GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szalony pomysł !!!!!

26.07.2003
21:34
smile
[1]

Pampa [ Chor��y ]

Szalony pomysł !!!!!

To co teraz napisze może wydać sie wam nie tyle co SZALONE ale chyba bardziej niedożeczne albo głupie.
A chodzi mi o to żeby połaczyc ze sabom 2 całkowicie sprzecznne dziedziny (choc po dla mnie nie tak dokońca sprzeczne). A te 2 dziedzinny to NOWOCZESNA TECHNIKA (chodzi mi głownie o gałąż nauki zwiazanom z najnowszom elektronikom czylii komputerami) i PARPSYCHOLOGIA znana także pod nazwą EZOTERYKA.
Wyjasnie teraz w kilku słowach czemu tak mysle. Dla ludzi nie w temacie moge powiedziec tak w wielkim skrocie i uproszczeniu ze PARAPSYCHOLOGIA mówi o niekonczonej potędze ludzkiego umysłu. A przecież wszyskit rzeczy którymi poslugujemy sie na co dzien to w końcu przecież dzieła ludzkiego UMYSŁU.
Pewno sobie teraz pomeslicie coś w stylu "... znowu jakis głupi wątek ktoś założyl żęby nabic sobie kilka postów"
A ja mowie ze nie po to to jakom ma tam range(czy jak tam sie to zwie) nie ma dla mnie ŻADNEGO znaczenia.
No a teraz pewno myslisz sobie " ... co mam o tym myśleć, przecież to Gułpie". Może i rzczywiscie dziś dla nnas to niedożeczne, glupie, niemożliwe. Ale gdy sie przez chwile zastanowić nad hitoriom techniki i wogule jej dynamicznym rozwojem, to wtedy to juz nie jest takie niemozliwe. Przeciez jakieś 50 lat temu nikomu sie nie śniło nawet że KOMPUTER w dzisiejszych czasach bedzie wykorzyustywany prawie wszedzie. Albo że komputer ktory wysłał ludzi na księżyc dziś zmieści sie w zegarku.

A teraz wiec sie napewno zastanaiwasz co ja moge od ciebie chciec ?? To proste chce zebyś wyraził swojom opinie na ten temat. A głównie mam nadzieje ze może ten mój pomysł zostanie wykorzystany jako głowny motyw pod scenariusz do jakiejś KSIĄŻKI/FILMU/a może GRY. Bo raczej nnie sądze zeby powstał z tego jakis naukowy projekt.
W końcu już chyba każdy z was ma dosć wykorzystywania tych samych pomysłów w FILMACH/GRACH/KSIAŻKACH.

26.07.2003
21:41
smile
[2]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

ja bym proponował połączyć to jeszcze z ORTOGRAFIĄ ;)

A tak poważnie, to już były podobne projekty - jakieś nagrywania odgłosów i odtwarzanie ich później (dopiero wtedy były słyszalne)... może to nienajnowsza, ale technika :)

26.07.2003
21:41
[3]

mikmac [ Senator ]

staary, jak zaprzegniesz do tego pomyslu jeszcze jezyk polski to juz w ogole bedzie full wypas....
bo po zdaniu: "gałąż nauki zwiazanom z najnowszom elektronikom" niewiadomo czy sie smiac czy plakac...

26.07.2003
21:41
smile
[4]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

ALbo bredzisz albo strasznie chaotycznie piszesz...

Napisz mniej chatycznie co masz na myśli bo z tego co czytam moge mieć najwyżej domyśły...

26.07.2003
21:43
[5]

amoreg1234 [ użytkownik ]

no, cos w tym jest :D az boje sie pomyslec co bedzie za nastepne 50 lat. pewien naukowiec buduje sztuczny mozg. on twierdzi ze podstawowym pytaniem nie jest : CZY roboty przejma wladze nad ludzmi, ale KIEDY to zrobia, bo ze zrobia to jest niemal pewne... sami siebie kiedys zgubimy

26.07.2003
21:46
[6]

Garbizaur [ CLS ]

Pisz bez błędów i mniej chaotycznie, to może ktoś potraktuje twój pomysł poważnie. Jak na razie nie widzę w tym sensu.

