GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Koniec WoD :)

02.08.2003
13:56
[1]

TzymischePL [ Senator ]

Koniec WoD :)

White Wolf oglosil koniec WOD - nareszcie jest sie z czego cieszyc.

Z tej okazji wkleje post mojego znajomego ktory ukazal sie na innym forum (a nie wolno reklamowac wiec nie powiem na ktorym):

Maleficium Zelotyczne


Drobne ostrzeżenie: Pozwoliłem sobie na użycie kilku wulgaryzmów, ale li i jedynie w funkcji ekspresywizmów; jednak osoby wrażliwe z góry przepraszam. Nie zamierzam PRZYPADKOWO nikogo obrażać, atakować. Tyle!

Do rzeczy:

"White Wolf zarzyna kurę znoszącą złote jaja!" Wypijmy za to!

Kończą się wszelkie niespójności, zagmatwania i błędne koła!
Koniec zalewu śmiecia i marnowania papieru!

Firma specjalizująca się w masowej produkcji podręczników dla Narratorów, Graczy, Graczy Weekendowych, Graczy Okazjonalnych, Znajomych Graczy, Rodzin Znajomych Graczy (więcej urojonych targetów nie wymienię) przejrzała swoje konta i powiedziała:

DUPA! Nie zarabiamy już tyle, aby mieć na kolejne superauta, futra dla żon i bezpieczną starość. Trzeba nam gasić światła (w tym przypadku gotyckie świece ) i zamykać straganik! Ale skąd by tu jeszcze wycyganić trochę grosza...no skąd? A, przecież mamy wiernych FANÓW!
Nasi ulubieńcy kupowali wisiorki do ucha, nosa, d***.
Nasi milusińscy kupowali "opowiadania", których MY, ekipa WW, nie polecilibyśmy nikomu znajomemu.
Nasi ukochani kupowali inne badziewne "paciorki" z naszymi logosami!
Dlaczego? Bo potrafimy wcisnąć KAŻDY kit, KAŻDE gówno, wszystko.
I tak samo zarobimy na końcu świata...

Lubię produkty WW, staram się kupować w miarę możliwości wszystkie podręczniki (bez "opowiadań!). Widzę setki pomysłów i rozwiązań, na które bym nigdy wpadł. Chylę czoła dla niektórych konceptów ze stajni White Wolfa. Ale marketingowego kurewstwa nie znoszę!
A IMHO z tym mamy do czynienie.

Taranujący wszystko leviatan Wizardów doczekał się znaczka 3.5. Gigant rośnie, zdobywa kolejne terytoria, a znak jego D20! Nie ma już ucieczki przed d&d-kami o stu obliczach. Sarkania i protesty zmienią niewiele.
WW nie mogli pozwolić na taką JAWNĄ zdradę, i tak mają dość produktów z logo D20. Taki Wampir:Maskarada D20 byłby policzkiem dla... nie, nie dla grajacych, dla KUPUJĄCYCH! Dlatego WW wymyślił inną taktykę...

Co robią użytkownicy Windowsów, kiedy sytem trafia już permanentny szlag?
Format c: .
A WW, kiedy spada krzywa sprzedaży?
Format c:/ koniec świata, all w pizdu
I jeszcze na tym zarobi...

Podsumuję: dla mnie owy krach na giełdzie istot mogących inaczej i więcej jest sprytnym wybiegiem, który pozwoli dogorywającemu (merytorycznie) systemowi en bloc na zgrabne odejście z pękatym trzosem. Jak wielu znajdzie się frajerów, którzy za ostatnie zaskórniaki polecą zaczytywać się tym końcem końców zależy od nas.
Hmmm, jak tak głębiej nad tym pomyślę, to jednym z frajerów mogę być ja...

Koniec trucia...

Czekamy zatem na hiper-super-extra-ultra-postapocaliptic-postatomic-postcotamchcesz-ŚWIAT_W_NOWYM_MROKU

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.