GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Diablo 2 + Diablo 2 LoD=99zł-=->Warto kupić?

01.08.2003
10:33
[1]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Diablo 2 + Diablo 2 LoD=99zł-=->Warto kupić?

Ostatnio naszła mnie chętka na kupienie sobie oryginalnej wersji D2 i D2:LoD(kosztuje taniej niż na stadionie). Tylko mam pewien dylemat - Kiedyś namiętnie grałem w ową grę i po pewnym czasie znudziła mi się. Sprzedałem ją. Czy istnieje szansa, że powróci do mnie DIABLOMANIA? Mieliście może kiedyś takie zdarzenia z D2? I co w ogóle myślicie o kupnie takowego zestawu? Bo u archiwizatorów kosztuje 40 zł więcej(no i instrukcja i w ogóle:P)Wypowiedzcie się!!!:))

01.08.2003
10:37
[2]

SER-JONES [ Generaďż˝ ]

Wszyscy czekają na 1.10 i wtedy znowu się zacznie :)

01.08.2003
10:38
smile
[3]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Jezeli ta gra ci sie znudzila, to znaczy, ze nie byles prawdziwym Diablomaniakiem. Ja gram prawie bez przerwy od dnia premiery i nie widze u siebie oznak znudzenia...

01.08.2003
10:39
[4]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Piotrasq--> Czyli myślisz nie wracać?:)

01.08.2003
10:40
[5]

J0lo [ Legendarny Culé ]

jesli masz qmpli z ktorymi mozesz grac to prosze bardzo bo jest to swietna rozrywka multi. jesli single chcesz grac to wydaj te 4 dychy na gothic...

01.08.2003
10:41
[6]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

J0lo--> Mam Gothica;-))

01.08.2003
10:50
[7]

xanat0s [ Wind of Change ]

Gdyby nie to, ze mam nie do konca legalna wersje pozyczona od qmpla (naprawde! :)))) to chyba bym kupil... I dlatego radze ci: KUP!!!!

01.08.2003
10:51
[8]

Raynor [ Big Man ]

Opłaca się kupić!

Nawet jak Ci się to znudzi, nie martw się, minie. Mi się diablo2 nudziło z 6 razy, ale zawsze po jakimś czasie wracałem i mnie znowu wciągało.

01.08.2003
11:14
[9]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Czy klucz z polskiej zadziala z angielska?

01.08.2003
11:26
[10]

Misio-Jedi [ Legend ]

A ja radzę kupić zamiast tego Divine Divinity, to właściwie to samo ale z 10x ładniejszą grafiką.

01.08.2003
11:44
[11]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Misio-Jedi-->Masz może jakiegoś screena?

01.08.2003
11:57
[12]

dziki cool [ Pretorianin ]

kultowa gierka ale jush wyszła z mody;]]]]]

01.08.2003
12:35
[13]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Do diablo sie zawsze wraca.Naprawde!
Zreszta sewgo czasu na allegro mozna bylo drogo sprzedac diablo cl ,bo poprostu nei bylo go w zadnym sklepie.
Kup sobie...8 egzemplarzy...Ja kupie...10:)

01.08.2003
12:37
[14]

muhabor [ Konsul ]

dziki cool --> czytam twoj trzeci post kompletnie nic nie wnoszacy
napisz mu chociaz cos od siebie, w koncu pytal sie czy warto kupic a nie o to czy to kultowa gierka

sam bym chetnie pogral w diablo2 , jakos nie mialem okazji. Lewy --> kup a potem mi sprzedasz..

Divine Divinity - polecam, swietna gra i niezle si przy niej bawilem

01.01.2004
03:32
[15]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Lepiej Morrowind + Tribunal. Ta sama cena ,a IMO więcej zabawy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.