David Ferrer vs. Giuliano Coria - Finał Idea Prokom Open 2003

15:43
smile
[1]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

Niesamowite spotkanie... Coria prowadził w 1 secie 5-2 a przed chwilą było już 5-5 ... niesamowite zagrania Ferrera.... teraz jest 6-5 dla Corii i w końcu po 48 minutach gry 1 seria setowa dla Corii i jest już 7-5 dla Corii i pierwszy set wygrywa Giuliano Coria.. ciąg dalszy po przerwie między setowej :-)

Kompoholik [ Designed by AI ]

szkoda, że nie interesuje mnie tenis :). ale moi rodzice twardo oglądają :D.

03.08.2003
15:48
[4]

nie jestem pewien czy Coria ma na imie Giuliano czy Giermo ... tak czy siak Coria ma na nazwisko :-) i jest świetnym tenisistą :P

03.08.2003
15:50
[5]

errata mojego tekstu : "teraz jest 6-5 dla Corii i w końcu po 48 minutach gry 1 seria setowa dla Corii i jest już 7-5 dla Corii" -- > miało być "teraz jest 6-5 dla Corii i w końcu po 48 minutach gry 1 piłka setowa dla Corii i jest już 7-5 dla Corii"

03.08.2003
15:55
[6]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Zrobiło sie ciekawie i wyrównanie? W takim razie wracam do oglądania, bo po pierwszych gemach myślałem ze nic sie wiecej nie zmieni i bedzie to nudny, jednostronny pojedynek.

03.08.2003
15:57
smile
[7]

jak narazie było 2-0 dla Corii w 2 secie..teraz jest 2-1 i zaczyna się 4 gem 2 seta

03.08.2003
15:59
[8]

Shadowmage --> też tak myślałem jak Coria uzyskał takie prowadzenie to zmieniłem kanał ale jak wróciłem na TVP to Ferrer wygrał właśnie z 5-2 na 5-3 dla Corii... także zrobiło się ciekawie...

[10]

Zwycięzcą Idea Prokom Open 2003 jest G. Coria ... 2 set był gorszy niż pierwszy no ale cóż.... :-) pozdrawiam..