GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NWN: Shadows of Undrentide

07.08.2003
18:12
smile
[1]

Kamber [ Chor��y ]

NWN: Shadows of Undrentide

Zbliza sie polska premiera w/w. Czytalem ze ponoc twórcy wzieli sobie baaardzooo do serca zarzuty pod katem fabuly i ma to byc zupenie zrekompensowane. Niektorzy mowia nawet o nieliniowej fabule. Czy to prawda o ile w ogole jest mozliwe???

P.S. premierka juz za jakies dwa tygodnie:) - coool!!!

08.08.2003
11:49
smile
[2]

Caldur [ Konsul ]

HA HA HA HA .... NIELINIOWA FABUŁA - A TO DOBRE. Przykro mi, ale ci co tak twierdzą są śmieszni. Fabuła jest bardziej "realistyczna", ale to wszystko. Sam dodatek jest bardzo krótki i może służyć, w mojej opinii, jedynie jako podtsawka dla nowych tekstur, przedmiotów, potworów... Dobra sprawa to np. częste rozmowy z towarzyszem i jego wtrącanie się do rozmowy.

10.08.2003
15:20
smile
[3]

Kamber [ Chor��y ]

--->Caldur. to dlaczego mowia tak duzo o fabule? co w tej sferze sie zmienilo? poza tym wtracaniem o ile to ma w ogole jakis wplyw na dalsze losy....

11.08.2003
09:12
[4]

Caldur [ Konsul ]

Nie wiem dlaczego.
Żadnego "wpływu" nie zauważyłem.
Przykro mi to mówić, jest to moja prywatna opinia, ale cały ten dodatek jest (pod względem innowacyjności) gorszy od np. serii modów Dreamcatcher. W ostatnim module serii autor wprowadził dowodzenie oddziałem elfów, a dodatek Bioware ? To samo co już było tylko w innej otoczce.
Co do profesji zaawansowanej - nie używałem, gram paladynem, który został przez autorów olany kompletnie - dodtyczy to także kapłanów, dobrych wojowników itp.
Rozmawiasz sobie z towarzyszem, poznajesz go/ją i tyle.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.