26.07.2003
21:48
[7]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

amoreg---> sztuczny mózg? hahaha, ten gośc buduje urządzenie a nie sztuczną inteligencje więc takie rozważania nie mają sensu

26.07.2003
21:50
smile
[8]

Hadriel [ Screener's ]

p i s z p o w o l i b o c i e n i e r o z u m i e m

26.07.2003
21:51
[9]

Tbi [ Pretorianin ]

To co teraz napisze może wydać sie wam nie tyle co SZALONE ale chyba bardziej niedożeczne albo głupie.
A chodzi mi o to żeby połaczyc ze sabom 2 całkowicie sprzecznne dziedziny (choc po dla mnie nie tak dokońca sprzeczne). A te 2 dziedzinny to PRZEMYSL GUMOWY (chodzi mi głownie o gałąż nauki zwiazanom z najnowszymi sztucznymi gumowymi penisami ) i OKULTYZM znana także pod nazwą SZMATANIZM.
Wyjasnie teraz w kilku słowach czemu tak mysle. Dla ludzi nie w temacie moge powiedziec tak w wielkim skrocie i uproszczeniu ze SZMATANIZM mówi o niekonczonej potędze wielkiego Szmatona ktory dzis rzadzi pieklem. Mefisto powiedzial ze swiatlosc i ciemnosc zrodzily sie z jednej, pierwszej ciemnosci Wiec wszyskit rzeczy którymi poslugujemy sie na co dzien to w końcu przecież dzieła ludzkiego ktore powstaly z ciemnosci ktora dzis wlada wielki Szmaton.
Pewno sobie teraz pomeslicie coś w stylu "... znowu jakis glupek glupi post wklei aby sobie ponabijas w statsachl" (uwaga prosze o komentarze (obojetnie jakie)- do bnastepnego stopni brakuje mi jeszcze okolo 40 postow!
A ja mowie ze nie po to to jakom ma tam range(czy jak tam sie to zwie) nie ma dla mnie ŻADNEGO znaczenia.
No a teraz pewno myslisz sobie " ... co mam o tym myśleć, przecież to Gułpie". Może i rzczywiscie dziś dla nnas to niedożeczne, glupie, niemożliwe. Ale gdy sie przez chwile zastanowić nad hitoriĄ przemyslu gumowegoi i w ogole jej dynamicznym rozwojem w czasach dzisiejszego wuzdania seksualnego, to wtedy to juz nie jest takie niemozliwe. Przeciez jakieś 50 lat temu nikomu sie nie śniło nawet że male wibratorki w dzisiejszych czasach beda wykorzyustywany prawie wszedzie (nawet w publicznych toaletach!). Albo że najwieksze wibratory niemieszcza sie w najwiekszych &*$#^$.
prosze o liczne komenatrze
chce miec wyzszy stopien
jesli mnie znasz i wlasnie sobie myslisz co za kretyn ze mnie to musze to skomentowac trzema slowami- niemasz racji

26.07.2003
21:52
[10]

Satoru [ Child of the Damned ]

jak to mowi mój kumpel - MARCHEWKA
tyle moge powiedzieć na ten temat.
"Óczmy śem polskyego"

26.07.2003
21:54
[11]

amoreg1234 [ użytkownik ]

hamil hamster ---> smiejesz sie bo jestes niedoinformowany w tej sprawie...

26.07.2003
21:59
[12]

bartek [ ]

Czy beda jakies nagrody za przeczytanie w calosci tegoz toru przeszkod dla mych oczu?

26.07.2003
23:39
[13]

moussad [ la kretino maximale ]

pampa
"A te 2 dziedzinny to NOWOCZESNA TECHNIKA (chodzi mi głownie o gałąż nauki zwiazanom z najnowszom elektronikom czylii komputerami..."Kurwa ,człowieku ,gdzie ty się ortografii uczyłeś?-na kołymie???

26.07.2003
23:43
smile
[14]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Pampa --------> lubię cię.

27.07.2003
00:05
smile
[15]

Sudzione [ The Legacy ]

brrrrryy , ócz se qurna ten tegosz polaka czy jakuś tak ... a potem zakładaj jakiekolwiek wątki ponieważ błędy ortograficzne kompletnie przesłoniły przekaz jakich chyba chciałeś zawrzeć w swojej wypowiedzi >PS>
ciekawy jestem tylko czego napisałeś "nazwą" a nie " nazwom"

27.07.2003
00:12
[16]

oksza [ Senator ]

[offtopic]

--.> Piotrasq

Proste a jakże piękne.

27.07.2003
03:41
smile
[17]

Greedoo [ Konsul ]

Wszyscy go zjebali,a może chłopak ma dysortografię;)
Spoko ja z dyktand zawsze miałem pałe!

