Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Diablo 2 + Diablo 2 LoD=99zł-=->Warto kupić?
Ostatnio naszła mnie chętka na kupienie sobie oryginalnej wersji D2 i D2:LoD(kosztuje taniej niż na stadionie). Tylko mam pewien dylemat - Kiedyś namiętnie grałem w ową grę i po pewnym czasie znudziła mi się. Sprzedałem ją. Czy istnieje szansa, że powróci do mnie DIABLOMANIA? Mieliście może kiedyś takie zdarzenia z D2? I co w ogóle myślicie o kupnie takowego zestawu? Bo u archiwizatorów kosztuje 40 zł więcej(no i instrukcja i w ogóle:P)Wypowiedzcie się!!!:))
SER-JONES [ Generaďż˝ ]
Wszyscy czekają na 1.10 i wtedy znowu się zacznie :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Jezeli ta gra ci sie znudzila, to znaczy, ze nie byles prawdziwym Diablomaniakiem. Ja gram prawie bez przerwy od dnia premiery i nie widze u siebie oznak znudzenia...
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Piotrasq--> Czyli myślisz nie wracać?:)
J0lo [ Legendarny Culé ]
jesli masz qmpli z ktorymi mozesz grac to prosze bardzo bo jest to swietna rozrywka multi. jesli single chcesz grac to wydaj te 4 dychy na gothic...
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
J0lo--> Mam Gothica;-))
xanat0s [ Wind of Change ]
Gdyby nie to, ze mam nie do konca legalna wersje pozyczona od qmpla (naprawde! :)))) to chyba bym kupil... I dlatego radze ci: KUP!!!!
Raynor [ Big Man ]
Opłaca się kupić!
Nawet jak Ci się to znudzi, nie martw się, minie. Mi się diablo2 nudziło z 6 razy, ale zawsze po jakimś czasie wracałem i mnie znowu wciągało.
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Czy klucz z polskiej zadziala z angielska?
Misio-Jedi [ Legend ]
A ja radzę kupić zamiast tego Divine Divinity, to właściwie to samo ale z 10x ładniejszą grafiką.
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Misio-Jedi-->Masz może jakiegoś screena?
dziki cool [ Pretorianin ]
kultowa gierka ale jush wyszła z mody;]]]]]
JihaaD [ Loża Szyderców ]
Do diablo sie zawsze wraca.Naprawde!
Zreszta sewgo czasu na allegro mozna bylo drogo sprzedac diablo cl ,bo poprostu nei bylo go w zadnym sklepie.
Kup sobie...8 egzemplarzy...Ja kupie...10:)
muhabor [ Konsul ]
dziki cool --> czytam twoj trzeci post kompletnie nic nie wnoszacy
napisz mu chociaz cos od siebie, w koncu pytal sie czy warto kupic a nie o to czy to kultowa gierka
sam bym chetnie pogral w diablo2 , jakos nie mialem okazji. Lewy --> kup a potem mi sprzedasz..
Divine Divinity - polecam, swietna gra i niezle si przy niej bawilem
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Lepiej Morrowind + Tribunal. Ta sama cena ,a IMO więcej zabawy.