ]
Banita--> niech będzie! Ale mojej straży przybocznej nie oddam (jest do mnie bardzo przywiązana ;))!

BriskShoter [ Senator ]
Pisz ------> fajne pukawki :D
Banita --------> gram tylko ten mecz do końca i ide spac :D

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
ja lece troche Cygnusa poklikac, wiec chyba juz tu nie zajze
Milej nocki

BriskShoter [ Senator ]
Arthemide & Shakka -> DobraNoc :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
Pisz--------->no no no , mniam mniam i wogole, napisalbym cos wiecej , ale nie chce miec jutro wojny z Justą ze sie zachwycam takimi laskami - ale hmm ogolnie pycha :)
Brisk------>hehehe kills 0 :PPP
juz tak nie uciekaj : D

BriskShoter [ Senator ]
Banita --------> tamten mecz miałem lepszy :D

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Banita_bb [ bo był za miły ]
Brisk-------> tiaa , ja tez , btw wywalilo mnie juz tam wracam , jak nie bedzie miejsc jestem na crotuli , albo asf
Paszczak-------> dobranoc :P

BriskShoter [ Senator ]
Banita --------> mnie już nie ma:D ide spać , wiesz paktyki chromolone mnie czekają i musze nabać sił :/ Ale obiecuje po praktykach moge bawic sie razem z Tobą :D
BTW w tych dwóch meczach miałem: ok.255 (trzy zawory:D i teraz 170 :D żle nie jest :D tak wiem śmiej sie :D
..........................DobraNoc....

Banita_bb [ bo był za miły ]
obiecuje po praktykach moge bawic sie razem z Tobą :D
hmm rzeklbym brzmi kuszaco :D
dwóch meczach miałem: ok.255 (trzy zawory:D i teraz 170
a ja za ta chwilke mialem chyba 600 punktow
to branoc :)
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
czuwanie trwa...
pisz [ nihilista ]
Oż ty w życiu, ale długi ten Amores Perros....ale film niekiepiski :)
Ech..trzeba wstać o świcie czyli o 10, więc chyba czas sie zbierać...:/
Banita_bb [ bo był za miły ]
Torn [ Merces Letifer ]
odmeldowywuje się...

Banita_bb [ bo był za miły ]
SULIK [ olewam zasady ]
Jezdem - ogladlem film Ring (wreszcie) - zescie imho go przereklamowali :P
co dalej - jedna fajna sprawa - jutro odpale go w virtual dubie i ogladne klatka po klatce - sadze, a raczej jestem pewien ze bedzie cos fajnego :>
a przy okazji mam was na oku

Banita_bb [ bo był za miły ]
Suliczku ------>to jak z tymi kolankami :>

pisz [ nihilista ]
Sulik--> a chcesz się zmierzyć? :p
SULIK [ olewam zasady ]
Banita - nie widzisz ze pisz jeszcze nie spi ?
pisz --> obawiam sie ze nie widziales mojej ochrony :D
ale poki co male ostrzezenie:
tak koncza Ci co ze mna zaczynaja --->
Banita_bb [ bo był za miły ]
Sulik--------> mam nadzieje ze wytrwasz az nikogo nie bedzie :> , btw bardzo przyjemne zdjecie przed snem :)
Pisz--------> to napisz szybko jak bedziesz szedl , bo mamy cos z Sulikiem do zalatwienia :)

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Banita_bb [ bo był za miły ]

Banita_bb [ bo był za miły ]
branoc
SULIK [ olewam zasady ]

Banita_bb [ bo był za miły ]
sory- tamto to byla sciema- Sulik co z tymi kolankami?
SULIK [ olewam zasady ]
Banitasku - wskakuj :)
No zakonczylem partyjke w csa, troche pobawilem sie strona i mam dosc :P
Justa_ [ lady in blue ]
Sulik myślisz że ja śpie i nic nie widze? poczekaj ty do wieczora... :P