----->poszukajcie czy nie narobiłem byków;))

27.07.2003
10:12
[18]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

*<(:o)

27.07.2003
18:16
smile
[19]

Pampa [ Chor��y ]

Dziękuje wszystkim za przeczytanie tego, co napisałem, postaram się teraz napisać to jaśniej i bez błędów. Ponieważ postanowiłem najpierw napisać to w Wordzie (wtedy tak nie zrobiłem i stąd te błędy). A dysortografię nie mam (chyba). Wiec teraz przejdę już do rzeczy.

Chodzi mi o to, czemu by nie połączyć ze sobą dwóch dziedzin nauki, czyli Nowoczesnej Techniki ‹głownie chodzi i o komputery, a one przecież są zbudowane z głownie z układów scalonych a to przecież elektronika (może niezbyt dokładnie tak, ale nie umie tego lepiej ująć)› i Parapsychologii zwanej również Ezotrykom, (chociaż być może nie można tego nazwać jedną z dziedzin nauki, ale nie wiem jak inaczej to nazwać).
Dla ludzi, którzy nie są w temacie i nie wiedzą dokładnie, co to Parapsychologia, to myślę ze można tak w wielkim uproszczeniu powiedzieć ze zajmuje się ona potęgom ludzkiego umysłu, która nie zna granic (po bardziej dokładną definicje i może też bardziej czytelną odsyłam na https://wiem.onet.pl/ ). A przecież wszystkie wynalazki to dzieło ludzkiego UMYSŁU. Więc czemu by nie powiązać ze sobą tych dwóch dziedzin nauki.
Przecież jeszcze 50 lat temu nikomu nawet przez myśl nie przeszło, jakie możliwości posiadać będą dziś KOMPUTERY, albo czy ktokolwiek z ludzi, którzy wysyłali załogę APOLLO na księżyc przypuszczał ze dziś komputer, którego wtedy używali zmieści się w zegarku.

Dla wielu z was to może być niezbyt mądre albo dosadniej GŁUPIE. A jeśli ktoś z was sądzi ze pisze to tylko po to żeby nabić sobie kilka postów to się myli.

Teraz, napewno zastanawiasz, co mogę od was chcieć??(Częściowo już pomogliście mi zawracając uwagę na mój wątek). Odpowiedz jest prosta pragnę abyście wyrazili swoją opinie na ten temat. A głównie mam taką cichą nadzieje, że być może ktoś wykorzysta ten pomysł na scenariusz do Filmu/Książki/ a może GRY. Bo raczej nie sadze, aby ten pomysł przerodził się w jakiś naukowy projekt (ale być może kiedyś, któż to wie …).

W końcu chyba każdy ma już dość wykorzystywania tych samych pomysłów w FILMACH/GRACH/KSIĄŻKACH. Na pewno ten mój pomysł jest bardziej oryginalny od tych dzisiejszych.


--> a.i.n… słyszałem cos o tym ale jakoś bardzo mało. Ale jeszcze chyba nikt nie próbował przy pomocy parapsychologii opracować jakiś wynalazek, który by wspomógł właśnie parapsychologie

--> Hamil_Hamster bardzo możliwe ze pisze chaotycznie, ponieważ pisałem to na żywca, czyli siadłem do komp. i pisałem takie dostałem nagłe natchnienie

--> amoreg1234 tak jak wspomniał Hamil_Hamster sztuczny mózg raczej prędko nie powstanie, bo jak można zbudować kopie czegoś, czego się nawet w połowie nie zna. Przecież gdybyśmy znali wszystkie możliwości ludzkiego mózgu to taka dziedzina jak PARAPSYCHOLOGIA była by zbędna. Ale w to, że powstanie kiedyś sztuczny mózg to nie wątpię. Ale sądzę, że wcześniej od sztucznego mózgu powstanie Sztuczna Inteligencja a to jest zupełnie, co innego niż Sztuczny mózg.

--> Tbi bardzo ciekawe podejście to tego, co napisałem, przyznam, że mnie zaskoczyłeś.
Nie spodziewałem się ze ktoś przerobi te moje wypociny przez sarkazm.
Mam tylko jedną uwagę do ciebie, lepiej nie odrzucaj od razu tego, zastanów się może nad tym przez chwilkę, poczytaj trochę o tym i wtedy skomentuj. Ponieważ nie zdajesz sobie chyba sprawy z tego, jakie możliwości posiada ludzki umysł.

--> bartek niestety nie ma żadnych nagród za to, ale za to przynajmniej jak już przebrnąłeś przez ten tor przeszkód to teraz twoje oczka będą lepiej rozpoznawać literki :P


P.S. Mam nadzieje, że teraz to już lepiej wygląda, ale jak zauważycie jakieś błędy, których Microsoft WORD nie wykrył to jestem cały czas otwarty na wszelką krytykę.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.