GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co ludzie widza w WoW

22.08.2003
16:29
smile
[1]

Galahad_mayor [ Pretorianin ]

Co ludzie widza w WoW

World of warcraft ta gra nawet jeszcze nie wyszla a wielu ludzi uwaza ja za najlepszego massiva. NIe rozumiem. W przygotowaniu jest wiele ciekawszych massivo chociazby Darkfall. WoW nie jest chyba az tak rozbudowany, brakuje mi w nim wiekszej interakcji, szykuje sie nmoim zdaniem kolejne hack&slash. Gdzie tu sens.... :/ . Czy ludzie teraz leca tylko na grafike, i efekcirstwo, bo naprawde nie widze niczego odkrywczego w Wow.
Moze sie myle ale chialbym zobaczyc wasze zdanie...

22.08.2003
16:43
smile
[2]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Galahad_mayor --> na ten temat można by wylać morze papieru ... ale w skrócie. Wbrew pozorom o sukcesie MMO tylko po części decyduje żeczywista jakość gry. Ważniejszym elementem powodzenia jest to czy ludzie tą grę kupią w odpowiedniej ilość, no bo przecież nikt nie bedzie chciał grać w grę MMO samemu bez innych graczy. I dlatego znajac renomę twórców Warcrafta i ich poprzednie wyniki sprzedaży można zakłądać iż gra ta bedzie kolosalnym sukcesem, nawet jak w dniu premiery będzie kiepska, gdyż wpływy ze sprzedaży pudełek przyniosą na tyle $$$$ że będzie siła napędowa do modyfikowania tej gry i jej ulepszania.

Ot i twoja odpowiedź dlaczego WoW jest najlepszą grą MMO choć jeszcze nie wyszedł na rynek, bardzo podobny mechanizm nastąpił w wypadku Star Wars Galaxies.

22.08.2003
16:51
[3]

Galahad_mayor [ Pretorianin ]

Soul===> racja. alemimo wszystko nawet jak zarobia duzo kasy to nie stanie sie on niczym odkrywczym bedzie to przecietny massiv o duzej populrnosci. I
Nie wiem czy to kwestia wieku ale wymagamjednak teraz od gier czeegos wiecej, wczesniej to we wszystko moglem grac. A teraz.... z zalem musze powiedziec ze niewiele mnie interesuje.
Ja mimo wszystko oczekuje czegos wiecej od massiva. W tej chwili ni gram w nic ale czekam z niecierpliowscia na darkfalla.

22.08.2003
16:59
smile
[4]

Bullzeye_NEO [ Boodnock Saint ]

Uhuauhuauhua! Widzę orta! :]

22.08.2003
17:01
[5]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Galahad_mayor --> każdy nawet słaby MMO daje ci potencjalnie więcej niż dobra gra single. Co do WoW to zobaczysz że zadziała mechanizm który opisałem, dużo ludzi = dużo kasy = prędzej czy później dobra bardzo rozbudowana gra

22.08.2003
17:06
[6]

MastaX [ Konsul ]

Nie wiem co masz do WoW. Przecież to jest jedna z najlepszych czy nie najlepsza gra w swojej kategorii!!!!!!!!!

22.08.2003
17:12
[7]

Soulcatcher [ Prefekt ]

MastaX --> o tym się dowiemy po premierze

22.08.2003
17:28
[8]

Galahad_mayor [ Pretorianin ]

Soul---> prawdopodobnie tak ale zobaczymy zycze mu jaknajlepiej

MastaX----> wlasnie chodzi mi troche o takie podejscie, gra jeszcze nie wyszla a juz jest najlepsza. Wg mnie nie jest to w porzadku.

22.08.2003
17:34
[9]

Galahad_mayor [ Pretorianin ]

Moze moja niechec do niego jest spowodowana, tym ze szukam w massivach wiekszej swobody, a Wow nie wydaje mi sie byc az tak sowobodny jak wiele szykujacych sie tytulow. Ale to jest juz kwestia gutu a na ten temat sie nie dyskutuje :>

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.