SULIK [ olewam zasady ]
Justa - ja wiem, zgryzota Ci nie pozwala spac :P

pisz [ nihilista ]
Wow! Pierwszy! :>
Rozpoczynam wieczorną sesję filmową :)
Z pamiętnika informatyka:
"Wracam do domu, patrzę, a żona leży naga w łóżku z obcym facetem. A oczy u nich jakieś takie chytre. Rzucam się do komputera, faktycznie: zmienili hasło... "

Banita_bb [ bo był za miły ]
bry :D
Pisz -----> :)))) dobre
Sulik------> nie zgryzota , tylko zazdrosc, normalna zazdrosc :>

Scandal [ S P Q R ]
Witam wszytkichh... i odrazu rzeknę dobranoc bo raczej nie posiedze juz dlugo ;P.
<papa>

Adamss [ -betting addiction- ]
Scandal, Banita_bb --> Ah witam, witam! Banituś jakie plany na dziś? :]
Przy okazji sam się przywitam: Oleeeee! :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Ach Adamss--------> zaczerwienilem sie po TAKIM przywitaniu, hmm plany na dzis? moze zacytuje Shakke :
seks, wódka, seks, seks, kobiety, seks,,,aha i jeszcze seks :>
SULIK [ olewam zasady ]
tak sobie przed filmem przegladalem strone ClanBase i znalazlem na niej demo: Call of Duty, ze sciaga sie ponad 90KB/s no to sciahgam :)
i wracam do Wilczej Brygady

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Będe za godzinkę :P

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak------> nikt nie czeka- w takim razie ja tez spadam na godzinke- bynajmniej nie do Paszczaka :)
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Witam śpiochy

K@mil [ Wirnik ]
Witam

BriskShoter [ Senator ]
Zwyczajem Witam Banda :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
Brisk-------> i znowu w jednej rundzie 4 killsy - nie wiem gdzie ich uczą strzelac :)
Necro--------> mam nadzieje ze dzisiaj nie dasz ciala jak wczoraj :>

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Banita ---> oj też mam taką nadzieje, nie może mnie znowu ominąć tyle statsowania:)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Necro------> oj duzo darmowych statsow Cie ominelo :>

Banita_bb [ bo był za miły ]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita---->Sam widzisz, beze mnie wszystko się wali :))

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak------> alez sioe stesknilem :) ups sorki to do Justy mialo byc :>

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita----->A ty widzisz gdzieś Justę ? Pewnie leży teraz rozebrana w mieszkaniu pewnego młodego biznesmena i krzyczy "Jeszcze, ahhhh, jeszcze" A Ty naiwny jeszcze za nią tęsknisz :P

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak------->Pewnie leży teraz rozebrana w mieszkaniu pewnego młodego biznesmena i krzyczy "Jeszcze, ahhhh, jeszcze"
biznesmenem nie jestem, reszta sie zgadza :>

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita---->Przyznaj się lepiej co piłeś :PP Wszyscy dobrze wiemy że kobiety wołają do Ciebie "dosyć, dosyć do diabła", a nie "Jeszcze, ahhhh, jeszcze"

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak--------> oj znowu sie musze z Toba zgodzic- wolaja " dosyc dosyc" przewaznie po trzecim razie :>

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Banita---->A teraz powiedz co piłeś i wszystko w jednej chwili się wyjaśni :P Wszyscy doskonale wiemy że nigdy nie było i nie będzie "trzeciego razu" Pierwszy raz to "szczyt" (w przenośni i dosłownie :)) Twoich możliwości :PP

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak------> pisalem juz w jakims watku dzisiaj ze nie pije od chyba 10 lat- jestem trzezwiutki jak zawsze - takze pierwsze pudlo.
co do mojego szczytowania- hmm wiesz- napisalbym cos, ale juz wczoraj mnie nazwano - pan wielkie ego i pan twardziel - takze moze litosciowie zamilkne- bo bym mial znowu jeszcze inne przezwisko na golu :>
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

Torn [ Merces Letifer ]
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Albo zaczynam widzieć podwójnie albo jestem 2 razy na liście:)

