GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NISZCZ ( FASZYZM ?? :PP ) DIALOG !!!

06.08.2003
23:27
[1]

zulu [ Konsul ]

NISZCZ ( FASZYZM ?? :PP ) DIALOG !!!

Dzisiaj wtargnęli na mój teren panowie techniucy i zainstalowali usługę o dzwięcznej nazwie CDI. Cała sprawa odbyła się szybko i na dodatek przy mojej nieobecności ( mógłbym tera zwalać winę na pkp, że mój osobowiec z Jeleniej zaliczył 6 minut spoznienia... ale to byłąby przesada straszliwa, nawet 10 minut nie zbawiłoby mnie ). Dobra, w czym rzecz.

Jakoś mi się udało to zainstalować, założyć konto i wogóle zrobić co wymagane by uzyskać połączenie z netem przez CDI. I co ?? Gó... Fatalne prędkości !!! Dzwoniłem w tej sprawie do technika, gdyż byłem przekonany, iż monterzy przyspawali na stałe jeden kanał tego cdi do telefonu, drugi zaś do urządzonka, które bezczelnie połączone jest z kompem. Jednak badania pana technika wykazały, że nic takiego nie ma miejsca, po niedługim czasie sam empirycznie przekonałem się, że byłem w błędzie, gdyż mym oczom ukazała się czerwona kontrolka także obok drugiego kanału. Jednak muszę stwierdzić że jest źle. W grach pingi duże ( choć jescze nie sprawdzałem na serwerach swojskich, mozliwe ze mają tam mniejsze opoznienia ). I za cholerę nie chce się włączyć drugi kanał. W czasie ściągania plika ze strony pliki.pl lub komputerswiat.pl transfery również nie poprawiają mi samopoczucia ( głowa boliiii ). Zauważyłem, że drugi kanał najczęściej się włącza podczas równoczestnego ściągania kilku stron www.

I tera prośba. Czy ktoś może coś doradzić : jak osiągnąć wyższe prędkości ?? Pozatym nie mam nic przeciwko ( naprawdę nie mam nic przeciwko :DD ), by w moim wątku zaistniały wątki złożeczące Dialog i przeklinające go ( wogóle nie podoba mi się ten operator - nie tylko z tego powodu, o którym traktuje mój wątek, ale to juz temat z innej beczułki ).

06.08.2003
23:32
[2]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

Jeśli masz pingi troszkę ponad 100 i transfery ok 10-11 kbps to tak powinno być.

06.08.2003
23:45
[3]

zulu [ Konsul ]

Necro - Pingów na polskich serwerach nei sprawdzałem, bo to dł€ższa robota, a ja tera nie mam do tego zdrowia i ochoty ( głowa boli, jak juz napisałem w powyższym poscie... ). A transfery rzędu 10 - 12 zdarzają się al... trwają chwilkę - moze sekundę, kilka sekund a potem wsyzstko wraca do "normy", czyli jakieś 6 - 7 KB.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.