GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dyskusja/Temat: Reklamy na GOL'u

11.08.2003
02:11
smile
[1]

Goldiop_de [ Pretorianin ]

Dyskusja/Temat: Reklamy na GOL'u

Czy zgadzali byście się aby na na forum GOL mozna byłoby reklamowanie własnych stron internetowych, sprzedawanie przedmiotów i podzespołów komputerowych, a także reklamy firm?
Wasze tak i nie, a także powody dla których się zgadzacie/nie zgadzacie napiszcie tutaj.

11.08.2003
02:13
[2]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

a co my mamy do gadania ???

11.08.2003
02:13
[3]

Banita_bb [ bo był za miły ]

popieram....... Predatora

11.08.2003
02:34
smile
[4]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Goldipo_de --> Przecież można. Już sam fatk, że można mieć przy nicku adres do własnej strony www jest formą reklamy. Dodatkowo na forum jest seria wątków typu "oceńcie moją www", co również jest formą reklamy... Co do sprzedawania i kupowania przedmiotów i podzespołów komputerowych, to do tego celu służy Allegro, ale i tak na forum zdarzają się sporadycznie wątki, w których ktoś coś oferuje. Wiadomo, że jest to jednorazowa oferta, więc w tym przypadku GOL nie może nic zeobić (tak mi się przynajmniej wydaje). Co innego reklama firmy. Każda firma wiąże się z działalnością gospodarczą zapewniającą jakiś tam zysk materialny, więc w tym przypadku GOL ma prawo zabronić takowej reklamy, lub zezwolić na jej opublikowanie z korzyścią dla obu stron. Jest oczywiście wpis w FAQ, zabraniający publikowania reklamy w jakiejkolwiek formie, ale najprawdopodobniej tyczy się to właśnie owych firm w każdej postaci. Namieszałem troszku (prawie śpię), ale chyba wiadomo co chciałem przekazać... :)

Nie będę pisał TAK/NiE, bo wydaje mi się to zbędne...

11.08.2003
03:17
smile
[5]

oksza [ Senator ]

-->> Goldiop

Nierealne i nieopłacalne dal GOL, zapomnij. Zresztą wyobraź sobie ile reklam byłby wtedy... A pamiętaj że Soul z własnej kieszeni dokłada do portalu.

-->> Goozys

Wiesz, reklamowac można coś co się sprzedaje, tak?

Nie do końca. Wortal gdzie pracuję jest niedochodowy, pracuję tam z innymi ludźmi za darmo, a mimo to nie mogę go umieścić przy nicku jako strony domowej (mimo że go współtworzę).Zostałem o to grzecznie poproszony przez moderatora (po całodziennym kasowaniu moich postów). Pod FAQ podciągnąć można wszystko.

Dlatego szczęśliwy jestem że przynajmniej moje stowarzyszenie moge wpisać przy stronie domowej. Ciekawe, co by było gdyby stowarzyszenie prowadziło działalność gospodarczą, czy to byłaby reklama? Ten punkt FAQ jest trochę niejsny...

11.08.2003
03:24
[6]

minius [ Generaďż˝ ]

Goldiop_de ---> Pomysł niezły. Zaproponuj to właścicielom GOL'a. Niech pomyślą czy warto by było zrobić jeszcze jeden dział, na którym ludziska (za jakąśtam opłatą dla GOL'a) umieszczakiby reklamy czy oferty sprzedaży.

Przecież niczym nie ryzykowaliby, jeśli pomysł nie chwyci to mogliby taki dział skasować?!

11.08.2003
03:50
[7]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Goldiop_de --> na forum możesz reklamować wszystko, wystarczy że nam za to zapłacisz, reklam na forum nie jest wiele gdyż firmy wolą się reklamować np. na serwisie informacyjnym gdyż tam jest więcej ludzi, a reklamy na forum to tak przy okazji

11.08.2003
04:09
[8]

SULIK [ olewam zasady ]

Goldiop_de - za reklame sie placi i to slone pieniadze, wiec znajdz maila do ducho łapa i spie spytaj za ile

Soul - i jestes :)
ale co ja bede wiecej gadal powieeziales wszytko :)

11.08.2003
19:15
smile
[9]

Głowa do wycierania [ Pretorianin ]

chcialem zaprotestowac przeciwko bezprawnemu wykorzystywaniu mojego autorytetu .
w czesto pojawiajacym sie na GOLu banerze "skacz z Głową ! płytka wyobraźnia to kalectwo" bezprawnie wykorzystano moja ksywke . nie podpisywalem zadnych umow i nie pamietam zadnych czekow .
ponad to zestawienie slow "Głowa" , "płytka wyobraźnia" , "kalectwo" kala moje dobre imie .

11.08.2003
19:26
smile
[10]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Widze, ze autor topicu chcialby zyskac na popularnosci forum i miec darmowa reklame? :) Niestety nie ma nic za darmo! Jak chcesz cos sprzedawac i kupowac to wejdz sobie na allegro - niestety tez jest platne :> Twoja idea z pewnoscia odpada, nawet jesliby uzytkownikom sie podobala ...

11.08.2003
19:27
[11]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Na propozycji layoutu jakbym widział słówko "bazar":))

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.