Banita_bb [ bo był za miły ]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Banita ---> dobrze powiedziane

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
przybylem :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
Necro-------> klawiatura sie tez zuzywa, a pozatym miesnie mnie bolą- nie chce mis ie pisac za duzo :>

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
SULIK [ olewam zasady ]
Odklikalem turki w RD wiec ide spac

Banita_bb [ bo był za miły ]
Danley-----> co jest w morde? :D
musi Cie ktos przywtiac :)
Paszczak [ Oaza Spokoju ]
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
SULIK ---> serio idziesz spać czy nas podpuszczasz??

Banita_bb [ bo był za miły ]
Necro-------> ales Ty dzisiaj rozgadany :)

pisz [ nihilista ]
Dla tych którzy już chcą spać, ale nie mogą z powodów formalno-towarzyskich :>
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
w morde pomalu do przedu jest :D
SULIK [ olewam zasady ]
Necro - serio, bo od poniedzialku godzina 9 rano onznaczac bedzie u mnie nieobecnosc na 2 pierwszych lekcjach :/
wiec czas zaczac klasc sie normalnie - choc sam nie wiem jak to przeboleje :/

BriskShoter [ Senator ]
..................DobraNoc....

Banita_bb [ bo był za miły ]
Suliczku-------> nie placz< glaszcze > :>
Danley ------->cosik zmeczony dzisiaj jestes, popiles jak Necro kilka dni temu czy co? :)
Pisz-------> :))
a Paszczak nie ma argumentow do dyskuzji to sie woli nie odzywac kamper jeden :>

Buczo_cm [ Mikado ]
Czy ta karczma dostepna jest dla wszystkich nieśpiących czy tylko dla wybranych ???

Banita_bb [ bo był za miły ]
Buczo-------> witamy- na poczatek postaw flaszke i bedzie dobrze :>

Buczo_cm [ Mikado ]
Banita ---> A wirtualna flaszka może być ?? Jesli tak to stawiam, nawet dwie...

Banita_bb [ bo był za miły ]
Buczo-------> dwie to ja mam , ale widac ze porzadny jestes. a wiec w skrocie- jest tu grono alkoholikow . tzn necro woli pic live, Paszczak , jest troszke zakompleksionym chlopcem, Danley zna w sumie kilka zdan , mnie tu nikt nie lubi , jest jeszce PPP czyli przedstawicielka plci pieknej czyli Justa,i of korz Sulik jest - podobno trol z pochodzenia
no i ja moze te dwie rzeczona flaszki postawie :)

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Dobranoc

BriskShoter [ Senator ]
Buczo -----> dwie? to albo ja za mało wypiłem albo Ty za dużo (albo na odwrót:D
.............DobraNoc....

BriskShoter [ Senator ]
Paszczak -> Branoc Łysolku :D
...........DobraNoc....

Buczo_cm [ Mikado ]
BriskShoter --> "... albo Ty za dużo... "
No wiesz coś w tym jest :D

Banita_bb [ bo był za miły ]
ehh ja tez musze konczyc mam jeszce kilka raeczy do zrobienia- Paszczak---> tak , tak TYCH rzeczy :P
Buczo - wpadaj tu kiedy chcesz
branoc

Torn [ Merces Letifer ]
SULIK [ olewam zasady ]
Buczo - witam :) ale ja pije tylko to -->
Banita: "jest jeszce PPP czyli przedstawicielka plci pieknej czyli Justa,i of korz Sulik " - wiedzialem :D tez zaliczam sie do PPP
dobra chyba ide spac :)
SULIK [ olewam zasady ]
o shit... upsss. kto mi to wkleil ?? :P
to mialo byc :)

pisz [ nihilista ]
Ja co prawda rzadko stawiam (ekhm :p), ale jeśli już to bez kitu!
btw jestem chyba abstynentem ...ale nie bijcie 8)
Buczo_cm [ Mikado ]
SULIK --> Jak bym miał taki wybór to bym postapił podobnie :))
Wszyscy już idą spać ??
....DOBRANOC tym co idą spać..

