GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry-online :)

17.02.2001
22:27
smile
[1]

Kurunir [ Pretorianin ]

Gry-online :)

Czy zastanawialiscie się dlaczego ostatnio producenci gier kładą nacisk na rozgrywki online ?
Doszedłem do takiego wniosku : Robia takie gry po to aby skasowac piractwo , żeby nie było niedomówień, ja w 90% przypadków gram online :) , a te 10% to gry w które nie można grać online .

Każdy kto próbował wejść na serwer dowolnej gry online na piracie wie o co mi chodzi :))

17.02.2001
23:31
smile
[2]

PePe [ Centurion ]

Kurunir-> Masz całkowitą rację, na piracie ni jak nie da się wejść na serwer. Ale moim skromnym zdaniem to nie chodzi o piractwo (mimo, iż w ten sposób łatwiej jest je kontrolować) ale o to, że ludzie są coraz bardziej nastawieni na grę w globalnej sieci. POZA WĄTKIEM-> Jest sobota i widzę, że kilka osób jest samotnych. Piję wasze zdrowie "samotni odkrywcy nieznanego" :-))))) Głowa do góry!!! Jestem z wami!!! :-)))))))))))))))))))))))))))

18.02.2001
17:37
smile
[3]

Kurunir [ Pretorianin ]

To teraz z innej beczki :) , ostatnio namnożyło sie tyle newsów dotyczących gier online , że się już w tym pogubiłem . Dlatego mam prpozycje do firmy Gry-Online , aby stworzyli osobny dział dotyczący tylko gier online a w nim : daty wydania , rozmieszczenie serwerów , opłaty za miesiąc , typ gry itp. Może ułatwi nam to wybór , bo granie online wymusza skupienie sie na jednym tytule , w końcu każdy chce być kimś ważnym jak już gra :)

19.02.2001
09:11
[4]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Kurunir --> proszę bardzo, na razie niewiele się na rynku zmieniło, ale żeczywiście zbliżają się nowe gry online, napewno o nich napiszemy

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.