Banita_bb [ bo był za miły ]
Pisz-------> rofl tylko tyle napisze :)
branoc
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
SULIK ---> od jutra chodzimy normalnie spać, dzisiaj jeszcze można zaszaleć:)
Buczo_cm [ Mikado ]
NecroCannibal --> Żartujesz chyba. Przecież zaczyna się rok szkolny... od jutra chyba żaden uczeń nie będzie mógł spać spokojnie.... :D

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Torn [ Merces Letifer ]
No to ja też idę kimać.
Dzisiaj obejrzałem "Stealing Harvard" i "Boat Trip". Obydwie komedie, ale raczej medium... Nic powalającego niestety :/
branoc.
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
sie czuwa :D
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Ide obczaić co w TV, jeszcze tu wróce, przynajmniej mam taką nadzieje.

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Kurde nie chce mi się wstawać do TV:P

Buczo_cm [ Mikado ]
NecroCannibal --> Po co się męczysz... delektuj się ostatnimi chwilami wolności (przynajmniej mojej) :P
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Buczo_cm ---> niestety mojej też:(

Buczo_cm [ Mikado ]
No cuż czas powiedzieć DOBRANOC... Ja tu jeszcze wróceeeę .....

Adamss [ -betting addiction- ]
Jestem panie i panowie!
Oleee!
Wsyawać, czemu tu tak pusto!? :)
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Kończe na dzisiaj....
Dobranoc wszystkim!
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
a ja zostaje... :D

Adamss [ -betting addiction- ]
Ja także jeszcze zostaję...

Adamss [ -betting addiction- ]
Idę spać kotki, cmok na dobranoc :P.
Danley --> Nie czuwaj zbyt długo :).
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
ZzzZzzzzzZzzzzzz......

SULIK [ olewam zasady ]
Sorry, ze tak wczesnie, ale ide spac....
przywitac sie z koszmarami
czas wygasic reaktor atomowy przy kompie i zasnac - przywitac sie z koszmarem przyszlych nocy i spac spokojnie, bo to ostani spokojny sen na wiele miesiecy :/

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Sulik---->Przyszła kryska na matyska :P

Banita_bb [ bo był za miły ]
ehh szkoda chlopa:(
czesc jego pamieci- tyle wspolnie spedzonych nocy i tak zszedl nagle na psy :(

Raynor [ Big Man ]
Ja też będę mieć przesrane....
SULIK ===> a myślałem bracie, żeś jest starszy... witaj w klubie...

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Raynor---->O czym Ty mówisz ? Sulik nie idzie do szkoły tylko na wielomiesięczną kurację odwykową w górkim uzdrowisku :PP
Banita---->tyle wspolnie spedzonych nocy A jednak przyznałeś się do tego publicznie :P

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paszczak--------> i znowu mi zazdroscisz tego powodzenia :P
Buczo_cm [ Mikado ]
Nie rozumiem Sulika :|
W koncu to ostatni dzień wakacji, trzeba go wykorzystać... a może facet nie wytrzymał psychiczne...

Banita_bb [ bo był za miły ]
zalamal sie biedak- wystarczy popatrzec na jego opis na gg- kto mnie przytuli i opowie bajke ;(

Raynor [ Big Man ]
3majmy a niego kciuki, szkoda stracić takiego 4umowicza i kolegę.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
A może jutro do SULIKA wraca połowica, która preferuje aktywne noce, więc zamiast siedzieć przy kompie, będzie się biedak produkował ;)P

Scandal [ S P Q R ]
Raporting in....
Ejj.. sam pamietam jak bylo ciezko isc do szkoly sredniej ... ale za kazdym razem obliaczalem do kolejnych swiat, wakacji etc. A na studiach to pomimo ze sa 3 miechy laby to ten wrzesien jest nudny ... i sie strasznie dłuzy.

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
Witam... ja tez nie zostaje dzisiaj... ehhh piekne siedzenie po calej nocy przed kompem czas zakonczyc :(((

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paudyn-----> jak mozesz takie insynuacje pisac? Sulik w kazdym razie nic mi o niej nie wspominal , takze watpie zeby tak bylo .
ee tam bajki dzieciaki gadaja , a tak naprawde to wszyscy sie ciesza ze juz szkola , ze koniec nudow itd, ja sie na przyklad bardzo ciesze :)

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
chcialem powiedziec - przez cala noc... ehhh :/

Banita_bb [ bo był za miły ]
Danley-------> co jest w morde? Ty tez wymiekasz? shhit ;(

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Też się cieszę, że ludziska wracją do szkoły, może będzie więcej ciekawych wątków na GOL`u :P

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paudyn------> i za to mozemy wypic :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No ba, do wyboru do koloru :)

Scandal [ S P Q R ]
Banita -->> a czemu ty mowiles ze bediesz tylko do 22.. od jutra ??

Buczo_cm [ Mikado ]
Raczej madrych watków od tego nie przybędzie co najwyżej będzie mniej glupich :P
Ale wypić i tak można :)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Allan-------> no przeciez do szkoly musze isc *glosny smiech* lol rofl
ale tu dzisiaj pustki.... i nawet Paszczak udaje ze go nie ma :P
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
ZzzzZzzzzzzZzzzzzzzz... przyjde rano a narazie odpadam :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dobra, idę w kime, bo znów mnie siłownia czeka :))

Banita_bb [ bo był za miły ]
Paudyn------->hihi i powodzenia :P

Scandal [ S P Q R ]
Coz jako ze wszyscy odpadli (prawie) to:
Sie czuwa :D

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Pa :P

Banita_bb [ bo był za miły ]

Scandal [ S P Q R ]
No nic to ja chyba tez sie pozegnam... w koncu jutro trzeba do szkoly :)
<papa>

Banita_bb [ bo był za miły ]
pa :P

BriskShoter [ Senator ]
Zwyczajem Witam Banda :D
A teraz o głupocie : ano jezdem głupi człek bo zawsze wszystko robie na ostatnią chwile na łapu capu i jak sie da szybko, zamiast [cenzura] zarezewować sobie czas to nie [cenzura] zawsze "e tam zdąrze".Qfa mam dośc jak wróce to zmieniam tryb zycia........
........<papa> do 13/14.09............................DobraNoc....

Buczo_cm [ Mikado ]
Dobranoc...
Powoli wszyscy odpadają. Ogarnia mnie szkolna melancholia :(

pisz [ nihilista ]
Od razu widać kto studiuje...;)
Chociaż jutro też lecę do szkoły...może wreszcie zrobie to co sobie obiecałem parę lat temu (właśnie obejrzałem American Psycho więc już wiem jak :>)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Brisk-------> <papa> bede tesknil :D
aha uwazaj na siebie, tzn zawsze zakladaj przed , nie po :>

Scandal [ S P Q R ]
W morde :D 1 w nocy i juz nie ma nikogo...

Banita_bb [ bo był za miły ]
Allan-------> zartujesz?

Scandal [ S P Q R ]
O jestes :D... a juz myslalem ze i Ciebie nie ma na zadnym innym watku Cie nie widac... ;)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Peewnie ze widac trzeba tylko poszukac :)
No nic to ja chyba tez sie pozegnam... w koncu jutro trzeba do szkoly :) czyli to sciema byla rozumiem?
hehe prawie sie nabralem . widze ze konwersujesz sobie milo z tym idiota - powodzenia :)

Scandal [ S P Q R ]
Banita --> ja od 3 lat na studiach jestem :)... chyba jednak czas sie dopisac do watku gdie kazdy podawał swoj rocznik ;P.
Mowisz o tamtym baranie ? Cos na M ??... z braku laku to i to dobre ;).
Pozatym czemu mowlies ze od jutra do 22 ?? Ty nauczycielem jestes czy co??
Banita_bb [ bo był za miły ]
nowy link tam odpowiem